Registracija į Wizzair skrydį 615

Keleivio ir bagažo registracija internetu į Wizzair skrydžius

Nemokama registracija į Wizzair skrydžius galima tik internetu. Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 30 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama.

Jei pasirinksite registraciją internetu, įlipimo kortelę turėsite atsispausdinti ir pateikti prie įlipimo laiptų kartu su kelionės dokumentais (pasu arba nacionaline tapatybės kortele). Jei turite ne ES kelionės dokumentus, turite atvykti į registracijos vietą, kad prieš einant prie įlaipinimo vartų jūsų dokumentai būtų patikrinti ir ant įlaipinimo kortelės būtų uždėtas antspaudas. Jei keliaujate su registruotu bagažo skyriuje vežamu bagažu, į bagažo atidavimo punktą turite atvykti ne vėliau kaip likus 40 minučių iki jūsų skrydžio. Jei negalėsite pateikti atspausdintos įlaipinimo kortelės, būsite paprašyti sumokėti registracijos oro uoste mokestį (30 EUR), kad jūsų įlaipinimo kortelė būtų atspausdinta registracijos punkte.

Registruojantis oro uoste taikomas 10 EUR mokestis vienam keleiviui už skrydį. Registracijos oro uoste mokestį galima sumokėti užsakant, vėliau naudojant parinktį “Įtraukti paslaugą” arba susisiekus su skambučių centru. Mokant registracijos mokestį oro uoste, taikomas didesnis, 70 EUR mokestis.

Užsiregistruoti internetu galite likus nuo 30 dienų iki 3 valandų iki suplanuoto skrydžio išvykimo laiko, jei užsakymą pateikėte prieš 2017 m. rugpjūčio 15 d.  arba jei įsigijote vietą pateikdami užsakymą 2017 m. rugpjūčio 15 d. arba vėliau.
Jei vietos neįsigijote pateikdami užsakymą po 2017 m. rugpjūčio 15 d., užsiregistruoti galite tik likus 48 valandoms iki išvykimo. Skrendantys į abi puses, kai neįsigytos vietos, gali užsiregistruoti grįžimo skrydžiui, kai atsiranda galimybė užsiregistruoti išvykimo skrydžiui, likus iki 15 dienų iki skrydžio išvykimo.

Jeigu užsiregistravote ir pamiršote atsispausdinti ar palikote namie savo įlaipinimo kortelę, tai atsispausdinti kelionės dokumentą (boarding pass) galite tiek Vilniaus oro uoste, tiek Rygos oro uoste naudojantis savo el. paštu ar USB atmintinę. Yra taikomas paslaugos mokestis. Daugiau informacijos apie šiuos būdus ir vietas, kur tai galite padaryti galite rasti čia.

615 thoughts on “Registracija į Wizzair skrydį

 1. Karolina says:

  Sveiki,
  Turime skrydį sekmadienį (02-11) 19:25, dabar dvi dienos iki skrydžio (02-09) 20:03 bandau registruotis, bet dar vis rodo, kad mokama registracija.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   registracija pradedama vykdyti likus lygiai 48 valandoms iki skrydžio vietos laiku, iš kurios šalies skrendate.

 2. Indrė rasinskyte says:

  Sveiki, nusipirkau keliones bilietus, kodel nepraso dokumentu duomenu?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   dokumento duomenys yra reikalingi tuomet, kai jau registruojatės į skrydį.

 3. Laima says:

  Bandau pasidaryti check in, bet prašo apmokėti 10 eur. Ir nurodyti kur noriu sedeti. Kodel neleidzia nemokamo check in pasidaryti ?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   reistracija yra pradedama vykdyti likus 48 valandoms iki skrydžio, jei registruojatės anksčiau veikiausiai todėl reikalauja mokesčio.

 4. Sandra says:

  Siandien nusipirkau bilieta online su paslauga,kad check-in pasidarysiu oro uoste (10euru mokestis)Kur man reikes kreiptis kad man padarytu check-in ?kiek laiko likus iki skydzio turi pasidaryti check-in ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sandra,

   rekomenduojame į oro uostą atvykti bent 4 valandos iki skrydžio ir kreiptis į aviakompanijos atstovybę oro uoste.

 5. Melisa says:

  Laba diena , per klaida bilete nurodziau vyroska lyti ., nors esu moteris . O skrydis jau rytoj . Ar nebis bedu su ilaipinimu ? Ar tai didele beda ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Melisa,

   tai nėra didelė klaida, neturėtų kilti nesklandumų.

