Kelionės dokumentai 406

Kokių kelionės dokumentų reikia skrendant su Wizzair

Visi Wizzair keleiviai registracijos punkte turi pateikti reikiamus galiojančius kelionės dokumentus ir atitikti reikalavimus, taikomus šalyje, iš kurios, pro kurią arba į kurią skrenda. Wizzair neatsako už papildomus mokesčius, jei keleivis neįleidžiamas į šalį dėl to, kad neturi paso ar vizos.

 

Būtina atkreipti dėmesį:

-          Galiojantis kelionės dokumentas yra privalomas visiems keleiviams (įskaitant ir kūdikius), skrendantiems su Wizzair aviakompanija;

-          Vykstančiųjų už EEE (Europos ekonominės erdvės) asmens dokumentai turi galioti visos kelionės metu;

-          Jei reikalinga viza, kūdikiai ir vaikai gali keliauti tik su vizoje nurodytu suaugusiuoju.

 

Keliaujant reikia turėti galiojantį pasą (ir vizą, jei reikalinga) arba ES/EEE valstybių išduotą nacionalinę tapatybės kortelę. Visuomet prieš kelionę pasitikrinkite savo asmens dokumento galiojimo laiką ir ar toje šalyje, į kurią vykstate, pripažįstama asmens tapatybės kortelė, ar būtinas pasas. Pasistenkite pasitikrinti kuo anksčiau, kad, esant reikalui, liktų laiko užsisakyti ir gauti naują asmens dokumentą. Taip pat pasidomėkite, ar vykstant į jūsų pasirinktą šalį jums reikalinga viza. Bet kokios baudos, bausmės, mokesčiai ar išlaidos dėl reikalavimų nepaisymo apmokami paties keleivio.
Wizzair nepriima vairuotojo pažymėjimo, gyventojo kortelės, policijos išduoto išrašo (praradus asmens dokumentą), karinės tapatybės kortelės ar kitų dokumentų. Negaliojantis ar sugadintas asmens dokumentas su nuotrauka nebus priimamas norint vykti su Wizzair aviakompanija.

 

SVARBU! Visi reikiami dokumentai (įskaitant ir kūdikių bei vaikų dokumentus) turi būti surašyti atliekant registraciją į skrydį internetu. Visi keleiviai privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą, su kuriuo užsiregistravo į skrydį, kartu su įlaipinimo kortele oro uosto apsaugai ir prie įlaipinimo vartų.

 

VIENINTELIAI KELIONĖS DOKUMENTAI, PRIIMAMI WIZZAIR:

-          Galiojantis pasas (žr. žemiau * ir **).

-          Galiojanti nacionalinė asmens tapatybės kortelė, išduota EEE (Europos ekonominės erdvės) valstybių (Austrija, Belgija, Bulgarija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Kipras, Čekija, Estija, Vengrija, Italija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija).

-          Galiojantis Vokietijos vyriausybės išduotas „Kinderausweis“ kelionės dokumentas.

-          Galiojantis Italijos „Certificato Di Nascita“ su nuotrauka (vaikams iki 16 m.), patvirtintas kaip „VALIDO PER L’ESPATRIO“ tarptautiniams skrydžiams. Tokio patvirtinimo nereikia vidiniams skrydžiams Italijoje. Keleivis atsako už tai, kad šie dokumentai atitiktų keliamus imigracijos ir kitų valstybinės valdžios institucijų reikalavimus (žr. **).

-          Galiojanti Italijos AT/BT kortelė (tik vidiniams skrydžiams Italijoje).

-          Galiojantis JT  konvencijos dėl pabėgėlių statuso kelionės dokumentas (išduotas vyriausybės pagal 195 JT koncvencijos 28(1) straipsnį).

-          Galiojantis Konvencijos kelionės dokumentas (išduotas ir patvirtintas šalies pagal 1954 m. JT konvencijos dėl asmenų be pilietybės 27 straipsnį).

-          Galiojantis Collective Passport, išduotas ES/EEE šalies.

 

* Tinkamas vaikams iki 16 m., keliaujantiems kartu su tėvais, kurių pase įrašyti kartu keliaujantys vaikai.

** Kai vaikas yra įrašytas į su juo keliaujančio tėvo galiojantį pasą, kartu keliaujančio tėvo kelionės dokumento duomenys turi būti pateikti su vaiko kelionės dokumento duomenimis prie vaiko duomenų atliekant registraciją į skrydį internetu.

 

Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

406 thoughts on “Kelionės dokumentai

 1. Gabija sako:

  Sveiki, mano asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014-05-20. mano skrydis 2014-05-01 – 2014-05-07. galiu skristi su tiek galiojanciu dokumentu ar reikia, kad jis galiotu tris menesius? skrydis i Lutona

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite bandyti skristi. Svarbu, jog iki kortelės galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą.

 2. Lina sako:

  Laba Diena dar karta norejau paklaust apie tevu sutikima mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota UK,sunus isvyko atostogoms i Lietuva ir grizta atgal i UK su mociute,mums Lietuvos ambasadoj pasake kad jokio igaliojimo nereikia nes musu gyvenama vieta deklaruota cia UK ir vaikas grizta namo tai kaip yra is tikruju?

 3. skrendu sako:

  Sveiki, skrendant i Norvegija ar uztenka tapatybes korteles o ne paso?

 4. Katerina sako:

  Sveiki, skrendu is UK I Lietuva su dviem vaikais. Dukrai 3metai, sunui 18men, ar man leis skristi vienai su dviem vaikais ar dviem vaikam turi buti du suauge zmones??

 5. Rima sako:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti, kiek laiko turi galioti lietuviškas pasas skrendant iš Anglijos į Lietuvą. Turiu bilietus Anglija – Lietuva -Anglija 2014.08.13-24 dienoms, o dukters paso galiojimas baigiasi 2014.08.21. Ar turėčiau pakeisti jos pasą prieš išskrendant iš Anglijos ar galima parskristi į Lietuvą ir ten pasikeisti ir jau išskristi su nauju pasu? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite grįžti į Lietuvą su senu pasu, nes jis skrydžio į Lietuvą metu bus galiojantis. Skrendant atgal privalote turėti naują pasą, nes senasis jau nebegalios.

 6. Jolanta sako:

  Laba diena,
  Kiek laiko turetu galioti pasas skrendant i Norvegija?dekui

 7. Ana sako:

  Sveiki, ar skrendant su wizz air yra ivesta sedimu vietu politika? Ar ant bilieto nurodytas sedimos vietos numeris?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Sėdimų vietų politika netaikoma. Galite įsigyti pirmenybinį įlaipinimą už papildomą mokestį. Vietos nėra skiriamos. Kur bus vietos – ten ir sėsite.

 8. Berna sako:

  Taip ir nesupratau, man 17m ir skrisiu i uk, ar reikia tevu sutikimo?

 9. Kristina sako:

  Sveiki.
  Skrendu su 2,5 metu vaiku i Norvegija. Vaiko ir mano, t.y. mamos, pavardes skiriasi. Ar galite parasyti, kokiu tiksliai dokumentu skrydzio metu reikia? Vaikui pakanka tureti gimimo liudijima ar reikia paso? Juos reikia issiversti ir notariskai patvirtinti ar ne?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju Jums reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei vaiko ir skrendančiojo asmens pasus. Vertimas į anglų kalbą – nereikalingas.

 10. Ingrida sako:

  Laba diena, ar gali 17 metų mergina skristi į uk be tėvų notariško sutikimo su pilnamečiu asmeniu?

 11. Lina sako:

  Laba Diena mano sunui 14 metu mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota cia norejau paklausti ar reikia tevu sutikimo jam grizti is Lietuvos?jis grizta su mociute Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 12. Izolda sako:

  Sveiki, gyvename UK, deklaruota vieta cia UK. Sunus 4m vasara 2savaitems skris i Lietuva su savo teta. Ambasada uztikrino, kad nereikia jokiu dokumentu isvykstant is Lietuvos, tik reikes ranka parasyto laisko UK oro uoste skrendant i Lietuva. Nes vaikas deklaruotas UK ir grizta is Lietuvos i UK namo. O pasienis Vilniaus oro uoste sako, kad reikia laisko, patvirtinto notaro griztant is Lietuvos i UK. Ambasada sako vienaip, oro uostas sako kitaip. Kaip yra is tiesu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 13. Elvyra sako:

  Sveiki,

  Skrendu i Prancuzija kovo 28 d. Griztu balandzio 1 d. Tapatybes kortele galioja iki balandzio 20 d. Ar reiketu pries skrendant pasikeisti ar galima drasiai skristi nepasikeitus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi vyksite į Šengeno zonai priklausančią šalį – galite vykti. Svarbu, kad grįžtumėte iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos.

 14. Donatas sako:

  Sveiki, skrendam per Osla i Portugalija ir atgal. Paso galiojimo laikas pasibaigs 3 dienos po keliones pabaigos. Dokumentus reiktu pasikeist iki keliones, ar galima bus padaryti po?

 15. Justina sako:

  Laba diena,
  Ar galiu is Vokietijos i lietuva ir atgal skristi ne su pasu,o tik su tapatybes kortele?

 16. nomeda sako:

  ar gali 17 metu mergina skristi i uk be tevu notarisko sutikimo?

