Wizzair dažniausiai užduodami klausimai 1,532

Kaip galiu apmokėti už Wizzair bilietus?

Pirkdami bilietus per Wizzair-skrydziai.lt svetainę, už bilietus galite atsiskaityti banko pavedimu, kreditine kortele arba grynaisiais. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

Ar į Wizzair kelionės kainą įskaičiuotas bagažas?

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Visam registruojamam bagažui taikomas mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair mažo orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose mažo orlaivio salono bagažo svoris nėra ribojamas.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair didelio orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose didelio orlaivio salono bagažo svoris yra iki 15 kg.

Koks yra registruoto bagažo svoris keliaujant su Wizzair?

Pigių skrydžių aviakompanijos Wizzair registruoto bagažo svoris yra 32 kg.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Wizzair?

Wizzair nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų arba jų bagažo į kitus (Wizzair arba kitų oro vežėjų vykdomus) skrydžius. Todėl neprisiimame atsakomybės už jokius tolesnius skrydžius, į kuriuos keleiviai gali nespėti. Labai patariame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip Wizzair skrydžiuose galima keliauti su vaiku?

Sumokėjus tam tikrą mokestį, kuris yra nuo 25 EUR skrydžiams į vieną pusę. Jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba paskambinus į skambučių centrą.  Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą, tokiu atveju skrydžius pirmyn ir atgal reikėtų rezervuoti atskirai. Vyresniems nei dvejų metų vaikams ant lydinčio suaugusiojo kelių keliauti neleidžiama.

Ar Wizzair teikia nepilnamečių palydos paslaugą?

Nepilnamečių palydos paslauga yra neteikiama.

Nuo kiek metų galima vienam skristi su Wizzair?

Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali nuo 14 metų, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Keleiviai nuo 16 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair be papildomų apribojimų ir būti atsakingi už kitą nepilnametį.

Ar kūdikiui galima priskirti bagažą Wizzair skrydžiuose?

Kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm, svoris neribojamas. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali su Wizzair skristi nėščios moterys?

Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.

 Ar galiu keisti keleivio vardą, pavardę skrendant su Wizzair?

Keleivio vardo ir pavardės keitimas galimas už papildomą Wizzair nustatytą mokestį. Jei pageidaujate atlikti keitimą susisiekite su portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Wizzair aviabilietus?

Taip. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, perkant bilietus užsisakykite ją ar po bilietų pirkimo susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766 arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

1,532 thoughts on “Wizzair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Ernesta says:

  Sveiki,

  Vaikui 15 metu ar gali vienas skristi i Anglija???

  • Sveiki,
   Keleiviai nuo 14 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 2. Zazmindas says:

  Kodėl perkant 1 ar 10 bilietų kaina mažesnė, negu perkant 12 bilietų. Ar perkant grupei yra brangiau ?

  • Sveiki,
   Pigesnių bilietų skaičius yra ribotas. Perkant didesnį kiekį bilietų skaičiuojama didesnė kaina visiems bilietams. Keliaujant su aviakompanija Wizzair 12 asmenų nepriskiriama grupei.

 3. Liutauras says:

  Tai Anglija neįeina į šengeino zoną?

 4. Liutauras says:

  Važiuosiu vienas, be tėvų, be jokios palydos. Man yra 13 metų, liepos 30 d. sueis 14. Planuoju po gimtadienio išskristi į Londoną (paatostogauti), tai ar jau galiu pirkti bilietus ar reikia laukti gimtadienio ir tik tada pirkti bilietus? Ir jei galiu, tai ar galit parašyti visko ko konkrečiai reikia? Ir ar reikės kokio raštelio kas mane perims (Londone), sutikimo ar pnš.

 5. Dovydas Pocius says:

  Sveiki, kokio svorio turi būti didelis salono bagažas, nes jūs teigiate iki 10kg, o wizzair.com teigia iki 15kg

  Large Cabin Bag (didžiaus. 15 kg)
  https://wizzair.com/lt-LT/useful_information/baggage
  Nueikite į skyrelį bagažo mokesčiai. Aš negaliu pirkti bileto laukiu atsakymo.

 6. Igne says:

  Sveiki, esu pasipiktinusi sios dienos skrydziu stavangeris-ryga. Skraidau sia kryptimi gana daznai ir taip nutike dar nebuvo. Padaviau telefona su jame esanciais bilietais nuskanavimui, nuskanavo viena bilieta, paziurejo i kita ir pasake, kad netinka, del to turejau sumoketi 70 €, uz ka??? Jei tie patys bilietai tiko priduodant bagaza, praeinant payikra, o nebetiko lipant i liektuva, kazkokia mistika. Bilietai buvo uzregistruoti, viskas buvo su jais gerai, tik tiek kad jie buvo telefone, o ne ant popieriaus lapo. Po manes ejusio vaikino “telefoninis” bilietas tiko, kaip taip gali buti?

  • Sveiki,
   Apgailestaujame, dėl susidariusios situacijos, tačiau mes negalime komentuoti oro uosto darbuotojų veiksmų. Rekomenduojame tikslios informacijos dėl susidariusios situacijos teirautis oro uoste arba skundą galite rašyti čia.

 7. Irina says:

  Sveiki.Ar gali 14m vaikas skristi iš Lietuvos į Anglija ir atgal vienas?
  Jei taip,kokiu reikia dokumentų?Kokį bilietą reikia pirkti?
  Vaikas turi LR pasą.Reikia notaro patvirtinto vieno iš tėvų leidimo?Kokia kalba turi but tas leidimas?Ar tiks jis skrendant atgal iš Anglijos?Ačiū.

  • Sveiki,
   14 metų nepilnamečiai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Leidimas rekomenduojamas anglų kalba.

 8. Kristina says:

  Laba diena, registruojantis skrydžiui kaip žinote rekia suvesti savo asmens dokumento informacija. Prie dokumento tipo duoda pasirinkti 3 variantus: 1. Kitas dokumentas 2. Nacionalis ID ir 3. Pasas. Skrydžiui į priekį pasirinkau antrąjį variantą (nacionalinis ID) užsiregistravau ir gavau bielietą, o atgaliniam skrydžiui man jau atomatiškai suvesta dokumento informacija, kurios nebeleidžia keisti, tačiau ten vietoje “Nacionalis ID” pažymėtas ” Kitas dokumentas” , nors dokumento numeris ir tas pats, bet ar tai gali dokumentų patikrinimo metu turėti kažkokios įtakos ir tai traktuoti, kad keliauju su skirtingais dokumentais ?

 9. Juste says:

  Sveiki
  Norejau pkalusti ar rankiniame bagaze galima veztis zukles reikmenis? (Ne meskere, bet ivairus kabliukai, valas).

 10. Matas says:

  Labas vakaras,
  Noriu pasiteirauri. As esu nepilnametis (17) mano drauge taip pat (15). Mes turime vaika 10 menesiu. Kokiu dokumentu reikeia jei mes norime tryse skristi is London oro uosto i Vilniaus? (Apie kudikio asmens gryzimo pazymejima informacijos nereikia)
  Aciu

  • Laba diena,
   Jeigu jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota Lietuvoje, tai jums tereikia lėktuvo bilietų ir pasų/asmens tapatybės kortelių, vykstant iš Londono į Vilnių.

 11. Natalija says:

  Laba diena,
  Dukrai 13 metų ir ji liepos mėnesį norėtų skristi į Londoną (skrydis į vieną pusę), aplankyti mamos. Mergaitę lydėtų suaugęs asmuo (ne giminaitis). Kokius dokumentus turėtų turėti mergaitė, apart paso? Ar reikalingas notariškai patvirtintas leidimas lydėti mergaitę? Ar lektuvo bilietai turi būti perkami kartu ar atskirai? Kaip perkant lektuvo bilietus turėtų būti pažymėtas lydintis asmuo?
  Dėkoju!

  • Sveiki,
   Rekomenduojame turėti notaro patvirtintą dokumentą, kad vienas iš tėvų leidžia keliauti. Lėktuvo bilietai turi būti perkami kartu. Perkant bilietą nereikia žymėti, kad tai yra lydintis asmuo.

 12. Inesa says:

  Sveiki, atliekant registracija i skrydi, vietoje kurioje reikia pasirinkti gimimo metus, sistema automatiskai mete klaidinga gimimo data (ta pastebejau registurojant antra keleivi). Nezinau ar tikrai sistema pakeite i klaidingus gimimo metus bet negaliu to jau paziureti sistemoje, ir to pakeisti nes keleiviai i skyri uzregisturoti. Ar jei buvo klaidingai ivesti gimimo metai, gali buti kazkokiu nesusispratimu?

  • Sveiki,

   Jeigu nuo pasikeitusių gimimo metų pasikeitė keliautojo statusas, t.y. tapo vaikų arba kūdikiu, tuomet gali kilti problemų. Rekomenduojame susisiekti su savo bilieto pardavėju dėl tikslesnės informacijos.

 13. Diana says:

  Sveiki,

  Man yra 17 metu,skrisiu viena is Belfasto i Vilniu!, ar man reikalyngas tevu igaliojimas?

  • Sveiki,
   Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietė, tai jums tėvų įgaliojimo nereikia, bet jeigu atgal vyksite į Belfastą, tai Jums yra reikalingas notaro patvirtintas dokumentas.

 14. Valerija says:

  Sveiki.Dukra 16 m. birzelio3d. viena skris su Wizzair į Airija.Skaičiau ,kad reikia sutikimo .Ji turi tėvo pavardę(tėvo nebeturim),mano,mamos,pavarde kitokia.Vaiko gimimo liudijime mano pavarde nesutampa su dabartine.Kaip sudaryt sutikimą?Ar dar reikalinga pavardes pakeitimo kopija?Ir kaip su grįžimu atgal į Lietuvą ar tiks tas pats sutikimas? Ačiū.

 15. Asta says:

  Laba diena,

  Ar galiu neštis kūdikį (8 mėn.) specialioje medžiaginėje nešynėje (ji pritvirtinama prie manęs (diržais, kurie susegami nugaroj; vaikas sėdi joje veidu į mane, mane apžergęs kojytėmis).

 16. ILONA says:

  seiki, sunui 14 metu. vasara is Belfasto skris I Vilniu. ar reikalingas tevu sutikimas?

 17. Nomeda says:

  Sveiki,drauge man nupirko Wizzair bilietus į Švediją pirmyn ir atgal ir atsiuntė elektroninius jų variantus. Man užtenka tik atsispausdinti ir juos pateikti oro uoste? Ar reikia dar kažkur papildomai registruotis prieš skrydį?

 18. Vida says:

  Sveiki,
  Kaip susisiekti su skambučiu centru(890094000), jei skambinant sako, kad tokio numerio nėra?

 19. laura says:

  Sveiki, keliaujant su rankiniu bagažu, skysčiam skirtame naišelyje galima dėti 113g arba 147ml kremus? Kas bus,jei įsidėsiu?

 20. symkaa says:

  sveiki keliauju su dukra 2 metu is Lutono Y kauna koks bagazas mums priklauso man ir dukrai ir ar mes atskirai galime gabentis abi po 1 litra skyscio?

 21. symkaa says:

  sveiki keliaujame su wizzair komopanija is Lutono y kauna dukrai yra 2 metai ar galiu nemokamai skraidintis vezimely ?

 22. Kristina says:

  Laba diena, ar galima vienam skristi i turkija 15 metu?

 23. syymkaa says:

  sveiki , ar galima nemokamai skraidintis vezimely dukrai 2 metai ? bei vienam zmogui galima gabentis skysciu iki 1 litro ar dukrai taipat priklauso 1litras skysciu? ar tokias priemones kaip tusa , kvepalus , galima tiesiog sudeti y lagamina be maiselio?

 24. barbolina says:

  Sveiki,su manimi skrenda dukra 2 metu norejau paklausti ar priklauso jei vezimelis nemokamai skraidintis kadangi biliete neradome niekur kur pazymeti jog jis mus yra reikalingas kaip galime jy skraidintis ir ar yra kokios papildomos salygos? bei vezamies kvepalus kurie nevirsija 100ml jie yra orginaliose dezutese ar butina juos pakuoti y maisely ar galima tusa tiesiog deti y lagamina ?

 25. Rasa says:

  Sveiki, skrendu is Luton i Kaunas orouosta. Su manimi skrenda kudikis 5menesiu. kaip supratau galiu tureti maza rankini bagaza, kurio ismatavimai atitinka bet ratukai lagamino didesni, ar toks tinkamas? Taip pat galiu tureti antra bagaza-rankinuka, kadangi skrendu su kudikiu, toesa? Ar tame rankinuke gali buti pieno buteliukai kudikiam po 200ml? Ir ar vezimeliui taikomi dydziu sr svorio apribojimai? Skrisim su wizzair. Labai aciu uz ats.

  • Sveiki,
   Keleiviams, keliaujantiems su aviakompanija Wizzair orlaivio salone leidžiamas tik vienas rankinio bagažo vienetas. Kūdikiams bagažas nepriklauso. Tik asmenys, kuriems kelionės metu yra priskirtas kūdikis gali su savimi gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas) kūdikio reikmėms.
   Bagažo išmatavimai tikrinami patikros dėžėse su ratukais, rankenomis ir kišenėmis.
   Kūdikiui galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro pakuotę.

 26. Ilona says:

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaže vežti uv gelius bei nagams skirtus klijus?

 27. Vida says:

  Sveiki,
  Mes su šeima vykstame į Norvegiją ir norėtume pasiimti šeimos draugą kartu su savimi (17m). norėjau paklasuti ar jam reikia tevų sutikimo ir ar grįžtant atgal iš Norvegijos nebus problemų?

 28. Vakarė says:

  Sveiki, užsisakant bilietus internetu į Angliją, neparašiau savo antrojo vardo kaip yra asmens tapatybės kortelėje, kažkaip praleidau, nes to vardo nenaudoju, tai dabar ant bilietų bus mano pirmasis vardas ir pavardė. Ar praleis mane kauno orouoste? Nes viso vardo keitimas brangiai kainuoja. Ar būtina viską keisti?

 29. Gabriele says:

  Sveiki, uzsisakiau skrydziui dideli orlaivio bagaza ir kartu pirmenybini ilaipinima, ar galiu buti uztikrinta, kad su pirmenybiniu ilaipinimu galiu isinesti ne tik bagaza, bet ir papildoma (siuo atveju moteriska rankine) asmenini daikta?

  • Sveiki,
   Keleiviai, keliaujantys su aviakompanija Wizzair ir įsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugas gali su savimi gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribotas).

 30. Aiste says:

  Sveiki,
  Mano dukra(15m) skrido is Lietuvos i Anglija viena ir jos prase parodyti tevu sutikima, jis yra lietuviskas. Ji dabar nori skristi is Anglijos i Lietuva viena, ar reikes jei sutikimo, ir jei taip ar uzteks to lietuvisko kadangi jis dar galioja ar reikia ji perversti i anglu kalba?

 31. Aiste says:

  Sveiki,norejau pasiteirauti del nesciuju skraidinimo pvz skrisciau su jusu kompanija 27 savaiciu ir neturesiu gyditojo pazymos kad galiu skristi nes jusu kompanija jos praso tik nuo 28 pagal ka jus sprendziate tuomet ar galiu skristi ar ne ?

  • Sveiki,
   Nėštukės su savimi turi turėti nėštumo kortelę, kurioje numatytas Jūsų nėštumo laikas. Taip pat aviakompanija neprisiima atsakomybės dėl galimų padarinių, todėl nėštukės pačios prisiima visą riziką.

 32. Gabriele says:

  Sveiki, skrendu jūsų aviakampanija už dviejų savaičių į Daniją pas draugą, turiu nuvežti išorinį kietąjį diską sutaisymui, ar galiu jį vežtis su savimi rankinėje? Problemų nekils dėl jo, kaip dėl įtariamo daikto? Ačiū.

 33. Erika says:

  Laba diena. Norėjau paklausti, ar būtų įmanoma nupirkti 13 metų mergaitei bilietą dabar (gimtadienis gegužės 15, sueis 14 metų), o skrydis būtų birželio 19?

 34. Ernestas says:

  Laba diena, ar galima bagaze gabenti metalo detektoriu skirta monetu paieskai ir kitiems metalams?

 35. Ingrida says:

  Sveiki,

  ar kaip registruotą bagažą galėčiau vežti paveikslą, kurio matmenys 120cm x 90cm? Ar galėčiau būti tikra, kad jis nebus pažeistas skrydžio metu?

 36. Seklys Morka says:

  Sveiki.
  Išskridimas – birželio 7d., o vaiko gimtadienis birželio 8d.ir jam sueina 14m. Ar galės vaikas skristi be palydos?
  Dėkui!

 37. ABC says:

  Sveiki, ar kokosu aliejus priklauso skysciu kategorijai jeigu jis kietos formos? Ar nekils problemu jeigu ji vesiuosi rankiniame bagaze stikliniame inde?

 38. Zita says:

  Ar galima susigrąžinti pinigus už bilietą? Ir kur kreiptis dėl grąžinimo?

 39. Gabriele says:

  Sveiki. Paskaičius comentarus, matau kad ir Wizzair turi nepilnamečių palydos paslaugą? Jei taip, kokia jos kaina?

 40. Beatrice says:

  Sveiki. Šią vasarą norėčiau skristi į Angliją (pas dėdę). Man yra 13 metų. Spalio 5d. man sueis keturiolika. Iki 14 man trūksta vos kelių mėnesių. Ar būtų galima skristi?

  (Nes labai labai noriu, o trūksta vos kelių mėnesių…)

 41. Angelė says:

  Labą dieną. Turiu klausimą. Su vyru ir kūdykiu skrendame iš Dordmando į Vilnių,su WIZZAIR kompanija.Kūdikis sėdės ant rankų iš tėvų,bet jo vardu galime turėti nemokamą bagažą lėktuvo salone?norime vežtis pampersų,maistelio pamaitinti lėktuve, ir sauso maistelio dėžutėje.Kiek ko galima vežtis,kiek galima vežtis pampersų.?Ačiū..

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu priskirtas kūdikis gali gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą (42x32x25 cm, svoris neribojamas), kūdikio reikmėms. Leistinas gabenti sauskelnių kiekis nereglamentuojamas.

   • Beatrice says:

    Na, manau, ne taip parašiau. Ar galėčiau skristi VIENA? Nes niekas iš giminių nesutinka skristi…. O man labai norisi…. O trūksta vos kelių mėnesių… Tai ir noriu išsiaiškinti, ar tie keli mėnesiai labai svarbūs. Nes gal būtų kaip nors įmanoma?..

