Kelionės dokumentai 1 087

Kokių dokumentų reikia skrendant su Wizzair?

Visi Wizzair keleiviai registracijos punkte turi pateikti reikiamus galiojančius kelionės dokumentus ir atitikti reikalavimus, taikomus šalyje, iš kurios, pro kurią arba į kurią skrenda. Wizzair neatsako už papildomus mokesčius, jei keleivis neįleidžiamas į šalį dėl to, kad neturi paso ar vizos.

Būtina atkreipti dėmesį:

✈Galiojantis kelionės dokumentas yra privalomas visiems keleiviams (įskaitant ir kūdikius), skrendantiems su Wizzair aviakompanija;
✈Vykstančiųjų už EEE (Europos ekonominės erdvės) asmens dokumentai turi galioti visos kelionės metu;
✈Jei reikalinga viza, kūdikiai ir vaikai gali keliauti tik su vizoje nurodytu suaugusiuoju;
✈Visi keleiviai privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą skrydžio metu, su kuriuo užsiregistravo į skrydį, kartu su įlaipinimo kortele oro uosto apsaugai ir prie įlaipinimo vartų.

Keliaujant reikia turėti galiojantį pasą (ir vizą, jei reikalinga) arba ES/EEE valstybių išduotą nacionalinę tapatybės kortelę. Visuomet prieš kelionę pasitikrinkite savo asmens dokumento galiojimo laiką ir ar toje šalyje, į kurią vykstate, pripažįstama asmens tapatybės kortelė, ar būtinas pasas. Pasistenkite pasitikrinti kuo anksčiau, kad, esant reikalui, liktų laiko užsisakyti ir gauti naują asmens dokumentą. Taip pat pasidomėkite, ar vykstant į jūsų pasirinktą šalį jums reikalinga viza. Bet kokios baudos, bausmės, mokesčiai ar išlaidos dėl reikalavimų nepaisymo apmokami paties keleivio.
Wizzair nepriima vairuotojo pažymėjimo, gyventojo kortelės, policijos išduoto išrašo (praradus asmens dokumentą), karinės tapatybės kortelės ar kitų dokumentų. Negaliojantis ar sugadintas asmens dokumentas su nuotrauka nebus priimamas norint vykti su Wizzair aviakompanija.

Vieninteliai kelionės dokumentai, priimami Wizzair:

✈Galiojantis pasas (žr. žemiau * ir **);
✈Galiojanti nacionalinė asmens tapatybės kortelė, išduota EEE (Europos ekonominės erdvės) valstybių;
✈Galiojantis Vokietijos vyriausybės išduotas „Kinderausweis“ kelionės dokumentas;
✈Galiojantis Italijos „Certificato Di Nascita“ su nuotrauka (vaikams iki 16 m.), patvirtintas kaip „VALIDO PER L’ESPATRIO“ tarptautiniams skrydžiams. Tokio patvirtinimo nereikia vidiniams skrydžiams Italijoje. Keleivis atsako už tai, kad šie dokumentai atitiktų keliamus imigracijos ir kitų valstybinės valdžios institucijų reikalavimus (žr. **);
✈Galiojanti Italijos AT/BT kortelė (tik vidiniams skrydžiams Italijoje);
✈Galiojantis JT  konvencijos dėl pabėgėlių statuso kelionės dokumentas (išduotas vyriausybės pagal 195 JT koncvencijos 28(1) straipsnį);
✈Galiojantis Collective Passport, išduotas ES/EEE šalies.

* Tinkamas vaikams iki 16 m., keliaujantiems kartu su tėvais, kurių pase įrašyti kartu keliaujantys vaikai.
** Kai vaikas yra įrašytas į su juo keliaujančio tėvo galiojantį pasą, kartu keliaujančio tėvo kelionės dokumento duomenys turi būti pateikti su vaiko kelionės dokumento duomenimis prie vaiko duomenų atliekant registraciją į skrydį internetu.

Jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento. Registruojantis su Asmens grįžimo pažymėjimu reikia dokumento skiltyje reikia pasirinkti „Kitas dokumentas“.

1 087 thoughts on “Kelionės dokumentai

 1. Adrija sako:

  Sveiki man 14-iolika metu ir noreciau paklausti kokiu dokumentu reiktu skrendant vienai be tevu,skristi noreciau is Anglijos, Londono. Ar butinas bent vienas is tevu sutikimas?

  • Sveiki, Adrija,
   Priklausomai kokią pilietybę turite. Jeigu Lietuvos, tai galioja Lietuvos Respublikos įstatymai. Jeigu skristi žadate iš Londono į Lietuvą ir esate Lietuvos pilietė, su Wizzair galite skristi. Jokių papildomų sutikimų nereikia. Bet jeigu norėsite atgal grįžti į Londoną, jums bus reikalinga notaro patvirtintas tėvų sutikimas.

 2. skraidytoja:p sako:

  Sveiki.skrendu i osla,ir mano bei mano 1,5m berniuko pavardes nesutampa,tai tureciau tureti vaiko gimimo liudijima,pasa? nes mes su vyru nevede tik kartu gyvename.. beje ar mano ir mano vaiko bilietas turi buti ant vieno lapo? aciu uz info

  • Sveiki,
   Keleivių, keliaujančių su kūdikiais iki 24 mėn. skrydžio bilietas yra vienas. Jei kartu keliaujančio tėvo pavardė su vaiko nesutampa – skrydžio metu turėkite vaiko gimimo liudijimą, kuriame atsispindėtų, jog esate vienas iš tėvų.

 3. Laima sako:

  labas,kokiom kalendorinem dienom is Oslo Sandefjordo Torpo (‏TRF) skrenda wizair lektuvai i Rygos (‏RIX),ar yra skrydis ketvirtadieniais?

 4. Egle sako:

  Laba diena kiek laiko iki id galiojimo pabaigos galima skristi is Olandijos i Lietuva?

 5. Danielė sako:

  Sveiki, ar nepilnamečiui skrendant iš Vilniaus į Sandefjorda reika kokio nors notaro patvirtinto tėvų sutikimo?

 6. Vitalija sako:

  Sveiki, norejau paklausti, skrendu i Norvegija Kovo5 diena, mano tapatybes kortele galioja iki Rugpjucio men, ar galiu skristi jei mano tapatybes kortele 5 men galios skrydzio metu ?:)

 7. Laima sako:

  Labas,ar skrendant i Norvegija galima skrist su tapatybes kortole,ar butinas pasas

 8. Jolanta sako:

  Sveiki mano sunaus pasas baigias geguzes 14 d ar nekils problemu su juo vykstant i lietuva si vasari?

 9. Lukas sako:

  Sveiki,

  Gavau informuojanti laišką apie keliavimą į Prancūziją, jog bus taikomi nauji keleivių kontrolės būdai. Ar kelionės vizų reikia tik tiems asmenims kurie atvyksta, ar išvyksta iš Šengeno zonos? ar reikia visiem vizų?

 10. Igne sako:

  Sveiki,norejau paklausti,skrendu i Belfasta su nepilnameciu-17metu vaiku,ar reikalingas notaro koks patvirtinimas? Po menesio gris viena i Lietuva.Aciu

 11. Povilas sako:

  Sveiki. Noreciau paklausti ar 17m vaikui keliaujant vienam į Italiją reikia notaro patvirtinančio tėvų sutikimo? Kokiu dokumentu reikia?

  • Sveiki,
   Į Italiją keliaujantiems nepilnamečiams reikalingas pasas arba ID kortelė. Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 12. Tadas sako:

  Planuojame skristi i Gruzija, ar uztenka asmens tapatybes korteles?

 13. aida sako:

  sveiki norejau paklausti,turiu nupirkus bilietus vaikams kuriu vienam 17 metu kitam 15 metu ,gruodzio 28d is befasto ir sausio men is vilniaus,kokiu dokumentu reikia ar reikalingas igaliojimas

 14. As sako:

  Sveiki,
  Ar tiesa, kad po teroristiniu ispuoliu Paryziuje, skrendant i Norvegija reikalingas pasas, o ne tapatybes kortele???

 15. Renaldas sako:

  Sveiki , norejau paklausti, nusipirkau bilieta i anglija, bet paskui pamaciau kad mano asmens tapatybes kortele yra iskilus , ar tokiu atveju as galiu skristi , ar man reikia pasikeisti ja?

  • Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

   • sima sako:

    sveiki,

    skrendu vilnius->lutonas->vilnius, išskrendu sausio 28d. , parskrendu vasario 2 d. , tapatybės kortelė galioja iki kovo 6d., ar nekils problemų dėl tapatybės kortelės galiojimo laiko?

    ir ar wizzair būtinai mažo bagažo išmatavimai turi būti tiksliai 42 x 32 x 25 cm?
    ačiū

 16. Odeta sako:

  Sveiki,

  Turiu skubų klausimą – darant Wizz air check in bei suvedus visus duomenis, netyčia dar paspaudžiau, kad asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi. Tačiau iš tiesų jis nesibaigia ir niekaip neleidžia pakeisti informacijos, ką reikėtų daryti tokiu atveju?

  Ačiū už pagalbą¡

 17. Edgaras sako:

  Sveiki, neseniai pasibaige mano paso galiojimo laikas, o laiko nebera prasitesti cia. Ar galiu parskristi i Lietuva vistiek is Svedijos nors paso galiojimo laikas pasibaiges?

 18. Germanas sako:

  Laba diena,

  Turejau skristi su asmens grizimo dokumentu is Rumunijos i Belgija ir is Belgijos i Vilniu, taciau wizz air darbuotojai atsisake mane registruoti skrydziui ir neileido i lektuva. Kur kreiptis ir ka daryti tokiu atveju?

 19. Irina sako:

  Sveiki.Skrisiu su sunum(13metu) is Vilniaus i Londona ir argal pas vyra(sunaus teva).Vaikas turi pasa,o as tapatybes kortele.Ar nekils problemu del dokumentu?Ar man nereikes irgi paso?

 20. Sigita sako:

  Laba diena, planuoju skristi į Švediją su sūnumis, 4 ir 6 metai. Vaikų ir mano pavardės nesutampa, paiimčiau vaikų gimimo liudijimus, jų pasus bei teismo nutarimą, kad vaikų gyvenamoji vieta priskirta su manimi. Ar to užteks? Ačiū.

 21. Vaida sako:

  Esu pilnamete, jei norėčiau skristi į kurią nors iš ES šalių būtinas pasas ar užtenka ir asmens tapatybės kortelės?

 22. Dainius sako:

  Sveiki. Ar būtinai reikia spalvotai atsispausdinti įlaipinimo kortelę, ar užtenka nespalvoto formato,skrendam su Wizzair. ačiū

 23. daina sako:

  Sveiki,noriu jog dukra(4metu)skristu I lietuva is anglijos su Mano mama tai yra mociute,kokiu dokumentu reik jog galetu skristi?

 24. Neringa sako:

  Laba diena, planuoju viena skristi į Angliją man yra 17 metų. Norėjau pasiklausti ar tėvų sutikimą reikia turėti ir skrendant atgal į Lietuvą? Neturint tėvų sutikimo anglų kalba galėtu iškilti kokių nors papildomų bėdų oro uoste?

 25. Giedre sako:

  Laba diena,

  Registuojant skrydį buvo pasirinktas nacionalinis ID, ir regitracijos metu, tikrinant duomenis toks pasirinkimas ir išliko. Tačiau, norint registruoti jau atgalinį skrydį, jūsų sistemos automatiškai pakeitė nacionalinį ID į kitas dokumentas. O informacijos pakeisti nebegalima. Kodėl taip įvyko? Ir ar bus nesklandumų dėl to?

 26. Algimanta sako:

  Labadiena, padariau bilieto check-in bet lietuvoje planuoju pakeisti id kortele nes baigesi galioti. Ar tiks nauja id kortelės duomenys. Aciu

 27. Laurynas sako:

  14-os metu lietuvis, skrendu atgal namo i anglija po 3-ju dienu, tetis arba brolis islydes mane, bet tevas nera parasytas ant gimimo liudijimo, ir abudu turi kitokia pavarde. turiu pasa, europos draudimo kortele, gimimo liudijima ir leidima is mamos kuris leidzia man su juo keliauti, kirtom baltarusijos siena vaziuojant i rusija be problemu ir gryzom is rusijos be problemu bet ar to liudijimo uzteks mane isleist namo? beja, ant liudijimo yra parasyta musu gyvenviete ir pries 2 metus mane brolis buvo islydejes bet as skrydau su palyda.

  • Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 m. amžiaus. Su savimi turėkite vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą, jog galite keliauti, asmens dokumentą, ir skrydžio bilietą.

 28. Kotryna sako:

  Sveiki. Kokių dokumentų reikia 15-os metų skrendačiam vaikui vienam, be palydos? Iš Vilniaus į Londoną.

 29. Dovtdas sako:

  Sveiki,norejau paklausti, Iš vilniaus skrysiu su mama i UK,Londoną, O už 10 dienų,atgal vienas,atgal skrendant užteks tik PASO ?

  • Sveiki,
   Keliaujantys nepilnamečiai su vienu iš tėvų, turi turėti asmens dokumentą (pasas/ID kortelė) ir bilietą.

   • Aurelija sako:

    Sveiki

    Šio mėnesio pabaigoje skrendu i Lietuva iš Danijos su tikslu pasikeisti pasą. Ir pase bus pakeista mano pavardė, nes jau ištekėjusi esu ir vyro pavardę perimusi. Ar nebus man problemų grįžti atgal iš Lietuvos į Daniją su pakeista pavarde? Esu nusipirkusi bilietus į priekį ir atgal registruodamasi su mergautine pavarde.
    Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 30. Gytis sako:

  Sveiki, as uzsisakiau bilieta internetu skrendu.lt su wizzair lektuvu. ir man atsiustas uzsakytas skridis, ir kaip suprantu tas bilietas bet jame nera barkodo ant kuriu dydzioji dalis kitu bilietu buna. tai ar barkodas butinas ant kiekvieno bilieto ar cia tiesiog taip turi buti?

 31. Liudmila sako:

  Laba diena. Vyresnes dukros (13 metuku)pavarde su mano skyriasi (esu antroj santuokoj). Ar reikia kokiu papildomu dokumentu patvirtinanciu, kad as esu jos mama? Rugseji skrendam su wizzair i Kipra. Aciu

 32. Pitbull sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Norvegijos i Lietuva, rugpjucio 29d, bet mano pasas baigia galioti rugpjucio 18d, ar galesiu isskristi? Ir ka man daryt?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Bilietą įsigyti galite. Registracijos į skrydį duomenis pildykite kai gausite naują dokumentą, tačiau ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio.

   • Pitbull sako:

    Vienas pazystamas sake jog yra isskrydes is Norvegijos i Lietuva. Kad ji praleido. Ar imanoma butu ir man? Nes tik 11d kaip butu pasibaigusi galioti asmens tapatybes kortele.

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Skrydžio metu Jūs turite turėti galiojantį asmens dokumentą (pasas/ID kortelė). Šiuo atveju rekomenduojame turėti laikiną asmens grįžimo pažymėjimą, kuris išduodamas ambasadose arba konsulatuose.

 33. Kristina sako:

  Sveiki,
  Ar galima su LIETUVOS RESPUBLIKOS ASMENS GRIZIMO PAZYMEJIMU is UK skristi y Ryga

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Su asmens grįžimo pažymėjimu Lietuvos piliečiai gali keliauti tik į Lietuvą.

 34. Kristina sako:

  Laba diena,

  skrendu i Lietuva su 5 metu dukra padaryti nauja pasa. Turime iseme dukrai Asmens Grizimo pazymejima. Jau padareme online check in griztant atgal i UK, bet dokumentas ivestas AGP. Kai gausime nauja pasa ar galesime grizti su nauju pasu ar reikia pakeisti keleivio (mano dukros) duomenis pries atvykstant i aerouosta?

  Aciu

 35. Gintarė sako:

  Laba diena rugsėjo mėnesį skrisime iš vilniaus į Billund (Danija) ir atgal rugsėjo mėnesį, bet asmens tapatybės kortelės galiojimas iki spalio mėnesio. Ar yra nustatytas galiojimo terminas skrendant?

 36. gitana sako:

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais vieno iš tėvų notarine tvarka patvirtintas sutikimas keliauti iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę būtinas tik tada, kai nepilnamečio vaiko deklaruota gyvenamoji vieta yra Lietuvoje.
  Jeigu nepilnamečio Lietuvos Respublikos piliečio gyvenamoji vieta yra deklaruota Jungtinėje Karalystėje, iš Lietuvos Respublikos jis/ji vyksta į namus Jungtinėje Karalystėje, todėl reikalavimas turėti vieno iš tėvų sutikimą netaikomas.
  sakykit ar tai tiesa?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   informacija teisinga. Prieš skrydį gali tekti pateikti dokumentą, įrodantį, kad vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Jungtinėje Karalystėje.

 37. Kristina sako:

  Kristina sako:
  2015/07/14 13:12
  Sveiki. Rugsėjį keliauju i Lietuva su dukra 3 metai. Planuoju jai padaryti piliečio gryzimo dokumentą. Ar galiu būt rami? Ir darant check in prašo pasakyt su kokiu dokumentu ji skris. Bet duoda tik funkcijas arba paso arba id korteles. Ka daryti? Ir kokius duomenis pildyti iš gryzimo dokumento ar gimimo liudijimo. Aciu

  O jei atgal skrisim su ID kortele, kokia funkcija rinktis? Vistiek paso ar ID?

 38. Agne sako:

  Sveiki, brolis 16metu skrenda is uk i lietuva. Ar butinas tevu sutikimas anglu kalba? Turim tik lietuviska sutikima. Aciu

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Sutikimas gali būti parašytas lietuvių kalba, tačiau visuomet rekomenduojame turėti ir sutikimo vertimą.

 39. Kristina sako:

  Sveiki. Rugsėjį keliauju i Lietuva su dukra 3 metai. Planuoju jai padaryti piliečio gryzimo dokumentą. Ar galiu būt rami? Ir darant check in prašo pasakyt su kokiu dokumentu ji skris. Bet duoda tik funkcijas arba paso arba id korteles. Ka daryti? Ir kokius duomenis pildyti iš gryzimo dokumento ar gimimo liudijimo. Aciu

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Duomenis pildykite dokumento, su kuriuo keleivis skris, t.y. asmens grįžimo pažymėjimo.
   Duomenis galite pildyti kaip paso duomenis.

 40. viktorija sako:

  Sveikinu.mano mergaite 2 IR 5 metu su tetat skris is Belfasto I Vilniu su wizair.jos turi airiskus pasus IR pavardes su teta sutampa.ar reikalingas sutikimo dokumentas?is Lietuvos atgal skrisime drauge.