 6. Lina says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar kai perki bilietą internetu, patį bilietą gauni tik po check-in’o? Lėktuvu skrendu pirmą kartą, į el. paštą gavau tik elektroninę sąskaitą-faktūrą ir laišką su skrydžio informacija ir viešbučių, mašinų nuomos pasiūlymais ir t.t., ar man reikia kažkurį iš jų atsispausdinti ir kadangi esu nepilnametė (15 m.) kokių man dokumentus man reikėtų turėti? Be to, man vis dar nenuskaičiavo pinigų nuo kortelės, baisu, kad kažkas bus ne taip.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Lina,

   tik po registracijos gausite įlaipinimo kortelę. Jeigu pinigai nebuvo nuskaičiuoti, galimai bilietas dar nėra išpirktas. Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 7. Ramune says:

  Sveiki laikiam skrydzio lapkricio 17 is uk i lietuva ir neina padaryti check-in.kiek laiko pries skrydi galima pasidaryti check-ina? aciu uz info.

  • Alvita says:

   Laba diena,

   Wizzair avialinijose registracija pradedama likus 48 valandoms iki skrydžio.

 8. Viktorija says:

  Laba diena, sumokejau uz bilieta, kur galeciau internete paziureti uzsakyma, kadangi galutinio registracijos puslapio man neparode, parasė kad ivyko klaida, pinigus nuo saskaitos nueme.aciu

 9. Diana says:

  Sveiki, turiu bilieta is larnakos i vilniu. Skrydis rytoj ryte, esu jau uzsiregistravus, taciau nerandu kur atsispauzdinti ilaipinimo korteles. Ar uzteks parodyti bilieta telefone?
  Aciu.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   visad rekomenduojame atsispausdinti bilietą ir turėti skrydžio metu.

 10. keleivė says:

  Sveiki, skrendu į Lietuvą ir iš Lietuvos turiu bilietus atgal į UK.Esu pasidariusi check in jau, bet pamiršau, kad Lietuvoje pasikeisiu asmens tapatybės kortelę. Ar galiu skristi su kita asmens tapatybės kortele nors nurodžiau senos kortelės duomenis? ar ką tokiu atveju daryti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   privalote keliauti su tuo dokumentu, kuriuo atlikote registraciją. Jeigu keisite asmens dokumentą, reiktų susisiekti su bilietų pardavėju dėl registracijos duomenų koregavimo.

 11. Vilmanta says:

  Norėjau pasiteirauti ar skrendant viskas turi tirpti į vieną lagaminą, ar galima turėti rankinę dokumentams, piniginei ir telefonui? Juk nelabai patogu dokumentus ir piniginę neštis rankoje ar atrakinėti lagaminą. Ar rankinė bus apmokestinama ir koks tada mokestis? Ir kur tada galima užsisakyti papildomą bagažą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   keliaujant Wizzair, galima gabenti tik vieną salono bagažą, papildomai negalite turėti rankinės. Registruotą bagažą galima įsigyti susisiekus su savo bilietų pardavėju, o jeigu pirkote tiesiogiai – aviakompanijos portale.

 12. Gintare says:

  uzsakinejau bilietus pirmyn ir atgal,vienam biliete mano vardas o kitam ne mano nors jokio kito nevedziau tik savo,ka daryti? kaip istaisyti? kazkas su vizairo puslapiu manau blogai,

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gintare,

   dėl rezervacijos koregavimo reiktų kreiptis tiesiogiai į bilietų pardavėją.

 13. Greta says:

  Sveiki, ar yra įmanoma dasipirkti bagažą, nors jau bilietai yra nupirkti, tiesiog galvojom, kad neprireiks, o dabar nežinome ką daryti. Skrydis spalio 11d. ačiū už atsakyma

  • Alvita says:

   Sveiki,

   taip, žinoma, tiesiog kreipkitės į savo tiesioginį bilietų pardavėją.

 14. Eglė says:

  Sveiki, ar labai didelė problema, jei biliete nurodyta asmens tapatybės kortelės galiojimo data netokia, kokia yra nurodyta ant kortelės?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Egle,

   pirmiausia, yra svarbu, jog Jūsų dokumentas, su kuriuo keliausite, bus galiojantis visos kelionės metu Šengeno erdvėje, ES arba 6 mėn. po kelionės su už Šengeno zonos ir ES ribų. Jeigu Jūsų duomenys registruojantis neatitinka duomenų Jūsų asmens dokumente, reikia kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją, kuris galės pakoreguoti informaciją.

 15. Edita says:

  Sveiki skrendu 22rugsejo i abi puses . isskridimui leido atsispausdinti biulieta o grizimui ne. ka dabar daryti

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Edita,

   susisiekite su savo bilietų pardavėju, jis galės tiksliai paaiškinti, kodėl nebuvo gauti visos įlaipinimo kortelės.