 42. Kristina says:

  Sveiki, šeštadieniui turiu bilietą skrydžiui į Norvegiją, tačiau pasikeitus aplinkybėms, vykti nebegaliu. Ar reikia kur iš anksto pranešti, kad neatvyksiu?

 43. Kristina says:

  Sveiki,skrisiu i anglija su wizzair. Su manimi kartu keliaus dukra jai kovo pabaigoje bus 3metai. Skrendant jai priklausys atskira vieta+mazas rankinis bagazas. Ar i jos bagaza galima deti cigareciu bloka? Ar perijus oro uosto patikrinimus is duty free parduotuves nusipirkus cigareciu yra koks limitas kiek galiu ju veztis? Ir ar skrendant su mazuoju rankiniu bagazk yra svoris rybojimas?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair mažo orlaivio salono bagažo svoris neribojamas. Nepilnamečiai asmenys tabako ir alkoholio gaminių gabenti negali. Keliaujant lėktuvais leistinas gabenti tabako ir alkoholio gaminių kiekis patekus į Duty Free zoną nesikeičia.

 44. Darius says:

  Sveiki

  Kur galečiau gauti patvirtinantį dokumentą, kad Wizzair lektuvas vėlavo 12 valandų (Skrydis W68052)

 45. ramunė says:

  sveiki,atlikau registraciją internetu.ar reikia atsispausdinti tik bilietą ar dar papildomai kažkokį dokumentą dėl registracijos.ačiū

 46. Jolanta says:

  Sveiki mano bilietai yra Wizair mobilioj programelei, kaip su tokiais bilietais keliaut ir ar galima keliaut?

 47. Jurga says:

  Sveiki,

  kovo 9 skrendu i Izraeli tik su rankiniu bagazu.
  Ar rankiniamebagaze galiu veztis maisto ? ir kiek :
  1. Mesa ir jos gaminiai ( desreles, skilandziai ir pan.),
  2. Suris ( kieti pieno produktai).

  • Sveiki,

   Į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių, daržovių, pieno ir pieno produktų. Galima vežtis ne daugiau kaip 3 kg maisto produktų. Kiekvienos maisto produkto rūšies svoris neturėtų viršyti 1 kg.

 48. Aurelija says:

  Sveiki,
  14m. mergaite noretų skristi su 10m broliu iš Lietuvos į Norvegiją. Ar galėtų skristi, jei būtų lydintis asmuo. Ką daugiau turime žinoti apie tai? Ačiū.

 49. Gintarė says:

  sveiki, skrendu su rankiniu bagažu i Doncasteri , galiu detis vitaminus, vaistus nuo skausmo i kuprine ar juos reikia kartu prie skysciu? vaistai ne skysti o tabletes :)

  • Sveiki,
   Jei vaistai kietos formos – gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Vaistus ir vitaminus gabenkite originaliose pakuotėse. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 50. Paulius says:

  Sveiki, man 17 metu. Noriu skristi i Jungtine Karalyste, Doncasteri. Ar reikia tevu sutikimo? Nes nelabai supratau Jungtine Karalyste yra Sengeno zona ar ne? Ir ar istikruju reikia sutikimo ar ne skrendant i Doncasteri is Vilniaus. Aciu

  • Sveiki,
   Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Jungtinė Karalystė priklauso Šengeno zonai su išlygomis, tad nepilnamečiams keliaujant iš / į Jungtinę Karalystę būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Šengeno šalių sąrašą galite rasti čia.

 51. Donata says:

  sveiki, ar galima veštis prieskonius,kepimo miltelius rankiniame bagaže? :) Patikroje nepagalvos, kad neaiškios kilmės milteliai?

 52. Zita says:

  Sveiki,
  Ar gali 14m. Vaikas skristi vienas su wizzar is Vokietijos I Lietuva? Ar Vokietijos oro uoste neprasys tevu notarisko leidimo? Nes vaikas nuvyko I Vokietija su pilnameciu draugu, su automibiliu, I dabar as jam nupirkau bilieta skristi atgal is Vokietijos.

  • Sveiki,
   Vokietija priklauso Šengeno zonai, todėl notaro dokumento nereikia. 14 metų vaikas vienas su Wizzair kompanija skristi gali, bet kitam vaikui lydintis asmuo būti negali.

 53. Julija says:

  Laba diena,

  turiu dar vieną klausimą dėl vėžimėlio. Skrendant su vaiku vėžimėlį reikia atiduoti į bagažo skyrių? Ar reikia kažkaip ypatingai jį supakuoti? Ar reikia kažkokio specifinio lipduko su mano duomenimis ir pan. ?

  Ačiū už kantrybę.

 54. Pavelas says:

  Sveiki,

  ar planuojami tesioginiai skrydziai sia vasara is vilniaus i reikjavika?

 55. Rita says:

  Sveiki, ar galima iš anksto užsisakyti maitinimą skrydžiui? Jei taip, taip kaip? Jei ne, tai gal galima sužinoti ką iš maisto galima įsigyti skrydžio metu. Dėkui už atsakymus.

 56. Julija says:

  Laba diena,

  skrendu su 2 metų 4 mėn amžiaus vaiku. Vilnius – London Luton. Ar galiu nemokamai paimti jam vėžimėlį? Radau informaciją tik apie naujagimius..

 57. andrius says:

  sveiki. dukrai 13m.,6men. Kaip ji galetu atskristi pas mane i norvegija viena? aciu

 58. Genutė says:

  Sveiki , noriu leisti savo dukrai gryšti i Lietuvai laidoti draugo, jai 15 mėtu o už mėnėeio 16 , ar ji gali skristi viena?

 59. Lina says:

  Sveiki, planuojame skristi su 4 mėnesių kūdikiu. Ar galima prie autokedutes paimti rėmą, gaunasi kaip vežimas tik vietoje lopšio autokedutė? Registruoti kaip vežimą ar kėdutę? Ar nebus papildomo mokesčio po to?

 60. Lina says:

  Laba diena, keliausime su 4iu mėnesių kūdikiu. Ar galima prie auto kėdutės pasiimti ir jai skirtą vežimo rėmą? Gaunasi tas pats kaip vežimas tik viršus automobilio kėdutė.

 61. ERIKA says:

  Laba diena ar galima skrendant Wizzair rankiniame bagaze skraidintis vaistus asmeninima naudojimui?

 62. GABRIELE says:

  o sakykite kiek pampersu galima

 63. GABRIELE says:

  Milteliai

 64. GABRIELE says:

  Vokietija lietuva marsrutas
  Kudikio maistas supakuotas gamintojo pakuoteje kiek galiu jo pasiimti ?

 65. Donata says:

  Laba diena, tiks maišelis skysčiams ,kurio dydis 20×25 cm? :)

 66. as says:

  sveiki skrendu su rankiniu bagazu ar galima veztis rukytus lasinius ir desra rankineme bagaze ?

 67. Andrija says:

  Sveiki, ar labai didelė bėda jei skysčiams gabenti maišelio matmenys bus 25×18?
  Ačiū

 68. GABRIELE says:

  Ar galima kudikiui gabenti pieno misinio miltelius Pakuotese sandariose su uzrasu gamintojo. ? ir kiek galima jo gabentis

 69. Ineta says:

  Sveiki,

  keliauju su kudykiu (12 men.) ir iskilo klausimas del bagazo. Keliausiu su mazu orlaivio bagazu, taciau sitame puslapyje radau informacija, kad skrendant kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm. O wizzair internetineme puslapyje tokios informacijos neradau. Tai as galiu tureti papildoma bagaza ar ne?

 70. Gintarė says:

  Sveiki, ar galima vietoj maišelio skysčiams skysčius susideti į visiškai permatomą plastmasinę kosmetinę su užtrauktuku?

 71. ieva says:

  sveiki man yra 17metu ir as noriu skristi i londona pas mama. ar yra reikalyngas tevu sutikimas?

 72. ERIKA says:

  Sveiki skrisime su vaikuciu(vaikui jau virs 2 m)as imsiu dideli orlaivio rankini bagaza ar vaikuciui taipogi galimas rankinis bagazas?

 73. Evelina says:

  sveiki! ar gali keturiolikmetis (skrydis birzeli, o gimtadienis tampant 15-meciu liepa) skristi vienas? Skrydis is Vilniaus oro uosto i Solos (Stavangerio) oro uosta.

 74. Monika says:

  Sveiki, ar prekes kurias isigyju Duty free parduotuvėse turiu susitalpinti į rankinį bagažą ar galiu neštis atskirai į lektuvą?

 75. Olga says:

  Laba diena,
  ar galima skrendant į Londoną rankiniame bagaže (10KG) vežti lauktuvių
  rūkytą, vytintą dešrą, lašinius, sūrį ir panašiai.

  Ačiū

 76. burundukas says:

  Sveiki, ar yra kažkoks limitas grikių kruopų, kurį galiu gabentis į Londoną?

 77. dalia says:

  seveiki, šiuo metu esu Danijoje ir norėčiau į Lietuva skristi su Liektuvu, esu 17 metų ar reikia kokio tėvu sutikimo jog galėčiau skristi?

 78. Linkolnas says:

  Sveiki,
  Turiu skrydį su dideliu salono bagazu iki 10 kg.
  Ar papildomai nemokamai galiu pasiimti ir mazą salono bagažą?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviai orlaivio salone gali gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei keliaujate su dideliu orlaivio salono bagažu – mažas orlaivio salono bagažas negalimas.

 79. Ana says:

  Sveiki, ar galima skristi su šuniuku jūsų avialinija?
  kokie reikalavimai ?

 80. Renata says:

  Sveiki,
  ar Vilniuje nusipirkus duty free parduotuveje prekiu, jas reikia sudeti i rankini bagaza? Ar galima atskirai tureti maiseli? Skrendama i Londona. Aciu

 81. Erika says:

  Sveiki pastebejau kad wizzair pakeite tiesioginiu skrydziu grafika( vilnius bergenas)budavo antradienis ir sestadienis o nuo balandzio matau kad jau bus pirmadienis penktadienis. ar cia laikinai ar taip bus visada nuo siol?

  • Sveiki,
   Skrydžiai kryptimi Vilnius – Bergenas vykdomi nuo 2016.02.09 iki 2016.03.26 antradieniais ir šeštadieniais;
   nuo 2016.03.28 iki 2016.10.28 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.

 82. Mary says:

  Sveiki,
  Ar reikalingas igaliojimas, jeigu mociute skristu su anuku (3metu) is Luton-Vilnius? vaikas ir mociute lietuvos pilieciai.

 83. Milda says:

  Sveiki , turiu uzsisakiusi bilieta wizzair kompanijoje,bet siuo bilietu nebesinaudosiu. Ar imanoma atsaukti skrydi ir susigrazinti bent dali pinigu? Bilieta uzsisakiau internetu.

 84. ERIKA says:

  sveiki ar wizzair rankiniame bagaze galiu skraidinti plauku tiesintuva? ir kaip del vaistu asmenimiam naudojimui ar galima juos gabenti rankiniu bagazu? (skrydis vilnius-bergenas)

 85. Eduardas says:

  Sveiki,noriu skraidnt su savim stacionarų kompiuterį su didelu displėjum. Bet bijau ,kad vezant registruotu bagažu bus apgadintas. Ką galėtumėte pasiūlyt?

 86. Lina says:

  Sveiki, norejau paklausti. Skrendam su wizzair is Svedijos i Lietuva. Ar galima veztis misinuka vaikui. Jis turi buti padarytas ar galima veztis miltelius ir termosa silto vandens, nes skrydzio metu kudikis bus maitinimas. Lina

 87. Agota says:

  Sveiki, ar galima susigrąžinti pinigus už snieglenčių/slidžių inventorių jei bagažo nebereikia?

 88. Ignas says:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti apie skrydžius su augintiniais, šiuo atveju konkrečiai su šuniuku. Visur pateikiama informacija yra skirtinga, todėl jums rašau. Ar su wizzair galima skraidinti šunelį? Jei galima, tai kaip reikia užzakyti bilietus? Ačiū už informaciją.

 89. Karolina says:

  Sveiki, kokios taisykles gabenant nesunkius, taciau nestandartiniu matmenu paveikslus?

 90. Minde says:

  Laba diena, Vasario 3 diena skrendu i Norvegija. Norejau paklausti ar legalu jeigu viena Cigareciu Bloka nusiperku dar lietuvoje o kita duty free. Gautusi du blokai ar negauciau baudos del to?

 91. Paulius says:

  Ar galima iš Lietuvos į Norvegiją registruotame bagaže skraidinti maisto papildus sportui ( 2vnt.x 200 g. miltelių pavidalu kietoje pakuotėje)?

 92. Agnė V. says:

  Laba diena, ar galima atšaukti registruota bagaža ir už jį susigražinti sumokėtą mokestį, jei dar neesu padariusi bilietų registracijos?

 93. Jurga says:

  sveiki, norime skristi su kudikiu perkant jam sedima vieta, kadangi i lektuvo salona norime nesti automobilio kedute. beda ta, kad perkant bilieta pgal jusu pateiktus nurodymus ivesti raides EXST vietoj vardo, pasirenkant sedimas vietas, nerodo kudikio sedimos vietos, mums automatiskai parenka 2 vietas, trecioji salia net jau uzimta, kaip man zinot kad lektuve esant turesiu atskira sedima vieta kudikiui uz kuria as sumoku, prasau padekit.

 94. Gabriela says:

  Sveiki,
  Skrendam iš Vilniaus į Romą su 1 metų vaikučiu. Ar galima nemokamai mašininę kėdutę priduoti su registruotu bagažu, o sulankstomą vežimėlį – skėtuką pasiimti į lėktuvo saloną?
  Jei už sulankstomą vežimėlį reikia papildomai mokėti, gal yra nuolaidų papildomam kūdikių inventoriui?
  Dėkui

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai.
   Jei pageidaujate gabenti abu – vieną iš jų teks gabenti už papildomą mokestį, nuolaidos netaikomos. Kėdutę ir vežimėlį galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Lėktuvo salone vežimėlio gabenti negalite.

 95. Angelė says:

  labas vakaras. noriu paklausti kiek su vizzair kompanija galima vežtis cigarečių iš Vilniaus į Vokietiją.Ačiū..

 96. Laura says:

  Sveiki,

  Pirkome bilietus iš Bergen į Vilnių, rezervavom vietas pirmoje eilėje. Noriu pasiteirauti ar šios vietos viena nuo kitos yra atskirtos pertvaromis,kurios pasikelia ar tokiomis, kurios įtvirtintos ir jų pakelti nepavyktų.

  Ačiū labai

 97. Siga says:

  Sveiki,
  Ar keliaujant su vaiku kuriam yra 2metai galima imti masinine kedute? Ar uz ja reikes papyldomai moketi?

 98. Gabija says:

  Sveiki.
  Norėjau paklausti ar 15 metu vaikas gali skristi vienas? Kokie dokumentai yra reikalingi?
  Maršrutas: Luton–Vilnius (Wizzair)

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 metų.
   Nepilnamečiai, keliaujantys už Šengeno zonos ribų, turi turėti vieno iš tėvų notaro patvirtintą sutikimą.

 99. Angelė says:

  Labas vakaras. Noriu paklausti su Vizzair -skrydžiai,kiek galima vežtis cigarečių.?Ačiū.

 100. Lidija says:

  Sveiki.
  Skrendant is Lietuvos I Anglija, 16 metu. Ar rekia tevu sitikimo?

 101. Jurate says:

  Ar bus vykdomi skrydziai i korfu sala?

 102. ona says:

  Sveiki, ar reikia papildomų dokumentų keliaujančiam vaikui (14m.) vienam į Angliją?

 103. says:

  Sveiki, dar turiu klausimą ar galima vežtis dviaukštę nesudėtą tortui skirtą lėkštę? Ačiū

 104. Kristė says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima vežti su savimi mažą metalinį indą, lėkščių ar puodelių komplektą ir kvepalus 50 ml?

 105. Simas says:

  Niekaip neišeina susisiekti su konsultantais nurodytu telefonu 860026766. Kokiomis valandomis jie atsakinėja į skambučius?

 106. Marius says:

  Laba diena,
  norėjau pasitairauti ar prie rezervuotų bilietų parašyti bagažo išmatavimai reiškia jog tik vieną tokių išmatavimų bagažą galiu turėti? (iki 10kg (42x32x25cm). Ar galiu dar pasiimti foto aparato krepšį atskirai? Ar jis būtinai turi tilpti į nurodytus išmatavimus? Tuo pačiu dėl moteriškos rankinės. Ar ją galima turėti ar visiškai viską reikia kažkokiu būdu sukišti i 42x32x25cm išmatavimų kuprinę?

  Gražios dienos

 107. Toma says:

  Ant bilieto pazymetas orlaivio mazas bagazas. Ar as galiu keliauti su lagaminu nevirsijus 10kg ar jau skaitysis kaip didelis orlaivio bagazas? Kokia kaina jeigu reikia primoketi? Skrendu i Didziaja Britanija

 108. Aušra says:

  Sveiki,

  Ar galima skrendant su Wizzair Vilnius-Eindhovenas rankiniame bagaže vežti naminių sausainių ar kitų kepinių (konditerinių)? Arba kitą komercinį tradicinį Lietuvos gaminį (šakotis, skilandis, sūris, kučiūkai…)?

  • Sveiki,
   Naminius konditerijos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Šakotį, kietos formos sūrį, kūčiukus galite gabenti. Mėsos produktus rekomenduojame gabenti sandariai supakuotus (vakuume).

 109. Rasa says:

  Sveiki,
  Man priklauso nemokamas orlaivio bagazas, taciau sumokejau 4eur papildomai kaip pirmenybe ilaipinimui ir kaip supratau galiu pasiimti dar viena rankini bagaza pvz rankine kurios ismatavimai 40*35*18 ?

  • Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair ir įsigijote pirmenybinio įlaipinimo paslaugas, orlaivio salone galite gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas).

 110. Egle says:

  Sveiki,
  Turiu Wizzair discount club naryste,ar perkant bilieta tik kitam seimos nariui ( jei pati neskrendu) , nuolaida netaikoma?

 111. Edita says:

  Sveiki,ar rankinio bagažo svoris neribojamas ar turi iki 10kg būti? Ar galima papildomai neštis į saloną ir rankinuką?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviai gali gabenti: mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas) arba didelį orlaivio salono bagažą (56x25x25 cm, svoris iki 10 kg). Orlaivio salone galite turėti tik 1 vnt. bagažo. Rankinukas turi tilpti Jūsų bagaže.