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Dėl Airijos piliečių kelionių rekomenduojame susisiekti su atitinkamomis institucijomis Airijoje.

 41. Gintare sako:

  Sveiki
  Berniukas gaus keliones dokumenta is Lietuvos ambasados.

 42. Agnė sako:

  sveiki, ar nekils problemų skrendant į Norvegiją ir atgal, jeigu iki paso galiojimo termino pabaigos bus likę mažiau negu 6 mėnesiai(5mėn)?

 43. Diana sako:

  Laba diena,

  turiu nupirktus lėktuvo bilietus spalio mėnesiui mergautine pavarde, o dabar jau esu ištekėjusi. Jeigu nekeisiu paso iki spalio mėnesio ir su savimi turėsiu santuokos liudijimą ar nekils problemų?

 44. Gintare sako:

  Laba diena
  Planuojame kelione i Lietuva su 5menesiu berniuku, kuriam Lietuvoje darysime pasa.
  Ar su keliones dokumentu galima gryzti i Lietuva per Ryga?

 45. viki sako:

  beto,jei keliauju penkiolikmetė viena be tėvų ar reikia kažkokio patvirtinimo ar šiaip kažko iš tėvų kad keliauju jiems žinant? kad policija ar registracijoje neprikibtu? ir iš vis kokiu dokumentų reikia? šengeno zonoje.
  dėkoju.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 46. viki sako:

  sveiki,
  man 15 metų, keliaujant Šengeno zonoje, man reiktu paso ar užtektu asmens tapatyės kortelės?
  ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Po Šengeno zoną galite keliauti su pasu/ID kortele.

  • virginija sako:

   laba diena,nusipirkome bilietus is Vilniaus i Bilunda sausio 15d su anuke 3m. Ar reikia notaro dokumento?Ir dar ar galetume prie to pacio skrydzionupirkti bilieta 11m mergaitei be palydos juo lab kad skrenda ir mociute ir teta Dekojame

 47. Aurika sako:

  Sveiki, man yra 17 metų ir Liepos 1 d. skrisiu viena į Vokietiją. Ar užteks bilieto ir asmens tapatybes kortelės? Ar yra būtinas tėvų koks nors raštiškas sutikimas, kad galiu skristi viena? ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams Lietuvos piliečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis, vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 48. Marius sako:

  Sveiki, rugsėjo mėnesį skrisiu iš Vilniaus į Belfastą su grįžimu. Kartu skris ir mano kūdikis 1 metų. Kokių dokumentų reikia kūdikiui?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas bilietas, asmens dokumentas (pasas/ID kortelė). Jei vaiko ir Jūsų pavardės sutampa – papildomi dokumentai nereikalingi. Jei Jūsų ir vaiko pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas, kuriame yra nurodyta, jog Jūs vaiko tėvas.

 49. Evelina sako:

  Laba diena,
  esu lietuvos pilietė, skrendu iš Rygos į Angliją, man 16 metų. Turiu notaro sutikimą, kad galiu skristi viena, bet lietuvių kalba, ar reikia vertimo skrendant iš Rygos ? Ir jei reikia kokia kalba ? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas galimas anglų kalba.

   • Evelina sako:

    Bet ar būtinas vertimas ? Ar užtenka Rygoje lietuviško ?

    • Milda sako:

     Rekomenduojame leidimą turėti anglų kalba.

    • Gytis sako:

     Laba diena,
     Norejau pasiteirauti ar reikia mano sutikimo patvirtinto notariskai jeigu mano drauge su musu 3 menesiu kudikiu nores parskristi is Rygos i Londono be manes? Ar uztenka vaiko paso ir gimimo liudijimo tam?

     • Sveiki,
      Jei vaikas keliauja su vienų iš tėvų, bei vaiko ir lydinčio pavardės sutampa, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Šiuo atveju vaikui užtektų asmens dokumento (pasas/ID) kortelė ir skrydžio dokumento.

 50. Vika sako:

  Sveiki, ar reikia paso skrendant is vilniaus i norvegija? ar uztenka tik tapatybes korteles? esu pilnamtete

 51. Gintare sako:

  Laba diena, ar gali 16 metu mergina skristi viena i Norvegija, ar reikia tevu sutikimo?
  Dekui uz informacija.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams nėra reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 52. Inga sako:

  Sveiki,

  su wizzair skrisime liepos pabaigoje (iš Varšuvos į Budapeštą ir atgal). Mano asmens tapatybės kortelė galioja iki spalio mėnesio. Ar yra nustatyta, kiek skrydžio metu asmens tapatybės kortelė turėtų galioti? Ar pakanka to, kad ji galioja skrydžių metu, o kada baigsis nesvarbu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Europos sąjungos šalis galite keliauti iki asmens dokumento galiojimo pabaigos.

 53. Vaiva sako:

  Sveiki,

  mano 15 metų dukra viena be lydinčiojo asmens skrenda į Airiją su Wizzair. Ar jai reikalingas notariškai patvirtintas tėvų sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonai nepriklausančias šalis nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Airija Šengeno zonai nepriklauso.

 54. Ada sako:

  Sveiki,
  18 metų dukra su Jūsų aviakompanija skrenda į Norvegiją. Kartu skrenda ir 13 metų dukra (jos seserys, pavardės sutampa) . Ar užtenka merginoms asmens tapatybės kortelės? Ar reikia jaunesnei dukrai notaro patvirtino tėvų įgaliojimo.
  Ačiū.
  Ada

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas reikalingas keliaujant už Šengeno zonos ribų. Norvegija priklauso Šengeno zonai.

 55. Gabrielė sako:

  Laba diena. Liepos mėnesį planuojame su močiute skristi į Vokietiją su Wizzair. Man 16 metų. Ar reikia tėvų sutikimo? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonai priklausančias šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Vokietija priklauso Šengeno šalims.

 56. Asta sako:

  Tai negaliu vestis neparuosto misinio? Kad galeciau paciame lektuve paruosti ?

 57. Asta sako:

  Sveiki, skrisiu su kudikiu is Eidhoveno oro uosto y Vilniu. Maitinu vaika misiniu, kiek galiu su savimi pasiimti misinio y lektuva? (Milteliu)

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiams iki 24 mėn. galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro. Patikroje gali paprašyti paragauti.

 58. Renata sako:

  Kelionės maršrutas Vilnius-Newcastle(Didžioji Britanija)-Vilnius.

  • Milda sako:

   Galite keliauti iki dokumento galiojimo pabaigos.

  • karolis777 sako:

   Sveiki, uzsisakiau katik bilietus, bet negaliu padaryti check-in, nes laikina pasa gausiu tik pries isskrendant i Lietuva, pasa buvau pametes, kaip man dabar gauti tuos duomenis ir padaryti check in ? (uk)
   Aciu.

 59. Renata sako:

  Sveiki,
  Ar yra numatytas koks nors minimalus asmens dokumento galiojimo laikas iki kelionės pabaigos (anksčiau lyg ir turėjo galioti nemažiau kaip 3 mėnesius).

 60. Ieva sako:

  Sveiki, skrendu su jusu kompanija is Uk i Lietuva ir atgal. Kartu skrenda dukra kuri yra Latvijos pilietė, as Lietuvos. Pavardė ta pati, skiriadi tik galūnė. Ar viskas gerai?

 61. Vidmantas sako:

  Susiklostė situacija, kad tėvai turi grįžti iš Anglijos anksčiau. Mergaitei 3 metukai, berniukui 11 metų. Seneliai ir vaikai pirko bilietus atskirai, tačiau į tą patį lėktuvą. Ar gali vaikai grįžti į Lietuvą su seneliais?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų. Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 62. sandra sako:

  Beje jei 16 metų

  • Tomaš sako:

   Sveiki. Skrendu iš Lietuvos į Italiją savaitei. Esu Rusijos pilietis, ir turiu leidimą gyventi Lietuvoje. Rusijos paso galiojimo laikas baigiasi 2015.08.24. Skrydis 2015.06.27. Ar ne bus problemų su paso galiojimo laiku Lietuvos aerouoste ar Italijoje? Ačiu.

 63. sandra sako:

  Sveiki norėčiau paklausti aš noriu iš Lietuvos į Angliją atsivežti sese su wizzair kokiu dokumentu tiksliai reikia ir ar turi būti lydimas asmuo

 64. Arunas sako:

  Kodel su vaiko laikinu keliones dokumentu is UK negalima per Ryga gryzti i Lietuva? Kur yra aprasyta Jusu taisykliu motyvacija (ar taisykles)??
  EU ir sengeno erdveje pilieciu judejimas yra nevarzomas jeigu tvarkingi keliones dokumentai ir Jums neturetu rupeti per kokia EU sali mums patogiau gryzti i namus.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Informaciją pasitikrinti galite čia.
   Rekomenduojame nenusižengti nustatytoms normoms.

  • asas sako:

   jei kazkas nepatinka, visada gali rinktis kita vezeja, ir visiems bus ramiau.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Šias taisykles nustato ne vežėjas, o valstybės. Kiekviena valstybė turi savo taisyklės, kurios nepriklauso nuo vežėjų.

 65. Vaidas rasiulis sako:

  Labas vakaras, noriu paklausti ar reikia vieno iš tevu raštiško sutikimo skrendant vaikams su savo močiutė iš Londono į Lietuvą su wizzair, dėkui už informaciją

 66. daiva sako:

  Sveiki, su vyro seserimi planuoju vaikus 8m ir11m. Isleisti skristi I NOrvegija kokiu dokumentu reikia ar reikia notaro patvirtinto igaliojimo?

 67. justas sako:

  Planuoju skristi su jusu kompanija uz dvieju savaiciu i Ispanija,bet asmens dokumentu galiojimo laikas tuo metu jau baigsis.naujus dokumentus pasiimu tik kita savaite.ar yra kokia galimybe nusipirkti ar uzsakyti bilietus Wizzair be nauju dokumentu numeriu ir datu,zinant tik savo asmens koda?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei bilietus galite įsigyti mūsų portale, o registracijos į skrydį duomenis užpildysite Jums patogiu metu, bet ne vėliau kaip 24 val iki skrydžio.

   • Renata sako:

    Sveiki,
    Planuoju su vaikais birželį į Norvegiją.

    1. Sūnaus pavardė sutampa su mano.
    2. Dukters skiriasi, turi tėvo pavardę.

    Kokie papildomi dokumentai reikalingi?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei vaiko ir Jūsų pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas ar santuokos liudijimas, įrodantis, jog Jūs esate vaiko mama.

 68. viktorija sako:

  Sveiki. keliauju su wizz air is belfast i lietuva, savo suneliui turiu asmens grizimo pazymejima, darant check in renkuosi other document ir suvedu numeri, o issuing country ka tureciau rasyti? Airija ar Lietuva. aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei asmens grįžimo pažymėjimą išdavė Lietuvos ambasada – tai Lietuva.

 69. Vejas sako:

  Sveiki, pirma kart skrisiu jusu oro liniju kompanija ir katik atsispausdinus bilietus susizgribau, kad niekur neprase irasyti ID korteles duomenu, plius rasydamas varda pavarde pamirsau irasyti savo antra varda, ar del to gali kilti kokiu problemu skrendant?
  P.S. poto kai atsispausdinau bilietus radau, kad galima susivesti dokumento duomenis jusu tinklapio profilyje kuri susikuriau perkant bilietus (dabar tie profilio dokumento rgistracijos laukeliai uzpildyti). Is anksto dekoju uz atsakyma. :)

 70. Laura sako:

  Sveiki,
  Skrendu viena su 4m. dukryte I Norvegija (4 dienu viesnagei). Ar reikalingas notariskai patvirtintas tecio sutikimas? Taip pat noreciau pasiklausti del automobilines kedutes: Ar galiu ja skraidinti nemokamai? Ar ja turesiu priduoti I bagazo skyriu ar reiks nestis I kabina(kad vaikas joje sedetu?):)

  Su pagarba, Laura.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su mama ir vaiko ir mamos pavardės sutampa galite keliauti.
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Laura sako:

    Su Jusu :)

    • Milda sako:

     Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai. Vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje.

 71. Karolina sako:

  Laba diena.
  Noriu pasiteirauti ar reikia skrendant iš Vilniaus į Belfasto oro uostą 3 metų vaikui tėvelio raštiško (notariškai patvirtinto) sutikimo skrydžiui, jei vaikas skrenda su mama?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su mama, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

   • Eglė sako:

    Laba diena, norėčiau pasiteirauti, koks turi būti tapatybės kortelės galiojimo laikas vykstant į Norvegiją?

 72. Sandra sako:

  Sveiki,

  1) Esu LR piliete, gyvenanti Izraelyje. Su dveju metuku sunumi planuojame keliauti atostogoms i Lietuva. Vyras, sunelio tetis, su mumis sikart kartu nekeliauja. Ar reikalingas jo, kaip tecio, sutikimas, suneliui keliaujant tik su mama?

  2) i Lietuva planuojame keliauti liepos menesi. Sunelio paso galiojimo laikas baigiasi rugseji. Zinau, kad daugelis oro bendroviu reikalauja, kad skrydis butu vykdomas ne veliau nei puse metu iki paso galiojimo laiko pabaigos. Wizzair galioja ta pati taisykle?

  Aciu uz atsakymus.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Jei vaikas Izraelio pilietis informacijos rekomenduojame teirautis Izraelio muitinėje. Jei vaikas Lietuvos pilietis ir vaikas keliauja su vienu iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   2. Jei vaikas Izraelio pilietis informacijos rekomenduojame teirautis Izraelio muitinėje. Pasas turi galioti 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 73. Robertas sako:

  Sveiki, noriu paklausto. Skrendam su drauge i Norvegija, ar jai reikia notaro tevu sutikimo patvirtinimo? Draugei 17, man 19metu. Dekui.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems po Šengeno zonos šalis notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 74. Agnė sako:

  Sveiki, ar skrendant į Gruziją pakanka ID kortelės?
  Migracijos tarnyba ir Gruzijos ambasada patikino, kad taip.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Užsienio reikalų ministerijos pateiktais duomenimis į Gruziją galite keliauti su pasiu/ID kortele. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 75. Neringa sako:

  Sveiki,
  Sūnui 17 m. Ar gali skristi be tevu sutikimo ir igaliavimo i UK vienas.
  Pagarbiai,
  Neringa

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems į Jungtinę Karalystę, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 76. Urtė sako:

  Sveiki, noriu užsakyti bilietą iš Lietuvos į Angliją sesei, kuriai 14 metų. Ar reikia notaro patvirtinto tėvų sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams asmenims, keliaujantiems į Jungtinę Karalystę, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 77. lidija sako:

  Sveiki norėjau paklausti ar galima skristi iš Airijos i lietuva suaugusiam žmogus su gryzimo dokumentu?jei pasas pasibaigęs.ačiū už arsakyma

 78. Roberta sako:

  Laba diena,
  geguzes 03d, su 6m dukra planuojam isskris i Norvegija. Dukra turi asmens tapatybes kortele ir sveikatos draudimo kortele. Kokiu dar pazymu/sutikimu reikia, nes musu pavardes skirtingos?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija yra Šengeno zonos šalis papildomi dokumentai nėra reikalingi.

 79. Lukas sako:

  Sveiki,
  Mano 5 menesiu dukra turi Asmens grizimo pazymejima gauta UK. Ar galima skristi i ryga, o ne tiesiai i Lietuva, kadangi tai patogiau atstumo atzvilgiu?

 80. Girts sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar skrendant pilnameciui asmeniui is NO i LTU leidziama nadoti pasa kurio galiojimo laikas baigiasi 4 dienos po skrydzio.

 81. Akvilė sako:

  Sveiki, ar reikia notaro patvirtinto tėvo sutikimo skrendant į Airiją (Belfasto oro uostą), jei mano ir vaiko pavardės skiriasi? Ar užtenka kūdikiui ID kortelės ar reikia paso? Dėkui už atsakymą!

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu arba ID kortele. Jei Jūsų ir vaiko pavardės skiriasi rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs esate vaiko mama. Tokiu atveju kito tėvo notaro patvirtinto sutikimo nereikia.

 82. Laura sako:

  Sveiki,

  Koks turi buti ID korteles galiojimas skrendant i Paryziu?
  (Skrendu geguzes 5-9 dienomis, o korteles galiojimo laikas baigiasi spalio menesi).

 83. Loreta sako:

  Laba diena,
  bilietas buvo pirktas iš anksto pirmyn atgal, tačiau skrendant atgal buvo pasikeistas pasas (nes baigėsi galiojimo laikas, tam buvo ir grįšta į Lietuvą). Ar skrendant atgal, jau esant kitam pasui, yra papildomi mokeščiai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

  • Austeja sako:

   Sveiki,

   Už 2mėn turime bilietus į Londoną su mano ir draugės vardais, už juos jau sumokėta, bet taip išėjo, kad mums vykti nebepavyks, ar gali šiais bilietais pasinaudoti kitas žmogus? Ir jei gali tai kaip su tais mūsų vardais? Turime bilietus ir rugpjūčio pabaigoje, su jais tokia pati situacija. Ačiū už atsakymą.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Būtinas vardo ir pavardės keitimas. Dėl galimybės keisti vardą ir pavardę rekomenduojame teirautis bilieto pardavėjo.

    • Donata sako:

     Laba diena. Darbovietė užsakė bilietus komandiruotei daugiau nei prieš mėnesį, kadangi ištekėjau ir keičiau pasą, tad turiu naują dokumentą su nauja pavarde, t.y. sena pavardė per brūkšnelį vyro pavardė. Norėjau paklausti, ar privaloma keisti biliete nurodytą pavardę, nes tai kainuoja papildomai, ar galiu keliauti su sena opavarde nes pase ji atsispindi kartu su vyro pavarde? Dėkui.

 84. Živilė sako:

  Sveiki,

  1.Norėjau pasiteirauti ar skrendant wizzair yra nurodomos vietos?Neįsigyjom papildomai jokìų paslaugų susijusių su vietomis lėktuve. Vietos yra pasirenkamos betkur įlipus į lėktuvą?

  2.Dar iškilo klausimas. Mes užsiregistravom skrydžiui balandžio 5d. į Milaną(wizzair). Už bilietus susimokėjom,registracija atlikta. Tai tereikia atsispausdinti tuos įlaipinimo lapus su BARcodais ir viskas?Beje,perkant bilietus nebuvo prašoma nurodyt nei ID nei paso numerių ar asmens kodus. Gal kažką ne taip atlikom pirkdami bilietus?

  Ìš anksto dėkoju už atsakymą!