 16. Kristina says:

  Sveiki, darant chekina nereikia vesti paso duomenų? užtenka tik vardo pavardės? Bilietus visus jau atsispausdinus, paso duomenų vesti nereikėjo, galvoju ar klaida čia kokia ar viskas gerai

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Kristina,

   jeigu įlaipinimo korteles turite, viskas turėtų būti gerai.

 17. Jolanta says:

  Laba diena sumokejom siandien uz bilieta(skrydis rytoj 08.20d), bet nurodem neteisinga el. pasto adresa, tad neturim kaip pasidaryti chec’in’o. Ka daryti???

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jolanta,

   susisiekime su savo bilietų pardavėju ir pakoreguokite el. paštą. Jeigu nespėsite atlikti registracijos, ją galėsite atlikti oro uoste už papildomą mokestį.

 18. Aurimas says:

  Laba diena, nusipirkau bilieta, noriu skristi su asmens gryzimo pazymejimu, darant check-in tokios parinkties nera, kaip asmens gryzimo pazymejimas, ka daryti tokiu atveju, kaip uzregistruoti skrydi internete?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Aurimai,

   registruojantis turėtų būti pasirinkimas “kitas dokumentas”. Jeigu tokio pasirinkimo sistemoje nėra, susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 19. ommmmeijunsays: Wizkass=mmeš/dilei: width='8;r=g' srcsea commentu:an> ight='32'u> "sa=64&8 d.lass="fdiv> om 7i Wizpaud/diwidth=' class='aar lass="fiwidt1ttpnys:> etadata"> 2017/08/18 at 12:355ta,

  susisiekime su savo55taietų pardavėju ir pakoreguokite el. paštą. Jeigu nespėsite atlikti registracijos, j #comment-## --> el. pasto adresa, tad neturim kaip pasidaryti chec’in’o. Ka daryti???

  8:///red av76e6a0te 3bc4, s9d79.

8:///red av76e6a0te 3bc4, s9d79.
 • 7a57el9b2e27eb8tar7fc33958" r pardavėju.

 • 7a57el9b2e27eb8tar7fc33958" r pardnt-## -->
 • e57e328c2ec7254f6aa0akovia41613.
 • e57e328c2ec7254f6aa0akovia41613.
 • de u2227e4b7ae72e299d900ą.8452ardant-## -->
 • s#0lwi Apan8f6116676" class="comment-body">
  ite oto' he />r aKauan i A esund3pirydev hnt-s='aomma /d it clas j/diatar-i-womment-16.A4&8;di/#c
  ' /> <

  Norėjau pasiteirauti ar skrendant viskas turi tirpti į vieną lagaminą, ar galima turėti ranki613 2017/08/25 at 20:36 e57e328c2ec7254f6aa0akovia41613. e57e328c2ec7254f6aa0akovia41613.

 • niryysau<ęs ydt-tises oan> imen2 p'' /ayswrijun<' />ari:> 'ttp:/ /emeta commentmetadata">
 • i8;r=g' srcsar'' me s:3iaarmendayswri/g 2sk1s"į;i8;r=g' /p> >Eleonia .r says: s#0 ph 2xž />į avpan v8;r=g' zzai32' im /g 2sk1s"į says:
  • #0lwi <='3nayspirkashmshiwri cl'saysd 2017/08/19 at 16:03<573egistracija-i-wizzair-skrydi/#573egietų pardavėju ir pakoreguokite el. paštą. Jeigu nespėsite atlikti registracijos, j #comment-## -->
  20f1929979a5388eeki1ec8bbd8df292ti gerai.

 • 20f1929979a5388eeki1ec8bbd8df292tint-## -->
 • b04a55ie01afoke4dom22f34ipi4a5f.
 • 8cff7b3593visc4a832576d4doaa45c5tint-## -->
 • an class2"sayseWspavnt-e,32g 2i> omehento"sa'ttp:/uistarba
 • 5a1bcd42d63e86fff33feog2794ea1c2tint-## -->
 • ed943a8a87d41724a334i55a9a1353f0tint-## -->
 • <

  Norėjau pasiteirauti ar skrendant viskas turi tirpti į viro'tn"f alt depth- iid="commo' -14099a,

  susisiekime su sav4099aietų pardavėju ir pakoreguokite el. paštą. Jeigu nespėsite atlikti registracijos, j## -->

 • <3608/ietų pacommo' -bodya,

  sclass="commo' -auchor vc rda,

  ar't- mo'iclmeta commentmetadata">
 • 03 2017/08/19 at 16:03<3468/21 at 15:55
  <3468/

  sclass="commo' -auchor vc rda, sa1; Bilund6cl Ig Wnt/clte>imeg' lriai aomment says: pi laugia,fT> omclass=Jum' vatėc 'avatar avataor cnis< alyktismme/>mo'du>jamciprmeukc iki =64tatyns htss# 'gme2xli phne

  0