 112. aistė says:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže turėti aliejinių dažų dėžutę?

  ačiū

 113. Greta says:

  Noriu paklausti žadu skristi 2016.03.18 man 13metu o gimtadienis 03.22 ar galiu skristi viena?

 114. Saule says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti kiek pas Jus kainuoja pakeisti keliaujanciuju pavardes? ir ar isviso galima tai padaryti, jei bilietai pirkti su “discount” nuolaida ir buvo pazymeta, jog skris perkantis asmuo…? Ta prasme ar vietoj jo gali skristi kitas zmogus? Jei taip, kokiu budu tai padaryti?

 115. Sande says:

  Sveiki, jei užsakytas skrydžio bilietas ir neatvykstama, kas tuomet?

 116. Andrius says:

  laba diena ar galima nuo 14 metu be lydincio asmens i anglija is lietuvos skristi su wizzair

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair vaikai, nuo 14 m. amžiaus gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Nepilnamečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 117. aistė says:

  Sveiki,

  skrisiu iš Ålesund į Vilnių su registruotu bagažu. Ar gali registruotame bagaže būti alaus buteliukas?

  Ačiū

 118. Zita says:

  Sveiki, ar reikalingas sutikimas skristi 17-metei į Švediją su Wizzair?

 119. Vaida says:

  Sveiki. Kai skrisiu su Wizz air is Anglijos i Lietuva busiu 28 savaiciu nescia ir atgal bilietas po 6 dienu, bus 29 savaites. Kiek zinau reikia gydytojo pazymos, kuri turi buti parasyta ne maziau,kaip pries 6 dienos pries skrydi. Del skrydzio pirmyn problemu nebus, nes pazyma galios, ar nebus problemu su skrydziu atgal, nes bus praejusios 10 dienu nuo gydytojo israsytos pazymos?

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Rekomenduojame gydytojo pažymą pasiimti prieš skrydį, ir turėti ją kuo naujesnę, kad išvengtumėte galimų komplikacijų.

 120. Brigita says:

  Sveiki, ar vaikui(2metai 3menesiai) priklausytu skraidinti nemokamai vezimeli? Ar priklauso tik nemokamas orlaivio bagazas kaip ir suaugusiajam?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair, vaikams iki 14 metų galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai. Vaikai, nuo 24 mėn. amžiaus, gali nemokamai gabenti mažą orlaivio salono bagažą.

 121. Jelena says:

  laba diena,
  kur galiu rast uzsakyta bilieta?

  • Sveiki,
   Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Eva says:

    Sveiki. Ar galiu 2,9metų vaikui į saloną pasiimti gėrimą ir užkandžių?žinau,kad iki 2metų galima. Taip pat noriu paklausti, jei pasirinkau registruotą bagažą,ar galiu į lagaminą įdėt automobilinę kėdutę-pasėstą,ar būtina atskirai priduoti?

    • Sveiki,
     Prašome patikslinti kokius užkandžius ir gėrimus pageidaujate gabenti ir koks Jūsų kelionės maršrutas.
     Jei automobilinė kėdutė telpa Jūsų registruotame bagaže – problemų kilti neturėtų.

     • eva says:

      Iš gėrimų norėčiau paimti arbatos arba vandens, o iš užkandžių – sausainių,gal dar kokių plėšomų sūrio lazdelių. Skrisime į Glazgą.

     • Arbatos ir vandens galėsite įsigyti Duty Free parduotuvėse. Sausainius bei plėšomas sūrio lazdeles galite gabenti.

 122. sandra says:

  skrendu is doncasterio I vilniu, gabenu bagaza ir maza orlaivio salono krepsi ( nemokamai ) , ir noreciau suzinoti ar galiu paimti arbata ir misinuka kudikiui (kudikis skrenda kartu ), pleduka, ?

 123. Kristina says:

  Sveiki,
  rytoj keliauju i lietuva su 2 metu vaiku. Jam reikalingas pienukas, tad kaip as ji galeciau pasiimti nenusizengdama taisyklems? galbut jo yra pirkti jau praejus muitine? dekoju :)

 124. sandra says:

  sveiki skrendu su 11men kudikiu noreciau suzinoti kokius daiktus gerimus ir maista galiu jam paimti i lektuvo salona? skrendam pirma karta todel klausimu kyla daug. aciu uz atsakyma

 125. Sigita says:

  Sveiki,
  pirkom bilietus iš Vokietijos į Lietuvą. Pervedėm pinigus, bet rezervacija dar nepatvirtinta (rašo, kad negavo mūsų apmokėjimo). Nurodytais tel nr niekas neatsiliepia. Kur gauti informacijos?

 126. virginija says:

  Labas vakaras, turiu klausima, nusipirkau bilietus i lietuva su dukra 7metuku, bet ji bijo skrist, nes ji turejo pirma karta per skrydi problemu su sveikata. Galiu skrist viena be jos ir palikt ja anglijoj su seneliais? Neturesiu problemu? Ir jei negalima toks variantas kaip nupirkti dukrai bilieta, nes pati jau nusipirkau? Aciu.

 127. ESTERA says:

  LABA DIENA. SKRENDU SU WIZZ AIR I NORVEGIJA, IR NORIU SUZINOTI KIEK GALIMA GABENTIS MAZAME ORLAIVIO SALONO BAGAZE VYTINTU DESRU VAKUUME??
  2. KIEK NERECEPTINIU VAISTU GALIMA TURETI JAME? (TOKIU KAIP IBUMETIN, VAIKISKOS ZVAKUTES VIBURCOL, MILTUKAI THERAFLU IR T.T.) AR YRA KAZKOKS RIBOJIMAS VAISTAMS??
  3. AR DUONA GALIMA GABENTIS? JEI TAIP, AR TURI BUTI KAZKAIP IPAKUOTA?
  4. AR YRA RIBOJAMA KIEK GALIMA ISIGYTI ORO UOSTE DUTY FREE PARDUOTUVEJE ALKOHOLIO?

  • Sveiki,
   1. Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai;
   2. Rekomenduojame gabenti protingą kiekį vaistų, atitinkantį Jūsų viešnagės laiką;
   3. Galite. Apribojimai nėra taikomi;
   4. Į Norvegiją galite gabenti:
   ✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   ✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.

 128. Erika says:

  Sveiki,

  Ar teisingai supratau, kad mazojo salono bagazo svoris nera ribojamas?
  Didelio salono bagazo svoris iki 10kg, bet koks mokestis butu norint pasiimti ji i salona skrendant i abi puses? (bagazas yra didesnis uz maza orlaivio salono krepsi, taciau nevirsija 56 x 45 x 25 cm). Kur ir kada reikia apmoketi uz sia papildoma paslauga?
  Aciu

 129. Nepilnametis says:

  Sveiki. Man yra 15 metų ar galiu vienas skristi į Olandija Eindhovena? Ar dar reikia kokiu dokumentu neskaitant tapatybės kortelės norint skristi vienam?

 130. Viktorija says:

  Laba diena, esu ,,Discount club” narys. Ar galiu nusipirkus bilieta sau, kitu pirkimu, su nuolaida nupirkti bilieta
  ir savo draugui tam pačiam skrydžiui? Jei ne tai gal tuomet galiu nusipirksu bilieta savo vardu chech in padaryti kito žmogaus vardu?

 131. Toma says:

  Laba diena,
  Noriu skristi su Wizzair kompanija su persedimu is Vilniaus i Skotija ir tada i Londona. Skotijoje man laukti reikes 4val. Turesiu registruota bagaza. Ar man ji reiks atsiimti ir vel priduoti, ar perkels bagaza be manes? Beto noreciau suzinoti,ar galesiu bent valandai palikti oro uosta, nes turesiu svarbu susitikima?
  Labai aciu uz atsakyma.

 132. ALEKSANDRAS says:

  SKRYDYS I NORVEGIJA AR GALIMA RANKINEM BAGAZE TURETI 1 KG SAUSAINIU

 133. Agnė says:

  Sveiki. Skrendu is Belfasto i Vilnių su kūdikiu ar galiu vežtis kūdikio vežimėlį ir automobilinę kėdutę nemokamai be papildomo mokesčio?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams nemokamai galite gabenti automobiline kėdute arba vežimėlį. Jei pageidaujate gabenti abu – galite tai daryti įsigiję kūdikio įrangos gabenimo paslauga, už papildomą mokestį.

   • Miglė says:

    Laba diena, jei pirkome bilietus per wizzair-skrydziai, tačiau skrisime Ryanair kompanijos lėktuvais (nemaniau kad tai įmanoma), tai mums reikia žiūrėti ryanair reikalavimus dėl bagažo ir t.t.?

 134. Vitalija says:

  Sveiki.

  Skaičiau, jog turint tik nemokama rankinį bagažą reikia skysčius turėti po 100 ml. Tai sakykite jeigu skysčio bus 100 ml, o pati bonkutė pvz 200 ml talpos. ar galima taip ?

 135. Justinas says:

  Sveiki. Atliekant pavedima uz bilietus iviko klaida, gavau laiska i e pasta kad galiu sumoketi sepa pavedimu. Pavedima atlikau bet negaunu jokio atsakymo.

 136. erika says:

  Sveiki,
  Skrendu su Wizzair dariausi chech in ir man atomatiskai issaugojo duomenys pirmyn ir atgal.Bet skrendant atgal mano kudikio duomenys keisis, nes Lietuvoje mes keisim kudikiui pasa.Ka man dabar daryti ar turesiu del to problemu? Aciu uz atsakyma

 137. Elzbeta says:

  Sveiki, ar galima keliauti i Norvegija su ID kortele ar butinai reikalingas pasas?

 138. Dovydas says:

  Sveiki, i Uk skrydau su mama,dabar 31 skrysiu atgal vienas,reikia sutikimo ar ko,gyvenu lietuvoje,anglijoje buvau atostogu,skrendu su wizzair. reikia tevu sutikimo ar nereikia> :)

 139. Kriss says:

  Labadiena, norėčiau pasiteirauti skrendame su vaiku į Norvegiją jam du metukai ar vaikui priklauso rankinis bagažas ar gali su savimi turėti maža kuprine

  • Laba diena,
   Vaikui nuo 2 metų jau priklauso rankinis bagažas kaip ir suaugusiam asmeniui. Nemokamai gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio matmenys negali viršyti 42x32x25 cm.

 140. Dovilė says:

  Sveiki,

  Ar Wizz air turi nėštukėms skirtą nėštumą ir jo laiką patvirtinančios pažymos šabloną anglų kalba?

 141. Justina says:

  Sveiki. Skrendu is Eindhoven i Vilniu su dodeliu orlaivio krepsiu. Ar kokosu aliejus priklauso skysciu kategorijai ? Nes realiaI jis yra kietas, o I skysti tampa tik 18 laipsniu temperaturoje.

 142. Egis says:

  Laba,

  Norėjau pasiteirauti skrendant į Jungtinę Karalystę galima vežtis 4 blokus cigarečių, o dar atskirai tabako galima?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   – 800 cigarečių;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 143. Vaidas rasiulis says:

  Labas, padariau check in skrydziui su wizzair, bet neparašiau iki kada galioja pasas, nekils problemų dėlto?

 144. Svetlana says:

  Laba diena.skrysiu i Vokietija su 5 menesiu kudikiu. Ar galiu misinuka tureti bonkutije o ne pakelyje kaip jisai parduodamas? Ar i termosa galiu ipilti vandens? Buteliukose gali buti vaiko arbata? Ir del vezimo, galesiu eiti iki pat lektuvo ir paskui iskart atiduos vezimeli? Aciu;)

 145. Julija says:

  Laba diena,

  norėčiau sužinoti, kokius veiksmus reikėtų atlikti persėdimo metu? Ar reikalinga papildoma registracija į antrą skrydį? Skrendu Vilnius- Ryga- Stokholmas, persėdimo laikas- 1val.
  Dėkoju už atsakymą.

 146. Urte says:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar 14 ir 15 metu mergaites gali skristi i Italija vienos be tevu ir be lydincio asmens? Kokiu dokumentu reikia?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   14 ir 15 metų nelydimi nepilnamečiai gali keliauti su aviakompanija Wizzair, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu skrendantį nepilnametį. Reikalingas bilietas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

 147. Karolina says:

  Sveiki.
  Skrendant su 1.5 metų vaiku, kokį kieki pieno galima vežtis su savimi? Ar jis jau turi būti supiltas į buteliuką ar gali būti nepradarytoje pieno pakuotėje 0,5 litro?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Paruošto mišinuko kūdikiams galite gabenti iki 1 litro rankiniame bagaže. Patikroje gali paprašyti paragauti.

 148. Deimante says:

  Noreciau suzinoti kiek kainuoja pakeisti Wizzair varda, pavarde?

 149. Skrydžio dieną(07-08-2015) vaikui bus 14 metų ir 1 mėnuo, bilietą nupirkome internetu kaip suaugusiam. Ar nebus kokių problemų? Niekur neina prisiskambinti(ten kur pirkome). Davė tel. 8-90094000, bet negalime iš Lietuvos ir iš Ispanijos prisiskambinti šiuo numeriu, kaip elgtis?

 150. Jolita says:

  Sveiki,

  Skrendu su 5 menesiu kudykiu su Wizzair is Dortmund i Ryga ir atgal.Turesime sportini vezima,skaiciau kad vezimas turi buti registruotas kartu su bagazu,bet kad as niekur neradau kad prie bilieto bagazo butu parasyta.Kaip man registruoti vezima?
  Kudykio pavardes paskutine raide yra ne lietuviska ( S bet su uodegyte ) bet uzsakant bilietus reikia rasyti lietuviskas raides,ar nekils problemu?
  Aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kūdikio vežimėlį galėsite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Keleivių vardai ir pavardės turi būti rašomi lotyniškomis raidėmis.

 151. Gabriele says:

  Sveiki.Ar galima rankiniam bagaze gabenti skutimosi priemones?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Peiliukus, jei jų ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu yra apsaugoti – galite gabenti rankiniame bagaže.
   Skutimosi putas iki 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.

 152. Ugnė says:

  Sveiki, keliauju į Angliją. Ar galiu vežti rankiniame bagaže injekcinius vaistus? Kokį kiekį?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Gabenant nerekomenduojame viršyti recepte nurodyto vaistų kiekio;
   Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas. Rekomenduojame gabenti ne didesnį kiekį vaistų, nei yra reikalinga Jūsų kelionės laikotarpiui.
   Injekcinius vaistus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.
   Rankiniame bagaže galite gabenti injekcinius vaistus tik tuo atveju jei jie yra gyvybiškai būtini skrydžio metu.

 153. Deividas says:

  Sveiki,norejau paklausti kodel wizzair panaikino nuoroda i PDF formato bilieta? esu labai tuo nepatenkintas.

 154. Inesa says:

  Sveiki, jeigu turiu didelį orlaivio bagažą, ar ratukai taip pat įskaičiuojami į bendrus bagažo matmenis?

 155. Rugile says:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima į lektuva nestis rankini bagaza ir rankinuka? Skrendant su wizzair

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. bagažo.

 156. Rugile says:

  Sveiki man 14 metu ar as galiu skristi į jungtine karalyste su mociute?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Suaugusiojo lydimi vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair. Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Jolita says:

    Sveiki,13metu mergaite skrenda is Vilniaus i Malme,su ja kartu skrenda mociute.Ar reikia kokio nors igaliojimo ar notaro patvirtinto dokumento,kad mociute yra jos lydimasis asmuo?Ar nebus jokiu problemu griztan is Svedijos?Perskaiciau visa informacija,Svedija yra Sengeno erdveje,tai jokiu tevu sutikimu kaip ir nereikia?Bet noriu dar pasitikslint,labai nesinoretu netiketumu.Dekui uz atsakyma is anksto.

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams Lietuvos piliečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas.

     • Jolita says:

      Labas darkart,noriu dar paklaust ar priklauso 13m mergaitei rankinis mazasis orlaivio bagazas,jos bilieta leido pirkt kaip vaiko.Jus rasete,kad jokiu igaliojimu lydinciajam asmeniui nereikia tureti Sengeno erdveje.Bet gal reikia kaip nors sujungti ar pazymeti,kad trylikamete skrenda su mociute?Bilietus pirko taspats asmuo,ju abieju vietos yra viena salia kitos,bilietus jau leido uzregistruot ir atsispausdint.Dekui.

     • wizzair-skrydziai.lt says:

      Sveiki,
      Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 157. Gintare says:

  Laba diena, dariau bilietu registravima internetu ir vietoje registruoti su kudikiu turbut paspaudziau registruoti be kudikio,ka tokiu atveju daryti, kaip gauti bilieta kudikiui, jei rezervacija suaugusiojo jau padaryta? Kelione vyks su wiizair avialinijomis. Dekoju uz atsakyma.

 158. Mantas says:

  Sveiki,ar skrendant i Ryga galima lektuve ka nors nusipirkti eurais? skrendu is Londono.

 159. Aušra says:

  Ar galima i lektuva nestis maza ta bagaza nemokama ir kompiuteri su deklu??? Ar butina sutalpinti i viena??

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 160. Sandra says:

  Norejau paklaust , ka daryti jei mama isvaziavus tetis taip pat oman 17 ir gyvenu su pamote o ji neturiu jokiu teisiu ka tokiu atveju daryt , jei keetvirtadieni man skrydis? nebutu imanoma be to sutikimo nuskrist?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą.

   • Simona says:

    Sveiki.skrisiu su wizzair,ar galiu rankiniame bahaže rurėti rankinį trintuvą ( blenderį) ?

    • Laba diena,

     Galite, jeigu trintuvo ašmenys nėra ilgesni nei 6 cm.

     • Vitalija says:

      Sveiki,gruodiskrisime su visa seima i Skotija,kokios taisykles vezantis blakstienu priauginimo priemones,5ml kliju,2 pincetai. Ar galiu viska deti i registruota bagaza?

     • Sveiki,
      Klijai priskiriami skysčių kategorijai. Jei klijus gabensite rankiniame bagaže – rekomenduojame atsižvelgti į skysčių gabenimo taisykles. Registruotame bagaže skysčius galite gabenti įprastai.
      Jei pinceto ašmenų ilgis neviršija 6 cm – galite gabenti rankiniame bagaže. Arba galite gabenti registruotame bagaže įprastai.

