Geros naujienos! Wizzair rankinis bagažas kūdikiams – nemokamai! 16

Nuo šiol Wizzair rankinis bagažas kūdikiams – nemokamai!

Aviakompanija Wizzair gerina paslaugas. Iki šiol keleiviai keliaujantys su kūdikiu neturėjo galimybės pasiimti jokio papildomo bagažo į lėktuvo saloną.
Dabar su kūdikiu keliaujančiam suaugusiajam orlaivio salone be mažo arba didelio orlaivio salono bagažo leidžiama vežtis kūdikiui skirtą papildomą asmeninį daiktą, kurio didžiausi matmenys yra 40 x 30 x 18 cm. Wizzair rankinis bagažas kūdikiams yra įskaičiuotas į fiksuotą bilieto kainą.
Beje, iki 6 suaugusiųjų (užsisakiusių vietas tame pačiame užsakyme, į kurį įtrauktas kūdikis) gali eiti prie vartų ir įlipti į lėktuvą vieni iš pirmųjų.

Papildomai ir nemokamai galima gabenti vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę.

Kūdikiai iki 2 metų amžiaus sumokėjus kūdikio mokestį gali keliauti ant lydinčio suaugusiojo kelių. Kūdikiai turi būti iki 2 metų amžiaus per išvykimo ir grįžimo skrydžius. Su 1 lydinčiu asmeniu gali keliauti ne daugiau kaip vienas kūdikis. Kūdikio mokestį reikia sumokėti internetu per užsakymo procedūrą arba paskambinus į skambučių centrą. Be kūdikio mokesčio nereikės mokėti jokių kitų mokesčių arba užsakymo mokesčio.

Geros naujienos! Wizzair rankinis bagažas kūdikiams - nemokamai!

16 thoughts on “Geros naujienos! Wizzair rankinis bagažas kūdikiams – nemokamai!

 1. Alvile says:

  Sveiki, mes keliausime su dvynukais tai maistelio prireiks nemažai, ar mes galime turėti termosiuka tarkim 1l šilto vandens ir buteliuka šalto ir sauso maistelio dėžutę ? ar yra kažkokios normos ? nes norime turėti daugiau nes dar ilga kelionė laukia automobiliu namo 😏 ir dar galime turėti po rankinį bagaža kūdikiams?

  • Renata Wizzair says:

   Alvile,
   -Skrendant su Wizzair aviakompanija kūdikiams nemokamas bagažas nepriklauso.
   -Kūdikiui iki 24 mėn. galite gabenti iki 1 litro paruošto mišinuko. Patikroje gali paprašyti paragauti. Sauso maistelio dėžutės turinio svoris nėra apribojamas.

 2. renata says:

  sveiki,skrendu su wizzair,su kudikiu. musu vezimas susideda is dvieju daliu,remas ir ant virsaus tvirtinasi auto kedute,ar taip galima skristi?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Wizzair aviakompanija leidžia gabenti sulankstomą vežimėlį arba automobilinę kėdutę, kadangi visokių vežimėlių būna problemų dėl Jūsų vežimėlio kilti neturėtų.

 3. Jolanta says:

  Sveiki mums 7men planuojame skristi i Lietuva noriu vežtis sulankstomas ratus ir sportine vežimo dalį ar bus nemokama?aciu

 4. lina says:

  Sveiki. Nelabai suprantu su tuo vežimėliu. Norėčiau pasiimti vežimą, kuris susideda iš dviejų dalių: rėmas ir lopšys (nesusilanksto). Ar galima?

 5. Galina says:

  Sveiki! O vaikui 1,8metai kiek kainuoja biletas i Roma?

 6. Greta says:

  Sveiki,
  Norejau pasitikslinti del savo puses metu kudikelio bagazo. As i savaji nemokama krepsi deciausi savo daiktus, o i mazylio 40x30x18 krepsi- jo rubeliu, maistelio keliones metu, pampersu ir kelis zaisliukus.ar tai turi buti vienas daikto vienetas tokiais matmenimis?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzari, keleiviams su kūdikiu (iki 24 mėn.) leidžiama nemokamai gabenti bagažo vienetą (40x32x25 cm, svoris neribojamas), kuriame galite gabenti daiktus skirtus kūdikio reikmėms.

 7. Roberta says:

  Sveiki. O vaikams nuo 2 metu ar priklauzo nemokamai automobiline kedute ar vezimas?

 8. Indrė says:

  Sveiki,

  Labai malonu girdėti apie tokias puikias naujas sąlygas keliaujantiems su kūdikiu! (turiu omenyje nemokamą bagažą ir vežimėlio gabenimą.)

  Kūdikio krepšyje paprastai turime 200ml buteliuką vandens ir apie 300g termosą košės. Ar lėktuve galima gabentis šiuos daiktus skirtus kūdikiui?

  Ačiū,
  Indrė

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?