  • Simona sako:

   Sveiki, Živile,
   1. Wizzair skrydžiuose nėra priskiriamos vietos, nebent įsigijote už papildomą kainą su daugiau vietos kojoms. Jeigu ne – tuomet vietas išsirinksite įsėdę į lėktuvą.
   2. Taip, turite užsiregistruoti ir atsispausdinti įlaipinimo kuponus su barkodais. Neprašė nurodyti paso ar id kortelės duomenų, nes skrendate taro Šengeno zonos narių.

   Gero skrydžio! :)

 85. Tomas sako:

  Laba diena. Ruošiuos skristi i UK. Skrendame su žmona ir vaiku iki 2 metų. Koks dokumentas reikalingas vaikui? Norėtume pasiimti vėžimą. Ar tai yra mokamas bagažas ar ne ?

  • Simona sako:

   Sveiki, Tomai,
   Kūdikiui, kaip ir visiems keleiviams yra reikalingas lėktuvo bilietas ir asmens dokumentas (ID kortelė arba pasas). Vežimėlį, dažniausiai gabena nemokamai. Patikslinkite, su kokia aviakompaniją skrendate?

  • Agnė sako:

   Sveiki,
   Ar gali 13 metų vaikas su pilnamete seserimi skristi į Norvegiją su wizzair aviakompanija be tėvų notariško patvirtinimo?

 86. Asta sako:

  Sakykit jei su vezimu noriu skristi, yra nuimamas lopsys nuo ratu,ar priimsi jy lipant y lektuva ?

 87. Asta sako:

  Sveiki ! Vyksime y Olandija su beveik 3 men kudikiu, esu nesusituokusi, ir mano vaikas turi tecio pavarde, ar man reikia tureti notariskai patvirtinanti tecio sutikima, leidzianti iskristi su kudikiu ?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu turite gimimo liudijimą ir ten yra parašyta, kad jūs esate kūdikio mama, tai tėčio leidimo nereikia.

   • Natalija sako:

    Sveiki. Mano brolis 14 metu su sese 30 metu skrenda I anglija ( pavardes skirtingos). Ar reikia broliui kokiu nors dar dokumentu isskyrus paso?

 88. Adelina sako:

  Labas vakaras. Greitai ketinu skristi į Italiją iš Lietuvos. Ar man reikia kokių nors kitų dokumentų ar užteks tik paso? Ir mano pasas galioja iki šių metų lapkričio 18d.,o aš ketinu būti Italijoje iki Rugpjūčio,aar man reikia darytis naują pasą ar galiu vykti su senu?

  • Simona sako:

   Sveiki, Adelina,
   Jeigu Jūs esate pilnametis asmuo, tai Jums pakaks paso arba ID kortelės ir lėktuvo bilietų.

   • Andrius sako:

    sveiki norejau pasiteirauti ar galiu skristi is uk i ryga su ambasados isduotu laikinu pasu. Jei esu Lietuvos pilietis? nekils jokiu nesklandumu?

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Su laikinu kelionės dokumentu, kurį išdavė ambasada galite skristi tik į savo šalį. Todėl keliauti į Ryga nerekomenduojame. Pasirinkite skrydį į Lietuvą.

     • Rasa sako:

      sveiki,
      norėčiau pasiteirauti jei 15 metu asmuo iš Vokietijos planuoja skristi į Lietuvą ar reikės notaro patvirtinto tėvų sutikimo dokumento?

     • Simona sako:

      Sveiki,
      Pirmiausia reikia sužinoti, ar aviakompanija skraidins vienus jaunuolius 15 metų. Grįžtant į Lietuvą, jeigu asmuo yra Lietuvos pilietis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

 89. Karolis sako:

  as ruosiuosi skristi su drauge i Gruzija jei yra 17 metu kokiu dokumentu reikia ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams būtinas 1 iš tėvų patvirtintas notaro sutikimas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

   • Tom sako:

    Laba diena,

    Skrendame su dukryte i Lietuva keistis paso, nes baiginejasi. Check in metu nurodziau galiojancio paso numeri, grizdami jau atgal bus naujas pasas ir kt diomenys. Kaip elgtis ir kaip griztamajame check in nurodyti jau naujo paso numeri ar reikia pranesti wizzair ir kur?

    Aciu isanksto ir patarima

 90. Greta sako:

  O jai vyksta su lydinciu asmeniu ? Ir jai tik 2m is uk i lietuva?

  • Milda sako:

   Jei vaikas vyksta su lydinčiu asmeniu – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Taip pat būtinas pasas/ID kortelė.

 91. Greta sako:

  Sveiki norejau pasiteirauti jai norim savo 2m dukryte su drauge is uk i lietuva atostogom ar reikia kokiu papildomu dokumentu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikui būtinas pasas/ID kortelė. Jei vaiko ir Jūsų pavardė nesiskiria – papildomi dokumentai nereikalingi.

 92. Kostas sako:

  Sveiki. Perkami bilietai grupei į Izraelį per agentūrą. Ar užsakinėjant bilietus reikia nurodyti paso duomenis? Ar tai galima padaryti vėliau? Nes norime sužinoti ar naujus pasus gaminti skubos tvarka, ar galima ir per mėnesį, jei skrydis gegužės pabaigoje. Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenis galite užpildyti Jums patogiu metu. Rekomenduojame registraciją į skrydį atlikti ne vėliau kaip 24 val iki skrydžio.

  • Kornelija sako:

   Sveiki. Ar būtinas notariškas sutikimas skrendant vienai (16m) į Lietuvą iš šiaurės airijos?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Notaro patvirtintas sutikimas reikalingas, nepilnamečiams keliaujantiems iš Šiaurės Airijos.

 93. Evelina sako:

  Laba diena,

  šiandien skambinau į Gruzijos ambasadą Lietuvoje. Mane patikino, kad į Gruziją galiu skristi su asmens tapatybės kortele. Ar Jūsų avialinijų darbuotojai man irgi leis išskristi tik su asmens tapatybės kortele? Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Užsienio reikalų ministerijos pateiktais duomenimis keliaujant į Gruziją būtinas pasas. Aviakompanijos neturi įtakos šalies, į kurią vykstate, nustatytiems įstatymams.

   • Gabrielė sako:

    Laba diena. Skrydis : Norvegija-Lietuva. Noriu išleisti savo 6metų dukra skristi su močiūte. Be paso ir gimimo, ar reikalingi dar kokie dokumentai? ( Įgaliojimai ir pan.)
    Ačiū

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Lietuvos piliečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis būtinas bilietas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

  • Kristina sako:

   Laba diena, norejau pasiteirauti, skrisiu su vaiku i Anglija, uzsisakeme bilietus ir darydama registracija pasirinkau, kad musu dokumentai yra pasas, bet mes turime tik asmens tapatybes korteles. ar tai tiks?

 94. Aušra sako:

  Sveiki.Planuoju su nepilnamečiu sūnum (17 metų) keliauti į Izraelį. Turime bilietus skrydžiui su wizzair. Noriu žinoti, ar reikalingas tėvo sutikimas. Esu išsituokusi, sūnus gyvena su manimi, o tėvas išvykęs į Angliją. Jeigu reikalingas tėvo sutikimas, tai norėčiau žinoti konkrečius reikalavimus (kokia kalba jis turi būti parašytas, kas jį turėtų išduoti ir t.t) Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi nepilnametis keliauja į užsienio šalį su vienu iš tėvų, ir jei Jūsų pavardės sutampa – papildomi dokumentai nereikalingi.

 95. Brigita sako:

  Sveiki,
  Vasarą viena planuoju vykti į Škotiją su mikriuku, man 15m, kokie dokumentai reikalingi ?

 96. Evelina sako:

  Laba diena. Noreciau paklausti ar vaikui 14 metu amziaus galima skristi vienam be palydos i Anglija. Zinoma as ji pasitikciau oro uoste? Ar reikia kaskokio notaro patvirtinimo skrendant su WizzAir

  • Milda sako:

   Sveiki,
   14 metų amžiaus nepilnamečiai aviakompanijos Wizzair lėktuvais gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 97. Silvija sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti. Yra Baltarusijos pilietis, kuris turi leidimą gyventi Lietuvoje 5metus. Ir nori skristi į Angliją. Kokių jam reikia dokumentų?Vizos kad galėtų skristi į Angliją?

  AČIŪ

 98. Ieva sako:

  Mano ID kortelės galiojimas baigiasi 2015 m. rugpjucio menesi, 2015 m. balandžio mėn. skrendu į Italiją, ar reikia iki to laiko pasikeisti ID?

 99. Jelizaveta sako:

  laba diena, skrendu su wizzair is anglija-lietuva-anglija, ar uzteks 3 menesiu kudykiui gimimo liudijimo? Ar reikia daryti laikina pasa?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas/ID kortelė arba laikinasis grįžimo pažymėjimas.

 100. Dane sako:

  Sveiki, užsakiau bilietą sunui iš AAlesundos (Norvegija) į Vilnių kovo 22 d. Wizzair oro linija.Tačiau sunus skrysti nebegali, ar galima gražinti bilietą?
  Aąiū.

 101. jolanta sako:

  sveiki.noriu paklaust ar nekils bedu skrendant su wizair i norvegija vasario17 o atgal i lietuva kovo3,diena jei vaiko paso galiojimas baigiasi geguzes23

 102. Sergejus sako:

  Sveiki, rytoj (2015-02-11) skrydis i Vilnius-Kiev-Dubai, atgal 2015-02-15. Pasas galioja iki 2015-06-28. T.y. galiojimas yra 4 men. ir kazkiek dienu. Ar ileis? Ar begti skubiai paso? Tolima kelione ir nenoreciau rizikuoti.

 103. ricardas sako:

  Noriu skristi i Anglija,bet turiu baud kuri dalimis moku. Ar galma man skristi?

 104. Algirdas sako:

  Laba diena,
  planuoju keliauti Jusu oro linijomis i Norvegija, sausio 26d. isskrendu, griztu vasario 2d. Mano pasas galioja iki 2015m kovo 2d. Ar nekils problemu?

 105. Sarune sako:

  Laba diena,
  Esu Lietuvos piliete, noriu keliauti i Lietuva su kudikiu, kuris yra Ispanijos pilietis(nespejau sutvarkyti lietuvisku dokumentu). Sakykit prasau, ar galesiu keliauti su vaiko ispaniska asmens tapatybes kortele?
  Aciu

 106. justina sako:

  patikslinu: Lietuvos pilietybė

  • Milda sako:

   Taisykles pasų galiojimui nustato šalies įstatymai, o ne aviakompanijų.
   Rekomenduojame vadovautis informacija, kurią Jums suteikė Gruzijos ambasada.

 107. justina sako:

  sveiki,
  skrendu su Wizzair Gruzija-Lietuva-Gruzija sausio 14-18d.
  mano pasas galioja iki 2015.06.20 kreipiausi į Gruzijos ambasadą,ir jie pranešė,kad pasas turi galioti ne mažiau tris mėnesius po grįžimo datos.
  (tad vykti galiu).
  klausimas: ar wizair man gali kilti problemų dėl to,kad pasas negalioja 6mėn? kadangi į Turkiją (taip pat ne ES valstybę jis privalo galioti 6mėn.)
  labai lauksiu greito atsakymo
  pagarbiai,Justina

 108. Kamilė sako:

  Man 15 ir planuoju skristi į Angliją ar reikia dar kažkokių dokumentų apart igaliojimo?

 109. Dane sako:

  Nupirkau bilietą šiandien iš Norvegijos Alesundos į Vilnių gruodžio 28 dienai, bet negavau bilieto į elektroninį paštą.Per kiek laiko atsiunčiamas bilietas? Kur kreiptis jeigu negausiu bilieto?

 110. Kristina sako:

  Sveiki,

  norejau paklausti kiek laiko iki asmens dokumento galiojimo pabaigos galima keliauti? Gyvenu UK, Lietuviskas pasas baigiasi balandzio men. Ar galesiu atskristi pavasari ir pasidaryti pasa Lietuvoje, ar reiketu kreiptis i LT Ambasada Londone?

 111. Ingrida sako:

  Sveiki,man yra 16 metu ir noreciau isvykti i Didziaja Britanija, kokiu dokumentu man reiktu? Ar reikalingas tevu sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems į Jungtinę karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 112. Ernesta sako:

  Ar galima skristi su pasu kuris pasibaigs 10 dienu po keliones pabaigos?

 113. Mila sako:

  Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

   • zivile sako:

    Laba diena.
    dukra , kuriai 14 metu su wizzair skrenda i anglija, luton. Ar vieno is tevu sutikimo uztex lietuviu kalba? Esu istekejus antrakart, pavardes skiriasi ar reix jai turet kazkokius papildomus dokumentus irodancius jog as esu mama? :) bus lydintis asmuo, ar ji nurodyti sutikime ar paprasciau rasyti jog skrenda viena?
    Ar ji gali skristi turedama ID kortele o ne pasa?
    Aciu

    • Sveiki,
     Rekomenduojame sutikimą pateikti anglų kalba.
     Jei vaiko ir lydinčio tėvo pavardės skiriasi, turėkite vaiko gimimo liudijimą, santuokos ar ištuokos dokumentus.
     Sutikimo formą nurodys notaras.
     Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasų/ID kortele.

 114. Simona sako:

  Sveiki. Prieš kelias savaites užsakiau tris bilietus Vilnius-Paryžius gruodžio 15d, tačiau bilietų vis dar negavau el.paštu. Ar vertėtų sunerimti? Ir kada jie bus atsiųsti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Violeta sako:

    Laba diena. Noriu skrysti is Londono I Vilniu su 6 men dukryte. As darysiu laikyna pasa. Ar galiu jai purkti bileta? Laiktnas pasas paimsiu pries 2-3 dienas pries srydi. Ar reikia tevo leidyma skrysti vaikui? Mes ne santuokoje. Are reikia notaro patvirtinimo?. Aciu

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Kūdikiui bilietą galite įsigyti oro uoste. Jei vaikas keliauja su mama, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Kelionės metu turėkite vaiko gimimo liudijimą.

 115. Edita sako:

  Sveiki. Ar nuo 17metu galima skristi be tevu sutikimo i Vokietija su wizzair? Jeigu kartu skrenda pilnametis,bet ne is tevu.

 116. Ernestas sako:

  Sveiki,
  keliaujant į Norvegiją kelioms dienoms užtenka asmens tapatybės kortelės?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu: pasu arba ID kortele.

  • Egle sako:

   Sveiki,
   Mano dukrai 16m, skrenda i Norvegija, ar reikalingas tevu sutikimas,patvirtintas notaro?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Norvegija priklauso Šengeno zonos šalims.

 117. Linas sako:

  Sveiki, skrendu is Vilniaus i Norvegija su wizzair, ar uztenka taparybės kortelės ? Ji galioja tik yra seno tipo, zalios spalvos. Ar tinka ar reikia paso?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją galite keliauti su asmens tapatybės dokumentu pasu/ ID kortele. Jei Jūsų asmens tapatybės kortelė galioja – galite keliauti.

  • Mila sako:

   Sveiki, esu prieš mėnesį ištekėjusi ir pasirinkau dvigubą pavardę, bet dar nepasikeičiau dokumentų, ar skrendant į UK man nekiltų problemų jeigu niekur nerašyčiau antros pavardės?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei galiojančiame Jūsų asmens dokumente pase/ID kortelėje atsispindi Jūsų pavardė ir dar nespėjote pasikeisti dokumentų – galite keliauti. Jūsų pavardė, kuri yra pažymėta skrydžio dokumentuose, turi atitikti pavardę, esančią asmens dokumentuose.

 118. Egle sako:

  Laba diena, wizzair bilieta gruodzio menesiui pirkau dar vasara, nesenai istekejau ir pasikeite mano pavarde bei dokumentai, check-in dar nepadarytas. Reikia keisti biliete pavarde uz tam tikra mokesti ar yra kita iseitis?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas pavardės keitimas. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su bilietų pardavėju.

 119. Rūta sako:

  Sveiki. Jeigu nepilnametis (15m.) vaikas skristų į Vokietiją, ar jam užtektų tik tai tapatybės kortelės bei ar jam reiktų suaugusiojo palydos, ar galėtų skristi vienas? Ar reikia notaro patvirtinimo ar kokių nors kitų dokumentų?? Ar į Vokietiją įleis vieną nepilnametį vaiką? Žinoma, jis bus pasitiktas giminaičio.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keliaujant į Vokietiją notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 120. Vaiva sako:

  Sveiki, kur Wizzair’o biliete nurodytos vietos? :)

 121. Gabija sako:

  Jeigu per klaidą perkant bilietą nurodžiau, kad esu Mr, o ne Ms ar nekils dėl to problemų skrendant?

 122. remigija sako:

  Sveiki. Turime bilietus su wizzair ten atgal ir neiseina skristi i prieki ar galiu naudotis atgaliniu reisu?

 123. Anonymas.. sako:

  Laba ryta , norėjau pasiklausti tarkim galiu įsidėti į tašę 2 nedidelius indelius uogienės ti nieko tokio nebus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Uogienė priskiriama skysčių kategorijai. Jei uogienę gabensite registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.

 124. Andrius sako:

  Ar nieko tokio jeigu nurodžiau Kortelės numerį savo asmens tapatybės ir yra tai ant mano bilieto? tai nesukels man problemų?

  Va čia pavaizduota ačiū už ankstų atsakymą. : http://www.part.lt/img/8daf02631c8ae60ea450ba1775ca8c3b911.jpg

  Ir dar vienas klausimas , į Jungtinę Karalystę nereikia vizos? nes ji kaip ir Europos Sąjungoje

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate į Šengeno zonai nepriklausančią šalį – Jūsų duomenys yra pateikiami ant bilieto.
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę vizos Lietuvos piliečiams nereikia.

 125. sadra sako:

  norejau paklausti, skrendu is Norvegijos- oslo-sandefjord torp i Ryga, Latvija…viena mama su kudikiu 9men. ar teciui reikia parasyti leidima jog galetumeme isvykti, ir kur ji turi israsyti, ir dar klausimas, vaikiska vezimeli galiu pasiimti su savimi- ar ji reikia atiduoti i bagazo skyriu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengenui priklausančias šalis vaikui iki 18 metų notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas. Norvegija – Šengeno šalis.
   Keliaujant po Šengenui nepriklausančias šalis būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Jei keliautumėte po Šengenui nepriklausančias šalis (mama su vaiku) kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.
   Su vežimėliu galite keliauti iki lėktuvo trapo. Vežimėlis skrydžio metu keliaus registruoto bagažo skyriuje.