    • Laura says:

     Sveiki,

     Esu nupirkus bilietus 2016.07.04 maršrutu Bergenas-Vilnius. Pirkau vietas lėktuvo priekyje 1E ir 1D, kad keleiviai turėtų daugiau vietos kojoms. Noriu paklausti ar šios vietos tokios pačios kaip 12 ir 13 eilių vietos, kuriose taip pat rodo, kad yra daugiau vietos kojom. Dar klausimas ar tarp 1E ir 1D sėdynių nėra kietų pertvarų.

     Ačiū labai
     Laura

 161. Monika says:

  Sveiki ar yra galimybe kad as kazkaip praspruksiu i lektuva ketvirtadieni nors netuiu tevu sutikimo?

 162. Aiva says:

  Sveiki.Ar galiu keisti skrydzio data liko (7 dienos)? Ir koks bus taikomas mokestis(domina suma)?Is Belfasto i Vilniu 2015-07-22

 163. Mantas says:

  Laba diena,ar galima orlaivio salono bagaze veztis foto aparata ir kvepalus?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Fotoaparatą galite gabenti orlaivio salono bagaže. Kepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles, kurias rasite čia.

 164. Deividas says:

  sveiki,ar galima rankineme bagaze veztis foto aparata?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Gintarė says:

   Laba diena,

   Rytoj skrendam reisu Bergen-Vilnius ir iškilo klausimas dėl nemokamo orlaivio bagažo. Ar skysčius būtina sudėti į permatomą užsegamą maišelį ar galima juos palikti, pavyzdžiui, kosmetinėje, svarbu kad neviršytų 100ml?
   Ačiū Jums už atsakymą:)

   • wizzair-skrydziai.lt says:

    Sveiki,
    Specialius maišelius skysčių gabenimui rankiniame bagaže galite įsigyti oro uoste.

 165. Darija says:

  Sveiki norejau paklausti ar galiu skristi viena Ryga-liverpool jei man 17 ? Ar reikia notaro patvirtinimo?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   Keliauti su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair 17 metų nelydimas asmuo – gali.

 166. Deividas says:

  Sveiki,mes uzsakinejom bie=lieta dviems zmonems,bet vienas neskris ,tai kai darysiu check in registruot abu zmones ar tik ta kuris skris? aciu ;)

 167. Deividas says:

  Kodel buvo nukeltas skrydis 2015.07.09

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

   • Aušra says:

    Ar rankiniame mazam bagaze galima vesti susaldyta zalia mesa??? Jeigu ji visiskai salta ir tinkamai supakuota?

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Nerekomenduojame gabenti šaldytų produktų rankiniame bagaže, nes jie gali būti priskirti skysčių kategorijai. Šaldytus produktus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 168. Juste says:

  Sveiki,
  Pirkau bilietą Baltic Travel Service padalinyje, keliausiu į Oslą. Jame manęs neprašė jokių paso duomenų, nei galiojimo laiko. Ar čia viskas gerai?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su įmone, iš kurios įsigijote aviabilietus.

 169. agne says:

  sveiki, ar vaikiski lagaminai ”trunki” tinkami nemokamam rankiniam bagazui? ar ne? nes vienas is matavimu yra 46cm o ne 42cm kaip nurodyta Wizzair taisyklese,bus problemu? .aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – galite keliauti. Jei bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 170. Ieva says:

  Sveiki. Jeigu noriu užsisakyti lėktuvo bilietą ne per http://www.wizzair.lt ar rankinis bagažas man priklauso? Nes http://www.lastminute.com parašyta : No free check-in baggage. Ačiū.

 171. Deividas says:

  Sveiki,nebus problemu jei vienas zmogus neskris? nes bilietas dviems zmonems o skris tik vienas.

 172. Aleksejus says:

  Laba diena , klausimas toks ar galma skraidinti cigaretes nepilnameciui vaikui kuris skrenda venas su sutikimu nuo nuotaro ?

 173. Ieva says:

  Sveiki, man 17metų ir skrendu į Švediją viena. Ar reikalingas notaro patvirtinimas tiek skrendant iš Lietuvos, tiek iš Švedijos? Ir ar tinka asmens tapatybes kortelė, o ne pasas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas. Keliauti į Švedija galite su pasu arba ID kortele. Daugiau informacijos rasite čia.

 174. Gintaras says:

  Sveiki, uzsakymo metu padariau klaida vietoj Gintaras parasiau Giuntaras, ar reikia taisyti sia klaida? Kur kreiptis ir kiek tai kainuos?

 175. Aušra says:

  Laba diena, norėjau paklausti, jeigu darant rezervacija parašiau vardus ir pavardes visas raides mažosiomis, ar nieko bloga? Ir dar vienas klausimas, jeigu mes keliaujame dviese tačiau bagažas ant vieno žmogaus, ar galima dėtis alkoholio ar cigarečiu už abu į vieną bagažą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų dėl mažųjų raidžių rašymo kilti neturėtų.
   Jei registruotas bagažas priklauso tik vienam asmeniui, tokiu atveju jame galima gabenti tik 1 pilnamečiui asmeniui leistiną alkoholio ir tabako kiekį.

 176. Viktorija says:

  Sveiki, aš skambinausi į WIZZAIR informacijos liniją, ir ten man pasakė, kad nėsčioji gali skristi iki 32 savaitės. Taip kaip iš tikrųjų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Negalime tiksliai atsakyti kur gavote tokią informaciją. Pateikiame oficialią, rašytinę aviakompanijos Wizzair taisyklių citatą: “Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.”
   Taip pat pateikiama papildoma informaciją: “Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Jei moteris laukiasi dvynukų, nėštumo trukmė negali viršyti 32 savaičių. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti lėktuvu tik turėdamos gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, kad jos gali skristi lėktuvu. Prisiimame atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės lėktuvu arba jos metu, tik pagal mūsų bendrąsias pervežimo sąlygas. Atminkite, kad medicininė pažyma turi būti išduota likus ne daugiau nei 6 dienoms iki skrydžio datos.”

 177. Viktorija says:

  Sveiki, aš skrendu su jūsų aviakompanija 31 neštumo savaite ir atgal išskrendu 34 savaites pabaigoj, ar gali kilti kokių nors nesklandumų. Kokių dokumentų nesčiajai reikia turėti su savimi?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair – nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

   • Jolanta says:

    Sveiki planuoju skristi 10.15-10.20 Vilnius Londonas . Skrisiu su kudikiu 6 men kokiu reikia dokumentu? Ar reikia tėvo sutikimo? ( mes susituokė) kokius reikia tureti dokumentus vaikui? Kiek mišinio pagaminto- ne pagaminto galiu tureti su savim salone? Aciu

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Kūdikiui reikalingas bilietas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė). Jei Jūs esate vaiko mama ir Jūsų pavardės sutampa – galite keliauti. Pagaminto mišinuko kūdikiui galite gabenti iki 1 litro, patikroje gali paprašyti paragauti.
     Mišinuko miltelius galite gabenti rankiniame bagaže, originaliose pakuotėse.

 178. Žygimantas says:

  Sveiki, ar galima orlaivio salono bagaže gabenti nepradaryta kontaktiniu lešių skysti ir purškala nuo slogos? Ir ar galima vežti skutimosi peiliukus ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kontaktinių lindzių skysti iki 100 ml, nereceptinį nosies purškiklį – galite gabenti orlaivio salono bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Peiliukus, kurių ašmenys neviršija 6 cm ir ašmenys yra apsaugoti – galite gabenti orlaivio salono bagaže.

 179. Vitalija says:

  Sveiki ar galima veztis sulakstoma vezimeli vaikui nemokamai ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti vaiko amžių ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

  • Irena says:

   Sveiki skaiciau kad skrendant is airijos i lietuva su wizzair vaikui 5 metu keliaujant su mociute reikia notaro leidimo gal galetumete atsiusti ta forma anglu kalba

   • Milda says:

    Sveiki,
    Nepilnamečiams, keliaujantiems ne su vienu iš tėvų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Sutikimo formą gali suteikti tik notaras.

 180. Vika says:

  Sveiki, per kiek dienu atsius bilieta i el pasta? registracija jau padariau

 181. Vika says:

  Seiki, pirma karta skrendu ir kai kas man neaisku, atejo i el pasta informacija, kai uzsisakiau bilietus, uzregistravau skrydi interntu, tada kaip suprantu man reikia atsispausdinti check in, kai jau uzregistruoju? ir kai atsispausdinsiu ar tai ir bus mano bilietas, ar dar atsikai turi i el pasta per kelias dienas ateiti bielietas kuri taip pat reikes atsispausdinti?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Sergejus says:

    Sveiki. Ar mociute gali skristi su anuku kaip lydintis asmuo neturedama tam notaro patvirtinto leidimo? (Skrydis is Siaures Airijos i Lietuva )

    • Milda says:

     Sveiki,
     Keliaujantiems nepilnamečiams už Šengeno zonos ribų, jei jie keliauja vieni arba su lydinčiais asmenimis – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

     • Erika says:

      Sveiki,
      Noreciau paklausti. Drauge nusipirko bilieta is Vilniaus i Doncasteri.
      Mano sesei 14 metu. Ar galetu mano sese skrysti su drauge (drauge butu kaip palydovas) ?

     • Sveiki,
      Prašome patikslinti koks abiejų keleivių amžius.

 182. Laura says:

  sveiki, uzsisakiau didesni orlaivio bagaza i salona. Ar man priklauso ir mazesnis nemokamas orlaivio bagaza, ar tik vienas. Dekoju.

 183. NNNN says:

  Sveiki,ar reikia daryti check in jeigu jau atsispausdinau bilietus?Kai užsakiau iškart atsiunte bilietukus.Klausiu nes pirmą kartą skrendu su wizz air.
  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei registracija į skrydį nėra atlikta, Jums neleistų atsispausdinti bilieto.

 184. Donata says:

  Sveiki,
  Skrendame su Wizzair į Paryžių. Bus mažas orlaivio salono bagažas. Ar kosmetika kaip šešėliai, presuota kompaktinė pudra, kreminės konsistensijos pažastų kremas priskaitomi prie skysčių? juos reikia atskirai supakuoti?

  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Dezodorantas, šešėliai skystos formos (kreminės) priskiriami skysčiams ir turi būti gabenami pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Kompaktinė pudra, kietos formos šešėliai skysčių kategorijai nepriskiriami, todėl galite juos gabenti įprastai.

   • Donata says:

    dar pasitikslinimui ar tame mažame orlaivio salono bagaže taip pat galioja “Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės” ?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Taip, skysčių gabenimo taisyklės galioja orlaivio salone gabenamam bagažui.

 185. Sigita says:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas (sudedamos, trijų sekcijų)?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei Jūsų gabenamas daiktas telpa Jūsų rankiniame bagaže ir aštrus kraštas neviršija 6 cm – galite gabenti.

   • Gabrielė says:

    Labas vakaras, užsisakydama lėktuvo bilietą suklydau rašydama kreipinį: vietoj Ms, parašiau Mrs. Ar gali kilti problemų? (Skrendu viena iš Vilniaus į Donkasterį/Šefildą, man 16metų).

 186. Milda says:

  sveiki,norejau paklausti ar galima is Lietuvos i Airija gabenti mesos gaminiu,t.y rukytu desru ir panasiai.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

  • Vile says:

   sveiki, noreciau pasitikslinti skrendant is Vilniaus i Malmo su Wizzair prie didelio orlaivio bagazo, galima vezti skintu geliu puokste ?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Puokštę rekomenduojame sutalpinti į bagažo vienetą. Puokštė neturi skleisti papildomų kvapų ir taip sukelti diskomforto kietiems keleiviams.

 187. Tomas says:

  Laba diena, norejau paklausti ar gali 13 metu vaikas skristi vienas jusu avialinijom. Kokios turi buti salygos, jei negali skristi vienas.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nelydimi vaikai keliauti su aviakompanija Wizzair iki 14 m. keliauti negali. 13 metų vaikui būtinas palydovas, kuriam būtų ne mažiau kaip 16 m.

 188. Vilma says:

  ar galima atšaukti Wizzair skrydi likus vienai dienai iki jo?

 189. Inga says:

  sveiki,skrendu i kutaisi,kiek galiu veztis alkoholio ir cigareciu? taip pat ir atgal?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Gruziją galite gabenti iki 200 vnt. cigarečių, iki 3 litrų vyno; 10 litrų alaus.
   Į Lietuvą iš ne ES šalių galite gabenti:
   – 200 vnt. cigarečių arba 100 vnt. cigarilių arba 50 vnt. cigarų, arba 250 g. tabako.
   – 1 litrą alkoholinių gėrimų 22%-80% arba 2 litrus alkoholinių gėrimų iki 22%.

 190. Jonas says:

  Sveiki, galbūt kiek netradicinis klausimas, bet įdomu ar yra apribojimas kiek galima su savimi turėti prezervatyvų mažame orlaivio salono krepšyje?

 191. Ieva says:

  Sveiki,

  šiandien 19.55 val. skrendu iš Lutono į Vilnių. Vakar pasidariau check-in. Kodėl nebeleidžia išsisaugoti bilieto? Nebėra tokio pasirinkimo, tik spausdinimas. Iki skrydžio liko dar bemaž 10 valandų. Kiek laiko likus iki skrydžio PRISIJUNGUS prie savo wizzair profilio nebėra galimybės net atsispausdinti bilieto?

 192. Dovyda says:

  Laba diena, užsisakiau bilietą rugpjūčio mėnesiui, už jį sumokėjau elektroniniu pavedimu per banką, gavau laišką su duomenimis ir visa skrydžio informacija, parašyta jog rezervacija patvirtinta ir tai yra dalis elektroninio bilieto, tai kada aš gausiu kitą dalį? Ar dar prieš skrydį reikės papildomai registruotis? Ar reikės papildomai registruoti bagažą, nors perkant bilietą už bagažą jau sumokėjau?
  Iš anksto dėkoju.

 193. Karolis says:

  Laba diena,

  norėjau paklausti jei mažojo orlaivio salono krepšio matmenys 48x30x20 ar bus apmokestintas ar ne? Ačiū už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą ar registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 194. aiste says:

  Sveiki
  gal galetumet patvirtinti, kad skrendant is Rygos oro uosto wizzairu vaikams nuo 14 metu yra lygiai tos pacios salygos kaip ir skrendant is lietuvos? Lydincio asmens nereikia? Ir kokia kalba turetu but parasytas notaro patvirtintas vieno is tevu sutikimas?? Aciu is anksto

 195. Aiste says:

  sveiki,

  ar vaikai 15 metu gali skristi Wizzair’u be suaugusio zmogaus (visisai vieni?), jei bus atlydeti ir pasitikti oro uoste? is Vilniaus I Gatwicka? ir kokiu dokumentu reikia?aciu is anksto

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikai nuo 14 m. gali keliauti vieni. Aviakompanija Wizzair neteikia nepilnamečių palydos paslaugos. Keliaujant į Jungtinę Karalystę – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   ATKREIPKITE DĖMESĮ, kad aviakompanija Wizzair neskrenda Jūsų nurodytu maršrutu.

 196. Lijana says:

  sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima vežtis cigarečių pakelių rankiniame bagaže? skrendu į Švediją

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Švediją galite gabenti:
   800 vnt. cigarečių;
   400 vnt. cigarilių;
   200 vnt. cigarų;
   1 kg tabako.

 197. maze says:

  Dar norejau paklausti, paskaciau wizz taisykles”..Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. ” koks turi buti nurodymas biliete kad keliauja kudikis???

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujantiems kūdikiams yra perkamas aviabilietas. Kūdikis yra pažymimas kūdikį lydinčiojo asmens biliete.

 198. maze says:

  Sveiki. Spausdinau savo ir savo kudikio bilietus,ir jie atsispausdina abu ant vieno bendro a4 formato lapo. Kitaip neiseina atspausdinti. Ar tinka tokie tokie bilietai-abu ant bendro lapo??? Skrydis uz keliu dienu! Beje, nereikia pasiskambinti ar panasiai uzregistruoti kudikio vezimo?? Ar uztenka nuvykus i oro uosta pasiimti lipduka ir vezima priduoti prie lektuvo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair kūdikio bilietas siunčiamas kartu su lydinčiojo asmens bilietu (1 lapas). Papildomai informuoti apie vežimėlį nereikia. Pasiimkite lipduką ir keliaukite prie lėktuvo.

 199. Arturas Keršys says:

  Laba diena. Tiesiogiai per Wizzair bilietai užsakyti:4suaugusiems, bet yra 3 suauge ir 1 vaikas.Norint patvirtinti skrydį leidžia tik keisti pavardę(mums viskas cia tinka), o ne is suaugusio i vaiką pagal gimimo datą (nes amzius yra ne tas).Kokiu tel .nr. kreiptis?

 200. marius says:

  Laba diena jaigu man bilieta atspauzdino per 2 lapus ar nekils problemu? Vienam lape viskas kaip ir gerai yra bruksninis kodas vardas pavarde numeris. O kitam atsispauzdino apacia kur punktyrais parodyta ir zirklutes nupiestos

 201. Judita says:

  Sveiki,
  Internete padariau check in, bet neissisaugojau bilieto. Dabar noriu vel ieiti atsiprintinti bet puslapis jau dvi dienos neveikia. skrydis uz keliu dienu is vilniaus. Tai ka daryt? neturesiu ka pateikt oro uoste….

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

   • edita says:

    Sveiki noriu uzsisakyti pigesnius bilietus sau vaikui ir dar negimusiam vaikui. Ar tai ymanoma? Ar bus galima prideti vaikai po gimimo? Varda pavarde Jau turim taciau del gimimo dienos negalim but tikri. :)

    • Milda says:

     Sveiki,
     Bilietus galite įsigyti 2 esantiems asmenims. Prieš skrydį oro uoste galėsite pridėti kūdikį prie savo rezervacijos už papildomą mokestį :)

   • Justas says:

    Laba diena,

    nepilnametis vaikas skrenda iš Vilniaus į Londoną (Lutono oro uostą) su pilnamete seserimi ir turi notaro patvirtintą tėvų leidimą.

    1 klausimas: ar reikalingas notaro patvirtinto leidimo vertimas į anglų kalbą?

    2 klausimas: Skrydžiai numatyti ir bilietai nupirkti 2015.06.05 06:40 val. skrydis į Londoną; 2015.06.08 19:30 val. – skrydis į Vilnių. Notaro pasirašytame leidime parašyta, kad jis galioja nuo 06.05 iki 06.09. Ar tokio laiko tarpo pakanka, ar Jūsų kompanija reikalauja, kad leidimas būtų išduotas ilgesniam laikotarpiui (atsižvelgiant į galimus skrydžio atidėjimus, vėlavimus ar pan.)?

