Kelionės dokumentai 1,495

Kokių dokumentų reikia skrendant su Wizzair?

Visi Wizzair keleiviai registracijos punkte turi pateikti reikiamus galiojančius kelionės dokumentus ir atitikti reikalavimus, taikomus šalyje, iš kurios, pro kurią arba į kurią skrenda. Wizzair neatsako už papildomus mokesčius, jei keleivis neįleidžiamas į šalį dėl to, kad neturi paso ar vizos.

Būtina atkreipti dėmesį:

✈Galiojantis kelionės dokumentas yra privalomas visiems keleiviams (įskaitant ir kūdikius), skrendantiems su Wizzair aviakompanija;
✈Vykstančiųjų už EEE (Europos ekonominės erdvės) asmens dokumentai turi galioti visos kelionės metu;
✈Jei reikalinga viza, kūdikiai ir vaikai gali keliauti tik su vizoje nurodytu suaugusiuoju;
✈Visi keleiviai privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą skrydžio metu, su kuriuo užsiregistravo į skrydį, kartu su įlaipinimo kortele oro uosto apsaugai ir prie įlaipinimo vartų.

Keliaujant reikia turėti galiojantį pasą (ir vizą, jei reikalinga) arba ES/EEE valstybių išduotą nacionalinę tapatybės kortelę. Visuomet prieš kelionę pasitikrinkite savo asmens dokumento galiojimo laiką ir ar toje šalyje, į kurią vykstate, pripažįstama asmens tapatybės kortelė, ar būtinas pasas. Pasistenkite pasitikrinti kuo anksčiau, kad, esant reikalui, liktų laiko užsisakyti ir gauti naują asmens dokumentą. Taip pat pasidomėkite, ar vykstant į jūsų pasirinktą šalį jums reikalinga viza. Bet kokios baudos, bausmės, mokesčiai ar išlaidos dėl reikalavimų nepaisymo apmokami paties keleivio.
Wizzair nepriima vairuotojo pažymėjimo, gyventojo kortelės, policijos išduoto išrašo (praradus asmens dokumentą), karinės tapatybės kortelės ar kitų dokumentų. Negaliojantis ar sugadintas asmens dokumentas su nuotrauka nebus priimamas norint vykti su Wizzair aviakompanija.

Vieninteliai kelionės dokumentai, priimami Wizzair:

✈Galiojantis pasas (žr. žemiau * ir **);
✈Galiojanti nacionalinė asmens tapatybės kortelė, išduota EEE (Europos ekonominės erdvės) valstybių;
✈Galiojantis Vokietijos vyriausybės išduotas „Kinderausweis“ kelionės dokumentas;
✈Galiojantis Italijos „Certificato Di Nascita“ su nuotrauka (vaikams iki 16 m.), patvirtintas kaip „VALIDO PER L’ESPATRIO“ tarptautiniams skrydžiams. Tokio patvirtinimo nereikia vidiniams skrydžiams Italijoje. Keleivis atsako už tai, kad šie dokumentai atitiktų keliamus imigracijos ir kitų valstybinės valdžios institucijų reikalavimus (žr. **);
✈Galiojanti Italijos AT/BT kortelė (tik vidiniams skrydžiams Italijoje);
✈Galiojantis JT  konvencijos dėl pabėgėlių statuso kelionės dokumentas (išduotas vyriausybės pagal 195 JT koncvencijos 28(1) straipsnį);
✈Galiojantis Collective Passport, išduotas ES/EEE šalies.

* Tinkamas vaikams iki 16 m., keliaujantiems kartu su tėvais, kurių pase įrašyti kartu keliaujantys vaikai.
** Kai vaikas yra įrašytas į su juo keliaujančio tėvo galiojantį pasą, kartu keliaujančio tėvo kelionės dokumento duomenys turi būti pateikti su vaiko kelionės dokumento duomenimis prie vaiko duomenų atliekant registraciją į skrydį internetu.

Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento. Registruojantis su Asmens grįžimo pažymėjimu reikia dokumento skiltyje reikia pasirinkti “Kitas dokumentas”.

1,495 thoughts on “Kelionės dokumentai

 1. Iveta says:

  Sveiki, kovo mėnesį skrendame į Angliją, vaiko paso galiojimas baigiasi gegužės mėnesį. Ar nekils problemų, ar nereikia, kad pasas galiotų 6 mėn. po kelionės?

  • Alvita says:

   Laba diena, Iveta,

   dėl tikslesnės informacijos kreipkitės į urm.lt puslapį

 2. Lukas says:

  Sveiki, jeigu bilietas buvo pirktas ant paso, tačiau aš jį pamečiau ar užtektu id korteles?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   priklauso nuo šalies į kurią skrendate. Jei ten kur skrendate užtenka ID kortelės, tuomet galite skristi, tik prieš registraciją į skrydį reikėtų atnaujinti dokumento duomenis rezervacijoje.

 3. Vilma says:

  laba diena,
  skrendam su kudikiu i Lietuva is Olandijos( Mama Mociute ir kudikis) .. bilietus pirkom mociutes vardu ir automatiskai gavosi kad kudikis skrenda su mociute o ne su mama, vaiko mamosir mociutes pavardes skiriasi , ar reikia kazkoki papildoma rastiska dokumenta issimti ?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   svarbiausia kad skrenda kūdikis ir mama, o kam priskirta nesudaro esmės.

 4. Gintare says:

  Ar galioja dokumentas skrydziui i Norvegija jei jis galioja iki kovo menesio, o kelione nuo vasario 15 iki vasario 20?

 5. Danielė says:

  Sveiki, išskrendu 28d. ryte ir tik dabar pamačiau kad nebegalioja ID kortelė, o paso neturiu, ar nėra jokio kito varianto?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   Lietuvos ambasadoje reikia išsiimti laikiną dokumentą grįžimui.

 6. monika says:

  sveiki norejau pasiteirauti ar butina atsispausdinti ilaipinimo kortele skrendant i norvegija su wizzair? ar galima tiesiog parodyti skrydzio reference numeri? dekoju

 7. Amber says:

  Su sūnum skrisime į Angliją vasario mėn.. Jo tapatybės kortelė baigia galioti balandį. Ar nėra reikalavimo, kad kortelė galiotų po grįžimo 6 mėnesius?

 8. Gabrielė says:

  Sveiki, 17 metė viena skrenda į Turkiją, kokį dokumentai yra būtini? Pasas ar asmens tapatybės kortelė tinka? Ar būtinas tėvų notariškas sutikimas, ir ar gali jis būti tik lietuvių K aš kalba?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gabriele,

   reikalingas pasas, trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su pasu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Reiktų anglų k.

 9. Rokas says:

  Ar reikalingas sutikimas vieno iš tėvų patvirtintas notaro,kai skrenda 17-etis į angliją.

  • Alvita says:

   Sveiki, Rokai,

   Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, keliaujant ne Šengeno zonoje (pvz. Didžioji Britanija) kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 10. Deimantė says:

  Sveiki, ar reikia 14 metu mergaitei skrendant į Olandiją vienai, vieno iš tėvų sutikimo pas notara?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Deimante,

   į Nyderlandus (Olandiją) skrendant nereikia vieno iš tėvų sutikimo keliaujant, kadangi šalis Šengeno zonoje. Įsitikinkite, ar Jūsų pasirinkta oro linijų bendrove 14 m. asm. gali keliauti vienas.

 11. Marius says:

  Sveiki,
  Skrendu pirmą kartą su šią kompaniją. Sakykite, kaip turi atrodyti bilietas? Aš gavau patvirtinimo laišką kad yra apmokėta. Ką aš turiu atspausdinti kartu su kelionės dokumentu ( ID kortelė)? Ar užteks įlaipinimo kortelės bei asmens tapatybės kortelės?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Mariau,

   skrendant Šengeno zonoje pakanka ID ir įlaipinimo kortelės. Wizzair nemokama registracija prasideda ne ankščiau kaip 48 h prieš skrydį. Atlikus registraciją, gausite įlaipinimo kortelę su brūkšniniu kodu ir savo skrydžio informacija.

 12. Kristina says:

  Norėjau pasiteirauti, ar skrendant į šiaurės Airiją su vaiku su vienu iš tėvų, reikalingas kito tėvo raštiškas sutikimas? Pavardės vienodos.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Kristina,

   jeigu vaikas skrenda su vienu tėvu, kito sutikimas nėra būtinas.

 13. Aurelija says:

  Laba diena, ar skrendant į Londoną reikalingas pasas, ar užtenka tapatybės kortelės? Ar reikia pasikeisti dokumentą , jei jo galiojimas baigiasi po 3 mėnesių.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Aurelija,

   užtenka ir ID, turi galioti kelionės metu.

 14. RB says:

  Sveiki, kaip padaryti check in, jei kudikis gime siaurineje airijoje (UK). Lietuvos ambasadoje isdave asmens gryzimo pazymejima. Kudikis pilietybes dar neturi tai ka pazymeti skiltyje pilietybe, dokumento tipa koki (passport ar ID) ir kuri salis isdave dokumenta jei dokumenta isdave Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje? Nerandu visiskai jokios informacijos.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   dėl tokios informacijos kreipkitės į dokumentus išdavusią instituciją.

 15. Gggg says:

  Sveiki jei vaiko pavarde nesutampa su tevu pavarde ar reike kokio sutikimo,ar reike tapatybes korteles vykstant ar uztenka gimimo liudijimo?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   turėtų pakakti gimimo liudijimo.

 16. Evaldas says:

  Sveiki,
  Paprastas ir konkretus klausimas. Ar Ispanija neturi jokių išskirtinių susitarimų dėl paso galiojimo? Pasas galioja dar 4mėn. Ar skrendant į šią šalį savaitei su tokiu likusiu galiojimo terminu viskas ok?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Evaldai,

   svarbu, jog asmens dokumentas galiotų visos kelionės metu.

 17. Sandra says:

  Sveiki. Norejau paklausti, jeigu tapatybes kortele galioja iki s.m. 12 men. Taciau isskrendu 11men 16d. Gryzimas 11men 20d. Kai kur girdejau,jog tapatybes kortele turi galioti 3 men nuo skrydzio dienos.? Tai kaip yra istiesu??

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sandra,

   skrendant ES įprastai svarbu, jog asmens dokumentas galiotų kelionės metu. Reiktų pasidomėti konkrečios šalies įstatymais.

 18. Dovilė says:

  Sveiki,

  jeigu darant check-in internetu pasirenkant kelionės dokumento rūšį, nurodžiau “other document” vietoje ID kortelės, tačiau dokumento numeris ir galiojimo data yra teisinga, ar kils problemų patikros metu?
  ačiū

  • Alvita says:

   Sveiki,

   reikėtų kreiptis į ten kur pirkote bilietus, kad pakoreguotų dokumento tipą.

 19. Sigita says:

  Sveiki. Ar galima skristi iš IT į LT su pasu, kurio galiojimas baigiasi skrydžio dieną?
  Dėkoju!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sigita,

   skrydžio dieną privalo dokumentas galioti.

 20. Agne says:

  Laba diena,
  ar reikalingas notaro patvirtintas tevo leidimas skristi i Turkija vaikui?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Agne,

   jeigu nepilnametis skrenda be vieno iš tėvų, sutikimas yra būtinas.

 21. Edvinas says:

  Sveiki,vakar pildziau savo check in ir netycia vietoj national id pasirinkau passport,o as turiu tapatybes kortele,ar mane praleis skristi?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Edvinai,

   kad problemų nekils, 100 proc. visada negalime garantuoti, todėl rekomenduojame visgi kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėja, kad būtų ši klaida pataisyta.

 22. Edita says:

  Sveiki, mano 12 m. sūnus su močiute (mano mama) skrenda į Norvegiją. Ar reikalingas notaro įgaliojimas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Edita,

   skrendant Šengeno erdvėje (Lietuva ir Norvegijoje joje), nėra būtinas vieno iš tėvų sutikimas.

 23. Erika says:

  Sveiki, laukiuosi 29 savaite ir norejau paklausti ar jusu kompanijoje yra kazkokia spec pazyma nesciosioms ar tinka gydytojos israsyta bendra pazyma, ir ar isvykus su ja galesiu ir grizti su ta pacia. Aciu uz atsakyma

  • Alvita says:

   Sveiki,

   nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą anglų kalba, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

 24. AS says:

  Sveiki,

  iki skrydzio liko 3 dienos ir registruojantis suklydau dokumento numeri. kaip galeciau pakeisti registracija? bandau skambinti uk ir lt numeriais is pildyk korteliu neleidzia, namu telefono neturiu ir abonento nr neturiu,kokios galimybes pasikeisti dokumento numeri?

  Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   reiktų visgi susisiekti tiesiogiai su savo bilietų pardavėju. Jeigu nepavyks, galite atvykti ankščiau į oro uostą ir kreiptis į aviakompanijos informaciją, tačiau gali būti, jog ir su šia klaidele Jums nesklandumų nekils .

 25. Juste says:

  laba diena,
  tvirtinau skrydi i Islandija ir nustebau nes neprase manes mano asmens dokumento duomenu? ar as kazka ne taip padariau ar taip turi buti?
  aciu!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Juste,

   gali būti, jog sistemoje jau prieš tai buvote įvedusi duomenis, todėl šįkart neprašė. Jeigu turite įlaipinimo kortelę, nerimauti nereiktų. Jei keliaujate Šengeno erdvėje, nereikia užpildyti kelionės dokumento duomenų. Paprasčiausiai užsiregistruokite internetu. Turėsite keliauti su nacionaline asmens tapatybės kortele arba pasu, bet pateikti kelionės dokumento duomenų nereikia.

 26. Santa says:

  Laba diena,
  Jei as skrendu iš Anglijos į Lietuvą pasikeisti tapatybes dokumentų ar galiu pirkti bilietus į abi puses? Ar reikes daryti kokius pakeitimus grįštant su nauju dokumentu?
  Jei skrisiu lėktuvu likus dviem savaitem iki dokumento galiojimo pabaigos ar nekils nesklandumu?
  Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Jūs turite keliauti su tuo dokumentu, su kuriuo buvo atlikta registracija skrydžiui. Svarbu, jog dokumentas galiotų Jūsų kelionės dieną.

 27. Tks says:

  Sveiki. Lapkricio 9-12 skrendu i Bilunda (Danija). Turiu kelis klausimus:

  1. Tapatybes kortele galioja tik iki 2018-03men, ar nekils problemu ar kortele privalo galioti ilgiau?
  2. Ar uztenka tapatybes korteles ar reikia paso?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   keliaujant į Daniją, LR piliečiams užtenka ir asmens tapatybės kortelės, kuri turėtų galioti kelionės metu.

 28. violeta says:

  sveiki ,planuojam su mazu vaiku skrysti is anglijos i lietuva rugsejo menesi , ar vaikui butina tureti gymimo liudijima ar uztenka tik paso?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Violeta,

   jeigu keliaujančio asmens (tėvo/motinos/tėvų) pavardės sutampa su vaiko, užtekti turėtų ir asmens dokumento.

 29. Greta says:

  Sveiki. Galbūt galite suteikti išsamesne informacija šiuo klausimu. Esu nupirkusi broliams bilietus į Norvegija, wizzair aviakompanija. Vienam yra 13 metų, o kitam 16metų. Ar gali skristi vieni, kokių dokumentų jiems reikia? Ir ar nekils jokių nesklandumu?

  Labai ačiū :)

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Greta,

   nesklandumų kilti neturėtų. Oro linijų bendrovė asmenims nuo 16 m. leidžia keliauti tiek vieniems, tiek lydėti jaunesnį asmenį. Reikės tik skrydžio bilietų ir asmens tapatybės dokumentų.

 30. Jolita says:

  Sveiki, ar keliaujant į Gruziją Kutaisi, būtinas pasas, ar galiu skristi su asmens tapatybės kortele?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   tinka tiek pasas, tiek asmens tapatybės kortelė.

 31. Dovydas says:

  Sveiki, žadu skristi rūgpjūčio 4d į Londoną, ar užtenka galiojančio asmens tapatybės kortelės? 18 metų.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Dovydai,

   jeigu esate LR pilietis, su asmens tapatybės kortele keliauti Į JK galite.

 32. Renata says:

  Sveiki. Man 17 metų, planuoju skristi į Vokietiją su pažįstamos 11 metų vaiku kaip lydintis asmuo. Ar vaikui reikia tėvų sutikimo?

 33. Austeja says:

  Laba diena,

  Rugpjucio 4 skrendu i Kipra ir 7 diena atgal. Tapatynes korteles galioja iki spalio men 9 dienos. Ar yra kazkoks butinas korteles galiojimo terminas? ar svarbu kad keliones metu galioja?

  Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   nesklandumų neturėtų kilti. Svarbiausiai, kad kelionės metu visi dokumentai būtų galiojantys.

 34. Agnė says:

  Sveiki, jeigu 16m. Asmuo skrenda iš Anglijos į Lietuvą reikia turėti vieno iš tėvų sutikimo?

 35. anna says:

  Sveiki reikia gryzti i uk man ir dukrytei (musu pavardes skirtingos) turiu tik savo ir dukros tapatybes korteles daugiau nieko nes vaziavome su masina ir masina sugedo ar bus imanoma mum dviem sugryzti ar ne?skambinau i kauna oro uosta sake jog turetu praleisti kazkaip kitaip patikrins bet ar neturesiu jokiu problemu nusileidus . Aciu uz bet koki atsaka

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   tai priklauso nuo pasienio/muitinės darbuotojų. Įprastai yra reikalingas gimimo liudijimas, kaip giminystės ryšių įrodymas.

 36. jolita says:

  Sveiki,

  ar pasikeitė situacija nuo 2014 m., bet siek tiek Jūsų kompanijos pateikta informacija nesutampa, 2014 m.klientui rasote, jog jei skrenda vaikas 16 m. i norvegija notaro patvirtintas tevu sutikimas nėra reikalingas, 2016-06-28 atsakydami klientei rasote. jog jau būtinas….tai kaip iš tiesų?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jolita,

   tai priklauso nuo šalies, į kurią keliauja nepilnametis asmuo.

 37. Asta says:

  Sveiki,
  ar reikalingas tėvų sutikimas, jei skrenda broliai (17 metų ir 10 metų) iš Rygos į Bergeną.
  Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Asta,

   sutikimas nėra būtinas, tačiau patikrinkite, nuo kelių metų asmeniui Jūsų pasirinkta aviakompanija leidžia lydėti vaikus.

 38. Agnė says:

  Sveiki! Ar skrendant 16 metų mergaitei vienai yra būtinas notaro išrašas/ sutikimas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Agne,

   jeigu keliaujama už Šengezo zonos ribų, vieno iš tėvų sutikimas, tvirtintas notaro, yra būtinas.

 39. Vitalij says:

  sveiki, noriu kad mane aplankytu Drauge is Lietuvos jai tik 15metu, Tevai nieko pries… ar imanoma kad ji atskristu viena? be lydincio asmens? ir kokiu dokumentu reiketu? skristu is Lietuvos i Anglija

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   reiktų, jog Jūsų draugė skristų oro linijų bendrove, kuria gali keliauti 15 metų asmenys (pvz., Wizzair). Draugei bus reikalingas vieno iš tėvų raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro.

 40. Lina says:

  Sveiki,

  jeigu skrendu i Prancuzija abra Portugalija, ar uztektu tik asmens tapatybes korteles ?

  Aciu uz atsakyma!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Lina,

   taip, užtenka ir asmens tapatybės kortelės.

 41. Roberta says:

  Sveiki, ar reikia 14 metu mergaitei skrendant vienai tevu sutikimo pas notara?

  • Roberta says:

   Is Lietuvos i Airija

   • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

    Roberta,

    tokiu atveju sutikimas yra būtinas.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Roberta,

   jeigu vaikas keliaus už Šengeno zonos ribų, vieno iš tėvų sutikimas yra būtinas.

 42. Vaida says:

  Sveiki. Esu nusipirkus bilietus is lt i uk. Drauge paprase parvesti berniuka is lt i uk. Pirksiu jam bilieta is savo accounto. Ar man reiks dar kazkaip prijungti ji prie savo uzsakymo?neisivaizduoju ka daryti ir kaip.

  • Daniele Wizzair says:

   Vaida,
   vaiką reikia prijungti prie savo bilieto. Tą padaryti galite susisiekę su Wizzair arba su agentūra.

 43. Anastasija says:

  Sveiki,
  ar skrendant į Italiją užtenka Leidimo nuolat gyvent kortelės?
  Ar būtinas kelionės dokumentas pagal 1954 m. Konvenciją?

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   skrendant į Italiją reikia turėti asmens dokumentą.

 44. Irma says:

  Laba diena,

  Noriu jusu paklausti,mano dukra kuriai 8 metai skris su mociute is norvegijos i lietuva,ar reikia man parasyti mociutei igaliojima?

 45. Rasa B. says:

  Laba diena. Duktė 2017-05-31 skrido į Londoną. Jai 12 metų. Lydėjo pusbrolis 26 metų. Pasą galiojantį ir notaro patvirtintą dokumentą turėjo. Lietuvoje nebuvo jokių problemų. O Anglijoje didžiausias kriminalas, nes neturėjo sutikimo išversto į anglų kalbą. Vos praleido. Šokas vaikui ir lydinčiam. Dabar bijau, kad grįžtant 2017-06-06 nebūtų tas pats. Pas notarę jau buvau, jokių kitokių dokumentų jie neišduoda. Kaip čia yra? Ačiū už bet kokį atsakymą.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   kadangi jau skrisite į Šengeno šalį, prašyti sutikimo nebeturi.

 46. Andrius says:

  Labas vakaras, iškilo klausimas mano mama šiuo metu Airijoje, tėtis Lietuvoje, bet jie yra išsiskyrę, tai tėtis gali eiti pas notarą dėl sutikimo vykti į užsienį? Man 17m. Skrydis į Airiją. Ačiū už atsakymą.