 126. Lukas sako:

  Sveiki, skrendant su Wizzair is Vilniaus i Kutaisi ir is Kutaisio i Vilniu pakaks galiojancios ID korteles ar yra butinas pasas? Dekoju

 127. Asta sako:

  Sveiki,

  noriu pirkti biletus į Gruziją. Ar galiu juos pirkti su ID kortele?
  Ar nebus problemų su nuvykimu ir parvykimu? Kiek žinau Gruzijoje ID kortelės negalioja, ten reikalingas pasas. Paso kol kas neturiu, jis bus pagamintas prieš pat kelionę, bet bilietus norėčiau įsigyti jau dabar.

  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Bilietus galite įsigyti. Registracijos į skrydį duomenis veskite tuomet kai turėsite pasą.

 128. irma sako:

  sveiki, pirkau bilietus i abi puses luton-vilnius vilnius- luton reikia daryti cekina dabar, bet lietuvoje keisim dokumentus .tai skirsis dokumentu nr , ar galima padaryti cekina i viena puse jei taip tai kaip?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracija galima skrydžiui į 1 pusę. Jūs turite jungtis prie savo paskyros ir suvesti duomenis. Atvykus į oro uostą reikia kreiptis į aviakompanijos darbuotojus dėl duomenų taisymo.

   • Gabija sako:

    Sveiki, reikalingas skubus atsakymas! Rytoj turiu skrydį į olandija, eindhoveno oro uosta, ar nekils problemu jeigu mano pasas baigia galioti rugpjūčio 16 diena? Olandija paliksiu rugpjūčio 9

 129. Inga sako:

  Laba, planuojame skristi is kitos ES valstybes i Ltu, kad pasigaminti naujas ID ir paskui vel atgal is Ltu i kita ES valstybe. Ar nebus problemu, jei senuju vaiku ID korteliu galiojimas bus i pabaiga skrydzio is Ltu diena (zinoma dar turesime ir naujas ID)? Aciu.

 130. Kimas sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, užsakant bilietą varde padaryta klaidą, bilietas užsakytas su lietuviška galune „-as“ pavardė parašyta teisingai, ar gali, dėl to kilti problemų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei klaida padaryta ne pirmose 3 vardo raidėse problemų kilti neturėtų. Rekomenduojame atvykti į oro uostą 4 val. iki skrydžio ir kreiptis į aviakompanijos darbuotojus.

 131. Vaida sako:

  Sveiki. Planuojame keliauti į Norvegiją. Mamos ir vaiko pavardės tos pačios.Vaiko gimimo liudijime įrašytas ir tėvas. Ar reikalingas tėvo raštiškas sutikimas patvirtintas notariškai.

 132. Lukas sako:

  Sveiki,norejau paklausti ar galima su savimi tureti maza rankinuka,prie bagazo iki 10kg?

 133. rolandas sako:

  Sveiki, planuojam vykti su vaikais i londona,ar reikia vaikams daryti pasus, ar uztenka tapatybes korteles?????/

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vykstant į Jungtinę Karalystę galite keliauti su asmens tapatybės kortelėmis.

 134. Kamile sako:

  Sveiki, man 16 metu ir is londono i vilniu skrisiu viena. Ar butinas man tevu sutikimas ir pan? Ar uztenka tik tai ka turiu (bilietas ir pasas)?

 135. Andrius sako:

  Labas , norėčiau paklausti ar būtinas pasas skrendant į Kijevą? man atrodo kad ji yra pasirašiusi Asocijacijos sutartį tai manau užteks ir tapatybės kortelės?..

 136. Deimante sako:

  ir man ta pati problemele, kaip minde rase.

  • Milda sako:

   Problemų kilti neturėtų. Vesdami duomenis turite būti ypač atidūs.

  • Aura sako:

   Sveiki, vasara planuoju skristi i Londona su Wizzair. Skrisiu be tėvų man yra 17 metų. Kokių dokumentų man reikia? Ar užtenka tik ID korteles ar būtinas pasas?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Galite keliauti su pasu arba ID kortele. Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 137. Minde sako:

  Sveiki norejau paklausti kai dariau registracija buvo galima pasirinkti ar pasas Nacionaline ID ir kitas dokumentas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas dokumentas ir tikrai patikrinau pries patvirtinima,ar nebus problemu , aciu uz atsakyma

 138. Aušra sako:

  Laba diena. Bilietas iš Vilniaus į Doncaster Sheffield 2014-09-17, buvo pirktas dar Anglijoje ir biliete nurodytas asmens grįžimo pažymėjimo numeris, kuris šiuo metu jau nebegalioja, kadangi jis ir buvo išduotas tik grįžimui, kad pasidaryti naują asmens dokumentą. Check-in buvo padarytas iš karto perkant bilietą. Ar tokiu atveju nebus problemų išskrendant, jei bus pateiktas oro uoste naujas asmens tapatybės dokumentas ir kartu tas grįžimo pažymėjimas, kuris jau nebegalioja?

 139. Edvinas sako:

  Na as suprantu kad reikia grizimo dokumento numerio, bet kad as jo nematau ant to dokumento. Cia gal tas LT —— , ar kazkas kitas turi buti? Nes jokiu numeriu apart sito nera.

  • Milda sako:

   Kadangi neturime galimybės matyti Jūsų kelionės dokumento, tikriausiai Jūsų nurodytas numeris yra teisingas.

 140. Irma sako:

  Sveiki norejau paklausti kaip dariau registracija buvo pasirinkti galima ar pasas Nacionaline ID ir kitas pasirinkimas as turiu kortele tai pasirinkau nacionaline ID ir kai viska pabaigiau man rodo kad as pasirinkau kitas pasirinkimas ir ar nebus problemu aciu uz atsakyma

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Vedamus duomenis visada būtina atidžiai tikrinti.

 141. Edvinas sako:

  Laba diena, buvau prarades savo id kortele, taigi londone pasiemiau dviem savaitem galiojanti asmens grizimo pazymejima. Dabar nusipirkau bilietus is londono luton i vilniu, skrisiu su Wizz air, norint pasidaryti check in internetu, ka reikia suvesti ties Dokumento numeris? Aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Suveskite grįžimo dokumento numerį.

   • Saras sako:

    Laba diena,
    Mano vaikas skris su savo mama is norvegijos i lietuva tik vaikas turi tecio pavarde. Reikalingas gimimo liudyjimas tik mes jo norvegijoje neturime, ar kopija jo tinka ar butina tureti originala?
    Aciu.

 142. Renata sako:

  Laba diena,
  skrisime iš Vilniaus į Atėnus per Kijevą. Ar būtinas pasas, ar galime skristi su asmens tapatybės kortele? Ar pakanka vaikui paso (8 metai) ar reikia ir gimimo liudijimo? Pavardės tos pačios: skrisime abu tėvai. Labai ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal taisykles galima, tačiau dėl nepastovios situacijos Kijeve rekomenduojame keliauti su pasais. Vaiko gimimo liudijimas nereikalingas.

 143. Viktorija sako:

  Laba diena, skrendu is Londono i Vilniu ir atgal. I Vilniu skrendu su pasu kuriame irasyta mano mergautine pavarde kuri irasyta ir mano bilietuose. Bet atgal skrisiu su naujaja pavarde, nes keisiu pasa Lietuvoje. Su savimi turesiu visus dokumentus, kaip sutuoktuviu liudijima, seno paso kopija, bei galiojanti vairuotojo pazymejima, kuriame vis dar irasyta mano mergautine pavarde. Norejau paklausti ar turesiu problemu ilipant I lektuva su nauju pasu ir nauja pavarde? Dekoju uz atsakyma.

 144. Neringa sako:

  Sveiki,
  Dukra 16m. skrenda i Londona ir atgal. Pasas galioja iki 2015m. sausio men.Ar nebus problemu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei iki paso galiojimo pabaigos grįšite į Lietuvą – galite keliauti.

   • Irena sako:

    Laba diena, man pavoge asmens dokumenta, check in jau padarytas pagal pavogta dokumenta, ar mane praleis i lektuva su policijos pazyma. Skrendu is Barsolonos

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Būtinas kitas dokumentas pasas arba ID kortelė, jei tokį turite. Jei neturite iš ambasados Jums reikia pasiimti laikiną grįžimo dokumentą.

 145. Julija sako:

  Sveiki,

  dariau check-in internetu ir netyčia paspaudžiau ,kad pasas does not expire, o jis turi galiojimo pabaigos datą. Kita informacija teisinga. Ar man leis vykti iš Anglijos į Lietuvą? Ar nebus kėblumų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Dalia sako:

   Ar gali 16 metų vaikas skristi į Didžiąją Britaniją vienas? Ar reikalingi kokie papildomi dokumentai? Ar užtenka tik asmens tapatybės kortelės?

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu/ID kortele.

 146. Ina sako:

  Sveiki. Ar gali 81 metu moterys skrysti su jusu kompanija i Anglija? Ir kokiu dokumentu reiketu?

  Aciu.
  Pagarbiai,Ina.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keleivių amžiui, išskyrus naujagimius, nėra nustatyti apribojimai. Keliaujant būtinas keleivio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – pasas arba ID kortelė.

 147. Marija sako:

  Sveiki. Spalio pradzioj skrisime su dukra i Kanada, tetis, Egipto pilietis, jau bus Kanadoj. Dukra turi Lietuvos ir Egipto pilietybes. Ar reikalkngas tevo sutikimas keliauti. Skrendame su Lufthansa.
  Aciu.

 148. rasa vaisvilaite sako:

  Laba diena,
  Bilietas i Norvegiją registruotas dviguba pavarde (mergautine ir santuokine) del skyrybų teko pasikeisti pasą į asmens tapatybes kortelę, kurioje liko viena pavarde.
  Ar galėsiu keliaut, parodziusi ištuokos liudijimą bei naują ir seną dokumentą?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal taisykles biliete ir galiojančiame pase pavardės turi būti vienodos. Galite bandyti keliauti turėdama minėtus dokumentus, tačiau rekomenduojame atvykti į oro uostą ne mažiau kaip 2 val iki numatyto skrydžio ir kreiptis į registracijos vietą dėl dokumento duomenų tikslinimo.

 149. Lina sako:

  Laba diena, ar dvi nepilnametės paauglės ( 15 ir 16 metų) gali keliauti be tėvų sutikimo?

 150. olga sako:

  sveiki,noreciau pasiteirauti,rugsejo men su wizzair kompanija,5 vaikai su seneliu skris Anglijon,vaiku ir senelio pavardes skirtingos,senelis turi vieno is tevu notariskai patvirtinta leidima kaip vaikus lydintis asmuo.Ar to pakanka?

 151. Dovile sako:

  Sveiki. Nupirkau bilietus is anglijos I ryga ir atgal su wizzair, keliauju as ir dvi dukros. Pries skrendant I ryga suvedziau pasu duomenis. Per atostogas mano dukrai reikejo pasikeisti pasa. Dabar norejau prisiregistruoti skrydziui ir ten nebereikalauja suvesti paso duomenu.
  Ar nebus bedu kad paso numeris kitas?

 152. Dovile sako:

  sveiki, rugsejo 2 d skrendame su vaikais ( sunui 11men ir dukra 7 metai) ,mano , t.y. mamos pavarde skirtinga nei dukros,kokiu dokumentu reikia irodymui ,jog ji yra mano dukra?ir ar juos reikia versti ir notariskai tvirtinti,ar tiesiog pakanka gimimo bei santuokos liudijimo vertimo i angu kalba?nors dukros gimimo liudijime mano ir dukrso pavardes sutampa,taciau pagal dabartine identifikavimo kortele ne.aciu

 153. barbora sako:

  Sveiki, mano dukra ( Lietuvos piliete )planuoja rugsejo men su sunumi (Kipro ir Lieuvos pilietis) 3 metai , pavardes skirtingos , atskristi i Lietuva su Jusu komanija. Ar reikia Tevo ( Kipro pilietis ) rastisko sutikimo, ar uztenka abieju pasu ir gimimo liudijimo, kuriame irasyta mama. Kokiu reikia tiksliai dokulmentu. Aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei pavardės skiriasi – būtinas vaiko gimimo liudijimas. Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Dėl kitų papildomų dokumentų reikalingų vykstant iš Kipro rekomenduojame pasiteirauti Kipro migracijos tarnyboje.

 154. Viktorija sako:

  Skrendant i Kipra reikalingi tik ilaipinimo kortele ir dokumentas? Pries kiek downy anksciausiai galima padaryti check inn ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant reikalingi dokumentai – įlaipinimo kuponas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

 155. Marija sako:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar reikalingas 15-metei notariškai patvirtintas tėvų leidimas skristi vienai iš Anglijos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Angliją su Wizzair kompanija?

 156. Karolina sako:

  Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti apie registraciją wizzair skrydžiams. Turiu dvi situacijas:
  1. Registruojant keleivį skristi į Norvegiją reikėjo suvesti asmens duomenis iš asmens dokumento (asmens dok. nr., galiojo laiką ir kt.), tuomet registracija įvyko.
  2. Tačiau registruojant kitą keleivį skristi į Olandiją nereikėjo suvesti jokių duomenų iš asmens dokumento. Tiesiog patvirtinau, kad susipažinau su sąlygomis ir viskas ‘keleivis užregistruotas’ skrydžiui.

  Ar nepadariau klaidos, registruodama į Olandiją? Gal visgi turėjau, kažkur suvesti duomenis iš asmens dokumento?

 157. Rūta sako:

  Sveiki,

  nusipirkau bilietą į Londoną prieš porą mėnesių, bet pasikeitė mano pavardė. Pase jau yra naujoji pavardė, o ant bilieto – senoji. Ar užtenka santuokos pažymėjimo kaip įrodymo ar reikia daryti kažkokius papildomus pakeitimus?

  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Užtenka turėti santuokos liudijimą.

  • Dovydas sako:

   Sveiki, užsisakiau bilietą už mėnesio, ir norint pildyti asmens informaciją prašo asmens dokumento numerio, bet aš ketinu pasikeisti asmens dokumetą ir kiek žinau keisis ir jo numeris. Tai kaip daryti su informacijos pildymu? Ar pildyti su dabartinio dokumento numeriu, ar palaukti iki tol kol gausiu naują ir pildyti su naujo numeriu?

   • Sveiki,
    Registracijos į skrydį duomenis rekomenduojame užpildyti ne vėliau kaip 24 val. iki numatyto skrydžio. Rekomenduojame pildyti dokumento, su kuriuo skrisite, duomenis.

  • Vidmantas sako:

   Sveiki
   Jeigu uzsisakat bilieta, uzpildziau duomenis apie asmens dokumenta taciau apsirikes uzdejau vernele kad asmens dokumentas isejas is galiojimo taciau taip nera, ar tai turi itakos, ir ar man reike kaipnors pakeisti duomenis ir isnaujo atsispausdinti bilieta?

   • Laba diena,

    Jūs negalėjote padėti varnelės, kad dokumentas yra negaliojantis, nes Wizzair kompanija leidžia padėti varnelę tik, kad dokumentas galioja. Jeigu jums yra neramu, rekomenduojame susisiekti su aviakompaniją.

 158. Julita sako:

  Laba diena,
  planuoju skristi su dukterecia i lietuva is londono, su wizzair kompanija. musu pavardes skirtingos, ar butinas vieno is tevu sutikimas? ar uztektu mamos ranka parasyto laisko? duktereciai 4 metai.

  labai aciu uz atsakyma.

 159. ilona sako:

  Sveiki skrenda su wizzair nebus problemu Rygiu ?acii

 160. ilona sako:

  Labas vakaras. Skrendant is Rygos i Uk 12 metu vaikui turinciam pasa ir tevu sutikima patvirtinta notaro.kad gali skristi vienas(kuris buvo pasirasytas uk anbasadoi). ar reikia kad butu vertimas i Lietuviu kalbos ar galioja ir Lietuviskas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia avaikompanija planuojate keliauti? Galioja lietuvių kalba parašytas leidimas.

 161. Sonata sako:

  Laba diena. Mano sūnus 15 metų skris vienas į Angliją. Ar reikalingas mano notaro patvirtintas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Nepilnamečiams keliaujantiems į/iš anglijos – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 162. sieras sako:

  sveiki, norejau paklausti ar galiu grizti namo is UK jai man 17metu be tevu?

 163. Andrius sako:

  Labas vakaras, Norejau paklausti skrendant is Didziosios Britanijos i Lietuva su nepilnameciu pusbroliu kuriam yra 6 metai o as esu jau pilnametis, vaikas turi lietuviska pasa. Ar reikia dar kaskokiu papildomu dokumentu norint sugrysti su wizzair avialinijomis? Ka butina dar zinoti, nes kaip zinote Lietuvoje pasienio kontrole visuomet megsta kabinetis, aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei esate abu vienoje rezervacijoje papildomų dokumentų nereikia. Dėl tikslesnės informacijos suteikimo rekomenduojame susisiekti su migracijos tarnyba.

  • Marija sako:

   Sveiki, esu Baltarusijos pilietė. Turiu Lietuvos vizą. Ar bus man leista skristi į Barseloną? Kaip rašyti lotyniškom raidėm mano vardą Мария : Marija ar Maria?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei turite Lietuvos vizą keliaujant po Šengenui priklausančias šalis neturėtų kilti problemų.
    Rekomenduojame rašyti vardą Maria.

 164. Inesa sako:

  Laba diena, skrendant su vaikais is Norvegijos i Lietuva, ar privalo galioti vaiku pasai?

 165. Matas sako:

  Sveiki, keliauju menesiui i Anglija su vienu is tevu ir paskui po menesio keliausiu atgal i Lietuva. Norejau paklausti, ar reikia notaro sutikimo, kad keliauju atgal pas viena is tevu (Kuris rupinasi manimi ir gyvenu)? Man 16 metu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate be lydinčiojo asmens – būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 166. Ieva sako:

  Laba diena,
  aš, tai yra mama, su savo penkerių metų dukryte skrendame į Nyderlandus atostogauti. Mūsų pavardės su dukryte skiriasi. Visų pirma, ar reikia tėčio leidimo keliauti į kitą šalį ir, ar esant mūsų pavardžių skirtumui, reikia gimimo liudijimo, jo vertimo ir patvirtinimo? Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Užtenka turėti vaiko gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs – mama.

 167. Janina sako:

  Sveiki, Skrendu su WIZZAIR į Gruziją su nepilnamete dukra. Esu vieniša mama, tievo duomenu vaiko gim. liūd. nėra. Ar reikalingi dar kokie papyldomai dokumentai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaiko pavardė nesiskiria nuo Jūsų galite keliauti be papildomų dokumentų.

   • Rimante sako:

    Planuoju rugseji skristi y Vokietija su 6 men leliuku,ar jai reikalyngas padaryta spasas ar uztenka gimimo liudijimo kuriame asmens kodas yra?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Vaikui būtinas pasas arba ID kortelė.

     • Greta sako:

      Ar tėvui skrendant su kūdykiu Lietuva-Anglija reikalingas mamos sutikimas?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas.