    Ačiū.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Jūsų leidimą tikrins Lietuvos oro uosto darbuotojai. Leidimo vertimas nebūtinas. Leidimas turi galioti kelionės laikotarpiu.

 202. Enrika says:

  Sveiki, skrisiu su vaiku 2.5m, vežimėlis priklausys nemokamai kur man ji reikės užregistruoti oro uoste ar perkant bilietą? Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite gabenti nemokamai. Vežimėlį galite atiduoti prie įlaipinimo trapo arba registruoto bagažo skyriuje.

  • Marius says:

   Sveiki. Kokiais budais galima nuvykt is Vilniaus i Kauna arba i Druskininkus, po skrydzio is Belfasto i Vilniu sekmadieni, kai lektuvas nusileidzia apie 2h nakties? Gal jus kokius autobusus parupinate? Aciu

   • Milda says:

    Sveiki,
    Galime pasiūlyti pervežimo paslaugas iš Vilniaus oro uosto. Daugiau informacijos galite rasti čia. Autobusai vyksta nurodytais laikais.

 203. vaidotas says:

  Laba diena. Vietoj įlaipinimo pasų gavau tokią sms, ar tikrai oro uostuose registruojantis ir atspausdinus įlaipinimo pasus nereikės nieko mokėti.

  skrisite su aviakompanija Wizzair. Pagal jos naujas taisykles jei nors vienas keleivis skrenda su mažu salono bagažu – registracija vyksta oro uoste. Viskas, ką Jums reikės padaryti – registruojant bagažą prie registracijos stalo pateikti užsakymo patvirtinimą, kurį pridėjau prie laiško ir asmens dokumentus. Jus nemokamai užregistruos skrydžiui ir išduos įlaipinimo korteles. Daugiau nieko daryti nereikia. Skrendant atgal – procedūra tokia pati.

  Gero skrydžio!

 204. Izabele says:

  Sveiki ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta jei del tam tikru priezasciu nebegaliu vykti i numatyta sali? Atleiskit jei klausimas kartojasi

 205. Edita says:

  Sveiki,ruosiuosi skristi 26sav.nestumo,o grysiu atgal 27 sav.norejau suzinot ar jau reik turet is gyditojo pazyma kad galiu keliaut oru?

 206. Andrius says:

  Sveiki. Turiu klausima. Skrendu su mazu salono bagazu. Tarkim duty free Vilniuje nusiperku prekiu, kurios yra nemazu gabaritu, ar butina jas sutalpinti i bagaza ar galima nestis rankoje su duty free maiseliu,nes teko matyti kad zmones taip daro, aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame prekes, įsigytas Duty Free parduotuvėse, sutalpinti rankiniame bagaže.

   • Agnė says:

    Sveiki, skrisiu su Wizzair kompanija iš Vilniaus į Dortmundą (ir apskritai lėktuvu skrisiu pirmą kartą), tad kyla keletas klausimų.
    1. Vartų uždarymas 12:55, o išvykimo laikas – 13:25. Kas vyksta prie vartų?
    2. Ar užtenka su savimi turėti įlaipinimo kortelę ir asmens tapatybės kortelę?
    3. Kada turėčiau būti oro uoste? Turėsiu mažą salono krepšį. 12:00 būtų tinkamas laikas ar derėtų atvykti anksčiau?
    4. Kalbant apie metalo detektorių – ar neteks išmesti savo metalinių aksesuarų?

    • Milda says:

     Sveiki,
     1. Vyksta keleivių įlaipinimo į skrydį procesas;
     2. Į Vokietiją galite keliauti su bilietu ir asmens tapatybės kortele;
     3. Rekomenduojame atvykti 2 val. iki skrydžio;
     4. Metalinių aksesuarų mūvėti, dėvėti patikros metu nerekomenduojame (patikros metu juos reikia nusiimti). Išmesti metalinių aksesuarų neteks, jei jie atitinka saugos reikalavimus (ašmenys neviršija 6 cm).

    • Eglė says:

     Sveiki, pries kelias dienas uzsakiau skrydzio bilietus, o siandien dar teko prideti papildoma bagaza. Ji apmokejau,i el.pasta atsiunte patvirtinima, taciau kai noriu spausdinti ilaipinimo kortele, to papildomo bagazo nerodo. Ka daryti?

 207. sandra says:

  Sveiki,kokiu dokumentu reikia kudykiui (iki 2metu) skrendant?

 208. Ieva says:

  Sveiki, nusipirkus bilietus be registruoto bagazo butu galimybė jį įsigyti kai daromas check in internetu?

 209. Indrė says:

  Laba diena,
  ar turint standartinę narystę, ir įsigijus du bilietus dviem žmonėm pirmyn-atgal galima pakeisti grįžimo skrydžio datą tik vienam žmogui?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Būtinas rezervacijų atskyrimas. Datos keitimas yra mokamas (datos keitimo mokestis + skirtumas tarp aviabilietų kainų).

   • Indrė says:

    Dėkui, o koks datos keitimo mokestis? O jeigu skirtumo nėra arba bilietas kuris buvo pirktas prieš tai brangesnis nei naujas? Ir ar įmanoma rezervacijas atskirti per savo profilį ar būtina skambinti į callcentrą? Ačiūūūū!

    • Milda says:

     Sveiki,
     Dėl tikslios informacijos, Jūsų nurodytais klausimais, rekomenduojame kreiptis į portalą, iš kurio įsigijote aviabilietus.

   • Marija says:

    Labadiena, norėjau paklausti, kiek cigarečių galima gabenti skrydžiu Vilnius-Belfastas? Ir ar jos būtinai turi būti rankiniame bagaže? Ačiū.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Nėra svarbu, kokiame bagaže gabensite (rankiniame ar registruotame). Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.

  • sandra says:

   sveiki,ar galiu gabenti kirpimo zirkles dvi poras iki 6 cm ilgio asmenimis?

 210. Gražvydas says:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti jei mano mažas orlaivio salono krepšys yra didesnis nei (42x32x25cm), bet tilps į jam skirtą vietą ar galėsiu jį gabentis nemokamai ar vis vien teks sumokėti ir išsipirkti didelį orlaivio salono bagažą?

  Skrisiu su Wizzair.

  Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei Jūsų bagažas tilps į patikros dėžę – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą, už papildomą mokestį.

 211. Agnė says:

  Sveiki,
  1) jei gabenu gelį nuo skausmo, kuris yra tūtelėje ir ant kurios užrašyta, kad gelio yra 50 g, tai ar jį vis dėlto reikia dar papildomai reikia įdėti į originalią popierinę dėžutę ir ar gelį dėtį į maišelį su skysčiais, ar į maišelį su vaistais?
  2) maišelio, į kurį pakuosiu skysčius, matmenys yra 18 x 25 cm (nenurodyta koks litražas). Ar skrendant su Wizzair ir Raynair gali kilti nesklandumų dėl maišelio dydžio?

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Vaistus galite gabenti be dėžutės, originaliame įpakavime. Vaistai nepriskiriami skysčių kategorijai.
   2. Specialius maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste.

   • Daiva says:

    Laba diena,

    Skrendame su 2m. ir 4 men vaiku London – Riga (avialinijos wizzair).
    1. Ar automobilinė kėdutė gabenama nemokamai?
    2. Ar priklauso rankinis bagažas tokio amžiaus vaikui?

    Ačiū

    • Milda says:

     Sveiki,
     1. Vaikams nuo 2 iki 14 metų vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai.
     2. Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso rankinis bagažas.

 212. Ramunė says:

  Laba diena,
  Keliausiu 2015.06.11 su vaiku kuriam jau bus suėję 2 metai, ar vaiko vežimėlis gabenamas nemokamai ar reikalingas mokestis. ačiū už atsakymą.

 213. LaLa says:

  ar butina keisti varda, jei pvz. vietoj Donata per klaida parase Donatas, o pavarde atitinka moteriska varda?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame perkant skrydžio bilietus nurodyti tikslų keleivio vardą ir pavardę.
   Aviakompanijos nurodo, kad pirmosios trys vardo ir pavardės raidės privalo būti teisingos. Jei nerimaujate dėl galimų nesklandumų – galimas vardo koregavimas.

 214. Agnė says:

  Sveiki, turiu klausimą dėl rankiniame bagaže vežamų kosmetikos priemonių (skrendu su Wizzair):
  1) mano rutulinis dezodorantas yra stikliniame indelyje, ar galima jį vežtis rankiniame bagaže ar dezodorantą reikėtų pakeisti į kitą, kuris būtų plastmasiniame indelyje?
  2) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelės talpos pakuotėse, ar galima į 100 ml talpos indelį įsipilti valiklio ar tarkim šampūno ir pan. ir ar reikia ant jo indelių užklijuoti užrašą, identifikuojantį viduje esantį skystį, tarkim: makeup remover arba shampoo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai:
   1. Jei produktai nėra skysti juos galite gabenti įprastai;
   2. Skysti produktai turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo taisykles. Kokiame įpakavime yra Jūsų skystis nėra skirtumo;
   3. Nereikia.

 215. Laura says:

  Sveiki balandzio pradzioje skrisiu su kudikiu i Lietuva, mane domina kaip reikes issimti bilietus jei reikalauja kudikio paso duomenu, o as turesiu tik laikinaji keliones dokumenta? Esu girdejus kad ne viena mama susidure su sia problemele todel nerimauju.

  • Simona says:

   Sveiki, Laura,
   Problemų kilti neturėtų. Kur jūsų prašys suvesti dokumento duomenis, tai veskite laikinojo dokumento numerį.

 216. Živilė says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar nemokamam wizzair ir ryanair rankiniam bagaže galima vežtis buteliuką tablečių,kurios yra maisto papildas ne vaistas. Pirktas UK ,o skrydis numatomas iš Vilniaus į Milaną,o ìš ten į Kosą.Nebus nemalonumų patikros/kontrolės punkte?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Simona says:

   Sveiki,

   Galite gabenti. Nebent jie yra receotiniai, tuomet turite turėti receptą arba jo kopiją, arba gydytojo pažymą, kad šie papildomai jums yra reikalingi.

 217. Agne says:

  Sveiki. Skrendame is Anglijos su 4men kudikiu norime veztis kartu automobiline kedute taciau iskilo klausimas ar pridavus kedute kartu su bagazu ja atsiimti reikes taip pat ten pat kur bagaza ar tik islipus is lektuvo ji bus pristatyta? Taip pat nerimauju del mano ir vaiko pavardziu esu isiskyrusi bet mano pavarde pase dar nepakeista i gimimo liudijima irasiau savo mergautine pavarde o vaiko pavarde tevo. Skambinausi i ambasada bet jie laikina dokumenta isduoda tik pametus pasa ir sake kad problemu tikrai nekils. Bet ar tikrai?

  • Simona says:

   Sveiki, Agne,
   Jeigu keliausite su automobilinę kėdutę iki pat lėktuvo, tai ją jums ir atiduos kai lipsite iš lėktuvo, o jeigu atiduosite kėdutę į bagažo skyrių, tuomet ir atgausite kartu su registruotu bagažu. Jeigu norite, kad tikrai nekiltų problemų dėl keleivių pavardžių, tai rekomenduojame pasiimti santuokos liūdijimą, kur nurodyta jūsų mergautinė pavardė arba savo gimimo liūdijimą.

  • SILVIJA says:

   sVEIKI,
   ar galiu rankiniame bagaže vežtis dangaus žibintus skrendant su Wizzair kompanija ?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei kuro kasetę sudaro parafinas – galite gabenti, jei kuro kasetę sudaro suspaustas spiritas – gabenti lėktuvu dangaus žibintą – draudžiama.

 218. Jelizaveta says:

  kodel trinate mano klausima?

  • Simona says:

   Todėl, kad Jūs tą patį klausimą uždavėte du kartus. Tai į vieną atsakėme ;)

  • Rita says:

   Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti makiažo pagrinda?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei makiažo pagrindas skystos formos – galite gabenti rankiniame bagaže atsižvelgiant į skysčių gabenimo reikalavimus.

    • Margarita says:

     Sveiki , užsasakeme bilietą į skrydi Vlnius – Dortmundas , užsakeme rezervaciją , ir užpildeme check in’ą , buvo parašytą, kad į el paštą atsiųs bilietą, deja bilieto iki šiol nėra…Bilietas buvo užsakytas 2015.05.08 Užsakymas nr. AV515C1B (3471623) , gal galite patarti , ką daryti , kam paskambinti, kad atsiųstu bilietą ? :)
     dėkui :)

     • Milda says:

      Sveiki,
      Jūsų užklausą perdavėme konsultantams. Susisieksime su Jumis el. paštu :)

 219. Gintarė says:

  Laba diena, jeigu susimoku už didesnį saloninį bagažą, galiu turėti ir mažesnį nemokamą vienetą?

  • Simona says:

   Sveiki, Gintare,
   Ne. Jeigu skrendate su Wizzair kompanija, tai galite turėti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba mažą orlaivio salono bagažą, arba didelį orlaivio salono bagažą.

 220. Agnė says:

  Sveiki,
  1) parduotuvėje radau lagaminą, kurio išmatavimai yra 55x40x20 ir ant jo parašyta, kad šis lagaminas tinkamas skrendant su rayair, wizzair ir airbaltic kompanijomis. Wizzair bagažas turi neviršyti šių matmenų: 42x32x25cm. Tai ar vis dėlto su anksčiau minėtu lagaminu, kurio matmenys 55x40x20, galėčiau keliauti, ar nurodymas, jog jis tinka wizzair oro linijos yra pardavėjo klaida?
  2) ar skrendant su wizzair papildomai kažkaip reikia registruoti/užsisakyti vieną rankinį bagažą, ar jis jau įskaičiuotas automatiškai?

  • Simona says:

   Sveiki, Agne,
   1. Jūsų minimas lagaminas tinka ir su Wizzair kompanija, bet jūs turite susimokėti kaip už didelį orlaivio saloną. Nemokamai rankinį bagažą galite gabenti tik jeigu jo matmenys yra 42x32x25 cm.
   2. Mažas orlaivio salono bagažas (matmenys: 42x32x25 cm, svoris – neribojamas) yra įskaičiuotas į kainą.

 221. Janina says:

  Sveiki, pries savaite man buvo pakeistas vardas,o bilietai pirkti senuoju. Naujos tapatybes korteles dar neturiu, ir visur dar irasytas mano senasis vardas (darbe, universitete, banke). Be to, turiu keitima patvirtinancia pazyma, ar nekils del to problemu oro uoste?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Problemų turėtų kilti. Perkant bilietus reikėjo numatyti, kad skrisite, kai jau turėsite naują vardą. Rekomenduojame susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti savo vardą, kad nekiltų problemų oro uoste.

   • Ugnė says:

    Sveiki, ar keliaujant su rankiniu bagažu galiu vežti leidžiamų vaistų ampulėse, kokį kiekį? Keliauju į Angliją.

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Jei vaistai būtini keleivio gyvybei skrydžio metu ir turite gydytojo patvirtinimą – problemų kilti neturėtų.
     Kitu atveju rekomenduojame tokius vaistus gabenti registruotame bagaže.

 222. Kristina says:

  Laba diena, kovo 28 d. skrendam 3 suaugę iš Vilniaus į Barseloną ir balandžio 4 grįžtam atgal. Už didelį orlaivio salono bagažą sumokėjome 58 eurus. Ar šis apmokėtas bagažas yra kaip vieno keliaujančio bagažas, ar kiekvienas galim pasiimti po mažą salono bagažą, o didelį salono bagažą vežtis papildomai?

  • Simona says:

   Laba diena, Kristina,
   Negalime matyti jūsų rezervacijos, todėl atsakyti tiksliai pagal ją negalime. Bet skrendant su pigių skrydžių aviakompaniją Wizzair, jūs galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba didelį orlaivio salono bagažą, arba mažą orlaivio salono bagažą. Atsidarykite savo rezervaciją ir ten bus nurodytą, kokį bagažą kuris keleivis gali gabenti.

 223. Vida says:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaze vezti sulankstomas slidinejimo lazdas?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Tikriausiai lazdos smaigas yra didesnis nei 6 cm., todėl gabenti rankiniame bagaže negalite.

  • Laurynas says:

   Labas vakaras, ar mergina turinti maza orlaivio bagaza gali papildomai pasiimti savo rankine?
   Aciu

   • Simona says:

    Sveiki, Laurynai,
    Jeigu skrendate su pigių skrydžių kompaniją Wizzair, tai galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Rankinės papildomai turėti negalite.

 224. Marijonas says:

  Sveiki , uzsisakiau bilietus internetu, apmokejau , taciau suzinojau jog negalesiu skristi , ar imanoma susigrazinti pinigus ?

 225. Evaldas says:

  Laba,

  Iki kokio amziaus vaikams, skrendant su wizzair, nemokamai tranportuojama automobiline kedute? Ir ar yra kazkaip apibreziamas kedutes dydis?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų galite gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai. Automobilinė kėdute turi atitikti vaiko amžių, būti nepažeista ir atitikti visus saugumo reikalavimus.

 226. Diana says:

  Laba diena,

  9 m. vaikas keliauja su tėvu į Ispaniją. Ar užtenka tik paso? ar reikalingas ir gimimo liudijimas? Ar reikia motinos notariškai patvirtinto sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Ispaniją galite keliauti su asmens dokumentu (pasas/ID kortelė) ir aviabilietu. Jei vaiko ir tėvo pavardės sutampa vaiko gimimo liudijimas nereikalingas. Kai vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 227. Justinas says:

  laba diena. noreciau suzinotu is kur gauti wizzair nesciosios forma ?

 228. Ingrida says:

  Laba diena, noriu pasiklausti ar skrendant mamai su 4menesiu kudikiu,gali prireikti tevo notarisko sutikimo? Skrydis su wizzair is Vilniaus i Londona. Ir ar mama gali kudiki isinesti i lektuvo salona su nesykle? Dekoju uz atsakymus

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Nešyklę paliksite prie įlaipinimo trapo.

 229. Jovita says:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 230. cita says:

  Sveiki, jei mano mažas rankinis bagažas yra lagaminas kurio išmatavimai 45x32x22, kils problemu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm – galite keliauti.
   Jei Jūsų gabenamas bagažas į patikros dėžę netilps – galite bagažą gabenti kaip didelį orlaivio salono arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 231. inga says:

  Labas galiu veztis dezinfekcines serveteles, kurios supakuotos vakuume?

