Kelionės dokumentai 812

Kokių kelionės dokumentų reikia skrendant su Wizzair

Visi Wizzair keleiviai registracijos punkte turi pateikti reikiamus galiojančius kelionės dokumentus ir atitikti reikalavimus, taikomus šalyje, iš kurios, pro kurią arba į kurią skrenda. Wizzair neatsako už papildomus mokesčius, jei keleivis neįleidžiamas į šalį dėl to, kad neturi paso ar vizos.

 

Būtina atkreipti dėmesį:

-          Galiojantis kelionės dokumentas yra privalomas visiems keleiviams (įskaitant ir kūdikius), skrendantiems su Wizzair aviakompanija;

-          Vykstančiųjų už EEE (Europos ekonominės erdvės) asmens dokumentai turi galioti visos kelionės metu;

-          Jei reikalinga viza, kūdikiai ir vaikai gali keliauti tik su vizoje nurodytu suaugusiuoju.

 

Keliaujant reikia turėti galiojantį pasą (ir vizą, jei reikalinga) arba ES/EEE valstybių išduotą nacionalinę tapatybės kortelę. Visuomet prieš kelionę pasitikrinkite savo asmens dokumento galiojimo laiką ir ar toje šalyje, į kurią vykstate, pripažįstama asmens tapatybės kortelė, ar būtinas pasas. Pasistenkite pasitikrinti kuo anksčiau, kad, esant reikalui, liktų laiko užsisakyti ir gauti naują asmens dokumentą. Taip pat pasidomėkite, ar vykstant į jūsų pasirinktą šalį jums reikalinga viza. Bet kokios baudos, bausmės, mokesčiai ar išlaidos dėl reikalavimų nepaisymo apmokami paties keleivio.
Wizzair nepriima vairuotojo pažymėjimo, gyventojo kortelės, policijos išduoto išrašo (praradus asmens dokumentą), karinės tapatybės kortelės ar kitų dokumentų. Negaliojantis ar sugadintas asmens dokumentas su nuotrauka nebus priimamas norint vykti su Wizzair aviakompanija.

 

SVARBU! Visi reikiami dokumentai (įskaitant ir kūdikių bei vaikų dokumentus) turi būti surašyti atliekant registraciją į skrydį internetu. Visi keleiviai privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą, su kuriuo užsiregistravo į skrydį, kartu su įlaipinimo kortele oro uosto apsaugai ir prie įlaipinimo vartų.

 

VIENINTELIAI KELIONĖS DOKUMENTAI, PRIIMAMI WIZZAIR:

-          Galiojantis pasas (žr. žemiau * ir **).

-          Galiojanti nacionalinė asmens tapatybės kortelė, išduota EEE (Europos ekonominės erdvės) valstybių (Austrija, Belgija, Bulgarija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Kipras, Čekija, Estija, Vengrija, Italija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija).

-          Galiojantis Vokietijos vyriausybės išduotas „Kinderausweis“ kelionės dokumentas.

-          Galiojantis Italijos „Certificato Di Nascita“ su nuotrauka (vaikams iki 16 m.), patvirtintas kaip „VALIDO PER L’ESPATRIO“ tarptautiniams skrydžiams. Tokio patvirtinimo nereikia vidiniams skrydžiams Italijoje. Keleivis atsako už tai, kad šie dokumentai atitiktų keliamus imigracijos ir kitų valstybinės valdžios institucijų reikalavimus (žr. **).

-          Galiojanti Italijos AT/BT kortelė (tik vidiniams skrydžiams Italijoje).

-          Galiojantis JT  konvencijos dėl pabėgėlių statuso kelionės dokumentas (išduotas vyriausybės pagal 195 JT koncvencijos 28(1) straipsnį).

-          Galiojantis Konvencijos kelionės dokumentas (išduotas ir patvirtintas šalies pagal 1954 m. JT konvencijos dėl asmenų be pilietybės 27 straipsnį).

-          Galiojantis Collective Passport, išduotas ES/EEE šalies.

 

* Tinkamas vaikams iki 16 m., keliaujantiems kartu su tėvais, kurių pase įrašyti kartu keliaujantys vaikai.

** Kai vaikas yra įrašytas į su juo keliaujančio tėvo galiojantį pasą, kartu keliaujančio tėvo kelionės dokumento duomenys turi būti pateikti su vaiko kelionės dokumento duomenimis prie vaiko duomenų atliekant registraciją į skrydį internetu.

 

Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

812 thoughts on “Kelionės dokumentai

 1. Loreta sako:

  Laba diena,
  bilietas buvo pirktas iš anksto pirmyn atgal, tačiau skrendant atgal buvo pasikeistas pasas (nes baigėsi galiojimo laikas, tam buvo ir grįšta į Lietuvą). Ar skrendant atgal, jau esant kitam pasui, yra papildomi mokeščiai?

 2. Živilė sako:

  Sveiki,

  1.Norėjau pasiteirauti ar skrendant wizzair yra nurodomos vietos?Neįsigyjom papildomai jokìų paslaugų susijusių su vietomis lėktuve. Vietos yra pasirenkamos betkur įlipus į lėktuvą?

  2.Dar iškilo klausimas. Mes užsiregistravom skrydžiui balandžio 5d. į Milaną(wizzair). Už bilietus susimokėjom,registracija atlikta. Tai tereikia atsispausdinti tuos įlaipinimo lapus su BARcodais ir viskas?Beje,perkant bilietus nebuvo prašoma nurodyt nei ID nei paso numerių ar asmens kodus. Gal kažką ne taip atlikom pirkdami bilietus?

  Ìš anksto dėkoju už atsakymą!

  • Simona sako:

   Sveiki, Živile,
   1. Wizzair skrydžiuose nėra priskiriamos vietos, nebent įsigijote už papildomą kainą su daugiau vietos kojoms. Jeigu ne – tuomet vietas išsirinksite įsėdę į lėktuvą.
   2. Taip, turite užsiregistruoti ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus su barkodais. Neprašė nurodyti paso ar id kortelės duomenų, nes skrendate taro Šengeno zonos narių.

   Gero skrydžio! :)

 3. Tomas sako:

  Laba diena. Ruošiuos skristi i UK. Skrendame su žmona ir vaiku iki 2 metų. Koks dokumentas reikalingas vaikui? Norėtume pasiimti vėžimą. Ar tai yra mokamas bagažas ar ne ?

 4. Asta sako:

  Sakykit jei su vezimu noriu skristi, yra nuimamas lopsys nuo ratu,ar priimsi jy lipant y lektuva ?

 5. Asta sako:

  Sveiki ! Vyksime y Olandija su beveik 3 men kudikiu, esu nesusituokusi, ir mano vaikas turi tecio pavarde, ar man reikia tureti notariskai patvirtinanti tecio sutikima, leidzianti iskristi su kudikiu ?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu turite gimimo liudijimą ir ten yra parašyta, kad jūs esate kūdikio mama, tai tėčio leidimo nereikia.

   • Natalija sako:

    Sveiki. Mano brolis 14 metu su sese 30 metu skrenda I anglija ( pavardes skirtingos). Ar reikia broliui kokiu nors dar dokumentu isskyrus paso?

 6. Adelina sako:

  Labas vakaras. Greitai ketinu skristi į Italiją iš Lietuvos. Ar man reikia kokių nors kitų dokumentų ar užteks tik paso? Ir mano pasas galioja iki šių metų lapkričio 18d.,o aš ketinu būti Italijoje iki Rugpjūčio,aar man reikia darytis naują pasą ar galiu vykti su senu?

  • Simona sako:

   Sveiki, Adelina,
   Jeigu Jūs esate pilnametis asmuo, tai Jums pakaks paso arba ID kortelės ir lėktuvo bilietų.

   • Andrius sako:

    sveiki norejau pasiteirauti ar galiu skristi is uk i ryga su ambasados isduotu laikinu pasu. Jei esu Lietuvos pilietis? nekils jokiu nesklandumu?

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Su laikinu kelionės dokumentu, kurį išdavė ambasada galite skristi tik į savo šalį. Todėl keliauti į Ryga nerekomenduojame. Pasirinkite skrydį į Lietuvą.

     • Rasa sako:

      sveiki,
      norėčiau pasiteirauti jei 15 metu asmuo iš Vokietijos planuoja skristi į Lietuvą ar reikės notaro patvirtinto tėvų sutikimo dokumento?

     • Simona sako:

      Sveiki,
      Pirmiausia reikia sužinoti, ar aviakompanija skraidins vienus jaunuolius 15 metų. Grįžtant į Lietuvą, jeigu asmuo yra Lietuvos pilietis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

 7. Karolis sako:

  as ruosiuosi skristi su drauge i Gruzija jei yra 17 metu kokiu dokumentu reikia ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams būtinas 1 iš tėvų patvirtintas notaro sutikimas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

   • Tom sako:

    Laba diena,

    Skrendame su dukryte i Lietuva keistis paso, nes baiginejasi. Check in metu nurodziau galiojancio paso numeri, grizdami jau atgal bus naujas pasas ir kt diomenys. Kaip elgtis ir kaip griztamajame check in nurodyti jau naujo paso numeri ar reikia pranesti wizzair ir kur?

    Aciu isanksto ir patarima

 8. Greta sako:

  O jai vyksta su lydinciu asmeniu ? Ir jai tik 2m is uk i lietuva?

  • Milda sako:

   Jei vaikas vyksta su lydinčiu asmeniu – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Taip pat būtinas pasas/ID kortelė.

 9. Greta sako:

  Sveiki norejau pasiteirauti jai norim savo 2m dukryte su drauge is uk i lietuva atostogom ar reikia kokiu papildomu dokumentu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikui būtinas pasas/ID kortelė. Jei vaiko ir Jūsų pavardė nesiskiria – papildomi dokumentai nereikalingi.

 10. Kostas sako:

  Sveiki. Perkami bilietai grupei į Izraelį per agentūrą. Ar užsakinėjant bilietus reikia nurodyti paso duomenis? Ar tai galima padaryti vėliau? Nes norime sužinoti ar naujus pasus gaminti skubos tvarka, ar galima ir per mėnesį, jei skrydis gegužės pabaigoje. Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenis galite užpildyti Jums patogiu metu. Rekomenduojame registraciją į skrydį atlikti ne vėliau kaip 24 val iki skrydžio.

 11. Evelina sako:

  Laba diena,

  šiandien skambinau į Gruzijos ambasadą Lietuvoje. Mane patikino, kad į Gruziją galiu skristi su asmens tapatybės kortele. Ar Jūsų avialinijų darbuotojai man irgi leis išskristi tik su asmens tapatybės kortele? Ačiū už atsakymą.

 12. Aušra sako:

  Sveiki.Planuoju su nepilnamečiu sūnum (17 metų) keliauti į Izraelį. Turime bilietus skrydžiui su wizzair. Noriu žinoti, ar reikalingas tėvo sutikimas. Esu išsituokusi, sūnus gyvena su manimi, o tėvas išvykęs į Angliją. Jeigu reikalingas tėvo sutikimas, tai norėčiau žinoti konkrečius reikalavimus (kokia kalba jis turi būti parašytas, kas jį turėtų išduoti ir t.t) Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi nepilnametis keliauja į užsienio šalį su vienu iš tėvų, ir jei Jūsų pavardės sutampa – papildomi dokumentai nereikalingi.

 13. Brigita sako:

  Sveiki,
  Vasarą viena planuoju vykti į Škotiją su mikriuku, man 15m, kokie dokumentai reikalingi ?

 14. Evelina sako:

  Laba diena. Noreciau paklausti ar vaikui 14 metu amziaus galima skristi vienam be palydos i Anglija. Zinoma as ji pasitikciau oro uoste? Ar reikia kaskokio notaro patvirtinimo skrendant su WizzAir

  • Milda sako:

   Sveiki,
   14 metų amžiaus nepilnamečiai aviakompanijos Wizzair lėktuvais gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 15. Silvija sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti. Yra Baltarusijos pilietis, kuris turi leidimą gyventi Lietuvoje 5metus. Ir nori skristi į Angliją. Kokių jam reikia dokumentų?Vizos kad galėtų skristi į Angliją?

  AČIŪ

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Baltarusijos piliečiams reikalinga viza. Platesnės informacijos rekomenduojame teirautis Jungtinės Karalystės ambasadoje.

   • Donata sako:

    Sveiki,
    Planuoju skridį su 8 mėn vaiku iš Italijos į Lietuvą.Norėčiau paklausti kokių dokumentų vaikui reikia jei skrisiu be vyro.Ar reikia jo sutikimo?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Vaikui būtinas pasas/id kortelė ir skrydžio bilietas.

 16. Ieva sako:

  Mano ID kortelės galiojimas baigiasi 2015 m. rugpjucio menesi, 2015 m. balandžio mėn. skrendu į Italiją, ar reikia iki to laiko pasikeisti ID?

 17. Jelizaveta sako:

  laba diena, skrendu su wizzair is anglija-lietuva-anglija, ar uzteks 3 menesiu kudykiui gimimo liudijimo? Ar reikia daryti laikina pasa?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas/ID kortelė arba laikinasis grįžimo pažymėjimas.

 18. Dane sako:

  Sveiki, užsakiau bilietą sunui iš AAlesundos (Norvegija) į Vilnių kovo 22 d. Wizzair oro linija.Tačiau sunus skrysti nebegali, ar galima gražinti bilietą?
  Aąiū.

 19. jolanta sako:

  sveiki.noriu paklaust ar nekils bedu skrendant su wizair i norvegija vasario17 o atgal i lietuva kovo3,diena jei vaiko paso galiojimas baigiasi geguzes23

 20. Sergejus sako:

  Sveiki, rytoj (2015-02-11) skrydis i Vilnius-Kiev-Dubai, atgal 2015-02-15. Pasas galioja iki 2015-06-28. T.y. galiojimas yra 4 men. ir kazkiek dienu. Ar ileis? Ar begti skubiai paso? Tolima kelione ir nenoreciau rizikuoti.

 21. ricardas sako:

  Noriu skristi i Anglija,bet turiu baud kuri dalimis moku. Ar galma man skristi?

 22. Algirdas sako:

  Laba diena,
  planuoju keliauti Jusu oro linijomis i Norvegija, sausio 26d. isskrendu, griztu vasario 2d. Mano pasas galioja iki 2015m kovo 2d. Ar nekils problemu?

 23. Sarune sako:

  Laba diena,
  Esu Lietuvos piliete, noriu keliauti i Lietuva su kudikiu, kuris yra Ispanijos pilietis(nespejau sutvarkyti lietuvisku dokumentu). Sakykit prasau, ar galesiu keliauti su vaiko ispaniska asmens tapatybes kortele?
  Aciu

 24. justina sako:

  patikslinu: Lietuvos pilietybė

  • Milda sako:

   Taisykles pasų galiojimui nustato šalies įstatymai, o ne aviakompanijų.
   Rekomenduojame vadovautis informacija, kurią Jums suteikė Gruzijos ambasada.

 25. justina sako:

  sveiki,
  skrendu su Wizzair Gruzija-Lietuva-Gruzija sausio 14-18d.
  mano pasas galioja iki 2015.06.20 kreipiausi į Gruzijos ambasadą,ir jie pranešė,kad pasas turi galioti ne mažiau tris mėnesius po grįžimo datos.
  (tad vykti galiu).
  klausimas: ar wizair man gali kilti problemų dėl to,kad pasas negalioja 6mėn? kadangi į Turkiją (taip pat ne ES valstybę jis privalo galioti 6mėn.)
  labai lauksiu greito atsakymo
  pagarbiai,Justina

 26. Kamilė sako:

  Man 15 ir planuoju skristi į Angliją ar reikia dar kažkokių dokumentų apart igaliojimo?

 27. Dane sako:

  Nupirkau bilietą šiandien iš Norvegijos Alesundos į Vilnių gruodžio 28 dienai, bet negavau bilieto į elektroninį paštą.Per kiek laiko atsiunčiamas bilietas? Kur kreiptis jeigu negausiu bilieto?

 28. Kristina sako:

  Sveiki,

  norejau paklausti kiek laiko iki asmens dokumento galiojimo pabaigos galima keliauti? Gyvenu UK, Lietuviskas pasas baigiasi balandzio men. Ar galesiu atskristi pavasari ir pasidaryti pasa Lietuvoje, ar reiketu kreiptis i LT Ambasada Londone?

 29. Ingrida sako:

  Sveiki,man yra 16 metu ir noreciau isvykti i Didziaja Britanija, kokiu dokumentu man reiktu? Ar reikalingas tevu sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems į Jungtinę karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 30. Ernesta sako:

  Ar galima skristi su pasu kuris pasibaigs 10 dienu po keliones pabaigos?

 31. Mila sako:

  Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

 32. Simona sako:

  Sveiki. Prieš kelias savaites užsakiau tris bilietus Vilnius-Paryžius gruodžio 15d, tačiau bilietų vis dar negavau el.paštu. Ar vertėtų sunerimti? Ir kada jie bus atsiųsti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu info@kilti.lt arba tel. 860026766

   • Violeta sako:

    Laba diena. Noriu skrysti is Londono I Vilniu su 6 men dukryte. As darysiu laikyna pasa. Ar galiu jai purkti bileta? Laiktnas pasas paimsiu pries 2-3 dienas pries srydi. Ar reikia tevo leidyma skrysti vaikui? Mes ne santuokoje. Are reikia notaro patvirtinimo?. Aciu

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Kūdikiui bilietą galite įsigyti oro uoste. Jei vaikas keliauja su mama, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Kelionės metu turėkite vaiko gimimo liudijimą.