 168. Kristina sako:

  Sveiki , norejau pasiteirauti noriu grizti i Lietuva is Olandijos su reikalais, kadangi mano paso galiojimas baigiasi lapkricio men. Ar nera limito kiek likus iki galiojimo pabaigos paso nebegalima skristi i Liietuva is kitos salies?palnuoju skridi rugsejo menesi tai bus like apie 3 men iki galiojimo pabaigos. Is anksto dekoju uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog iki paso galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą. Svarbu, jog grįžimas būtų nepasibaigus paso galiojimo laikui.

 169. Luka sako:

  Ar iš Škotijos į Lietuvą važiuojant su autobusiuku reikia kažkokio atskiro dokumento? Atskiro sutikimo?

 170. Brigita sako:

  Sveiki, poryt su seserimi išskrendu į Škotiją, man 14m. Turiu tėvų sutikimą, patvirtintą notaro, ir jo kopija. Ar reikia išversti jį i anglų kalbą, ar jis turi būti lietuviškas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas sutikimas gali būti lietuvių kalba, nes reikalingas tik kertant Lietuvos sieną.

 171. Natalja sako:

  Laba diena, ar užtenka LR asmens tapatybės kortelės LR piliečiui skrendant iš Italijos į UK su persėdimu Kijeve?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Šiuo metu skrendant tranzitu per Ukrainą užtenka asmens tapatybės kortelės, tačiau taisyklės itin greitai keičiasi, todėl rekomenduojame keliauti su pasu.

 172. Nerius sako:

  Sveiki, i Norvegija ir atgal i Lietuva keliautu 1 is tevu ir vaikas 5 metu. Kokiu dokumentu reikia vaikui ? Aciu uz atsakyma.

 173. Arturas sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima is anglijos i lietuva skristi be paso o tik su vairuotojo pazymejimu?

 174. kristina sako:

  Sveiki, man 17 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i LONDONA viena, ar reikalingas notariskai patvirtintas 1 is tevu leidimas?

 175. Viktorija V. sako:

  Laba diena, norėjau sužinoti ar skrendant į Londoną užtenka asmens tapatybės kortelės? Taip pat domina kiek laiko ji turi galioti (jei planuojama išvykti rugsėjo mėnesį, o dokumentas galioja iki lapkričio ar pakankamai)?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos. Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu ir su ID kortele.

 176. Ieva sako:

  Sveiki, man 15 metu. Keliausiu su wizzair kompanija is lietuvos i vokietija viena, ar reikia notariskai patvirtintas tevu leidimas?

 177. Evelina sako:

  Laba diena, man 17 metų , esu Lietuvos pilietė, skrisiu su wizzair iš Lietuvos į Prancūziją ar reikalingas notariškai patvirtinto tėvų sutikimo? Skrisiu ne viena, su trimis pilnamečiais, bet jie nėra mano giminaičiai. Ačiū už atsakymą.

 178. lukas sako:

  Sveiki man yra 15 metu ar galiu skristi is LIetuvos i LOndona,ar reikia man notariskai patvirtintas tevu leidimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas – būtinas.

 179. Elvyra sako:

  Sveiki, snd. Atsispausdinu bilieta ir ziuriu, kad as neirasiusi vieno skaitmens i laukeli kuriame yra nurodytas tapatybes korteles numeris, skrendu su wizzair. Ar turesiu problems? At yra koks mokestis ji pakeist?

 180. Ruta Lučiūnienė sako:

  Sveiki,mano dukra 17metu,skris i Vokietija is lietuvos.ar notaro patvvirtinimas butinas?

 181. Viktorija sako:

  Sveiki, reikalinga skubi informacija, ar skrendant į Gruziją užtenka nacionalinės ID kortelės? URM pateikia informaciją jo galima, tačiau Valstybinės sienos apsaugos tarnybos oro uosto skyrius sako, kad reikalingas pasas. Su ambasada susisiekti nepavyksta, kaip galėčiau gauti patikimą informaciją?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Mūsų konsultantai susisiekė su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir mums suteikė informaciją, jog galite keliauti ir su asmens tapatybės kortele ir su pasu. Visa naujausia informacija apie kelionėms tinkamus dokumetu galite rasti pateikiama čia. Rekomenduojame prieš kelionę informaciją pasitikrinti dar kartą.

 182. Mantvile sako:

  Laba diena,

  Noreciau pasiteirauti ar 16-metis skrisdamas su Wizzair is Norvegijos i Vilniu turi tureti su savimi notariskai patvirtinta tevu sutikima?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į/iš Norvegijos – notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 183. Justas sako:

  Sveiki,kiek laiko turi galioti asmens tapatybės kortelė skrendant į Gruzija? Dabar kortelė galioja iki rugsėjo mėn.,o planuojam skristi liepos 16d. Išbūsim savaite,ar reikia prasitęsti kortelės galiojimo laiką? Esu girdėjes,kad atvykstant į kai kurias šalis kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 3 arba 6 mėn.po kelionės pabaigos.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Gruziją paso/ID kortelės galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

 184. ricardas sako:

  Sveiki, sakykite, ar keliaujant I Lietuva su AGP (laikinu keliones dokumentu), I check in laukelius ivedami laikino dokumento duomenys, ar nebegaliojancio paso, jei toks turimas?

 185. marina sako:

  Laba diena, as turiu pas jus toki klausima. nesenei tapau anglijos piliete, ir pasidareu anglishka pasa ir su deed poll pakeiciau savo varda ir pavarde, o mano vaikas kuriam 7 metai turi lietuvishka pasa ir lietuvos piletybe. nusipirkau jau biletus ant savo naujo vardo,klausimas
  1-ar mane praleis is anglijos su vaiku jai as dabar esu anglijos pilete ir be to su nauju vardu?
  2- ar mane isleis is lietuvos? su ta pacia problema.
  3-lietuvos tautybes dar nesu atsisakius, gal man tada skrist su mano lietuvishku pasu? ar man jau negalima nauduot del to kad jau esu priemus anglijos piletybe?

 186. Rūta sako:

  Sveiki,
  Mano 17 metų dukra viena iš Glazgo skris į Rygą. Ar būtinas notaro sutikimas?
  Dėkui.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas būtinas.

  • Rūta sako:

   Sveiki,
   birželio mėnesį skrendu į Gruziją, esu LR pilietė, ar skrendant pirmyn ir atgal būtinas pasas, ar pakanka asmens tapatybės kortelės? Pagal URM puslapyje pateikiamą informaciją supratau, kad pakanka asmens tapatybės kortelės, tą patvirtino ir Gruzijos ambasada. Tačiau čia senesniuose komentaruose randu, kad būtinas pasas. Taigi norėčiau pasitikslinti, ar tikrai skrendant į Gruziją ir atgal pakanka asmens tapatybės kortelės?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Ankščiau vykstantiems į Gruziją Lietuvos Respublikos piliečiams buvo reikalingas pasas. Šiuo metu galite keliauti su pasu arba ID kortele. Informacija yra kintanti, todėl rekomenduojame visuomet pasitikrinti ar Jūsų dokumentas tinka. Informaciją galite rasti čia.

 187. Jurgita sako:

  Sveiki noreciau paklausti ar is anglijos reikia igaliojimo kad drauge galietu skraidinti mano 9 metu sunu Lietuva.ar praeis patikrinima?

 188. Vita sako:

  Sveiki,
  noriu užsakyti savo 16 metų sūnui bilietus iš Vilniaus į Eindhogen (Olandija) ir atgal (pas tėvą). Ar gali skristi vienas, ar reikalingas notaro patvirtintas mano sutikimas, jei taip ar būtinas vertimas anglų kalba? ačiū

 189. Katarina sako:

  sveiki,
  skrendam su 7men kudikiu i Lietuva is UK, sunelis skrenda su AGP,bet pirkau bilietus i dvi puses UK-LT-UK. Skrendant i Lietuva registruojant(check in) turiu isrinkti kiti dokumentai? O kaip man po to padaryti check in griztant, ar leis man iregistruoti kudikio pasa? ar reikejo pirkti atskirai bilietus i viena puse?
  Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas, ID kortelė arba ambasados išduota laikina pažyma. Registraciją darykite tik skrydžiui į 1 pusę. Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 190. raminta sako:

  Laba diena.Noreciau paklausti ar mano dukra 14 metu gali viena skristi is Airijos?Ir kokiu dokumentu reiketu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti su aviakompanija Wizzair. Reikalingas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 191. Erika sako:

  Ar gali keturiolikmete skristi i norvegija viena,be rastisko notaro patvirtinimo,kad vienas is tevu isleidzia?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti.

   • Justina sako:

    Sveiki, užsisakiau bilietus į Barseloną, užpildžiau viską, ko prašė, tačiau nepateikė lango, kuriame reikėtų užpildyti keleivio informaciją, paso/kortelės informaciją, tačiau rodo, kad registracija jau atlikta?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviams, keliaujantiems po Šengeno šalis, registracijos metu vesti keleivių pasų/ID kortelių duomenų nereikia.

 192. Jovita sako:

  Sveiki,

  liepos 15 griztame su seima i Lietuva is Prancuzijos. Dukrytes 2,5 met. pasas galioja iki rugpjucio 1 dienos. Ar reikia keisti pasa skubaus tvarka Prancuzijoje ar galima isvykti su turimu ir jau Lietuvoje keistis ?

  Aciu is anksto

 193. Robertas sako:

  sveiki,norejau paklaust ar neturesiu jokiu problemu skrendant su dokumentu Leidymas Gyventi Lietuvoj? Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas asmens dokumentas – pasas. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su muitine.

 194. Brigita sako:

  Sveiki, mano kolege, UK piliete, vyksta y Lietuva rugpjucio 27d penkiom dienom. O jos paso galiojimas baigiasi lapkricio 1. Ar ja praleis UK ir LT pasu kontroles? Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki paso galiojimo pabaigos.

  • Augustina sako:

   Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokių dokumentų reikia 17 metų merginai, skrendant vienai iš Lietuvos į Italiją? Ar reikia notaro sutikimo?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Keliaujant į/iš Italijos notaro patvirtinto 1 iš tėvų sutikimo nereikia. Reikalingas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.

   • Viktoras sako:

    Sveiki, turiu toki klausima. Esu nepilnametis,17 metu, ruosiuosi po menesio skristi is Lutono i Vilniu vienas, ar galima skristi vienam be tevu sutikimo? Esu Lietuvos pilietis, atvykau su mama, bet isvykstu anksciau nei mama. Ar butinas tevu sutikimas tokiam atvejui? Is anksto dekoju :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas – būtinas.

     • Migle sako:

      Laba,

      skaitau ir nesuprantu. Angliskoj wizzair svetaineje rasoma kad asmeniui virs 2 metu uztenka kad butu tas pats booking numeris ir asmuo turi buti virs 16 metu kad ji galetu lydet is uk. Jus rasote kad reik igaliojimo vieno is tevu. Tai kaip yra is tikro. Mano dukrai 6 metai. Keliautu su lietuvisku ID su mociute. Aciu!

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Šiuo atveju galioja Lietuvos Respublikos įstatymai keleiviams ne iš Šengeno šalių. Tokiu atveju būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

     • Danguole sako:

      Sveiki,
      norėčiau pasiklausti ar galima skristi į Olandija, jei iki paso galiojimo laiko pabaigos lieka 1 mėnesis?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti. Iki paso galiojimo pabaigos rekomenduojame grįžti į Lietuvą.

 195. Fausta sako:

  Laba diena, noreciau suzinoti, ar imanoma 14m. mergaitei skristi is Lietuvos i Anglija be lydincio asmens ir kokie dokumentai reikalingi. Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair 14 m sulaukę asmenys gali keliauti nelydimi. Reikalingas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas bei asmens tapatybės dokumentas.

  • Ilona sako:

   Sveiki. Noriu pasiteirauti, jei pirkčiau 15-etei dukrai bilietą į Anglija ir atgal su wizzair ar ji gali keliauti viena ir ar reikia kokio nors dokumento?

   • Simona sako:

    Sveiki, Ilona,
    Mergaitė gali viena keliauti su Wizzair avialinijomis, bet yra reikalingas raštiškas notaro patvirtintas dokumentas, kad nepilnametis gali keliauti vienas.

 196. Nojus sako:

  Ar privaloma tureti ir pasa ir tapatybes kortele ar galima tik tapatybes kortele jeigu nori skrist i anglija?

 197. Laura sako:

  Sveiki,
  Mano 15 metų dukra liepos mėnesį viena iš Vilniaus skris į Olesiundą. Ar būtinas notaro sutikimas? Kokie dar dokumentai reikalingi?
  Dėkui.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Norvegiją notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas. Reikalingas asmens dokumentas. Rekomenduojame pasidomėti kokios aviakompanijos skraidina nelydimus asmenis iki 16 metų.

   • Laura sako:

    Ji skristų Jūsų aviakompanijoje, tai nereikalingas?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Galite keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų nelydima, tačiau negalite lydėti kito nepilnamečio asmens.

 198. Aleksas sako:

  Sveiki. Noreciau suzinoti ar as(nepilnametis, 16 metu) galiu keliauti vienas i rumunija tam tikram laikui pvz: savaitei? Turedamas rastiska tevu sutikima patvirtinta notaru. Jei taip, tai kokius dar dokumentus tureciau tureti (be paso)?

 199. Zana sako:

  Laba diena, skrendu su vaiku 3 men. Is UK i LT liepos 18d. Klasimai butu tokie: 1. Ar man reikalingas vaiko tevo leidimas (su vaiko teciu nesame susituoke); 2. Skrendant is UK i LT turesiu keliones dokumenta vaikui, planuojame vesieti 1 men. Ir LT pasidaryti gimimo liudyjima ir pasa, taigi atgal grizinesime su kitais dokumentais, kaip elgtis siuo atveju, nes duomenis grizimui jau bus suvesti i check i (nebegaliojantis keliones dokumentas). Is anksto dekui uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Reikalingas vaiko gimimo liudijimas, kuriame parašyta, jog Jūs vaiko motina;
   2. Veskite duomenis skrydžiui į vieną pusę, jei pirkote bilietus iš kelionių agentūros – susisiekite su ja.

 200. Julija sako:

  Laba diena! Norėčiau pasiteirauti,ar reikalingas notariškai patvirtintas leidimas,eigu vaikai keliauja su mama į Izrailį.

 201. Rasa sako:

  Sveiki. Ar skrendant iš Lietuvos į Angliją 15metų mergaitei reikalingas notaro raštas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 202. kriss91 sako:

  labadiena,noreciau paklausti jei skrendi su wizzair is rygos I norvegija,ar gali 4metu mergaite lydeti ne seimos narys,ar reikalingas tevu sutikimas,labai aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija ir Latvija prilkauso Šengeno zonai – 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 203. Liuda sako:

  Sveiki, norėjome vykti į Gruziją, tačiau neįleido į lėktuvą, nes pasas galioja mažiau negu 3 mėn po grįžimo į Lietuvą (trūksta 2 dienų). Prieš perkant bilietus skambinau į Gruzijos ambasadą, sakė nėra nustatyta asmens dokumentų galiojimo terminų apribojimų, kad galima būti šalyje tol, kol galioja asmens dokumentas. Gal žinote, kokiu pagrindu neįleido į lėktuvą? Ar galėčiau atgauti sumokėtus už bilietus pinigus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   URM suteiktais duomenimis keliaujant už ES ribų paso galiojimas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn iki kelionės pabaigos. Daugiau informacijos galite rasti čia. Dėl informacijos apie pinigų grąžinimą rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 204. Julė sako:

  Sveiki,

  ar pakanka notaro patvirtinto vieno iš tėvų (mamos, pagal teismo sprendimą ir faktą) sutikimo vaikui keliauti į Didžiąją Britaniją su lydinčiu asmeniu (močiute), ar reikalingas ir kito sutikimas, jei tėvai yra išsiskyrę.

  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Kito tėvo sutikimas nebūtinas.

 205. Gerda sako:

  Laba diena.Su dukryte 2metuku is Olandijos skrisiu i Lietuva,ar reikalinga tecio notariskas leidimas?Abi esam Lietuvos pilietes turi pasus.Ir atgal is Lietuvos i Olandija skrist kartu mano sese 16 metu ar jei reiktu tevu notarisko leidimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant į Nyderlandus ir iš Nyderlandų notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas, nes Nyderlandai yra Šengeno zonos dalis.

 206. Valerijus sako:

  Laba diena.Ar reikalingas notaro patvirtintas dokumentas lydinciam asmeniui lydinti vaikus is Norvegijos i Ryga arba Vilniu.Skris su Wizzair kompanja.Vaikai Lietuvos pilieciai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi Norvegija – Šengeno šalis 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nebūtinas.

  • severam sako:

   SVEIKI,SKRENDAM SU WIZZAIR SI MENESI 06-11-2014M I U.K. IS LIETUVOS VILNIAUS ORO UOSTAS,BET SU VYRU ESAM ISISKYRE VIENAS VAIKAS PASKIRTAS JAM,AR REIKIA JUO SUTIKIMO TAM VAIKUJ AR NE,O GAL KITO DOKUMENTO?VAIKUJ 12M. O ANTRAM 6M

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Šiuo klausimu rekomenduojame kreiptis į migracijos tarnybą.

   • Kristina sako:

    Sveiki.
    Nupirkom bilieta 5 metu vaikui kartu su mociute is Norvegijos i Lietuva. Ar butinas notariskas patvirtinimas, kad vaikas gali su ja keliauti?
    Aciu

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas.

 207. Silvija sako:

  Sveiki, noreciau paklausti del paso. Ar galima skristi paskutine paso galiojimo diena?

 208. Audrius sako:

  Nuo kokio amžiaus vaikas gali keliauti su wizzair po ES šalis? Kokie reikaligi privalomi dokumentai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti Wizzair lėktuvais vieni, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.
   Jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.
   Privalomi dokumentai priklauso nuo šalies į kurią norite vykti.

 209. Ingrida sako:

  Ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas lydinciam asmeniui skrendant su wizzair is Rygos i Norvegija? Vaikai Lietuvos pilieciai.

 210. Vita sako:

  ar didele tikimybe jog man neleis isskristi jei mano tevu sutikimas yra tik lietuviu kalba?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas sutikimas reikalingas kertant Lietuvos sieną. Jei sutikimas Lietuvių kalba – problemų kilti neturėtų.

   • Lina sako:

    Laba diena,
    Rugsėjo mėn. skrendu su Wizzair ir Ryanair kompanijomis į Ispaniją su 5 merginomis, kurioms 15-16 m. Esu suaugusi (33 m.). Norėjau paklausti, ar šios merginos turi turėti tėvų leidimus ir jei taip, ar jie turi būti patvirtinti notaro?
    Dėkui

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Į Šengeno erdvei priklausančias valstybes vykstantys vaikai turi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 211. Vita sako:

  Sveiki,
  is anglijos i lietuva as gryztu su keltu, vaziuosiu su sese ar as galiu juo vykti jei man 16 ir turiu tevu leidima?

 212. Vita sako:

  Sveiki, norėjau paklausti skrisiu i Anglija is Lietuvos su lydinciu asmeniu, taciau ne seimos nariu, man yra 16 metu, ar reikalingas notaro patvirtintas tevu sutikimas? ir jei reikalingas kokia kalba jis turi buti parasytas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas būtinas. Pažymos kalba – lietuvių, tačiau galite turėti ir su vertimu į anglų kalbą, jog būtumėte užtikrintas.

  • samanta sako:

   Suvedant informacija prie vyriskos pavardes per klaida pasirinkau mrs.ar nekils del to problemu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Oro uoste Jums neturėtų kilti problemų.

    • Vaida sako:

     Sveiki,o
     Liepos mėnesį skrisime iš Lietuvos į Barselona savaitei,mano vaikui 4metai,ar tiks asmens tapatybės kortelė ar reikia paso?
     Taip pat esu išsiskyrusi su vyru,mano pavardė mergautinė o vaiko(tėvo pavardė}ar reikia tėvo sutikimo,jei as mama esu globėja?
     ačiū

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Rekomenduojame susisiekti su migracijos departamentu.

    • dovile sako:

     laba diena,
     mano sunus dar neturi paso, gime anglijoj. norim skristi savaitej i lietuva. ar gali buti jo duomenys irasyti mano pase laikinai kol gaus savo pasa?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Vaikas privalo turėti asmens dokumentą su nuotrauka arba laikiną asmens dokumentą.

  • Saule sako:

   Sveiki. Man 14m. ir as noreciau skristi i Airija su Jusu kompanija. Ar butu imanoma skristi be palydos ir kokiu reiktu dokumentu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Galite keliauti be palydos. Būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Aurelija sako:

    Laba diena, uzregistruoto asmens ID kortele beiginejosi galioti ir jis pasidare nauja. Registracija buvo atlikta su sena tapatybes kortele o dabar jis turi kita. Skiriasi numeriukai. Ar bus problemu? Aciu.

  • regvita sako:

   Sveiki norejau paklausti 03/08/15 skrendu i Lietuva vakariniu skrydžiu, išvykimas apie 21.30h is londono lutono oro uosta o atvykimas 04/08/15, apie 02.00h. Norejau paklausti ar nekils problemų nes mano paso galiojimo laikas pasibaigia 04/08/15?

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Problemų kilti neturėtų.
    Pažymą nusiųskite faksu: 0048223180719

 213. Lina sako:

  Sveiki,dukrai 10m skris is Anglijos i Lietuva su seneliu su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas?

 214. Toma sako:

  Sveiki, skrydžio bilieto pirkimą ir online check-in atlikau, nors mano ID kortelės galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs. Iki skrydžio spėsiu pasidaryti naują dokumentą, bet ar reikia iš naujo registruotis skrydžiui ir pateikti naujas detales? Ar tiks jau turimas įlaipinimo pasas + naujas dokumentas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame prieš skrydį atvykti į oro uostą ir ten susisiekti su aviakompanijos atstovais, jog pakeistų Jūsų registracijos į skrydį duomenis. Rekomenduojame vesti GALIOJANČIO asmens dokumento duomenis su kuriuo vyksite.

 215. Karolis sako:

  Sveiki,

  š.m. gegužės 17 dieną, planavome išskristi į Izraelį(Tel Aviv). Paso galiojimo laikas buvo dar 2mėn., prieš kelione mes pasiskambinome Jūsų įmonės darbuotojams į izraelį ir paklausėmė ar nekils kėblumu, dėl trumpo paso galiojimo laiko- atsakymas buvo, kad bėdų nebus. Bilietai buvo pirkti į abi puses(atgalinė data buvo 2014.05.24). Tačiau išvykti nepavyko, dėl trumpo paso galiojimo laiko, atsakymas buvo gautas, kad paso galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 6 mėn.
  Nesuprantu vieno- kodel galiojantis pasas yra negaliojantis? Kur logika? Ir kuo tai pagrįsta?
  Norėčiau gauti išsamų atsakymą.

 216. Rita sako:

  Sveiki,

  rugpjūčio mėn. mano vyras arba šeimos draugas lydės mano sūnėną, kuriam dabar 11metų iš LT į Anglija, kuri yra jo gyvenamoji vieta. Keliaus su Wizzair kompanija. Sakykite, prašau, ar reikalingas tėvo (mano brolio) sutikimas lydinčiam asmeniui ar reikia kažko daugiau? O gal nereikia jokio sutikimo? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja ne su tėvu, mama broliu ar seserimi būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas raštiškas sutikimas.

 217. Jolanta sako:

  Laba diena,
  Dukrai šį mėnesį sueis 14 m. Ar gali birželio pabaigoje viena be palydos skristi į Norvegiją? Ar reikalingas tėvų raštiškas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Notaro patvirtintas tėvų sutikimas nereikalingas.

 218. Re sako:

  Sveiki, o kas bus jei aš nepateiksiu išsamių paso duomenų? Kam jie skrydžių bendrovei?
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenys reikalingi tam, kad identifikuotų keleivį. Nepateikus prašomų duomenų jūsų gali nepriimti į skrydį.

   • Re sako:

    Keista politka, nes dešimtis kartų man pirko bilietus į kitų kompanijų skrydžius ir pakakdavo nurodyti vardą bei pavardę ir jokių nesusipratimų oro uoste. Gal galite nurodyti, kokius įsipareigojimus prisiima Wizzair dėl mano pateiktų duomenų saugojimo/naudojimo?
    Dėkoju

 219. Julija sako:

  Sveiki, susituokiau praeitu metu rugsejo menesi, bet paso dar nepasikeiciau, jame vis dar irasyta mano mergautine pavarde.
  norejau paklausti ar galiu skristi su tuo pasu i Lietuva? jo galiojimo laikas dar keli metai.

 220. Augustina sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti,as turiu sunu 5 menesiu,jis gimes anglijoje,noriu su sunumi skristi is Anglijosi Lietuva su wizzair kompanija.Norejau paklausti,ar kudikis gali skristi tik su gimimo liudijimu? Ir ar reikia tevo sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiui būtinas pasas arba ID kortelė. Jei Jūsų ir Jūsų vaiko pavardės sutampa – kito tėvo notaro patvirtinto sutikimo nereikia.

   • Augustina sako:

    Kudikis turi pasa,bet tevas ji paemes ir neleidzia skristi i Lietuva.Mano ir kudikio pavardes nesutampa.Tad jeigu skrisciau su kudikiu viena,tai reiketu kito tevo sutikimo,kaip suprantu.

    • Milda sako:

     Jei Jūsų ir Jūsų vaiko pavardės skiriasi – reikalingas vaiko gimimo liudijimas.

     • Sandra sako:

      Laba diena,norejau suzinoti ar mano sunui reikia igaliojimo skrendant is Lt i Uk. Gyvename Uk jam 17 metu. Dekoju

     • wizzair-skrydziai.lt sako:

      Sveiki,
      Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 221. Pawel sako:

  Sveiki,sūnui 15m. skris is Lietuvos i Vokietija ir atgal su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant į Vokietiją notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas – nereikalingas.

 222. Giedrė sako:

  Sveiki,

  dukrai jau yra 16 m. Ji su vienmete drauge dviese skrenda į Londoną ir atgal. Ar reikės pateikti notariškai patvirtiną sutikimą, ar joms abiems užteks turėti tik pasus?

 223. Tomas sako:

  Sveiki,dukrai 8m. skris is Norvegijos i Lietuva su mociute su wizzair, ar reikalingas notaro patvirtintas sutikimas? Ir jei reikalingas,tai turbut Norvegijos notaro?

 224. lina sako:

  Sveiki,mano dukrai 10m ar jai skrendant su teta ir seneliu is uk i lt reikalingas sutikimas

 225. Simona sako:

  Sveiki. Mano mama su broliu birželio 18 dieną skrenda iš Vilniaus į Alesundą. Ar galima jiems vykti tik su ID kortelėm? Broliui 10 metų. Girdėjau gandų, kad Latvijoje draudžiama įvažiuoti į Norvegiją tik su ID kortele ir kad tai greitu metu atsitiks ir Lietuvoje. Ar tai tiesa?

  • Milda sako:

   Galite vykti su ID kortelėmis. Tokios informacijos, jog nepriima su ID kortele skristi nesame gavę.

 226. Boris Gurinov sako:

  Sveiki, skrenda i Lietuva 08.05.2014 su 2 menesiu kudikiu, kudikiui isduotas asmens grizimo pazymejimas bet vikdant registracija , kudikiui galima pasirinkt tik pasa arba asmens tapatybes kortele. Kaip uzregestroti vaika? skrendam su Wizzair

 227. Deimante sako:

  Sveiki, man siek tiek neramu del asmens tapatybes korteles. Ji baigsis siu metu lapkricio 19d. Isvykstu I Malta siu metu geguzes 22, grizimas 29d. Galiojio laikas iki pabaigos 5 menesiai ir 21 dienos. I Malta priima ne maziau kaip 3 menesiai ar 6 menesiai???? (P.S. taip pat Pasas baigsis tokia pacia data)
  laukiu atsakymo, is anksto aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate į ES valstybę, ir spėsite grįžti į Lietuvą iki tapatybės dokumento galiojimo pabaigos – problemų kilti neturėtų.

   • Jūratė sako:

    Ruosiames kelionei i Didziaja Britanija su dukrele dviese, musu pavardes skirtingos kokiu dokumentu mums dar reikia be mergaites paso? Ar reikalingas koks botaro israsas kad esu jos mama? Ar reikalingas tetcio sutikimas?

 228. Aurelija sako:

  Sveiki,sesei 14m. Ar gali viena parskristi iš Stavangerio wizzair?buvo išvykusi su broliu,bet grįžta viena.Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti Wizzair lėktuvais vieni, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.

 229. Ausra sako:

  Sveiki,noreciau paklausti,jau 5metai gyvenu UK visa ta laika turejau tik ID kortele,bet praziurejau,kad jos galiojimo laikas baigesi,uzsiregistravau Ambasadoje paso atnaujinimui,bet artimiausiu laiku laisvu vietu nera,tik birzelio 25d,mano skrydis i Lietuva birzelio 28d,paso atnaujinimas UK uztrunka iki 2menesiu,labai prasau patarkite,ka daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant būtina turėti galiojantį pasą arba ambasados išduotą laikinąjį dokumentą.

 230. Joksime sako:

  Sveiki,

  planuoju skristi su 1.9 m. vaiku i Norvegija. Kokie dokumentai reikalingi vaikui? Kiek suprantu, as galiu skristi su asmens tapatybes kortele. O vaikui butinas pasas ar irgi gana korteles ? kito tevo rastisko leidimo irgi nereikia? Aciu.

 231. Edgar sako:

  Sveiki, man 16 ir norejau su draugu skristi i Italija, bet norejau paklaust ko reikia is tevu kad galeciau sktisti be ju?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant į Italiją notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas nereikalingas. Galite keliauti.

 232. Martyna sako:

  Laba diena,
  Man 17 metų ir vyksiu į Prancūziją, grįžtant būsiu jau pilnametė.Skrisiu su pilnamete seserimi. Ar yra reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro? Ir ar reikia nurodyti jog su manimi yra lydintis asmuo?
  Dėkoju iš anksto.

 233. ruta sako:

  laba diena, norėjau paklausti ar gali vienas iš tėvų skristi su trimis vaikais vaikams 14 , 12, ir 9 metai skristų į UK

 234. Gabija sako:

  Sveiki, mano asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014-05-20. mano skrydis 2014-05-01 – 2014-05-07. galiu skristi su tiek galiojanciu dokumentu ar reikia, kad jis galiotu tris menesius? skrydis i Lutona

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite bandyti skristi. Svarbu, jog iki kortelės galiojimo pabaigos grįžtumėte į Lietuvą.

 235. Lina sako:

  Laba Diena dar karta norejau paklaust apie tevu sutikima mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota UK,sunus isvyko atostogoms i Lietuva ir grizta atgal i UK su mociute,mums Lietuvos ambasadoj pasake kad jokio igaliojimo nereikia nes musu gyvenama vieta deklaruota cia UK ir vaikas grizta namo tai kaip yra is tikruju?

 236. skrendu sako:

  Sveiki, skrendant i Norvegija ar uztenka tapatybes korteles o ne paso?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti ir su asmens tapatybės kortele ir su pasu.

   • Kristina sako:

    Pasiskambinau I wizzair kompanija pasiteiravau ar reikia kokiu nors papildomu dokumentu jai sunus is Lietuvos gryzta su seneliais I Anglija, nes anglijoje mes gyvename.Nupirkau bilietus kuriu kaina siuo metu nereali ir is pazystamu isgirstu kad butinas sutikimas.ar tai tiesa? Kokiu dokumentu reikia? Ir kodel dirbantys pagal os linijoje nesuteikua tikslios informacijos.

 237. Katerina sako:

  Sveiki, skrendu is UK I Lietuva su dviem vaikais. Dukrai 3metai, sunui 18men, ar man leis skristi vienai su dviem vaikais ar dviem vaikam turi buti du suauge zmones??

 238. Rima sako:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti, kiek laiko turi galioti lietuviškas pasas skrendant iš Anglijos į Lietuvą. Turiu bilietus Anglija – Lietuva -Anglija 2014.08.13-24 dienoms, o dukters paso galiojimas baigiasi 2014.08.21. Ar turėčiau pakeisti jos pasą prieš išskrendant iš Anglijos ar galima parskristi į Lietuvą ir ten pasikeisti ir jau išskristi su nauju pasu? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite grįžti į Lietuvą su senu pasu, nes jis skrydžio į Lietuvą metu bus galiojantis. Skrendant atgal privalote turėti naują pasą, nes senasis jau nebegalios.

 239. Jolanta sako:

  Laba diena,
  Kiek laiko turetu galioti pasas skrendant i Norvegija?dekui

 240. Ana sako:

  Sveiki, ar skrendant su wizz air yra ivesta sedimu vietu politika? Ar ant bilieto nurodytas sedimos vietos numeris?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Sėdimų vietų politika netaikoma. Galite įsigyti pirmenybinį įlaipinimą už papildomą mokestį. Vietos nėra skiriamos. Kur bus vietos – ten ir sėsite.

 241. Berna sako:

  Taip ir nesupratau, man 17m ir skrisiu i uk, ar reikia tevu sutikimo?

 242. Kristina sako:

  Sveiki.
  Skrendu su 2,5 metu vaiku i Norvegija. Vaiko ir mano, t.y. mamos, pavardes skiriasi. Ar galite parasyti, kokiu tiksliai dokumentu skrydzio metu reikia? Vaikui pakanka tureti gimimo liudijima ar reikia paso? Juos reikia issiversti ir notariskai patvirtinti ar ne?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju Jums reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei vaiko ir skrendančiojo asmens pasus. Vertimas į anglų kalbą – nereikalingas.

 243. Ingrida sako:

  Laba diena, ar gali 17 metų mergina skristi į uk be tėvų notariško sutikimo su pilnamečiu asmeniu?

 244. Lina sako:

  Laba Diena mano sunui 14 metu mes gyvename UK ir musu gyvenama vieta deklaruota cia norejau paklausti ar reikia tevu sutikimo jam grizti is Lietuvos?jis grizta su mociute Aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 245. Izolda sako:

  Sveiki, gyvename UK, deklaruota vieta cia UK. Sunus 4m vasara 2savaitems skris i Lietuva su savo teta. Ambasada uztikrino, kad nereikia jokiu dokumentu isvykstant is Lietuvos, tik reikes ranka parasyto laisko UK oro uoste skrendant i Lietuva. Nes vaikas deklaruotas UK ir grizta is Lietuvos i UK namo. O pasienis Vilniaus oro uoste sako, kad reikia laisko, patvirtinto notaro griztant is Lietuvos i UK. Ambasada sako vienaip, oro uostas sako kitaip. Kaip yra is tiesu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jeigu vaikas yra Lietuvos pilietis – reikalingas raštiškas tėvų sutikimas,patvirtintas notaro, kad jis gali išskristi iš Lietuvos.

 246. Elvyra sako:

  Sveiki,

  Skrendu i Prancuzija kovo 28 d. Griztu balandzio 1 d. Tapatybes kortele galioja iki balandzio 20 d. Ar reiketu pries skrendant pasikeisti ar galima drasiai skristi nepasikeitus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kadangi vyksite į Šengeno zonai priklausančią šalį – galite vykti. Svarbu, kad grįžtumėte iki asmens tapatybės kortelės galiojimo pabaigos.

 247. Donatas sako:

  Sveiki, skrendam per Osla i Portugalija ir atgal. Paso galiojimo laikas pasibaigs 3 dienos po keliones pabaigos. Dokumentus reiktu pasikeist iki keliones, ar galima bus padaryti po?

 248. Justina sako:

  Laba diena,
  Ar galiu is Vokietijos i lietuva ir atgal skristi ne su pasu,o tik su tapatybes kortele?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Taip galite skristi su asmens tapatybės kortele.

   • rolandas sako:

    Sveiki norime skrysti is Uk I Lietuva su naujagimiu,ar galima skrysti su vaiko gymimo liudijimu?

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Kūdikiui būtinas pasas arba ID kortelė. Jei vaikas asmens dokumento neturi – būtina turėti laikiną asmens grįžimo pažymėjimą.

 249. nomeda sako:

  ar gali 17 metu mergina skristi i uk be tevu notarisko sutikimo?

 250. Oksana sako:

  Mano 6 metu dukryte su mociute skris Vilnius-Milanas-Vilnius,ar tureciau padaryti igaliojima,patvirtinta notaro? Ar tevu leidimas vykti i uzsieni nebutinas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Įgaliojimo nereikia.

   • kristina sako:

    laba diena, norejau paklaust jusu nori skrist mama su dukrele i anglija ar reikalingas koks leidimas tevo parasytas pas notara ar nieko nereik, mergaitei dar tik 1metukai

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Anglija – Šengeno valstybė, antrojo tėvo notaro patvirtintas leidimas yra nereikalingas.

     • Kristina sako:

      Dar pirsau parasyt kad jie nera vede o mergaite su tevo pavarde ar vistiek mama gali laisvai skrist be tevo leidimo

     • Simona sako:

      Sveiki,
      Jei vaiko ir lydinčio tėvo pavardė skiriasi rekomenduojame turėti vaiko gimimo liudijimą.

 251. Ieva sako:

  Laba diena turiu klausima nusipirkau bilietus su seima bet mergautine pavarde o gryze norime susituokt ir keist pasa kaip istekejus.Ka tokiu atveju daryt su atgaliniu bilietu savo?dekui

 252. Ana sako:

  Sveiki. 14 metu vaikas skrenda su pilnamete sese i Dortmunda. Ar vaikui reikalingi kokie nors papildomi dokumentai?

 253. Jolanta sako:

  Laba diena, užsakiau savo 14-mečiui sūnui bilietą iš Londono į Vilnių, keliaut vienam. Ir užsakiau jam Suaugusiajo bilietą (ADULT), nes rašė kad Vyresni nei 14 metų, tai aš čia gerai padariau ir reikėjo imti kaip Vaiko bilietą?

 254. Simas sako:

  Laba diena,turiu isigijes bilieta vykti is anglijos i lietuva greitu metu. Per neseniai ivykusi smulku auto ivyki mano asmens tapatybes kortele luzo pusiau. Ar galiu vykdamas pateikti asmens tapatybes kortele kuri galioja,bet yra luzusi?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kreiptis dėl informacijos į migracijos tarnybą.

  • Ramunas sako:

   laba diena, situaciaja tokia, mano dukra nori skristi su Kriksto tevais atostogu is Norvegijos į Lietuvą, parašom įgaliojimą, kuriame nurodom kas sutinka ir kas kartu keliauja, tures savo pasą ir gimimo liudijima, dukrai 6 metai.
   aciu!!!!

 255. Ana sako:

  Laba diena, skrendu i Lietuva 3 savaitem, uzsisakiau bilieta i viena puse, grizti zadu po santuokos sudarymo, bet paskutines minutes bilietai, gavus pasa jau su vyro pavarde, bus labai brangus ar visai gali ju nebuti reikiamu laiku. Ar turit pasiulymu, kaip galeciau anksciau uzsisakyti bilieta?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tai užsisakykite du skirtingus bilietus. Vieną grįžti su dabartinę pavardę, o jau išskristi atgal su vyro pavarde.

 256. Aukse sako:

  Sveiki,

  ketinu pirkti bilietą skristi iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą ir atgal. Norčiau sužinoti ar galiu pirkti bilietus i abi puses jei nuvažiavusi į Lietuvą Aš keisiuosi asmens dokumentą t. y. pasikeis mano asmens dokumunto numeris ir pan.

  Ačiū už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite pirkti. Tik registruokitės į vieną skrydį, o kai turėsite naują dokumentą – registruokitės su nauju kitam skrydžiui.

 257. Edita sako:

  laba diena,
  noriu pasiteirauti, užsisakiau skrydį,gavau patvirtinimą. pildant dokumentus buvau rašiusi, kad bus reikalinga sąskaita, sakykite kada ji bus išrašyta?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Susisiekite dėl sąskaitos tel. 8600 26766

   • santa sako:

    Sveiki,norejau suzinoti nuo kada vaikam keliaujant su lydinciu asmeniu sangeno salyje reikalingas notaro patvirtintas tevu sutikimas?nes kiek zinau jo nereikia…marsrutu ryga-norvegija

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas keliaujant po Šengeno zonos šalis.

 258. Edita sako:

  Laba diena,
  Vilnius-Kutaisis reisu skrenda 10 m vaikas kartu su suaugusiu giminaičiu, mergaitė skrenda pas savo tėtį, turi tėvų leidimą, patvirtintą notaro, kad gali skristi viena. Ar šiuo atveju reikės dar kokio nors dokumento iš tėvų (pvz. įgaliojimas lydinčiam giminaičiui ar pan.)?

 259. Ana sako:

  sveiki. jei 14 metu vaikas skrenda su savo seimos nariu (sese) tai ar reikalingas notaro patvirtinimas?

 260. Aukse sako:

  Laba diena,

  kiek laiko turi galioti pasas skrendant iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Parskrendant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos paso galiojimui apribojimų nėra.

  • barada sako:

   Sveiki,
   Ar galima skrist su vairotojo pazimejimu I Lietuva?
   Aciu

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Negalite. Tinkamas kelionės dokumentas priklauso nuo šalies iš kurios vykstate (Pasas arba ID kortelė).

 261. Loreta sako:

  Dėkui už atsakymą, tik noriu pasitikslinti, jei mano pavardė po ištuokos mergautinė, o vaiko pavardė yra tėvo, ar prie sutikimo nebus reikalingos jokios dokumentų (pvz. gimimo ir ištuokos liudijimų), patvirtinančių, kad tai yra mano sūnus, kopijos?

  • Simona sako:

   Reikės vaiko gimimo liudijimo.

   • jolita sako:

    sveiki. esu anglijoje,noriu skristi I lietuva, bet pame
    ciau savo pasa,ar galiu skristi su lietuvisku darbo pazymejimu?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jums reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei neturite nei vieno iš šių dokumentų – rekomenduojame kreiptis į Lietuvos ambasadą, jo suteiktų laikiną asmens dokumentą.

 262. Loreta sako:

  Sveiki,

  norejau pasiteirauti kokius papildomus dokumentus (be mamos notariskai patvirtinto sutikimo) reikia tureti 14 metu sunui, vienam skrendant pas teva i Lonona, jei mamos is sunaus pavardes skiriasi?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Reikalingas lėktuvo bilietas. 14 m. vienas gali skristi tik su wizzair linijomis. Notaro patvirtintas dokumentas ir bus įrodymas, kad jūs jį išleidžiate.

 263. Juste sako:

  Laba diena,

  Mano sesuo nori skristi is Lietuvos i Anglija. Dienas is vaiku, kuriam 10 metu, turi tevo pavarde. Negalim rasti tevo, ar imanoma skristi , be jo sutikimo?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Sukonkrentinkite klausimą. Pagal taisykles skrendant iš Lietuvos reikalingas vienas iš tėvų arba globėjų sutikimas, kuris yra patvirtintas notaro.

 264. Ai sako:

  Sveiki, norint skristi i Ukraina is Vilnius ar reikalinga viza ar uztenka tik paso ?

 265. Jolanta sako:

  Sveiki , noreciau pasiteirauti. Skrisiu i norvegija viena, man 16 metu ar reikia tevu sutikimo kad galeciau isskristi?

 266. Arūnas sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasitikslinti. Ar šiuo metu nereikia pildyti keleivių tapatybės kortelių duomenų registruojantis i skrydį? Tam skirtų laukų registruodamas keleivius neradau. Įlaipinimo kortelėse tie laukai tušti ‘ID Nr.’ ir ‘Galiojimo pabaiga:’. Tada, kaip suprantu, užteks asmens dokumentus turėti su savimi, prieš tai jų niekur neregistruojant.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu skrendate su Wizzair į Šengeno zonos šalį, tai registruojantis oficialiame portale duomenų vesti nebereikia. Skrydyje pateikite asmens dokumentą ir įlaipinimo kortelę.

 267. lina sako:

  Noreciau paklaust ar butinas pasas vykstant i prancuzija?ar uztenka tik asmens tapatybes korteles?

 268. Gintarė sako:

  O skrendant iš Rygos į Norvegiją?

 269. Gintarė sako:

  Laba diena, vykstant nepilnamečiui su vieno iš tėvų prašymu ir patvirtinto notaru, ar reikia prašymą versti į anglų kalbą? Skrendant iš Lietuvos į Norvegija

 270. Tatjana sako:

  Laba diena.As su savo anuke skrusiu is Londono i Ukraina kovo men.Mes abi Lietuvos pilietes.Ar reikia vaikui Lietuvos paso,ar uzteks ir ID korteles?Ir ar reikia mums tevo sutikimo vaikui keliauti?(mergaites tevai issiskyre,ji gyvena su tevu ir manimi)Aciu.

 271. tomas sako:

  Sveiki, norejau paklausti, jeigu kudikiui nera sukake 1 metu ir jis yra Anglijos pilietis: ar skrendant i Lietuva jam reikalingi kokie nors dokumentai?
  Dekui

 272. Natalja sako:

  Laba diena, turiu skrįsti su 1 metų vaiku iš Italijos į Lietuvą ir atgal. Aš turiu LR asmens tapatybės kortelė, vaikas – Italijos asmens tapatybės kortelė. Mūsų pavardės skirtingos, bet vaiko tapatybės kortelėje aš įrašyta kaip viena iš tėvų. Ar viskas gerai, pakanka šių dokumentų?

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei vaikas ne lietuvos pilietis – jam galioja Italijos taisyklės. Siūlome pasiteirauti Italijos migracijos tarnyboje.

 273. Asta sako:

  sveiki,

  sausio 18 d. keturiom dienom skrendam su vyru i norvegija. jo asmens tapatybes korteles galiojimo laikas baigiasi vasario viduryje. ar nekils problemu?ar jos galiojimo laikas butinai turi buti daugiau nei 3 men?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate Šengeno zonoje, svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Nesvarbu, kiek jis dar galios grįžus iš kelionės. Kelionės organizatoriai gali reikalauti 3 ar daugiau mėnesių galiojimo po kelionės pabaigos. Tačiau jei keleivis vyksta savarankiškai ir dokumentus tikrina tik pasienio ar migracijos tarnybos, pakanka dokumento galiojimo tik kelionės metu.

   • Rasa sako:

    Sveiki, perkant bilietą wizzair.com, Eindhovenas – Vilnius, registruojantis prie dokumento tipo pažymėjau „pasas“, o parašiau tapatybės kortelės duomenis. Turiu abu dokumentus, jie išduoti tą pačią diena tai galiojimai taip pat tie patys, tačiau žinoma jų numeriukai skiriasi. Bilieto dar ne check in’ou. Kaip suprantu pasas netiks del numeriuko skirtumo ant bilieto, tai klausimas būtų ar oro uoste tiks mano tapatybės kortele?

    • Simona sako:

     Sveiki,
     Mes neadministruojame wizzair.com puslapio. Reikėtų skambintis dėl duomenų pakeitimo į aviakompaniją.

 274. Asta sako:

  Sveiki,

  Noreciau pasiteirauti, ar 1 metu vaikui, skrendant i Prancuzija su abiem tevais, pasas bus tinkamas asmens dokumentas ? Labai aciu!

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Taip, pasas bus tinkamas.

   • vida sako:

    sveiki,turiu klausima,skridau su 7 men. dukryte is UK i LT,kurios vardas ir pavarde parasyta ne pagal LT rasmenys,todel LT migracijos tarnyboj varda su dviem cc man pakeite i k ir pavarde su galune -is,pakeite i -aite,bilietus atgal pirkau is UK,todel dabar vardas ir pavarde nesutampa su biliete nurodytu. Ka man dabar daryti? Aciu.Skrendu su WIZZAIR.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei Jūsų pavardė Jūsų biliete nesutampa su pavarde nurodyta pase aviakompanija turi teisę neleisti Jūsų skristi. Galite kreiptis į aviakompaniją ir keisti savo asmens duomenis arba turėkite gimimo liudijimą.

 275. Monika sako:

  Is Italijos

  • Eugenija sako:

   Laba diena,
   ar galima užsakyti vaiko palydos paslaugą skrendant su WIZZAIR ? Jei galima, kaip tai padaryti jau užsakius skrydžio bilietą, bet dar jo neregistravus ?

   Ačiū
   Pagarbiai
   Eugenija

 276. Monika sako:

  Noreciau paklaust,ar mano dukra 8metu yra lietuvos piliete, gali skristi su mociute i lietuva,ar reikia kokio notaro patv?

 277. Jevgenija sako:

  Laba diena! Skrysiu su vaiku i Ispanija. Bet jo paso galiojimo laikas maziau nei 3men, o kai skrysime atgal tai liks 2 savaites iki galiojimo laiko pagaigos. Ar galima skrysti su tokiu pasu? Nekaip negaliu surasti kur man skambinti del to klausimo Ispanijoje..

  Aciu!

 278. Loreta sako:

  Laba diena, baltarusijos pilietis 12 metų vaikas iš Vilniaus planuoja skristi į Italiją su lydinčiu suaugusiu asmeniu (bet ne vienu iš tėvų), bilietai pirkti atskirai. Yra tėvų sutikimas, kad vaikas geli keliauti į bet kurią pasaulio šalį. Ar reikalingas papildomas įgaliojimas ar kažkoks leidimas lydinčiam asmeniui, kad vaikas gali skristi butent su šiuo lydinčiu asmeniu?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų, nes Jūsų bilietai yra pirkti atskirai. Susisiekite su aviakompanija, kad jūsų bilietus „sujungtų“.

  • Deividas sako:

   Sveiki. Susiduriau su tokia problema, vakar pameciau savo ID kortele, gyvenu dbr UK, is anksciau turiu nusipirkes lektuvo keliones bilieta i lietuva, bet dar nedareu patvirtinimo vadinamojo check in, tai jei dbr pasiimsiu is Lietuviu ambasados laikinaji 15 dienu galiojanti pasa, ir tada padarysiu su juo duomenimis ta patvirtinima, as be problemu galesiu parskristi namo? ar geriau vaziuoti su mikro autobusiuku kai isiemi si laikina dokumenta? aciu uz pagalba is anksto. ;)

 279. Edita sako:

  Laba ryta,
  kiek anksciau pirkdama lektuvo bilietus kaip dokumentus visur irasinejau tapatybes korteles duomenis. Taciau likus iki skrydzio savaitei ID kortele pameciau. Ar nebus bedu darant registracija internetu pries skridi jei keisiu dokumenta is ID i paso duomenis?

  Busiu dekinga uz atsakyma.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju prieš skrydį reikėtų nueiti į oro uosto informaciją ir pasakyti apie susidariusiu nesklandumus. Duomenis turėtų pakeisti.

 280. Vaiva sako:

  Sveiki, išskrendame į Romą su vyru 12.03
  Atsispausdinome įlaipinimo korteles, tačiau laukeliai ID Nr. ir galiojimo pabaiga, bei pilietybė yra tušti. Pildant kortelę, kaip ir nereikėjo tokių duomenų, ar nebus problemų, ar viską padarėme tinkamai? Gal kažką praleidome?
  Ačiū, pagarbiai Vaiva

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jokių problemų kilti neturėtų. Šiuo metu skrendant į Šengeno erdvės šalis su Wizzair kompanija, keleivių duomenų vesti nereikia.

 281. Jurate sako:

  Sveiki, uzsakinedama bilietus netycia sumaisiau mr ir ms. ar labai blogai kad dabar ant mano bilieto uzrasyra Mr Jurate, o ne Ms? reikia keisti ? ar praleis ir taip? Skrendu is Dortmundo i Vilniu. aciu

 282. Ramute sako:

  Laba diena, noreciau jusu paklausti ar gali asmuo turintis 15 m. buti kaip lydintis asmuo, skrendant su kitu asmeniu, kuriam tik 9 metai? Jei ne, tai ka reiketu daryti?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jaunesni nei 14 metų amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 metų amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. Todėl 15 m. asmuo, negali būti lydinti asmuo. Tokiu atveju reikėtų, kad kartu keliautų ir lydinti pilnametis arba 16 m. sulaukęs keleivis.

 283. ASta sako:

  Labas vakaras,

  Norejau pasiteirauti ar galima skristi su pasibaigusiu asmens dokumentu? Sunui pasibaige ATK, ar galetu iskristi is Norvegijos i Lietuva? Siuo metu gyvename Norvegijoje.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame Norvegijoje Lietuvos ambasadoje išsiimti laikiną dokumentą, su kuriuos leis grįžti į Lietuvą.

 284. Inesa sako:

  Laba diena,
  man 18 metu,noriu su savo sese kuriai 14 metu isvykti atostogoms i Anglija.Ar reikia tevu sutikimo?

  • Inesa sako:

   Laba diena,noreciau paklausti kaip mazdaug turetu atrodyti rastinis tevu sutikimas?ar gali ji patvirtinti miestelio seniunas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Wizzair kompanija leidžia skristi vieniems 14 metų keleiviams, tik yra būtinas tėvų sutikimas, kuris leidžia vieniems skristi į kitą šalį.

 285. Andrius sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, penktadienį žadu skristi į Norvegija, Oslo Torp ((TRF) ar užteks tapatybės kortelės? ar reikia paso?

 286. Jovita sako:

  Laba Diena! Mano dukrai 15 mietu.As turiu pareiskyma is Lietuvos Respublikos Ambasados Jungtines Karalystes kad mano dukra gali vykti i LT be lydencio asmens. Ar gali jinai nauduoti ta pareiskima skrendanti is UK i LT. Pareiskimas parasytas Lietuviu kalba, ar man reikia ji isversti i anglu kalba. Dekoju! :)

 287. Erika sako:

  O negali vaikas 12metu skrist ish UK vienas?

 288. Erika sako:

  Labas.Ar yra tokia paslauga kaip uzsakyti vaikui(12metu) palydova?

 289. Valerijus sako:

  Laba diena, skrendam su žmona į Londoną, nusipirkom bilietus, bet vėliau sugalvojom su savim pasiimt 9 metų vaiką. Rezervavom jam bilietą atskirai, todėl turėjom nurodyt jį kaip suaugusį, nes vienam vaikui rezervacija negalima. 1). Ar dėl to nekils kažkokių problemų?
  2). Rezervuojant pasirinkom nemokamą bagažą, ar registruojant skrydžiui galima pasirinkt mokamą bagažą ir primokėt už jį?
  Ačiū.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   1. Tokiu atveju, reikia atvykti anksčiau prieš skrydį į oro uostą ir informacijoje paprašyti, kad „pridėtų“ vaiko bilietą prie Jūsų.
   2. Registruojantis internetu, galėsite pasirinkti registruotą bagažą.

  • Danielius sako:

   Sveiki , labai svarbu zinoti , tad klausiu ) Ziurekit kokio dokumento reikia skrendant i Tel Aviva ? Ar uztenka tik tapatibes korteles ar butinas ir uzsenecio pasas ? ;O

 290. Aurimas sako:

  Laba diena, mano ID kortele dar galioja 4 menesius, uz savaites isskrendam I prancuzija savaitei laiko, nekils jokiu bedu, kad asmens tapatybes kortele nebegalioja puses metu?

 291. Agnieska sako:

  Laba diena, turiu toki klausimeli, gyvename su vyru Didziojoje Britanijoje, Lietuvoje yra mano seses vienai 16m, kitai 15, kokiu dokumentu be paso reikia kad jos atskristu pas mus i Anglija paatostogaut vienos, be lydincio asmens.aciu uz atsakyma.

 292. evelina sako:

  Tj kokiu man dokumentu reike waziuojant i woketija 16metu?

 293. Galina sako:

  Laba diena. Mano vaikai:17 metų dukra ir 9 metų sūnus ketina vykti pas tėvą į Norvegiją, kokius dokumentus jie privalo turėti skrendant Wizzair aviakompanija (be asmens tapatybės dokumentų), ar tėvų sutikimas yra būtinas abiems vaikams, kaip suprasti sakinį, kad vaikas prisiima visą atsakomybę už kitą mažametį vaiką, kaip šis sutikimas turėtų būti įformintas? Ar šis sutikimas bus reikalngas ir skrendant atgal iš Norvegijos į Vilnių, ar turi būti jo notariškai patvirtintas vertimas į anglų kalbą. Būčiau dėkinga už kuo skubesnį atsakymą.

 294. Indrė sako:

  Laba diena, norėjau jūsų paklausti. Skrendu į Norvegiją pas tėtį su broliu kuriam 10 metų. Koki dokumentai jam reikalingi, ir ar reikia tėvų sutikimo? Aš pilnametė, mūsų pavardės vienodos. Ačiū

 295. evelina sako:

  Laba diena. As noreciau paklausti man yra 16 metu. Ir as noriu skrysti i voketija viena. Reike mamos sutikimo su notaro patwirtinimo? Ir ar reike ta leidima pervesti i vokeciu kalba?

 296. Viktorija sako:

  Sveiki, musu skrydis uz dvieju dieju,vyras ir vaikas skris su asmens gryzimo dokumentu,bet musu skrydis is Luton i Ryga,ar mus praleis? Nes tik dabar paskaiciau kad kitu nepraleido.

 297. Aura sako:

  Sveiki.vykstant i Anglija su kudikiu kokiu dokumentu mums reikia?ar. Reikia tevo sutikimo? Ir jei ne ar gimimo liudijima kadangi musu su dukra pavardes skirtingos ar reikia verst i anglu kalba?
  Pagarbei.

  • Indrė sako:

   Laba diena Aura,

   Jums reikalingi kelionės pasai ar kortelės.
   Jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas. Į anglų kalbą dokumentų versti nereikia.

 298. Gitana sako:

  Sveiki, skrendame i Norvegija, kaip supratau, paso nereikia, uztenka tapatybes korteles?
  Vaikui reikia paso ar tapatybes korteles?Aciu.

 299. Aušra sako:

  Sveiki,
  ar gali 15 metų mergaitė skristi į Londoną ir parskristi iš Londono viena, kokių reikia dokumentų?

 300. Rita sako:

  Laba diena, noriu paklausti, skrendant į Londoną ar galioja asmens tapatybės kortelė ar būtinai reikalingas pasas. Ačiū.

  • Indrė sako:

   Galioja ir Asmens tapatybės kortelės

  • Roberta sako:

   Sveiki. Kokiu dokumentu reikia keliaujant i anglija su 1metu vaiku? Vaiko gimimo liudijime yra tik as yrasyta. jos tevo domenu nera. Ar reik papildomu kazkokiu leidimu ar popieriu?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei kūdikio ir mamos pavardės sutampa papildomi dokumentai nereikalingi. Kūdikiui keliaujančiam su mama reikia turėti pasą/ID kortelę.

 301. Tomas sako:

  Sveiki, spalio gale skrisiu pas broli i UK aplankyti jo, kokius man dokumentu reikes pateikti oro uoste? man 16 metu, skrisiu vienas.

 302. ausra sako:

  Laba diena . Uzregistravau bilietus bet anksciau laiko negu pries 7 dienas. Ar man reikia is naujo uzsiregistruot? Ir niekur man neduoda pildyt duomenu nes ilaipinimo talone tuscia . Tai ar nieko tokio kad ten tuscia ?

 303. Violeta sako:

  Laba diena. Norejau paklausti: ar skrendant i Tel Aviva reikalinga viza? Ar galeciau vietoj tapatybes korteles (tuo metu jos galiojimas bus pasibaiges) pateikti oro uostuose pasa (reikalingas vykstant ne i Europos Sajungos salis)?
  Dekoju uz atsakyma.

 304. Viktorija sako:

  Labadiena, norejau jusu paklausti kaip galeciau gryzti i lietuva, jei pameciau pasa norvegijoj mano lektuvas uz savaites. nezinau ka daryti, gal galit man padeti, nes labai bijau, kad negalesiu gryzti namo, be tapatybes korteles. turiu tik norvegiska banko- tapatybes kortele su nuotrauka ir norvegisku ID numeriu, gal uztektu ir jos?

 305. Eglė sako:

  perkant bilietus internetu buvo nurodyta neteisinga pavarde ji panasi taciau ne ta. kai teliko man atspauzdinti bilieta, tada tik pamaciau kad neteisinga pavarde. ar dar galima ka nors pataisyti.

  • Indrė sako:

   Nemokamai – ne. Susisiekite su Jus aptarnavusiu agentu, dėl pavardės keitimo.

  • Vaiva sako:

   Sveiki,
   Norėjau paklausti, jei skrydis į Romą numatytas 2013.12.03, o asmens tapatybės kortelė galioja iki 2014.01.02, ar nekils registracijos ar kitų problemų užsiregistruojant skrydžiui,nes kitose kompanijose asmens tapatybės kortelė turi galioti ne mažiau kaip 3 mėn. Pas jus tokios info neradau.
   Labai dėkui, Pagarbiai Vaiva

 306. aura sako:

  Jei vienas asmuo pirko bilietus ne tik sau, bet ir dar vienam asmeniui, ar bus tik viena įlaipinimo kortelė abiems asmenims, ar turėčiau turėti dvi skirtingas įlaipinimo korteles?

 307. Arminas sako:

  Laba diena,

  registruojantis isklio nesklandumu. Noreciau suzinoti, ka daryti.
  1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
  2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?

  • Indrė sako:

   1. registracijos metu, pilandt keleivio duomenis skrydziui Belgradas – Oslas reikalavo ivesti vizos numeri ir ja isdavusios salies pavadinima. Vietoj to prie vizos numerio uzrasiau zodi „nera“, o isdavusia sali nurodziau „Lietuva“. Ar oro uoste del to neisklis keblumu? Ar skrydis vis dar galimas?
   Atsakome: tai nėra gerai – skrydi galimas, tačiau oro uoste turėsite mokėti papildomą mokestį už naują registraciją

   2. Registruodamasis kitam skrydziui – Oslas – Vilnius atspausdintoje ilaipinimo korteleje pamaciau, kad nera nurodyta mano plietybe (tuscias laukelis) ir ID nr. laukelis taip pat tuscias. Ar del to gali kilti keblumu, kaip galima butu istaisyti klaidas (jei galima)?
   Atsakome: nieko tokio – skrydis galimas ir be šių duomenų

 308. Arminas sako:

  Laba diena,
  turiu bilieta is Serbijos (Belgrado) i Norvegija (Osla). Registruojantis skrydziui praso „vizos“ numerio ir ja isdavusios salies. Bet lietuvos pilieciams nereikia vizos nei Norvegijoje, nei Serbijoje. Ar galite patarti ka daryti, kad leistu issaugoti keleivio duomenis ir vykdyti registracija toliau.

 309. Liudmila sako:

  Laba diena, reservojant bilieta buvo padaryta klaida vietoj ponios, paspauziau ponas,klaida pastebejau kai jau atejo ilaipinimo dokumentai.Ar bus problemu. Ar galima tai kaip nors istaisyti?Iki skrydio liko savaite.

 310. arnas sako:

  Laba diena. As turiu laikinaji gryzimo pazymejima I lietuva is nyderlandu karalystes. Kai uzsisakinejau bilietus nurodziau savo I’d korteles numery kol ja turejau. Ar mane praleis su situo pazymejimu rytojgryzti i lietuva?

 311. Katin sako:

  Sveiki,
  Ar galima srist ir gryzt is Lietuvos I Norvegija tik su lietuviska tapatybes kortele?aciu

 312. Tomas sako:

  laba diena noreciau tiksliai suzinoti ar galeciau gristi i lietuva is uk su pasibaigusia tapatybes kortele? jau 3 menesiai pasibaigusi kortele.

 313. Jolanta sako:

  Laba diena,noriu paklausti..
  man su sunum kelionei bilieta nupirko draugai is Londono..i viena puse.
  Mano kelione pazintine.
  Mano skrydis bus is Vilniaus..klausimas:
  Ar man reikalingi su sunumi kokie nors papildomi dokumentai oro uoste registruojantis skridziui?
  Ar man reikalingas buvusio vyro sutikimas kelionei?
  (esu issituokusi)
  Dekoju..

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Vyro sutikimas nereikalingas. Kelionės metu patariame turėti iš anksto užregistruotus įlaipinimo kuponus.

 314. Gintare sako:

  Sveiki.nesenai susituokiau ir man reikia pasikeisti pavarde ant bilieto, nes pasikeite pase ir korteleje.Skambinau, sake reikia faksu issiusti kopijas santuokos liudijimo ir paso, dave numeri.Bandziau siusti is dvieju vietu, neduoda siusti.Bandziau vel skambinti keleta kartu, tenka ilgai palaukti, bet niekas neatsiliepia. Ir taip jau gal 100 litu praradau, per tuos skambucius.Gal yra kazkoks kitas budas, zymiai greitesnis? Galbut yra mokamas? O gal tiesiog galima visa tai orouoste atlikti?

 315. Rugilė sako:

  Laba diena. Mano dukrai 14 metų. Ar jai galima skristi iš Lietuvos į Angliją ir atgal be tėvų? Parašyčiau raštišką sutikimą patvirtinintą notaro .

 316. edita sako:

  sveiki
  Prancuzijoje vasaros metu tiek merijose,tiek policijos prefekturose pasus ar asmens tapatybes korteles isduoda minimum per 7 savites..todel ir pateikiau jums klausymeli..

 317. edita sako:

  Laba diena
  Vyras prancuzas,as lietuve,o vaikas gimes Prancuzijoje..problema ta,kad mes nusipirkome bilietus i Lietuva rugsejo 15-ai,o musu vaikas,gimes balandzio men dar neturi paso ir asmens tapatybes korteles..ar tiks Wizzair kompanijai Lietuviu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Lietuva ir po to Prancuzu ambasados isduotas Asmens grizimo pazymejimas skrydziui i Prancuzija..mes busime LT 10 dienu..Tiek Lietuviu ambasada,tiek Prancuzu patvirtino,kad gali isduoti siuos laikinus dokumentus..gaila butu,jai kelione isgaruotu per kvailas musu klaidas nepasitikslinus informacijos apie asmens dokumentus..maneme,kad vaika iki metu galima uzregistruot tevu pase :( pasikeite istatymas..aciu uz info

 318. Miglė sako:

  Laba diena, aš skrendu su drauge į Barseloną, mes nusipirkome bilietus, bet iki skrydžio dar apie 3 mėn., dar rezervacija neįvykusi. Tačiau mano draugė jau nebegalės skristi tuo laiku, todėl aš pasiūliau kitai draugei tą jos bilietą.Kaip suprantu, pinigų už bilietą jau neatgausiu? Perkant bilietą buvo įrašyta anos merginos pavardė. Ar bus papildomas mokestis už pavardės pakeitmą rezervacijos metu? Ačiū

  • Indrė sako:

   Pavardę turite pasikeisti dar iki to – kol darysite registraciją į skrydį. Pavardės keitimas – mokama paslauga

 319. Silvija sako:

  Laba diena,
  Mano tapatybes korteles galiojimas baigsis uz apatyksliai 2 menesiu. As turiu skrydzio bilieta i vilniu siu metu rugpjucio 16-tai dienai. Ar man nekils del to nesklandumu? Gryztu rugpjucio 19-taja.
  Aciu.

 320. kristina sako:

  Labas. Jaigu bilieto isvykimo data yra 28. O paso galiojimas baigiasi 28. Ar ta diena dar galima grysti ii lietuva?. Ar skrydziui lektuvu uztenka 11metu vaikui gimimo liudijimo

 321. Ruta sako:

  Laba diena,
  Pameciau savo ir dukrytes tapatybes kortele, isvykti i Norvegija bilietus turime antradieniui, todel mums siu dokumentu padaryti nespeja. Ar yra kazkoki laiki isvykimo dokumentai?

 322. Daina sako:

  Sveiki,

  pries kiek laiko pries skrydi reikia buti orouoste?

  • Indrė sako:

   Priklausomai nuo Jūsų skrydžio, ar turite registruojamą bagažą, ar atlikote registraciją. Rekomenduojame būti 2 val iki skrydžio bet ne vėliau nei 50 minučių iki skydžio

 323. Gintare sako:

  Sveiki, norejau paklausti,draugai pirko bilietus per wizzair is Anglijos i Lenkija,jie buvo pasidare laikina pasa(kuris galioja 14d) savo 6 men sunui. Ir ju nepraleido sako’Su tokiu pasu galima Tik i Lietuva vaziuoti’. Ar istikruju jie turejo tokia teise nepraleisti ju?

  Aciu

 324. Julija sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti ar man butinas notaro patvirtintas tevu sutikimas skrendant is Anglijos i Lietuva vienai. Man 15 metu.

 325. Julija sako:

  Laba diena noriu paklausti ar butinas tevu sutikimas man vienai parskristi is Anglijos i Lietuva? Man 15 metu.

 326. Tomas sako:

  sveiki, mano pasas galioja dar tris menesius, ar as galiu savaitei skrist y norvegija,
  aciu

 327. daumante sako:

  sveiki, mes gyvename anglijoje ir girdejau, kad is anglijos skrendant i lietuva nereikelingas notaro patvirtintas igaliojimas vesti vaika ne tevams, o tarkim dedei. mano dukrai 5 metai ir seses vyras skrendant pasiimtu ja, ar reikalingi kokie dokumentai, nes uk notarai sako, jog uztenka ranka parasyti leidima.

  • Indrė sako:

   Jei mergaite Lietuvos pilietė – grįžti į Lietuvą tėvų sutikimas gali būti ir nereikalingas, tačiau jei vaikas be tėvų norės išvykti iš Lietuvos – bus reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro

 328. Karolina sako:

  Mes siuo metu gyvename UK. Rugpjucio menesi palnuoju su sunum is Anglijos skristi i Graikija arba Ispanija savaitei atostogu. Ar reikalingas tevo sutikimas?

 329. Eimante sako:

  Sveiki, ar 15 metu panele,gali skristi viena be tevu sutikimo is Lenkijos i Norvegija is Norvegijos i Lietuva (bilietas su persedimu) ?

 330. Greta sako:

  Sveiki,
  Skrendu tik su rankiniu bagažu, ar galiu jame skraidinti suknelę ir aukštakulnius?

 331. Aldona sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus ir niekur nebuvo nurodyta pasirinkti koki dokumenta pristatysiu ilaipinimo metu, taipogi nebuvo nurodyta irasyti ID numerio ir galiojimo datos, ir dabar biliete yra tucvia erdve prie pastaruju. Ar cia viskas taip ir turi buti ar WizzAir jau nebereikalauja siu duomenu? Ir dar, ar skrendant i Norvegija pakanka tik ID?

 332. Viktorija sako:

  Sveiki. Man 17 metų ir aš skrendu į Angliją. Ar man reikalingas tėvų sutikimas, notaro patvirtinimas?

 333. ieva sako:

  Laba, man 16 metų, skrendant į Norvegiją (Stavangerį) yra būtinas tėvų sutikimas?

 334. Goda sako:

  sveiki norejau pasiteirauti, ar vykstant i estija man reikia tevu sutikimo jei man yra 17?

 335. Karina sako:

  Sveiki, man 15 metų ir skrisiu viena į Anglija pas brolį. Ar reikia tėvų sutikimo?

 336. Ieva sako:

  Sveiki. Noriu paklausti, ar man būtinas tėvų sutikimas, norint skristi iš Lietuvos į Angliją vienai? Man 16 metų.

 337. Erikas sako:

  Sveiki, man 17 metų ir artimiausiu metu žadu skristi į Norvegija, ar norint skristi vienam būtina turėti notaro patvirtinta tėvų sutikimą?

 338. Dovile sako:

  Labas vakaras, skrendu su wizzair,gavau jau bilieta, kuris buvo pirktas internetu. tik jame nera nudoryta mano pilietybe ir id korteles numeris- palikti tusti langeliai, o darant check-ina juos suvedziau.

 339. Dzeremis sako:

  Sveiki, 16-metis gali skristi i lietuva is Uk be tevu sutikimo ?

 340. Emigrantas sako:

  laba diena,man yra 16 metu ir as noriu grizti is uk i lietuva, ar man bus butinas tevu sutikimas ?

 341. Giedre sako:

  Sveiki,mano 5 metu dukryte neuzilgo skris is Londono i Lietuva su mano drauge.Ar tokiu atveju reikalingas mano igaliojimas ar jokiu papildomu dokumentu nereikia?Dekui.

 342. Karina sako:

  Sveiki. Aš esu registruota Anglijoje, Liepos mėnesį žadu viena skrist į Lietuvą atostogoms. Man 15 metų. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Jei esate Lietuvos pilietis – namo grįžti galite ir be tėvų sutikimo, tačiau išvykstant iš Lietuvos – jis bus reikalingas

 343. Egle sako:

  Laba diena,
  Pirkau internetu skrydžio į Paryžių bilietus per Happyfly firmą. Skrydis rytoj. Tačiau jie man neatsiunčia skrydžio talonų (boarding pass). Ar galėčiau juos gauti kitu būdu? ar galima juos spausdintis Vilniaus oro uoste? Ar yra papildomas mokestis jų neturint ir spausdinantis oro uoste?

  Dėkoju, laukiu atsakymo

 344. David sako:

  Laba, esu 15 metų, ir noriu skristi į Norvegiją, tai kokia kalba turi būti parašytas tėvų sutikimas?

 345. Dovydas sako:

  Sveiki .Man 15 metu skrisiu vienas i norvegija su Wizzair ,ar reikia tevu sutikimo ar ne ? Jei reikai kokia klba turi buti parasytas sutikimas

 346. Karina sako:

  Sveiki, man yra 15 metų, gyvenu Anglijoje, kitą mėnesį planuoju viena skristi į Lietuvą. Ar reikalingas tėvų sutikimas?

  • Indrė sako:

   Vykti į Lietuvą galite ir be jo, tačiau gali kilti problemų išvykstant iš Lietuvos, todėl tėvų sutikimą rekomenduojame turėti

 347. Jurate sako:

  Sveiki, dar karta,
  aciu uz atsakyma, bet man kyla klausimas: kodel 14 meciui skrendanciam is vienos Sengenio erdves valstybes (NO) i kita (LV)reikia tevu sutikimo? visose kitose aviakompanijose raso, kad nereikia. Be to perkant bilieta is Wizzair irgi nieko nera pamineta, kad reikia tevu sutikimo.