 232. Gerardas says:

  Ar būtinai sulaukus 14 ar menesi koki prieš tai galima?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi vaikai gali keliauti nuo 14 metų amžiaus.

 233. Gerardas says:

  O kai atsktatskrendi jie žiūri kas tave pastinka ir dar kažkiek laiko prieš 14 galima skristi

 234. Lina says:

  Sveiki!
  Iki kokio vaiko amžiaus gabenama nemokamai automobilinė kėdutė?

 235. Aura says:

  Sveiki,

  noriu pakeisti pavardę bilietuose, tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  Taip pat norėjau pasiteirauti, jeigu bilietai pirkti iš karto pirmyn ir atgal tai moketis už pakeitimą bus tik vienas?

  Dėkoju už atsakymą.

 236. Dovilė says:

  Sveiki, prieš kelis mėn nusipirkau bilietus, o dabar likus 21 d. iki skrydžio noriu nusipirkti papildomas paslaugas, t.y. bagažą. Tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

   • Aušra says:

    Laba diena, ar skrendant į Norvegiją vienai 15 metų paauglei reikalingas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir iš ten grįžtant atgal į Lietuvą ar nekils problemų jei skris vėl viena.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Keliaujant į Norvegiją 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

   • Lina says:

    Sveiki,
    Su šv. Kalėdom!
    Kaip čia yra? Jei mažą orlaivio bagažą keiti į didelį (nors jis didesnis visai nedaug- 14×13) reikia susimokėti 10 eu, bet tada prarandi nemokamą- mažą. Jei perki registruotą bagažą (už 23 kg- 15 eu), tuomet priklauso ir nemokamas mažas? Jaučiuosi apgauta, nes kai pirkau bilietus, tikrai nei vienoj vietoj nesupratau, kad jei pirksiu didelį orlaivio bagažą, tuomet prarasiu nemokamą…. Jei jau turiu įlaipinimo bilietus (skrydis 27 d), ar dar galima keisti didelį orlaivio bagažą į registruotą bagažą? Ir kiek tai kainuotų? Ačiū!

 237. Simona says:

  Sveiki,

  Kokių dokumentų reikia skrendant į Tel Avivą?

 238. mindaugas says:

  laba diena,norejau paklausti ar as galiu kur nors atsispausdinti pasus skrydziui pvz.kokioje kelioniu paslaugu taske,nes namuose neturiu printerio.bilietus pirkau per wizzair svetaine.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registraciją į skrydį ir atsispausdinti bilietus galite už papildomą mokestį:

   Vilniuje („Zigzag Travel“)
   J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224, Vilnius
   I-V 9.00-18.00

   Kaune („Zigzag Travel“)
   E. Ožeškienės g. 27, LT-44254, Kaunas
   I-V 9.00-18.00

   Klaipėdoje („Zigzag Travel“)
   J. Janonio g. 16, LT-92252, Klaipėda
   I-V 9.00-18.00

   Šiauliuose („Zigzag Travel“)
   Vytauto g. 90 – 19, LT-76350, Šiauliai
   I-V 9.00-18.00

 239. Irma says:

  Sveiki,
  užsakiau lėktuvo bilietą internetu, tačiau negavau jokio emailo su rezervacijos duomenimis. Dėl ko taip galėtų būti ir ką turėčiau daryti?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio esate įsigiję aviabilietus.

 240. Mindaugas says:

  Sveiki,
  Pirkdamas bilietą vardą ir pavardę parašiau tik su pirmomis didžiosiomis raidėmis. Nereikėjo viso vado ir pavardės parašyti didžiosiomis? Ar nebus nesklandumų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Andrew says:

   Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl wizzair bagažo politikos. Kaip wizzair’as ziuri į tarkim kuprine kurios dydis yra, grubiai, 50x35x30 bet realiai ji susilanksto ir susimažina, t.y. ją galima nesunkiai suspausti.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm (svoris neribojamas) – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 241. Violeta says:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalus 30 ml. buteliuką?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus. Daugiau informacijos apie skrysčiams taikomus reikalavimus galite rasti čia.

 242. Vaida says:

  Sveiki,

  Uzsisakiau bilietą , susimokėjau už jį ir didelį bagažą (32kg.), kaip ir viskas gerai. Bet norėjau paklausti ar būtų įmanoma internetu užsisakyti dar vieną tokį patį bagažą (32kg.)? nes nepavyksta sutalpinti visų būtinų daiktų į vieną bagažą? Ir jei įmanoma, kaip tai reiktų padaryti.

 243. Gabija says:

  Sveiki,
  man 14 metų ir norėčiau vasarą parskristi į Lietuvą viena. Ar man nereikia jokio mamos raštiško sutikimo ir galiu keliauti viena be lydinčio asmens? Ir kokius dokumentus turėčiau turėti su savimi? (su Wizzair)

 244. Jolita says:

  Sveiki pildant įlaipinimo kortele internetu neuždėjau varnelės, kad asmens dokumentas galioja, ka daryti tokiu atveju ? Tai pastebejau atsispauzdinus bilietą . Keisti informacijos nebeleidžia .

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Tomas says:

   Sveiki noreciau paklausti ar galima i Olandija veztis apie 10 telefonu deklu ? ;) Taipat ar galiam rukytus mesos gaminius ir medu veztis ? (rankininiame bagaze )

   • Milda says:

    Sveiki,
    Telefonų dėklus galite gabenti. Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume). Medų (kietos konsistencijos) gabenti galite.

 245. aurelija says:

  Ar galima kaip nemokamą bagažą įsinešti į lėktuvo kabiną cilindro formos tūbą (110 cm ilgio, skersmuo 6 cm) kurios viduje popieriai? Viso tūbos svoris 1,8 kg. Keleivis taip pat vežasi vieną didelio rankinio bagažo vienetą (lagaminą). Skrydis: London – Vilnius.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Minėtą tūbą galite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

   • Kamilė says:

    Sveiki, pirkau šiandien bilietą, tačiau mano skrydis tik vasario 20 dieną. Bilietą bus galima atsispausdinti tik likus kažkiek laiko iki skrydžio? Nes darbar nerandu kur būtų galima jį atsispausdint.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Bilietus galite atsispausdinti ne anksčiau kaip 14 d iki numatyto skrydžio datos.

  • Violeta says:

   Sveiki
   Skrendu į Angliją, todėl norėjau pasiteirauti ar galiu vežtis stiklinių daiktų, taip pat rūkytos mėsos. O atgal kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų? Užsakytas registruotas bagažas.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Mėsą galite gabenti sandariai supakuotą (geriausia vakuume).
    Stiklinius daiktus gabenti galite.
    Iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
    >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    >110 l alaus.

    • Violeta says:

     O iš Jungtinės karalystės į Lietuvą kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų?

     • Milda says:

      Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą galite gabenti:
      >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
      >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
      >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
      >110 l alaus.

    • Gerardas says:

     Sveiki! Taigi man yra 13 metų vasara sueis 14 liepos 6 d. Ar aš galėsius skristi iš Vilnius į Milaną? Ir bėja ten dirba mano mama atidaro pardotuve ir ji ten turi dirbti su tėvu ryšio niekada gyvenime nepalaikiau ir sabar su seneliais ar įmanoma man ten nuskristi kaip ten su notaro sutikimu? Ar galima,kad mama Italijoj sitvarkytų ir jum atsiūstų ar pati su notaru pakalbėtu.Ir bėje nuskridus žiūrima ar kas atvyko? Nes tada mano mamai reikėtų iki areuosto atvykti o tai toloka,bet gyvenes 5 metus ten moku kalba tai jei nepatikrina pats nuvykčiau ;)

     • Milda says:

      Sveiki,
      Galite keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų. Vaikai, kuriems kelionės metu yra nuo 14 iki 16 metų, negali prisiimti atsakomybės už kitą keliaujantį nepilnametį.
      Italija – Šengeno šalis, todėl notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 246. Regina says:

  Ar galima veštis skustuvėlius? Na, tokius kaip būna skustis barzdai ir panašiai? Kaip šioje nuorodoje http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/bi/404×303.g/bic-miss-soleil-skustuvai-moterims-4vnt-1.jpg

 247. Mantas says:

  Sveiki noreciau pasiklaust, man yra 17 metu noreciau skrist i Londona, kokiu dokumentu man reiktu ir ar yra problema, kad as neprirasytas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Būtinas pasas arba ID kortelė ir 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Tai, jog Jūs “neprirašytas” problemų neturėtų sukelti.

 248. Karolis says:

  Sveiki,

  Sventems planuoju vykti i Anglija su Wizzair, esu issipirkes didesni orlaivio salono bagaza. Norejau paklausti, jeigu nesioju vienkartinius kontaktinius lesius (kurie yra gaminami ir stampuojami i atskirus 1 ml konteineriukus) ju galiu veztis tik 10 vienetu idetu i permatoma plastikini maiseli?

  Aciu

 249. Ricardas says:

  Ar gali 16 metų vaikas vienas keliauti Ryga – Londonas- Ryga? Kokių dokumentų reikia?

 250. Laura says:

  Sveiki,
  Antrą kartą skrendu lėktuvu, tad ne viską gerai žinau. 1.Norėjau pasidomėti dėl vaistų. Galima vaistus gabenti buteliuke kapsules jei jų talpa yra 60kapsulių ir dar kitokie taip pat? Jie receptiniai. Ar juos kažkaip kitaip reikia supakuoti?
  2. Rankinis bagažas lagaminas matmenys 42x32x25cm arba mažesnis (svoris neribojamas). Ar galima dar turėti rankinuką su plančetiniu kampiuteriu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Gabenant receptinius vaistus būtinas receptas. Vaistus gabenkite originalioje pakuotėje;
   2. Visus papildomus daiktus rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 251. :) says:

  Sveiki, Mano vaikui yra 14 metų ir užsakėme jai bilietą kaip suaaugusiam žmogui. Ar tai yra klaida? Ar jei dar reikėjo pirkti bilietą kaip vaikui ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams nuo 14 metų galite pirkti suaugusiojo bilietą.

   • Živilė says:

    Sveiki, norėjau paklausti ar galima rūkytus mėsos gaminius gabenti ne vakuume supakuotus, o pvz juostele užspaudžiamuose maišeliuose?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Remiantis aviacijos saugumo tarnybos suteiktais duomenimis rekomenduojame mėsos gaminius gabenti tik vakuuminėse pakuotėse.

     • Kamilė says:

      Sveiki, ką daryti, jei noriu leisti savo nepilnametę dukrą (13m.) į Airiją pas gimines, tačiau leidžiama tik nuo 14kos? Yra kokių nors būdų? Kažkur teko skaityti, jog galima pas notarą pasidaryti sutartį, kad niekas iš personalo neatsako už vaiką, arba užsipirkti palydą… Norėčiau ją leisti skristi birželį, o 14-as gimtadienis liepą…. yra kokių nors būdų išspręsti šia problemą ?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Aviakompanija Wizzair nelydimų nepilnamečių iki 14 metų amžiaus negabena. Šiuo atveju reikia tikrinti kokios kitos aviakompanijos keliauja Jūsų planuojamu maršrutu. Rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 252. Vitalija says:

  Sveiki… As gyvenu UK. Uzsakinejau bilietus 1 suaugusiam ir 1 vaikui. Is Vilniaus i Doncasteri. Norejom pasidaryti Chek in, bet neleidzia. Pasirodo uzsakyta 2 bilietai suaugusiems… Vaikui 12 metu ir nepriima jo gimimo datos… Prasom paaiskinti, ka daryti tokiu atveju? Kur kreiptis? Ar bus galima isskristi? aciu

 253. dianita says:

  Sveiki,nusipirkau registruojamąjį bagažą,bet norėčiau pasikeisti jį į didelį saloninį bagažą (matmenys ir svoris lagamino tokie,kaip reikalauja taisyklės).Arįmanomas toks variantas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Deja, tokia paslauga negalima. Didelį orlaivio salono bagažą galite įsigyti už papildomą mokestį.

   • Ilana says:

    Negaliu nusipirkti bilieta internetu.Visa laika raso,kad ID klaida.Kas tai ID ir ka turiu daryti,jei uzpildau visus langelius,be ID negaliu uzsakyti bilietu.Ir dar vienas klausimas:ar reikia pirkti bilietus kiekvienam atskirai?

 254. Barbara says:

  Sveiki,
  uzsisakiau 2 bilietus (keleivis + extra seat) rugsejo menesi internetu.Check in dar nepadarytas, skrydis sausio 8d.Ar imanoma grazinti siuos bilietus?Kiek kainuoja bilietu atsaukimas?
  Dekuj.

 255. Dalia says:

  Skrendu su Wizz Air Hungary Kft į Tel Avivą ar galiu registruojamajame bagaže vežti kg rūkytų lašinių, fermentinio sūrio

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pagal Izraelio muitinės tvarką, žalios mėsos ir jos gaminių gabenti negalima. Detaliau pakonsultuos Izraelio muitinės darbuotojai.

   • Irma says:

    Labas vakaras, skrisiu su Wizzair iš Lietuvos į Olandiją. Turėsiu tik rankinį bagažą, ar galima vežti medų? Kokį kiekį? Medus sustingęs.Ar jis bus priskirtas skysčiams?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Kietos konsistencijos medus nepriskiriamas skysčių kategorijai. Leistinas gabenti kiekis nėra reglamentuojamas.

 256. Rita says:

  Laba diena.Is Vilniaus su Wizzair skrendu i Olandija.Ar siuo metu galima veztis rukytu kiaulienos gaminiu?Bijau,kad del kai kur esamo kiauliu maro,nereiktu ismesti.Ir dar,ar rankinio bagazo dydis tikrinamas tik viena karta?Noriu duti free parduotuveje kazka nupirkti,bandysiu sutalpint i rankine,bet ar nereiks vel kist i deze?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Bagažo išmatavimai gali būti tikrinami ir įlipant į lėktuvą. Mėsos gaminius galite gabenti, svarbu, kad jie būtų sandariai supakuoti (geriausia vakuume).

 257. dina says:

  sveiki,niekada nesu skridusi ir noriu jusu paklausti.ar rankine nemokama i salona patikra atliekant isima visus daiktelius ir mano rankines ar tik pacia rankine per televizoriu ziuri?ar reikes isimt viska,o paskui vel pakuotis dovanas?aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Supakuotų dovanų nerekomenduojame gabenti, nes patikroje gali paprašyti išpakuoti. Patikros metu reikia išimti didelius el. prietaisus, skysčius bei kitus oro uosto darbuotojų nurodomus daiktus.

   • Rimantas says:

    Sveiki,
    iki kokio amžiaus priklauso nemokamai su WizzAir skraidinti vaikišką vežimėlį. Vaikas skrenda kartu.
    Ar yra nustatyti matmenų ar svorio apribojimai vežimėliui?

    Atsiprašau, kad klausimas kartojasi, bet klausimuose-atsakymuose radau įvairių atsakymų – iki 2 metų, iki 3 metų, iki 14 metų (gal keitėsi tvarka?).

    Ačiū

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite gabenti nemokamai. Vežimėlio matmenų ir svorio apribojimai nepateikiami.

 258. asta says:

  Sveiki,
  norejau paklausti ar butina deti i skysciu maiseli tokius dalykus kaip lupdazius, tusus, kremines pudras, jeigu jos yra pakuoteje?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti visus minėtus daiktus. Siūlome atkreipti dėmesį į skysčių gabenimo taisykles.
   Skysčių gabenimui lėktuvu taikomos išskirtinės taisyklės. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

 259. regina says:

  Laba diena,kodel perkant bilieta vaikui iki 14 metu jis traktuojamas kaip suauges,o grafos kur yrasyti lydincio asmens pavarde jus neturite,mergaite atskristu su draugais,bet bilieta atskirai noriu nupirkt,nes jie bilietus jau nusipirke anksciau,ka daryt,mergaitei trylika metu,aciu uz atsakyma.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju, iš kurio esate įsigiję pirminius bilietus, dėl tikslios informacijos.

 260. Vytautas says:

  labas vakaras,
  gavau iš jūsų įlaipinimo taloną, kuriame
  vietoje MRS(MS) parašyta MR, skrenda mergina.
  Tai čia kaip bus?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Biliete nurodytas kreipinys pateikiamas toks, kokį pateikėte darydami užsakymą.
   Oro uoste neturėtų kilti problemų dėl netikslaus kreipinio.

 261. dina says:

  sveiki,noriu paklausti ar insulinas skaiciuolamas i 100mil salono nemokama rankini bagaza,svirkstai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Insulinas neskaičiuojamas kaip skystis. Švirkštus galite gabenti, jei adatos yra apsaugotos ir neviršija 6 cm

  • Lina says:

   Sveiki, uzsisakiau bilietus, veliau sugalvojau, kad noriu pasiimti 6 metu vaika kartu, ar imanoma kazkaip prideti ji prie mano skrydzio?

   • Simona says:

    Labas rytas, Lina,
    Nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

   • Asta says:

    Sveiki.
    Ar į rankinio bagažo skysčių maišelį būtina dėti tepamą pažastų dezodorantą? Jis ne aerozolinis ir ne skystas, o tas tepamas. Tas pats klausimas ir dėl lūpų balzamo, kuris irgi neatrodo kaip skystis :)
    Ačiū :)

    • Milda says:

     Sveiki,
     Jei dezodorantas pieštukinis ir lūpų balzamas kietos formos – šie daiktai skysčiams nepriskiriami. Skysčiams nepriskiriamus daiktus galite gabenti įprastai.

    • Laima says:

     Norėjau paklausti,kaip dėl mineralinės birios pudros, ar ją galima paprastai vežtis į Norvegiją ir kur įsigyti maišiukų sutalpinti skysčiams? taip norėjau paklausti ar visi skysčiai turi sudaryti 100ml, ar gali būti pvz., 10 buteliukų po 100ml?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Birią pudrą galite gabenti rankiniame bagaže įprastai, ji nepriskiriama skrysčiams. Maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste. Skysčių galite gabenti 10 vnt. buteliukų po 100 ml.