 47. Alina says:

  Labas rytas. Noriu paklausti. Skrendam pirmą kartą su Jūsų avialinijomis. 1. Jei vaikas važiuoja su mama 10 d. į Londoną ar reikia tėvo sutikimo? 2. Ar vykstant vaikui į šią šalį užteks galiojančios asmens tapatybės kortelės, ar reikia turėti pasą? 3. Jei vykstame 2017.06.15- grįžtame 06.26, o mamos asmens tapatybės kortelė baigia galioti 2017.11.23, ar šis dokumentas galios, ar turėčiau pasikeisti? Ačiū

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki, Alina,
   1. tėvo sutikimo nereikia, nes vaikas jau skrenda su vienu iš tėvu
   2. užteks turėti asmens tapatybės kortelę
   3. svarbu, kad dokumentas galiotų visos kelionės metu.

 48. Asta says:

  Sveiki,

  Skrenu į Norvegiją. Atsispausdinau kelionės bilietą, atlikau Checkin-in, tačiau manęs niekur neprašė suvesti asmens dokumento (paso) duomenų. Kodėl?
  Ačiū už atsakymą

  • Daniele Wizzair says:

   Asta,
   tai nauja Wizzair tvarka, tačiau būtinai turėkite savo asmens dokumentą, kai pateiksite įlaipinimo kortelę.

 49. Paulius says:

  Sveiki, norint keliauti į Angliją, kokios kalbos turėtų būti tėvų sutikimas?

  • Daniele Wizzair says:

   Pauliau,
   tėvų sutikimas gali būti ir lietuvių kalba.

 50. Milda says:

  Sveiki! Galvojame leisti dukrytę su seneliais iš Švedijos į Lietuvą. Ar reikalingas tėvų sutikimas? Mergytei 5m

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Milda,
   kadangi Švedija , kaip ir Lietuva, yra Šengeno zonoje, sutikimas nėra būtinas.

 51. Darius says:

  Sveiki,man yra 17 metu,ar as vienas galiu skristi i Donkasteri? Ar reikia tevu sutikimo?ACIU

  • Daniele Wizzair says:

   Dariau,
   skristi vienas galite, bet reikės tėvų sutikimo.

 52. Rūta says:

  Skrendu su anūke į Italija, su persėdimų Berlyne. Ar pakanka tik paso? Ar Berlyno pasienio tarnyba neprašys dar ir tėvų su tikimo?

 53. Romas says:

  Sveiki, skrendu vienas i airija, man 15 metu. Uztenka tik paso ir notaro payvirtinimo?

 54. Tomas says:

  Sveiki, noriu skirst į Londoną, man 17 metų ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Tomai,

   taip, reikalingas vienas iš tėvų sutikimas.

 55. Erikas says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar būtina turėti skrendant į Londoną pasą, ar užtenka asmens tapatybės kortelės?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Erikai,

   LR piliečiams užtenka ir asmens tapatybės kortelės.

 56. Asta says:

  Laba diena,

  Norime, kad iš Londono į Lietuvą su suaugusiu asmeniu grįžtų 1m.11mėn. vaikas (turi galiojantį Asmens grįžimo pažymėjimą), bet tėvai skristi negali. Ar reikia ir kokių papildomų sutikimų ir pan., jeigu taip, ar turi būti parašyti laisva forma, ar išduoti įstaigose (kur ir kokiose?)
  Iš anksto dėkojam

  • Daniele Wizzair says:

   Asta,
   taip, vaikui bus reikalingas tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 57. Simona says:

  Laba diena, mano skrydis 06.28-07.05, o pasas baigia galioti 2017.08.22. Ar galėsiu skristi, ar jau reikia naujo dokumento?

  • Daniele Wizzair says:

   Simona,
   jei keliaujate į ES šalis, svarbu, kad dokumentas galiotų kelionės metu.

 58. Gabija says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti. Man 17 metų, gegužės mėnesį ruošiuosi skristi į Norvegiją. Ar man reikia eiti pas notarą? Ar užtenka tik paso ir lėktuvo bilieto?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gabija,

   kadangi Norvegija priklauso Šengeno zonai, Jums užtenka turėti įlaipinimo kortelę ir asmens dokumentą.

 59. Lina says:

  Sveiki
  Mano ID galioja iki rugsejo, skrydis i Bilunda 05.10-14 . Ar galesiu skristi??

 60. Aurelijus says:

  Sveiki,

  sunus kuriam 3 metukai (lietuvos pilietis) skris su mociute i LT. Ar yra reikalingas tevu rastiskas sutikimas? Aciu.

  • Daniele Wizzair says:

   Aurelijau,
   jei vaiko kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus.

 61. Ausra says:

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti, ar skrendant į Norvegiją galioja asmens tapatybės kortelė.

 62. Rūta says:

  Planuojame su anūke skristi Į Italiją. Ar reikalingas vieno iš tėvų sutikimas. Jie taip tai kokia kalba?

  • Daniele Wizzair says:

   Rūta,
   vaiko kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus.

 63. Erika says:

  Sveiki.
  Birželio 15d. Iš Kauno skrisiu į Londoną. Skrisiu pirmą kartą ir viena, todėl iškilo klausimas. Man 16. Turiu pasą. Klausimas būtų toks ar būtina VIZA? Jos reikia? Ar užteks tik paso ir tėvų sutikimo,patvirtinto notaro? O gal reikia dar kažkokių dokumentų ?
  Lauksiu atsakymo.
  Ačiū!

  • Renata Wizzair says:

   Erika, 16 amžiaus asmuo yra laikomas suaugusiu. Vizos, tėvų sutikimo turėti nereikia.

 64. Erika says:

  Sveiki.
  Birželio 15 skrendu į Britaniją.Man 16. Pasą turiu. Klausimas būtų toks,Ar Viza būtina? Jos reikia? Ar paso ir tėvų sutikimo patvirtinto notaro užtenka? O gal reikia dar kažkokių dokumentų? Skrisiu viena ir pirmą kartą,todėl iškilo klausymų.
  Ačiū!

  • Renata Wizzair says:

   Erika, 16 amžiaus asmuo yra laikomas suaugusiu. Vizos, tėvų sutikimo turėti nereikia.

 65. Tadas says:

  Laba diena,

  Ar nuo šiuol skrendant į UK (Londoną) reikės paso ar užtenka tapatybės korteles? Keliones data: gegužės 12-14d.
  Taip pat kokios pažymos ir kus jas išduoda, esant metaliniu dalių kūne? Turiu implantą žandikaulyje ir metalinį strypa kojoje šlaunies ilgio.
  Ačiū.

  • Renata Wizzair says:

   Tadai, skrendant į UK šiuo metu galimas ir pasas ir ID kortelė. Tad kai ši valstybė išeis iš ES, liks tinkamas tik pasas.
   Dėl metalinių dalių kūne rekomenduoju pasikonsultuoti su gydytoju, kuris turėtų galimybė išduoti pažymą.

 66. Kristina says:

  Sveiki, vyksiu su vaiku i Londoną su Jūsų kompanijos lėktuvu. Ar reikalingas butų tėčio sutikimas dėl vykimo? Vaiko pavardė su mano sutampa, su vyro ne.

  • Renata Wizzair says:

   Kristina, papildomas tėvelio sutikimas skrendant į Londoną nėra būtinas.

 67. Renata says:

  Sveiki,
  Turim bilietus birzelio 21d i Lietuva,O vaiko pasas galioja iki 22 d birzelio.Domiuosiu, Ar nebus nesklandumu, jeigu pasas galios tik viena diena. Aciu uz atsakymus?

 68. Povilas says:

  Sveiki, man 15 metų ir skrendu į Anglija vienas. Turiu tapatybes kortele, notaro sutikima ir vertimą į anglų kalbą. Ar reikia atsišviesti notaro sutikima ir vertimą į anglų kalbą. Ar galima skristi su vienu iš tėvų sutikimu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Povilai,
   tiek skrydžiui pirmyn, tiek atgal Jums reikia su savimi turėti asmens dokumentą, skrydžio bilietus bei atspausdintą vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro.

 69. Karolina says:

  Labas vakaras pildant check in padariau klaida, blogai ivedžiau paso galiojimo duomenis, ar pavyks isskriti? turejo buti 2019-05-15, o parasiau 2019-05-05…

  • Renata Wizzair says:

   Karolina, asmens dokumento duomenys turi visiškai sutapti su registracijai į skrydį pateiktais. Tad oro uoste gali kilti nesklandumų. Rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu pardavėju.

 70. Gintarė says:

  Sveiki.

  Jei nusipirkus grupinių studentiškų bilietų paprašo įrodyti, kad esi studentas. Užtenka studento pažymėjimo ar privalo būti isic’as?
  Niekur nerandu tokios info.

  • Renata Wizzair says:

   Gintare, rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 71. Ineta says:

  Sveiki.
  Ar galiu be notoro sutikimo vežtis pusbrolio dukra i Norvegija?
  Skristumėm pas jos tėtį,jos tėvai yra išsiskyre.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Ineta,

   keliaujant Šengeno zonoje (ir Norvegija), notaro sutikimas nėra būtinas. Tad svarbiausia turėti asmens tapatybės dokumentus ir skrydžio bilietus.

 72. Anzelika says:

  Sveiki,

  planuoju skristi su dukterecia i UK, jai 15 metu, ar reikalingas tevu sutikimas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Anzelika,

   sutikimas keliaujant ne Šengeno zonoje yra reikalingas.

 73. Anzelika says:

  Sveiki,

  keliausiu su dukterecia i UK, jai 15 metu, ar reikalingas tevu sutikimas?
  aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   jeigu keliaujate ne Šengeno zonoje (D. Britanija), sutikimas yra būtinas.

 74. Neringa says:

  Sveiki,
  Skrenu į Islandiją. Atsispausdinau kelionės bilietą, tačiau manęs niekur neprašė suvesti asmens dokumento duomenų. Kodėl?
  Ačiū už atsakymą

  • Renata Wizzair says:

   Neringa, kai registruojantis į skrydį, suvesti duomenų neprašo, numanoma, kad registraciją į skrydį bus atliekama oro uoste. Tačiau tai nutinka labai retai ir tik su tam tikromis avialinijomis. Svarbu susisiekti su tiesioginiu pardavėju. Priešingu atveju, gali tekti mokėti papildomus mokesčius už registraciją į skrydį oro uoste.

 75. Mantas says:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ko reikia kad galėtum skristi vienas 16metu? ar reikia sustikimo? ar jau skaitais kaip suauges.

 76. Ieva says:

  Sveiki, jei nepilnametis vaikas skrenda tik su teciu (be mamos), ar reikalingas koks sutikimas?

  • Renata Wizzair says:

   Ieva, antro iš tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia.

 77. Viktorija says:

  Sveiki,isskrendu i Londona 02.28 ka reikia tureti su savmi pilietybes kortele-ar Pasa?

  • Renata Wizzair says:

   Viktorija, skrendant į Londoną Jūs turite turėti skrydžio metu galiojantį asmens dokumentą. Tinkamas ir pasas ir ID kortelė. Svarbu turėti tokį dokumentą, su kuriuo atlikote registraciją į skrydį.

 78. Natalija says:

  Labas vakaras, skrisiu į Norvegiją ar užtenka tik asmens tapatybės kortelės ar reikia vizos ar kažko panašaus? Skrisiu pirmą kartą. :)

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Jūs galite keliauti ir su asmens tapatybės kortele. Viza nėra reikalinga.

 79. ingrida says:

  sveiki norejau paklausti esu netekejusi noriu su jusu kompanija skristi i anglija vesiuosi vaika musu pavardes nesutampa ar reikia tevo sutikimo ar as kaip motina galiu vestis viena.aciu

  • Renata Wizzair says:

   Ingrida, jei vaiko pavardė nesutampa su kartu keliaujančiu asmeniu, kuomet skrenda tik vienas iš tėvų, papildomai pasienio punkto pareigūnams reikės pateikti vaiko gimimo liudijimą.

 80. Darius says:

  Sveiki. Vaikui pasibaige asmens tapatybes korteles galiojimo laikas. Ar butu galima skristi is Belfasto i Vilniu su pasibaigusia id? Kartu skristu abu tevai.

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Tapatybės kortelė turi būti galiojanti.

 81. Deimile says:

  Sveiki, noriu paklausti. Man 16m, skrendu i Londona, zinau, kad yra reikalingas vieno is tevu notaro patvirtintas sutikimas, taciau ar ji reikia isversti i anglu kalba?

 82. Eiginta says:

  Sveiki. Skrisim su sese is lietuvos i uk. Jai 14m. I anglija skrisim kartu. I lietuva ji skris viena.kokiu rokumentu reikia?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu būtina turėti vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro.

 83. loreta says:

  laba diena ruosiuos skristi i didziaja britanija kovo 25 diena ar reikia jau paso ar galima ir su tapatybes kortele

  • Renata Wizzair says:

   Loreta, šiuo metu skrendant į Didžiąją Britaniją tinkami dokumentai yra pasas arba ID kortelė.

 84. Sandra says:

  Sveiki. Planuoju kaip lydintis asmuo skristi su 12 mete pusesere i Norvegija, man 17 metu. Kaip supratau, perskaiciusi internete, jokiu papildomu dokumentu, rastisko tevu sutikimo nereikia?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveika, Sandra,
   kadangi keliaujate į Norvegiją, kuri yra Šengeno zonoje, papildomi sutikimai ar dokumentai Jums nėra reikalingi.

 85. Aeilita says:

  Sveiki, skrendame dviese į Nicą (18m. ir 17m.) sausio 8 dieną. Norėjome pasiteirauti, kokius dokumentus reikia turėti su savimi?

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, skrendant į Prancūziją tinkami asmens dokumentai gali būti pasas arba asmens tapatybės kortelė. Su Wizzair aviakompanija vyresni negu 16 amžiaus asmenys gali skristi vieni ir papildomų dokumentų turėti nereikia.

 86. Marija says:

  Laba diena, skrendame I lietuva is uk vasario 7diena,atgal vasario 14diena. Vaikas turi angliska pasa , kuris galioja iki vasario26 dienos. Ar nekils problemu del paso galiojimo laiko?

  • Renata Wizzair says:

   Marija, skrendant į ir iš Jungtinės Karalystės privaloma turėti skrydžio metu galiojantį asmens dokumentą. Todėl dėl Jūsų nurodyto paso galiojimo laiko nesklandumų kilti neturėtų.

 87. Ieva says:

  Sveiki,

  Ar galiu i Norvegija skristi viena? Man 16 metu. Ir ar nereikia jokiu papildomu dokumentu?

  • Renata Wizzair says:

   Ieva, 16 metų asmuo gali keliauti vienas tiek su Wizzair aviakompanija, tiek su Ryanair. Keliaujant papildomų dokumentų turėti nereikia.

 88. Igne says:

  Sveiki bandau siusti jums dokumenta efax programa kaip teisingai parasyti jusu faksa jei man nurodo kad reikia ivesti 370?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Igne,

   pabandykite surinkti tokį fakto numerį: + 370 5 239 7386.

 89. Karolina says:

  Sveiki, noriu paklausti, kiek turi galioti laiko pasas skrendant į Ukrainą? Kadangi išskrendu gegužės 5d ir būsiu 5 dienas, tačiau mano pasas baigia galioti rugsėjo mėnesį. Pažįstami sakė, jog skrendant į Ukrainą, pasas turi galioti bent pusę metų. Tai kaip yra iš tikrųjų?

  • Renata Wizzair says:

   Karolina, skrendant į Ukrainą Jums tinkamas asmens dokumentas tik pasas, kuris turi galioti ne mažiau nei pusė metų.

 90. editukas says:

  Laba diena. Ar galima skristi 17 metu mergaitei, be tevu leidimo? Nuo vilniaus iki Anglijos.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų (šiuo atveju, Jungtinė Karalystė), – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 91. Laura says:

  Sveiki. Mano dukra (12 metų) planuoja skristi iš Švedijos su močiute į Lietuvą. Abi yra Lietuvos pilietės. Ar reikia mūsų kaip tėvų notariškai patvirtinto leidimo, kad dukra gali su močiute skristi be mūsų?

  • Renata Wizzair says:

   Laura, keliaujant nepilnamečiui su lydinčiu asmeniu šengeno zonoje, į kurią įeina ir Švedija, papildomo notaro sutikimo nereikia.

 92. Laima says:

  Sveiki. Jei vaikas skrenda su vienu is tevu is Vilniaus i Belfasta ir atgal, ar reikia kito is tevu, notaro patvirtinto, sutikimo? aciu

  • Renata Wizzair says:

   Laima, vaikui vykstant su vienu iš tėvų, papildomo notaro patvirtinto dokumento turėti nereikia. Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus galite rasti čia.

 93. Justas says:

  Sveiki,norejau pasidometi,buvo pamesta asmens tapatybes kortele wizzair lektuve skrydzio metu,ar rasti daiktai ir dokumentai yra kur nors dedami?ir ar galima suzinoti ar ji rado?

  • Renata Wizzair says:

   Justai, Jūsų nurodytu atveju kreipkitės į atvykimo vietos oro uosto pamestų ir rastų daiktų skyrių.

 94. Ieva says:

  Sveiki, man 14 metų ir skrendu į UK viena su wizzair. Ar nereikia tėvų sutikimo ar jokio kito dokumentą? neiskils jokių problemų nei skrendant į UK nei grįžtant į Lt?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, kadangi skrendate į Jungtinę Karalystę ,kuri nepriklauso Šengeno zonai, Jums reikia bent vieno iš tėvų rašytinio sutikimo, kad Jūs vyksite viena, ir šio sutikimo kopija. Sutikimas turi būti patvirtintas notaro.

 95. Modestas says:

  Sveiki, Norėčiau paklausti, kokių dokumentų reikia skrendant į Didžiąją Britaniją? Skrisiu su 12m. sese, man 19. Ar reikia notaro patvirtinto tėvų sutikimo, ar užtenka tik paso/tapatybės kortelės?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, be asmens tapatybės kortelės/paso, Jums būtinas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad sesė vyktų su su Jumis, ir šio sutikimo kopija. Šis sutikimas turi būti patvirtintas notaro.

 96. Brigita says:

  Labas vakaras, noriu paklausti ar ka nors reiskia, jeigu ant bilieto yra atspausdintas negeras tapatybes korteles galiojimo laikas, nors kortele yra galiojanti? Ar tai gali sukelti problemu pries skrydi?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, rekomenduojame dėl šios problemos susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 97. Lukas says:

  sveiki, ketinu skristi vienas i Norvegija, man 15 metų. ar būtinas notaro sutikimas?

  • Renata Wizzair says:

   Lukai, skrendant su Wizzair aviakompanija papildomo notaro sutikimo nereikia.

 98. Vilma says:

  Sveiki,

  noriu iš UK skristi į Lietuvą kartu su 4-mečiu vaiku, kuris nėra mano vaikas ir kurio pilietybė – Lietuvos, deklaruota pastovi gyvenamoji vieta – UK.
  Ar reikalingas vieno iš tėvų sutikimas? Jei reikalingas, ar jis turi būti patvirtintas notaro? Kokių dokumentų reikia?
  Į UK grįš taip pat su lydinčiu asmeniu, kuris nėra tėvas ar globėjas.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, svarbu, jog vaikas turi būti įtrauktas į tą patį užsakymą kaip ir lydintis suaugusysis, kuriam turi būti daugiau nei 16 metų.

 99. Justina says:

  Sveiki, aš su mama planuoju vasarą skristi į Londoną, taip pat norime pasiimti mano draugę, kuriai jau bus 16. Norėčiau paklaust kokių dokumentų draugei reikėtų be paso ir bilieto?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Reikalingas dar tėvų sutikimas.

 100. Mantas says:

  Labas vakaras, ar vykstant į Prancūziją reikia nepilnamečiui (17m) turėti tėvų sutikimą, jei vyksta su suaugusiuoju (ne šeimos nariu)?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Mantai, tėvų sutikimas reikalingas nepilnamečiams, kurie keliauja į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje.

 101. Aurimas says:

  Sveiki,mano pasas galioja iki 5 gruozdio ir mano skrydis ta pacia diena,ar mane ileis į lietuva?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Aurimai, į Lietuvą galite keliauti tol, kol galioja asmens dokumentas. Net ir paskutinę galiojimo dieną galėsite grįžti.

 102. Goda says:

  Laba diena,
  man 17m, skrendu į Angliją su Wizzair ir norėčiau sužinoti ar galiu būti lydintis asmuo 2 vaikų(6-9metų), su kuriais neturiu jokių giminiškų ryšių? Tėvų leidimai patvirtinti notarės, vaikų tėvai notariškai patvirtino, kad aš esu atsakinga.

  • Sveiki,
   17 metų asmuo gali lydėti kitą nepilnametį asmenį. Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiui reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 103. Ugne says:

  Sveiki, norejau pasitikslinti, ar vykstant i Norvegija pakanka asmens tapatybes korteles ? (ar vis tik yra reikalingas pasas) . Dekoju uz atsakyma

 104. Vilma says:

  Sveiki, ar keliaujant į Gruziją Kutaisi, būtinas pasas, ar galiu skristi su asmens tapatybės kortele?

 105. Vytas says:

  Sveiki, skrendu i Gruzija, pasidariau check-inna ,bet ID galioja maziau nei 6 men. ar nekils problemu?jai negerai ka reiktu daryti? dekui

 106. evaldas says:

  sveiki norejau paklausti ar merginai (17m) keliaujanciai i uk reikalingas notaro patvirtingas tevu sutikimas keliauti ?

 107. Justina says:

  Dukra yra british citizen, turim tik uk pasa

 108. Justina says:

  Laba diena, norim isleisti 5 metu dukra (ji turi uk pasa) su seneliais kelioms dienoms i Lietuva.Skris ir parskris su seneliais. Ar reikia notarisko patvirtinimo, kad dukra gali skristi su seneliais kelioms dienoms i Lietuva.Aciu uz atsakyma

 109. Aušrinė says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar galiu skristi į Gruziją, jei mano pasas nuo kelionės pabaigos galios tik 4 mėnesius?

 110. Erika says:

  Labadiena, kokie reikslingi dokumentai skrendant su 3metu vaiku i Olandija?

 111. Evelina says:

  Sveiki, vyksiu į Ispanija esu 16 metų ar man yra būtinas notariškai patvirtintas tėvų sutikimas? Su manimi keliauja pilnametė sesuo.

  • Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

   • kornelija says:

    sveiki,tai jeigu man 17 metu ir noriu vykti i ispanija(maljorka) su pilnameciu zmogumi (bet ne seimos narys) man nereikes notaro sutikimo?

 112. Agneska says:

  Sveiki ar butinai turi atitikti orlaivio salono bagazas ismatavimai kurie parasyti biliete ?

 113. Gintaras says:

  Sveiki norejau paklausti ar skrendnt I Donkasteri reikalingas pasas ir viza ar Pakanka tik asmens tapatybes korteles? Aciu uz informacija

  • Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu arba ID kortele. Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 114. Agneska says:

  Sveiki. Skrendant i Italija 3 dienom ar butinas draudimas ir užtektu Id korteles ?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Draudimas yra Jūsų pasirinkimas, nelaimės atveju, jei manote, kad jis Jums nereikalingas, tuomet galite ir nesidrausti.

 115. Aistė says:

  Sveiki, ar skrendant 16 metų į Londoną nereikia palydovo?

 116. Gabriele says:

  Sveiki. Skrisiu pirma karta. Ryga-Liverpulis. Check in’as bus padarytas internetu. Tai atvykus i oro uosta man nereikes eiti registruotis ir panasiai. Ir kiek laiko pries skrydi reikia but oro uoste ? Bagazas rankinis-nemokamas. Kiek maksimaliai galima turet tabako gaminiu. Koks maksimalus bagazo svoris? Kokius dokumentus tureti su savimi

  • Sveiki,
   Jei turite skrydžio dokumentą su barkodais, papildomai daryti nieko nebereikia, galite keliauti tiesiai į patikros punktą. Skrydžio metu turėkite asmens dokumentą (pasas/ID kortelė) ir skrydžio dokumentą. Į Jungtinę Karalystę pilnamečiai asmenys gali gabenti iki 800 vnt. (4 blokai) cigarečių. Jei Jums priklauso mažas orlaivio salono bagažas – svoris neribojamas.

 117. Karolina says:

  Sveiki, noriu paklausti, ar skrendant į Londoną reikia paso, ar užtenka asmens tapatybės kortelės?

 118. Kristina says:

  Sveiki,

  Mes su sese norime skristi iš Kauno į Londona man 16, sesei 15. Ar užtenką vieno tėvo sutikimo ir kokios formos jis turi būti?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair 16 m. asmenys gali prisiimti atsakomybę už kartu keliaujantį nepilnametį. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas, jog nepilnamečiai asmenys gali keliauti.

 119. Karolina says:

  Sveiki, man 16, o mano pusseserei 13 metų. Noriu pasitikslinti, ąr galime dviese skristi iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę bei atgal, ir kokių sutikimų bei įgaliojimų reikia?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair 16 m. asmenys gali prisiimti atsakomybę už kartu keliaujantį nepilnametį. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas, jog nepilnamečiai asmenys gali keliauti.

 120. Vilma says:

  Sveiki mano vaikui 6 metai. Jis Lietuvos pilietis. Jo pasas baigiasi siandien o skristi norime rytoj Ar bus problemu? Pasa pasidarytume lietuvoje ir griztume I anglija su galiojanciu pasu.

 121. Rasita says:

  Sveiki, noriu išleisti vaika į Lietuva savaitei, bei noriu paklausti ar reikia notariško patvirinimo? jam yra 16metu.

 122. Zenka says:

  Sveiki ,noreciau paklausti ar galiu isAnglijos i Lietuva skristi su luzusia id kortele , as ja suklijaves esu , bet matosi trukimo zyme per visa kortele ar kiltu problemu ?

 123. Di says:

  Laba diena!
  Ar vaikui keliaujant su lydinciu asmeniu i Larnaca reikia notaro patvirtinancio dokumento?
  Aciu!

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems vieniems ar su lydinčiu asmeniu už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 124. olga says:

  sveiki,anukams 11m ir 13m,gyvenama vieta deklaruota jungtynei karalystei,lietuvos pilieciai,dabar atostogauja lietuvoje,kai senelis su anukais skris i anglija ar reikalingas notariskai patvirtintas tevu sutikimas

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Lietuvos piliečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 125. Iveta says:

  Ar 16-metei sutikimas turi būti parašytas tam tikra forma, ar tinka ir laisva forma, patvirtinta seniūno?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Patikslinkite klausimą, koks būtent Jums sutikimas reikalingas, kur ir su kuo norite keliauti?

 126. Kristina says:

  Laba diena. Norime 11 m. dukrą parskraidinti į Lietuvą su giminaite, tačiau giminaitė jau turi bilietus, o dukrai pirktume tik dabar. Kokiu būdu pirkti dukrai pirkti bilietą, kad giminaitė būtų lydinčiu asmeniu.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Tokiu atveju reikėtų pirkti bilietą vaikui, kaip suaugusiąjam, tuomet susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju iš kur pirkote kelionės bilietus, kad visas rezervacijas sujungtų su Jūsų turimomis suaugusiųjų rezervacijomis.

 127. Zana says:

  Labas vakaras..per stleiduma nepamaciau kad man9 paso galiojimas baigiasi 01.08.16 o skrydi turim 01.08.16 is Belfasto i Vilniu….ar neturesiu problemu isskrendant i lietuva?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Asmens dokumento galiojimas pakankamas, kad grįžtumėte į Lietuvą tą pačią dieną iki galiojimo pabaigos.

 128. Indre says:

  Ar keliaujant i Gruzija reikalingas pasas ar uztenka ID korteles?

 129. Gruzija says:

  Sveiki,

  keliausiu 07/08 i Gruzija, griziu 10/08. Paso galiojimas baigiasi 06/10.

  Ar tinka?

 130. zydrunas says:

  SVEIKI,
  Noreciau paklausti, kokiu dokumentu reikia mano dukrai (7metai) skristi is UK I Lietuva skrendant tik su mociute. Mociutes pavarde tokia pati kaip ir mano dukros. Ar reikia notaro patvirtinimo is tevu?

 131. Jonas says:

  Sveiki,
  Ar gali 14 metų vaikas skristi vienas iš Lietuvos į Norvegiją ir atgal?

 132. Edvinas says:

  Sveiki,
  koks turi buti tapatybes korteles galiojimo laikas skrendant i Norvegija? Ar pakanka, kad ji galios visos keliones metu?

 133. Indre says:

  Sveiki,
  Keliaujant į Gruziją paso galiojimo laikas koks turi buti?

 134. Lina says:

  Sveiki,
  Mano dukrytė 6 metų keliaus iš UK į Lietuvą su mano drauge.Dukrytė yra Lietuvos Respublikos pilietė,bet musų deklaruota gyvenamoji vieta yra UK. Ar reikalingi kokie papildomi dokumentai jai išvykstant iš UK, pvz įgaliojimas ar kažkoks specialus mano sutikimas jai keliauti.Į UK grįšiu pati su dukryte.

  • Sveiki,
   Jeigu mergaitė yra Lietuvos pilietė, tai skrendant į Lietuvą problemų kilti neturėtų. O išvykstant, jeigu vienas iš tėvų kartu keliauja – tai problemų nekils.

 135. Gabija says:

  Sveiki, man 13 ir su mama bei patėviu skrendam is Rygos i Londoną. Mano pavarde nuo mamos skiriasi. Skaiciau, kad tokiu atveju reikia gimimo liudijimo, bet ką daryti jei jo neturetumeme??

 136. Reda says:

  Sveiki,
  13m. vaikas skrendra į Vokietiją su teta pavardės skirtingos ar reikia notariškai patvirtinto tėvų sutikimo?

 137. Reda says:

  Sveiki,
  14m. vaikas skrendra į Vokietiją su teta pavardės skirtingos ar reikia notariškai patvirtinto tėvų sutikimo?

 138. Viktorija says:

  Sveiki. Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 16-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi į Vokietiją iš Vilniaus. Pirktas suaugusiojo bilietas ir keliauja su pilnamečiu draugu?

 139. Edita says:

  Laba diena,
  Paso galiojimas mažesnis nei 5 mėnesiai,o bilietą jau nusipirkau. Pasikeitus pasą, kaip keisti bilieto registracijos duomenis? Keliausiu į Gruziją.
  Ačiū

 140. Simona says:

  Sveiki, norejau suzinoti ar 13m brolis gali skristi su pilnamete sese is belfasto i vilniu? Ar butinas sutikimas? Aciu

 141. Gabija says:

  Laba diena, norėjome pasiteirauti ar skrendant 16-mečiui iš Lietuvos į Daniją (ir atgal) reikalingas tėvų sutikimas? Ačiū.

 142. Gabija says:

  Sveiki. Man 16 metų skrisiu į Danija viena. Ar būtinas tėvų sutikimas? Ačiū.

 143. Jūratė says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti ar skrendant į Gruziją 16 metų jaunuoliui reikalingas notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas? Ačiū

 144. Ana says:

  Sveiki, ar tinka skrydziui i Gruzija tapatybes kortele?

  • Sveiki,
   Pagal Užsienio Reikalų Ministerijos informaciją, tai į Gruziją tinkami dokumentai yra: Lietuvos piliečio pasas arba LR asmens tapatybės kortelė. Daugiau informacijos rasite čia.

 145. Dina says:

  Sveiki,
  Ar tiesa,kad dabar skrendant vaikui (1.9men.)su tevais is UK i LT reikia turet pasa,o ID kortelia ne tinka?

  • Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę bei Lietuvą galite keliauti su pasu arba ID kortele.

   • Danguolė says:

    Sveiki, mano 14 metų dukra skrenda iš UK į Lt viena (ir grįžta). Kokių dokumentų mums reikia?

    • Sveiki,
     Priklauso kokios šalies pilietė ji yra.
     Jeigu Lietuvos – tuomet reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, kad mergaitė gali skristi viena. Sutikimas turi būti patvirtintas notaro. Taip pat, reikia lėktuvo bilieto ir asmens tapatybės kortelės arba paso.
     Jeigu dukra yra Anglijos pilietė – tuomet reikės kreiptis į migracijos departamentą.

 146. simona87 says:

  sveiki, sakykite ar skrendant vaikui i Uk is lietuvos tinka asmens tapatybes kortele o ne pasas? vaikui 6 metai, skris su mociute atostogu, igaliojima turime tik nezinome kaip su tapatybes kortele

 147. Kornelija says:

  Sveiki, man 16 metu ir as planuoju skristi I lietuva is UK. Kad gryst i UK ar man reikes igaliojimo?

 148. Monika says:

  Sveiki,

  Keliauju su 2 menesiu vaikuciu is UK i Palanga, kaip padaryti check-in turint Asmens Grizimo Pazymejima?

  Labai aciu
  Monika

 149. Sandra says:

  Sveiki, man 16 ir skrendu viena be tėvų į Jungtinę Karalystę. Taigi, ar reikalingas man tėvų įgaliojimas su notaro patvirtinimu?

 150. Rasa says:

  Sveiki, mano dukra 9 metu skrenda is Anglijos i Lietuva su lydi ciu asmeniu, ar reikia tureti igaliojima?Aciu

 151. Jelena says:

  Laba diena. Skrendant i Kieva su vaiku ar reikia tevo sutikima is notoro. Ar uztenka vaiko gimimo liudijima. Aciu

 152. Renatas says:

  Laba diena, skrydziui registravausi turedamas Laikina asmens grizimo dokumenta. Ambasada liepe registruojantis skrydziui vedant keleivio informacija pasirinkti “Pasas”. Wizzair puslapyje rasoma kad reikia rinktis “kitas dokumentas”. Mes pasirinkome pasa. Ir dabar bijom, kad oro uoste gali prisikabint del to. Bijot ar nebijot, o gal tai neturi dideles esmes ?
  Tikimes sulaukti atsakymo. Aciu

 153. Juste says:

  Sveiki, mes gyvename Vokietijoje ar galim mes su vaikais skristi jusu oro linijomis i Lietuva ir neturedami paso, o tik gryzimo dokumenta kur isteike ambasada mum?

 154. Jelena says:

  Laba diena. As su dukra skrisim i Kieva ar vaikuii reikia tevo sutikimo is notaro, vaikas turi tevo pavarde, mes ne susitokie. Ar uztenka tik paso ir gimimo liudijimo. Aciu

 155. Eugenijus says:

  Sveiki,
  1. Domintu ar 14-os metu brolis gali skristi vienas be palydos is Lietuvos i UK.

  2. Ir ar po to grizti vienas gales?

  Jis turi ID kiek suprantu reikia ir tevu patvirtinimo is notaro

  • Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 m. amžiaus.
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu ir ID kortele. Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 156. Jolita says:

  Sveiki, is Lietuvos i UK skris 18 metų mergina ir 14 m brolis, ar reikalingas vieno iš tėvų notariškas sutikimas? Ar skrendant iš UK tokiu pačiu pprincipu reik domėtis būtent tos šalies įstatymais?

 157. Edita says:

  Sveiki,

  Dukra 17 metu skrenda viena Is Rygos i Londona kokiu dokumentu reikia ir ar reikia vertimo i anglu kalba aciu?

 158. Regimantas says:

  Sveiki!
  Noreciau pasiteirauti, vykstu i Gruzija ( Kutaisi ) Aviakompanijomis Wizzair. Bilietas buvo pirktas ir duomenys pateikti is asmens duomenu korteles. Taciau ten reikalingas asmens pasas. Ar nekils nesusipratimu Gruzijoje? Ar tiesiog pasiimti abu dokumentus?

 159. Irina says:

  Sveiki,
  Ar galima su LIETUVOS RESPUBLIKOS ASMENS GRIZIMO PAZYMEJIMU is UK skristi y Ryga, as Latve ir vaikas registruotas kaip latvis pilietis, vaiko tevas lietuvis.

 160. Rimantė says:

  Sveiki, esu 17 metų ir noriu paklausti ar skrendant į Škotiją reikia tėvų sutikimo?

 161. Irina says:

  As snekejau su Lietuviska ambassada UK, ir jie pasake kad man reike suzinuot ar aviakompanija su kuriu as skrisiu leis mane ir vaiku su dokumentu AGP

 162. Irina says:

  Laba diena. Esu Latvijos pilieti, vaiko tėvas lietuvio pilietis. Mes nesame susituokę. Noriu su sūnus skristi iš Londono į Rygą, tada mes vaziosim i Lietuva . Vaikas tures Asmens grizimo pazymejima( is Lietuvos ambasados). Ar galesim skryst i Ryga be tėvo?

  • Sveiki,
   Šiuo atveju reikia atsižvelgti į tai kokios šalies pilietis yra vaikas ir kokios yra taikomos tos šalies nepilnamečiams taisyklės. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su migracijos departamentu.

 163. daiva says:

  Labas,ar 17m vaikui reikia patvirtinancio notaro dokumento vienam skrendant is Lietuvos i UK,jeigu jis gyvena UK ir gryzta atgal po atostogu

 164. Saule says:

  Sveiki,
  Skrendu į Londoną ir dieną po grįžimo baigiasi paso galiojimas. Ar galima bus grįžti? (galiojimas 2016-05-18, grįžimas 2016-05-17)

 165. Petras says:

  Sveiki esu Lietuvos pilietis esu susituokęs su Ukrainos pilietė turime dukra. Kurį jau turi Lietuvos pilietybę o žmona turi leidimą gyventi Lietuvoje yrasyta šeimos narys išduota pagal Europos įstatymus ar gali vykti kartu su manimi y anglija aplankyti giminaičių ar pakanka santuokos liudijimo ir leidimo gyventi kaip šeimos narių ar reikalinga viza? Aciu

 166. darius says:

  labas. tai koks tas dokumentas turi buti notariskai patvirtintas, leidimas kartu vykti? kaip suprantu tai cia tik oro uoste reiks ji parodyt. dekui uz atsakyma.

 167. darius says:

  sveiki.ar reikia vaikams 9m.ir 11m. skrendant i norvegija su svetimu zmogumi kokiu nors papildomu dokumentu ar tevu sutikimo.

  • Sveiki,
   Norvegija priklauso Šengeno zonos šalims, todėl teisiškai dokumentų nereikia. Bet mes rekomenduojame turėti notaro patvirtintą dokumentą.

 168. Reda says:

  Sveiki,
  šiuo metu laukiuosi, skrydžio metu bus daugiau, nei 28 savaitės, bet ne daugiau, nei 34savaitės. Kiek suprantu, tokiu atveju reikia turėti gydytojo pažymą, kur būtų pažymėta, kiek savaičių yra nestumas bei ar gydytojas leidžia skristi. KAi kurios skrydžių bendrovės turi specialias pažymų formas. Ar yra kokia nors wizzair pažymos forma? Ir jei taip, kur ją galėčiau gauti?

  • Sveiki,
   Wizzair formos neturi. Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

 169. Rutene says:

  Laba diena,

  Ar nekils problemų registruojantis skrydžiui, jei paso galiojimas iki 2016-05-18, o kelionės laikas 2016-05-05 iki 2016-05-08?

 170. Gintare says:

  Laba diena. planuoju skristi gruodzio menesi is islandijos i lietuva keisti dukrai pasa. bilietus pirksiu is karto i abi puses tai ar bus galima skristi su nauju pakeistu pasu is lietuvos atgal i islandija? ir jei esu mama 17metus ar reikia kokiu leidimu? mano dukrai 2metai

 171. Lina says:

  Sveiki, noreciau pasiteirauti norint vykti y anglija su kudikiu jam reikalingas pasas ar ID kortele ar reikia tureti abu?

 172. Brigita says:

  Sveiki,
  Ar butina skrendant į Norvegiją, kad asmens tapatybės kortelė galiotų po skrydžio datos dar 3 mėn. ar čia yra tik rekomendacija? Nes šiuo metu man galioja tik 1,5 mėn po skrydžio. Ar galiu drasiai skristi?

 173. Viktorija says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti.Nusipirkom bilietus į Vokietiją.Aš esu išsiskyrusi ir antrą kart ištekėjusi. Vežuosi dukrą su skirtinga pavarde, sūnus su mano pavarde. Ar dukrai reikia tėčio sutikimo ir ar dar kokio dokumento reikia įrodančio, kad ji mano dukra, koks tai turėtų būti dokumentas?

 174. Audronė says:

  Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti. Beveik metai laiko esu ištekėjusi ir registrų centre mano pavardė pakeista į vyro pavarde, ID kortelė su nauja pavarde dar gaminama. Galvojam po savaitės skristi į Turkiją, tačiau mano pasas (ir dabartinė ID kortelė, kuri dar ne pakeista) yra su mergautine pavarde. Ar galiu vykti su galiojančiu pasu, tačiau jame nurodyta mergautine pavarde, ar jau reikėtų naujo paso su pakeista pavarde?

 175. Gytis says:

  Sveiki,norėjau paklausti draugė 16metų nori atskristi į Angliją kokių dokumentų reikėtų kad galėtų atskristi?

 176. Vaida says:

  Sveiki, 17m dukra skrenda is Anglijos i Lietuva viena, ar reikalingas tevu sutikimas?

 177. Lukas says:

  Sveiki, mano žmona yra Ukrainietė turi laikiną Lietuvos gyventojo kortelę,skrendame į Milaną. Pildant dokumentus reikia suvesti jos paso duomenis ar reikia pildyti jau laikinos gyventojos kortelės duomenis?

 178. Matas says:

  laba diena. man yra 14 metu noriu skrysti i anglija ar galeciau skrysti vienas ir kokiu man dokumentu reikia?

 179. Vaiva says:

  Sveiki,
  As atskridau i lietuva pries pora dienu su Asmens Grizimo pazymejimu ir pasidariau check-in skrydziui i lietuva ir skrydziui atgal i Anglija. Dabar gavau nauja pasa ir duomenys ant lektuvo bilieto nesutampa su mano turimu dokumentu. Internetu nebegaliu duomenu pakeisti, ka man daryti? ar oro uoste nekils problemu? ar reiks susimoketi keitimo mokesti?

  Aciu

 180. Greta says:

  Sveiki, aš su sese(jai 14 metų) noriu skristi į londona. pati esu pilnametė. Ar reikia tėvų notaro patvirtinto sutikimo?

 181. Anzela says:

  Sveiki, norime skristi i Lietuva su 3 menesiu vaikuciu, neturime paso. Kokie dokumentai reikalingi vaikuciui?

 182. Aiste says:

  Sveiki, labai Skubu!! nusipirkau bilieta su wizzair i lietuva is londono, i emaila atejo zinute, uzsiregistruoti i skrydi, taciau as griztu su asmens gryzimo pazymejimu ir turiu tik asmens tapatybes korteles kopija, taciau registracijoje nera skirties “kitas dokumentas” yra tik pasas ir kortele. gal ne per ten pildau duomenis? ar tinka ATK duomenys?
  aciu labai uz atsakyma,

 183. Kostas says:

  Sveiki,
  Gyvename Jungtineje Karalysteje. Noretume, kad seneliai kurie gyvena lietuvoje atskristu pasiimti musu dukra, kuri yra 2,5 metu ir turi galiojanti pasa atostogu i Lietuva. Ar reikia kazkokiu specialiu dokumentu siai kelionei. Beje seneliu ir dukros pavarde yra ta pati. Aciu

 184. as says:

  Sveiki, man 17 be tėvų keliauju į Gruziją 4 dienom.
  Kokių dokumentų man reikia? Ar tinka asmens tapatybės kortelė? Ačiū.

  • Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   Į Gruziją galite keliauti su pasu arba ID kortele.

 185. Ovidis says:

  Sveiki, is Norvegijos planuoju skristi i Didziaja Britanija po kurio laiko is ten i Ispanija. Paskui tuo paciu keliu atgal i Norvegija. Ar uztenka tureti su savimi asmens tapatybes kortele? Girdejau, kad bent jau norvegams sugrieztintos salygos keliaujant.

 186. Gabriele says:

  Sveiki,

  Esu lietuvė, bet gyvenu Vokietijoje, ten esu užregistruota kaip gyventoja. Dabar esu Vilniuje ir pamečiau savo ID kortelę, pasas paliktas Vokietijoje. Turiu išskristi už poros dienų, bet naujos ID kortelės pasidaryti nebespesiu. Ar įmanoma gauti kokį laikiną pažymą?

 187. Jūratė says:

  Sveiki. Mano sūnus skrido į Belfastą iš Vilniaus jam 15 metų parašyta ,kad nereikia jokio tėvų sutikimo tačiau per kortelės patikrinimą jį sustabdė ir norėjo nepraleisti tačiau sunkiai praleido. O dabar kaip skris atgal į lietuvą iš Belfasto ar bus reikalingas tėvų sutikimas?

 188. Lina says:

  Laba vakara. Skrisiu du dviem dukrelem is Anglijos i Lt. Viena turi laikina dok., kitos pasas tuoj baigsis. Bilietus pirkau i abi puses. Lietuvoje darysiu naujus dokumentus mergaitems, taigi, atgal skrendant dokumento numeriai skirsis. Ar nekils oro uoste del to problemu?

 189. ieva says:

  Sveiki
  Skrendu su 6 menesiu sunum is Londono i Kauna, musu pavardes skiriasi. Tetis atvaziuos veliau, ar butinas tevo sutikimas? kiek girdejau is Anglijojs ishvykstant nereikia tevo sutikimo.
  Prashau atrashykit.
  aciu

 190. Kristina says:

  Laba diena,ar 4metu vaikui uztenka tapatybes korteles ar reikia paso? skrendant i anglija su mociute

  • Sveiki,
   Keliauti į Jungtinę Karalystę Lietuvos piliečiai gali su pasu arba ID kortele. Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 191. Egle says:

  Sveiki vaiko pasas galioja 2016-07-28 ar mum reikia pasikeisti pasa skrydis geguzes 12 d. tik i viena puse.Skrydis i Norvegija. O reikia tevu sutikimo is notares kad gali skristi su mociute ju pavardes vienodos.

  • Sveiki,
   Keliaujant Šengeno zonos šalyse nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro sutikimas nereikalingas. Keleivis turi grįžti į Lietuvą iki kelionės dokumento pabaigos.

 192. Julija says:

  Sveiki. Planuoju trumpam skrist su vaikas i anglija. Esu nesusituokusi,vaikai su vyro pavarde. vaikai nepilnameciai. Ar reikia vaiku tievo sutikimo?

 193. Enrikas says:

  Sveiki, mano vaikai (6 metu ir 11 metu) skrenda is Vilniaus i Paryziu su mociute. Pavardes skiriasi. Ar reikalingas tevu leidimas? Pasienio tarnyba sake, kad Sengeno salyse sutikimo nereikia.

 194. Kristina says:

  Sveiki,

  Mano LR paso galiojimas baigiasi 16 geguzes 2016. Planuoju skristi geguzes pradzioje is Londono Lutono aerouosto I Vilniu, ir pasidaryti nauja pasa LT. Ar yra kokios taisykles kiek laiko turi galioti pasas skrydzio diena? Aciu.

 195. Livija says:

  Na man dar iskilo vienas klausimas. O kokios talpos skysciu buteliukus galima tureti? Na tarkim kiek ml sampuno ar duso gelio buteliukas gali buti?

 196. Livija says:

  O keliaujant nepilnameciui is Londono i Vilniu nebereikia jokio sutikimo? uztenka tapatybes korteles?

  • Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Į/iš Junginės Karalystės galite keliauti su pasu arba ID kortele.

 197. Livija says:

  Sveiki, planuoju vykti is Vilniaus i Londona, man 17 metu, ar man reikalingas notaro patvirtintas tevu sutikimas?

 198. Rūta says:

  Sveiki ,

  Ar reikia kokiu nors vaikui dokumentu, kuris turi lietuviska pasa ir skrenda su mociute i Anglija. Vaiko gyvenamoji vieta yra UK.

 199. Julija says:

  Laba diena,

  planuojame pirkti lėktuvo bilietus iš Vilniaus į Frakfurtą (Vokietija). Keliaus vaikas (10 m.) su močiute. Kiek žinau, vaikui pakanka turėti bilietą bei asmens tapatybės kortelę. Ar reikalingas tėvų sutikimas ir ar reikalingas jam notaro patvirtinimas? Jeigu taip, kokia sutikimo forma priimtina? Koks turėtų būti sutikimo galiojimas terminas?

  Ačiū už info

 200. Adrija says:

  Sveiki man 14-iolika metu ir noreciau paklausti kokiu dokumentu reiktu skrendant vienai be tevu,skristi noreciau is Anglijos, Londono. Ar butinas bent vienas is tevu sutikimas?

  • Sveiki, Adrija,
   Priklausomai kokią pilietybę turite. Jeigu Lietuvos, tai galioja Lietuvos Respublikos įstatymai. Jeigu skristi žadate iš Londono į Lietuvą ir esate Lietuvos pilietė, su Wizzair galite skristi. Jokių papildomų sutikimų nereikia. Bet jeigu norėsite atgal grįžti į Londoną, jums bus reikalinga notaro patvirtintas tėvų sutikimas.

 201. skraidytoja:p says:

  Sveiki.skrendu i osla,ir mano bei mano 1,5m berniuko pavardes nesutampa,tai tureciau tureti vaiko gimimo liudijima,pasa? nes mes su vyru nevede tik kartu gyvename.. beje ar mano ir mano vaiko bilietas turi buti ant vieno lapo? aciu uz info

  • Sveiki,
   Keleivių, keliaujančių su kūdikiais iki 24 mėn. skrydžio bilietas yra vienas. Jei kartu keliaujančio tėvo pavardė su vaiko nesutampa – skrydžio metu turėkite vaiko gimimo liudijimą, kuriame atsispindėtų, jog esate vienas iš tėvų.

 202. Laima says:

  labas,kokiom kalendorinem dienom is Oslo Sandefjordo Torpo (‏TRF) skrenda wizair lektuvai i Rygos (‏RIX),ar yra skrydis ketvirtadieniais?

 203. Egle says:

  Laba diena kiek laiko iki id galiojimo pabaigos galima skristi is Olandijos i Lietuva?

 204. Danielė says:

  Sveiki, ar nepilnamečiui skrendant iš Vilniaus į Sandefjorda reika kokio nors notaro patvirtinto tėvų sutikimo?

 205. Vitalija says:

  Sveiki, norejau paklausti, skrendu i Norvegija Kovo5 diena, mano tapatybes kortele galioja iki Rugpjucio men, ar galiu skristi jei mano tapatybes kortele 5 men galios skrydzio metu ?:)

 206. Laima says:

  Labas,ar skrendant i Norvegija galima skrist su tapatybes kortole,ar butinas pasas

 207. Jolanta says:

  Sveiki mano sunaus pasas baigias geguzes 14 d ar nekils problemu su juo vykstant i lietuva si vasari?

  • Sveiki,
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą.

   • Jolanta says:

    Norvegija -Lietuva
    Oslo Torpas – Vilniaus oro uostas

   • Jolanta says:

    Mano sunui 4 metukai, pasas galioja iki geguzes 14 dienos. Mes norime vykti is Oslo Sandefiord torp oro uosto i vilniaus oro uosta. Keliones bilietu dar neturime uzsisake nes norime suzinoti ar galesime skristi tarkom balandzio menesi. Ar isleis mus is norvegijos jai musu sunui ili paso galiojimo pabaigos bus like maziau nei 1 menesis? Aciu uz issamu atsakima.

 208. Lukas says:

  Sveiki,

  Gavau informuojanti laišką apie keliavimą į Prancūziją, jog bus taikomi nauji keleivių kontrolės būdai. Ar kelionės vizų reikia tik tiems asmenims kurie atvyksta, ar išvyksta iš Šengeno zonos? ar reikia visiem vizų?

 209. Igne says:

  Sveiki,norejau paklausti,skrendu i Belfasta su nepilnameciu-17metu vaiku,ar reikalingas notaro koks patvirtinimas? Po menesio gris viena i Lietuva.Aciu

 210. Povilas says:

  Sveiki. Noreciau paklausti ar 17m vaikui keliaujant vienam į Italiją reikia notaro patvirtinančio tėvų sutikimo? Kokiu dokumentu reikia?

  • Sveiki,
   Į Italiją keliaujantiems nepilnamečiams reikalingas pasas arba ID kortelė. Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 211. Tadas says:

  Planuojame skristi i Gruzija, ar uztenka asmens tapatybes korteles?

 212. aida says:

  sveiki norejau paklausti,turiu nupirkus bilietus vaikams kuriu vienam 17 metu kitam 15 metu ,gruodzio 28d is befasto ir sausio men is vilniaus,kokiu dokumentu reikia ar reikalingas igaliojimas

 213. As says:

  Sveiki,
  Ar tiesa, kad po teroristiniu ispuoliu Paryziuje, skrendant i Norvegija reikalingas pasas, o ne tapatybes kortele???

 214. Renaldas says:

  Sveiki , norejau paklausti, nusipirkau bilieta i anglija, bet paskui pamaciau kad mano asmens tapatybes kortele yra iskilus , ar tokiu atveju as galiu skristi , ar man reikia pasikeisti ja?

  • Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

   • sima says:

    sveiki,

    skrendu vilnius->lutonas->vilnius, išskrendu sausio 28d. , parskrendu vasario 2 d. , tapatybės kortelė galioja iki kovo 6d., ar nekils problemų dėl tapatybės kortelės galiojimo laiko?

    ir ar wizzair būtinai mažo bagažo išmatavimai turi būti tiksliai 42 x 32 x 25 cm?
    ačiū

    • Sveiki,

     Dėl asmens dokumento problemų kilti neturėtų.
     Taip, Wizzair mažo orlaivio salono bagažo matmenys negali viršyti 42 x 32 x 25 cm matmenų.

 215. Odeta says:

  Sveiki,

  Turiu skubų klausimą – darant Wizz air check in bei suvedus visus duomenis, netyčia dar paspaudžiau, kad asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi. Tačiau iš tiesų jis nesibaigia ir niekaip neleidžia pakeisti informacijos, ką reikėtų daryti tokiu atveju?

  Ačiū už pagalbą¡

 216. Edgaras says:

  Sveiki, neseniai pasibaige mano paso galiojimo laikas, o laiko nebera prasitesti cia. Ar galiu parskristi i Lietuva vistiek is Svedijos nors paso galiojimo laikas pasibaiges?

 217. Germanas says:

  Laba diena,

  Turejau skristi su asmens grizimo dokumentu is Rumunijos i Belgija ir is Belgijos i Vilniu, taciau wizz air darbuotojai atsisake mane registruoti skrydziui ir neileido i lektuva. Kur kreiptis ir ka daryti tokiu atveju?

 218. Irina says:

  Sveiki.Skrisiu su sunum(13metu) is Vilniaus i Londona ir argal pas vyra(sunaus teva).Vaikas turi pasa,o as tapatybes kortele.Ar nekils problemu del dokumentu?Ar man nereikes irgi paso?

 219. Sigita says:

  Laba diena, planuoju skristi į Švediją su sūnumis, 4 ir 6 metai. Vaikų ir mano pavardės nesutampa, paiimčiau vaikų gimimo liudijimus, jų pasus bei teismo nutarimą, kad vaikų gyvenamoji vieta priskirta su manimi. Ar to užteks? Ačiū.

  • Sveiki,
   Jei vaikų ir kartu keliaujančio tėvo pavardės nesutampa kelionės metu turėkite vaikų gimimo liudijimus bei santuokos arba ištuokos dokumentus.

 220. Vaida says:

  Esu pilnamete, jei norėčiau skristi į kurią nors iš ES šalių būtinas pasas ar užtenka ir asmens tapatybės kortelės?

 221. Dainius says:

  Sveiki. Ar būtinai reikia spalvotai atsispausdinti įlaipinimo kortelę, ar užtenka nespalvoto formato,skrendam su Wizzair. ačiū

 222. daina says:

  Sveiki,noriu jog dukra(4metu)skristu I lietuva is anglijos su Mano mama tai yra mociute,kokiu dokumentu reik jog galetu skristi?

 223. Neringa says:

  Laba diena, planuoju viena skristi į Angliją man yra 17 metų. Norėjau pasiklausti ar tėvų sutikimą reikia turėti ir skrendant atgal į Lietuvą? Neturint tėvų sutikimo anglų kalba galėtu iškilti kokių nors papildomų bėdų oro uoste?

 224. Giedre says:

  Laba diena,

  Registuojant skrydį buvo pasirinktas nacionalinis ID, ir regitracijos metu, tikrinant duomenis toks pasirinkimas ir išliko. Tačiau, norint registruoti jau atgalinį skrydį, jūsų sistemos automatiškai pakeitė nacionalinį ID į kitas dokumentas. O informacijos pakeisti nebegalima. Kodėl taip įvyko? Ir ar bus nesklandumų dėl to?

 225. Algimanta says:

  Labadiena, padariau bilieto check-in bet lietuvoje planuoju pakeisti id kortele nes baigesi galioti. Ar tiks nauja id kortelės duomenys. Aciu

  • Sveiki,
   Atvykę į oro uostą su nauju dokumentu 2-4 val iki numatyto skrydžio kreipkitės į aviakompanijos darbuotojus ir nurodykite susidariusią situaciją.

 226. Laurynas says:

  14-os metu lietuvis, skrendu atgal namo i anglija po 3-ju dienu, tetis arba brolis islydes mane, bet tevas nera parasytas ant gimimo liudijimo, ir abudu turi kitokia pavarde. turiu pasa, europos draudimo kortele, gimimo liudijima ir leidima is mamos kuris leidzia man su juo keliauti, kirtom baltarusijos siena vaziuojant i rusija be problemu ir gryzom is rusijos be problemu bet ar to liudijimo uzteks mane isleist namo? beja, ant liudijimo yra parasyta musu gyvenviete ir pries 2 metus mane brolis buvo islydejes bet as skrydau su palyda.

  • Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 m. amžiaus. Su savimi turėkite vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą, jog galite keliauti, asmens dokumentą, ir skrydžio bilietą.

 227. Kotryna says:

  Sveiki. Kokių dokumentų reikia 15-os metų skrendačiam vaikui vienam, be palydos? Iš Vilniaus į Londoną.

 228. Dovtdas says:

  Sveiki,norejau paklausti, Iš vilniaus skrysiu su mama i UK,Londoną, O už 10 dienų,atgal vienas,atgal skrendant užteks tik PASO ?

  • Sveiki,
   Keliaujantys nepilnamečiai su vienu iš tėvų, turi turėti asmens dokumentą (pasas/ID kortelė) ir bilietą.

   • Aurelija says:

    Sveiki

    Šio mėnesio pabaigoje skrendu i Lietuva iš Danijos su tikslu pasikeisti pasą. Ir pase bus pakeista mano pavardė, nes jau ištekėjusi esu ir vyro pavardę perimusi. Ar nebus man problemų grįžti atgal iš Lietuvos į Daniją su pakeista pavarde? Esu nusipirkusi bilietus į priekį ir atgal registruodamasi su mergautine pavarde.
    Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 229. Gytis says:

  Sveiki, as uzsisakiau bilieta internetu skrendu.lt su wizzair lektuvu. ir man atsiustas uzsakytas skridis, ir kaip suprantu tas bilietas bet jame nera barkodo ant kuriu dydzioji dalis kitu bilietu buna. tai ar barkodas butinas ant kiekvieno bilieto ar cia tiesiog taip turi buti?

 230. Liudmila says:

  Laba diena. Vyresnes dukros (13 metuku)pavarde su mano skyriasi (esu antroj santuokoj). Ar reikia kokiu papildomu dokumentu patvirtinanciu, kad as esu jos mama? Rugseji skrendam su wizzair i Kipra. Aciu

 231. Pitbull says:

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Norvegijos i Lietuva, rugpjucio 29d, bet mano pasas baigia galioti rugpjucio 18d, ar galesiu isskristi? Ir ka man daryt?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Bilietą įsigyti galite. Registracijos į skrydį duomenis pildykite kai gausite naują dokumentą, tačiau ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio.

   • Pitbull says:

    Vienas pazystamas sake jog yra isskrydes is Norvegijos i Lietuva. Kad ji praleido. Ar imanoma butu ir man? Nes tik 11d kaip butu pasibaigusi galioti asmens tapatybes kortele.

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Skrydžio metu Jūs turite turėti galiojantį asmens dokumentą (pasas/ID kortelė). Šiuo atveju rekomenduojame turėti laikiną asmens grįžimo pažymėjimą, kuris išduodamas ambasadose arba konsulatuose.

 232. Kristina says:

  Sveiki,
  Ar galima su LIETUVOS RESPUBLIKOS ASMENS GRIZIMO PAZYMEJIMU is UK skristi y Ryga

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Su asmens grįžimo pažymėjimu Lietuvos piliečiai gali keliauti tik į Lietuvą.

 233. Kristina says:

  Laba diena,

  skrendu i Lietuva su 5 metu dukra padaryti nauja pasa. Turime iseme dukrai Asmens Grizimo pazymejima. Jau padareme online check in griztant atgal i UK, bet dokumentas ivestas AGP. Kai gausime nauja pasa ar galesime grizti su nauju pasu ar reikia pakeisti keleivio (mano dukros) duomenis pries atvykstant i aerouosta?

  Aciu

 234. Gintarė says:

  Laba diena rugsėjo mėnesį skrisime iš vilniaus į Billund (Danija) ir atgal rugsėjo mėnesį, bet asmens tapatybės kortelės galiojimas iki spalio mėnesio. Ar yra nustatytas galiojimo terminas skrendant?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Keliauti po Šengeno zonai priklausančias šalis galite iki dokumento galiojimo pabaigos.

  • Saulė says:

   Laba,

   Kaip čia dabar su pasu reikalai? Reikia dabar visad turėti ar vis tik užtenka asm. kortelės? Skrendu į Norvegiją neužilgo, anskčiau užteko tik kortelės, o kaip dabar?

 235. gitana says:

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais vieno iš tėvų notarine tvarka patvirtintas sutikimas keliauti iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę būtinas tik tada, kai nepilnamečio vaiko deklaruota gyvenamoji vieta yra Lietuvoje.
  Jeigu nepilnamečio Lietuvos Respublikos piliečio gyvenamoji vieta yra deklaruota Jungtinėje Karalystėje, iš Lietuvos Respublikos jis/ji vyksta į namus Jungtinėje Karalystėje, todėl reikalavimas turėti vieno iš tėvų sutikimą netaikomas.
  sakykit ar tai tiesa?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   informacija teisinga. Prieš skrydį gali tekti pateikti dokumentą, įrodantį, kad vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Jungtinėje Karalystėje.

 236. Kristina says:

  Kristina sako:
  2015/07/14 13:12
  Sveiki. Rugsėjį keliauju i Lietuva su dukra 3 metai. Planuoju jai padaryti piliečio gryzimo dokumentą. Ar galiu būt rami? Ir darant check in prašo pasakyt su kokiu dokumentu ji skris. Bet duoda tik funkcijas arba paso arba id korteles. Ka daryti? Ir kokius duomenis pildyti iš gryzimo dokumento ar gimimo liudijimo. Aciu

  O jei atgal skrisim su ID kortele, kokia funkcija rinktis? Vistiek paso ar ID?

 237. Agne says:

  Sveiki, brolis 16metu skrenda is uk i lietuva. Ar butinas tevu sutikimas anglu kalba? Turim tik lietuviska sutikima. Aciu

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Sutikimas gali būti parašytas lietuvių kalba, tačiau visuomet rekomenduojame turėti ir sutikimo vertimą.

 238. Kristina says:

  Sveiki. Rugsėjį keliauju i Lietuva su dukra 3 metai. Planuoju jai padaryti piliečio gryzimo dokumentą. Ar galiu būt rami? Ir darant check in prašo pasakyt su kokiu dokumentu ji skris. Bet duoda tik funkcijas arba paso arba id korteles. Ka daryti? Ir kokius duomenis pildyti iš gryzimo dokumento ar gimimo liudijimo. Aciu

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Duomenis pildykite dokumento, su kuriuo keleivis skris, t.y. asmens grįžimo pažymėjimo.
   Duomenis galite pildyti kaip paso duomenis.

 239. viktorija says:

  Sveikinu.mano mergaite 2 IR 5 metu su tetat skris is Belfasto I Vilniu su wizair.jos turi airiskus pasus IR pavardes su teta sutampa.ar reikalingas sutikimo dokumentas?is Lietuvos atgal skrisime drauge.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Dėl Airijos piliečių kelionių rekomenduojame susisiekti su atitinkamomis institucijomis Airijoje.

 240. Gintare says:

  Sveiki
  Berniukas gaus keliones dokumenta is Lietuvos ambasados.

 241. Agnė says:

  sveiki, ar nekils problemų skrendant į Norvegiją ir atgal, jeigu iki paso galiojimo termino pabaigos bus likę mažiau negu 6 mėnesiai(5mėn)?

 242. Diana says:

  Laba diena,

  turiu nupirktus lėktuvo bilietus spalio mėnesiui mergautine pavarde, o dabar jau esu ištekėjusi. Jeigu nekeisiu paso iki spalio mėnesio ir su savimi turėsiu santuokos liudijimą ar nekils problemų?

 243. Gintare says:

  Laba diena
  Planuojame kelione i Lietuva su 5menesiu berniuku, kuriam Lietuvoje darysime pasa.
  Ar su keliones dokumentu galima gryzti i Lietuva per Ryga?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokiu asmens dokumentu vaikas grįš.

 244. viki says:

  beto,jei keliauju penkiolikmetė viena be tėvų ar reikia kažkokio patvirtinimo ar šiaip kažko iš tėvų kad keliauju jiems žinant? kad policija ar registracijoje neprikibtu? ir iš vis kokiu dokumentų reikia? šengeno zonoje.
  dėkoju.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 245. viki says:

  sveiki,
  man 15 metų, keliaujant Šengeno zonoje, man reiktu paso ar užtektu asmens tapatyės kortelės?
  ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Po Šengeno zoną galite keliauti su pasu/ID kortele.

  • virginija says:

   laba diena,nusipirkome bilietus is Vilniaus i Bilunda sausio 15d su anuke 3m. Ar reikia notaro dokumento?Ir dar ar galetume prie to pacio skrydzionupirkti bilieta 11m mergaitei be palydos juo lab kad skrenda ir mociute ir teta Dekojame

 246. Aurika says:

  Sveiki, man yra 17 metų ir Liepos 1 d. skrisiu viena į Vokietiją. Ar užteks bilieto ir asmens tapatybes kortelės? Ar yra būtinas tėvų koks nors raštiškas sutikimas, kad galiu skristi viena? ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams Lietuvos piliečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis, vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 247. Marius says:

  Sveiki, rugsėjo mėnesį skrisiu iš Vilniaus į Belfastą su grįžimu. Kartu skris ir mano kūdikis 1 metų. Kokių dokumentų reikia kūdikiui?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas bilietas, asmens dokumentas (pasas/ID kortelė). Jei vaiko ir Jūsų pavardės sutampa – papildomi dokumentai nereikalingi. Jei Jūsų ir vaiko pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas, kuriame yra nurodyta, jog Jūs vaiko tėvas.

 248. Evelina says:

  Laba diena,
  esu lietuvos pilietė, skrendu iš Rygos į Angliją, man 16 metų. Turiu notaro sutikimą, kad galiu skristi viena, bet lietuvių kalba, ar reikia vertimo skrendant iš Rygos ? Ir jei reikia kokia kalba ? Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas galimas anglų kalba.

   • Evelina says:

    Bet ar būtinas vertimas ? Ar užtenka Rygoje lietuviško ?

    • Milda says:

     Rekomenduojame leidimą turėti anglų kalba.

    • Gytis says:

     Laba diena,
     Norejau pasiteirauti ar reikia mano sutikimo patvirtinto notariskai jeigu mano drauge su musu 3 menesiu kudikiu nores parskristi is Rygos i Londono be manes? Ar uztenka vaiko paso ir gimimo liudijimo tam?

     • Sveiki,
      Jei vaikas keliauja su vienų iš tėvų, bei vaiko ir lydinčio pavardės sutampa, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Šiuo atveju vaikui užtektų asmens dokumento (pasas/ID) kortelė ir skrydžio dokumento.

 249. Vika says:

  Sveiki, ar reikia paso skrendant is vilniaus i norvegija? ar uztenka tik tapatybes korteles? esu pilnamtete

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su pasu arba ID kortele. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 250. Gintare says:

  Laba diena, ar gali 16 metu mergina skristi viena i Norvegija, ar reikia tevu sutikimo?
  Dekui uz informacija.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams nėra reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 251. Inga says:

  Sveiki,

  su wizzair skrisime liepos pabaigoje (iš Varšuvos į Budapeštą ir atgal). Mano asmens tapatybės kortelė galioja iki spalio mėnesio. Ar yra nustatyta, kiek skrydžio metu asmens tapatybės kortelė turėtų galioti? Ar pakanka to, kad ji galioja skrydžių metu, o kada baigsis nesvarbu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Europos sąjungos šalis galite keliauti iki asmens dokumento galiojimo pabaigos.

 252. Vaiva says:

  Sveiki,

  mano 15 metų dukra viena be lydinčiojo asmens skrenda į Airiją su Wizzair. Ar jai reikalingas notariškai patvirtintas tėvų sutikimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonai nepriklausančias šalis nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Airija Šengeno zonai nepriklauso.

 253. Ada says:

  Sveiki,
  18 metų dukra su Jūsų aviakompanija skrenda į Norvegiją. Kartu skrenda ir 13 metų dukra (jos seserys, pavardės sutampa) . Ar užtenka merginoms asmens tapatybės kortelės? Ar reikia jaunesnei dukrai notaro patvirtino tėvų įgaliojimo.
  Ačiū.
  Ada

  • Milda says:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas reikalingas keliaujant už Šengeno zonos ribų. Norvegija priklauso Šengeno zonai.

 254. Gabrielė says:

  Laba diena. Liepos mėnesį planuojame su močiute skristi į Vokietiją su Wizzair. Man 16 metų. Ar reikia tėvų sutikimo? Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonai priklausančias šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Vokietija priklauso Šengeno šalims.

 255. Asta says:

  Tai negaliu vestis neparuosto misinio? Kad galeciau paciame lektuve paruosti ?

 256. Asta says:

  Sveiki, skrisiu su kudikiu is Eidhoveno oro uosto y Vilniu. Maitinu vaika misiniu, kiek galiu su savimi pasiimti misinio y lektuva? (Milteliu)

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikiams iki 24 mėn. galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro. Patikroje gali paprašyti paragauti.

 257. Renata says:

  Kelionės maršrutas Vilnius-Newcastle(Didžioji Britanija)-Vilnius.

  • Milda says:

   Galite keliauti iki dokumento galiojimo pabaigos.

  • karolis777 says:

   Sveiki, uzsisakiau katik bilietus, bet negaliu padaryti check-in, nes laikina pasa gausiu tik pries isskrendant i Lietuva, pasa buvau pametes, kaip man dabar gauti tuos duomenis ir padaryti check in ? (uk)
   Aciu.

 258. Renata says:

  Sveiki,
  Ar yra numatytas koks nors minimalus asmens dokumento galiojimo laikas iki kelionės pabaigos (anksčiau lyg ir turėjo galioti nemažiau kaip 3 mėnesius).

 259. Ieva says:

  Sveiki, skrendu su jusu kompanija is Uk i Lietuva ir atgal. Kartu skrenda dukra kuri yra Latvijos pilietė, as Lietuvos. Pavardė ta pati, skiriadi tik galūnė. Ar viskas gerai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą.

 260. Vidmantas says:

  Susiklostė situacija, kad tėvai turi grįžti iš Anglijos anksčiau. Mergaitei 3 metukai, berniukui 11 metų. Seneliai ir vaikai pirko bilietus atskirai, tačiau į tą patį lėktuvą. Ar gali vaikai grįžti į Lietuvą su seneliais?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų. Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 261. sandra says:

  Beje jei 16 metų

  • Tomaš says:

   Sveiki. Skrendu iš Lietuvos į Italiją savaitei. Esu Rusijos pilietis, ir turiu leidimą gyventi Lietuvoje. Rusijos paso galiojimo laikas baigiasi 2015.08.24. Skrydis 2015.06.27. Ar ne bus problemų su paso galiojimo laiku Lietuvos aerouoste ar Italijoje? Ačiu.

 262. sandra says:

  Sveiki norėčiau paklausti aš noriu iš Lietuvos į Angliją atsivežti sese su wizzair kokiu dokumentu tiksliai reikia ir ar turi būti lydimas asmuo

 263. Arunas says:

  Kodel su vaiko laikinu keliones dokumentu is UK negalima per Ryga gryzti i Lietuva? Kur yra aprasyta Jusu taisykliu motyvacija (ar taisykles)??
  EU ir sengeno erdveje pilieciu judejimas yra nevarzomas jeigu tvarkingi keliones dokumentai ir Jums neturetu rupeti per kokia EU sali mums patogiau gryzti i namus.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Informaciją pasitikrinti galite čia.
   Rekomenduojame nenusižengti nustatytoms normoms.

  • asas says:

   jei kazkas nepatinka, visada gali rinktis kita vezeja, ir visiems bus ramiau.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Šias taisykles nustato ne vežėjas, o valstybės. Kiekviena valstybė turi savo taisyklės, kurios nepriklauso nuo vežėjų.

 264. Vaidas rasiulis says:

  Labas vakaras, noriu paklausti ar reikia vieno iš tevu raštiško sutikimo skrendant vaikams su savo močiutė iš Londono į Lietuvą su wizzair, dėkui už informaciją

  • Milda says:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas – būtinas.

 265. daiva says:

  Sveiki, su vyro seserimi planuoju vaikus 8m ir11m. Isleisti skristi I NOrvegija kokiu dokumentu reikia ar reikia notaro patvirtinto igaliojimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 266. justas says:

  Planuoju skristi su jusu kompanija uz dvieju savaiciu i Ispanija,bet asmens dokumentu galiojimo laikas tuo metu jau baigsis.naujus dokumentus pasiimu tik kita savaite.ar yra kokia galimybe nusipirkti ar uzsakyti bilietus Wizzair be nauju dokumentu numeriu ir datu,zinant tik savo asmens koda?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei bilietus galite įsigyti mūsų portale, o registracijos į skrydį duomenis užpildysite Jums patogiu metu, bet ne vėliau kaip 24 val iki skrydžio.

   • Renata says:

    Sveiki,
    Planuoju su vaikais birželį į Norvegiją.

    1. Sūnaus pavardė sutampa su mano.
    2. Dukters skiriasi, turi tėvo pavardę.

    Kokie papildomi dokumentai reikalingi?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Jei vaiko ir Jūsų pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas ar santuokos liudijimas, įrodantis, jog Jūs esate vaiko mama.

 267. viktorija says:

  Sveiki. keliauju su wizz air is belfast i lietuva, savo suneliui turiu asmens grizimo pazymejima, darant check in renkuosi other document ir suvedu numeri, o issuing country ka tureciau rasyti? Airija ar Lietuva. aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei asmens grįžimo pažymėjimą išdavė Lietuvos ambasada – tai Lietuva.

 268. Vejas says:

  Sveiki, pirma kart skrisiu jusu oro liniju kompanija ir katik atsispausdinus bilietus susizgribau, kad niekur neprase irasyti ID korteles duomenu, plius rasydamas varda pavarde pamirsau irasyti savo antra varda, ar del to gali kilti kokiu problemu skrendant?
  P.S. poto kai atsispausdinau bilietus radau, kad galima susivesti dokumento duomenis jusu tinklapio profilyje kuri susikuriau perkant bilietus (dabar tie profilio dokumento rgistracijos laukeliai uzpildyti). Is anksto dekoju uz atsakyma. :)

 269. Laura says:

  Sveiki,
  Skrendu viena su 4m. dukryte I Norvegija (4 dienu viesnagei). Ar reikalingas notariskai patvirtintas tecio sutikimas? Taip pat noreciau pasiklausti del automobilines kedutes: Ar galiu ja skraidinti nemokamai? Ar ja turesiu priduoti I bagazo skyriu ar reiks nestis I kabina(kad vaikas joje sedetu?):)

  Su pagarba, Laura.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su mama ir vaiko ir mamos pavardės sutampa galite keliauti.
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Laura says:

    Su Jusu :)

    • Milda says:

     Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai. Vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje.

 270. Karolina says:

  Laba diena.
  Noriu pasiteirauti ar reikia skrendant iš Vilniaus į Belfasto oro uostą 3 metų vaikui tėvelio raštiško (notariškai patvirtinto) sutikimo skrydžiui, jei vaikas skrenda su mama?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su mama, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

   • Eglė says:

    Laba diena, norėčiau pasiteirauti, koks turi būti tapatybės kortelės galiojimo laikas vykstant į Norvegiją?

 271. Sandra says:

  Sveiki,

  1) Esu LR piliete, gyvenanti Izraelyje. Su dveju metuku sunumi planuojame keliauti atostogoms i Lietuva. Vyras, sunelio tetis, su mumis sikart kartu nekeliauja. Ar reikalingas jo, kaip tecio, sutikimas, suneliui keliaujant tik su mama?

  2) i Lietuva planuojame keliauti liepos menesi. Sunelio paso galiojimo laikas baigiasi rugseji. Zinau, kad daugelis oro bendroviu reikalauja, kad skrydis butu vykdomas ne veliau nei puse metu iki paso galiojimo laiko pabaigos. Wizzair galioja ta pati taisykle?

  Aciu uz atsakymus.

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Jei vaikas Izraelio pilietis informacijos rekomenduojame teirautis Izraelio muitinėje. Jei vaikas Lietuvos pilietis ir vaikas keliauja su vienu iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   2. Jei vaikas Izraelio pilietis informacijos rekomenduojame teirautis Izraelio muitinėje. Pasas turi galioti 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 272. Robertas says:

  Sveiki, noriu paklausto. Skrendam su drauge i Norvegija, ar jai reikia notaro tevu sutikimo patvirtinimo? Draugei 17, man 19metu. Dekui.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems po Šengeno zonos šalis notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 273. Agnė says:

  Sveiki, ar skrendant į Gruziją pakanka ID kortelės?
  Migracijos tarnyba ir Gruzijos ambasada patikino, kad taip.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Užsienio reikalų ministerijos pateiktais duomenimis į Gruziją galite keliauti su pasiu/ID kortele. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 274. Neringa says:

  Sveiki,
  Sūnui 17 m. Ar gali skristi be tevu sutikimo ir igaliavimo i UK vienas.
  Pagarbiai,
  Neringa

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems į Jungtinę Karalystę, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 275. Urtė says:

  Sveiki, noriu užsakyti bilietą iš Lietuvos į Angliją sesei, kuriai 14 metų. Ar reikia notaro patvirtinto tėvų sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams asmenims, keliaujantiems į Jungtinę Karalystę, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 276. lidija says:

  Sveiki norėjau paklausti ar galima skristi iš Airijos i lietuva suaugusiam žmogus su gryzimo dokumentu?jei pasas pasibaigęs.ačiū už arsakyma

  • Milda says:

   Sveiki,
   Asmens grįžimo pažymėjimas skirtas grįžti į Lietuvą.

 277. Roberta says:

  Laba diena,
  geguzes 03d, su 6m dukra planuojam isskris i Norvegija. Dukra turi asmens tapatybes kortele ir sveikatos draudimo kortele. Kokiu dar pazymu/sutikimu reikia, nes musu pavardes skirtingos?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija yra Šengeno zonos šalis papildomi dokumentai nėra reikalingi.

 278. Lukas says:

  Sveiki,
  Mano 5 menesiu dukra turi Asmens grizimo pazymejima gauta UK. Ar galima skristi i ryga, o ne tiesiai i Lietuva, kadangi tai patogiau atstumo atzvilgiu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su asmens grįžimo pažymėjimu galite grįžti tik į Lietuvą.

 279. Girts says:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar skrendant pilnameciui asmeniui is NO i LTU leidziama nadoti pasa kurio galiojimo laikas baigiasi 4 dienos po skrydzio.

 280. Akvilė says:

  Sveiki, ar reikia notaro patvirtinto tėvo sutikimo skrendant į Airiją (Belfasto oro uostą), jei mano ir vaiko pavardės skiriasi? Ar užtenka kūdikiui ID kortelės ar reikia paso? Dėkui už atsakymą!

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu arba ID kortele. Jei Jūsų ir vaiko pavardės skiriasi rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs esate vaiko mama. Tokiu atveju kito tėvo notaro patvirtinto sutikimo nereikia.

 281. Laura says:

  Sveiki,

  Koks turi buti ID korteles galiojimas skrendant i Paryziu?
  (Skrendu geguzes 5-9 dienomis, o korteles galiojimo laikas baigiasi spalio menesi).

 282. Loreta says:

  Laba diena,
  bilietas buvo pirktas iš anksto pirmyn atgal, tačiau skrendant atgal buvo pasikeistas pasas (nes baigėsi galiojimo laikas, tam buvo ir grįšta į Lietuvą). Ar skrendant atgal, jau esant kitam pasui, yra papildomi mokeščiai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

  • Austeja says:

   Sveiki,

   Už 2mėn turime bilietus į Londoną su mano ir draugės vardais, už juos jau sumokėta, bet taip išėjo, kad mums vykti nebepavyks, ar gali šiais bilietais pasinaudoti kitas žmogus? Ir jei gali tai kaip su tais mūsų vardais? Turime bilietus ir rugpjūčio pabaigoje, su jais tokia pati situacija. Ačiū už atsakymą.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Būtinas vardo ir pavardės keitimas. Dėl galimybės keisti vardą ir pavardę rekomenduojame teirautis bilieto pardavėjo.

    • Donata says:

     Laba diena. Darbovietė užsakė bilietus komandiruotei daugiau nei prieš mėnesį, kadangi ištekėjau ir keičiau pasą, tad turiu naują dokumentą su nauja pavarde, t.y. sena pavardė per brūkšnelį vyro pavardė. Norėjau paklausti, ar privaloma keisti biliete nurodytą pavardę, nes tai kainuoja papildomai, ar galiu keliauti su sena opavarde nes pase ji atsispindi kartu su vyro pavarde? Dėkui.

 283. Živilė says:

  Sveiki,

  1.Norėjau pasiteirauti ar skrendant wizzair yra nurodomos vietos?Neįsigyjom papildomai jokìų paslaugų susijusių su vietomis lėktuve. Vietos yra pasirenkamos betkur įlipus į lėktuvą?

  2.Dar iškilo klausimas. Mes užsiregistravom skrydžiui balandžio 5d. į Milaną(wizzair). Už bilietus susimokėjom,registracija atlikta. Tai tereikia atsispausdinti tuos įlaipinimo lapus su BARcodais ir viskas?Beje,perkant bilietus nebuvo prašoma nurodyt nei ID nei paso numerių ar asmens kodus. Gal kažką ne taip atlikom pirkdami bilietus?

  Ìš anksto dėkoju už atsakymą!

  • Simona says:

   Sveiki, Živile,
   1. Wizzair skrydžiuose nėra priskiriamos vietos, nebent įsigijote už papildomą kainą su daugiau vietos kojoms. Jeigu ne – tuomet vietas išsirinksite įsėdę į lėktuvą.
   2. Taip, turite užsiregistruoti ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus su barkodais. Neprašė nurodyti paso ar id kortelės duomenų, nes skrendate taro Šengeno zonos narių.

   Gero skrydžio! :)

 284. Tomas says:

  Laba diena. Ruošiuos skristi i UK. Skrendame su žmona ir vaiku iki 2 metų. Koks dokumentas reikalingas vaikui? Norėtume pasiimti vėžimą. Ar tai yra mokamas bagažas ar ne ?

  • Simona says:

   Sveiki, Tomai,
   Kūdikiui, kaip ir visiems keleiviams yra reikalingas lėktuvo bilietas ir asmens dokumentas (ID kortelė arba pasas). Vežimėlį, dažniausiai gabena nemokamai. Patikslinkite, su kokia aviakompaniją skrendate?

  • Agnė says:

   Sveiki,
   Ar gali 13 metų vaikas su pilnamete seserimi skristi į Norvegiją su wizzair aviakompanija be tėvų notariško patvirtinimo?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 285. Asta says:

  Sakykit jei su vezimu noriu skristi, yra nuimamas lopsys nuo ratu,ar priimsi jy lipant y lektuva ?

 286. Asta says:

  Sveiki ! Vyksime y Olandija su beveik 3 men kudikiu, esu nesusituokusi, ir mano vaikas turi tecio pavarde, ar man reikia tureti notariskai patvirtinanti tecio sutikima, leidzianti iskristi su kudikiu ?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jeigu turite gimimo liudijimą ir ten yra parašyta, kad jūs esate kūdikio mama, tai tėčio leidimo nereikia.

   • Natalija says:

    Sveiki. Mano brolis 14 metu su sese 30 metu skrenda I anglija ( pavardes skirtingos). Ar reikia broliui kokiu nors dar dokumentu isskyrus paso?

 287. Adelina says:

  Labas vakaras. Greitai ketinu skristi į Italiją iš Lietuvos. Ar man reikia kokių nors kitų dokumentų ar užteks tik paso? Ir mano pasas galioja iki šių metų lapkričio 18d.,o aš ketinu būti Italijoje iki Rugpjūčio,aar man reikia darytis naują pasą ar galiu vykti su senu?

  • Simona says:

   Sveiki, Adelina,
   Jeigu Jūs esate pilnametis asmuo, tai Jums pakaks paso arba ID kortelės ir lėktuvo bilietų.

   • Andrius says:

    sveiki norejau pasiteirauti ar galiu skristi is uk i ryga su ambasados isduotu laikinu pasu. Jei esu Lietuvos pilietis? nekils jokiu nesklandumu?

    • Simona says:

     Sveiki,
     Su laikinu kelionės dokumentu, kurį išdavė ambasada galite skristi tik į savo šalį. Todėl keliauti į Ryga nerekomenduojame. Pasirinkite skrydį į Lietuvą.

     • Rasa says:

      sveiki,
      norėčiau pasiteirauti jei 15 metu asmuo iš Vokietijos planuoja skristi į Lietuvą ar reikės notaro patvirtinto tėvų sutikimo dokumento?

     • Simona says:

      Sveiki,
      Pirmiausia reikia sužinoti, ar aviakompanija skraidins vienus jaunuolius 15 metų. Grįžtant į Lietuvą, jeigu asmuo yra Lietuvos pilietis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

 288. Karolis says:

  as ruosiuosi skristi su drauge i Gruzija jei yra 17 metu kokiu dokumentu reikia ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams būtinas 1 iš tėvų patvirtintas notaro sutikimas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

   • Tom says:

    Laba diena,

    Skrendame su dukryte i Lietuva keistis paso, nes baiginejasi. Check in metu nurodziau galiojancio paso numeri, grizdami jau atgal bus naujas pasas ir kt diomenys. Kaip elgtis ir kaip griztamajame check in nurodyti jau naujo paso numeri ar reikia pranesti wizzair ir kur?

    Aciu isanksto ir patarima

 289. Greta says:

  O jai vyksta su lydinciu asmeniu ? Ir jai tik 2m is uk i lietuva?

  • Milda says:

   Jei vaikas vyksta su lydinčiu asmeniu – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Taip pat būtinas pasas/ID kortelė.

 290. Greta says:

  Sveiki norejau pasiteirauti jai norim savo 2m dukryte su drauge is uk i lietuva atostogom ar reikia kokiu papildomu dokumentu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikui būtinas pasas/ID kortelė. Jei vaiko ir Jūsų pavardė nesiskiria – papildomi dokumentai nereikalingi.

 291. Kostas says:

  Sveiki. Perkami bilietai grupei į Izraelį per agentūrą. Ar užsakinėjant bilietus reikia nurodyti paso duomenis? Ar tai galima padaryti vėliau? Nes norime sužinoti ar naujus pasus gaminti skubos tvarka, ar galima ir per mėnesį, jei skrydis gegužės pabaigoje. Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenis galite užpildyti Jums patogiu metu. Rekomenduojame registraciją į skrydį atlikti ne vėliau kaip 24 val iki skrydžio.

  • Kornelija says:

   Sveiki. Ar būtinas notariškas sutikimas skrendant vienai (16m) į Lietuvą iš šiaurės airijos?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Notaro patvirtintas sutikimas reikalingas, nepilnamečiams keliaujantiems iš Šiaurės Airijos.

 292. Evelina says:

  Laba diena,

  šiandien skambinau į Gruzijos ambasadą Lietuvoje. Mane patikino, kad į Gruziją galiu skristi su asmens tapatybės kortele. Ar Jūsų avialinijų darbuotojai man irgi leis išskristi tik su asmens tapatybės kortele? Ačiū už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Užsienio reikalų ministerijos pateiktais duomenimis keliaujant į Gruziją būtinas pasas. Aviakompanijos neturi įtakos šalies, į kurią vykstate, nustatytiems įstatymams.

   • Gabrielė says:

    Laba diena. Skrydis : Norvegija-Lietuva. Noriu išleisti savo 6metų dukra skristi su močiūte. Be paso ir gimimo, ar reikalingi dar kokie dokumentai? ( Įgaliojimai ir pan.)
    Ačiū

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Lietuvos piliečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis būtinas bilietas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

  • Kristina says:

   Laba diena, norejau pasiteirauti, skrisiu su vaiku i Anglija, uzsisakeme bilietus ir darydama registracija pasirinkau, kad musu dokumentai yra pasas, bet mes turime tik asmens tapatybes korteles. ar tai tiks?

 293. Aušra says:

  Sveiki.Planuoju su nepilnamečiu sūnum (17 metų) keliauti į Izraelį. Turime bilietus skrydžiui su wizzair. Noriu žinoti, ar reikalingas tėvo sutikimas. Esu išsituokusi, sūnus gyvena su manimi, o tėvas išvykęs į Angliją. Jeigu reikalingas tėvo sutikimas, tai norėčiau žinoti konkrečius reikalavimus (kokia kalba jis turi būti parašytas, kas jį turėtų išduoti ir t.t) Dėkoju už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi nepilnametis keliauja į užsienio šalį su vienu iš tėvų, ir jei Jūsų pavardės sutampa – papildomi dokumentai nereikalingi.

 294. Brigita says:

  Sveiki,
  Vasarą viena planuoju vykti į Škotiją su mikriuku, man 15m, kokie dokumentai reikalingi ?

 295. Evelina says:

  Laba diena. Noreciau paklausti ar vaikui 14 metu amziaus galima skristi vienam be palydos i Anglija. Zinoma as ji pasitikciau oro uoste? Ar reikia kaskokio notaro patvirtinimo skrendant su WizzAir

  • Milda says:

   Sveiki,
   14 metų amžiaus nepilnamečiai aviakompanijos Wizzair lėktuvais gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 296. Silvija says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti. Yra Baltarusijos pilietis, kuris turi leidimą gyventi Lietuvoje 5metus. Ir nori skristi į Angliją. Kokių jam reikia dokumentų?Vizos kad galėtų skristi į Angliją?

  AČIŪ

  • Milda says:

   Sveiki,
   Baltarusijos piliečiams reikalinga viza. Platesnės informacijos rekomenduojame teirautis Jungtinės Karalystės ambasadoje.

   • Donata says:

    Sveiki,
    Planuoju skridį su 8 mėn vaiku iš Italijos į Lietuvą.Norėčiau paklausti kokių dokumentų vaikui reikia jei skrisiu be vyro.Ar reikia jo sutikimo?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Vaikui būtinas pasas/id kortelė ir skrydžio bilietas.

  • virginija says:

   laba diena,noretume suzinoti ar galima pakeisti pavarde skrydiui vietoj kito zmogaus.Skrendame i Bilonda su Wizzair kompanija.Is anksto dekojame ua atsakyma

 297. Ieva says:

  Mano ID kortelės galiojimas baigiasi 2015 m. rugpjucio menesi, 2015 m. balandžio mėn. skrendu į Italiją, ar reikia iki to laiko pasikeisti ID?

 298. Jelizaveta says:

  laba diena, skrendu su wizzair is anglija-lietuva-anglija, ar uzteks 3 menesiu kudykiui gimimo liudijimo? Ar reikia daryti laikina pasa?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas/ID kortelė arba laikinasis grįžimo pažymėjimas.

 299. Dane says:

  Sveiki, užsakiau bilietą sunui iš AAlesundos (Norvegija) į Vilnių kovo 22 d. Wizzair oro linija.Tačiau sunus skrysti nebegali, ar galima gražinti bilietą?
  Aąiū.

 300. jolanta says:

  sveiki.noriu paklaust ar nekils bedu skrendant su wizair i norvegija vasario17 o atgal i lietuva kovo3,diena jei vaiko paso galiojimas baigiasi geguzes23

 301. Sergejus says:

  Sveiki, rytoj (2015-02-11) skrydis i Vilnius-Kiev-Dubai, atgal 2015-02-15. Pasas galioja iki 2015-06-28. T.y. galiojimas yra 4 men. ir kazkiek dienu. Ar ileis? Ar begti skubiai paso? Tolima kelione ir nenoreciau rizikuoti.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pasas keliaujant į Dubajų turi galioti 6 mėn po kelionės pabaigos.

 302. ricardas says:

  Noriu skristi i Anglija,bet turiu baud kuri dalimis moku. Ar galma man skristi?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei neturite apribojimų išvykti iš šalies – galite keliauti.

 303. Algirdas says:

  Laba diena,
  planuoju keliauti Jusu oro linijomis i Norvegija, sausio 26d. isskrendu, griztu vasario 2d. Mano pasas galioja iki 2015m kovo 2d. Ar nekils problemu?

 304. Sarune says:

  Laba diena,
  Esu Lietuvos piliete, noriu keliauti i Lietuva su kudikiu, kuris yra Ispanijos pilietis(nespejau sutvarkyti lietuvisku dokumentu). Sakykit prasau, ar galesiu keliauti su vaiko ispaniska asmens tapatybes kortele?
  Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikas su ispaniška tapatybės kortele gali keliauti.

  • Violeta says:

   Sveiki. Mano pasas galioja iki kovo mėnesio vidurio. Norėjau paklausti, ar nekils problemų, nes skrendu į Angliją sausio 20 d iki 30 dienos. Ačiū.

 305. justina says:

  patikslinu: Lietuvos pilietybė

  • Milda says:

   Taisykles pasų galiojimui nustato šalies įstatymai, o ne aviakompanijų.
   Rekomenduojame vadovautis informacija, kurią Jums suteikė Gruzijos ambasada.

 306. justina says:

  sveiki,
  skrendu su Wizzair Gruzija-Lietuva-Gruzija sausio 14-18d.
  mano pasas galioja iki 2015.06.20 kreipiausi į Gruzijos ambasadą,ir jie pranešė,kad pasas turi galioti ne mažiau tris mėnesius po grįžimo datos.
  (tad vykti galiu).
  klausimas: ar wizair man gali kilti problemų dėl to,kad pasas negalioja 6mėn? kadangi į Turkiją (taip pat ne ES valstybę jis privalo galioti 6mėn.)
  labai lauksiu greito atsakymo
  pagarbiai,Justina

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti kokios šalies pilietybę turi keleiviai?

 307. Kamilė says:

  Man 15 ir planuoju skristi į Angliją ar reikia dar kažkokių dokumentų apart igaliojimo?

 308. Dane says:

  Nupirkau bilietą šiandien iš Norvegijos Alesundos į Vilnių gruodžio 28 dienai, bet negavau bilieto į elektroninį paštą.Per kiek laiko atsiunčiamas bilietas? Kur kreiptis jeigu negausiu bilieto?

 309. Kristina says:

  Sveiki,

  norejau paklausti kiek laiko iki asmens dokumento galiojimo pabaigos galima keliauti? Gyvenu UK, Lietuviskas pasas baigiasi balandzio men. Ar galesiu atskristi pavasari ir pasidaryti pasa Lietuvoje, ar reiketu kreiptis i LT Ambasada Londone?

 310. Ingrida says:

  Sveiki,man yra 16 metu ir noreciau isvykti i Didziaja Britanija, kokiu dokumentu man reiktu? Ar reikalingas tevu sutikimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems į Jungtinę karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 311. Ernesta says:

  Ar galima skristi su pasu kuris pasibaigs 10 dienu po keliones pabaigos?

 312. Mila says:

  Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

   • zivile says:

    Laba diena.
    dukra , kuriai 14 metu su wizzair skrenda i anglija, luton. Ar vieno is tevu sutikimo uztex lietuviu kalba? Esu istekejus antrakart, pavardes skiriasi ar reix jai turet kazkokius papildomus dokumentus irodancius jog as esu mama? :) bus lydintis asmuo, ar ji nurodyti sutikime ar paprasciau rasyti jog skrenda viena?
    Ar ji gali skristi turedama ID kortele o ne pasa?
    Aciu

    • Sveiki,
     Rekomenduojame sutikimą pateikti anglų kalba.
     Jei vaiko ir lydinčio tėvo pavardės skiriasi, turėkite vaiko gimimo liudijimą, santuokos ar ištuokos dokumentus.
     Sutikimo formą nurodys notaras.
     Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasų/ID kortele.

 313. Simona says:

  Sveiki. Prieš kelias savaites užsakiau tris bilietus Vilnius-Paryžius gruodžio 15d, tačiau bilietų vis dar negavau el.paštu. Ar vertėtų sunerimti? Ir kada jie bus atsiųsti?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Violeta says:

    Laba diena. Noriu skrysti is Londono I Vilniu su 6 men dukryte. As darysiu laikyna pasa. Ar galiu jai purkti bileta? Laiktnas pasas paimsiu pries 2-3 dienas pries srydi. Ar reikia tevo leidyma skrysti vaikui? Mes ne santuokoje. Are reikia notaro patvirtinimo?. Aciu

    • Milda says:

     Sveiki,
     Kūdikiui bilietą galite įsigyti oro uoste. Jei vaikas keliauja su mama, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Kelionės metu turėkite vaiko gimimo liudijimą.

 314. Edita says:

  Sveiki. Ar nuo 17metu galima skristi be tevu sutikimo i Vokietija su wizzair? Jeigu kartu skrenda pilnametis,bet ne is tevu.

 315. Ernestas says:

  Sveiki,
  keliaujant į Norvegiją kelioms dienoms užtenka asmens tapatybės kortelės?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu: pasu arba ID kortele.

  • Egle says:

   Sveiki,
   Mano dukrai 16m, skrenda i Norvegija, ar reikalingas tevu sutikimas,patvirtintas notaro?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Norvegija priklauso Šengeno zonos šalims.

 316. Linas says:

  Sveiki, skrendu is Vilniaus i Norvegija su wizzair, ar uztenka taparybės kortelės ? Ji galioja tik yra seno tipo, zalios spalvos. Ar tinka ar reikia paso?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu pasu/ ID kortele. Jei Jūsų asmens tapatybės kortelė galioja – galite keliauti.

  • Mila says:

   Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

 317. Egle says:

  Laba diena, wizzair bilieta gruodzio menesiui pirkau dar vasara, nesenai istekejau ir pasikeite mano pavarde bei dokumentai, check-in dar nepadarytas. Reikia keisti biliete pavarde uz tam tikra mokesti ar yra kita iseitis?
  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Būtinas pavardės keitimas. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su bilietų pardavėju.

 318. Rūta says:

  Sveiki. Jeigu nepilnametis (15m.) vaikas skristų į Vokietiją, ar jam užtektų tik tai tapatybės kortelės bei ar jam reiktų suaugusiojo palydos, ar galėtų skristi vienas? Ar reikia notaro patvirtinimo ar kokių nors kitų dokumentų?? Ar į Vokietiją įleis vieną nepilnametį vaiką? Žinoma, jis bus pasitiktas giminaičio.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keliaujant į Vokietiją notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 319. Vaiva says:

  Sveiki, kur Wizzair’o biliete nurodytos vietos? :)

 320. Gabija says:

  Jeigu per klaidą perkant bilietą nurodžiau, kad esu Mr, o ne Ms ar nekils dėl to problemų skrendant?

 321. remigija says:

  Sveiki. Turime bilietus su wizzair ten atgal ir neiseina skristi i prieki ar galiu naudotis atgaliniu reisu?

 322. Anonymas.. says:

  Laba ryta , norėjau pasiklausti tarkim galiu įsidėti į tašę 2 nedidelius indelius uogienės ti nieko tokio nebus?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Uogienė priskiriama skysčių kategorijai. Jei uogienę gabensite registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.

 323. Andrius says:

  Ar nieko tokio jeigu nurodžiau Kortelės numerį savo asmens tapatybės ir yra tai ant mano bilieto? tai nesukels man problemų?

  Va čia pavaizduota ačiū už ankstų atsakymą. : http://www.part.lt/img/8daf02631c8ae60ea450ba1775ca8c3b911.jpg

  Ir dar vienas klausimas , į Jungtinę Karalystę nereikia vizos? nes ji kaip ir Europos Sąjungoje

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate į Šengeno zonai nepriklausančią šalį – Jūsų duomenys yra pateikiami ant bilieto.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę vizos Lietuvos piliečiams nereikia.

 324. sadra says:

  norejau paklausti, skrendu is Norvegijos- oslo-sandefjord torp i Ryga, Latvija…viena mama su kudikiu 9men. ar teciui reikia parasyti leidima jog galetumeme isvykti, ir kur ji turi israsyti, ir dar klausimas, vaikiska vezimeli galiu pasiimti su savimi- ar ji reikia atiduoti i bagazo skyriu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengenui priklausančias šalis vaikui iki 18 metų notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas. Norvegija – Šengeno šalis.
   Keliaujant po Šengenui nepriklausančias šalis būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Jei keliautumėte po Šengenui nepriklausančias šalis (mama su vaiku) kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   Su vežimėliu galite keliauti iki lėktuvo trapo. Vežimėlis skrydžio metu keliaus registruoto bagažo skyriuje.

 325. Lukas says:

  Sveiki, skrendant su Wizzair is Vilniaus i Kutaisi ir is Kutaisio i Vilniu pakaks galiojancios ID korteles ar yra butinas pasas? Dekoju

 326. Asta says:

  Sveiki,

  noriu pirkti biletus į Gruziją. Ar galiu juos pirkti su ID kortele?
  Ar nebus problemų su nuvykimu ir parvykimu? Kiek žinau Gruzijoje ID kortelės negalioja, ten reikalingas pasas. Paso kol kas neturiu, jis bus pagamintas prieš pat kelionę, bet bilietus norėčiau įsigyti jau dabar.

  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Bilietus galite įsigyti. Registracijos į skrydį duomenis veskite tuomet kai turėsite pasą.

 327. irma says:

  sveiki, pirkau bilietus i abi puses luton-vilnius vilnius- luton reikia daryti cekina dabar, bet lietuvoje keisim dokumentus .tai skirsis dokumentu nr , ar galima padaryti cekina i viena puse jei taip tai kaip?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registracija galima skrydžiui į 1 pusę. Jūs turite jungtis prie savo paskyros ir suvesti duomenis. Atvykus į oro uostą reikia kreiptis į aviakompanijos darbuotojus dėl duomenų taisymo.

   • Gabija says:

    Sveiki, reikalingas skubus atsakymas! Rytoj turiu skrydį į olandija, eindhoveno oro uosta, ar nekils problemu jeigu mano pasas baigia galioti rugpjūčio 16 diena? Olandija paliksiu rugpjūčio 9

 328. Inga says:

  Laba, planuojame skristi is kitos ES valstybes i Ltu, kad pasigaminti naujas ID ir paskui vel atgal is Ltu i kita ES valstybe. Ar nebus problemu, jei senuju vaiku ID korteliu galiojimas bus i pabaiga skrydzio is Ltu diena (zinoma dar turesime ir naujas ID)? Aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrydžio į Lietuvą metu pasas/ID kortelė turi būti galiojantys.

 329. Kimas says:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, užsakant bilietą varde padaryta klaidą, bilietas užsakytas su lietuviška galune “-as” pavardė parašyta teisingai, ar gali, dėl to kilti problemų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei klaida padaryta ne pirmose 3 vardo raidėse problemų kilti neturėtų. Rekomenduojame atvykti į oro uostą 4 val. iki skrydžio ir kreiptis į aviakompanijos darbuotojus.

 330. Vaida says:

  Sveiki. Planuojame keliauti į Norvegiją. Mamos ir vaiko pavardės tos pačios.Vaiko gimimo liudijime įrašytas ir tėvas. Ar reikalingas tėvo raštiškas sutikimas patvirtintas notariškai.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno šalis notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 331. Lukas says:

  Sveiki,norejau paklausti ar galima su savimi tureti maza rankinuka,prie bagazo iki 10kg?

 332. rolandas says:

  Sveiki, planuojam vykti su vaikais i londona,ar reikia vaikams daryti pasus, ar uztenka tapatybes korteles?????/

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vykstant į Jungtinę Karalystę galite keliauti su asmens tapatybės kortelėmis.

 333. Kamile says:

  Sveiki, man 16 metu ir is londono i vilniu skrisiu viena. Ar butinas man tevu sutikimas ir pan? Ar uztenka tik tai ka turiu (bilietas ir pasas)?

 334. Andrius says:

  Labas , norėčiau paklausti ar būtinas pasas skrendant į Kijevą? man atrodo kad ji yra pasirašiusi Asocijacijos sutartį tai manau užteks ir tapatybės kortelės?..

 335. Deimante says:

  ir man ta pati problemele, kaip minde rase.

  • Milda says:

   Problemų kilti neturėtų. Vesdami duomenis turite būti ypač atidūs.

  • Aura says:

   Sveiki, vasara planuoju skristi i Londona su Wizzair. Skrisiu be tėvų man yra 17 metų. Kokių dokumentų man reikia? Ar užtenka tik ID korteles ar būtinas pasas?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Galite keliauti su pasu arba ID kortele. Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 336. Minde says:

  Sveiki norejau paklausti kai dariau registracija buvo galima pasirinkti ar pasas Nacionaline ID ir kitas dokumentas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas dokumentas ir tikrai patikrinau pries patvirtinima,ar nebus problemu , aciu uz atsakyma

 337. Aušra says:

  Laba diena. Bilietas iš Vilniaus į Doncaster Sheffield 2014-09-17, buvo pirktas dar Anglijoje ir biliete nurodytas asmens grįžimo pažymėjimo numeris, kuris šiuo metu jau nebegalioja, kadangi jis ir buvo išduotas tik grįžimui, kad pasidaryti naują asmens dokumentą. Check-in buvo padarytas iš karto perkant bilietą. Ar tokiu atveju nebus problemų išskrendant, jei bus pateiktas oro uoste naujas asmens tapatybės dokumentas ir kartu tas grįžimo pažymėjimas, kuris jau nebegalioja?

 338. Edvinas says:

  Na as suprantu kad reikia grizimo dokumento numerio, bet kad as jo nematau ant to dokumento. Cia gal tas LT —— , ar kazkas kitas turi buti? Nes jokiu numeriu apart sito nera.

  • Milda says:

   Kadangi neturime galimybės matyti Jūsų kelionės dokumento, tikriausiai Jūsų nurodytas numeris yra teisingas.

 339. Irma says:

  Sveiki norejau paklausti kaip dariau registracija buvo pasirinkti galima ar pasas Nacionaline ID ir kitas pasirinkimas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas pasirinkimas ir ar nebus problemu aciu uz atsakyma

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Vedamus duomenis visada būtina atidžiai tikrinti.

 340. Edvinas says:

  Laba diena, buvau prarades savo id kortele, taigi londone pasiemiau dviem savaitem galiojanti asmens grizimo pazymejima. Dabar nusipirkau bilietus is londono luton i vilniu, skrisiu su Wizz air, norint pasidaryti check in internetu, ka reikia suvesti ties Dokumento numeris? Aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Suveskite grįžimo dokumento numerį.

   • Saras says:

    Laba diena,
    Mano vaikas skris su savo mama is norvegijos i lietuva tik vaikas turi tecio pavarde. Reikalingas gimimo liudyjimas tik mes jo norvegijoje neturime, ar kopija jo tinka ar butina tureti originala?
    Aciu.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Rekomenduojame turėti originalą arba notaro patvirtintą kopiją.

 341. Renata says:

  Laba diena,
  skrisime iš Vilniaus į Atėnus per Kijevą. Ar būtinas pasas, ar galime skristi su asmens tapatybės kortele? Ar pakanka vaikui paso (8 metai) ar reikia ir gimimo liudijimo? Pavardės tos pačios: skrisime abu tėvai. Labai ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pagal taisykles galima, tačiau dėl nepastovios situacijos Kijeve rekomenduojame keliauti su pasais. Vaiko gimimo liudijimas nereikalingas.

 342. Viktorija says:

  Laba diena, skrendu is Londono i Vilniu ir atgal. I Vilniu skrendu su pasu kuriame irasyta mano mergautine pavarde kuri irasyta ir mano bilietuose. Bet atgal skrisiu su naujaja pavarde, nes keisiu pasa Lietuvoje. Su savimi turesiu visus dokumentus, kaip sutuoktuviu liudijima, seno paso kopija, bei galiojanti vairuotojo pazymejima, kuriame vis dar irasyta mano mergautine pavarde. Norejau paklausti ar turesiu problemu ilipant I lektuva su nauju pasu ir nauja pavarde? Dekoju uz atsakyma.

 343. Neringa says:

  Sveiki,
  Dukra 16m. skrenda i Londona ir atgal. Pasas galioja iki 2015m. sausio men.Ar nebus problemu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei iki paso galiojimo pabaigos grįšite į Lietuvą – galite keliauti.

   • Irena says:

    Laba diena, man pavoge asmens dokumenta, check in jau padarytas pagal pavogta dokumenta, ar mane praleis i lektuva su policijos pazyma. Skrendu is Barsolonos

    • Milda says:

     Sveiki,
     Būtinas kitas dokumentas pasas arba ID kortelė, jei tokį turite. Jei neturite iš ambasados Jums reikia pasiimti laikiną grįžimo dokumentą.

 344. Julija says:

  Sveiki,

  dariau check-in internetu ir netyčia paspaudžiau ,kad pasas does not expire, o jis turi galiojimo pabaigos datą. Kita informacija teisinga. Ar man leis vykti iš Anglijos į Lietuvą? Ar nebus kėblumų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Dalia says:

   Ar gali 16 metų vaikas skristi į Didžiąją Britaniją vienas? Ar reikalingi kokie papildomi dokumentai? Ar užtenka tik asmens tapatybės kortelės?

   • wizzair-skrydziai.lt says:

    Sveiki,
    Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu/ID kortele.

 345. Ina says:

  Sveiki. Ar gali 81 metu moterys skrysti su jusu kompanija i Anglija? Ir kokiu dokumentu reiketu?

  Aciu.
  Pagarbiai,Ina.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keleivių amžiui, išskyrus naujagimius, nėra nustatyti apribojimai. Keliaujant būtinas keleivio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – pasas arba ID kortelė.

 346. Marija says:

  Sveiki. Spalio pradzioj skrisime su dukra i Kanada, tetis, Egipto pilietis, jau bus Kanadoj. Dukra turi Lietuvos ir Egipto pilietybes. Ar reikalkngas tevo sutikimas keliauti. Skrendame su Lufthansa.
  Aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Tikslios informacijos rekomenduojame teirautis migracijos departamente.

 347. rasa vaisvilaite says:

  Laba diena,
  Bilietas i Norvegiją registruotas dviguba pavarde (mergautine ir santuokine) del skyrybų teko pasikeisti pasą į asmens tapatybes kortelę, kurioje liko viena pavarde.
  Ar galėsiu keliaut, parodziusi ištuokos liudijimą bei naują ir seną dokumentą?
  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pagal taisykles biliete ir galiojančiame pase pavardės turi būti vienodos. Galite bandyti keliauti turėdama minėtus dokumentus, tačiau rekomenduojame atvykti į oro uostą ne mažiau kaip 2 val iki numatyto skrydžio ir kreiptis į registracijos vietą dėl dokumento duomenų tikslinimo.

 348. Lina says:

  Laba diena, ar dvi nepilnametės paauglės ( 15 ir 16 metų) gali keliauti be tėvų sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į kokią šalį ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

 349. olga says:

  sveiki,noreciau pasiteirauti,rugsejo men su wizzair kompanija,5 vaikai su seneliu skris Anglijon,vaiku ir senelio pavardes skirtingos,senelis turi vieno is tevu notariskai patvirtinta leidima kaip vaikus lydintis asmuo.Ar to pakanka?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Būtinas notaro patvirtintas sutikimas ir vaikų asmens dokumentai.

 350. Dovile says:

  Sveiki. Nupirkau bilietus is anglijos I ryga ir atgal su wizzair, keliauju as ir dvi dukros. Pries skrendant I ryga suvedziau pasu duomenis. Per atostogas mano dukrai reikejo pasikeisti pasa. Dabar norejau prisiregistruoti skrydziui ir ten nebereikalauja suvesti paso duomenu.
  Ar nebus bedu kad paso numeris kitas?

 351. Dovile says:

  sveiki, rugsejo 2 d skrendame su vaikais ( sunui 11men ir dukra 7 metai) ,mano , t.y. mamos pavarde skirtinga nei dukros,kokiu dokumentu reikia irodymui ,jog ji yra mano dukra?ir ar juos reikia versti ir notariskai tvirtinti,ar tiesiog pakanka gimimo bei santuokos liudijimo vertimo i angu kalba?nors dukros gimimo liudijime mano ir dukrso pavardes sutampa,taciau pagal dabartine identifikavimo kortele ne.aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrydžio metu turėkite vaiko gimimo liudijimą ir santuokos liudijimą.

 352. barbora says:

  Sveiki, mano dukra ( Lietuvos piliete )planuoja rugsejo men su sunumi (Kipro ir Lieuvos pilietis) 3 metai , pavardes skirtingos , atskristi i Lietuva su Jusu komanija. Ar reikia Tevo ( Kipro pilietis ) rastisko sutikimo, ar uztenka abieju pasu ir gimimo liudijimo, kuriame irasyta mama. Kokiu reikia tiksliai dokulmentu. Aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas. Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Dėl kitų papildomų dokumentų reikalingų vykstant iš Kipro rekomenduojame pasiteirauti Kipro migracijos tarnyboje.

 353. Viktorija says:

  Skrendant i Kipra reikalingi tik ilaipinimo kortele ir dokumentas? Pries kiek downy anksciausiai galima padaryti check inn ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrendant reikalingi dokumentai – įlaipinimo kuponas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

 354. Marija says:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 15-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi vienai iš Anglijos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Angliją su Wizzair kompanija?

 355. Karolina says:

  Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti apie registraciją wizzair skrydžiams. Turiu dvi situacijas:
  1. Registruojant keleivį skristi į Norvegiją reikėjo suvesti asmens duomenis iš asmens dokumento (asmens dok. nr., galiojo laiką ir kt.), tuomet registracija įvyko.
  2. Tačiau registruojant kitą keleivį skristi į Olandiją nereikėjo suvesti jokių duomenų iš asmens dokumento. Tiesiog patvirtinau, kad susipažinau su sąlygomis ir viskas ‘keleivis užregistruotas’ skrydžiui.

  Ar nepadariau klaidos, registruodama į Olandiją? Gal visgi turėjau, kažkur suvesti duomenis iš asmens dokumento?

  • Simona says:

   Sveiki, Karolina,
   Viskas tvarkoje. Wizzair keleiviams, keliaujantiems Šengeno erdvėje, nereikia pildyti kelionės dokumentų detalių, užtenka užsiregistruoti internetu ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus.

 356. Rūta says:

  Sveiki,

  nusipirkau bilietą į Londoną prieš porą mėnesių, bet pasikeitė mano pavardė. Pase jau yra naujoji pavardė, o ant bilieto – senoji. Ar užtenka santuokos pažymėjimo kaip įrodymo ar reikia daryti kažkokius papildomus pakeitimus?

  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Užtenka turėti santuokos liudijimą.

  • Dovydas says:

   Sveiki, užsisakiau bilietą už mėnesio, ir norint pildyti asmens informaciją prašo asmens dokumento numerio, bet aš ketinu pasikeisti asmens dokumetą ir kiek žinau keisis ir jo numeris. Tai kaip daryti su informacijos pildymu? Ar pildyti su dabartinio dokumento numeriu, ar palaukti iki tol kol gausiu naują ir pildyti su naujo numeriu?

   • Sveiki,
    Registracijos į skrydį duomenis rekomenduojame užpildyti ne vėliau kaip 24 val. iki numatyto skrydžio. Rekomenduojame pildyti dokumento, su kuriuo skrisite, duomenis.

  • Vidmantas says:

   Sveiki
   Jeigu uzsisakat bilieta, uzpildziau duomenis apie asmens dokumenta taciau apsirikes uzdejau vernele kad asmens dokumentas isejas is galiojimo taciau taip nera, ar tai turi itakos, ir ar man reike kaipnors pakeisti duomenis ir isnaujo atsispausdinti bilieta?

   • Laba diena,

    Jūs negalėjote padėti varnelės, kad dokumentas yra negaliojantis, nes Wizzair kompanija leidžia padėti varnelę tik, kad dokumentas galioja. Jeigu jums yra neramu, rekomenduojame susisiekti su aviakompaniją.

 357. Julita says:

  Laba diena,
  planuoju skristi su dukterecia i lietuva is londono, su wizzair kompanija. musu pavardes skirtingos, ar butinas vieno is tevu sutikimas? ar uztektu mamos ranka parasyto laisko? duktereciai 4 metai.

  labai aciu uz atsakyma.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi vaikas keliauja su lydinčiuoju asmeniu 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

  • Arvydas says:

   Labas noreciau pasiteiraut. Siandien is LT ambasados Londone gavome laikina vaiko gryzimo dokumenta. Ka reikia pasirinkt kai darai online check-in, passport, ID, ar other document? po to praso ivest dokumento numeri, bet ten tik yra vaiko asmens kodas. Aciu.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Pasirinkite kitą dokumentą. Įveskite laikinojo kelionės dokumento numerį.

  • LAURA says:

   Laba diena, uzsisakant bilieta jusu svetaineje, ar gali buti, kad neliko vietu, nors dar skelbiama internete?

 358. ilona says:

  Sveiki skrenda su wizzair nebus problemu Rygiu ?acii

  • Milda says:

   Asmenys iki 14 metų nelydimi negali keliauti su avaikompanija Wizzair.

 359. ilona says:

  Labas vakaras. Skrendant is Rygos i Uk 12 metu vaikui turinciam pasa ir tevu sutikima patvirtinta notaro.kad gali skristi vienas(kuris buvo pasirasytas uk anbasadoi). ar reikia kad butu vertimas i Lietuviu kalbos ar galioja ir Lietuviskas.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia avaikompanija planuojate keliauti? Galioja lietuvių kalba parašytas leidimas.

 360. Sonata says:

  Laba diena. Mano sūnus 15 metų skris vienas į Angliją. Ar reikalingas mano notaro patvirtintas sutikimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Nepilnamečiams keliaujantiems į/iš anglijos – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 361. sieras says:

  sveiki, norejau paklausti ar galiu grizti namo is UK jai man 17metu be tevu?

 362. Andrius says:

  Labas vakaras, Norejau paklausti skrendant is Didziosios Britanijos i Lietuva su nepilnameciu pusbroliu kuriam yra 6 metai o as esu jau pilnametis, vaikas turi lietuviska pasa. Ar reikia dar kaskokiu papildomu dokumentu norint sugrysti su wizzair avialinijomis? Ka butina dar zinoti, nes kaip zinote Lietuvoje pasienio kontrole visuomet megsta kabinetis, aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei esate abu vienoje rezervacijoje papildomų dokumentų nereikia. Dėl tikslesnės informacijos suteikimo rekomenduojame susisiekti su migracijos tarnyba.

  • Marija says:

   Sveiki, esu Baltarusijos pilietė. Turiu Lietuvos vizą. Ar bus man leista skristi į Barseloną? Kaip rašyti lotyniškom raidėm mano vardą Мария : Marija ar Maria?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei turite Lietuvos vizą keliaujant po Šengenui priklausančias šalis neturėtų kilti problemų.
    Rekomenduojame rašyti vardą Maria.

 363. Inesa says:

  Laba diena, skrendant su vaikais is Norvegijos i Lietuva, ar privalo galioti vaiku pasai?

 364. Matas says:

  Sveiki, keliauju menesiui i Anglija su vienu is tevu ir paskui po menesio keliausiu atgal i Lietuva. Norejau paklausti, ar reikia notaro sutikimo, kad keliauju atgal pas viena is tevu (Kuris rupinasi manimi ir gyvenu)? Man 16 metu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei keliaujate be lydinčiojo asmens – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 365. Ieva says:

  Laba diena,
  aš, tai yra mama, su savo penkerių metų dukryte skrendame į Nyderlandus atostogauti. Mūsų pavardės su dukryte skiriasi. Visų pirma, ar reikia tėčio leidimo keliauti į kitą šalį ir, ar esant mūsų pavardžių skirtumui, reikia gimimo liudijimo, jo vertimo ir patvirtinimo? Dėkoju už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Užtenka turėti vaiko gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs – mama.

 366. Janina says:

  Sveiki, Skrendu su WIZZAIR į Gruziją su nepilnamete dukra. Esu vieniša mama, tievo duomenu vaiko gim. liūd. nėra. Ar reikalingi dar kokie papyldomai dokumentai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaiko pavardė nesiskiria nuo Jūsų galite keliauti be papildomų dokumentų.

   • Rimante says:

    Planuoju rugseji skristi y Vokietija su 6 men leliuku,ar jai reikalyngas padaryta spasas ar uztenka gimimo liudijimo kuriame asmens kodas yra?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Vaikui būtinas pasas arba ID kortelė.

     • Greta says:

      Ar tėvui skrendant su kūdykiu Lietuva-Anglija reikalingas mamos sutikimas?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas.

 367. Kristina says:

  Sveiki , norejau pasiteirauti noriu grizti i Lietuva is Olandijos su reikalais, kadangi mano paso galiojimas baigiasi lapkricio men. Ar nera limito kiek likus iki galiojimo pabaigos paso nebegalima skristi i Liietuva is kitos salies?palnuoju skridi rugsejo menesi tai bus like apie 3 men iki galiojimo pabaigos. Is anksto dekoju uz atsakyma.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Svarbu, jog iki paso galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą. Svarbu, jog grįžimas būtų nepasibaigus paso galiojimo laikui.

 368. Luka says:

  Ar iš Škotijos į Lietuvą važiuojant su autobusiuku reikia kažkokio atskiro dokumento? Atskiro sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kreiptis šiuo klausimų į migracijos tarnybą.

 369. Brigita says:

  Sveiki, poryt su seserimi išskrendu į Škotiją, man 14m. Turiu tėvų sutikimą, patvirtintą notaro, ir jo kopija. Ar reikia išversti jį i anglų kalbą, ar jis turi būti lietuviškas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas sutikimas gali būti lietuvių kalba, nes reikalingas tik kertant Lietuvos sieną.

 370. Natalja says:

  Laba diena, ar užtenka LR asmens tapatybės kortelės LR piliečiui skrendant iš Italijos į UK su persėdimu Kijeve?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Šiuo metu skrendant tranzitu per Ukrainą užtenka asmens tapatybės kortelės, tačiau taisyklės itin greitai keičiasi, todėl rekomenduojame keliauti su pasu.

 371. Nerius says:

  Sveiki, i Norvegija ir atgal i Lietuva keliautu 1 is tevu ir vaikas 5 metu. Kokiu dokumentu reikia vaikui ? Aciu uz atsakyma.

 372. Arturas says:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima is anglijos i lietuva skristi be paso o tik su vairuotojo pazymejimu?

 373. kristina says:

  Sveiki, man 17 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i LONDONA viena, ar reikalingas notariskai patvirtintas 1 is tevu leidimas?

 374. Viktorija V. says:

  Laba diena, norėjau sužinoti ar skrendant į Londoną užtenka asmens tapatybės kortelės? Taip pat domina kiek laiko ji turi galioti (jei planuojama išvykti rugsėjo mėnesį, o dokumentas galioja iki lapkričio ar pakankamai)?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos. Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu ir su ID kortele.

 375. Ieva says:

  Sveiki, man 15 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i vokietija viena, ar reikia notariskai patvirtintas tevu leidimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Notaro patvirtinto 1 iš tėvų sutikimo nereikia. Galite keliauti.

 376. Evelina says:

  Laba diena, man 17 metų , esu Lietuvos pilietė, skrisiu su wizzair iš Lietuvos į Prancūziją ar reikalingas notariškai patvirtinto tėvų sutikimo? Skrisiu ne viena, su trimis pilnamečiais, bet jie nėra mano giminaičiai. Ačiū už atsakymą.

 377. lukas says:

  Sveiki man yra 15 metu ar galiu skristi is LIetuvos i LOndona,ar reikia man notariskai patvirtintas tevu leidimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas – būtinas.

 378. Elvyra says:

  Sveiki, snd. Atsispausdinu bilieta ir ziuriu, kad as neirasiusi vieno skaitmens i laukeli kuriame yra nurodytas tapatybes korteles numeris, skrendu su wizzair. Ar turesiu problems? At yra koks mokestis ji pakeist?

 379. Ruta Lučiūnienė says:

  Sveiki,mano dukra 17metu,skris i Vokietija is lietuvos.ar notaro patvvirtinimas butinas?

 380. Viktorija says:

  Sveiki, reikalinga skubi informacija, ar skrendant į Gruziją užtenka nacionalinės ID kortelės? URM pateikia informaciją jo galima, tačiau Valstybinės sienos apsaugos tarnybos oro uosto skyrius sako, kad reikalingas pasas. Su ambasada susisiekti nepavyksta, kaip galėčiau gauti patikimą informaciją?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Mūsų konsultantai susisiekė su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir mums suteikė informaciją, jog galite keliauti ir su asmens tapatybės kortele ir su pasu. Visa naujausia informacija apie kelionėms tinkamus dokumetu galite rasti pateikiama čia. Rekomenduojame prieš kelionę informaciją pasitikrinti dar kartą.

   • Ronaldas says:

    Laba diena,

    UMS tinklalapyje rašoma, kad ATK negalioja keliaujant į Gruziją, tad kaip yra iš tikrųjų?

    Ačiū

 381. Mantvile says:

  Laba diena,

  Noreciau pasiteirauti ar 16-metis skrisdamas su Wizzair is Norvegijos i Vilniu turi tureti su savimi notariskai patvirtinta tevu sutikima?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant į/iš Norvegijos – notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 382. Justas says:

  Sveiki,kiek laiko turi galioti asmens tapatybės kortelė skrendant į Gruzija? Dabar kortelė galioja iki rugsėjo mėn.,o planuojam skristi liepos 16d. Išbūsim savaite,ar reikia prasitęsti kortelės galiojimo laiką? Esu girdėjes,kad atvykstant į kai kurias šalis kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 3 arba 6 mėn.po kelionės pabaigos.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant į Gruziją paso/ID kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 383. ricardas says:

  Sveiki, sakykite, ar keliaujant I Lietuva su AGP (laikinu keliones dokumentu), I check in laukelius ivedami laikino dokumento duomenys, ar nebegaliojancio paso, jei toks turimas?

 384. marina says:

  Laba diena, as turiu pas jus toki klausima. nesenei tapau anglijos piliete, ir pasidareu anglishka pasa ir su deed poll pakeiciau savo varda ir pavarde, o mano vaikas kuriam 7 metai turi lietuvishka pasa ir lietuvos piletybe. nusipirkau jau biletus ant savo naujo vardo,klausimas
  1-ar mane praleis is anglijos su vaiku jai as dabar esu anglijos pilete ir be to su nauju vardu?
  2- ar mane isleis is lietuvos? su ta pacia problema.
  3-lietuvos tautybes dar nesu atsisakius, gal man tada skrist su mano lietuvishku pasu? ar man jau negalima nauduot del to kad jau esu priemus anglijos piletybe?

 385. Rūta says:

  Sveiki,
  Mano 17 metų dukra viena iš Glazgo skris į Rygą. Ar būtinas notaro sutikimas?
  Dėkui.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas būtinas.

  • Rūta says:

   Sveiki,
   birželio mėnesį skrendu į Gruziją, esu LR pilietė, ar skrendant pirmyn ir atgal būtinas pasas, ar pakanka asmens tapatybės kortelės? Pagal URM puslapyje pateikiamą informaciją supratau, kad pakanka asmens tapatybės kortelės, tą patvirtino ir Gruzijos ambasada. Tačiau čia senesniuose komentaruose randu, kad būtinas pasas. Taigi norėčiau pasitikslinti, ar tikrai skrendant į Gruziją ir atgal pakanka asmens tapatybės kortelės?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Ankščiau vykstantiems į Gruziją Lietuvos Respublikos piliečiams buvo reikalingas pasas. Šiuo metu galite keliauti su pasu arba ID kortele. Informacija yra kintanti, todėl rekomenduojame visuomet pasitikrinti ar Jūsų dokumentas tinka. Informaciją galite rasti čia.

 386. Jurgita says:

  Sveiki noreciau paklausti ar is anglijos reikia igaliojimo kad drauge galietu skraidinti mano 9 metu sunu Lietuva.ar praeis patikrinima?

 387. Vita says:

  Sveiki,
  noriu užsakyti savo 16 metų sūnui bilietus iš Vilniaus į Eindhogen (Olandija) ir atgal (pas tėvą). Ar gali skristi vienas, ar reikalingas notaro patvirtintas mano sutikimas, jei taip ar būtinas vertimas anglų kalba? ačiū

 388. Katarina says:

  sveiki,
  skrendam su 7men kudikiu i Lietuva is UK, sunelis skrenda su AGP,bet pirkau bilietus i dvi puses UK-LT-UK. Skrendant i Lietuva registruojant(check in) turiu isrinkti kiti dokumentai? O kaip man po to padaryti check in griztant, ar leis man iregistruoti kudikio pasa? ar reikejo pirkti atskirai bilietus i viena puse?
  Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas, ID kortelė arba ambasados išduota laikina pažyma. Registraciją darykite tik skrydžiui į 1 pusę. Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 389. raminta says:

  Laba diena.Noreciau paklausti ar mano dukra 14 metu gali viena skristi is Airijos?Ir kokiu dokumentu reiketu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite keliauti su aviakompanija Wizzair. Reikalingas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 390. Erika says:

  Ar gali keturiolikmete skristi i norvegija viena,be rastisko notaro patvirtinimo,kad vienas is tevu isleidzia?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite keliauti.

   • Justina says:

    Sveiki, užsisakiau bilietus į Barseloną, užpildžiau viską, ko prašė, tačiau nepateikė lango, kuriame reikėtų užpildyti keleivio informaciją, paso/kortelės informaciją, tačiau rodo, kad registracija jau atlikta?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviams, keliaujantiems po Šengeno šalis, registracijos metu vesti keleivių pasų/ID kortelių duomenų nereikia.

 391. ovVita says:

  Sveiki ,

  Acis is akost.

 392. says:

  sveiki nor jau paklaute arnketuescisjkokiu probletu skrendant su dokumentuLeidyms Gyvren i Lietuoj? Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Bbūtinas asmens dokumenms – pasa. Dėel tiksldos Informacidosre kome du jmme susisiekti sumukitnea.

 393. says:

  Sveikii manokolegde,UKs piliede, vykst y Lietuai rupjuncio27ed enkiomu sienm.? Oijos pasr galiojims bTaigpas lpskrncio1). Arija pr leisUKs irLTs pasu ontroles? Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   S vabdu,jogn gįžtumėete į Lietują oki pasr galiojimo pabaigos.

  • says:

   Sveik. Norėčiaus ui noti, kokių dokumenių reikia 17 metųmeurgnati, skrendant vienis iš Lietuous įItgalijs? ar reikia notaro sutikiou?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Keliaujantį/išItgalijos notaro patvirti to 1 iš tėvų sutikio nereikia. Reikalingas asmens tapatybs patvirtidan is dokumensas.

   • says:

    Sveiki) turiu toki klausima. Esu neViljmmn i, 17 medu,aruoniuoki io senecio skristi s Lutoeno i Vilniu vienat, ar galimu skristi vienm be evis s tijim? Esu Lietuous pilie i,7 a vyjau sumdam, btu isvysetuanksiciaueneimdam. Ar s tinas evis s tijinas kokjmu a ejuai?Ias akostt dkoju :).

    • Milda says:

     Sveiki,
     1 iš tėvų notaro patvirti nas sutikima – būtinaa.

     • says:

      Lab, ,

      svntaneyje raoimu,kad s7meiuivires2s metuuztenkmu,kad busu tos pts bokokng. nmeu is ir asupo kura butivires 16 mesu kad ir gametulydbtu i uk. >Jue raoite kad reia igaliojimo vieno as evis. TaO kaip yra as tiko. MMano dukria 6 vnta. Keliaetu suilieu visu, ID sumoAcitle. Aci!.

     • Milda says:

      Sveiki,
      Šiuo a ejur galioja Lietuous Respublikosįstpaymrai keleiviamsane iš Šengeno šalųs. kokiu a ejur būtinao 1 iš tėvų notaro patvirti nas sutikimaa.

     • says:

      Sveiki,
      norėčiau paiaklausti ar galimu skristi į(Olandijs, jei oki pasr galiojimo laimo pabaigouilikmu1o mėneias?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Ggalite keliauta. oki pasr galiojimo pabaigosre kome du jmme gįžtui į Lietugą.

 394. says:

  Laba dien,i noreciausuzr noti, arlimenmmu14m.?meurkaanei skristi as Lietuousi. anglija belydinncio asmens ir kokes dokumensid reigalnga. Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaeti su aviakompanija Wizzair114 D sklakęo asmeyar gali kelian iuneydima. RReikalingas notaro patvirti nas 1 iš tėvų sutikima bnei asmens tapatybės dokumensas.

  • says:

   Sveik. Nocis paianedraoti,jnei pirčiau15-iedti uskrai bilieją į anglija ir t gaD su/wizzai ar ir gaai kelian i viena ir ar reikia kokko nres dokumenou?

   • Sveiki Ielodi,
    Meurkaakė gala vieni kelian i suWwizzaiu avialnrijm i,7 btu yra reigalngtosprat iktos notaro patvirti nas dokumensas, kad neViljmmn i gala kelian i viena.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Ggalite keliaut arba su asmens tapatybės/korteje absa su pas.

 395. says:

  Sveiki,
  MMano115 meių dskruilieposmė ne į viena iš Vilniaus skri įOleiundgą? ar būtinao notaro sutikima? Kkokes ar dokumensid reigalngae?
  Dėkui.

  • /cit" class=fn">Mpilda says:

   Sveiki,
   Keliaujant įNnorvegiją notaro patvirti nas 1 iš tėvų sutikima nereigalngto. RReikalingas asmens dokumenso. Re kome du jmme paidomėeai kokkas aviakompanikas skraidiia neydimJue asme is oki 16 metŅ.

 • says:

  Sveik. Noreciausuzr note aras( neViljmmn i,i 16 meu) galsu kelian i vienao irumunrimuejmu tikjmu laiiuipvz: s aKiane? Ttueddamue rastismueevis s tijina patvirtiota notau.Jdtintape,ntaa kokJue dar dokumenausttueiciauetuen i( be pao)u?

 • says:

  Laba dien,i skrentu suaKisu,34 mna. s,UKs i T uiliepos18d. laslimra busu koke: 1? arimea reigalngtosaKispo evo ledimjis( suaKispo eAcis nejmme sustuoke); 2. Sskrendant isUKs i T etuescis kelo ner dokumenja laiiu, ladu jmme velieki 4 mna. irLTs pai dadytigimaimoliudyjlimu ir paje,ntag ilt gaDgrizr velame sukaat is dokumensias, kip elgn isoniuu a eju,i ses duome isgrizrmukr jaubaussu vestii checia ( nbe galiojan is kelo ner dokumenjs)a. s, akostt dkukruzu asakymr.

 • says:

  Laba dien! Norėčiau paianedraotidar reigalngtoa nota iktki patvirtiots ledimji,negsuaKismra keliaujs sumdamr įIzkralį.

 • says:
  2014/06026 at 09128

  Sveik? ar skrendant iš Lietuous į angliją15 metųmeurkaanei reigalngtoa notaosprataas?

 • says:
  2014/06024 at13:034
 • says:
  2014/06023 at12:231

  Sveiki noėijme, vyyti įGruzrij, tačiauneį ledoi įlėkeu j, ses pajis galiojamadžtasne u,34 ė i io gįžaimo į Lietug (trūkosas2s sieų)a.Prieišperkdantbpilieausismmbtnaui įGruzrimosmmbpajdgi, akkėnėkrunautdtytbu asmens dokumenių galioaimotermieų apribojliųs, kad galamr būt šrlyyjetoli, kla galioja asmens dokumenso. GgaDui node, kokJs pgrientuneį ledoi įlėkeu js? ar garėčiault gan isumokktaus utbpilieausplnrgauu?

 • says:
  2014/06023 at11:305

  Sveiki,/p>

  dar pa akia notaro patvirtioo vieno iš ėvų (mdaoas, pggaDuresimospkrenimją irfaktą) sutikio laiiua keliayti įDildžąij Bratanrij sulydinčsu asmesu(močste)t, ar reigalngtoa irkaapo sutikimai,jnei ėvais yra šusikyrę.

  Ačū.

 • says:
  204/006023 at11:226

  Laba dien.Sui uskyaes2 vnssu,as(Olandimos skiscis i lieu t,dar reigalngtDurncio notatisms ledimji?Abi nejmi lieu mos piliesesetura paus.Iarat gaDas Lietuousis(Olandijs skistssmrnsummen sesei 16 meue ar dti reinsueevis notatiso ledimou?

 • says:
  204/006017 at12:243

  Laba dien.Aar reigalngtoa notaro patvirti nas dokumenms ydinncjmu s7meiui ydinyti laiius esNnoveglimosi Rygbu rbsaVViliu.Sskis suWwizzaiu kopanjrVKismra Lietuous piliicii.

 • says:
  204/05/307 at15:505

  Sveikiu noeiciau paklautkrdels pso? ar galamr skistki pskan ibe pao galioaios sieta?

 • says:
  2014/5/226 at20:395
  > > //di"> <
 • says:
  2014/5/226 at18:234
 • says:
  2014/5/257 at21:331

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/257 at21::95

  Sveiki,
  essKngalimosi llieu ta a ryznsu su ketu,svazniuscis susesei arnas galsuuiuu vyytr dtiimea 16 irttursueevis ledimaf?/p> > > //di"> <

 • says:
  > 204/05/217 at221:27

  Sveiki noėipas paklautks skiscis i anglija as Lietuous su ydinncsu asmes, ticitune seaimos daiu,simea yra 16 vnst, ar reigalngtoanoatams patvirtiots eevis s tijins?s ir dti reigalngtas kokjs albar keseturaban i parsytbuu?

 • says:
  204/05/207 at12:231

  Sveikidukriii 0mr skisa as anglimosi Lietutseissenkelisssu/wizzait, ar reigalngtoanoatams patvirtiots sutikimaf?/p> > > //di"> <

 • says:
  204/05/197 at 09327

  Sveikissskyddžoubpiliem pirimj ironalne check-inoatleiast, noasmdnm IDrkkrtelgės galojimm llikma ipas u mo psiab gęs. Iktieskyddžn spgėlis psidaryytinaujj doku7metgi, btugar reikjs išnaujor rgistriut aseskyddžukr ir pareintinaujma dvnaless? areiksaipastturima įllipi imm psma +snaujrusdoku7metbuu?

 • says:
  204/05/197 at 09331

  Sveiki 5

  š. . geg ugės17s siegi,plaodvomes šukrist įIzraelį(TelsAviv)a.Ppso galioaiosklikma u modgar2 ė .s, rieiškkelo emea psiskambinomesJūaųrįmoikusdLrbiutojams įizraelįr ir paklauė ėugarnekaloskėblumst,dėlstrim io pso galioaioskliko-s asakyima u ms, kadbgdųsne ua. Billieiii u mo pirt įab i uses(at galikėdaats u mo 204.05.24)a.Tačpas štykt nepmtykms,dėlstrim io pso galioaiosklikot, asakyima u ms gutnas, kad pso galioaiosklikma ttura būt ne trim esn os arpa16 ė .?br /> Nneiprantsuevien-skkdels galojant os psma yrane galojant o? Kurslmgeig? Iirksuueiiipagrįutdf?br /> Nnoėčpas gutkr šummd, asakyigą.

 • says:
  204/05/ 16pa 15:195 //di">>

  >Sveiki 5

  rugpjūčj6 ė .imdnm eyrma rbsašeimmusdraugma lydkusmdnm sūnėngs, kuram6nLabir11 vnd, išLT į anglijs, kura yrajorgyvenamojiueviar Kkelaaus u Wwizzaiukkopanrir Sakykaaes, rašrst,gar reigalngma ėvo (mdnm brolio)s ueikrima ydinčpm s7meiukrgar reikjs ažkj6nLuipa? Os gaane reikjsjkokn sueikrios? čū5

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/ 16pa 13:443

  Laba dieni?br /> Dukriiiš į ė es į uress 14 .sAar gal biržkeloipaab gojeseviets e prlydmoseskist įNnovrgijjs? ar reigalngma ėvd,rašt iima ueikrimaf?/p> > > //di"> <

 • says:
  204/05/ 36pa 11:305
  čū5

  > > //di"> <

 • Juelujaa says:
  204/05/136pa 00:225 //di">>

  >Sveiki aJuktukikjis raektu6 vns rugseim6 v eaii, btu pson irnepmsikreicits,jrmesv osdgariarsytasmdnm meurkan ie prvarde.?br /> noeipas paklautk gar galissskist sastsuupmsus i lieu t?rjks galojimm llikma dgar kel6 vnii.5

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/117 at18:431

  Laba dieni?br /> Nnoeipas paklautk,ma tturisssnu 15 m eaiu, kesgimea ngalimje, norissssssnuiiieskist kes anglimoi Lietutseis/wizzai, kopanria.Nnoeipas paklautk,mirksdikrs galeskist eikssssgimimm lisdijimu? Iirgar reikjseevn sueikrios5

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/117 at14:531

  Sveikisūnuii15 . eskisa as viau mosi Vkiketcjmr irat gassss/wizzait,gar reigalngma nnatamo patvirtioma ueikrimaf?/p> > > //di"> <

 • says:
  204/05/076pa 20:028

  Sveiki,

  dukriiiipas yra 16 . Jtieis vie vnesdrauge d vise eskrenas įLmndmnj irat ga. Arr reikus pareintinnata iimiupatvirn ik ueikrigs,garjoms ab ems uteksattuėt eikspmsusf?/p> > > //di"> <

 • says:
  204/05/076pa 18:143

  Sveikidukriii8 . eskisa asNnovrgijmosi Lviau tseismoAcinessss/wizzait,gar reigalngma nnatamo patvirtioma ueikrimaf Iir dti reigalngma,eiiittuban.Nnovrgijmosnnatamf?/p> > > //di"> <

 • says:
  204/05/076pa 15:345 //di">>

  >Sveikimdnm dukriii 0mrgarjiiieskrenaotassstvni irsenkelisrs uksi lti reigalngma ueikrimsa

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/076pa 15:128

  Sveik. Mdnm mdamrsssbrolisubiržkeloi18s siegieskrena, išVilnlaaus įAleuundj. Arr galim kems tykt eikssssIDrkkrtelgm? Broliuii10s vnų Girdjipasgaenųs, kadLatvijojesdrauddžaim įvadžsot įNnovrgijk eikssssIDrkkrteleriirkkadeiiig retu6 vns asieika irLviau oje. Arreiiit esdf?

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/056pa 16:125 //di">>

  >Sveiki askrenasi Lietuts08.05.2204ssss25 m eaiusksdikrss, kdikrukrisnuotna s7meusgurzimm pazymejimna btuvikdaota rgistrlAcja s, kdikrukr galim pmsiurnktueikspmsjsarbjsas m satapatybea kortkee Karpauz rgeutrot laim?ieskrenamr u Wwizzai?

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/046pa 13:428

  Sveikt,mdnssiekrt ek, e amu delsas m satapatybea kortkees. Jtiab gsisssiu6 vns lapskicloi19d. Istykstu6I Mdlni siu6 vns geg zea 22,ig rzimaos29d. Ggalojim llikma ikri pab gos 15 m eaiiiiiir21s sieos. I Mdlni priimmrne mazkjtkarpa35 m eaiiiigar16 m eaiai???? (P.S.deiipi pt.Ppsna b gsisstkikji picidaat)?br /> laukru6pasakyims,issanksto picu5

  > > //di"> <

 • says:
  204/05/017 at22:145 //di">>

  >Sveiki eseii14 . ar galseviets paeskist išStmvangiroi/wizzai?bu m itykJukr u brolis, btugrįžtaseviet. čū u pasakyij.?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/286pa 22:226

  Sveiki noeicitupaklausn ,ipas5metaiigyvenu UKs vsjsta llaimattueipaseiksIDrkkrtele, btu razitueipa, aad ousggalojimmsllaima b geaiiuzsiurgiutrmvau Ambasndoje prso ptnaujinimui, btumrnimiausru6llaiu6llasvsuevitu6 e a,eiksbirzkelo 25d,mdnoi skydissi Lietutsbirzkelo 28d,prso ptnaujinimna UKsuztrunima kri2 m eaiu,lpab s rasLu pratakite, a dgayytf?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/246pa 22:045 //di">>

  >Sveiki?

  laouojissskist sas1.96 . laius iNnovrgija Kkikenoku m tb s reigalng laiui? K ek,eiprantss,gusggalissskist sasas m satapatybea kortkee O laiutiautingusprsgusgarirgi gaea kortkees ?kaaotevn rast oiuueeidimm irgi e reiig? icu.?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/236pa 22:231

  Sveiki,mdns 16iir noeipas u draugissskist i Itgaljai, btu noeipaspaklausn kor reiciisseevtkadsggaeicituskt st e juf?

  > > //di"> <

 • says:

  Laba dieni?br /> Mdns17s vnd,iirtyksru6 įPrancūzijgs,grįžtaota ūsru6ipaspilnametė.Sskisru6 u pilnameteseeserimi. ar yra reigalnggustėvd, ueikrimaspatvirn itaosnnatamf Iirgar reicinurodyt jognsu,mdnimis yralydint a s7uo??br /> Dėkkju išanksto.?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/206pa 01:428
  > > //di"> <
 • says:

  Sveiki,mdno ps m satapatybėuskortkeėsggalojma kri2204-05-20.,mdno eskydiss 204-05-01 – 204-05-07.sggalissskist u t ek,ggalojancru6noku m tu6par reicis, kadjissggalotu6triusmm eaiusfi skydissi utmima

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/146pa 13:025 //di">>

  >LabaDviea dgakarta noeipaspaklausn apkeeevt ueikrimsmmusgyvenamerUKsiirmu u gyvenamasevita deklaruotnrUK,uunuasistyko ptostogoms i Lietutsiirg rztnrat gasirUKs u moAcine, ums Lviau oa mbasndojsprsakerkkadjkikm iggalojimm e reiig eusmu u gyvenamasevita deklaruotnriciUKsiir laimusg rztnrnamodeiikarpa yraiuseikrujuf?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/136pa 10:475 //di">>

  >Sveiki eskendant iNnovrgija6paruztenimatapatybea kortkees m esprso??

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/096pa 23:026

  Sveiki eskendu isUKsI Lviau mr u d vims laimia. Dukrii3 etai, unuii18mens,girman"eeissskkist vieii u d vimss laimia,gird vims laimmattutiauti du uauge zmmies???

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/096pa 01:235 //di">>

  >Laba dieni ?

  Nnojipaspaklausnis, ek,llaiodetutiggalotisaletuvidkgusprsassskkendant išAngaljos įLviau j. Tkrru6bilviaua Angalja –Lviau a -Angalja 204.08.13-24s sieoms, m dukte usprsks galojimass b girsls 204.08.21. aretuėčpaspakeist ousprsj rieišideskendant išAngaljos girggalmji paeskist įLviau jsiirtensprsikeist iiripasideskist u naujaspasu? čū?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/086pa 15:525 //di">>

  >Labadviei,?br /> K ek,llaiodetuetu6ggalotis rsassskkendant iNnovrgija?dekui?

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/086pa 13:130

  Sveiki,gireskendant u /wiz aiir yraivestnr edimsuevitu6poaltaim? arant bilviam urodytasssedimous viaos umeuis??

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/07spa 20:325 //di">>

  Tiipiiir eui rataus,man"17msiirsskisru6i uks,gir reicieevt ueikrio??

  > > //di"> <

 • says:
  204/04/06spa 21:425 //di">>

  >Sveik.?br /> Sskendu6 u 2,56 etu6 laiasiiNnovrgija. Vlaiodiirmdnoi,e.y.,mdmou,sprvardeusskirirsl. ar galtes paasyt s, kiku t kaaliidoku m tu6eskydzo etu6 reici? Vlaiu spmkankasetuet gimimodlikdijlmjigir reici rso? Juos reiciissive ut iir otnuiskarspmtvirn itiigarnef?

  > > //di"> <

 • Ing rda55 says:
  204/04/022 at18:231

  Laba dieni girggals17s vnd,meugrea sskist įuksbeseėvd, otnuidkoi utikimodsaspilnameču ps m iuf?

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/317 at15:326

  LabaDviea mdno unuii14 etu6mmusgyvenameUKsiirmu u gyvenamasevita deklaruotnrici noeipaspaklausniigar reicieevt utikimodjamsg rzt is Lviau os?jissg rztnrsasmoAcine icu?

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/286pa 14:245 //di">>

  >Sveiki gyvenamerUK, deklaruotnr viaa cciUK. Sunuas4ms lspaa 2srvaltems eskis i Lietutssassrvodeiaa. mbasndaruztikrinoi,kads e reiig jkiku doku m tu6istykstant s Lviau osi,eik reieusranima paasytodliiskoiUKsoro uostessskendant aLviau a. NeuselaiassdeklaruotnsUKsiirg rztnris Lviau os aUKsnamo. Os psvieis Vilnlaausoro uostessakoi,kads reiciliisko,sprtvirn itm otnuks rztnnt s Lviau os aUK. mbasndarsakosevietip, mro uostasssakoskitiip Kiipi yraiuseieui??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/20spa 15:026

  Sveiki?

  SskendasiiPrancuzijaskovod286d G rztu6baljndzo 16d Tapmtybeuskortkee ggalojja kribaljndzo 20sd Air reietu6 ries eskendant psvkeist girggalmjidaasliieskist ne psvkeiaua??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/186pa 15:330

  Sveikissskendam per Oslrai Portuggaljasiirat ga. Prso ggalojimodllaiass psv b gs 3s sieousposkkelmiesd pab gos. Doku m tus reitu6 psvkeista krikkelmiess,girggalmjiauuspadaryt po??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/186pa 15:028

  Laba dieni?br /> Airggalu isVkikiai ousisaletuvasiirat gaeskist nersaspasu,odeik sastapatybea kortkee??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/16spa 12:426
  > > //di"> <
 • says:
  204/03/117 at17:325 //di">>

  Mdno 6 etu6dukrytereasmoAcine eskis Vilnlus-Mpianas-Vilnlus,giretuecciu6 pdaryt iggalojlmj,pmtvirn ita otnuk? areevteeidimasstyktisisuzsviei eautingu??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/096pa 23:535 //di">>

  >Laba dienretulu klauslmjinusapirkpasbilviaua sasselmjiaet meugautines pvardesks yzesnorimereusatuokt rskkists psaskiipiistekejas.Ka tkiku mtvejasdaryt sasat gainiasbilviaussrvo?dekui?

  > > //di"> <

 • "say: /div"> > > 204/03/07spa 15:255 /div">>

  Svreii. 14 etu6elaiasseskenda saspilnametereesesi Dortmunda Airelaiuii reigalngi, kikesnorss ppildomidoku m tai??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/06spa 21:095 //di">>

  >Laba dien, usakciu6srvod14-mečuaeūnuiibilvia sidaLondono įVilnlųi,kkelautsevietm. Ir usakciu6jamsSuaugusaajo bilvia s(ADULT),a eusrašėkadsVyresnia eii14 etųi,tii aš ča geyrrspmdarciu6 rs reiėjosimt kiipiVlaio bilvia ??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/06spa 13:225 //di">>

  >Laba dien,etulu asvgijeusbilviaravykti s angaljousisaletuvasg retu6 etu. Per euieirrsivykusa smuliasautosivykirmdnosps m satapatybea kortkee luzod usaau. Airggalu vykddmmss pteikti ps m satapatybeuskortkee ktul ggalojj,bet yraluzusa??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/05spa 21:345 //di">>

  >Laba dien,eskendasiiLviau a 3ssavaltem, zsvsakciu6bilviaralstvinma use,s rzti zadaspossantuokoussudarymoi,bet pskutinesminuteusbilviari,s avuuspasasjpassu v yod pvardei,buuslabaiibrangussgirvisaiiggaldjas eautii reilamudliiku. Airetult psiulymui,kaipiggaecciu6aniscciu6 zsvsakyt bilviar??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/05spa 18:335 //di">>

  >Sveiki?/p>

  kiainaspirkti bilvia seskisti idaDidžiosios Bultanijous įLviau ąsiirat ga. Norčaassuži oti pirggalu pirkti bilviaussi pbrspuses jeiinuvažiavuuis įLviau ą Adakkisiuosi ps m sadoku m t st. y. psvkeisrmdnosps m sadoku untosinumeuis iirpan.?

  Ačū uratsakymj.?

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/05spa 13:226
  noriasppsveiirmuti,s usvsakciu6eskydį, avaas ptvirn ilmj.spildant doku m tus buvausrašiuuii,kadsbuus reigalnga s skaitas,sakykiterkadasji bussišrašyta??

  > > //di"> <

 • says:
  204/03/05spa 09:535 //di">>

  >Laba dien,?br /> Vilnlus-Kutiisis resu eskenda 10smselaiasskartu,su euaugusaurgimiimrčus,meugaltėeskenda ppsssavo eėtį, etulaeėvd,aeidimą,sprtvirn it s otnuoi,kadsggaldeskisti tvinm. Airšiuospavejas reiėusdar, kikm orusdoku m to idaeėvd,(pvz.s ggalojlmpsslydli čamsgimiimrčui pirpan.)??

  > > //di"> <

 • "say: /div"> > > 204/03/03spa 20:445 //di">>

  svreii. jeii14 etu6elaiasseskenda sassavo selmos narcu (eese),tii air reigalngass otnuos ptvirn iimis?5

  > > /div"> <