 33. Edita sako:

  Sveiki. Ar nuo 17metu galima skristi be tevu sutikimo i Vokietija su wizzair? Jeigu kartu skrenda pilnametis,bet ne is tevu.

 34. Ernestas sako:

  Sveiki,
  keliaujant į Norvegiją kelioms dienoms užtenka asmens tapatybės kortelės?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu: pasu arba ID kortele.

 35. Linas sako:

  Sveiki, skrendu is Vilniaus i Norvegija su wizzair, ar uztenka taparybės kortelės ? Ji galioja tik yra seno tipo, zalios spalvos. Ar tinka ar reikia paso?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu pasu/ ID kortele. Jei Jūsų asmens tapatybės kortelė galioja – galite keliauti.

  • Mila sako:

   Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

 36. Egle sako:

  Laba diena, wizzair bilieta gruodzio menesiui pirkau dar vasara, nesenai istekejau ir pasikeite mano pavarde bei dokumentai, check-in dar nepadarytas. Reikia keisti biliete pavarde uz tam tikra mokesti ar yra kita iseitis?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas pavardės keitimas. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su bilietų pardavėju.

 37. Rūta sako:

  Sveiki. Jeigu nepilnametis (15m.) vaikas skristų į Vokietiją, ar jam užtektų tik tai tapatybės kortelės bei ar jam reiktų suaugusiojo palydos, ar galėtų skristi vienas? Ar reikia notaro patvirtinimo ar kokių nors kitų dokumentų?? Ar į Vokietiją įleis vieną nepilnametį vaiką? Žinoma, jis bus pasitiktas giminaičio.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keliaujant į Vokietiją notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 38. Vaiva sako:

  Sveiki, kur Wizzair’o biliete nurodytos vietos? :)

 39. Gabija sako:

  Jeigu per klaidą perkant bilietą nurodžiau, kad esu Mr, o ne Ms ar nekils dėl to problemų skrendant?

 40. remigija sako:

  Sveiki. Turime bilietus su wizzair ten atgal ir neiseina skristi i prieki ar galiu naudotis atgaliniu reisu?

 41. Anonymas.. sako:

  Laba ryta , norėjau pasiklausti tarkim galiu įsidėti į tašę 2 nedidelius indelius uogienės ti nieko tokio nebus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Uogienė priskiriama skysčių kategorijai. Jei uogienę gabensite registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.

 42. Andrius sako:

  Ar nieko tokio jeigu nurodžiau Kortelės numerį savo asmens tapatybės ir yra tai ant mano bilieto? tai nesukels man problemų?

  Va čia pavaizduota ačiū už ankstų atsakymą. : http://www.part.lt/img/8daf02631c8ae60ea450ba1775ca8c3b911.jpg

  Ir dar vienas klausimas , į Jungtinę Karalystę nereikia vizos? nes ji kaip ir Europos Sąjungoje

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate į Šengeno zonai nepriklausančią šalį – Jūsų duomenys yra pateikiami ant bilieto.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę vizos Lietuvos piliečiams nereikia.

 43. sadra sako:

  norejau paklausti, skrendu is Norvegijos- oslo-sandefjord torp i Ryga, Latvija…viena mama su kudikiu 9men. ar teciui reikia parasyti leidima jog galetumeme isvykti, ir kur ji turi israsyti, ir dar klausimas, vaikiska vezimeli galiu pasiimti su savimi- ar ji reikia atiduoti i bagazo skyriu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengenui priklausančias šalis vaikui iki 18 metų notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas. Norvegija – Šengeno šalis.
   Keliaujant po Šengenui nepriklausančias šalis būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Jei keliautumėte po Šengenui nepriklausančias šalis (mama su vaiku) kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   Su vežimėliu galite keliauti iki lėktuvo trapo. Vežimėlis skrydžio metu keliaus registruoto bagažo skyriuje.

 44. Lukas sako:

  Sveiki, skrendant su Wizzair is Vilniaus i Kutaisi ir is Kutaisio i Vilniu pakaks galiojancios ID korteles ar yra butinas pasas? Dekoju

 45. Asta sako:

  Sveiki,

  noriu pirkti biletus į Gruziją. Ar galiu juos pirkti su ID kortele?
  Ar nebus problemų su nuvykimu ir parvykimu? Kiek žinau Gruzijoje ID kortelės negalioja, ten reikalingas pasas. Paso kol kas neturiu, jis bus pagamintas prieš pat kelionę, bet bilietus norėčiau įsigyti jau dabar.

  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Bilietus galite įsigyti. Registracijos į skrydį duomenis veskite tuomet kai turėsite pasą.

 46. irma sako:

  sveiki, pirkau bilietus i abi puses luton-vilnius vilnius- luton reikia daryti cekina dabar, bet lietuvoje keisim dokumentus .tai skirsis dokumentu nr , ar galima padaryti cekina i viena puse jei taip tai kaip?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracija galima skrydžiui į 1 pusę. Jūs turite jungtis prie savo paskyros ir suvesti duomenis. Atvykus į oro uostą reikia kreiptis į aviakompanijos darbuotojus dėl duomenų taisymo.

 47. Inga sako:

  Laba, planuojame skristi is kitos ES valstybes i Ltu, kad pasigaminti naujas ID ir paskui vel atgal is Ltu i kita ES valstybe. Ar nebus problemu, jei senuju vaiku ID korteliu galiojimas bus i pabaiga skrydzio is Ltu diena (zinoma dar turesime ir naujas ID)? Aciu.

 48. Kimas sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, užsakant bilietą varde padaryta klaidą, bilietas užsakytas su lietuviška galune „-as“ pavardė parašyta teisingai, ar gali, dėl to kilti problemų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei klaida padaryta ne pirmose 3 vardo raidėse problemų kilti neturėtų. Rekomenduojame atvykti į oro uostą 4 val. iki skrydžio ir kreiptis į aviakompanijos darbuotojus.

 49. Vaida sako:

  Sveiki. Planuojame keliauti į Norvegiją. Mamos ir vaiko pavardės tos pačios.Vaiko gimimo liudijime įrašytas ir tėvas. Ar reikalingas tėvo raštiškas sutikimas patvirtintas notariškai.

 50. Lukas sako:

  Sveiki,norejau paklausti ar galima su savimi tureti maza rankinuka,prie bagazo iki 10kg?

 51. rolandas sako:

  Sveiki, planuojam vykti su vaikais i londona,ar reikia vaikams daryti pasus, ar uztenka tapatybes korteles?????/

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vykstant į Jungtinę Karalystę galite keliauti su asmens tapatybės kortelėmis.

 52. Kamile sako:

  Sveiki, man 16 metu ir is londono i vilniu skrisiu viena. Ar butinas man tevu sutikimas ir pan? Ar uztenka tik tai ka turiu (bilietas ir pasas)?

 53. Andrius sako:

  Labas , norėčiau paklausti ar būtinas pasas skrendant į Kijevą? man atrodo kad ji yra pasirašiusi Asocijacijos sutartį tai manau užteks ir tapatybės kortelės?..

 54. Deimante sako:

  ir man ta pati problemele, kaip minde rase.

 55. Minde sako:

  Sveiki norejau paklausti kai dariau registracija buvo galima pasirinkti ar pasas Nacionaline ID ir kitas dokumentas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas dokumentas ir tikrai patikrinau pries patvirtinima,ar nebus problemu , aciu uz atsakyma

 56. Aušra sako:

  Laba diena. Bilietas iš Vilniaus į Doncaster Sheffield 2014-09-17, buvo pirktas dar Anglijoje ir biliete nurodytas asmens grįžimo pažymėjimo numeris, kuris šiuo metu jau nebegalioja, kadangi jis ir buvo išduotas tik grįžimui, kad pasidaryti naują asmens dokumentą. Check-in buvo padarytas iš karto perkant bilietą. Ar tokiu atveju nebus problemų išskrendant, jei bus pateiktas oro uoste naujas asmens tapatybės dokumentas ir kartu tas grįžimo pažymėjimas, kuris jau nebegalioja?

 57. Edvinas sako:

  Na as suprantu kad reikia grizimo dokumento numerio, bet kad as jo nematau ant to dokumento. Cia gal tas LT —— , ar kazkas kitas turi buti? Nes jokiu numeriu apart sito nera.

  • Milda sako:

   Kadangi neturime galimybės matyti Jūsų kelionės dokumento, tikriausiai Jūsų nurodytas numeris yra teisingas.

 58. Irma sako:

  Sveiki norejau paklausti kaip dariau registracija buvo pasirinkti galima ar pasas Nacionaline ID ir kitas pasirinkimas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas pasirinkimas ir ar nebus problemu aciu uz atsakyma

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Vedamus duomenis visada būtina atidžiai tikrinti.

 59. Edvinas sako:

  Laba diena, buvau prarades savo id kortele, taigi londone pasiemiau dviem savaitem galiojanti asmens grizimo pazymejima. Dabar nusipirkau bilietus is londono luton i vilniu, skrisiu su Wizz air, norint pasidaryti check in internetu, ka reikia suvesti ties Dokumento numeris? Aciu.

 60. Renata sako:

  Laba diena,
  skrisime iš Vilniaus į Atėnus per Kijevą. Ar būtinas pasas, ar galime skristi su asmens tapatybės kortele? Ar pakanka vaikui paso (8 metai) ar reikia ir gimimo liudijimo? Pavardės tos pačios: skrisime abu tėvai. Labai ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal taisykles galima, tačiau dėl nepastovios situacijos Kijeve rekomenduojame keliauti su pasais. Vaiko gimimo liudijimas nereikalingas.

 61. Viktorija sako:

  Laba diena, skrendu is Londono i Vilniu ir atgal. I Vilniu skrendu su pasu kuriame irasyta mano mergautine pavarde kuri irasyta ir mano bilietuose. Bet atgal skrisiu su naujaja pavarde, nes keisiu pasa Lietuvoje. Su savimi turesiu visus dokumentus, kaip sutuoktuviu liudijima, seno paso kopija, bei galiojanti vairuotojo pazymejima, kuriame vis dar irasyta mano mergautine pavarde. Norejau paklausti ar turesiu problemu ilipant I lektuva su nauju pasu ir nauja pavarde? Dekoju uz atsakyma.

 62. Neringa sako:

  Sveiki,
  Dukra 16m. skrenda i Londona ir atgal. Pasas galioja iki 2015m. sausio men.Ar nebus problemu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei iki paso galiojimo pabaigos grįšite į Lietuvą – galite keliauti.

   • Irena sako:

    Laba diena, man pavoge asmens dokumenta, check in jau padarytas pagal pavogta dokumenta, ar mane praleis i lektuva su policijos pazyma. Skrendu is Barsolonos

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Būtinas kitas dokumentas pasas arba ID kortelė, jei tokį turite. Jei neturite iš ambasados Jums reikia pasiimti laikiną grįžimo dokumentą.

 63. Julija sako:

  Sveiki,

  dariau check-in internetu ir netyčia paspaudžiau ,kad pasas does not expire, o jis turi galiojimo pabaigos datą. Kita informacija teisinga. Ar man leis vykti iš Anglijos į Lietuvą? Ar nebus kėblumų?

 64. Ina sako:

  Sveiki. Ar gali 81 metu moterys skrysti su jusu kompanija i Anglija? Ir kokiu dokumentu reiketu?

  Aciu.
  Pagarbiai,Ina.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keleivių amžiui, išskyrus naujagimius, nėra nustatyti apribojimai. Keliaujant būtinas keleivio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – pasas arba ID kortelė.

 65. Marija sako:

  Sveiki. Spalio pradzioj skrisime su dukra i Kanada, tetis, Egipto pilietis, jau bus Kanadoj. Dukra turi Lietuvos ir Egipto pilietybes. Ar reikalkngas tevo sutikimas keliauti. Skrendame su Lufthansa.
  Aciu.

 66. rasa vaisvilaite sako:

  Laba diena,
  Bilietas i Norvegiją registruotas dviguba pavarde (mergautine ir santuokine) del skyrybų teko pasikeisti pasą į asmens tapatybes kortelę, kurioje liko viena pavarde.
  Ar galėsiu keliaut, parodziusi ištuokos liudijimą bei naują ir seną dokumentą?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal taisykles biliete ir galiojančiame pase pavardės turi būti vienodos. Galite bandyti keliauti turėdama minėtus dokumentus, tačiau rekomenduojame atvykti į oro uostą ne mažiau kaip 2 val iki numatyto skrydžio ir kreiptis į registracijos vietą dėl dokumento duomenų tikslinimo.

 67. Lina sako:

  Laba diena, ar dvi nepilnametės paauglės ( 15 ir 16 metų) gali keliauti be tėvų sutikimo?

 68. olga sako:

  sveiki,noreciau pasiteirauti,rugsejo men su wizzair kompanija,5 vaikai su seneliu skris Anglijon,vaiku ir senelio pavardes skirtingos,senelis turi vieno is tevu notariskai patvirtinta leidima kaip vaikus lydintis asmuo.Ar to pakanka?

 69. Dovile sako:

  Sveiki. Nupirkau bilietus is anglijos I ryga ir atgal su wizzair, keliauju as ir dvi dukros. Pries skrendant I ryga suvedziau pasu duomenis. Per atostogas mano dukrai reikejo pasikeisti pasa. Dabar norejau prisiregistruoti skrydziui ir ten nebereikalauja suvesti paso duomenu.
  Ar nebus bedu kad paso numeris kitas?

 70. Dovile sako:

  sveiki, rugsejo 2 d skrendame su vaikais ( sunui 11men ir dukra 7 metai) ,mano , t.y. mamos pavarde skirtinga nei dukros,kokiu dokumentu reikia irodymui ,jog ji yra mano dukra?ir ar juos reikia versti ir notariskai tvirtinti,ar tiesiog pakanka gimimo bei santuokos liudijimo vertimo i angu kalba?nors dukros gimimo liudijime mano ir dukrso pavardes sutampa,taciau pagal dabartine identifikavimo kortele ne.aciu

 71. barbora sako:

  Sveiki, mano dukra ( Lietuvos piliete )planuoja rugsejo men su sunumi (Kipro ir Lieuvos pilietis) 3 metai , pavardes skirtingos , atskristi i Lietuva su Jusu komanija. Ar reikia Tevo ( Kipro pilietis ) rastisko sutikimo, ar uztenka abieju pasu ir gimimo liudijimo, kuriame irasyta mama. Kokiu reikia tiksliai dokulmentu. Aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas. Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Dėl kitų papildomų dokumentų reikalingų vykstant iš Kipro rekomenduojame pasiteirauti Kipro migracijos tarnyboje.

 72. Viktorija sako:

  Skrendant i Kipra reikalingi tik ilaipinimo kortele ir dokumentas? Pries kiek downy anksciausiai galima padaryti check inn ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant reikalingi dokumentai – įlaipinimo kuponas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

 73. Marija sako:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 15-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi vienai iš Anglijos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Angliją su Wizzair kompanija?

 74. Karolina sako:

  Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti apie registraciją wizzair skrydžiams. Turiu dvi situacijas:
  1. Registruojant keleivį skristi į Norvegiją reikėjo suvesti asmens duomenis iš asmens dokumento (asmens dok. nr., galiojo laiką ir kt.), tuomet registracija įvyko.
  2. Tačiau registruojant kitą keleivį skristi į Olandiją nereikėjo suvesti jokių duomenų iš asmens dokumento. Tiesiog patvirtinau, kad susipažinau su sąlygomis ir viskas ‘keleivis užregistruotas’ skrydžiui.

  Ar nepadariau klaidos, registruodama į Olandiją? Gal visgi turėjau, kažkur suvesti duomenis iš asmens dokumento?

  • Simona sako:

   Sveiki, Karolina,
   Viskas tvarkoje. Wizzair keleiviams, keliaujantiems Šengeno erdvėje, nereikia pildyti kelionės dokumentų detalių, užtenka užsiregistruoti internetu ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus.

 75. Rūta sako:

  Sveiki,

  nusipirkau bilietą į Londoną prieš porą mėnesių, bet pasikeitė mano pavardė. Pase jau yra naujoji pavardė, o ant bilieto – senoji. Ar užtenka santuokos pažymėjimo kaip įrodymo ar reikia daryti kažkokius papildomus pakeitimus?

  Ačiū

 76. Julita sako:

  Laba diena,
  planuoju skristi su dukterecia i lietuva is londono, su wizzair kompanija. musu pavardes skirtingos, ar butinas vieno is tevu sutikimas? ar uztektu mamos ranka parasyto laisko? duktereciai 4 metai.

  labai aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi vaikas keliauja su lydinčiuoju asmeniu 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

  • Arvydas sako:

   Labas noreciau pasiteiraut. Siandien is LT ambasados Londone gavome laikina vaiko gryzimo dokumenta. Ka reikia pasirinkt kai darai online check-in, passport, ID, ar other document? po to praso ivest dokumento numeri, bet ten tik yra vaiko asmens kodas. Aciu.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Pasirinkite kitą dokumentą. Įveskite laikinojo kelionės dokumento numerį.

 77. ilona sako:

  Sveiki skrenda su wizzair nebus problemu Rygiu ?acii

 78. ilona sako:

  Labas vakaras. Skrendant is Rygos i Uk 12 metu vaikui turinciam pasa ir tevu sutikima patvirtinta notaro.kad gali skristi vienas(kuris buvo pasirasytas uk anbasadoi). ar reikia kad butu vertimas i Lietuviu kalbos ar galioja ir Lietuviskas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia avaikompanija planuojate keliauti? Galioja lietuvių kalba parašytas leidimas.

 79. Sonata sako:

  Laba diena. Mano sūnus 15 metų skris vienas į Angliją. Ar reikalingas mano notaro patvirtintas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Nepilnamečiams keliaujantiems į/iš anglijos – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 80. sieras sako:

  sveiki, norejau paklausti ar galiu grizti namo is UK jai man 17metu be tevu?

 81. Andrius sako:

  Labas vakaras, Norejau paklausti skrendant is Didziosios Britanijos i Lietuva su nepilnameciu pusbroliu kuriam yra 6 metai o as esu jau pilnametis, vaikas turi lietuviska pasa. Ar reikia dar kaskokiu papildomu dokumentu norint sugrysti su wizzair avialinijomis? Ka butina dar zinoti, nes kaip zinote Lietuvoje pasienio kontrole visuomet megsta kabinetis, aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei esate abu vienoje rezervacijoje papildomų dokumentų nereikia. Dėl tikslesnės informacijos suteikimo rekomenduojame susisiekti su migracijos tarnyba.

  • Marija sako:

   Sveiki, esu Baltarusijos pilietė. Turiu Lietuvos vizą. Ar bus man leista skristi į Barseloną? Kaip rašyti lotyniškom raidėm mano vardą Мария : Marija ar Maria?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei turite Lietuvos vizą keliaujant po Šengenui priklausančias šalis neturėtų kilti problemų.
    Rekomenduojame rašyti vardą Maria.

 82. Inesa sako:

  Laba diena, skrendant su vaikais is Norvegijos i Lietuva, ar privalo galioti vaiku pasai?

 83. Matas sako:

  Sveiki, keliauju menesiui i Anglija su vienu is tevu ir paskui po menesio keliausiu atgal i Lietuva. Norejau paklausti, ar reikia notaro sutikimo, kad keliauju atgal pas viena is tevu (Kuris rupinasi manimi ir gyvenu)? Man 16 metu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate be lydinčiojo asmens – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 84. Ieva sako:

  Laba diena,
  aš, tai yra mama, su savo penkerių metų dukryte skrendame į Nyderlandus atostogauti. Mūsų pavardės su dukryte skiriasi. Visų pirma, ar reikia tėčio leidimo keliauti į kitą šalį ir, ar esant mūsų pavardžių skirtumui, reikia gimimo liudijimo, jo vertimo ir patvirtinimo? Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Užtenka turėti vaiko gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs – mama.

 85. Janina sako:

  Sveiki, Skrendu su WIZZAIR į Gruziją su nepilnamete dukra. Esu vieniša mama, tievo duomenu vaiko gim. liūd. nėra. Ar reikalingi dar kokie papyldomai dokumentai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaiko pavardė nesiskiria nuo Jūsų galite keliauti be papildomų dokumentų.

   • Rimante sako:

    Planuoju rugseji skristi y Vokietija su 6 men leliuku,ar jai reikalyngas padaryta spasas ar uztenka gimimo liudijimo kuriame asmens kodas yra?

 86. Kristina sako:

  Sveiki , norejau pasiteirauti noriu grizti i Lietuva is Olandijos su reikalais, kadangi mano paso galiojimas baigiasi lapkricio men. Ar nera limito kiek likus iki galiojimo pabaigos paso nebegalima skristi i Liietuva is kitos salies?palnuoju skridi rugsejo menesi tai bus like apie 3 men iki galiojimo pabaigos. Is anksto dekoju uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog iki paso galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą. Svarbu, jog grįžimas būtų nepasibaigus paso galiojimo laikui.

 87. Luka sako:

  Ar iš Škotijos į Lietuvą važiuojant su autobusiuku reikia kažkokio atskiro dokumento? Atskiro sutikimo?

 88. Brigita sako:

  Sveiki, poryt su seserimi išskrendu į Škotiją, man 14m. Turiu tėvų sutikimą, patvirtintą notaro, ir jo kopija. Ar reikia išversti jį i anglų kalbą, ar jis turi būti lietuviškas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas sutikimas gali būti lietuvių kalba, nes reikalingas tik kertant Lietuvos sieną.

 89. Natalja sako:

  Laba diena, ar užtenka LR asmens tapatybės kortelės LR piliečiui skrendant iš Italijos į UK su persėdimu Kijeve?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Šiuo metu skrendant tranzitu per Ukrainą užtenka asmens tapatybės kortelės, tačiau taisyklės itin greitai keičiasi, todėl rekomenduojame keliauti su pasu.

 90. Nerius sako:

  Sveiki, i Norvegija ir atgal i Lietuva keliautu 1 is tevu ir vaikas 5 metu. Kokiu dokumentu reikia vaikui ? Aciu uz atsakyma.

 91. Arturas sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima is anglijos i lietuva skristi be paso o tik su vairuotojo pazymejimu?

 92. kristina sako:

  Sveiki, man 17 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i LONDONA viena, ar reikalingas notariskai patvirtintas 1 is tevu leidimas?

 93. Viktorija V. sako:

  Laba diena, norėjau sužinoti ar skrendant į Londoną užtenka asmens tapatybės kortelės? Taip pat domina kiek laiko ji turi galioti (jei planuojama išvykti rugsėjo mėnesį, o dokumentas galioja iki lapkričio ar pakankamai)?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos. Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu ir su ID kortele.

 94. Ieva sako:

  Sveiki, man 15 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i vokietija viena, ar reikia notariskai patvirtintas tevu leidimas?

 95. Evelina sako:

  Laba diena, man 17 metų , esu Lietuvos pilietė, skrisiu su wizzair iš Lietuvos į Prancūziją ar reikalingas notariškai patvirtinto tėvų sutikimo? Skrisiu ne viena, su trimis pilnamečiais, bet jie nėra mano giminaičiai. Ačiū už atsakymą.

 96. lukas sako:

  Sveiki man yra 15 metu ar galiu skristi is LIetuvos i LOndona,ar reikia man notariskai patvirtintas tevu leidimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas – būtinas.

 97. Elvyra sako:

  Sveiki, snd. Atsispausdinu bilieta ir ziuriu, kad as neirasiusi vieno skaitmens i laukeli kuriame yra nurodytas tapatybes korteles numeris, skrendu su wizzair. Ar turesiu problems? At yra koks mokestis ji pakeist?

 98. Ruta Lučiūnienė sako:

  Sveiki,mano dukra 17metu,skris i Vokietija is lietuvos.ar notaro patvvirtinimas butinas?

 99. Viktorija sako:

  Sveiki, reikalinga skubi informacija, ar skrendant į Gruziją užtenka nacionalinės ID kortelės? URM pateikia informaciją jo galima, tačiau Valstybinės sienos apsaugos tarnybos oro uosto skyrius sako, kad reikalingas pasas. Su ambasada susisiekti nepavyksta, kaip galėčiau gauti patikimą informaciją?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Mūsų konsultantai susisiekė su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir mums suteikė informaciją, jog galite keliauti ir su asmens tapatybės kortele ir su pasu. Visa naujausia informacija apie kelionėms tinkamus dokumetu galite rasti pateikiama čia. Rekomenduojame prieš kelionę informaciją pasitikrinti dar kartą.

 100. Mantvile sako:

  Laba diena,

  Noreciau pasiteirauti ar 16-metis skrisdamas su Wizzair is Norvegijos i Vilniu turi tureti su savimi notariskai patvirtinta tevu sutikima?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į/iš Norvegijos – notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 101. Justas sako:

  Sveiki,kiek laiko turi galioti asmens tapatybės kortelė skrendant į Gruzija? Dabar kortelė galioja iki rugsėjo mėn.,o planuojam skristi liepos 16d. Išbūsim savaite,ar reikia prasitęsti kortelės galiojimo laiką? Esu girdėjes,kad atvykstant į kai kurias šalis kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 3 arba 6 mėn.po kelionės pabaigos.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Gruziją paso/ID kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 102. ricardas sako:

  Sveiki, sakykite, ar keliaujant I Lietuva su AGP (laikinu keliones dokumentu), I check in laukelius ivedami laikino dokumento duomenys, ar nebegaliojancio paso, jei toks turimas?

 103. marina sako:

  Laba diena, as turiu pas jus toki klausima. nesenei tapau anglijos piliete, ir pasidareu anglishka pasa ir su deed poll pakeiciau savo varda ir pavarde, o mano vaikas kuriam 7 metai turi lietuvishka pasa ir lietuvos piletybe. nusipirkau jau biletus ant savo naujo vardo,klausimas
  1-ar mane praleis is anglijos su vaiku jai as dabar esu anglijos pilete ir be to su nauju vardu?
  2- ar mane isleis is lietuvos? su ta pacia problema.
  3-lietuvos tautybes dar nesu atsisakius, gal man tada skrist su mano lietuvishku pasu? ar man jau negalima nauduot del to kad jau esu priemus anglijos piletybe?

 104. Rūta sako:

  Sveiki,
  Mano 17 metų dukra viena iš Glazgo skris į Rygą. Ar būtinas notaro sutikimas?
  Dėkui.

 105. Jurgita sako:

  Sveiki noreciau paklausti ar is anglijos reikia igaliojimo kad drauge galietu skraidinti mano 9 metu sunu Lietuva.ar praeis patikrinima?

 106. Vita sako:

  Sveiki,
  noriu užsakyti savo 16 metų sūnui bilietus iš Vilniaus į Eindhogen (Olandija) ir atgal (pas tėvą). Ar gali skristi vienas, ar reikalingas notaro patvirtintas mano sutikimas, jei taip ar būtinas vertimas anglų kalba? ačiū

 107. Katarina sako:

  sveiki,
  skrendam su 7men kudikiu i Lietuva is UK, sunelis skrenda su AGP,bet pirkau bilietus i dvi puses UK-LT-UK. Skrendant i Lietuva registruojant(check in) turiu isrinkti kiti dokumentai? O kaip man po to padaryti check in griztant, ar leis man iregistruoti kudikio pasa? ar reikejo pirkti atskirai bilietus i viena puse?
  Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas, ID kortelė arba ambasados išduota laikina pažyma. Registraciją darykite tik skrydžiui į 1 pusę. Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 108. raminta sako:

  Laba diena.Noreciau paklausti ar mano dukra 14 metu gali viena skristi is Airijos?Ir kokiu dokumentu reiketu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti su aviakompanija Wizzair. Reikalingas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 109. Erika sako:

  Ar gali keturiolikmete skristi i norvegija viena,be rastisko notaro patvirtinimo,kad vienas is tevu isleidzia?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti.

   • Justina sako:

    Sveiki, užsisakiau bilietus į Barseloną, užpildžiau viską, ko prašė, tačiau nepateikė lango, kuriame reikėtų užpildyti keleivio informaciją, paso/kortelės informaciją, tačiau rodo, kad registracija jau atlikta?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviams, keliaujantiems po Šengeno šalis, registracijos metu vesti keleivių pasų/ID kortelių duomenų nereikia.

 110. Jovita sako:

  Sveiki,

  liepos 15 griztame su seima i Lietuva is Prancuzijos. Dukrytes 2,5 met. pasas galioja iki rugpjucio 1 dienos. Ar reikia keisti pasa skubaus tvarka Prancuzijoje ar galima isvykti su turimu ir jau Lietuvoje keistis ?

  Aciu is anksto

 111. Robertas sako:

  sveiki,norejau paklaust ar neturesiu jokiu problemu skrendant su dokumentu Leidymas Gyventi Lietuvoj? Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas asmens dokumentas – pasas. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su muitine.

 112. Brigita sako:

  Sveiki, mano kolege, UK piliete, vyksta y Lietuva rugpjucio 27d penkiom dienom. O jos paso galiojimas baigiasi lapkricio 1. Ar ja praleis UK ir LT pasu kontroles? Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki paso galiojimo pabaigos.

  • Augustina sako:

   Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokių dokumentų reikia 17 metų merginai, skrendant vienai iš Lietuvos į Italiją? Ar reikia notaro sutikimo?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Keliaujant į/iš Italijos notaro patvirtinto 1 iš tėvų sutikimo nereikia. Reikalingas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.

   • Viktoras sako:

    Sveiki, turiu toki klausima. Esu nepilnametis,17 metu, ruosiuosi po menesio skristi is Lutono i Vilniu vienas, ar galima skristi vienam be tevu sutikimo? Esu Lietuvos pilietis, atvykau su mama, bet isvykstu anksciau nei mama. Ar butinas tevu sutikimas tokiam atvejui? Is anksto dekoju :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas – būtinas.

     • Migle sako:

      Laba,

      skaitau ir nesuprantu. Angliskoj wizzair svetaineje rasoma kad asmeniui virs 2 metu uztenka kad butu tas pats booking numeris ir asmuo turi buti virs 16 metu kad ji galetu lydet is uk. Jus rasote kad reik igaliojimo vieno is tevu. Tai kaip yra is tikro. Mano dukrai 6 metai. Keliautu su lietuvisku ID su mociute. Aciu!

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Šiuo atveju galioja Lietuvos Respublikos įstatymai keleiviams ne iš Šengeno šalių. Tokiu atveju būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

     • Danguole sako:

      Sveiki,
      norėčiau pasiklausti ar galima skristi į Olandija, jei iki paso galiojimo laiko pabaigos lieka 1 mėnesis?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti. Iki paso galiojimo pabaigos rekomenduojame grįžti į Lietuvą.

 113. Fausta sako:

  Laba diena, noreciau suzinoti, ar imanoma 14m. mergaitei skristi is Lietuvos i Anglija be lydincio asmens ir kokie dokumentai reikalingi. Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair 14 m sulaukę asmenys gali keliauti nelydimi. Reikalingas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas bei asmens tapatybės dokumentas.

  • Ilona sako:

   Sveiki. Noriu pasiteirauti, jei pirkčiau 15-etei dukrai bilietą į Anglija ir atgal su wizzair ar ji gali keliauti viena ir ar reikia kokio nors dokumento?

   • Simona sako:

    Sveiki, Ilona,
    Mergaitė gali viena keliauti su Wizzair avialinijomis, bet yra reikalingas raštiškas notaro patvirtintas dokumentas, kad nepilnametis gali keliauti vienas.

 114. Nojus sako:

  Ar privaloma tureti ir pasa ir tapatybes kortele ar galima tik tapatybes kortele jeigu nori skrist i anglija?

 115. Laura sako:

  Sveiki,
  Mano 15 metų dukra liepos mėnesį viena iš Vilniaus skris į Olesiundą. Ar būtinas notaro sutikimas? Kokie dar dokumentai reikalingi?
  Dėkui.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Norvegiją notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas. Reikalingas asmens dokumentas. Rekomenduojame pasidomėti kokios aviakompanijos skraidina nelydimus asmenis iki 16 metų.

   • Laura sako:

    Ji skristų Jūsų aviakompanijoje, tai nereikalingas?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Galite keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų nelydima, tačiau negalite lydėti kito nepilnamečio asmens.

 116. Aleksas sako:

  Sveiki. Noreciau suzinoti ar as(nepilnametis, 16 metu) galiu keliauti vienas i rumunija tam tikram laikui pvz: savaitei? Turedamas rastiska tevu sutikima patvirtinta notaru. Jei taip, tai kokius dar dokumentus tureciau tureti (be paso)?

 117. Zana sako:

  Laba diena, skrendu su vaiku 3 men. Is UK i LT liepos 18d. Klasimai butu tokie: 1. Ar man reikalingas vaiko tevo leidimas (su vaiko teciu nesame susituoke); 2. Skrendant is UK i LT turesiu keliones dokumenta vaikui, planuojame vesieti 1 men. Ir LT pasidaryti gimimo liudyjima ir pasa, taigi atgal grizinesime su kitais dokumentais, kaip elgtis siuo atveju, nes duomenis grizimui jau bus suvesti i check i (nebegaliojantis keliones dokumentas). Is anksto dekui uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Reikalingas vaiko gimimo liudijimas, kuriame parašyta, jog Jūs vaiko motina;
   2. Veskite duomenis skrydžiui į vieną pusę, jei pirkote bilietus iš kelionių agentūros – susisiekite su ja.

 118. Julija sako:

  Laba diena! Norėčiau pasiteirauti,ar reikalingas notariškai patvirtintas leidimas,eigu vaikai keliauja su mama į Izrailį.

 119. Rasa sako:

  Sveiki. Ar skrendant iš Lietuvos į Angliją 15metų mergaitei reikalingas notaro raštas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 120. kriss91 sako:

  labadiena,noreciau paklausti jei skrendi su wizzair is rygos I norvegija,ar gali 4metu mergaite lydeti ne seimos narys,ar reikalingas tevu sutikimas,labai aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija ir Latvija prilkauso Šengeno zonai – 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 121. Liuda sako:

  Sveiki, norėjome vykti į Gruziją, tačiau neįleido į lėktuvą, nes pasas galioja mažiau negu 3 mėn po grįžimo į Lietuvą (trūksta 2 dienų). Prieš perkant bilietus skambinau į Gruzijos ambasadą, sakė nėra nustatyta asmens dokumentų galiojimo terminų apribojimų, kad galima būti šalyje tol, kol galioja asmens dokumentas. Gal žinote, kokiu pagrindu neįleido į lėktuvą? Ar galėčiau atgauti sumokėtus už bilietus pinigus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   URM suteiktais duomenimis keliaujant už ES ribų paso galiojimas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn iki kelionės pabaigos. Daugiau informacijos galite rasti čia. Dėl informacijos apie pinigų grąžinimą rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 122. Julė sako:

  Sveiki,

  ar pakanka notaro patvirtinto vieno iš tėvų (mamos, pagal teismo sprendimą ir faktą) sutikimo vaikui keliauti į Didžiąją Britaniją su lydinčiu asmeniu (močiute), ar reikalingas ir kito sutikimas, jei tėvai yra išsiskyrę.

  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Kito tėvo sutikimas nebūtinas.

 123. Gerda sako:

  Laba diena.Su dukryte 2metuku is Olandijos skrisiu i Lietuva,ar reikalinga tecio notariskas leidimas?Abi esam Lietuvos pilietes turi pasus.Ir atgal is Lietuvos i Olandija skrist kartu mano sese 16 metu ar jei reiktu tevu notarisko leidimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Nyderlandus ir iš Nyderlandų notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas, nes Nyderlandai yra Šengeno zonos dalis.

 124. Valerijus sako:

  Laba diena.Ar reikalingas notaro patvirtintas dokumentas lydinciam asmeniui lydinti vaikus is Norvegijos i Ryga arba Vilniu.Skris su Wizzair kompanja.Vaikai Lietuvos pilieciai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija – Šengeno šalis 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nebūtinas.

  • severam sako:

   SVEIKI,SKRENDAM SU WIZZAIR SI MENESI 06-11-2014M I U.K. IS LIETUVOS VILNIAUS ORO UOSTAS,BET SU VYRU ESAM ISISKYRE VIENAS VAIKAS PASKIRTAS JAM,AR REIKIA JUO SUTIKIMO TAM VAIKUJ AR NE,O GAL KITO DOKUMENTO?VAIKUJ 12M. O ANTRAM 6M

 125. Silvija sako:

  Sveiki, noreciau paklausti del paso. Ar galima skristi paskutine paso galiojimo diena?

 126. Audrius sako:

  Nuo kokio amžiaus vaikas gali keliauti su wizzair po ES šalis? Kokie reikaligi privalomi dokumentai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti Wizzair lėktuvais vieni, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.
   Jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.
   Privalomi dokumentai priklauso nuo šalies į kurią norite vykti.

 127. Ingrida sako:

  Ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas lydinciam asmeniui skrendant su wizzair is Rygos i Norvegija? Vaikai Lietuvos pilieciai.

 128. Vita sako:

  ar didele tikimybe jog man neleis isskristi jei mano tevu sutikimas yra tik lietuviu kalba?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas sutikimas reikalingas kertant Lietuvos sieną. Jei sutikimas Lietuvių kalba – problemų kilti neturėtų.

   • Lina sako:

    Laba diena,
    Rugsėjo mėn. skrendu su Wizzair ir Ryanair kompanijomis į Ispaniją su 5 merginomis, kurioms 15-16 m. Esu suaugusi (33 m.). Norėjau paklausti, ar šios merginos turi turėti tėvų leidimus ir jei taip, ar jie turi būti patvirtinti notaro?
    Dėkui

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Į Šengeno erdvei priklausančias valstybes vykstantys vaikai turi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 129. Vita sako:

  Sveiki,
  is anglijos i lietuva as gryztu su keltu, vaziuosiu su sese ar as galiu juo vykti jei man 16 ir turiu tevu leidima?

 130. Vita sako:

  Sveiki, norėjau paklausti skrisiu i Anglija is Lietuvos su lydinciu asmeniu, taciau ne seimos nariu, man yra 16 metu, ar reikalingas notaro patvirtintas tevu sutikimas? ir jei reikalingas kokia kalba jis turi buti parasytas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas būtinas. Pažymos kalba – lietuvių, tačiau galite turėti ir su vertimu į anglų kalbą, jog būtumėte užtikrintas.

  • samanta sako:

   Suvedant informacija prie vyriskos pavardes per klaida pasirinkau mrs.ar nekils del to problemu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Oro uoste Jums neturėtų kilti problemų.

    • Vaida sako:

     Sveiki,o
     Liepos mėnesį skrisime iš Lietuvos į Barselona savaitei,mano vaikui 4metai,ar tiks asmens tapatybės kortelė ar reikia paso?
     Taip pat esu išsiskyrusi su vyru,mano pavardė mergautinė o vaiko(tėvo pavardė}ar reikia tėvo sutikimo,jei as mama esu globėja?
     ačiū

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Rekomenduojame susisiekti su migracijos departamentu.

    • dovile sako:

     laba diena,
     mano sunus dar neturi paso, gime anglijoj. norim skristi savaitej i lietuva. ar gali buti jo duomenys irasyti mano pase laikinai kol gaus savo pasa?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Vaikas privalo turėti asmens dokumentą su nuotrauka arba laikiną asmens dokumentą.

  • Saule sako:

   Sveiki. Man 14m. ir as noreciau skristi i Airija su Jusu kompanija. Ar butu imanoma skristi be palydos ir kokiu reiktu dokumentu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Galite keliauti be palydos. Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 131. Lina sako:

  Sveiki,dukrai 10m skris is Anglijos i Lietuva su seneliu su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas?

 132. Toma sako:

  Sveiki, skrydžio bilieto pirkimą ir online check-in atlikau, nors mano ID kortelės galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs. Iki skrydžio spėsiu pasidaryti naują dokumentą, bet ar reikia iš naujo registruotis skrydžiui ir pateikti naujas detales? Ar tiks jau turimas įlaipinimo pasas + naujas dokumentas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame prieš skrydį atvykti į oro uostą ir ten susisiekti su aviakompanijos atstovais, jog pakeistų Jūsų registracijos į skrydį duomenis. Rekomenduojame vesti GALIOJANČIO asmens dokumento duomenis su kuriuo vyksite.

 133. Karolis sako:

  Sveiki,

  š.m. gegužės 17 dieną, planavome išskristi į Izraelį(Tel Aviv). Paso galiojimo laikas buvo dar 2mėn., prieš kelione mes pasiskambinome Jūsų įmonės darbuotojams į izraelį ir paklausėmė ar nekils kėblumu, dėl trumpo paso galiojimo laiko- atsakymas buvo, kad bėdų nebus. Bilietai buvo pirkti į abi puses(atgalinė data buvo 2014.05.24). Tačiau išvykti nepavyko, dėl trumpo paso galiojimo laiko, atsakymas buvo gautas, kad paso galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn.
  Nesuprantu vieno- kodel galiojantis pasas yra negaliojantis? Kur logika? Ir kuo tai pagrįsta?
  Norėčiau gauti išsamų atsakymą.

 134. Rita sako:

  Sveiki,

  rugpjūčio mėn. mano vyras arba šeimos draugas lydės mano sūnėną, kuriam dabar 11metų iš LT į Anglija, kuri yra jo gyvenamoji vieta. Keliaus su Wizzair kompanija. Sakykite, prašau, ar reikalingas tėvo (mano brolio) sutikimas lydinčiam asmeniui ar reikia kažko daugiau? O gal nereikia jokio sutikimo? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja ne su tėvu, mama broliu ar seserimi būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas raštiškas sutikimas.

 135. Jolanta sako:

  Laba diena,
  Dukrai šį mėnesį sueis 14 m. Ar gali birželio pabaigoje viena be palydos skristi į Norvegiją? Ar reikalingas tėvų raštiškas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Notaro patvirtintas tėvų sutikimas nereikalingas.

 136. Re sako:

  Sveiki, o kas bus jei aš nepateiksiu išsamių paso duomenų? Kam jie skrydžių bendrovei?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenys reikalingi tam, kad identifikuotų keleivį. Nepateikus prašomų duomenų jūsų gali nepriimti į skrydį.

   • Re sako:

    Keista politka, nes dešimtis kartų man pirko bilietus į kitų kompanijų skrydžius ir pakakdavo nurodyti vardą bei pavardę ir jokių nesusipratimų oro uoste. Gal galite nurodyti, kokius įsipareigojimus prisiima Wizzair dėl mano pateiktų duomenų saugojimo/naudojimo?
    Dėkoju

 137. Julija sako:

  Sveiki, susituokiau praeitu metu rugsejo menesi, bet paso dar nepasikeiciau, jame vis dar irasyta mano mergautine pavarde.
  norejau paklausti ar galiu skristi su tuo pasu i Lietuva? jo galiojimo laikas dar keli metai.

 138. Augustina sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti,as turiu sunu 5 menesiu,jis gimes anglijoje,noriu su sunumi skristi is Anglijosi Lietuva su wizzair kompanija.Norejau paklausti,ar kudikis gali skristi tik su gimimo liudijimu? Ir ar reikia tevo sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas arba ID kortelė. Jei Jūsų ir Jūsų vaiko pavardės sutampa – kito tėvo notaro patvirtinto sutikimo nereikia.

   • Augustina sako:

    Kudikis turi pasa,bet tevas ji paemes ir neleidzia skristi i Lietuva.Mano ir kudikio pavardes nesutampa.Tad jeigu skrisciau su kudikiu viena,tai reiketu kito tevo sutikimo,kaip suprantu.

    • Milda sako:

     Jei Jūsų ir Jūsų vaiko pavardės skiriasi – reikalingas vaiko gimimo liudijimas.

 139. Pawel sako:

  Sveiki,sūnui 15m. skris is Lietuvos i Vokietija ir atgal su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant į Vokietiją notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas – nereikalingas.

 140. Giedrė sako:

  Sveiki,

  dukrai jau yra 16 m. Ji su vienmete drauge dviese skrenda į Londoną ir atgal. Ar reikės pateikti notariškai patvirtiną sutikimą, ar joms abiems užteks turėti tik pasus?

 141. Tomas sako:

  Sveiki,dukrai 8m. skris is Norvegijos i Lietuva su mociute su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas? Ir jei reikalingas,tai turbut Norvegijos notaro?

 142. lina sako:

  Sveiki,mano dukrai 10m ar jai skrendant su teta ir seneliu is uk i lt reikalingas sutikimas

 143. Simona sako:

  Sveiki. Mano mama su broliu birželio 18 dieną skrenda iš Vilniaus į Alesundą. Ar galima jiems vykti tik su ID kortelėm? Broliui 10 metų. Girdėjau gandų, kad Latvijoje draudžiama įvažiuoti į Norvegiją tik su ID kortele ir kad tai greitu metu atsitiks ir Lietuvoje. Ar tai tiesa?

  • Milda sako:

   Galite vykti su ID kortelėmis. Tokios informacijos, jog nepriima su ID kortele skristi nesame gavę.

 144. Boris Gurinov sako:

  Sveiki, skrenda i Lietuva 08.05.2014 su 2 menesiu kudikiu, kudikiui isduotas asmens grizimo pazymejimas bet vikdant registracija , kudikiui galima pasirinkt tik pasa arba asmens tapatybes kortele. Kaip uzregestroti vaika? skrendam su Wizzair

 145. Deimante sako:

  Sveiki, man siek tiek neramu del asmens tapatybes korteles. Ji baigsis siu metu lapkricio 19d. Isvykstu I Malta siu metu geguzes 22, grizimas 29d. Galiojio laikas iki pabaigos 5 menesiai ir 21 dienos. I Malta priima ne maziau kaip 3 menesiai ar 6 menesiai???? (P.S. taip pat Pasas baigsis tokia pacia data)
  laukiu atsakymo, is anksto aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate į ES valstybę, ir spėsite grįžti į Lietuvą iki tapatybės dokumento galiojimo pabaigos – problemų kilti neturėtų.

   • Jūratė sako:

    Ruosiames kelionei i Didziaja Britanija su dukrele dviese, musu pavardes skirtingos kokiu dokumentu mums dar reikia be mergaites paso? Ar reikalingas koks botaro israsas kad esu jos mama? Ar reikalingas tetcio sutikimas?

 146. Aurelija sako:

  Sveiki,sesei 14m. Ar gali viena parskristi iš Stavangerio wizzair?buvo išvykusi su broliu,bet grįžta viena.Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti Wizzair lėktuvais vieni, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.

 147. Ausra sako:

  Sveiki,noreciau paklausti,jau 5metai gyvenu UK visa ta laika turejau tik ID kortele,bet praziurejau,kad jos galiojimo laikas baigesi,uzsiregistravau Ambasadoje paso atnaujinimui,bet artimiausiu laiku laisvu vietu nera,tik birzelio 25d,mano skrydis i Lietuva birzelio 28d,paso atnaujinimas UK uztrunka iki 2menesiu,labai prasau patarkite,ka daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant būtina turėti galiojantį pasą arba ambasados išduotą laikinąjį dokumentą.

 148. Joksime sako:

  Sveiki,

  planuoju skristi su 1.9 m. vaiku i Norvegija. Kokie dokumentai reikalingi vaikui? Kiek suprantu, as galiu skristi su asmens tapatybes kortele. O vaikui butinas pasas ar irgi gana korteles ? kito tevo rastisko leidimo irgi nereikia? Aciu.

 149. Edgar sako:

  Sveiki, man 16 ir norejau su draugu skristi i Italija, bet norejau paklaust ko reikia is tevu kad galeciau sktisti be ju?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant į Italiją notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas. Galite keliauti.

 150. Martyna sako:

  Laba diena,
  Man 17 metų ir vyksiu į Prancūziją, grįžtant būsiu jau pilnametė.Skrisiu su pilnamete seserimi. Ar yra reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro? Ir ar reikia nurodyti jog su manimi yra lydintis asmuo?
  Dėkoju iš anksto.

 151. ruta sako:

  laba diena, norėjau paklausti ar gali vienas iš tėvų skristi su trimis vaikais vaikams 14 , 12, ir 9 metai skristų į UK

 152. Gabija sako:

  Sveiki, mano asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014-05-20. mano skrydis 2014-05-01 – 2014-05-07. galiu skristi su tiek galiojanciu dokumentu ar reikia, kad jis galiotu tris menesius? skrydis i Lutona

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite bandyti skristi. Svarbu, jog iki kortelės galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą.

 153. Lina sako:

  Laba Diena dar karta norejau paklaust apie tevu sutikima mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota UK,sunus isvyko atostogoms i Lietuva ir grizta atgal i UK su mociute,mums Lietuvos ambasadoj pasake kad jokio igaliojimo nereikia nes musu gyvenama vieta deklaruota cia UK ir vaikas grizta namo tai kaip yra is tikruju?

 154. skrendu sako:

  Sveiki, skrendant i Norvegija ar uztenka tapatybes korteles o ne paso?

 155. Katerina sako:

  Sveiki, skrendu is UK I Lietuva su dviem vaikais. Dukrai 3metai, sunui 18men, ar man leis skristi vienai su dviem vaikais ar dviem vaikam turi buti du suauge zmones??

 156. Rima sako:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti, kiek laiko turi galioti lietuviškas pasas skrendant iš Anglijos į Lietuvą. Turiu bilietus Anglija – Lietuva -Anglija 2014.08.13-24 dienoms, o dukters paso galiojimas baigiasi 2014.08.21. Ar turėčiau pakeisti jos pasą prieš išskrendant iš Anglijos ar galima parskristi į Lietuvą ir ten pasikeisti ir jau išskristi su nauju pasu? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite grįžti į Lietuvą su senu pasu, nes jis skrydžio į Lietuvą metu bus galiojantis. Skrendant atgal privalote turėti naują pasą, nes senasis jau nebegalios.

 157. Jolanta sako:

  Laba diena,
  Kiek laiko turetu galioti pasas skrendant i Norvegija?dekui

 158. Ana sako:

  Sveiki, ar skrendant su wizz air yra ivesta sedimu vietu politika? Ar ant bilieto nurodytas sedimos vietos numeris?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Sėdimų vietų politika netaikoma. Galite įsigyti pirmenybinį įlaipinimą už papildomą mokestį. Vietos nėra skiriamos. Kur bus vietos – ten ir sėsite.

 159. Berna sako:

  Taip ir nesupratau, man 17m ir skrisiu i uk, ar reikia tevu sutikimo?

 160. Kristina sako:

  Sveiki.
  Skrendu su 2,5 metu vaiku i Norvegija. Vaiko ir mano, t.y. mamos, pavardes skiriasi. Ar galite parasyti, kokiu tiksliai dokumentu skrydzio metu reikia? Vaikui pakanka tureti gimimo liudijima ar reikia paso? Juos reikia issiversti ir notariskai patvirtinti ar ne?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju Jums reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei vaiko ir skrendančiojo asmens pasus. Vertimas į anglų kalbą – nereikalingas.

 161. Ingrida sako:

  Laba diena, ar gali 17 metų mergina skristi į uk be tėvų notariško sutikimo su pilnamečiu asmeniu?

 162. Lina sako:

  Laba Diena mano sunui 14 metu mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota cia norejau paklausti ar reikia tevu sutikimo jam grizti is Lietuvos?jis grizta su mociute Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 163. Izolda sako:

  Sveiki, gyvename UK, deklaruota vieta cia UK. Sunus 4m vasara 2savaitems skris i Lietuva su savo teta. Ambasada uztikrino, kad nereikia jokiu dokumentu isvykstant is Lietuvos, tik reikes ranka parasyto laisko UK oro uoste skrendant i Lietuva. Nes vaikas deklaruotas UK ir grizta is Lietuvos i UK namo. O pasienis Vilniaus oro uoste sako, kad reikia laisko, patvirtinto notaro griztant is Lietuvos i UK. Ambasada sako vienaip, oro uostas sako kitaip. Kaip yra is tiesu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 164. Elvyra sako:

  Sveiki,

  Skrendu i Prancuzija kovo 28 d. Griztu balandzio 1 d. Tapatybes kortele galioja iki balandzio 20 d. Ar reiketu pries skrendant pasikeisti ar galima drasiai skristi nepasikeitus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi vyksite į Šengeno zonai priklausančią šalį – galite vykti. Svarbu, kad grįžtumėte iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos.

 165. Donatas sako:

  Sveiki, skrendam per Osla i Portugalija ir atgal. Paso galiojimo laikas pasibaigs 3 dienos po keliones pabaigos. Dokumentus reiktu pasikeist iki keliones, ar galima bus padaryti po?

 166. Justina sako:

  Laba diena,
  Ar galiu is Vokietijos i lietuva ir atgal skristi ne su pasu,o tik su tapatybes kortele?

 167. nomeda sako:

  ar gali 17 metu mergina skristi i uk be tevu notarisko sutikimo?

 168. Oksana sako:

  Mano 6 metu dukryte su mociute skris Vilnius-Milanas-Vilnius,ar tureciau padaryti igaliojima,patvirtinta notaro? Ar tevu leidimas vykti i uzsieni nebutinas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Įgaliojimo nereikia.

   • kristina sako:

    laba diena, norejau paklaust jusu nori skrist mama su dukrele i anglija ar reikalingas koks leidimas tevo parasytas pas notara ar nieko nereik, mergaitei dar tik 1metukai

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Anglija – Šengeno valstybė, antrojo tėvo notaro patvirtintas leidimas yra nereikalingas.

     • Kristina sako:

      Dar pirsau parasyt kad jie nera vede o mergaite su tevo pavarde ar vistiek mama gali laisvai skrist be tevo leidimo

     • Simona sako:

      Sveiki,
      Jei vaiko ir lydinčio tėvo pavardė skiriasi rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą.

 169. Ieva sako:

  Laba diena turiu klausima nusipirkau bilietus su seima bet mergautine pavarde o gryze norime susituokt ir keist pasa kaip istekejus.Ka tokiu atveju daryt su atgaliniu bilietu savo?dekui

 170. Ana sako:

  Sveiki. 14 metu vaikas skrenda su pilnamete sese i Dortmunda. Ar vaikui reikalingi kokie nors papildomi dokumentai?

 171. Jolanta sako:

  Laba diena, užsakiau savo 14-mečiui sūnui bilietą iš Londono į Vilnių, keliaut vienam. Ir užsakiau jam Suaugusiajo bilietą (ADULT), nes rašė kad Vyresni nei 14 metų, tai aš čia gerai padariau ir reikėjo imti kaip Vaiko bilietą?

 172. Simas sako:

  Laba diena,turiu isigijes bilieta vykti is anglijos i lietuva greitu metu. Per neseniai ivykusi smulku auto ivyki mano asmens tapatybes kortele luzo pusiau. Ar galiu vykdamas pateikti asmens tapatybes kortele kuri galioja,bet yra luzusi?

 173. Ana sako:

  Laba diena, skrendu i Lietuva 3 savaitem, uzsisakiau bilieta i viena puse, grizti zadu po santuokos sudarymo, bet paskutines minutes bilietai, gavus pasa jau su vyro pavarde, bus labai brangus ar visai gali ju nebuti reikiamu laiku. Ar turit pasiulymu, kaip galeciau anksciau uzsisakyti bilieta?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tai užsisakykite du skirtingus bilietus. Vieną grįžti su dabartinę pavardę, o jau išskristi atgal su vyro pavarde.

 174. Aukse sako:

  Sveiki,

  ketinu pirkti bilietą skristi iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą ir atgal. Norčiau sužinoti ar galiu pirkti bilietus i abi puses jei nuvažiavusi į Lietuvą Aš keisiuosi asmens dokumentą t. y. pasikeis mano asmens dokumunto numeris ir pan.

  Ačiū už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite pirkti. Tik registruokitės į vieną skrydį, o kai turėsite naują dokumentą – registruokitės su nauju kitam skrydžiui.

 175. Edita sako:

  laba diena,
  noriu pasiteirauti, užsisakiau skrydį,gavau patvirtinimą. pildant dokumentus buvau rašiusi, kad bus reikalinga sąskaita, sakykite kada ji bus išrašyta?

 176. Edita sako:

  Laba diena,
  Vilnius-Kutaisis reisu skrenda 10 m vaikas kartu su suaugusiu giminaičiu, mergaitė skrenda pas savo tėtį, turi tėvų leidimą, patvirtintą notaro, kad gali skristi viena. Ar šiuo atveju reikės dar kokio nors dokumento iš tėvų (pvz. įgaliojimas lydinčiam giminaičiui ar pan.)?

 177. Ana sako:

  sveiki. jei 14 metu vaikas skrenda su savo seimos nariu (sese) tai ar reikalingas notaro patvirtinimas?

 178. Aukse sako:

  Laba diena,

  kiek laiko turi galioti pasas skrendant iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą?

 179. Loreta sako:

  Dėkui už atsakymą, tik noriu pasitikslinti, jei mano pavardė po ištuokos mergautinė, o vaiko pavardė yra tėvo, ar prie sutikimo nebus reikalingos jokios dokumentų (pvz. gimimo ir ištuokos liudijimų), patvirtinančių, kad tai yra mano sūnus, kopijos?

  • Simona sako:

   Reikės vaiko gimimo liudijimo.

   • jolita sako:

    sveiki. esu anglijoje,noriu skristi I lietuva, bet pame
    ciau savo pasa,ar galiu skristi su lietuvisku darbo pazymejimu?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jums reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei neturite nei vieno iš šių dokumentų – rekomenduojame kreiptis į Lietuvos ambasadą, jo suteiktų laikiną asmens dokumentą.

 180. Loreta sako:

  Sveiki,

  norejau pasiteirauti kokius papildomus dokumentus (be mamos notariskai patvirtinto sutikimo) reikia tureti 14 metu sunui, vienam skrendant pas teva i Lonona, jei mamos is sunaus pavardes skiriasi?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Reikalingas lėktuvo bilietas. 14 m. vienas gali skristi tik su wizzair linijomis. Notaro patvirtintas dokumentas ir bus įrodymas, kad jūs jį išleidžiate.

 181. Juste sako:

  Laba diena,

  Mano sesuo nori skristi is Lietuvos i Anglija. Dienas is vaiku, kuriam 10 metu, turi tevo pavarde. Negalim rasti tevo, ar imanoma skristi , be jo sutikimo?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Sukonkrentinkite klausimą. Pagal taisykles skrendant iš Lietuvos reikalingas vienas iš tėvų arba globėjų sutikimas, kuris yra patvirtintas notaro.

 182. Ai sako:

  Sveiki, norint skristi i Ukraina is Vilnius ar reikalinga viza ar uztenka tik paso ?

 183. Jolanta sako:

  Sveiki , noreciau pasiteirauti. Skrisiu i norvegija viena, man 16 metu ar reikia tevu sutikimo kad galeciau isskristi?

 184. Arūnas sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasitikslinti. Ar šiuo metu nereikia pildyti keleivių tapatybės kortelių duomenų registruojantis i skrydį? Tam skirtų laukų registruodamas keleivius neradau. Įlaipinimo kortelėse tie laukai tušti ‘ID Nr.’ ir ‘Galiojimo pabaiga:’. Tada, kaip suprantu, užteks asmens dokumentus turėti su savimi, prieš tai jų niekur neregistruojant.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu skrendate su Wizzair į Šengeno zonos šalį, tai registruojantis oficialiame portale duomenų vesti nebereikia. Skrydyje pateikite asmens dokumentą ir įlaipinimo kortelę.

 185. lina sako:

  Noreciau paklaust ar butinas pasas vykstant i prancuzija?ar uztenka tik asmens tapatybes korteles?

 186. Gintarė sako:

  O skrendant iš Rygos į Norvegiją?

 187. Gintarė sako:

  Laba diena, vykstant nepilnamečiui su vieno iš tėvų prašymu ir patvirtinto notaru, ar reikia prašymą versti į anglų kalbą? Skrendant iš Lietuvos į Norvegija

 188. Tatjana sako:

  Laba diena.As su savo anuke skrusiu is Londono i Ukraina kovo men.Mes abi Lietuvos pilietes.Ar reikia vaikui Lietuvos paso,ar uzteks ir ID korteles?Ir ar reikia mums tevo sutikimo vaikui keliauti?(mergaites tevai issiskyre,ji gyvena su tevu ir manimi)Aciu.

 189. tomas sako:

  Sveiki, norejau paklausti, jeigu kudikiui nera sukake 1 metu ir jis yra Anglijos pilietis: ar skrendant i Lietuva jam reikalingi kokie nors dokumentai?
  Dekui

 190. Natalja sako:

  Laba diena, turiu skrįsti su 1 metų vaiku iš Italijos į Lietuvą ir atgal. Aš turiu LR asmens tapatybės kortelė, vaikas – Italijos asmens tapatybės kortelė. Mūsų pavardės skirtingos, bet vaiko tapatybės kortelėje aš įrašyta kaip viena iš tėvų. Ar viskas gerai, pakanka šių dokumentų?

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei vaikas ne lietuvos pilietis – jam galioja Italijos taisyklės. Siūlome pasiteirauti Italijos migracijos tarnyboje.

 191. Asta sako:

  sveiki,

  sausio 18 d. keturiom dienom skrendam su vyru i norvegija. jo asmens tapatybes korteles galiojimo laikas baigiasi vasario viduryje. ar nekils problemu?ar jos galiojimo laikas butinai turi buti daugiau nei 3 men?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate Šengeno zonoje, svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Nesvarbu, kiek jis dar galios grįžus iš kelionės. Kelionės organizatoriai gali reikalauti 3 ar daugiau mėnesių galiojimo po kelionės pabaigos. Tačiau jei keleivis vyksta savarankiškai ir dokumentus tikrina tik pasienio ar migracijos tarnybos, pakanka dokumento galiojimo tik kelionės metu.

   • Rasa sako:

    Sveiki, perkant bilietą wizzair.com, Eindhovenas – Vilnius, registruojantis prie dokumento tipo pažymėjau „pasas“, o parašiau tapatybės kortelės duomenis. Turiu abu dokumentus, jie išduoti tą pačią diena tai galiojimai taip pat tie patys, tačiau žinoma jų numeriukai skiriasi. Bilieto dar ne check in’ou. Kaip suprantu pasas netiks del numeriuko skirtumo ant bilieto, tai klausimas būtų ar oro uoste tiks mano tapatybės kortele?

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Mes neadministruojame wizzair.com puslapio. Reikėtų skambintis dėl duomenų pakeitimo į aviakompaniją.

 192. Asta sako:

  Sveiki,

  Noreciau pasiteirauti, ar 1 metu vaikui, skrendant i Prancuzija su abiem tevais, pasas bus tinkamas asmens dokumentas ? Labai aciu!

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Taip, pasas bus tinkamas.

   • vida sako:

    sveiki,turiu klausima,skridau su 7 men. dukryte is UK i LT,kurios vardas ir pavarde parasyta ne pagal LT rasmenys,todel LT migracijos tarnyboj varda su dviem cc man pakeite i k ir pavarde su galune -is,pakeite i -aite,bilietus atgal pirkau is UK,todel dabar vardas ir pavarde nesutampa su biliete nurodytu. Ka man dabar daryti? Aciu.Skrendu su WIZZAIR.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei Jūsų pavardė Jūsų biliete nesutampa su pavarde nurodyta pase aviakompanija turi teisę neleisti Jūsų skristi. Galite kreiptis į aviakompaniją ir keisti savo asmens duomenis arba turėkite gimimo liudijimą.

 193. Monika sako:

  Is Italijos

  • Eugenija sako:

   Laba diena,
   ar galima užsakyti vaiko palydos paslaugą skrendant su WIZZAIR ? Jei galima, kaip tai padaryti jau užsakius skrydžio bilietą, bet dar jo neregistravus ?

   Ačiū
   Pagarbiai
   Eugenija

 194. Monika sako:

  Noreciau paklaust,ar mano dukra 8metu yra lietuvos piliete, gali skristi su mociute i lietuva,ar reikia kokio notaro patv?

 195. Jevgenija sako:

  Laba diena! Skrysiu su vaiku i Ispanija. Bet jo paso galiojimo laikas maziau nei 3men, o kai skrysime atgal tai liks 2 savaites iki galiojimo laiko pagaigos. Ar galima skrysti su tokiu pasu? Nekaip negaliu surasti kur man skambinti del to klausimo Ispanijoje..

  Aciu!

 196. Loreta sako:

  Laba diena, baltarusijos pilietis 12 metų vaikas iš Vilniaus planuoja skristi į Italiją su lydinčiu suaugusiu asmeniu (bet ne vienu iš tėvų), bilietai pirkti atskirai. Yra tėvų sutikimas, kad vaikas geli keliauti į bet kurią pasaulio šalį. Ar reikalingas papildomas įgaliojimas ar kažkoks leidimas lydinčiam asmeniui, kad vaikas gali skristi butent su šiuo lydinčiu asmeniu?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų, nes Jūsų bilietai yra pirkti atskirai. Susisiekite su aviakompanija, kad jūsų bilietus „sujungtų“.

  • Deividas sako:

   Sveiki. Susiduriau su tokia problema, vakar pameciau savo ID kortele, gyvenu dbr UK, is anksciau turiu nusipirkes lektuvo keliones bilieta i lietuva, bet dar nedareu patvirtinimo vadinamojo check in, tai jei dbr pasiimsiu is Lietuviu ambasados laikinaji 15 dienu galiojanti pasa, ir tada padarysiu su juo duomenimis ta patvirtinima, as be problemu galesiu parskristi namo? ar geriau vaziuoti su mikro autobusiuku kai isiemi si laikina dokumenta? aciu uz pagalba is anksto. ;)

 197. Edita sako:

  Laba ryta,
  kiek anksciau pirkdama lektuvo bilietus kaip dokumentus visur irasinejau tapatybes korteles duomenis. Taciau likus iki skrydzio savaitei ID kortele pameciau. Ar nebus bedu darant registracija internetu pries skridi jei keisiu dokumenta is ID i paso duomenis?

  Busiu dekinga uz atsakyma.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju prieš skrydį reikėtų nueiti į oro uosto informaciją ir pasakyti apie susidariusiu nesklandumus. Duomenis turėtų pakeisti.

 198. Vaiva sako:

  Sveiki, išskrendame į Romą su vyru 12.03
  Atsispausdinome įlaipinimo korteles, tačiau laukeliai ID Nr. ir galiojimo pabaiga, bei pilietybė yra tušti. Pildant kortelę, kaip ir nereikėjo tokių duomenų, ar nebus problemų, ar viską padarėme tinkamai? Gal kažką praleidome?
  Ačiū, pagarbiai Vaiva

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jokių problemų kilti neturėtų. Šiuo metu skrendant į Šengeno erdvės šalis su Wizzair kompanija, keleivių duomenų vesti nereikia.

 199. Jurate sako:

  Sveiki, uzsakinedama bilietus netycia sumaisiau mr ir ms. ar labai blogai kad dabar ant mano bilieto uzrasyra Mr Jurate, o ne Ms? reikia keisti ? ar praleis ir taip? Skrendu is Dortmundo i Vilniu. aciu

 200. Ramute sako:

  Laba diena, noreciau jusu paklausti ar gali asmuo turintis 15 m. buti kaip lydintis asmuo, skrendant su kitu asmeniu, kuriam tik 9 metai? Jei ne, tai ka reiketu daryti?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jaunesni nei 14 metų amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 metų amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. Todėl 15 m. asmuo, negali būti lydinti asmuo. Tokiu atveju reikėtų, kad kartu keliautų ir lydinti pilnametis arba 16 m. sulaukęs keleivis.

 201. ASta sako:

  Labas vakaras,

  Norejau pasiteirauti ar galima skristi su pasibaigusiu asmens dokumentu? Sunui pasibaige ATK, ar galetu iskristi is Norvegijos i Lietuva? Siuo metu gyvename Norvegijoje.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame Norvegijoje Lietuvos ambasadoje išsiimti laikiną dokumentą, su kuriuos leis grįžti į Lietuvą.

 202. Inesa sako:

  Laba diena,
  man 18 metu,noriu su savo sese kuriai 14 metu isvykti atostogoms i Anglija.Ar reikia tevu sutikimo?

  • Inesa sako:

   Laba diena,noreciau paklausti kaip mazdaug turetu atrodyti rastinis tevu sutikimas?ar gali ji patvirtinti miestelio seniunas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Wizzair kompanija leidžia skristi vieniems 14 metų keleiviams, tik yra būtinas tėvų sutikimas, kuris leidžia vieniems skristi į kitą šalį.

 203. Andrius sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, penktadienį žadu skristi į Norvegija, Oslo Torp ((TRF) ar užteks tapatybės kortelės? ar reikia paso?

 204. Jovita sako:

  Laba Diena! Mano dukrai 15 mietu.As turiu pareiskyma is Lietuvos Respublikos Ambasados Jungtines Karalystes kad mano dukra gali vykti i LT be lydencio asmens. Ar gali jinai nauduoti ta pareiskima skrendanti is UK i LT. Pareiskimas parasytas Lietuviu kalba, ar man reikia ji isversti i anglu kalba. Dekoju! :)

 205. Erika sako:

  O negali vaikas 12metu skrist ish UK vienas?

 206. Erika sako:

  Labas.Ar yra tokia paslauga kaip uzsakyti vaikui(12metu) palydova?

 207. Valerijus sako:

  Laba diena, skrendam su žmona į Londoną, nusipirkom bilietus, bet vėliau sugalvojom su savim pasiimt 9 metų vaiką. Rezervavom jam bilietą atskirai, todėl turėjom nurodyt jį kaip suaugusį, nes vienam vaikui rezervacija negalima. 1). Ar dėl to nekils kažkokių problemų?
  2). Rezervuojant pasirinkom nemokamą bagažą, ar registruojant skrydžiui galima pasirinkt mokamą bagažą ir primokėt už jį?
  Ačiū.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   1. Tokiu atveju, reikia atvykti anksčiau prieš skrydį į oro uostą ir informacijoje paprašyti, kad „pridėtų“ vaiko bilietą prie Jūsų.
   2. Registruojantis internetu, galėsite pasirinkti registruotą bagažą.

  • Danielius sako:

   Sveiki , labai svarbu zinoti , tad klausiu ) Ziurekit kokio dokumento reikia skrendant i Tel Aviva ? Ar uztenka tik tapatibes korteles ar butinas ir uzsenecio pasas ? ;O

 208. Aurimas sako:

  Laba diena, mano ID kortele dar galioja 4 menesius, uz savaites isskrendam I prancuzija savaitei laiko, nekils jokiu bedu, kad asmens tapatybes kortele nebegalioja puses metu?

 209. Agnieska sako:

  Laba diena, turiu toki klausimeli, gyvename su vyru Didziojoje Britanijoje, Lietuvoje yra mano seses vienai 16m, kitai 15, kokiu dokumentu be paso reikia kad jos atskristu pas mus i Anglija paatostogaut vienos, be lydincio asmens.aciu uz atsakyma.

 210. evelina sako:

  Tj kokiu man dokumentu reike waziuojant i woketija 16metu?

 211. Galina sako:

  Laba diena. Mano vaikai:17 metų dukra ir 9 metų sūnus ketina vykti pas tėvą į Norvegiją, kokius dokumentus jie privalo turėti skrendant Wizzair aviakompanija (be asmens tapatybės dokumentų), ar tėvų sutikimas yra būtinas abiems vaikams, kaip suprasti sakinį, kad vaikas prisiima visą atsakomybę už kitą mažametį vaiką, kaip šis sutikimas turėtų būti įformintas? Ar šis sutikimas bus reikalngas ir skrendant atgal iš Norvegijos į Vilnių, ar turi būti jo notariškai patvirtintas vertimas į anglų kalbą. Būčiau dėkinga už kuo skubesnį atsakymą.

 212. Indrė sako:

  Laba diena, norėjau jūsų paklausti. Skrendu į Norvegiją pas tėtį su broliu kuriam 10 metų. Koki dokumentai jam reikalingi, ir ar reikia tėvų sutikimo? Aš pilnametė, mūsų pavardės vienodos. Ačiū

 213. evelina sako:

  Laba diena. As noreciau paklausti man yra 16 metu. Ir as noriu skrysti i voketija viena. Reike mamos sutikimo su notaro patwirtinimo? Ir ar reike ta leidima pervesti i vokeciu kalba?

 214. Viktorija sako:

  Sveiki, musu skrydis uz dvieju dieju,vyras ir vaikas skris su asmens gryzimo dokumentu,bet musu skrydis is Luton i Ryga,ar mus praleis? Nes tik dabar paskaiciau kad kitu nepraleido.

 215. Aura sako:

  Sveiki.vykstant i Anglija su kudikiu kokiu dokumentu mums reikia?ar. Reikia tevo sutikimo? Ir jei ne ar gimimo liudijima kadangi musu su dukra pavardes skirtingos ar reikia verst i anglu kalba?
  Pagarbei.

  • Indrė sako:

   Laba diena Aura,

   Jums reikalingi kelionės pasai ar kortelės.
   Jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas. Į anglų kalbą dokumentų versti nereikia.

 216. Gitana sako:

  Sveiki, skrendame i Norvegija, kaip supratau, paso nereikia, uztenka tapatybes korteles?
  Vaikui reikia paso ar tapatybes korteles?Aciu.

 217. Aušra sako:

  Sveiki,
  ar gali 15 metų mergaitė skristi į Londoną ir parskristi iš Londono viena, kokių reikia dokumentų?

 218. Rita sako:

  Laba diena, noriu paklausti, skrendant į Londoną ar galioja asmens tapatybės kortelė ar būtinai reikalingas pasas. Ačiū.

  • Indrė sako:

   Galioja ir Asmens tapatybės kortelės

  • Roberta sako:

   Sveiki. Kokiu dokumentu reikia keliaujant i anglija su 1metu vaiku? Vaiko gimimo liudijime yra tik as yrasyta. jos tevo domenu nera. Ar reik papildomu kazkokiu leidimu ar popieriu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei kūdikio ir mamos pavardės sutampa papildomi dokumentai nereikalingi. Kūdikiui keliaujančiam su mama reikia turėti pasą/ID kortelę.

 219. Tomas sako:

  Sveiki, spalio gale skrisiu pas broli i UK aplankyti jo, kokius man dokumentu reikes pateikti oro uoste? man 16 metu, skrisiu vienas.

 220. ausra sako:

  Laba diena . Uzregistravau bilietus bet anksciau laiko negu pries 7 dienas. Ar man reikia is naujo uzsiregistruot? Ir niekur man neduoda pildyt duomenu nes ilaipinimo talone tuscia . Tai ar nieko tokio kad ten tuscia ?

 221. Violeta sako:

  Laba diena. Norejau paklausti: ar skrendant i Tel Aviva reikalinga viza? Ar galeciau vietoj tapatybes korteles (tuo metu jos galiojimas bus pasibaiges) pateikti oro uostuose pasa (reikalingas vykstant ne i Europos Sajungos salis)?
  Dekoju uz atsakyma.

 222. Viktorija sako:

  Labadiena, norejau jusu paklausti kaip galeciau gryzti i lietuva, jei pameciau pasa norvegijoj mano lektuvas uz savaites. nezinau ka daryti, gal galit man padeti, nes labai bijau, kad negalesiu gryzti namo, be tapatybes korteles. turiu tik norvegiska banko- tapatybes kortele su nuotrauka ir norvegisku ID numeriu, gal uztektu ir jos?

 223. Eglė sako:

  perkant bilietus internetu buvo nurodyta neteisinga pavarde ji panasi taciau ne ta. kai teliko man atspauzdinti bilieta, tada tik pamaciau kad neteisinga pavarde. ar dar galima ka nors pataisyti.

  • Indrė sako:

   Nemokamai – ne. Susisiekite su Jus aptarnavusiu agentu, dėl pavardės keitimo.

  • Vaiva sako:

   Sveiki,
   Norėjau paklausti, jei skrydis į Romą numatytas 2013.12.03, o asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014.01.02, ar nekils registracijos ar kitų problemų užsiregistruojant skrydžiui,nes kitose kompanijose asmens tapatybės kortelė turi galioti ne mažiau kaip 3 mėn. Pas jus tokios info neradau.
   Labai dėkui, Pagarbiai Vaiva

 224. aura sako:

  Jei vienas asmuo pirko bilietus ne tik sau, bet ir dar vienam asmeniui, ar bus tik viena įlaipinimo kortelė abiems asmenims, ar turėčiau turėti dvi skirtingas įlaipinimo korteles?

 225. Arminas sako:

  Laba diena,

  registruojantis isklio nesklandumu. Noreciau suzinoti, ka daryti.
  1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
  2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?

  • Indrė sako:

   1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
   Atsakome: tai nėra gerai – skrydi galimas, tačiau oro uoste turėsite mokėti papildomą mokestį už naują registraciją

   2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?
   Atsakome: nieko tokio – skrydis galimas ir be šių duomenų

 226. Arminas sako:

  Laba diena,
  turiu bilieta is Serbijos (Belgrado) i Norvegija (Osla). Registruojantis skrydziui praso „vizos“ numerio ir ja isdavusios salies. Bet lietuvos pilieciams nereikia vizos nei Norvegijoje, nei Serbijoje. Ar galite patarti ka daryti, kad leistu issaugoti keleivio duomenis ir vykdyti registracija toliau.

 227. Liudmila sako:

  Laba diena, reservojant bilieta buvo padaryta klaida vietoj ponios, paspauziau ponas,klaida pastebejau kai jau atejo ilaipinimo dokumentai.Ar bus problemu. Ar galima tai kaip nors istaisyti?Iki skrydio liko savaite.

 228. arnas sako:

  Laba diena. As turiu laikinaji gryzimo pazymejima I lietuva is nyderlandu karalystes. Kai uzsisakinejau bilietus nurodziau savo I’d korteles numery kol ja turejau. Ar mane praleis su situo pazymejimu rytojgryzti i lietuva?

 229. Katin sako:

  Sveiki,
  Ar galima srist ir gryzt is Lietuvos I Norvegija tik su lietuviska tapatybes kortele?aciu

 230. Tomas sako:

  laba diena noreciau tiksliai suzinoti ar galeciau gristi i lietuva is uk su pasibaigusia tapatybes kortele? jau 3 menesiai pasibaigusi kortele.

 231. Jolanta sako:

  Laba diena,noriu paklausti..
  man su sunum kelionei bilieta nupirko draugai is Londono..i viena puse.
  Mano kelione pazintine.
  Mano skrydis bus is Vilniaus..klausimas:
  Ar man reikalingi su sunumi kokie nors papildomi dokumentai oro uoste registruojantis skridziui?
  Ar man reikalingas buvusio vyro sutikimas kelionei?
  (esu issituokusi)
  Dekoju..

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Vyro sutikimas nereikalingas. Kelionės metu patariame turėti iš anksto užregistruotus įlaipinimo kuponus.

 232. Gintare sako:

  Sveiki.nesenai susituokiau ir man reikia pasikeisti pavarde ant bilieto, nes pasikeite pase ir korteleje.Skambinau, sake reikia faksu issiusti kopijas santuokos liudijimo ir paso, dave numeri.Bandziau siusti is dvieju vietu, neduoda siusti.Bandziau vel skambinti keleta kartu, tenka ilgai palaukti, bet niekas neatsiliepia. Ir taip jau gal 100 litu praradau, per tuos skambucius.Gal yra kazkoks kitas budas, zymiai greitesnis? Galbut yra mokamas? O gal tiesiog galima visa tai orouoste atlikti?

 233. Rugilė sako:

  Laba diena. Mano dukrai 14 metų. Ar jai galima skristi iš Lietuvos į Angliją ir atgal be tėvų? Parašyčiau raštišką sutikimą patvirtinintą notaro .

 234. edita sako:

  sveiki
  Prancuzijoje vasaros metu tiek merijose,tiek policijos prefekturose pasus ar asmens tapatybes korteles isduoda minimum per 7 savites..todel ir pateikiau jums klausymeli..

 235. edita sako:

  Laba diena
  Vyras prancuzas,as lietuve,o vaikas gimes Prancuzijoje..problema ta,kad mes nusipirkome bilietus i Lietuva rugsejo 15-ai,o musu vaikas,gimes balandzio men dar neturi paso ir asmens tapatybes korteles..ar tiks Wizzair kompanijai Lietuviu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Lietuva ir po to Prancuzu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Prancuzija..mes busime LT 10 dienu..Tiek Lietuviu ambasada,tiek Prancuzu patvirtino,kad gali isduoti siuos laikinus dokumentus..gaila butu,jai kelione isgaruotu per kvailas musu klaidas nepasitikslinus informacijos apie asmens dokumentus..maneme,kad vaika iki metu galima uzregistruot tevu pase :( pasikeite istatymas..aciu uz info

 236. Miglė sako:

  Laba diena, aš skrendu su drauge į Barseloną, mes nusipirkome bilietus, bet iki skrydžio dar apie 3 mėn., dar rezervacija neįvykusi. Tačiau mano draugė jau nebegalės skristi tuo laiku, todėl aš pasiūliau kitai draugei tą jos bilietą.Kaip suprantu, pinigų už bilietą jau neatgausiu? Perkant bilietą buvo įrašyta anos merginos pavardė. Ar bus papildomas mokestis už pavardės pakeitmą rezervacijos metu? Ačiū

  • Indrė sako:

   Pavardę turite pasikeisti dar iki to – kol darysite registraciją į skrydį. Pavardės keitimas – mokama paslauga

 237. Silvija sako:

  Laba diena,
  Mano tapatybes korteles galiojimas baigsis uz apatyksliai 2 menesiu. As turiu skrydzio bilieta i vilniu siu metu rugpjucio 16-tai dienai. Ar man nekils del to nesklandumu? Gryztu rugpjucio 19-taja.
  Aciu.

 238. kristina sako:

  Labas. Jaigu bilieto isvykimo data yra 28. O paso galiojimas baigiasi 28. Ar ta diena dar galima grysti ii lietuva?. Ar skrydziui lektuvu uztenka 11metu vaikui gimimo liudijimo

 239. Ruta sako:

  Laba diena,
  Pameciau savo ir dukrytes tapatybes kortele, isvykti i Norvegija bilietus turime antradieniui, todel mums siu dokumentu padaryti nespeja. Ar yra kazkoki laiki isvykimo dokumentai?

 240. Daina sako:

  Sveiki,

  pries kiek laiko pries skrydi reikia buti orouoste?

  • Indrė sako:

   Priklausomai nuo Jūsų skrydžio, ar turite registruojamą bagažą, ar atlikote registraciją. Rekomenduojame būti 2 val iki skrydžio bet ne vėliau nei 50 minučių iki skydžio

 241. Gintare sako:

  Sveiki, norejau paklausti,draugai pirko bilietus per wizzair is Anglijos i Lenkija,jie buvo pasidare laikina pasa(kuris galioja 14d) savo 6 men sunui. Ir ju nepraleido sako’Su tokiu pasu galima Tik i Lietuva vaziuoti’. Ar istikruju jie turejo tokia teise nepraleisti ju?

  Aciu

 242. Julija sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti ar man butinas notaro patvirtintas tevu sutikimas skrendant is Anglijos i Lietuva vienai. Man 15 metu.

 243. Julija sako:

  Laba diena noriu paklausti ar butinas tevu sutikimas man vienai parskristi is Anglijos i Lietuva? Man 15 metu.

 244. Tomas sako:

  sveiki, mano pasas galioja dar tris menesius, ar as galiu savaitei skrist y norvegija,
  aciu

 245. daumante sako:

  sveiki, mes gyvename anglijoje ir girdejau, kad is anglijos skrendant i lietuva nereikelingas notaro patvirtintas igaliojimas vesti vaika ne tevams, o tarkim dedei. mano dukrai 5 metai ir seses vyras skrendant pasiimtu ja, ar reikalingi kokie dokumentai, nes uk notarai sako, jog uztenka ranka parasyti leidima.

  • Indrė sako:

   Jei mergaite Lietuvos pilietė – grįžti į Lietuvą tėvų sutikimas gali būti ir nereikalingas, tačiau jei vaikas be tėvų norės išvykti iš Lietuvos – bus reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro

 246. Karolina sako:

  Mes siuo metu gyvename UK. Rugpjucio menesi palnuoju su sunum is Anglijos skristi i Graikija arba Ispanija savaitei atostogu. Ar reikalingas tevo sutikimas?

 247. Eimante sako:

  Sveiki, ar 15 metu panele,gali skristi viena be tevu sutikimo is Lenkijos i Norvegija is Norvegijos i Lietuva (bilietas su persedimu) ?

 248. Greta sako:

  Sveiki,
  Skrendu tik su rankiniu bagažu, ar galiu jame skraidinti suknelę ir aukštakulnius?

 249. Aldona sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus ir niekur nebuvo nurodyta pasirinkti koki dokumenta pristatysiu ilaipinimo metu, taipogi nebuvo nurodyta irasyti ID numerio ir galiojimo datos, ir dabar biliete yra tucvia erdve prie pastaruju. Ar cia viskas taip ir turi buti ar WizzAir jau nebereikalauja siu duomenu? Ir dar, ar skrendant i Norvegija pakanka tik ID?

 250. Viktorija sako:

  Sveiki. Man 17 metų ir aš skrendu į Angliją. Ar man reikalingas tėvų sutikimas, notaro patvirtinimas?

 251. ieva sako:

  Laba, man 16 metų, skrendant į Norvegiją (Stavangerį) yra būtinas tėvų sutikimas?

 252. Goda sako:

  sveiki norejau pasiteirauti, ar vykstant i estija man reikia tevu sutikimo jei man yra 17?

 253. Karina sako:

  Sveiki, man 15 metų ir skrisiu viena į Anglija pas brolį. Ar reikia tėvų sutikimo?

 254. Ieva sako:

  Sveiki. Noriu paklausti, ar man būtinas tėvų sutikimas, norint skristi iš Lietuvos į Angliją vienai? Man 16 metų.

 255. Erikas sako:

  Sveiki, man 17 metų ir artimiausiu metu žadu skristi į Norvegija, ar norint skristi vienam būtina turėti notaro patvirtinta tėvų sutikimą?

 256. Dovile sako:

  Labas vakaras, skrendu su wizzair,gavau jau bilieta, kuris buvo pirktas internetu. tik jame nera nudoryta mano pilietybe ir id korteles numeris- palikti tusti langeliai, o darant check-ina juos suvedziau.

 257. Dzeremis sako:

  Sveiki, 16-metis gali skristi i lietuva is Uk be tevu sutikimo ?

 258. Emigrantas sako:

  laba diena,man yra 16 metu ir as noriu grizti is uk i lietuva, ar man bus butinas tevu sutikimas ?

 259. Giedre sako:

  Sveiki,mano 5 metu dukryte neuzilgo skris is Londono i Lietuva su mano drauge.Ar tokiu atveju reikalingas mano igaliojimas ar jokiu papildomu dokumentu nereikia?Dekui.

 260. Karina sako:

  Sveiki. Aš esu registruota Anglijoje, Liepos mėnesį žadu viena skrist į Lietuvą atostogoms. Man 15 metų. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Jei esate Lietuvos pilietis – namo grįžti galite ir be tėvų sutikimo, tačiau išvykstant iš Lietuvos – jis bus reikalingas

 261. Egle sako:

  Laba diena,
  Pirkau internetu skrydžio į Paryžių bilietus per Happyfly firmą. Skrydis rytoj. Tačiau jie man neatsiunčia skrydžio talonų (boarding pass). Ar galėčiau juos gauti kitu būdu? ar galima juos spausdintis Vilniaus oro uoste? Ar yra papildomas mokestis jų neturint ir spausdinantis oro uoste?

  Dėkoju, laukiu atsakymo

 262. David sako:

  Laba, esu 15 metų, ir noriu skristi į Norvegiją, tai kokia kalba turi būti parašytas tėvų sutikimas?

 263. Dovydas sako:

  Sveiki .Man 15 metu skrisiu vienas i norvegija su Wizzair ,ar reikia tevu sutikimo ar ne ? Jei reikai kokia klba turi buti parasytas sutikimas

 264. Karina sako:

  Sveiki, man yra 15 metų, gyvenu Anglijoje, kitą mėnesį planuoju viena skristi į Lietuvą. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Vykti į Lietuvą galite ir be jo, tačiau gali kilti problemų išvykstant iš Lietuvos, todėl tėvų sutikimą rekomenduojame turėti

 265. Jurate sako:

  Sveiki, dar karta,
  aciu uz atsakyma, bet man kyla klausimas: kodel 14 meciui skrendanciam is vienos Sengenio erdves valstybes (NO) i kita (LV)reikia tevu sutikimo? visose kitose aviakompanijose raso, kad nereikia. Be to perkant bilieta is Wizzair irgi nieko nera pamineta, kad reikia tevu sutikimo.

 266. Mukas sako:

  Sveiki,

  rugpjūtį keliam sparnus į Romą. Turim keleivę, kuriai skrendant į Romą 17 metų, o jau grįžtant – 18. Skrendam su WizzAir’u.

  Klausimas: ar reikalingas notaro patvirtinantis sutikimas skrydžiui į priekį, nes atgal kaip jau ir pilnametė, kad tėvai ją išleidžia, o aš lydintis asmuo? Kiek žinau, skirtingos avialinijos taiko skirtingus amžiaus apribojimus, kuomet nereikalingi jokie sutikimai.

  Bandžiau ieškoti WizzAir’o tinklapyje, bet nieko konretaus neradau, tik tai:“Jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką“.

  Ačiū

  • Indrė sako:

   Laba diena,
   Tėvų sustikimas keliaujant po Šengeno zoną yra nereikalinagas. Skrendant į Italiją – jis nereikalingas

 267. Dovile sako:

  Sveiki,gal galite suteikti informacijos ar skrendant is Lietuvos i Norvegija ( ir atvirksciai) reikalingas pasas, ar uztenka ir ID korteles?

 268. Jurate sako:

  Sveiki, mano sunus 14 m vienas skrenda is Norvegijos i Ryga, po keliu savaiciu atgal i Norvegija:
  1.Ar jam reikia tevu sutikimo? kokia kalba parasyti? ir ar reikia dvieju sutikimu ar uzteks vieno?
  2. o kur galima rasti sutikimo forma? koks jis turetu buti?
  Aciu uz atsakyma.

 269. Mantas sako:

  Sveiki, man 14 metu skrisiu vienas is norvegijos i lietuva ir atgal ar reikia tevu sutikimo? Ir kas ten turetu buti parasyta ir kaip jis turetu atrodyti? Ir kur man ji paduot parodyt?

 270. Atėnė sako:

  Laba diena. Man 14 metų, skrendu Į Norvegiją viena. Be paso ir tėvų sutikimo dar kažko reikia iš dokumentų?

 271. Ernestas sako:

  Labas vakaras norejau pasiterauti ar galima veztis drabuzius ir maista rankiniame bagaze

 272. paulius sako:

  sveiki esu 16 metu ir skrendu is norvegijos tiesioginiu skrydziu i vilniu ir mano paso galiojimas jau pasibaiges 2 menesiai skrendu su tevais. kaip manot praleis mane ar ne?

 273. Ernestas sako:

  Laba diena norejau paklausti ar gali 14 metu vaikas skristi vienas i vokietija, kokiu dokumentu jam reikes ir koki suaugusiojo ar vaiko bilieta pirkti

 274. Diana sako:

  Laba diena noreciau paklausti ,ar skrendant lektuvu galioja tapatybes kortele?koks laikas turi buti korteles galiojimo puse metu ar maziau ?

 275. kristina sako:

  laba diena. kodėl visur rašoma jog privalomas tėvų leidimas skristi, nors paskambinus konsultantei ir pasakius kad yra 17 metų mums sakė kad galima skristi be leidimo?

 276. Ernestas sako:

  Ar reikalingas tevu sutikimas skrendant i vokietija man 14 metu

 277. Samanta sako:

  Sveiki. norejau pasiteirauti del dokumentu. as (man 23 metai) noreciau kartu skristi i norvegija su pussesere kuriai 15 metu i Norvegija (i sangeno sali). ar reikia tevu sutikimo? skrendant ryanair jo nereikina nes norvegija sangeno salis. o pas jus niekur nerandu apie tai konkrecios informacijos. aciu lauksiu atsakymo. geros dienos

 278. Inga sako:

  Labas vakaras, norėjau pasiteirauti kokių dokumentų reikia mergaitei 11 metų skrendant iš Lietuvos į Norvegiją su ja kartu skristu sesuo kuri yra pilnametė.

 279. Renata sako:

  Sveiki, 9 metu dukra su močiute skrenda į Italija. Ar reikia raštiško tėvu leidimo?

 280. Rita sako:

  Noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo ,skrendant vienam vaikui i Norvegija. Vaikui 15 metu.

 281. Marta sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima turėti kvepalus iki 50ml? ir ar galima veštis maisto?

 282. ausra sako:

  Laba diena.Bilieta pirkau internetu.Noreciau paklausti.Registruojantis reikalinga pirkto bilieto ataskaita ar daugiau kas

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Registracijos metu reikalingas rezervacijos patvirtinimo kodas bei el. paštas su kuriuo buvo pirkti aviabilietai.

 283. EvaVaVa sako:

  Laba diena. Man 17 metų, skrendu į Škotiją su drauge, kuriai 16 metų. Kokių dokumentų reikia jai ir kokių man?

 284. Benita sako:

  skrendant į Angliją 16 metu asmeniui reikalingas notaro sutikimas ar ne?

 285. evelina sako:

  sveiki,

  darant check-in man nedave niekur uzpildyti savo ID duomenu? ar taip turi buti?

 286. Ausra sako:

  Laba, paso galiojimas baigiais 2013.11.19, skrendame i Norvegija 2013.06.08, ar reikia pasikeisti pasa? Koks paso galiojimo terminas turi buti iki skrydzio?

 287. Rasa sako:

  Sveiki, noriu pasitikslinti, kadangi pirma karta keliauju su vaikais. Su 6m ir 4m vaikais zadam skristi i Norvegija. Ar uzteks visiems 3 asmens tapatybes korteliu, ar reikia pasu?

 288. Laura sako:

  laba diena, norejau paklausti, jeigu vaiko paso galiojimas pasibaiges o mamos galiojantis, ar gali vaikas be asmens gryzimo pazymejimo gryzti i lietuva? ar butina darytis ta dokumenta (pazymejima)?

 289. Saulius sako:

  Laba diena,

  Kokiu dokumentu reikia 1metu vaikui skrendant is Vilniaus I Norvegija?
  Ar nemokamas butu sulankstomas vezimelis kaip bagazas vaikui?

 290. lilija sako:

  Dar uzmirsau paklausti o bilieta reikia rezervuoti senaja pavarde tokia kokia nurodyta pase? dekoju

 291. lilija sako:

  sveiki ketinu skrysti i lietuva nes noriu pasikeisti pasa kokiu dokumentu riekia jei mano pase pavarde yra mergautine o vaiko gymimo liudijime jau vyro pavarde dukryte turi pasa ketiname skristi be vyro ar reikia jo rastisko sutikimo

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei Jūs esate vaiko mama – vyro leidimo nereikia. Dėl visa pikto galite turėti gimimo liudijimą.

 292. Zivile sako:

  Sveiki.planuoju isleisti savo kudiki su teta I Lietuva.mes gyvename uk or vaikas turi uk pasa.ar reikia Mano sutykimo ir ar si sutykima gailiu parasyti betkuriame notaru biure ar reikia kreiptis I ambasada.aciu

 293. inesa sako:

  laba diena turiu 2 klausymus.1 sugyventinis dirba anglijoje ketinu skristi i lietuva nes norim parvest i anglija dukryte,pas dukryte sugyventinio pavarde ar man reikes sugyventinio sutikimo?
  2.pvz noriu kad mano dukryte skristu su mano broliu ar reikia notaro patvirtinta ssutikima ar tiesiog rastiska sutykima? dekui uz atsakyma

  • Indrė sako:

   Laba diena, p. Inesa

   Jei Jūs esate vaiko mama – sutikimo papildomo Jums nereikės. Dėl visa pikto turėkite vaiko gimimo liudijimą, kad galėtume įrodyti jog esate mama :)

   Jei vaikas iki 18 metų keliauja be vieno iš tėvų – būtinai reikalingas notariškai patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas.

 294. Diana sako:

  Sveiki, mano sunus noretu skristi is Anglijos i Lietuva su mano drauge, kaip lydinciu asmeniu, tai butu skrydis tik i viena puse – namo, ar tokiu atveji tevu sutikimas reikalingas?

 295. Juste sako:

  laba diena,
  skrendu i LT su 3men dukrele, jos pilietybe – aire. Planuoju gauti laikinus keliones dokumentus. Taciau, ar tiks jie grizti namo, i Airija?ar nesukels problemu dokumentai anglu kalba? Aciu

  • Daiva sako:

   Juste, tikslią informaciją, kuria turėsite vadovautis keliaujant su laikinais kelionės dokumentais, suteikts institucija, kuri jums ir išduos šiuos dokumentus.

 296. Asteja sako:

  Labadiena, noreciau pasitikslinti, ar gali musu dukra, kuri kol kas neturi jokio asmens tapatybes dokumento,(planuojame pirmaji vaiko pasa daryti Lietuvoje), skristi i Lietuva su mociute is UK su laikinuoju keliones dokumentu, be tevu sutikimo?

 297. Modestas sako:

  Laba diena,su dviem nepilnameciais vaikais skrendame i Izraeli,turime bilietus pirmyn ir atgal. Musu pavardes skirtingos. Ar be paso ir gimimo liudijimo reikalingas notaro sutikimas is tevo puses.
  Dekoju uz atsakyma.

  • Daiva sako:

   Ačiū už klausimą, Modestai. Nesupratome tik vieno: ar jūs esate vaikų tėvas? Gimimo liudijimas įrodo, kas yra tėvai, tad su pasais būtinai turėkite ir gimimo liudijimus.
   Jeigu nesate susiję šeimyniniais saitais, sutikimas yra privalomas.

 298. Dovile sako:

  Sveiki,

  Ar reikalingas tėčio sutikimas, jei 2 mėn kūdikis skris su mama iš LT į UK? Pasas vaikučiui yra. Mamos ir vaiko pavardė skiriasi. Ačiū.

 299. jurgita sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti.Pamete pasa,snd nuvaziavo i ambasada svedijoje.Jei padarys laikina pasa,ar gales su tuo pasu parskristi i Ryga,po to aisku gris i Lietuva, su tuo paciu bilietu kur jau turi.Skrydis sekmadieni.
  Aciu

  • Daiva sako:

   Sveiki, kiekviena šalis turi savo tranzitinius niuansus, o jūs turite savo specifinę situaciją. Ambasadoje, kuri išdavinėja laikinus asmens dokumentus, turėjote paaiškinti kas nutiko ir kas reikalinga, o institucija turėjo paaiškinti ką galima su laikinu pasu, ir ko ne. Atsiimdami nepamirškite išsiaiškinti.

 300. Rasa sako:

  Sveiki. Kokiu dokumentu reikia norint skristi i Londona? Ar tinka asmens tapatybes kortele ar butinas pasas? Ar dar reikia kokiu nors dokumentu? Esu pilnamete.

 301. Paulius sako:

  Laba Diena,

  planuoju skristi kovo men y Norvegija,ir gryzti Geguzes men.o pasas galioja iki liepos menesio,ar nekils kokiu problemu?

 302. jurate sako:

  sveiki, norejau pasiteirauti , kokiu man dokumentu reikia skrendant is airijos i lietuva su naujagimiu turiu tik gimimo liudijima,dekoju isanksto.

  • Daiva sako:

   Jūrate, susisiekite su Lietuvos ambasada Airijoje, ji galės išduoti laikinus kelionės dokumentus. Gimimo liudijimo tikrai nepakaks.

 303. santa sako:

  laba diena,noreciau suzinoti-jei vaikui 16metu ir turi angliska pasa,ar gali jau skristi vienas?.ar nereik jokiu dokunemtu?.ar jis gales ir isskristi ir parskristi vienas???.aciu

  • Daiva sako:

   Asmenys, vyresni nei 16 metų, gali skristi tik turėdami vieno iš tėvų pas notarą patvirtintą sutikimą (sutikimas privalomas tik skrendantiems į ne Šengeno šalis).

   • Sonata sako:

    Sveiki.Planuoju kelionę su vaikučiu iš UK į Lietuvą. Mamos ir vaiko pavardės skirtingos. Kiek supratau iš anksčiau užduotų klausimų, skristi į Lietuvą problemų neturėtų iškilti. Tačiau skrendant atgal į UK? Ko gero reikia pasirūpinti tėčio sutikimu prieš skrendant į Lietuvą.Norėčiau pasitikslinti.Iš anksto dėkoju už atsakymą.

    • Daiva sako:

     Yra dokumentas, kuriame nurodoma mamos pavardė – tai gimimo liudijimas. Kartu su vaiko kelionės dokumentu turėkite ir jį. Jeigu vis tiek neramu – pasirūpinkite sutikimu.

  • Jovita sako:

   Sveiki. Skrendant suaugusiam su ne savo vaiku(8metai) is Norvegijos I Lietuva ar reikia tureti notariskai patvirtinta tevu sutikima?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Keliaujant po Šengeno zonos šalis vaikams notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 304. Vladas sako:

  Sveiki as taip pat norejau pasitairauti ar apskritai laikinieji pasai galioja uzsienyje sengene europoje?skrendant ar vaziuojant autobusu

  • Daiva sako:

   Daugelis Europos valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos, kadangi laikinasis pasas yra išduodamas ne ilgiau kaip mėnesiui iki naujo paso pagaminimo, laikinieji pasai negalioja užsienyje skrendant ar važiuojant autobusu.

 305. Mindaugas sako:

  sveiki man 20 praradau pasa israse laikinaji ar galiu vykti i uk su laikinuoju pasu ir gimimo liudijimu?aciu

  • Daiva sako:

   Laba diena, kad galėtume tiksliai ir skubiai atsakyti, mums trūksta informacijos. Susisiekite tel. +370 5 232 9322

 306. Sigitas sako:

  Vasario25-kovo4 skrendu į Italija.ATK baigiasi geguzes7.Ar butina pasikeisti kortele?

 307. Kristupas sako:

  Sveiki,

  Ar reikia kokiu papildomu dokumentu, jei vaikas keliauja kartu su vienu is tevu?

 308. Kamilija sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti, man yra 17m., vasario 17d. skrisiu į Angliją viena, ar man reikalingas gimimo liudijimas, ar užtenka asmens dokumento/paso?

  • Daiva sako:

   Kamilija, jei nepilnametis vyksta į Angliją vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad nepilnametis vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Tomas sako:

    Laba diena pametes visus dokumentus patvirtinancius mano tapatybe kaip griti i Lietuva as dabar esu UK

    • Daiva sako:

     Tomai, kaip ir parašyta šiame straipsnyje: Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

 309. Gintare sako:

  jei as esu Airijoje, o mano mergaite nori atskristi, jei perkant bilieta uzsakyciau skrydzio palydova, kokie dokumentai reikalingi(notaro patvirtinti) vaikui isedant i lektuva ir kokius dokumentus reikia tureti, kad toks ir toks asmuo ja pasitiks oro uoste?
  Aciu

  • Daiva sako:

   Gintare, aviakompanija Wizzair palydos paslaugų neteikia, t.y. nėra galimybės tokią paslaugą užsisakyti.

 310. Asteja sako:

  Jeigu dukra is Uk skris i Lietuva kartu su mociute, tai butinas tevu sutikimas ar reikia parasyti igaliojima. Be to ar kiltu problemu, jeigu tevu pavardes ne vienodos?
  Dekui uz informacija

  • Daiva sako:

   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis ir jo kelionės tikslas yra Lietuva, Šengeno valstybė, tai nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su lydinčiu asmeniui, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.

 311. gabriele sako:

  o vezimelis dar priklauso vaikui nemokamai ar jau reikia moketi ?

 312. gabriele sako:

  sakykite jei mes skrendame is rygos i anglija savaitei laiko vasario 10 diena o vaiko pasas galioja iki liepos 5 dienos ar butina ji pasikeisti ar galima ir gryzus keisti ?

 313. Dovilė sako:

  Sveiki, turiu klausimėlį.
  Mano ID galiojimas baigiasi kovo 31 dieną, kaip tik tą pačią dieną norėčiau skristi iš UK į Lietuvą. Ar ieškotis ankstesnių skrydžių ar nekiltų jokių problemų skrendant 31 dieną?

 314. Saulius sako:

  Ar Latvijos rusas be pilietybes su Latvijos Alien violetiniu pasu gali skristi i UK ar jam reikia ja gauti oro uoste Anglijoje ar Latvijoje?

  Blietai jau nupirkti, sansu atgauti pinigus turbut nera.

  • Daiva sako:

   Sauliau, šiuo atveju reikalinga viza. Tačiau jos negausite Anglijoje oro uoste. Viza reikės pasirūpinti iš anksto, kreipiantis į UK ambasadą Latvijoje.

 315. Aušra sako:

  norejau dar pasiteirauti,mano dukrai pasas baigiasi kovo21 o mes i LT isskrendam kovo 20d,ar leis pasidaryti chekina?ar jau reikia laikino dokumento?Jei leis atlikti chekina kokius duomenis vesti galiojimo?LT darysimes nauja pasa,aciu.

  • Daiva sako:

   Aušra, jūsų dukrą registruoti į skrydį turėtų leisti. Tik registruojantis į atgalinį skrydį oro uoste reikės patikslinti duomenis ir pateikti naują pasą.

 316. Reda sako:

  laba diena norejau paklasuti, as turiu du vaikus o jie turi tecio pavarde mes nesame susituoke, ar galiu vaikus issivesti i airija ar nereikia vaiku tevo notarisko sutikimo?

  • Daiva sako:

   Reda, jei vaikai vyksta į Airiją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 317. Judita sako:

  Labadiena norejau pasiteirauti as ketinu su dura skristi is anglijos I lietuva,dukrytei pasa darysiu lietuvoje,ar as galiu pirkti bilieta is anksto ar tik tada Kai turesiu dukros laikino gryzimo kortele? Aciu uz informacija

  • Daiva sako:

   Judita, perkant bilietą jums reikės tik keleivių vardų ir pavardžių. Asmens dokumento ar grįžimo pažymėjimo duomenų reikės registruojantis į skrydį.
   Dukrai bilietą pirkite kartu su savo ar kito suaugusiojo bilietu, nes atskirai vien tik vaikui bilieto nupirkti nepavyks.

 318. Vilma sako:

  Ačiū už atsakymą.Papildomai noriu paklausti, ar vaiko gimimo liudijimas turi būti išverstas į anglų kalbą ir patvirtintas nortariškai, ar pakanka turėti tik originalų vaiko gimimo liudijimą lietuvių kalba?

  • Daiva sako:

   Užtenka turėti originalų vaiko gimimo liudijimą. Dokumentą gali prašyti parodyti oro uoste išvykstant iš Lietuvos.

 319. Vilma sako:

  Laba diena, norėčiau pasiteirauti tokiu klausimu: skrendu į Airija su vyru ir dukrele 11 mėnesių. Visi turime tik tapatybės korteles. Dukrelės ir mamos pavardės skirtingos, bet tėčio ir dukrelės tos pačios, ar reikia papildomų dokumentų be tapatybės kortelės įrodančių mamos ir dukters ryšį, nes perkant bilietą dukrytę registravau prie mamos.Ar reikia mamos pase įrašo iš migracijos tarnybos apie vaiką?Ar reikia kokių kitų papildomų dokumentų?

  • Daiva sako:

   Vilma, į Airiją galite skristi su asmens tapatybės kortelėmis. Su savimi reikėtų turėti dokumentą, įrodantį, kad dukra yra jūsų (vaiko gimimo liudijimą ar kitą dokumentą, įrodantį mamos ir vaiko ryšį).

 320. Aušra sako:

  Dekoju

 321. Aušra sako:

  Sveiki,noriu tikslios info.Mano vaikas gime UK,dabar Velykom norime pirkti bilietus.Ka reikia aitlikti kad vaikas galetu skristi?

  • Daiva sako:

   Aušra, perkant bilietą ypatingų reikalavimų nėra. Pakanka keleivių vardų ir pavardžių ir vaiko amžiaus. Tik būtinai bilietą vaikui pirkite kartu to paties pirkimo metu. Nes atskirai nupirkti neleis.
   Daugiau duomenų reikės registruojantis į skrydį: visų keleivių gimimo datų, pilietybių, asmens dokumentų numerių, galiojimo laiko, išdavimo vietos.
   Jei vaikas skris kartu su jumis ir jūsų pavardės sutampa, kertant sieną jokių papildomų dokumentų nereikės. Jei jūsų pavardės skirtingos, turėkite su savimi vaiko gimimo liudijimą.

 322. Daiva sako:

  Sveiki, kur galėčiau išsirašyti sąskaitą įmonės vardu ? Perkant bilietą niekur nėra punkto ,kur galėčiau suvesti įmonės duomenis ir .t.t Bilietą apmoka įmonė ir sąskaita yra būtina .

 323. Eglita sako:

  Sveiki, su Sūneliu planuojam sausį aplankyti giminaičius Anglijoje. Su vaiko tėvu esame išsituokę, ar reikia kažkokių dokumentu vaikui be paso??? ačiū.

  • Daiva sako:

   Eglita, jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 324. Vaida sako:

  Laba diena, noriu pasiteirauti dėl dokumentų reikalingų skrendant su vaiku, kuriam dar nėra dviejų metų. Padarėme dukrelei asmens tapatybės kortelę, tačiau pas mane ir vyrą taip pat yra asmens tapatybės kortelės, kur aišku nėra įrašo apie vaiką. Ar tuomet reiktų pasiimti ir jos gimimo liudijimą ar pakanka, jog pavardės vienodos?

 325. Gabrielė sako:

  Ar gali vaikas 15 metu, skristi is Londono i Vilniu be lydincio asmens su notaro leidimu? Ir jei taip ar reikia jo anglisko vertimo?

 326. Arūnė sako:

  Laba diena.turim problema,esam lietuvei gyvenam anglijoje uzsisakem bilietus pirmyn ir atgal i ryga,bet pametem as ir vyras pasus.kadangi ambasadoje nebespesim pasidaryti pasu ar nekils problemu kad skrendam i ryga su laikinu pasu?lietuvoje pasidarysim pasus

  • Daiva sako:

   Arūne, jei turite omeny asmens grįžimo pažymėjimus, tuomet su jais galite grįžti į Lietuvą per Rygą.

 327. Jurgita sako:

  Daiva norejau paklaust o cia ta nr kur apacioj raso,nes siaip atskiros nuorodos kad cia nr nera.

 328. Jurgita sako:

  ACIU

 329. Jurgita sako:

  GAL GALIT PASAKYT KA REIKIA IRASYTI TVIRTINANT BILIETUS I SKILTI DOKUMENTO NR KAI SKRENDI SU ASMENS GRYZIMO PAZYMEJIMU

 330. Nerijus sako:

  sveiki,turiu nusipirkes bilieta,bet praradau id kortele.ar butu imanoma perasyti asmens grįžimo pažymėjimo numerį. o biliete surasyti id numeriai

  • Daiva sako:

   Asmens dokumento duomenys reikalingi tik atliekant registraciją į skrydį. Perkant bilietą jų nereikia. Tad jei dar registracijos neatlikot, veskit asmens grįžimo pažymėjimo duomenis. Jei jau atlikot ir tai darydami suvedėt prarastos ID kortelės duomenis, tuomet reiktų kreiptis tel. 8 37 40 71 40 dėl duomenų pakeitimo.

 331. Indrė sako:

  Noriu su pusantrų metukų mergyte keliolikai dienų paviešėti Belgijoje. Ar be paso vaikui reikalingas dar tecio sutikimas ir koksnors papildomas dokumentas kaip gimimo liudijimas, kad ji mano dukra (mūsų pavardės skirtingos).

  • Daiva sako:

   Indre, jūsų atveju vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tačiau, jei pavardės skirtingos, dėl visa ko gimimo liudijimą turėkite su savimi.

  • Diana sako:

   Sveiki, Mes esame Lietuvos pilieciai siuo metu gyvename Anglijoje, mano seseriu metu sunus noretu atostogoms parskristi i Lietuva pas mociute as su juos skristi negaliu, bet tuo metu skrenda mano draugai, kurie butu lydintys asmenys, ka reiketu daryti skrendant is UK i Lietuva ir atgal is Lietuvos i UK? Aciu

   • Daiva sako:

    Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno.

 332. Laura sako:

  sveiki,darant chek in irasiau paso galiojimo metus ne tuos vietoj 2014 irasiau 2013 ar nekils jokiu problemu skrendant?

  • Daiva sako:

   Laura, dokumento galiojimo laiko svarba priklauso nuo šalies, į kurią skrendate. Tačiau rekomenduojame vis dėlto paskambinti tel.nr. 8 37 40 71 40 ir paprašyti pakoreguoti duomenis.

 333. Inga sako:

  Sveiki, perkant bilieta buvo suklysta irasant pavarde, t.y. vietoj galunes -e-, parasyta -ie-.Ar nebus del to keblumu?

 334. Vaiva sako:

  Laba diena. kolegė užsakydama bilietus nurodė tik vieną vardą, nors pase įrašyti du. Ar nekils problemų registruojantis skrydžiui?

  • Daiva sako:

   Vaiva, perkant bilietą reikia nurodyti vardą ir pavardę taip, kaip nurodyta pase. Tad reikėtų ir antrąjį vardą įtraukti. Paskambinkite tel. +370 37 750 195, +370 37 750 196 ir turėtumėte susitarti dėl vardo pakoregavimo.

   • Ricardas sako:

    Laba diena…14 metų vaikas skrenda iš Rygos į Londoną su lydinčiu asmeniu… Kokių dokumentų reikia vaikui?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?
     Vaikui būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

     • Ricardas sako:

      Su wizzair….????

     • Milda sako:

      Jei vaikas skrenda ne su 1 vienu iš tėvų – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas, bei asmens tapatybės dokumentas(pasas/ID kortelė).

     • Ricardas sako:

      O sutikimas kokia kalba turi būti??? lietuvių? anglų? latvių?(skrydis iš Rygos su wizzair)

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Rekomenduojama sutikimo kalba – anglų.

 335. Ina sako:

  Laba diena, norejau paklausti skrendame is anglijos ir vaiko pasas galioja tik 5 men ar leis daryti Ceck-in? Ar nebus jokiu problemu? Esame lituviai skrendame tam kad pakeisti vaiko pasa. Aciu

 336. Neringa sako:

  Sveiki. Gruodžio mėnesiui turime užsakytus bilietus į ES šalį, bet bilietas užsakytas mano mergautine pavarde, nors jau esu ištekėjusi ir pavardė kita. Asmens tapatybės kortelės dar nepasikeičiau. Kaip man elgtis, kad nekiltų nesusipratimų? Ar galiu keistis asmens tapatybės kortelę ir oro uoste pateikti naują pasą kartu su santuokos liudijimu? Ar tiesiog iki kelionės nekeisti tapatybės kortelės ir keliauti su senaja, bet vis dar galiojančia tapatybės kortele?

  • Daiva sako:

   Neringa, tokiu atveju turėkite su savimi santuokos liudijimą bei vaiko gimimo liudijimą. Žinoma, ir savo asmens dokumentų nepamirškite. Turėdami visus įrodymus problemų neturėsite.

 337. Neringa sako:

  Laba diena. Ruošiamės skristi į Vokietiją su vaiku, vaikui 1m. Mes su vyru susituokę, bet mano pasas dar nepakeistas, todėl bilietas man užsakytas senąją pavarde. Ką tokiu atveju daryti? Ar nekils problemų?

 338. Jonas sako:

  SVEIKI,AR SENO PAVYZDŽIO LT PASAS GALIOJANTIS LIETUVOJE BET ŠTAMPAS RODO KAD JIS UŽSIENYJE NEGALIOJE. TAI JIS GALIOJE AR NEGALIOJE? AR SU TOKIU PASU GALIMA SKRISTI ,AR REIKIA JĮ KEISTI.

  • Daiva sako:

   Jonai, jei štampas rodo, kad pasas užsienyje negalioja, vadinasi, jis negalioja užsienyje. Reikėtų pasą pasikeisti.

 339. Santa sako:

  Sveiki noreciau pasiteirauti.Turiu 11m seseri su kuria zadame skristi is Anglijos i Lietuwa per Wizzair aviakompanija.Labiausiai neraminantis dalykas jog neturime musu tevu notarisko sutikimo,tad sakykite ar tai sukeltu man didele problema del kurios negaletume skristi?Dekui.

  • Daiva sako:

   Santa, išvykstant iš Anglijos pasienio pareigūnams reikės pateikti vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro. Kertant Lietuvos sieną įrodymų jau nereikės, tad pakaks vieno sutikimo egzemplioriaus.

 340. Aistė sako:

  Sveiki, turiu klausima. As skrendu is Anglijos i Lietuva su dukra. Kadangi ji neturi paso turejau gauti Asmens Grizimo Pazymejima. Kaip padaryti online check-in jei ten pasirinkt galima tik pasa arba id? Ka tokiu atveju daryt?

  • Daiva sako:

   Aiste, registracijos į skrydį metu pasirinkite asmens pasą ir suveskite Asmens grįžimo pažymėjimo numerį.

 341. Vaiva sako:

  Laba diena,

  Yra tokia situacija: vaiko ir mamos pavardės skirtingos, vaikas 13 m. turi pasą, mama – asmens tapatybės kortelę. Dukros pase nėra įrašo apie tėvus, kaip ir asmens tapatybės kortelėje nėra įrašo apie vaikus. Ką patartumėte daryti, kad nekiltų problemų skrendant su Jūsų bendrove.

  Pagarbiai Vaiva

  • Daiva sako:

   Vaiva, rekomenduojame turėti dokumentus, patvirtinančius jūsų, kaip mamos ir vaiko, ryšį – gimimo liudijimą – ir naujos santuokos liudijimą. Šiuos dokumentus, išverstus į anglų kalbą, turi patvirtinti notaras.

   • Neringa sako:

    Laba Diena, Mano dukra su Močiute skrenda į Lietuvą ir po keliu dienų grįžta atgal į Angliją, nes ten dabar gyvename ar būtinas raštiškas tėvų sutikimas?

   • Silvija sako:

    Sveiki, vyksiu į Norvegiją esu 16 metų ar man yra būtinas notariškai patvirtintas tėvų sutikimas?

  • Aušrinė sako:

   Sveiki. Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 14-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi į Norvegiją. Pirktas suaugusiojo bilietas ir keliauja su pilnamete giminaite (pussesere)?

Klauskite mūsų

  

  

  

Skrydžių paieška