 262. Inesa says:

  Sveiki,

  ar butu imanoma rankiniame bagaze gabenti mesos gaminiu, pavyzdziui rukytos vistos. Turiu didiji orlaivio bagaza i Kipra. Skrendu su Wizz air kompanija. Dekui

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti. Rekomenduojame mėsos gaminius gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

 263. Loreta says:

  Laba diena,
  pirmą kartą pirkome bilietus į Romą, draugės vyras atliko check in ir atspausdino įlaipinimo korteles, ant tų įlaipinimo kortelių parašyta ‘registruotis internetu”, noriu paklausti art tos įlaipinimo kortelės reiškia, kad registracija įnternetu jau įvykdyta ir oruo uoste reikės pateikti tik tas įlaipini mokorteles, ar reikia dar atlikti kažkokius papildomus veiksmus, kadangi, gaunu vis laiškus iš Wizzeir, kurie primena apie artėjantį skrydi, registraciją, išvykimo laiką ir pan., ar šie laiškai tiesiog priminimas, ar dar kažko neatlikome.

  • Simona says:

   Laba diena,
   Jūs viską atlikote teisingai. Jeigu turite atspausdintus dokumentus su barkodu ir ant kurių yra parašyta “Boarding pass” arba “Įlaipinimo kortelė” – tai belieka laukti savo skrydžio laiko :)
   Aviakompanija priminimus siunčia automatiškai.

  • Justina says:

   Sveiki,
   Ar galima pasiimti rankinį bagažą,kurio išmatavimai 47x37x21,nesumokėjus mokesčio? Bagažas neviršija norodytų matmenų 56x45x25,už kuriuos jau reikia mokėti.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair nemokamai galite gabenti bagažą, kurio išmatavimai neviršija 42x32x25 cm. Jei Jūsų bagažas viršija nurodytus matmenis, tuomet Jums reikia įsigyti didelio orlaivio salono bagažo paslaugą.

 264. gretaeta says:

  Sveiki dar kartą!

  Bėda tame, kad jau bilietus jau turime tik visai neseniai Raynair pranešė, kad pavėlina skrydį, todėl persėdimui į WIzzair (Milano Bergamo oro uoste) lieka tik 1,5h. Ir dar registruotas bagažas. Galbūt reiktų pirkti papildomą bilietą vėlesniam laikui? Ar rizikuoti?

  • Simona says:

   Paprastai registracija į Wizzair skrydį yra baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Tai Jums lieka 1 val. 10 min. bagažo atidavimui, registracijai. Teoriškai šio laiko turėtų pakakti, bet ar viskas vyks sklandžiai – mes tikrai negalime nuspėti.

   • Edita says:

    Laba diena, rezervavau per wizzair bilietus, gegužės 27d, bet neapmokėjau per 24h , kada panaikins rezervaciją ir kada iš naujo galėsiu juos užsisakyt ?

  • Agne says:

   Sveiki,

   Įsigijau wizzair narystę ir nusipirkau bilietus iš Vilniaus. Kaip dabar galiu nupirkti draugui papildomą bilietą tam pačiam skrydžiui su wizzair klubo nario nuolaida, nes galiu 1 žmogų skraidintis kartu? Prisijungus rodo tik mane, kaip kontaktinį asmenį ir negaliu koreguoti. Dėkui.

 265. gretaeta says:

  Sveiki!

  Norėjau paklausti ar įmanoma persėsti iš vieno lėktuvo į kitą per 1,5h(tokia trukme tarp skrydžių) su registruotu bagažu? Persėdimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  Iš anksto dėkoju

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame rinktis ilgesnį persėdimo laiką, nes 1,5 valandos gali būti per trumpas laikas tarp skrydžių.

  • Ernestas says:

   Sveiki pirkau bilietus internetu ir blogai suvedziau paso galiojimo termina menesi sumaisiau ka daryti ?

   • Simona says:

    Sveiki, Ernestai,
    Jeigu dar nėra padaryta registraciją, duomenis galite keisti. Jeigu jau atlikote registraciją, susisiekite su bilieto pardavėju, kad pakeistų duomenis arba tai padarykite atvykę į oro uostą.

    • Ernestas says:

     Norejau paklausti kurioje vietoje eina pakeisti orouste?

     • Simona says:

      Teiraukitės informacijoje.

     • lina says:

      ar galiu skristi i lietuva ir grysti i anglija jeigu, ID korta galiojimo laikas baigiasi geguzes men 02 diena. o planuojama kelione balandzio pirma savaite.gal reikia daryti naujaID?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Galite keliauti iki paso galiojimo pabaigos.

 266. Lidija says:

  Laba diena, skrendu iš Vilniaus į Angliją. Skrendu su kūdikiu ir vaiku, įlaipinimo pirmenybės nesu įsigijusi ar ji man bus taikoma? Taip pat norėjau paklausti kur ir kaip man įregistruoti vežimėlį kelionei?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei pirmenybinio įlaipinimo paslauga neįsigyta – ji nėra taikoma.
   Vežimėlį galėsite atiduoti prie lėktuvo trapo.

   • Lidija says:

    Dar norėjau pasitikslinti, mano vaikui (nuo 2 metų) priklauso nemokamas rankinis bagažas? galėsime neštis du mažus krepšius?

    • Milda says:

     Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso mažas orlaivio salono bagažas nemokamai.

    • LAURA says:

     Sveiki. Skrendu su wizzair i Norvegija. Su nemokamu mazu bagazu. Noriu suzinoti:
     1. Ar galiu skraidinti 10 pakeliu cigareciu? (4pakeliai vienos rusies ir 6kitokios)
     2. Ar galima dvi vytintas desras vakuume gabentis?
     3. Ar galima alkoholio gabentis siame bagaze?
     4. Ar nusipirkus alkoholio duty free parduotuveje mane ileis i lektuva su juo?

     • Milda says:

      Sveiki,
      1. Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. (10 pakelių) cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus;
      2. Galite gabenti;
      3. Galite, jei įsigysite duty free parduotuvėse;
      4. Taip.

  • vilma says:

   noreciau paklausti,bilietus pirkau spalio 30 internetu,gavau patvirtinima,gavau saskaita faktura ,.skrisiu gruodzio 17,atgal sausio 14,Kaip man gauti bilietus,ir ar galiu abu is karto atsissviestiar kaip ten,internetu uzsiregistruoti

   • Simona says:

    Sveiki, Vilma,

    Jūs turite atlikti registraciją, t.y. suvesti keleivio duomenis. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad gautumėte visą tikslią informaciją.

 267. Agnė says:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti, jei nesvarbu kokį orlaivio bagažą turi, įsigijus duty free prekių , jas reikia susidėti į tą bagažą, kurį nešies į saloną? Ar jos gali tiesiog būt atskirai, ne orlaivio bagaže?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prekes įsigytas duty free parduotuvėse rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 268. Dominyka says:

  Sveiki. Norejau paklausti, ar skrendant su WIZZAIR is D. Britanijos i Lietuva, rankiniame bagaze galima su savim veztis benzinini ziebtuveli? jei galima, ar jis privalo buti neuzpildytas ar gali buti su benzinu viduje? Kaip pakuoti?:)

 269. Leda says:

  Sveiki, kudikiui iki 2metu amziaus nemokamai skraidinama vezimelis ir automobiline kedute ar tik vienas is siu daigtu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • lina says:

    Sveiki. Mes su vyru esame anglijoje. Musu 3 metu vaikas Lietuvoje. Per wizz air nupirkome bilieta jam ir mociutei atskraidinti vaika pas mus i anglija. Ar reikia kokio patvirtinimo is notaro? Mes sutikimo parasyti negalime nes kaip minejau esame ne Lietuvoje. Kokiu dokumentu reikes? Aciu

    • Milda says:

     Sveiki,
     Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

     • Vida says:

      Sveiki,
      kodel skrydis Olesundas- Vilnius rodomas tik iki spalio men.? Ar veliau nebeskraidys?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Ne visos aviakompanijos pateikia skrydžių tvarkaraščius tokiems tolimiems laikotarpiams. Prašome patikrinti skrydžius vėliau.

 270. Rimgaudas says:

  Sveiki, turiu nusipirkes bilieta ir su manimi keliauja vaikas iki 2 metu. Noriu pakeisti skrydzio data kiek tai kainuotu? Taip pat pakeitus data mano vaikui suiena 2 metai. Ka reiktu daryt ir kokie mokesciai butu taikomi? Beja bilietas butu pigesnis nei dabar esu isigijes. Aciu.

 271. Tomas says:

  sveiki. Rašydamas varda ir pavardę, rašiau pavarde su lietuviškom raidėm, bet sistema nepraleido, įrašiau vietoj č raides, raide c, praleido, viska patvirtinau, ir sekmingai apmokejau. Bet ar negali taip nutikti, jog sulaikys, ir nepraleis manęs dėl neva neatitinkančios pavardės ID ir biliete? ką tokitu atvėju turėčiau daryti?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vedant duomenis turite juos rašyti lotyniškomis raidėmis. Tai, jog Jūsų bilietas bus be lietuviškų rašmenų problemų kilti neturėtų.

  • Alina says:

   Sveiki,

   nupirkai bilietus per kelionių organizatorių, paprašius pateikti skrydžio rezervacijos patvirtinimą, gavau atskaymą, kad viskas ko reikia, atvykti laiku į oro uostą ir pateikti savo pasą. Kitų, skrydžio rezervacijos patvirtinimo dokumentų, organizatorius pateikti negali. Ar tikrai yra tokia bilietų įsigijimo tvarka ir ar nekils problemų?

 272. leo says:

  Laba diena, bilietus uzsake turfirma,atspaudinus pamaciau kad yra irasytas DIDELIS ORLAIVIO SALONO BAGAZAS 1 ,ar turiu uz tai papildomai sumoketi? ar jau viskas iskaiciuota i bilieto kaina?

 273. robertas says:

  sveiki, norerejau grazinti Wizzair bilieta, niekur nerandu informacijos kur ir kokia forma reik uzpildyt.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Dėl bilietų grąžinimo taisyklių rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio įsigijote bilietus.

 274. Egle says:

  Laba diena, nupirkau bilietą bagažas įskaičiuotas iki 32 kg, ar galima lagamina kuris pvz. sveria 25 kg papildomai pasiimti krepšį kuris sveria pvz. iki 7kg . Nereikes damokėti? Važiuoju į Jungtinę Karalystę.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti 2 bagažo vienetus jei papildomai įsigysite antro registruoto bagažo paslaugą.

 275. Paulina says:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti..
  Ieškojau informacijos internetinėse svetainėse, tačiau niekur neradau tikslaus atsakymo..
  Visur minima jog iki 15m. vaikams leidžiama skristi su tėvų leidimu.
  O ties šešioliktais metais visa informacija baigiasi..
  Dabar man 17m. Laukia kelionė į UK. Kartą važiavau mikro autobusu, jokio sutikimo nereikėjo. O kaip su lėktuvais? Ar man vis tebereikia kokio raštiško sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Daiva says:

    Laba diena,
    jau uzsiregistravome internetu skrtdziui su Wizzair i Paryziu,
    taciau,tik tada apsiziurejome,kad registravome maza salono bagaza.
    Ar galima internetu dasimoketi uz didesni salono bagaza,ar jau tik
    oro uoste.Jei galima,tai ar ir griztamajam skrydziui galima dasimoketi
    isskrendant?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Galite pridėti papildomas paslaugas susisiekę su portalo administratoriais arba prisijungę prie savo paskyros.
     Taip pat tai galite atlikti iri oro uoste.

    • Regina says:

     sveiki,
     skrendu su kūdikiu (16 mėn. amžiaus)į Norvegiją, registruojantis internetu yra du pasirinkimai “registruotis” ir “registracija be kūdikio”. Kurį nustatymą pasirinkti, kad teisingai užsiregistruoti, t.y. gauti įlaipinimo kortelę sau ir kūdikiui, skrendu su Wizzair, ačiū

 276. Jolanta says:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus trims žmonėms (tarp keleivių neesu) iš wizzair, gavau el. paštu patvirtinimą, tačiau įlaipinimo bilietų nėra. Kaip juos turėčiau gauti? Dėkui.

 277. Milda says:

  Sveiki,
  Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 278. Brigita says:

  Sveiki, Lapkričio 2d. Yra skrydis iš Olesundo (AES) į Vilnių (VNO) ar tas skrydis yra tiesioginis?

 279. Lukas says:

  Sveiki.norejau paklausti,ar i Norvegija galiu skristi su tapatybes kortele(senesne,be cipo),ar reikia butinai paso.aciu.

 280. Avai says:

  Sveiki,
  gal žinote , kada vėl bus atnaujinti skrydžiai į Ukrainą ?

 281. Akvile says:

  laba diena norėjau pasiteirauti dėl skrydžio laiko. Išvykimo data 05 SPL 2014 vartų uždarymas 05;20 Išvykimas 06;00 Tai noriu sužinot kaip skaičiuoti laiką ? Ar spalio 4 naktį turiu išvykti (nes spalio 4 natis jau bus spalio 5d) Ar reikia vykti spalio 5 naktį(jau bus spalio6 rytas)?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skaičiuokite kalendorines dienas ir laiką. Jūsų skrydis, pagal pateiktus duomenis, spalio 5 d.

 282. Brigita says:

  Sveiki,
  Man yra 15 metu. Ar galiu viena su tėvu sutikimu skristi į Norvegija?

  • Simona says:

   Sveiki, Brigita,

   Galite skristi su tėvų sutikimu, bet tik įsitikinkite ar aviakompanija, kurią išsirinkote, leidžia 15 m. vaikams skristi be lydinčiojo asmens.

 283. Remigijus Danielaitis says:

  Laba diena.Turiu nusipirkes Bilietus skrydziams 2014/09/26 d is Rygos i Bergen ir 2014/09/29 is Bergen i Ryga.Atsirado netiketu priezasciu ir noreciau atideti siuos skrydzius vienai savaitei.Kaip galiu atlikti pakeitimus?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kuo greičiau susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus.

 284. Greta says:

  Sveiki, man yra 15m. ar galiu skristi iš Lietuvos į Norvegiją su 17m. asmeniu? ( orokompanija wizzair )

 285. Gintarė says:

  sveiki, man yra 16m ar galiu lėktuvu skristi su kūdikiu iš Norvegijos i Lietuva arba iš Lietuvos į Norvegija, orokompanija wizzair?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Asmenys nuo 16 metų gali prisiimti atsakomybę už nepilnametį asmenį.
   Lydintis suaugusysis ir vaikas turi rezervuoti bilietus vienu užsakymu.

 286. Greta says:

  sveiki, man yra 15m ar galiu skristi i kita šalį su 17m asmeniu su wizzair orokompanija?

 287. Inesa says:

  Sveiki,norejau paklausti pirkau bilietus y no. Ir pradejau registracija. Viskas siaip yra gerai bet kodel manes nereikalavo nei pazymeti ar skrisiu su kortele ar su pasu. Ir siaip kitu domenu. Tik vardo ir pavardes tereikia. Dabar esu pasimetusi ir nezinau ar teisingai uzsiregistravau.

 288. Edita says:

  Sveiki, nusipirkau bilieta Stavangeris-Vilnius ir atgal, taciau atgal negaliu skristi. Ar imanoma kaip nors atsaukti bilieta atgal?

 289. Živilė says:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima kūdikį iki lėktuvo neštis automobilinėj kėdutėj, o ne vežime? Ir dar klausimas: ar skrendant su kūdikiu yra pirmenybinis laipinimas jo atskirai neįsigijus? Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Automobilinę kėdutę galite atiduoti prie įlaipinimo trapo. Pirmenybinio įlaipinimo paslauga teikiama tik šią paslaugą įsigijusiems asmenims.

 290. auste says:

  Ar galima 15 metų vaikui skristi vienam? Ar reikia notaro patvirtinimo? Be to, perkant bilietą spausti “vienas suaugusis”? Nes pasirinkti tik 1 vaiką neleidžia sistema.

 291. Greta says:

  Sveiki,
  Man 17 metu ir zadu skristi is lietuvos i anglija ir atgal. Ar butinas notaro patvirtinimas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 292. Tomas says:

  Sveiki,
  Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
  suaugusiųjų palydos.Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Tomas says:

    Laba diena,
    Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
    suaugusiųjų palydos.Planuojame keliauti su Wizzair.Ačiū

    • Milda says:

     Sveiki,
     Taip, tokio amžiaus vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi. Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 293. laisvis says:

  sveiki,kiek galima su savimi gabenti cigaraciu i Olandija? aciu

 294. Anastasija says:

  Sveiki, norejau dabar uzsisakyti bileta, taciau negaliu uzeiti i savo akaunta. Gal ivedu ne ta slaptazodi, okay. Bet ir slaptazodzio man nesiuncia jie. Galeciau sukurti kita pasta, bet ten yra discount club. Ka man daryti? Gal jus galite pakartotinai issiusti man nauja slaptazodi, pastas lacarmaa@gmail.com Aciu!

 295. Alma says:

  Sveiki,
  jei negalu atvykti į skrydį ar būtina jį atšaukti ir ar taikomi kokie nors mokesčiai?

 296. Vaida says:

  Cia papildymas del 12 metu berniuko galimybes skristi vieno be tevu is Vilniaus i Londona su Wizzair.

  • Milda says:

   Nelydimi vaikai su Wizzair aviakompanija gali keliauti nuo 14 metų. Šiuo atveju reikalingas lydintis asmuo bei 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 297. Paulius says:

  Ar galima į salono bagažą(krepšį) įsidėti Go pro kameros metalinį, teleskopinį laikiklį? Suskleistas ~30cm.

 298. Jurate says:

  Sveiki, su Wizzair skrendame į Londoną. Ar nusipirkus duty free cigarečių blokus, juos galima neštis i lėktuvo saloną atskirai ar turi būtinai tilpti į rankinį bagažą? Ačiū

 299. Rimgaudas says:

  O registruotame bagaze galime gabenti?

  • Milda says:

   Jei datalė naudota – jos negalite gabenti lėktuvu. Tikslesnės informacijos rekomenduojame teirautis aviacijos saugumo tarnyboje.

 300. Rimgaudas says:

  Dar noreciau pasitikslinti del draudziamu daiktu gabenimo kad juose minima buki daiktai kuriais galima suzaloti. Tai ta automobilio detale kaip ir butu kazkas panasaus i toki daikta.

 301. Rimgaudas says:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris 4 kg., detale metaline ir ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui? aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei detalė nenaudota – galite gabenti. Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos negalite.

 302. Tomas says:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus ir nurodžiau mažą salono bagažą, ar darant check-in yra galimybė nurodyti ir sumokėti už didelį salono bagažą? Kaip kitaip galima susimokėti už didelį salono bagažą?

 303. rimgaudas says:

  Sveiki noreciau paklausti ar galiu salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris yra 4kg. Visa metaline ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos nerekomenduojame. Dėl tikslesnės informacijos rekomenduojame kreiptis į Aviacijos saugumo tarnybą.