 17. Oksana sako:

  Mano 6 metu dukryte su mociute skris Vilnius-Milanas-Vilnius,ar tureciau padaryti igaliojima,patvirtinta notaro? Ar tevu leidimas vykti i uzsieni nebutinas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Įgaliojimo nereikia.

   • kristina sako:

    laba diena, norejau paklaust jusu nori skrist mama su dukrele i anglija ar reikalingas koks leidimas tevo parasytas pas notara ar nieko nereik, mergaitei dar tik 1metukai

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Anglija – Šengeno valstybė, antrojo tėvo notaro patvirtintas leidimas yra nereikalingas.

     • Kristina sako:

      Dar pirsau parasyt kad jie nera vede o mergaite su tevo pavarde ar vistiek mama gali laisvai skrist be tevo leidimo

     • Simona sako:

      Sveiki,
      Jei vaiko ir lydinčio tėvo pavardė skiriasi rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą.

 18. Ieva sako:

  Laba diena turiu klausima nusipirkau bilietus su seima bet mergautine pavarde o gryze norime susituokt ir keist pasa kaip istekejus.Ka tokiu atveju daryt su atgaliniu bilietu savo?dekui

 19. Ana sako:

  Sveiki. 14 metu vaikas skrenda su pilnamete sese i Dortmunda. Ar vaikui reikalingi kokie nors papildomi dokumentai?

 20. Jolanta sako:

  Laba diena, užsakiau savo 14-mečiui sūnui bilietą iš Londono į Vilnių, keliaut vienam. Ir užsakiau jam Suaugusiajo bilietą (ADULT), nes rašė kad Vyresni nei 14 metų, tai aš čia gerai padariau ir reikėjo imti kaip Vaiko bilietą?

 21. Simas sako:

  Laba diena,turiu isigijes bilieta vykti is anglijos i lietuva greitu metu. Per neseniai ivykusi smulku auto ivyki mano asmens tapatybes kortele luzo pusiau. Ar galiu vykdamas pateikti asmens tapatybes kortele kuri galioja,bet yra luzusi?

 22. Ana sako:

  Laba diena, skrendu i Lietuva 3 savaitem, uzsisakiau bilieta i viena puse, grizti zadu po santuokos sudarymo, bet paskutines minutes bilietai, gavus pasa jau su vyro pavarde, bus labai brangus ar visai gali ju nebuti reikiamu laiku. Ar turit pasiulymu, kaip galeciau anksciau uzsisakyti bilieta?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tai užsisakykite du skirtingus bilietus. Vieną grįžti su dabartinę pavardę, o jau išskristi atgal su vyro pavarde.

 23. Aukse sako:

  Sveiki,

  ketinu pirkti bilietą skristi iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą ir atgal. Norčiau sužinoti ar galiu pirkti bilietus i abi puses jei nuvažiavusi į Lietuvą Aš keisiuosi asmens dokumentą t. y. pasikeis mano asmens dokumunto numeris ir pan.

  Ačiū už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite pirkti. Tik registruokitės į vieną skrydį, o kai turėsite naują dokumentą – registruokitės su nauju kitam skrydžiui.

 24. Edita sako:

  laba diena,
  noriu pasiteirauti, užsisakiau skrydį,gavau patvirtinimą. pildant dokumentus buvau rašiusi, kad bus reikalinga sąskaita, sakykite kada ji bus išrašyta?

 25. Edita sako:

  Laba diena,
  Vilnius-Kutaisis reisu skrenda 10 m vaikas kartu su suaugusiu giminaičiu, mergaitė skrenda pas savo tėtį, turi tėvų leidimą, patvirtintą notaro, kad gali skristi viena. Ar šiuo atveju reikės dar kokio nors dokumento iš tėvų (pvz. įgaliojimas lydinčiam giminaičiui ar pan.)?

 26. Ana sako:

  sveiki. jei 14 metu vaikas skrenda su savo seimos nariu (sese) tai ar reikalingas notaro patvirtinimas?

 27. Aukse sako:

  Laba diena,

  kiek laiko turi galioti pasas skrendant iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą?

 28. Loreta sako:

  Dėkui už atsakymą, tik noriu pasitikslinti, jei mano pavardė po ištuokos mergautinė, o vaiko pavardė yra tėvo, ar prie sutikimo nebus reikalingos jokios dokumentų (pvz. gimimo ir ištuokos liudijimų), patvirtinančių, kad tai yra mano sūnus, kopijos?

 29. Loreta sako:

  Sveiki,

  norejau pasiteirauti kokius papildomus dokumentus (be mamos notariskai patvirtinto sutikimo) reikia tureti 14 metu sunui, vienam skrendant pas teva i Lonona, jei mamos is sunaus pavardes skiriasi?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Reikalingas lėktuvo bilietas. 14 m. vienas gali skristi tik su wizzair linijomis. Notaro patvirtintas dokumentas ir bus įrodymas, kad jūs jį išleidžiate.

 30. Juste sako:

  Laba diena,

  Mano sesuo nori skristi is Lietuvos i Anglija. Dienas is vaiku, kuriam 10 metu, turi tevo pavarde. Negalim rasti tevo, ar imanoma skristi , be jo sutikimo?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Sukonkrentinkite klausimą. Pagal taisykles skrendant iš Lietuvos reikalingas vienas iš tėvų arba globėjų sutikimas, kuris yra patvirtintas notaro.

 31. Ai sako:

  Sveiki, norint skristi i Ukraina is Vilnius ar reikalinga viza ar uztenka tik paso ?

 32. Jolanta sako:

  Sveiki , noreciau pasiteirauti. Skrisiu i norvegija viena, man 16 metu ar reikia tevu sutikimo kad galeciau isskristi?

 33. Arūnas sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasitikslinti. Ar šiuo metu nereikia pildyti keleivių tapatybės kortelių duomenų registruojantis i skrydį? Tam skirtų laukų registruodamas keleivius neradau. Įlaipinimo kortelėse tie laukai tušti ‘ID Nr.’ ir ‘Galiojimo pabaiga:’. Tada, kaip suprantu, užteks asmens dokumentus turėti su savimi, prieš tai jų niekur neregistruojant.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu skrendate su Wizzair į Šengeno zonos šalį, tai registruojantis oficialiame portale duomenų vesti nebereikia. Skrydyje pateikite asmens dokumentą ir įlaipinimo kortelę.

 34. lina sako:

  Noreciau paklaust ar butinas pasas vykstant i prancuzija?ar uztenka tik asmens tapatybes korteles?

 35. Gintarė sako:

  O skrendant iš Rygos į Norvegiją?

 36. Gintarė sako:

  Laba diena, vykstant nepilnamečiui su vieno iš tėvų prašymu ir patvirtinto notaru, ar reikia prašymą versti į anglų kalbą? Skrendant iš Lietuvos į Norvegija

 37. Tatjana sako:

  Laba diena.As su savo anuke skrusiu is Londono i Ukraina kovo men.Mes abi Lietuvos pilietes.Ar reikia vaikui Lietuvos paso,ar uzteks ir ID korteles?Ir ar reikia mums tevo sutikimo vaikui keliauti?(mergaites tevai issiskyre,ji gyvena su tevu ir manimi)Aciu.

 38. tomas sako:

  Sveiki, norejau paklausti, jeigu kudikiui nera sukake 1 metu ir jis yra Anglijos pilietis: ar skrendant i Lietuva jam reikalingi kokie nors dokumentai?
  Dekui

 39. Natalja sako:

  Laba diena, turiu skrįsti su 1 metų vaiku iš Italijos į Lietuvą ir atgal. Aš turiu LR asmens tapatybės kortelė, vaikas – Italijos asmens tapatybės kortelė. Mūsų pavardės skirtingos, bet vaiko tapatybės kortelėje aš įrašyta kaip viena iš tėvų. Ar viskas gerai, pakanka šių dokumentų?

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei vaikas ne lietuvos pilietis – jam galioja Italijos taisyklės. Siūlome pasiteirauti Italijos migracijos tarnyboje.

 40. Asta sako:

  sveiki,

  sausio 18 d. keturiom dienom skrendam su vyru i norvegija. jo asmens tapatybes korteles galiojimo laikas baigiasi vasario viduryje. ar nekils problemu?ar jos galiojimo laikas butinai turi buti daugiau nei 3 men?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate Šengeno zonoje, svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Nesvarbu, kiek jis dar galios grįžus iš kelionės. Kelionės organizatoriai gali reikalauti 3 ar daugiau mėnesių galiojimo po kelionės pabaigos. Tačiau jei keleivis vyksta savarankiškai ir dokumentus tikrina tik pasienio ar migracijos tarnybos, pakanka dokumento galiojimo tik kelionės metu.

   • Rasa sako:

    Sveiki, perkant bilietą wizzair.com, Eindhovenas – Vilnius, registruojantis prie dokumento tipo pažymėjau „pasas“, o parašiau tapatybės kortelės duomenis. Turiu abu dokumentus, jie išduoti tą pačią diena tai galiojimai taip pat tie patys, tačiau žinoma jų numeriukai skiriasi. Bilieto dar ne check in’ou. Kaip suprantu pasas netiks del numeriuko skirtumo ant bilieto, tai klausimas būtų ar oro uoste tiks mano tapatybės kortele?

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Mes neadministruojame wizzair.com puslapio. Reikėtų skambintis dėl duomenų pakeitimo į aviakompaniją.

 41. Asta sako:

  Sveiki,

  Noreciau pasiteirauti, ar 1 metu vaikui, skrendant i Prancuzija su abiem tevais, pasas bus tinkamas asmens dokumentas ? Labai aciu!

 42. Monika sako:

  Is Italijos

  • Eugenija sako:

   Laba diena,
   ar galima užsakyti vaiko palydos paslaugą skrendant su WIZZAIR ? Jei galima, kaip tai padaryti jau užsakius skrydžio bilietą, bet dar jo neregistravus ?

   Ačiū
   Pagarbiai
   Eugenija

 43. Monika sako:

  Noreciau paklaust,ar mano dukra 8metu yra lietuvos piliete, gali skristi su mociute i lietuva,ar reikia kokio notaro patv?

 44. Jevgenija sako:

  Laba diena! Skrysiu su vaiku i Ispanija. Bet jo paso galiojimo laikas maziau nei 3men, o kai skrysime atgal tai liks 2 savaites iki galiojimo laiko pagaigos. Ar galima skrysti su tokiu pasu? Nekaip negaliu surasti kur man skambinti del to klausimo Ispanijoje..

  Aciu!

 45. Loreta sako:

  Laba diena, baltarusijos pilietis 12 metų vaikas iš Vilniaus planuoja skristi į Italiją su lydinčiu suaugusiu asmeniu (bet ne vienu iš tėvų), bilietai pirkti atskirai. Yra tėvų sutikimas, kad vaikas geli keliauti į bet kurią pasaulio šalį. Ar reikalingas papildomas įgaliojimas ar kažkoks leidimas lydinčiam asmeniui, kad vaikas gali skristi butent su šiuo lydinčiu asmeniu?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų, nes Jūsų bilietai yra pirkti atskirai. Susisiekite su aviakompanija, kad jūsų bilietus „sujungtų“.

  • Deividas sako:

   Sveiki. Susiduriau su tokia problema, vakar pameciau savo ID kortele, gyvenu dbr UK, is anksciau turiu nusipirkes lektuvo keliones bilieta i lietuva, bet dar nedareu patvirtinimo vadinamojo check in, tai jei dbr pasiimsiu is Lietuviu ambasados laikinaji 15 dienu galiojanti pasa, ir tada padarysiu su juo duomenimis ta patvirtinima, as be problemu galesiu parskristi namo? ar geriau vaziuoti su mikro autobusiuku kai isiemi si laikina dokumenta? aciu uz pagalba is anksto. ;)

 46. Edita sako:

  Laba ryta,
  kiek anksciau pirkdama lektuvo bilietus kaip dokumentus visur irasinejau tapatybes korteles duomenis. Taciau likus iki skrydzio savaitei ID kortele pameciau. Ar nebus bedu darant registracija internetu pries skridi jei keisiu dokumenta is ID i paso duomenis?

  Busiu dekinga uz atsakyma.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju prieš skrydį reikėtų nueiti į oro uosto informaciją ir pasakyti apie susidariusiu nesklandumus. Duomenis turėtų pakeisti.

 47. Vaiva sako:

  Sveiki, išskrendame į Romą su vyru 12.03
  Atsispausdinome įlaipinimo korteles, tačiau laukeliai ID Nr. ir galiojimo pabaiga, bei pilietybė yra tušti. Pildant kortelę, kaip ir nereikėjo tokių duomenų, ar nebus problemų, ar viską padarėme tinkamai? Gal kažką praleidome?
  Ačiū, pagarbiai Vaiva

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jokių problemų kilti neturėtų. Šiuo metu skrendant į Šengeno erdvės šalis su Wizzair kompanija, keleivių duomenų vesti nereikia.

 48. Jurate sako:

  Sveiki, uzsakinedama bilietus netycia sumaisiau mr ir ms. ar labai blogai kad dabar ant mano bilieto uzrasyra Mr Jurate, o ne Ms? reikia keisti ? ar praleis ir taip? Skrendu is Dortmundo i Vilniu. aciu

 49. Ramute sako:

  Laba diena, noreciau jusu paklausti ar gali asmuo turintis 15 m. buti kaip lydintis asmuo, skrendant su kitu asmeniu, kuriam tik 9 metai? Jei ne, tai ka reiketu daryti?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jaunesni nei 14 metų amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 metų amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. Todėl 15 m. asmuo, negali būti lydinti asmuo. Tokiu atveju reikėtų, kad kartu keliautų ir lydinti pilnametis arba 16 m. sulaukęs keleivis.

 50. ASta sako:

  Labas vakaras,

  Norejau pasiteirauti ar galima skristi su pasibaigusiu asmens dokumentu? Sunui pasibaige ATK, ar galetu iskristi is Norvegijos i Lietuva? Siuo metu gyvename Norvegijoje.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame Norvegijoje Lietuvos ambasadoje išsiimti laikiną dokumentą, su kuriuos leis grįžti į Lietuvą.

 51. Inesa sako:

  Laba diena,
  man 18 metu,noriu su savo sese kuriai 14 metu isvykti atostogoms i Anglija.Ar reikia tevu sutikimo?

  • Inesa sako:

   Laba diena,noreciau paklausti kaip mazdaug turetu atrodyti rastinis tevu sutikimas?ar gali ji patvirtinti miestelio seniunas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Wizzair kompanija leidžia skristi vieniems 14 metų keleiviams, tik yra būtinas tėvų sutikimas, kuris leidžia vieniems skristi į kitą šalį.

 52. Andrius sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, penktadienį žadu skristi į Norvegija, Oslo Torp ((TRF) ar užteks tapatybės kortelės? ar reikia paso?

 53. Jovita sako:

  Laba Diena! Mano dukrai 15 mietu.As turiu pareiskyma is Lietuvos Respublikos Ambasados Jungtines Karalystes kad mano dukra gali vykti i LT be lydencio asmens. Ar gali jinai nauduoti ta pareiskima skrendanti is UK i LT. Pareiskimas parasytas Lietuviu kalba, ar man reikia ji isversti i anglu kalba. Dekoju! :)

 54. Erika sako:

  O negali vaikas 12metu skrist ish UK vienas?

 55. Erika sako:

  Labas.Ar yra tokia paslauga kaip uzsakyti vaikui(12metu) palydova?

 56. Valerijus sako:

  Laba diena, skrendam su žmona į Londoną, nusipirkom bilietus, bet vėliau sugalvojom su savim pasiimt 9 metų vaiką. Rezervavom jam bilietą atskirai, todėl turėjom nurodyt jį kaip suaugusį, nes vienam vaikui rezervacija negalima. 1). Ar dėl to nekils kažkokių problemų?
  2). Rezervuojant pasirinkom nemokamą bagažą, ar registruojant skrydžiui galima pasirinkt mokamą bagažą ir primokėt už jį?
  Ačiū.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   1. Tokiu atveju, reikia atvykti anksčiau prieš skrydį į oro uostą ir informacijoje paprašyti, kad „pridėtų“ vaiko bilietą prie Jūsų.
   2. Registruojantis internetu, galėsite pasirinkti registruotą bagažą.

  • Danielius sako:

   Sveiki , labai svarbu zinoti , tad klausiu ) Ziurekit kokio dokumento reikia skrendant i Tel Aviva ? Ar uztenka tik tapatibes korteles ar butinas ir uzsenecio pasas ? ;O

 57. Aurimas sako:

  Laba diena, mano ID kortele dar galioja 4 menesius, uz savaites isskrendam I prancuzija savaitei laiko, nekils jokiu bedu, kad asmens tapatybes kortele nebegalioja puses metu?

 58. Agnieska sako:

  Laba diena, turiu toki klausimeli, gyvename su vyru Didziojoje Britanijoje, Lietuvoje yra mano seses vienai 16m, kitai 15, kokiu dokumentu be paso reikia kad jos atskristu pas mus i Anglija paatostogaut vienos, be lydincio asmens.aciu uz atsakyma.

 59. evelina sako:

  Tj kokiu man dokumentu reike waziuojant i woketija 16metu?

 60. Galina sako:

  Laba diena. Mano vaikai:17 metų dukra ir 9 metų sūnus ketina vykti pas tėvą į Norvegiją, kokius dokumentus jie privalo turėti skrendant Wizzair aviakompanija (be asmens tapatybės dokumentų), ar tėvų sutikimas yra būtinas abiems vaikams, kaip suprasti sakinį, kad vaikas prisiima visą atsakomybę už kitą mažametį vaiką, kaip šis sutikimas turėtų būti įformintas? Ar šis sutikimas bus reikalngas ir skrendant atgal iš Norvegijos į Vilnių, ar turi būti jo notariškai patvirtintas vertimas į anglų kalbą. Būčiau dėkinga už kuo skubesnį atsakymą.

 61. Indrė sako:

  Laba diena, norėjau jūsų paklausti. Skrendu į Norvegiją pas tėtį su broliu kuriam 10 metų. Koki dokumentai jam reikalingi, ir ar reikia tėvų sutikimo? Aš pilnametė, mūsų pavardės vienodos. Ačiū

 62. evelina sako:

  Laba diena. As noreciau paklausti man yra 16 metu. Ir as noriu skrysti i voketija viena. Reike mamos sutikimo su notaro patwirtinimo? Ir ar reike ta leidima pervesti i vokeciu kalba?

 63. Viktorija sako:

  Sveiki, musu skrydis uz dvieju dieju,vyras ir vaikas skris su asmens gryzimo dokumentu,bet musu skrydis is Luton i Ryga,ar mus praleis? Nes tik dabar paskaiciau kad kitu nepraleido.

 64. Aura sako:

  Sveiki.vykstant i Anglija su kudikiu kokiu dokumentu mums reikia?ar. Reikia tevo sutikimo? Ir jei ne ar gimimo liudijima kadangi musu su dukra pavardes skirtingos ar reikia verst i anglu kalba?
  Pagarbei.

  • Indrė sako:

   Laba diena Aura,

   Jums reikalingi kelionės pasai ar kortelės.
   Jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas. Į anglų kalbą dokumentų versti nereikia.

 65. Gitana sako:

  Sveiki, skrendame i Norvegija, kaip supratau, paso nereikia, uztenka tapatybes korteles?
  Vaikui reikia paso ar tapatybes korteles?Aciu.

 66. Aušra sako:

  Sveiki,
  ar gali 15 metų mergaitė skristi į Londoną ir parskristi iš Londono viena, kokių reikia dokumentų?

 67. Rita sako:

  Laba diena, noriu paklausti, skrendant į Londoną ar galioja asmens tapatybės kortelė ar būtinai reikalingas pasas. Ačiū.

 68. Tomas sako:

  Sveiki, spalio gale skrisiu pas broli i UK aplankyti jo, kokius man dokumentu reikes pateikti oro uoste? man 16 metu, skrisiu vienas.

 69. ausra sako:

  Laba diena . Uzregistravau bilietus bet anksciau laiko negu pries 7 dienas. Ar man reikia is naujo uzsiregistruot? Ir niekur man neduoda pildyt duomenu nes ilaipinimo talone tuscia . Tai ar nieko tokio kad ten tuscia ?

 70. Violeta sako:

  Laba diena. Norejau paklausti: ar skrendant i Tel Aviva reikalinga viza? Ar galeciau vietoj tapatybes korteles (tuo metu jos galiojimas bus pasibaiges) pateikti oro uostuose pasa (reikalingas vykstant ne i Europos Sajungos salis)?
  Dekoju uz atsakyma.

 71. Viktorija sako:

  Labadiena, norejau jusu paklausti kaip galeciau gryzti i lietuva, jei pameciau pasa norvegijoj mano lektuvas uz savaites. nezinau ka daryti, gal galit man padeti, nes labai bijau, kad negalesiu gryzti namo, be tapatybes korteles. turiu tik norvegiska banko- tapatybes kortele su nuotrauka ir norvegisku ID numeriu, gal uztektu ir jos?

 72. Eglė sako:

  perkant bilietus internetu buvo nurodyta neteisinga pavarde ji panasi taciau ne ta. kai teliko man atspauzdinti bilieta, tada tik pamaciau kad neteisinga pavarde. ar dar galima ka nors pataisyti.

  • Indrė sako:

   Nemokamai – ne. Susisiekite su Jus aptarnavusiu agentu, dėl pavardės keitimo.

  • Vaiva sako:

   Sveiki,
   Norėjau paklausti, jei skrydis į Romą numatytas 2013.12.03, o asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014.01.02, ar nekils registracijos ar kitų problemų užsiregistruojant skrydžiui,nes kitose kompanijose asmens tapatybės kortelė turi galioti ne mažiau kaip 3 mėn. Pas jus tokios info neradau.
   Labai dėkui, Pagarbiai Vaiva

 73. aura sako:

  Jei vienas asmuo pirko bilietus ne tik sau, bet ir dar vienam asmeniui, ar bus tik viena įlaipinimo kortelė abiems asmenims, ar turėčiau turėti dvi skirtingas įlaipinimo korteles?

 74. Arminas sako:

  Laba diena,

  registruojantis isklio nesklandumu. Noreciau suzinoti, ka daryti.
  1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
  2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?

  • Indrė sako:

   1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
   Atsakome: tai nėra gerai – skrydi galimas, tačiau oro uoste turėsite mokėti papildomą mokestį už naują registraciją

   2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?
   Atsakome: nieko tokio – skrydis galimas ir be šių duomenų

 75. Arminas sako:

  Laba diena,
  turiu bilieta is Serbijos (Belgrado) i Norvegija (Osla). Registruojantis skrydziui praso „vizos“ numerio ir ja isdavusios salies. Bet lietuvos pilieciams nereikia vizos nei Norvegijoje, nei Serbijoje. Ar galite patarti ka daryti, kad leistu issaugoti keleivio duomenis ir vykdyti registracija toliau.

 76. Liudmila sako:

  Laba diena, reservojant bilieta buvo padaryta klaida vietoj ponios, paspauziau ponas,klaida pastebejau kai jau atejo ilaipinimo dokumentai.Ar bus problemu. Ar galima tai kaip nors istaisyti?Iki skrydio liko savaite.

 77. arnas sako:

  Laba diena. As turiu laikinaji gryzimo pazymejima I lietuva is nyderlandu karalystes. Kai uzsisakinejau bilietus nurodziau savo I’d korteles numery kol ja turejau. Ar mane praleis su situo pazymejimu rytojgryzti i lietuva?

 78. Katin sako:

  Sveiki,
  Ar galima srist ir gryzt is Lietuvos I Norvegija tik su lietuviska tapatybes kortele?aciu

 79. Tomas sako:

  laba diena noreciau tiksliai suzinoti ar galeciau gristi i lietuva is uk su pasibaigusia tapatybes kortele? jau 3 menesiai pasibaigusi kortele.

 80. Jolanta sako:

  Laba diena,noriu paklausti..
  man su sunum kelionei bilieta nupirko draugai is Londono..i viena puse.
  Mano kelione pazintine.
  Mano skrydis bus is Vilniaus..klausimas:
  Ar man reikalingi su sunumi kokie nors papildomi dokumentai oro uoste registruojantis skridziui?
  Ar man reikalingas buvusio vyro sutikimas kelionei?
  (esu issituokusi)
  Dekoju..

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Vyro sutikimas nereikalingas. Kelionės metu patariame turėti iš anksto užregistruotus įlaipinimo kuponus.

 81. Gintare sako:

  Sveiki.nesenai susituokiau ir man reikia pasikeisti pavarde ant bilieto, nes pasikeite pase ir korteleje.Skambinau, sake reikia faksu issiusti kopijas santuokos liudijimo ir paso, dave numeri.Bandziau siusti is dvieju vietu, neduoda siusti.Bandziau vel skambinti keleta kartu, tenka ilgai palaukti, bet niekas neatsiliepia. Ir taip jau gal 100 litu praradau, per tuos skambucius.Gal yra kazkoks kitas budas, zymiai greitesnis? Galbut yra mokamas? O gal tiesiog galima visa tai orouoste atlikti?

 82. Rugilė sako:

  Laba diena. Mano dukrai 14 metų. Ar jai galima skristi iš Lietuvos į Angliją ir atgal be tėvų? Parašyčiau raštišką sutikimą patvirtinintą notaro .

 83. edita sako:

  sveiki
  Prancuzijoje vasaros metu tiek merijose,tiek policijos prefekturose pasus ar asmens tapatybes korteles isduoda minimum per 7 savites..todel ir pateikiau jums klausymeli..

 84. edita sako:

  Laba diena
  Vyras prancuzas,as lietuve,o vaikas gimes Prancuzijoje..problema ta,kad mes nusipirkome bilietus i Lietuva rugsejo 15-ai,o musu vaikas,gimes balandzio men dar neturi paso ir asmens tapatybes korteles..ar tiks Wizzair kompanijai Lietuviu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Lietuva ir po to Prancuzu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Prancuzija..mes busime LT 10 dienu..Tiek Lietuviu ambasada,tiek Prancuzu patvirtino,kad gali isduoti siuos laikinus dokumentus..gaila butu,jai kelione isgaruotu per kvailas musu klaidas nepasitikslinus informacijos apie asmens dokumentus..maneme,kad vaika iki metu galima uzregistruot tevu pase :( pasikeite istatymas..aciu uz info

 85. Miglė sako:

  Laba diena, aš skrendu su drauge į Barseloną, mes nusipirkome bilietus, bet iki skrydžio dar apie 3 mėn., dar rezervacija neįvykusi. Tačiau mano draugė jau nebegalės skristi tuo laiku, todėl aš pasiūliau kitai draugei tą jos bilietą.Kaip suprantu, pinigų už bilietą jau neatgausiu? Perkant bilietą buvo įrašyta anos merginos pavardė. Ar bus papildomas mokestis už pavardės pakeitmą rezervacijos metu? Ačiū

  • Indrė sako:

   Pavardę turite pasikeisti dar iki to – kol darysite registraciją į skrydį. Pavardės keitimas – mokama paslauga

 86. Silvija sako:

  Laba diena,
  Mano tapatybes korteles galiojimas baigsis uz apatyksliai 2 menesiu. As turiu skrydzio bilieta i vilniu siu metu rugpjucio 16-tai dienai. Ar man nekils del to nesklandumu? Gryztu rugpjucio 19-taja.
  Aciu.

 87. kristina sako:

  Labas. Jaigu bilieto isvykimo data yra 28. O paso galiojimas baigiasi 28. Ar ta diena dar galima grysti ii lietuva?. Ar skrydziui lektuvu uztenka 11metu vaikui gimimo liudijimo

 88. Ruta sako:

  Laba diena,
  Pameciau savo ir dukrytes tapatybes kortele, isvykti i Norvegija bilietus turime antradieniui, todel mums siu dokumentu padaryti nespeja. Ar yra kazkoki laiki isvykimo dokumentai?

 89. Daina sako:

  Sveiki,

  pries kiek laiko pries skrydi reikia buti orouoste?

  • Indrė sako:

   Priklausomai nuo Jūsų skrydžio, ar turite registruojamą bagažą, ar atlikote registraciją. Rekomenduojame būti 2 val iki skrydžio bet ne vėliau nei 50 minučių iki skydžio

 90. Gintare sako:

  Sveiki, norejau paklausti,draugai pirko bilietus per wizzair is Anglijos i Lenkija,jie buvo pasidare laikina pasa(kuris galioja 14d) savo 6 men sunui. Ir ju nepraleido sako’Su tokiu pasu galima Tik i Lietuva vaziuoti’. Ar istikruju jie turejo tokia teise nepraleisti ju?

  Aciu

 91. Julija sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti ar man butinas notaro patvirtintas tevu sutikimas skrendant is Anglijos i Lietuva vienai. Man 15 metu.

 92. Julija sako:

  Laba diena noriu paklausti ar butinas tevu sutikimas man vienai parskristi is Anglijos i Lietuva? Man 15 metu.

 93. Tomas sako:

  sveiki, mano pasas galioja dar tris menesius, ar as galiu savaitei skrist y norvegija,
  aciu

 94. daumante sako:

  sveiki, mes gyvename anglijoje ir girdejau, kad is anglijos skrendant i lietuva nereikelingas notaro patvirtintas igaliojimas vesti vaika ne tevams, o tarkim dedei. mano dukrai 5 metai ir seses vyras skrendant pasiimtu ja, ar reikalingi kokie dokumentai, nes uk notarai sako, jog uztenka ranka parasyti leidima.

  • Indrė sako:

   Jei mergaite Lietuvos pilietė – grįžti į Lietuvą tėvų sutikimas gali būti ir nereikalingas, tačiau jei vaikas be tėvų norės išvykti iš Lietuvos – bus reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro

 95. Karolina sako:

  Mes siuo metu gyvename UK. Rugpjucio menesi palnuoju su sunum is Anglijos skristi i Graikija arba Ispanija savaitei atostogu. Ar reikalingas tevo sutikimas?

 96. Eimante sako:

  Sveiki, ar 15 metu panele,gali skristi viena be tevu sutikimo is Lenkijos i Norvegija is Norvegijos i Lietuva (bilietas su persedimu) ?

 97. Greta sako:

  Sveiki,
  Skrendu tik su rankiniu bagažu, ar galiu jame skraidinti suknelę ir aukštakulnius?

 98. Aldona sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus ir niekur nebuvo nurodyta pasirinkti koki dokumenta pristatysiu ilaipinimo metu, taipogi nebuvo nurodyta irasyti ID numerio ir galiojimo datos, ir dabar biliete yra tucvia erdve prie pastaruju. Ar cia viskas taip ir turi buti ar WizzAir jau nebereikalauja siu duomenu? Ir dar, ar skrendant i Norvegija pakanka tik ID?

 99. Viktorija sako:

  Sveiki. Man 17 metų ir aš skrendu į Angliją. Ar man reikalingas tėvų sutikimas, notaro patvirtinimas?

 100. ieva sako:

  Laba, man 16 metų, skrendant į Norvegiją (Stavangerį) yra būtinas tėvų sutikimas?

 101. Goda sako:

  sveiki norejau pasiteirauti, ar vykstant i estija man reikia tevu sutikimo jei man yra 17?

 102. Karina sako:

  Sveiki, man 15 metų ir skrisiu viena į Anglija pas brolį. Ar reikia tėvų sutikimo?

 103. Ieva sako:

  Sveiki. Noriu paklausti, ar man būtinas tėvų sutikimas, norint skristi iš Lietuvos į Angliją vienai? Man 16 metų.

 104. Erikas sako:

  Sveiki, man 17 metų ir artimiausiu metu žadu skristi į Norvegija, ar norint skristi vienam būtina turėti notaro patvirtinta tėvų sutikimą?

 105. Dovile sako:

  Labas vakaras, skrendu su wizzair,gavau jau bilieta, kuris buvo pirktas internetu. tik jame nera nudoryta mano pilietybe ir id korteles numeris- palikti tusti langeliai, o darant check-ina juos suvedziau.

 106. Dzeremis sako:

  Sveiki, 16-metis gali skristi i lietuva is Uk be tevu sutikimo ?

 107. Emigrantas sako:

  laba diena,man yra 16 metu ir as noriu grizti is uk i lietuva, ar man bus butinas tevu sutikimas ?

 108. Giedre sako:

  Sveiki,mano 5 metu dukryte neuzilgo skris is Londono i Lietuva su mano drauge.Ar tokiu atveju reikalingas mano igaliojimas ar jokiu papildomu dokumentu nereikia?Dekui.

 109. Karina sako:

  Sveiki. Aš esu registruota Anglijoje, Liepos mėnesį žadu viena skrist į Lietuvą atostogoms. Man 15 metų. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Jei esate Lietuvos pilietis – namo grįžti galite ir be tėvų sutikimo, tačiau išvykstant iš Lietuvos – jis bus reikalingas

 110. Egle sako:

  Laba diena,
  Pirkau internetu skrydžio į Paryžių bilietus per Happyfly firmą. Skrydis rytoj. Tačiau jie man neatsiunčia skrydžio talonų (boarding pass). Ar galėčiau juos gauti kitu būdu? ar galima juos spausdintis Vilniaus oro uoste? Ar yra papildomas mokestis jų neturint ir spausdinantis oro uoste?

  Dėkoju, laukiu atsakymo

 111. David sako:

  Laba, esu 15 metų, ir noriu skristi į Norvegiją, tai kokia kalba turi būti parašytas tėvų sutikimas?

 112. Dovydas sako:

  Sveiki .Man 15 metu skrisiu vienas i norvegija su Wizzair ,ar reikia tevu sutikimo ar ne ? Jei reikai kokia klba turi buti parasytas sutikimas

 113. Karina sako:

  Sveiki, man yra 15 metų, gyvenu Anglijoje, kitą mėnesį planuoju viena skristi į Lietuvą. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Vykti į Lietuvą galite ir be jo, tačiau gali kilti problemų išvykstant iš Lietuvos, todėl tėvų sutikimą rekomenduojame turėti

 114. Jurate sako:

  Sveiki, dar karta,
  aciu uz atsakyma, bet man kyla klausimas: kodel 14 meciui skrendanciam is vienos Sengenio erdves valstybes (NO) i kita (LV)reikia tevu sutikimo? visose kitose aviakompanijose raso, kad nereikia. Be to perkant bilieta is Wizzair irgi nieko nera pamineta, kad reikia tevu sutikimo.

 115. Mukas sako:

  Sveiki,

  rugpjūtį keliam sparnus į Romą. Turim keleivę, kuriai skrendant į Romą 17 metų, o jau grįžtant – 18. Skrendam su WizzAir’u.

  Klausimas: ar reikalingas notaro patvirtinantis sutikimas skrydžiui į priekį, nes atgal kaip jau ir pilnametė, kad tėvai ją išleidžia, o aš lydintis asmuo? Kiek žinau, skirtingos avialinijos taiko skirtingus amžiaus apribojimus, kuomet nereikalingi jokie sutikimai.

  Bandžiau ieškoti WizzAir’o tinklapyje, bet nieko konretaus neradau, tik tai:“Jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką“.

  Ačiū

  • Indrė sako:

   Laba diena,
   Tėvų sustikimas keliaujant po Šengeno zoną yra nereikalinagas. Skrendant į Italiją – jis nereikalingas

 116. Dovile sako:

  Sveiki,gal galite suteikti informacijos ar skrendant is Lietuvos i Norvegija ( ir atvirksciai) reikalingas pasas, ar uztenka ir ID korteles?

 117. Jurate sako:

  Sveiki, mano sunus 14 m vienas skrenda is Norvegijos i Ryga, po keliu savaiciu atgal i Norvegija:
  1.Ar jam reikia tevu sutikimo? kokia kalba parasyti? ir ar reikia dvieju sutikimu ar uzteks vieno?
  2. o kur galima rasti sutikimo forma? koks jis turetu buti?
  Aciu uz atsakyma.

 118. Mantas sako:

  Sveiki, man 14 metu skrisiu vienas is norvegijos i lietuva ir atgal ar reikia tevu sutikimo? Ir kas ten turetu buti parasyta ir kaip jis turetu atrodyti? Ir kur man ji paduot parodyt?

 119. Atėnė sako:

  Laba diena. Man 14 metų, skrendu Į Norvegiją viena. Be paso ir tėvų sutikimo dar kažko reikia iš dokumentų?

 120. Ernestas sako:

  Labas vakaras norejau pasiterauti ar galima veztis drabuzius ir maista rankiniame bagaze

 121. paulius sako:

  sveiki esu 16 metu ir skrendu is norvegijos tiesioginiu skrydziu i vilniu ir mano paso galiojimas jau pasibaiges 2 menesiai skrendu su tevais. kaip manot praleis mane ar ne?

 122. Ernestas sako:

  Laba diena norejau paklausti ar gali 14 metu vaikas skristi vienas i vokietija, kokiu dokumentu jam reikes ir koki suaugusiojo ar vaiko bilieta pirkti

 123. Diana sako:

  Laba diena noreciau paklausti ,ar skrendant lektuvu galioja tapatybes kortele?koks laikas turi buti korteles galiojimo puse metu ar maziau ?

 124. kristina sako:

  laba diena. kodėl visur rašoma jog privalomas tėvų leidimas skristi, nors paskambinus konsultantei ir pasakius kad yra 17 metų mums sakė kad galima skristi be leidimo?

 125. Ernestas sako:

  Ar reikalingas tevu sutikimas skrendant i vokietija man 14 metu

 126. Samanta sako:

  Sveiki. norejau pasiteirauti del dokumentu. as (man 23 metai) noreciau kartu skristi i norvegija su pussesere kuriai 15 metu i Norvegija (i sangeno sali). ar reikia tevu sutikimo? skrendant ryanair jo nereikina nes norvegija sangeno salis. o pas jus niekur nerandu apie tai konkrecios informacijos. aciu lauksiu atsakymo. geros dienos

 127. Inga sako:

  Labas vakaras, norėjau pasiteirauti kokių dokumentų reikia mergaitei 11 metų skrendant iš Lietuvos į Norvegiją su ja kartu skristu sesuo kuri yra pilnametė.

 128. Renata sako:

  Sveiki, 9 metu dukra su močiute skrenda į Italija. Ar reikia raštiško tėvu leidimo?

 129. Rita sako:

  Noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo ,skrendant vienam vaikui i Norvegija. Vaikui 15 metu.

 130. Marta sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima turėti kvepalus iki 50ml? ir ar galima veštis maisto?

 131. ausra sako:

  Laba diena.Bilieta pirkau internetu.Noreciau paklausti.Registruojantis reikalinga pirkto bilieto ataskaita ar daugiau kas

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Registracijos metu reikalingas rezervacijos patvirtinimo kodas bei el. paštas su kuriuo buvo pirkti aviabilietai.

 132. EvaVaVa sako:

  Laba diena. Man 17 metų, skrendu į Škotiją su drauge, kuriai 16 metų. Kokių dokumentų reikia jai ir kokių man?

 133. Benita sako:

  skrendant į Angliją 16 metu asmeniui reikalingas notaro sutikimas ar ne?

 134. evelina sako:

  sveiki,

  darant check-in man nedave niekur uzpildyti savo ID duomenu? ar taip turi buti?

 135. Ausra sako:

  Laba, paso galiojimas baigiais 2013.11.19, skrendame i Norvegija 2013.06.08, ar reikia pasikeisti pasa? Koks paso galiojimo terminas turi buti iki skrydzio?

 136. Rasa sako:

  Sveiki, noriu pasitikslinti, kadangi pirma karta keliauju su vaikais. Su 6m ir 4m vaikais zadam skristi i Norvegija. Ar uzteks visiems 3 asmens tapatybes korteliu, ar reikia pasu?

 137. Laura sako:

  laba diena, norejau paklausti, jeigu vaiko paso galiojimas pasibaiges o mamos galiojantis, ar gali vaikas be asmens gryzimo pazymejimo gryzti i lietuva? ar butina darytis ta dokumenta (pazymejima)?

 138. Saulius sako:

  Laba diena,

  Kokiu dokumentu reikia 1metu vaikui skrendant is Vilniaus I Norvegija?
  Ar nemokamas butu sulankstomas vezimelis kaip bagazas vaikui?

 139. lilija sako:

  Dar uzmirsau paklausti o bilieta reikia rezervuoti senaja pavarde tokia kokia nurodyta pase? dekoju

 140. lilija sako:

  sveiki ketinu skrysti i lietuva nes noriu pasikeisti pasa kokiu dokumentu riekia jei mano pase pavarde yra mergautine o vaiko gymimo liudijime jau vyro pavarde dukryte turi pasa ketiname skristi be vyro ar reikia jo rastisko sutikimo

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei Jūs esate vaiko mama – vyro leidimo nereikia. Dėl visa pikto galite turėti gimimo liudijimą.

 141. Zivile sako:

  Sveiki.planuoju isleisti savo kudiki su teta I Lietuva.mes gyvename uk or vaikas turi uk pasa.ar reikia Mano sutykimo ir ar si sutykima gailiu parasyti betkuriame notaru biure ar reikia kreiptis I ambasada.aciu

 142. inesa sako:

  laba diena turiu 2 klausymus.1 sugyventinis dirba anglijoje ketinu skristi i lietuva nes norim parvest i anglija dukryte,pas dukryte sugyventinio pavarde ar man reikes sugyventinio sutikimo?
  2.pvz noriu kad mano dukryte skristu su mano broliu ar reikia notaro patvirtinta ssutikima ar tiesiog rastiska sutykima? dekui uz atsakyma

  • Indrė sako:

   Laba diena, p. Inesa

   Jei Jūs esate vaiko mama – sutikimo papildomo Jums nereikės. Dėl visa pikto turėkite vaiko gimimo liudijimą, kad galėtume įrodyti jog esate mama :)

   Jei vaikas iki 18 metų keliauja be vieno iš tėvų – būtinai reikalingas notariškai patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas.

 143. Diana sako:

  Sveiki, mano sunus noretu skristi is Anglijos i Lietuva su mano drauge, kaip lydinciu asmeniu, tai butu skrydis tik i viena puse – namo, ar tokiu atveji tevu sutikimas reikalingas?

 144. Juste sako:

  laba diena,
  skrendu i LT su 3men dukrele, jos pilietybe – aire. Planuoju gauti laikinus keliones dokumentus. Taciau, ar tiks jie grizti namo, i Airija?ar nesukels problemu dokumentai anglu kalba? Aciu

  • Daiva sako:

   Juste, tikslią informaciją, kuria turėsite vadovautis keliaujant su laikinais kelionės dokumentais, suteikts institucija, kuri jums ir išduos šiuos dokumentus.

 145. Asteja sako:

  Labadiena, noreciau pasitikslinti, ar gali musu dukra, kuri kol kas neturi jokio asmens tapatybes dokumento,(planuojame pirmaji vaiko pasa daryti Lietuvoje), skristi i Lietuva su mociute is UK su laikinuoju keliones dokumentu, be tevu sutikimo?

 146. Modestas sako:

  Laba diena,su dviem nepilnameciais vaikais skrendame i Izraeli,turime bilietus pirmyn ir atgal. Musu pavardes skirtingos. Ar be paso ir gimimo liudijimo reikalingas notaro sutikimas is tevo puses.
  Dekoju uz atsakyma.

  • Daiva sako:

   Ačiū už klausimą, Modestai. Nesupratome tik vieno: ar jūs esate vaikų tėvas? Gimimo liudijimas įrodo, kas yra tėvai, tad su pasais būtinai turėkite ir gimimo liudijimus.
   Jeigu nesate susiję šeimyniniais saitais, sutikimas yra privalomas.

 147. Dovile sako:

  Sveiki,

  Ar reikalingas tėčio sutikimas, jei 2 mėn kūdikis skris su mama iš LT į UK? Pasas vaikučiui yra. Mamos ir vaiko pavardė skiriasi. Ačiū.

 148. jurgita sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti.Pamete pasa,snd nuvaziavo i ambasada svedijoje.Jei padarys laikina pasa,ar gales su tuo pasu parskristi i Ryga,po to aisku gris i Lietuva, su tuo paciu bilietu kur jau turi.Skrydis sekmadieni.
  Aciu

  • Daiva sako:

   Sveiki, kiekviena šalis turi savo tranzitinius niuansus, o jūs turite savo specifinę situaciją. Ambasadoje, kuri išdavinėja laikinus asmens dokumentus, turėjote paaiškinti kas nutiko ir kas reikalinga, o institucija turėjo paaiškinti ką galima su laikinu pasu, ir ko ne. Atsiimdami nepamirškite išsiaiškinti.

 149. Rasa sako:

  Sveiki. Kokiu dokumentu reikia norint skristi i Londona? Ar tinka asmens tapatybes kortele ar butinas pasas? Ar dar reikia kokiu nors dokumentu? Esu pilnamete.

 150. Paulius sako:

  Laba Diena,

  planuoju skristi kovo men y Norvegija,ir gryzti Geguzes men.o pasas galioja iki liepos menesio,ar nekils kokiu problemu?

 151. jurate sako:

  sveiki, norejau pasiteirauti , kokiu man dokumentu reikia skrendant is airijos i lietuva su naujagimiu turiu tik gimimo liudijima,dekoju isanksto.

  • Daiva sako:

   Jūrate, susisiekite su Lietuvos ambasada Airijoje, ji galės išduoti laikinus kelionės dokumentus. Gimimo liudijimo tikrai nepakaks.

 152. santa sako:

  laba diena,noreciau suzinoti-jei vaikui 16metu ir turi angliska pasa,ar gali jau skristi vienas?.ar nereik jokiu dokunemtu?.ar jis gales ir isskristi ir parskristi vienas???.aciu

  • Daiva sako:

   Asmenys, vyresni nei 16 metų, gali skristi tik turėdami vieno iš tėvų pas notarą patvirtintą sutikimą (sutikimas privalomas tik skrendantiems į ne Šengeno šalis).

   • Sonata sako:

    Sveiki.Planuoju kelionę su vaikučiu iš UK į Lietuvą. Mamos ir vaiko pavardės skirtingos. Kiek supratau iš anksčiau užduotų klausimų, skristi į Lietuvą problemų neturėtų iškilti. Tačiau skrendant atgal į UK? Ko gero reikia pasirūpinti tėčio sutikimu prieš skrendant į Lietuvą.Norėčiau pasitikslinti.Iš anksto dėkoju už atsakymą.

    • Daiva sako:

     Yra dokumentas, kuriame nurodoma mamos pavardė – tai gimimo liudijimas. Kartu su vaiko kelionės dokumentu turėkite ir jį. Jeigu vis tiek neramu – pasirūpinkite sutikimu.

 153. Vladas sako:

  Sveiki as taip pat norejau pasitairauti ar apskritai laikinieji pasai galioja uzsienyje sengene europoje?skrendant ar vaziuojant autobusu

  • Daiva sako:

   Daugelis Europos valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos, kadangi laikinasis pasas yra išduodamas ne ilgiau kaip mėnesiui iki naujo paso pagaminimo, laikinieji pasai negalioja užsienyje skrendant ar važiuojant autobusu.

 154. Mindaugas sako:

  sveiki man 20 praradau pasa israse laikinaji ar galiu vykti i uk su laikinuoju pasu ir gimimo liudijimu?aciu

  • Daiva sako:

   Laba diena, kad galėtume tiksliai ir skubiai atsakyti, mums trūksta informacijos. Susisiekite tel. +370 5 232 9322

 155. Sigitas sako:

  Vasario25-kovo4 skrendu į Italija.ATK baigiasi geguzes7.Ar butina pasikeisti kortele?

 156. Kristupas sako:

  Sveiki,

  Ar reikia kokiu papildomu dokumentu, jei vaikas keliauja kartu su vienu is tevu?

 157. Kamilija sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti, man yra 17m., vasario 17d. skrisiu į Angliją viena, ar man reikalingas gimimo liudijimas, ar užtenka asmens dokumento/paso?

  • Daiva sako:

   Kamilija, jei nepilnametis vyksta į Angliją vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad nepilnametis vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Tomas sako:

    Laba diena pametes visus dokumentus patvirtinancius mano tapatybe kaip griti i Lietuva as dabar esu UK

    • Daiva sako:

     Tomai, kaip ir parašyta šiame straipsnyje: Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

 158. Gintare sako:

  jei as esu Airijoje, o mano mergaite nori atskristi, jei perkant bilieta uzsakyciau skrydzio palydova, kokie dokumentai reikalingi(notaro patvirtinti) vaikui isedant i lektuva ir kokius dokumentus reikia tureti, kad toks ir toks asmuo ja pasitiks oro uoste?
  Aciu

  • Daiva sako:

   Gintare, aviakompanija Wizzair palydos paslaugų neteikia, t.y. nėra galimybės tokią paslaugą užsisakyti.

 159. Asteja sako:

  Jeigu dukra is Uk skris i Lietuva kartu su mociute, tai butinas tevu sutikimas ar reikia parasyti igaliojima. Be to ar kiltu problemu, jeigu tevu pavardes ne vienodos?
  Dekui uz informacija

  • Daiva sako:

   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis ir jo kelionės tikslas yra Lietuva, Šengeno valstybė, tai nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su lydinčiu asmeniui, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.

 160. gabriele sako:

  o vezimelis dar priklauso vaikui nemokamai ar jau reikia moketi ?

 161. gabriele sako:

  sakykite jei mes skrendame is rygos i anglija savaitei laiko vasario 10 diena o vaiko pasas galioja iki liepos 5 dienos ar butina ji pasikeisti ar galima ir gryzus keisti ?

 162. Dovilė sako:

  Sveiki, turiu klausimėlį.
  Mano ID galiojimas baigiasi kovo 31 dieną, kaip tik tą pačią dieną norėčiau skristi iš UK į Lietuvą. Ar ieškotis ankstesnių skrydžių ar nekiltų jokių problemų skrendant 31 dieną?

 163. Saulius sako:

  Ar Latvijos rusas be pilietybes su Latvijos Alien violetiniu pasu gali skristi i UK ar jam reikia ja gauti oro uoste Anglijoje ar Latvijoje?

  Blietai jau nupirkti, sansu atgauti pinigus turbut nera.

  • Daiva sako:

   Sauliau, šiuo atveju reikalinga viza. Tačiau jos negausite Anglijoje oro uoste. Viza reikės pasirūpinti iš anksto, kreipiantis į UK ambasadą Latvijoje.

 164. Aušra sako:

  norejau dar pasiteirauti,mano dukrai pasas baigiasi kovo21 o mes i LT isskrendam kovo 20d,ar leis pasidaryti chekina?ar jau reikia laikino dokumento?Jei leis atlikti chekina kokius duomenis vesti galiojimo?LT darysimes nauja pasa,aciu.

  • Daiva sako:

   Aušra, jūsų dukrą registruoti į skrydį turėtų leisti. Tik registruojantis į atgalinį skrydį oro uoste reikės patikslinti duomenis ir pateikti naują pasą.

 165. Reda sako:

  laba diena norejau paklasuti, as turiu du vaikus o jie turi tecio pavarde mes nesame susituoke, ar galiu vaikus issivesti i airija ar nereikia vaiku tevo notarisko sutikimo?

  • Daiva sako:

   Reda, jei vaikai vyksta į Airiją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 166. Judita sako:

  Labadiena norejau pasiteirauti as ketinu su dura skristi is anglijos I lietuva,dukrytei pasa darysiu lietuvoje,ar as galiu pirkti bilieta is anksto ar tik tada Kai turesiu dukros laikino gryzimo kortele? Aciu uz informacija

  • Daiva sako:

   Judita, perkant bilietą jums reikės tik keleivių vardų ir pavardžių. Asmens dokumento ar grįžimo pažymėjimo duomenų reikės registruojantis į skrydį.
   Dukrai bilietą pirkite kartu su savo ar kito suaugusiojo bilietu, nes atskirai vien tik vaikui bilieto nupirkti nepavyks.

 167. Vilma sako:

  Ačiū už atsakymą.Papildomai noriu paklausti, ar vaiko gimimo liudijimas turi būti išverstas į anglų kalbą ir patvirtintas nortariškai, ar pakanka turėti tik originalų vaiko gimimo liudijimą lietuvių kalba?

  • Daiva sako:

   Užtenka turėti originalų vaiko gimimo liudijimą. Dokumentą gali prašyti parodyti oro uoste išvykstant iš Lietuvos.

 168. Vilma sako:

  Laba diena, norėčiau pasiteirauti tokiu klausimu: skrendu į Airija su vyru ir dukrele 11 mėnesių. Visi turime tik tapatybės korteles. Dukrelės ir mamos pavardės skirtingos, bet tėčio ir dukrelės tos pačios, ar reikia papildomų dokumentų be tapatybės kortelės įrodančių mamos ir dukters ryšį, nes perkant bilietą dukrytę registravau prie mamos.Ar reikia mamos pase įrašo iš migracijos tarnybos apie vaiką?Ar reikia kokių kitų papildomų dokumentų?

  • Daiva sako:

   Vilma, į Airiją galite skristi su asmens tapatybės kortelėmis. Su savimi reikėtų turėti dokumentą, įrodantį, kad dukra yra jūsų (vaiko gimimo liudijimą ar kitą dokumentą, įrodantį mamos ir vaiko ryšį).

 169. Aušra sako:

  Dekoju

 170. Aušra sako:

  Sveiki,noriu tikslios info.Mano vaikas gime UK,dabar Velykom norime pirkti bilietus.Ka reikia aitlikti kad vaikas galetu skristi?

  • Daiva sako:

   Aušra, perkant bilietą ypatingų reikalavimų nėra. Pakanka keleivių vardų ir pavardžių ir vaiko amžiaus. Tik būtinai bilietą vaikui pirkite kartu to paties pirkimo metu. Nes atskirai nupirkti neleis.
   Daugiau duomenų reikės registruojantis į skrydį: visų keleivių gimimo datų, pilietybių, asmens dokumentų numerių, galiojimo laiko, išdavimo vietos.
   Jei vaikas skris kartu su jumis ir jūsų pavardės sutampa, kertant sieną jokių papildomų dokumentų nereikės. Jei jūsų pavardės skirtingos, turėkite su savimi vaiko gimimo liudijimą.

 171. Daiva sako:

  Sveiki, kur galėčiau išsirašyti sąskaitą įmonės vardu ? Perkant bilietą niekur nėra punkto ,kur galėčiau suvesti įmonės duomenis ir .t.t Bilietą apmoka įmonė ir sąskaita yra būtina .

 172. Eglita sako:

  Sveiki, su Sūneliu planuojam sausį aplankyti giminaičius Anglijoje. Su vaiko tėvu esame išsituokę, ar reikia kažkokių dokumentu vaikui be paso??? ačiū.

  • Daiva sako:

   Eglita, jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 173. Vaida sako:

  Laba diena, noriu pasiteirauti dėl dokumentų reikalingų skrendant su vaiku, kuriam dar nėra dviejų metų. Padarėme dukrelei asmens tapatybės kortelę, tačiau pas mane ir vyrą taip pat yra asmens tapatybės kortelės, kur aišku nėra įrašo apie vaiką. Ar tuomet reiktų pasiimti ir jos gimimo liudijimą ar pakanka, jog pavardės vienodos?

 174. Gabrielė sako:

  Ar gali vaikas 15 metu, skristi is Londono i Vilniu be lydincio asmens su notaro leidimu? Ir jei taip ar reikia jo anglisko vertimo?

 175. Arūnė sako:

  Laba diena.turim problema,esam lietuvei gyvenam anglijoje uzsisakem bilietus pirmyn ir atgal i ryga,bet pametem as ir vyras pasus.kadangi ambasadoje nebespesim pasidaryti pasu ar nekils problemu kad skrendam i ryga su laikinu pasu?lietuvoje pasidarysim pasus

  • Daiva sako:

   Arūne, jei turite omeny asmens grįžimo pažymėjimus, tuomet su jais galite grįžti į Lietuvą per Rygą.

 176. Jurgita sako:

  Daiva norejau paklaust o cia ta nr kur apacioj raso,nes siaip atskiros nuorodos kad cia nr nera.

 177. Jurgita sako:

  ACIU

 178. Jurgita sako:

  GAL GALIT PASAKYT KA REIKIA IRASYTI TVIRTINANT BILIETUS I SKILTI DOKUMENTO NR KAI SKRENDI SU ASMENS GRYZIMO PAZYMEJIMU

 179. Nerijus sako:

  sveiki,turiu nusipirkes bilieta,bet praradau id kortele.ar butu imanoma perasyti asmens grįžimo pažymėjimo numerį. o biliete surasyti id numeriai

  • Daiva sako:

   Asmens dokumento duomenys reikalingi tik atliekant registraciją į skrydį. Perkant bilietą jų nereikia. Tad jei dar registracijos neatlikot, veskit asmens grįžimo pažymėjimo duomenis. Jei jau atlikot ir tai darydami suvedėt prarastos ID kortelės duomenis, tuomet reiktų kreiptis tel. 8 37 40 71 40 dėl duomenų pakeitimo.

 180. Indrė sako:

  Noriu su pusantrų metukų mergyte keliolikai dienų paviešėti Belgijoje. Ar be paso vaikui reikalingas dar tecio sutikimas ir koksnors papildomas dokumentas kaip gimimo liudijimas, kad ji mano dukra (mūsų pavardės skirtingos).

  • Daiva sako:

   Indre, jūsų atveju vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tačiau, jei pavardės skirtingos, dėl visa ko gimimo liudijimą turėkite su savimi.

  • Diana sako:

   Sveiki, Mes esame Lietuvos pilieciai siuo metu gyvename Anglijoje, mano seseriu metu sunus noretu atostogoms parskristi i Lietuva pas mociute as su juos skristi negaliu, bet tuo metu skrenda mano draugai, kurie butu lydintys asmenys, ka reiketu daryti skrendant is UK i Lietuva ir atgal is Lietuvos i UK? Aciu

   • Daiva sako:

    Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno.

 181. Laura sako:

  sveiki,darant chek in irasiau paso galiojimo metus ne tuos vietoj 2014 irasiau 2013 ar nekils jokiu problemu skrendant?

  • Daiva sako:

   Laura, dokumento galiojimo laiko svarba priklauso nuo šalies, į kurią skrendate. Tačiau rekomenduojame vis dėlto paskambinti tel.nr. 8 37 40 71 40 ir paprašyti pakoreguoti duomenis.

 182. Inga sako:

  Sveiki, perkant bilieta buvo suklysta irasant pavarde, t.y. vietoj galunes -e-, parasyta -ie-.Ar nebus del to keblumu?

 183. Vaiva sako:

  Laba diena. kolegė užsakydama bilietus nurodė tik vieną vardą, nors pase įrašyti du. Ar nekils problemų registruojantis skrydžiui?

  • Daiva sako:

   Vaiva, perkant bilietą reikia nurodyti vardą ir pavardę taip, kaip nurodyta pase. Tad reikėtų ir antrąjį vardą įtraukti. Paskambinkite tel. +370 37 750 195, +370 37 750 196 ir turėtumėte susitarti dėl vardo pakoregavimo.

 184. Ina sako:

  Laba diena, norejau paklausti skrendame is anglijos ir vaiko pasas galioja tik 5 men ar leis daryti Ceck-in? Ar nebus jokiu problemu? Esame lituviai skrendame tam kad pakeisti vaiko pasa. Aciu

 185. Neringa sako:

  Sveiki. Gruodžio mėnesiui turime užsakytus bilietus į ES šalį, bet bilietas užsakytas mano mergautine pavarde, nors jau esu ištekėjusi ir pavardė kita. Asmens tapatybės kortelės dar nepasikeičiau. Kaip man elgtis, kad nekiltų nesusipratimų? Ar galiu keistis asmens tapatybės kortelę ir oro uoste pateikti naują pasą kartu su santuokos liudijimu? Ar tiesiog iki kelionės nekeisti tapatybės kortelės ir keliauti su senaja, bet vis dar galiojančia tapatybės kortele?

  • Daiva sako:

   Neringa, tokiu atveju turėkite su savimi santuokos liudijimą bei vaiko gimimo liudijimą. Žinoma, ir savo asmens dokumentų nepamirškite. Turėdami visus įrodymus problemų neturėsite.

 186. Neringa sako:

  Laba diena. Ruošiamės skristi į Vokietiją su vaiku, vaikui 1m. Mes su vyru susituokę, bet mano pasas dar nepakeistas, todėl bilietas man užsakytas senąją pavarde. Ką tokiu atveju daryti? Ar nekils problemų?

 187. Jonas sako:

  SVEIKI,AR SENO PAVYZDŽIO LT PASAS GALIOJANTIS LIETUVOJE BET ŠTAMPAS RODO KAD JIS UŽSIENYJE NEGALIOJE. TAI JIS GALIOJE AR NEGALIOJE? AR SU TOKIU PASU GALIMA SKRISTI ,AR REIKIA JĮ KEISTI.

  • Daiva sako:

   Jonai, jei štampas rodo, kad pasas užsienyje negalioja, vadinasi, jis negalioja užsienyje. Reikėtų pasą pasikeisti.

 188. Santa sako:

  Sveiki noreciau pasiteirauti.Turiu 11m seseri su kuria zadame skristi is Anglijos i Lietuwa per Wizzair aviakompanija.Labiausiai neraminantis dalykas jog neturime musu tevu notarisko sutikimo,tad sakykite ar tai sukeltu man didele problema del kurios negaletume skristi?Dekui.

  • Daiva sako:

   Santa, išvykstant iš Anglijos pasienio pareigūnams reikės pateikti vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro. Kertant Lietuvos sieną įrodymų jau nereikės, tad pakaks vieno sutikimo egzemplioriaus.

 189. Aistė sako:

  Sveiki, turiu klausima. As skrendu is Anglijos i Lietuva su dukra. Kadangi ji neturi paso turejau gauti Asmens Grizimo Pazymejima. Kaip padaryti online check-in jei ten pasirinkt galima tik pasa arba id? Ka tokiu atveju daryt?

  • Daiva sako:

   Aiste, registracijos į skrydį metu pasirinkite asmens pasą ir suveskite Asmens grįžimo pažymėjimo numerį.

 190. Vaiva sako:

  Laba diena,

  Yra tokia situacija: vaiko ir mamos pavardės skirtingos, vaikas 13 m. turi pasą, mama – asmens tapatybės kortelę. Dukros pase nėra įrašo apie tėvus, kaip ir asmens tapatybės kortelėje nėra įrašo apie vaikus. Ką patartumėte daryti, kad nekiltų problemų skrendant su Jūsų bendrove.

  Pagarbiai Vaiva

  • Daiva sako:

   Vaiva, rekomenduojame turėti dokumentus, patvirtinančius jūsų, kaip mamos ir vaiko, ryšį – gimimo liudijimą – ir naujos santuokos liudijimą. Šiuos dokumentus, išverstus į anglų kalbą, turi patvirtinti notaras.

   • Neringa sako:

    Laba Diena, Mano dukra su Močiute skrenda į Lietuvą ir po keliu dienų grįžta atgal į Angliją, nes ten dabar gyvename ar būtinas raštiškas tėvų sutikimas?

  • Aušrinė sako:

   Sveiki. Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 14-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi į Norvegiją. Pirktas suaugusiojo bilietas ir keliauja su pilnamete giminaite (pussesere)?

Klauskite mūsų

  

  

  

Skrydžių paieška