  • Vaida says:

   Sveiki, ar gali skristi 12 metu berniukas vienas? Ar reikalingi kokie dokumentai, jei taip tai kokie? Dekoju

 304. Giedrė says:

  Sveiki.
  Niekaip nesuprantu ar galiu su savimi gabentis skėtį?
  Bet ne tą mažiuką,kurį galima susilankstyti ir įsidėti į rankinę.
  Jį noriu įsidėti į registruotą 32 kg. bagažą?
  Ačiū už atsakymą.

 305. Ilona says:

  Sveiki dar karta,manau netiksliai uzdaviau Jums klausima. Atskridau is Vokietijos i Lietuva su kudikiu bilietai buvo atspauzdinti du ant dvieju A4 formato lapu, dabar skrendu su kudikiu atgal i Vokietija bilietus mano ir kudikio atspauzdino ant vieno A4 formato lapo kodel? Ar neturesiu problemu Vilniaus oro ouste kaip nuples sakneles jei bilietai ant vieno lapo? Iskarto dekoju uz atsakyma

  • Milda says:

   Jūsų bilietas yra skrydžiui į 1 pusę, daugiau šio bilieto Jums nebereikės, tad nėra skirtumo ar įlipant į lėktuvą bus nuplėšta bilieto šaknelė.

 306. Ilona says:

  Bet kai skridau is vokietijos i lietuva kudikiui ir man bilietai buvo ant dvieju atskiru lapu ar tikrai neturesiu problemu oro uoste? Aciu uz atsakyma

  • Milda says:

   Gali būti, kad skrydžiai vykdomi skirtingų aviakompanijų. Todėl ir bilietai skiriasi.

 307. Ilona says:

  Labas rytas,skrendu i vokietija su kudikiu,atsispauzdinau bilietus bet kazkodel mano ir vaiko spauzdina ant vieno lapo ar nebus problemu oro uoste?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikio bilietas ir jūsų bilietas turi būti viename lape, kadangi kūdikis keliauja ant Jūsų rankų ir jam atskira sėdėjimo vieta neskiriama.

 308. Greta says:

  Laba diena, nupirkau bilietus is anglijos i lietuva sau ir mano vaikui. kai isskrisim jinai dar bus infant bet kai grisim jau nebe ir dukros data yra blogai nurodyta kaip galiu tai pakeisti?

 309. Elen says:

  sveiki,
  ar galiu i nemokama rankini bagaza pasiimti rankini maza dujini degikli (be duju balionelio)? http://www.montismagia.lt/sport/product/1580/

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei degiklis buvo naudotas – gabenti lėktuvu negalite. Jei nenaudotas – galite gabenti.

 310. Milda says:

  Sveiki,Ar galima skristi su kortele nors uzsakinejau bilietus su pasu, ir cekinas atliktas su pasu.Nes atgalinio skrydzio metu jau bus isduotas naujas pasas ,ka daryt sioj situacijoj?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti duomenis arba kelionės metu turėkite asmens tapatybės kortelę ir senąjį pasą.

 311. Lauryna says:

  Sveiki,
  1)Ar veido kremas ir pudra yra laikomi skysciu ir juos butina deti i specialu maiseli norint tureti rankiniame bagaze?
  2)Ar galima ziebtuveli tureti rankiniame bagaze?

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Kremas – skystis, pudra (biri) – ne skystis, pudra (skysta) – skystis. Būtina gabenti skysčius rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus.
   2. Žiebtuvėlius gabenti lėktuvu – draudžiama.

 312. jurgita says:

  Turiu nusipirkusi sau bileta ir dabar noriu nusipirkti biletus is anglijos I lt ir atgal kaip galeciau prie savo skrydzio nusipirkt savo sunui bileta is lt I anglija jam 11m ir as nuekaip nerandu kaip jam ji nupirkti

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite pirkti bilietą kaip suaugusiam asmeniui. Po bilietų pirkimo būtina sujungti rezervacijas.

  • Nadezda says:

   Laba diena, norejau suzinoti, man reikia skristi is Lietuvos i Anglija esu nescia 25 savaites, noriu skristi menesiu.Atgal planuoju skristi kai bus 34 savaites, ar is edinburgo tikst pazyma isduota lietuviu kalba? ar mane gali neilesti i lektuva?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės po 34 nėštumo savaitės neskraidinamos. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Rekomenduojame turėti nėštumo pažymą išrašytą ne vėliau kaip savaitė iki numatytojo skrydžio, nes nėštumo būklė per mėnesio laikotarpį gali stipriai kisti.

 313. Sigita says:

  Laba diena, skridau 08.02 iš Barselonos su Wizzair. Ar teisingai elgėsi oro uosto darbuotojai, praėjus visas kontroles, apsipirkus duty free ir ruošiantis lipti į lėktuvą, sugalvojo matuoti, ar kuprinė atitinka mažą orlaivio bagažą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pagal galiojančias taisykles jūs orlaivio salone galite gabenti tik nustatyto dydžio bagažą. Bagažo apimtis po apsipirkimo duty free parduotuvėse taip pat negali viršyti nustatytų normų. Kilus įtarimams oro uosto darbuotojai gali patikrinti jūsų bagažo išmatavimus dar kartą.

 314. Egle says:

  Sveiki, is Anglijos skrisiu i lietuva su wizzair, ir taip pat busiu lydimasis asmuo 14metu mergaitei. Ji turi originalu gimimo liudijima. Ar reikia dar kazkokiu papilloma dokumentu?ar uztenka tik jos gimimo liudijimo?man paciai 19metu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nepilnamečiai nelydimi gali keliauti nelydimi. Būtinas pasas arba ID kortelė.

 315. Lina says:

  laba diena,norejau paklausti ar bagaze galima vesti vaistus ar jiems reikia specialiu maiseliu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaistams specialūs maišeliai nereikalingi. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 316. Lina says:

  laba diena,norejau paklausti ar skrendant wizzair lektuvu stiuardeses kalba lietuviskai skrydzio metu ar tik anglu kalba?

 317. AF says:

  Sveiki.
  Ar galima atšaukti skrydį neštukei, kuriai skristi nerekomenduoja gydytojas?
  Ir jeigu bilietas buvo pirktas ten ir atgal, keičiant pavardę abiems skrydžiams reikės mokėti dukart?

 318. Auste says:

  Labas vakaras,
  nusipirkau bilietus į Italiją ir užsisakiau registruotą bagažą, tačiau prie galutinio užsakymo kažkodėl yra prirašytas ir didelis orlaivio salono bagažas kurio neužsakinėjau ir už jį tikrai nemokėjau. Gal galėtumėte paaiškinti kodėl jis ten yra? Nes iškilo neramumas dėl to kad netektų už jį susimokėti oro uoste, nors jo net neturėsime.

 319. Sandra says:

  Laba diena,
  Norejau paklausti, jeigu bilieta uzsisakiau be bagazo, galima ji uzsisakyti pries skridi oro uoste?

 320. vaida says:

  sveiki iskilo mums toks klausimas norime pirkti bilietus kai iskrendam vaikas dar yra infant o parskrendam lygiai ta diena kai yra vaiko gimtadienis tai 2metukai ar reikiaa jau pirkti vaikiska bilieta ar dar skaitosi infant,aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pirminiam skrydžiui pažymėkite, jog keliaujate su kūdikiu. Atgalinius bilietus pirkite pažymėję, jog keliaujate su vaiku.

 321. Auste says:

  Laba diena,
  užsakinėjau bilietus į Italiją rugpjūčio mėnesį per rezervacijos.lt ten padariau check in’ą ir bilietus jau gavau.Ar dabar reikia daryti antrą kartą per wizzair check in’ą ar jau nebe?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su portalu iš kurio pirkote bilietus.

  • sandra says:

   sveiki,skrisiu su wizzair,turiu rankini nemokama bagaza 50 30 25,tik is ilgio ilgesnis nei reikalavimai,ar galiu ji gabnt kaip nemokama?ar galima dar papildomai tireti rankinuka per peti maza?noriu vezti dvi profesionalias kirpimo zirkles iki 6 cm asmenimis,jas galima vezti rankiniame bagaze?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Wizzair skrydžiai vykdomi nurodant, kad orlaivio salone galimas tik vienas vienetas rankinio bagažo. Visi papildomi krepšiai, rankinės turi sutilpti Jūsų bagaže. Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm, galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį oraivio salono bagažą, už papildomą mokestį. Jei žirklių ašmenų ilgis neviršija 6 cm – galite gabenti.

 322. Daiva says:

  Sveiki. Spalio mėnesiui turiu bilietus į Tel-Avivą, tačiau esant tokiai situacijai šioje šalyje tikrai nebeplanuoju ten skristi. Ar yra koks nors būdas susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus motyvuojant dabartine situacija šalyje ir tuo, kad pati aviakompanija buvo sustabdžiusi skrydžius? Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kreiptis ten kur pirkote bilietus, nes tik jie gali suteikti naujausią informaciją apie Jūsų užsakymą. Šiuo metu spalio mėnesio skrydžiai nėra sustabdyti.

 323. Jovita says:

  Laba diena, sestadieni skrendu i Anglija su Wizzair. Esu nescia 27 savaites. Ar privalau tureti pazyma, irodani mano nestumo laika? Ar gali buti taip, kad be nestumo pazymos busiu neileista i lektuva?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

 324. Daiva says:

  Sveiki,
  Ar jau nusipirkus bilieta su dideliu orlaivio salono bagazu yra galimybe orlaivio salono bagazo atsisakyti ir isigyti registruoto bagazo vieneta?

 325. neziniuke says:

  Sveiki, as uzsisakiau skrydi rupjucio 24 is londono lutono i vilniu. ar butu galima atsaukti uzsakyma ir susigrazinti pinigus|?

 326. Elena says:

  Laba diena,
  as nupirkau Wizzair bilieta kelionei pirmyn-atgal, bet pasikeite mano planai ir dabar as neskrisiu pirmyn. Ar galesiu as tokiu atveju pasinaudoti atgaliniu bilietu? Ar nebus anuliuota mano rezervacija, jeigu as neatvyksiu i pirmini skrydi?

  Is anksto dekinga.

 327. Milda says:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti populiariuju ir nepopuliariuju sezonu datas.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Populiarusis sezonas: 2014 balandžio 17-29 d. ir birželio 7 d. – rugsėjo 28 d., 2014 m. gruodžio 13 d. – 2015 m. sausio 11 d. (pradžios ir pabaigos datos nurodytos imtinai).

 328. Laima says:

  Laba diena. Dukrai 15 metų. Ji planuoja skristi su Wizzair į Norvegiją kartu su drauge ir draugės mama. Ar reikalingas notaro patvirtintas tėvų sutikimas? Ačiū

 329. Laima says:

  Pirkau bilietą dviems, bet patvirtinimo kodas tik vienas. Ar taip ir turi būti?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Taip gali būti jei bilietai yra pirkti vienoje rezervacijoje.

   • rutikia says:

    Norejau paklausti, skrendu su 4 menesiu kudikiu, ar galiu prie vezimelio su sedima dalim pasiimti ir masinine kedute? Aciu.

    • wizzair-skrydziai.lt says:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams galite nemokamai gabenti tik vežimėlį arba automobilinę kėdutę.

 330. Rūta says:

  Sveiki, ar galima didelį orlaivio bagaža pakeisti į registruotą primokant skirtumą? Iki skrydžio liko 8 dienos, jau turime įlaipinimo talonus.

 331. Marek says:

  Laba diena.Mes skrisim Vilnius-Larnaka,parasikit prasom per kokies salis praeina marsrutas?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Dėl tikslaus maršruto rekomenduojame kreiptis į portalą kuriame pirkote bilietus ir susisiekti su portalo administratoriais.

 332. Ričardas says:

  Kas jeigu neteisingai ivedžiau paso numerį arba galiojimo pabaigos datą? Ar šiuos duomenis galima pakeisti ir ar tai kainuos?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Taip. Gali kilti problemų. Duomenų keitimo paslauga – mokama.

   • Ričardas says:

    O kiek tai kainuotų?

    • Milda says:

     Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

     • Eleonora says:

      Sveiki,
      kiek dienų iki skrydžio galima užsakyti bilietus internetu ir pervesti pinigus. Ir, jei didelis orlaivio bagažas per didelis, yra mokama bauda ar jo neleidžia pasiimti? Ačiū

     • Milda says:

      Sveiki,
      Bilietai perkami turi būti iš karto po užsakymo. Jei jūsų gabenamas bagažas viršys didelio orlaivio salono bagažo išmatavimus – galite jį gabenti už papildomą mokestį kaip registruotą bagažą.

 333. Vilma says:

  Sveiki, skrendame i Milana, imame rankini bagaza i lektuvo salona.Ar galetume i salona kartu paimti ir lietuviska konditerijos gamini sakoti,supakuota i dezute..? Labai noretume vezti dovanu :)

 334. Vilma says:

  Laba diena. Esu labai supykusi, nes siand.isskrido vaikai i Bergena 13,10val. su vienu mazu vaiku ir su kūdikiu. Atskridus i Bergeną paaiskėjo, kad vaikišką vežimėlį bendrovė kazkur pametė(kažkas kažką sumaišė). kainos už taksi didžiulės, tačiau be vežimėlio taksi butina. Kada gaus ir kaip pristatys i vieta vežimėli neaišku. Kas ir kokiu būdu kompensuos tas išlaidas.

 335. Ausrine says:

  Laba diena, rugpjucio menesi skrisiu su kudikiu 4 menesiu is Londono I Vilniu su wizzair oro linijomis. Ar galima naudoti vezimuko remus ant kuriu su specialiais adapteriais uzsideda masinine sedyne? Ar cia skaitysis kaip vienas vezimukas kuris nemokamai bus vezamas? Prasau atsakykite :) Aciu

 336. Giedrius says:

  Sakykit o kaip butu geriau supakuoti atskirai tas baterijas,turiu omenyje kokiu budu? Ir pakrovejas irgi turi buti supakuotas? Labai aciu uz atsakymus!Geros Jums dienos…

 337. Erika says:

  Laba diena,

  Mano nestumas keliones metu bus 25 savaites, taciau del viso pikto noreciau tureti su savimi gydytojo pazyma del nestumo, mat pilvukas didelis ir gali buti sunku irodyti, kad yra kitaip. Ar yra butent wizz air kompanijos nestumo pazymos forma? O gal galioja tiesiog gydytojo nuoziura israsyta pazyma.
  Dekui uz atsakyma

 338. Giedrius says:

  Laba diena,wizzair kompanija skrisim is UK I Latvija. Kartu skrenda kudikis iki 2 metu. Ar galime tureti bagaze su savimi vaiko pasiklausymo racijas(baby monitor). Ar tai nesukels mum problem orouoste? Labai didelis aciu uz atsakyma. Geros dienos!

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti, jei prieš kelionę išimsite baterijas ir supakuosite atskirai.

 339. Zygis says:

  Sveiki, taigi yra uzsakyti bilietai i lietuva ir atgal, is UK, Man 14 metu, ir noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo kad skrisciau vienas is UK i lietuva su wizzair.com kompanija, Ir ar nereikes jokiu sutikimu, skrendat atgal is lietuvos i anglija kad galiu vykti be lydincio asmens ir be tevu, o jeigu reikia, gal galite pasakyti ka reikia rasyti kad notaras patvirtintu.

 340. VIKTORIJA says:

  Sveiki, ruošiamės skristi su 1 metukų vaiku ir norime pasiimti sulankstomą vežimėlį kurio sulankstyto ilgis yra 1 m 15 cm ir 25 cm pločio ar reikės už jį mokėti? Ir ar galima vežimėlį priduoti kartu su registruotu bagažu?

 341. Renata says:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar mano dukra 15 metu gali keliauti is Olandijos i Lietuva be tevu patvirtinimo su savo asmens kortele su Wizzair kompanija?

 342. Aušra says:

  Laba Diena. Ar galiu gabenti rankineje taseje nevakunuota, rukyta zuvi? Apie 1kg. Skrendu su raynair kompanija. Aciu.

 343. Agne says:

  Laba diena,
  Skrisiu su dideliu rankiniu bagazu (uz ji jau sumokejau, kai rezervavau skrydi). Norejau suzinote, ar siame rankiniame bagaze galima veztis du nesiojamuosius kompiuterius (viena kampiuteri veziuosiu taisyti)?

 344. doncas says:

  jei pametei koda cekinui kaip kitaip pasidaryt cekina ?

 345. Aušra says:

  Sveiki. Ar rankineje tašėje galiu vežtis plaukų tiesinimosi žnyples? Skrendu su Raynair kompanija. Ačiū už atsakymą.

 346. edvinas says:

  wizzair

 347. Karolina says:

  Sveiki, šeštadienį išvykstame su wizzair į Izraelį, turime tik rankinį bagažą, ar galite tiksliai nurodyti rankinio bagažo matmenis ir maksimalų svorį, nes visur informacija skiriasi..Beja kokį kiekį cigarečių galime vežtis?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti nemokamai mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Už papildomą mokestį galite pakeisti mažą orlaivio salono bagažą į didelį orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 56x45x25 cm, svoris neribojamas. Registruoto bagažo išmatavimai 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg.
   Galite gabenti 250 vnt. cigarečių.

 348. Angele says:

  Sveiki, ar galiu veztis registruotame bagaze plauku prieziuros priemones:sampunus,kondicionierius,plauku dazus ir nagu prieziuros priemones,tokias kaip nagu lakai,dildes?

 349. Ilona says:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti ar 80 metu zmones gali skristi lektuvu vieni?

 350. edvinas says:

  sveiki ar ant ilaipinimo korteles turi buti tik vardas,pavarde skrydzio nr laikas ir bruksniniai kodai ? ar neturi buti paso nr ar dar kokiu paso domenu ? uztenka tik su savimi pasiimti pasa ar kazko neirasiau registruodamasis
  ?

 351. Vytautas says:

  Sveiki, esu 16 – metis. Mama užsienyje, ar gali tėtis duoti notaro leidimą man skristi vienam su WizzAir bendrove jeigu aš esu priskirtas mamos globai?

 352. Goda says:

  Sveiki. norėjau pasiteirauti 1) ar reikia registruoti ir rankinuką tarkim kaip mažą orlaivio salono krepšį jei noriu rankinuką pasiimti į lėktuvą su savimi 2) jei daugiau sveria bagazo krepsys nei nurodyta, kokie ir kiek kainuoja papildomi mokesčiai.
  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda says: