Wizzair dažniausiai užduodami klausimai 1 178

Kaip galiu apmokėti už Wizzair bilietus?

Pirkdami bilietus per Wizzair-skrydziai.lt svetainę, už bilietus galite atsiskaityti banko pavedimu, kreditine kortele arba grynaisiais. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

Ar į Wizzair kelionės kainą įskaičiuotas bagažas?

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Visam registruojamam bagažui taikomas mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair mažo orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose mažo orlaivio salono bagažo svoris nėra ribojamas.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair didelio orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose didelio orlaivio salono bagažo svoris yra iki 10 kg.

Koks yra registruoto bagažo svoris keliaujant su Wizzair?

Pigių skrydžių aviakompanijos Wizzair registruoto bagažo svoris yra 32 kg.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Wizzair?

Wizzair nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų arba jų bagažo į kitus (Wizzair arba kitų oro vežėjų vykdomus) skrydžius. Todėl neprisiimame atsakomybės už jokius tolesnius skrydžius, į kuriuos keleiviai gali nespėti. Labai patariame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip Wizzair skrydžiuose galima keliauti su vaiku?

Sumokėjus tam tikrą mokestį, kuris siekia iki 26 EUR, jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba paskambinus į skambučių centrą.  Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą, tokiu atveju skrydžius pirmyn ir atgal reikėtų rezervuoti atskirai. Vyresniems nei dvejų metų vaikams ant lydinčio suaugusiojo kelių keliauti neleidžiama.

Ar Wizzair teikia nepilnamečių palydos paslaugą?

Nepilnamečių palydos paslauga yra neteikiama.

Nuo kiek metų galima vienam skristi su Wizzair?

Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali nuo 14 metų, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Keleiviai nuo 16 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair be papildomų apribojimų ir būti atsakingi už kitą nepilnametį.

Ar kūdikiui galima priskirti bagažą Wizzair skrydžiuose?

Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali su Wizzair skristi nėščios moterys?

Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.

 Ar galiu keisti keleivio vardą, pavardę skrendant su Wizzair?

Keleivio vardo ir pavardės keitimas galimas už papildomą Wizzair nustatytą mokestį. Jei pageidaujate atlikti keitimą susisiekite su portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Wizzair aviabilietus?

Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766 arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

1 178 thoughts on “Wizzair dažniausiai užduodami klausimai

 1. erika sako:

  Sveiki,
  Skrendu su Wizzair dariausi chech in ir man atomatiskai issaugojo duomenys pirmyn ir atgal.Bet skrendant atgal mano kudikio duomenys keisis, nes Lietuvoje mes keisim kudikiui pasa.Ka man dabar daryti ar turesiu del to problemu? Aciu uz atsakyma

 2. Elzbeta sako:

  Sveiki, ar galima keliauti i Norvegija su ID kortele ar butinai reikalingas pasas?

 3. Dovydas sako:

  Sveiki, i Uk skrydau su mama,dabar 31 skrysiu atgal vienas,reikia sutikimo ar ko,gyvenu lietuvoje,anglijoje buvau atostogu,skrendu su wizzair. reikia tevu sutikimo ar nereikia> :)

 4. Kriss sako:

  Labadiena, norėčiau pasiteirauti skrendame su vaiku į Norvegiją jam du metukai ar vaikui priklauso rankinis bagažas ar gali su savimi turėti maža kuprine

  • Laba diena,
   Vaikui nuo 2 metų jau priklauso rankinis bagažas kaip ir suaugusiam asmeniui. Nemokamai gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio matmenys negali viršyti 42x32x25 cm.

 5. Dovilė sako:

  Sveiki,

  Ar Wizz air turi nėštukėms skirtą nėštumą ir jo laiką patvirtinančios pažymos šabloną anglų kalba?

 6. Justina sako:

  Sveiki. Skrendu is Eindhoven i Vilniu su dodeliu orlaivio krepsiu. Ar kokosu aliejus priklauso skysciu kategorijai ? Nes realiaI jis yra kietas, o I skysti tampa tik 18 laipsniu temperaturoje.

 7. Egis sako:

  Laba,

  Norėjau pasiteirauti skrendant į Jungtinę Karalystę galima vežtis 4 blokus cigarečių, o dar atskirai tabako galima?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:

  • 800 cigarečių;
  • 400 cigarilių;
  • 200 cigarų;
  • 1 kg tabako.
 • Vaidas rasiulis sako:

  Labas, padariau check in skrydziui su wizzair, bet neparašiau iki kada galioja pasas, nekils problemų dėlto?

 • Svetlana sako:

  Laba diena.skrysiu i Vokietija su 5 menesiu kudikiu. Ar galiu misinuka tureti bonkutije o ne pakelyje kaip jisai parduodamas? Ar i termosa galiu ipilti vandens? Buteliukose gali buti vaiko arbata? Ir del vezimo, galesiu eiti iki pat lektuvo ir paskui iskart atiduos vezimeli? Aciu;)

 • Julija sako:

  Laba diena,

  norėčiau sužinoti, kokius veiksmus reikėtų atlikti persėdimo metu? Ar reikalinga papildoma registracija į antrą skrydį? Skrendu Vilnius- Ryga- Stokholmas, persėdimo laikas- 1val.
  Dėkoju už atsakymą.

 • Urte sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar 14 ir 15 metu mergaites gali skristi i Italija vienos be tevu ir be lydincio asmens? Kokiu dokumentu reikia?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   14 ir 15 metų nelydimi nepilnamečiai gali keliauti su aviakompanija Wizzair, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu skrendantį nepilnametį. Reikalingas bilietas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

 • Karolina sako:

  Sveiki.
  Skrendant su 1.5 metų vaiku, kokį kieki pieno galima vežtis su savimi? Ar jis jau turi būti supiltas į buteliuką ar gali būti nepradarytoje pieno pakuotėje 0,5 litro?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Paruošto mišinuko kūdikiams galite gabenti iki 1 litro rankiniame bagaže. Patikroje gali paprašyti paragauti.

 • Deimante sako:

  Noreciau suzinoti kiek kainuoja pakeisti Wizzair varda, pavarde?

 • Skrydžio dieną(07-08-2015) vaikui bus 14 metų ir 1 mėnuo, bilietą nupirkome internetu kaip suaugusiam. Ar nebus kokių problemų? Niekur neina prisiskambinti(ten kur pirkome). Davė tel. 8-90094000, bet negalime iš Lietuvos ir iš Ispanijos prisiskambinti šiuo numeriu, kaip elgtis?

 • Jolita sako:

  Sveiki,

  Skrendu su 5 menesiu kudykiu su Wizzair is Dortmund i Ryga ir atgal.Turesime sportini vezima,skaiciau kad vezimas turi buti registruotas kartu su bagazu,bet kad as niekur neradau kad prie bilieto bagazo butu parasyta.Kaip man registruoti vezima?
  Kudykio pavardes paskutine raide yra ne lietuviska ( S bet su uodegyte ) bet uzsakant bilietus reikia rasyti lietuviskas raides,ar nekils problemu?
  Aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Kūdikio vežimėlį galėsite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Keleivių vardai ir pavardės turi būti rašomi lotyniškomis raidėmis.

 • Gabriele sako:

  Sveiki.Ar galima rankiniam bagaze gabenti skutimosi priemones?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Peiliukus, jei jų ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu yra apsaugoti – galite gabenti rankiniame bagaže.
   Skutimosi putas iki 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.

 • Ugnė sako:

  Sveiki, keliauju į Angliją. Ar galiu vežti rankiniame bagaže injekcinius vaistus? Kokį kiekį?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Gabenant nerekomenduojame viršyti recepte nurodyto vaistų kiekio;
   Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas. Rekomenduojame gabenti ne didesnį kiekį vaistų, nei yra reikalinga Jūsų kelionės laikotarpiui.
   Injekcinius vaistus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.
   Rankiniame bagaže galite gabenti injekcinius vaistus tik tuo atveju jei jie yra gyvybiškai būtini skrydžio metu.

 • Deividas sako:

  Sveiki,norejau paklausti kodel wizzair panaikino nuoroda i PDF formato bilieta? esu labai tuo nepatenkintas.

 • Inesa sako:

  Sveiki, jeigu turiu didelį orlaivio bagažą, ar ratukai taip pat įskaičiuojami į bendrus bagažo matmenis?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse, kartu su ratukais ir rankenomis.

 • Rugile sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima į lektuva nestis rankini bagaza ir rankinuka? Skrendant su wizzair

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. bagažo.

 • Rugile sako:

  Sveiki man 14 metu ar as galiu skristi į jungtine karalyste su mociute?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Suaugusiojo lydimi vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair. Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Jolita sako:

    Sveiki,13metu mergaite skrenda is Vilniaus i Malme,su ja kartu skrenda mociute.Ar reikia kokio nors igaliojimo ar notaro patvirtinto dokumento,kad mociute yra jos lydimasis asmuo?Ar nebus jokiu problemu griztan is Svedijos?Perskaiciau visa informacija,Svedija yra Sengeno erdveje,tai jokiu tevu sutikimu kaip ir nereikia?Bet noriu dar pasitikslint,labai nesinoretu netiketumu.Dekui uz atsakyma is anksto.

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams Lietuvos piliečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas.

     • Jolita sako:

      Labas darkart,noriu dar paklaust ar priklauso 13m mergaitei rankinis mazasis orlaivio bagazas,jos bilieta leido pirkt kaip vaiko.Jus rasete,kad jokiu igaliojimu lydinciajam asmeniui nereikia tureti Sengeno erdveje.Bet gal reikia kaip nors sujungti ar pazymeti,kad trylikamete skrenda su mociute?Bilietus pirko taspats asmuo,ju abieju vietos yra viena salia kitos,bilietus jau leido uzregistruot ir atsispausdint.Dekui.

     • wizzair-skrydziai.lt sako:

      Sveiki,
      Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 • Gintare sako:

  Laba diena, dariau bilietu registravima internetu ir vietoje registruoti su kudikiu turbut paspaudziau registruoti be kudikio,ka tokiu atveju daryti, kaip gauti bilieta kudikiui, jei rezervacija suaugusiojo jau padaryta? Kelione vyks su wiizair avialinijomis. Dekoju uz atsakyma.

 • Mantas sako:

  Sveiki,ar skrendant i Ryga galima lektuve ka nors nusipirkti eurais? skrendu is Londono.

 • Aušra sako:

  Ar galima i lektuva nestis maza ta bagaza nemokama ir kompiuteri su deklu??? Ar butina sutalpinti i viena??

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 • Sandra sako:

  Norejau paklaust , ka daryti jei mama isvaziavus tetis taip pat oman 17 ir gyvenu su pamote o ji neturiu jokiu teisiu ka tokiu atveju daryt , jei keetvirtadieni man skrydis? nebutu imanoma be to sutikimo nuskrist?

 • Monika sako:

  Sveiki ar yra galimybe kad as kazkaip praspruksiu i lektuva ketvirtadieni nors netuiu tevu sutikimo?

 • Aiva sako:

  Sveiki.Ar galiu keisti skrydzio data liko (7 dienos)? Ir koks bus taikomas mokestis(domina suma)?Is Belfasto i Vilniu 2015-07-22

 • Mantas sako:

  Laba diena,ar galima orlaivio salono bagaze veztis foto aparata ir kvepalus?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Fotoaparatą galite gabenti orlaivio salono bagaže. Kepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles, kurias rasite čia.

 • Deividas sako:

  sveiki,ar galima rankineme bagaze veztis foto aparata?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Gintarė sako:

   Laba diena,

   Rytoj skrendam reisu Bergen-Vilnius ir iškilo klausimas dėl nemokamo orlaivio bagažo. Ar skysčius būtina sudėti į permatomą užsegamą maišelį ar galima juos palikti, pavyzdžiui, kosmetinėje, svarbu kad neviršytų 100ml?
   Ačiū Jums už atsakymą:)

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Specialius maišelius skysčių gabenimui rankiniame bagaže galite įsigyti oro uoste.

 • Darija sako:

  Sveiki norejau paklausti ar galiu skristi viena Ryga-liverpool jei man 17 ? Ar reikia notaro patvirtinimo?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   Keliauti su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair 17 metų nelydimas asmuo – gali.

 • Deividas sako:

  Sveiki,mes uzsakinejom bie=lieta dviems zmonems,bet vienas neskris ,tai kai darysiu check in registruot abu zmones ar tik ta kuris skris? aciu ;)

 • Deividas sako:

  Kodel buvo nukeltas skrydis 2015.07.09

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

   • Aušra sako:

    Ar rankiniame mazam bagaze galima vesti susaldyta zalia mesa??? Jeigu ji visiskai salta ir tinkamai supakuota?

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Nerekomenduojame gabenti šaldytų produktų rankiniame bagaže, nes jie gali būti priskirti skysčių kategorijai. Šaldytus produktus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 • Juste sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietą Baltic Travel Service padalinyje, keliausiu į Oslą. Jame manęs neprašė jokių paso duomenų, nei galiojimo laiko. Ar čia viskas gerai?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su įmone, iš kurios įsigijote aviabilietus.

 • agne sako:

  sveiki, ar vaikiski lagaminai “trunki“ tinkami nemokamam rankiniam bagazui? ar ne? nes vienas is matavimu yra 46cm o ne 42cm kaip nurodyta Wizzair taisyklese,bus problemu? .aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – galite keliauti. Jei bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 • Ieva sako:

  Sveiki. Jeigu noriu užsisakyti lėktuvo bilietą ne per http://www.wizzair.lt ar rankinis bagažas man priklauso? Nes http://www.lastminute.com parašyta : No free check-in baggage. Ačiū.

 • Deividas sako:

  Sveiki,nebus problemu jei vienas zmogus neskris? nes bilietas dviems zmonems o skris tik vienas.

 • Aleksejus sako:

  Laba diena , klausimas toks ar galma skraidinti cigaretes nepilnameciui vaikui kuris skrenda venas su sutikimu nuo nuotaro ?

 • Ieva sako:

  Sveiki, man 17metų ir skrendu į Švediją viena. Ar reikalingas notaro patvirtinimas tiek skrendant iš Lietuvos, tiek iš Švedijos? Ir ar tinka asmens tapatybes kortelė, o ne pasas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas. Keliauti į Švedija galite su pasu arba ID kortele. Daugiau informacijos rasite čia.

 • Gintaras sako:

  Sveiki, uzsakymo metu padariau klaida vietoj Gintaras parasiau Giuntaras, ar reikia taisyti sia klaida? Kur kreiptis ir kiek tai kainuos?

 • Aušra sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, jeigu darant rezervacija parašiau vardus ir pavardes visas raides mažosiomis, ar nieko bloga? Ir dar vienas klausimas, jeigu mes keliaujame dviese tačiau bagažas ant vieno žmogaus, ar galima dėtis alkoholio ar cigarečiu už abu į vieną bagažą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų dėl mažųjų raidžių rašymo kilti neturėtų.
   Jei registruotas bagažas priklauso tik vienam asmeniui, tokiu atveju jame galima gabenti tik 1 pilnamečiui asmeniui leistiną alkoholio ir tabako kiekį.

 • Viktorija sako:

  Sveiki, aš skambinausi į WIZZAIR informacijos liniją, ir ten man pasakė, kad nėsčioji gali skristi iki 32 savaitės. Taip kaip iš tikrųjų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Negalime tiksliai atsakyti kur gavote tokią informaciją. Pateikiame oficialią, rašytinę aviakompanijos Wizzair taisyklių citatą: „Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.“
   Taip pat pateikiama papildoma informaciją: „Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Jei moteris laukiasi dvynukų, nėštumo trukmė negali viršyti 32 savaičių. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti lėktuvu tik turėdamos gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, kad jos gali skristi lėktuvu. Prisiimame atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės lėktuvu arba jos metu, tik pagal mūsų bendrąsias pervežimo sąlygas. Atminkite, kad medicininė pažyma turi būti išduota likus ne daugiau nei 6 dienoms iki skrydžio datos.“

 • Viktorija sako:

  Sveiki, aš skrendu su jūsų aviakompanija 31 neštumo savaite ir atgal išskrendu 34 savaites pabaigoj, ar gali kilti kokių nors nesklandumų. Kokių dokumentų nesčiajai reikia turėti su savimi?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair – nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

   • Jolanta sako:

    Sveiki planuoju skristi 10.15-10.20 Vilnius Londonas . Skrisiu su kudikiu 6 men kokiu reikia dokumentu? Ar reikia tėvo sutikimo? ( mes susituokė) kokius reikia tureti dokumentus vaikui? Kiek mišinio pagaminto- ne pagaminto galiu tureti su savim salone? Aciu

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Kūdikiui reikalingas bilietas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė). Jei Jūs esate vaiko mama ir Jūsų pavardės sutampa – galite keliauti. Pagaminto mišinuko kūdikiui galite gabenti iki 1 litro, patikroje gali paprašyti paragauti.
     Mišinuko miltelius galite gabenti rankiniame bagaže, originaliose pakuotėse.

 • Žygimantas sako:

  Sveiki, ar galima orlaivio salono bagaže gabenti nepradaryta kontaktiniu lešių skysti ir purškala nuo slogos? Ir ar galima vežti skutimosi peiliukus ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kontaktinių lindzių skysti iki 100 ml, nereceptinį nosies purškiklį – galite gabenti orlaivio salono bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Peiliukus, kurių ašmenys neviršija 6 cm ir ašmenys yra apsaugoti – galite gabenti orlaivio salono bagaže.

 • Vitalija sako:

  Sveiki ar galima veztis sulakstoma vezimeli vaikui nemokamai ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti vaiko amžių ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

  • Irena sako:

   Sveiki skaiciau kad skrendant is airijos i lietuva su wizzair vaikui 5 metu keliaujant su mociute reikia notaro leidimo gal galetumete atsiusti ta forma anglu kalba

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Nepilnamečiams, keliaujantiems ne su vienu iš tėvų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Sutikimo formą gali suteikti tik notaras.

 • Vika sako:

  Sveiki, per kiek dienu atsius bilieta i el pasta? registracija jau padariau

 • Vika sako:

  Seiki, pirma karta skrendu ir kai kas man neaisku, atejo i el pasta informacija, kai uzsisakiau bilietus, uzregistravau skrydi interntu, tada kaip suprantu man reikia atsispausdinti check in, kai jau uzregistruoju? ir kai atsispausdinsiu ar tai ir bus mano bilietas, ar dar atsikai turi i el pasta per kelias dienas ateiti bielietas kuri taip pat reikes atsispausdinti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Sergejus sako:

    Sveiki. Ar mociute gali skristi su anuku kaip lydintis asmuo neturedama tam notaro patvirtinto leidimo? (Skrydis is Siaures Airijos i Lietuva )

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Keliaujantiems nepilnamečiams už Šengeno zonos ribų, jei jie keliauja vieni arba su lydinčiais asmenimis – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 • Laura sako:

  sveiki, uzsisakiau didesni orlaivio bagaza i salona. Ar man priklauso ir mazesnis nemokamas orlaivio bagaza, ar tik vienas. Dekoju.

 • NNNN sako:

  Sveiki,ar reikia daryti check in jeigu jau atsispausdinau bilietus?Kai užsakiau iškart atsiunte bilietukus.Klausiu nes pirmą kartą skrendu su wizz air.
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei registracija į skrydį nėra atlikta, Jums neleistų atsispausdinti bilieto.

 • Donata sako:

  Sveiki,
  Skrendame su Wizzair į Paryžių. Bus mažas orlaivio salono bagažas. Ar kosmetika kaip šešėliai, presuota kompaktinė pudra, kreminės konsistensijos pažastų kremas priskaitomi prie skysčių? juos reikia atskirai supakuoti?

  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dezodorantas, šešėliai skystos formos (kreminės) priskiriami skysčiams ir turi būti gabenami pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Kompaktinė pudra, kietos formos šešėliai skysčių kategorijai nepriskiriami, todėl galite juos gabenti įprastai.

   • Donata sako:

    dar pasitikslinimui ar tame mažame orlaivio salono bagaže taip pat galioja „Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės“ ?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Taip, skysčių gabenimo taisyklės galioja orlaivio salone gabenamam bagažui.

 • Sigita sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas (sudedamos, trijų sekcijų)?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei Jūsų gabenamas daiktas telpa Jūsų rankiniame bagaže ir aštrus kraštas neviršija 6 cm – galite gabenti.

   • Gabrielė sako:

    Labas vakaras, užsisakydama lėktuvo bilietą suklydau rašydama kreipinį: vietoj Ms, parašiau Mrs. Ar gali kilti problemų? (Skrendu viena iš Vilniaus į Donkasterį/Šefildą, man 16metų).

 • Milda sako:

  sveiki,norejau paklausti ar galima is Lietuvos i Airija gabenti mesos gaminiu,t.y rukytu desru ir panasiai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

  • Vile sako:

   sveiki, noreciau pasitikslinti skrendant is Vilniaus i Malmo su Wizzair prie didelio orlaivio bagazo, galima vezti skintu geliu puokste ?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Puokštę rekomenduojame sutalpinti į bagažo vienetą. Puokštė neturi skleisti papildomų kvapų ir taip sukelti diskomforto kietiems keleiviams.

 • Tomas sako:

  Laba diena, norejau paklausti ar gali 13 metu vaikas skristi vienas jusu avialinijom. Kokios turi buti salygos, jei negali skristi vienas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nelydimi vaikai keliauti su aviakompanija Wizzair iki 14 m. keliauti negali. 13 metų vaikui būtinas palydovas, kuriam būtų ne mažiau kaip 16 m.

 • Vilma sako:

  ar galima atšaukti Wizzair skrydi likus vienai dienai iki jo?

 • Inga sako:

  sveiki,skrendu i kutaisi,kiek galiu veztis alkoholio ir cigareciu? taip pat ir atgal?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Gruziją galite gabenti iki 200 vnt. cigarečių, iki 3 litrų vyno; 10 litrų alaus.
   Į Lietuvą iš ne ES šalių galite gabenti:

  • 200 vnt. cigarečių arba 100 vnt. cigarilių arba 50 vnt. cigarų, arba 250 g. tabako.
  • 1 litrą alkoholinių gėrimų 22%-80% arba 2 litrus alkoholinių gėrimų iki 22%.
 • Jonas sako:

  Sveiki, galbūt kiek netradicinis klausimas, bet įdomu ar yra apribojimas kiek galima su savimi turėti prezervatyvų mažame orlaivio salono krepšyje?

 • Ieva sako:

  Sveiki,

  šiandien 19.55 val. skrendu iš Lutono į Vilnių. Vakar pasidariau check-in. Kodėl nebeleidžia išsisaugoti bilieto? Nebėra tokio pasirinkimo, tik spausdinimas. Iki skrydžio liko dar bemaž 10 valandų. Kiek laiko likus iki skrydžio PRISIJUNGUS prie savo wizzair profilio nebėra galimybės net atsispausdinti bilieto?

 • Dovyda sako:

  Laba diena, užsisakiau bilietą rugpjūčio mėnesiui, už jį sumokėjau elektroniniu pavedimu per banką, gavau laišką su duomenimis ir visa skrydžio informacija, parašyta jog rezervacija patvirtinta ir tai yra dalis elektroninio bilieto, tai kada aš gausiu kitą dalį? Ar dar prieš skrydį reikės papildomai registruotis? Ar reikės papildomai registruoti bagažą, nors perkant bilietą už bagažą jau sumokėjau?
  Iš anksto dėkoju.

 • Karolis sako:

  Laba diena,

  norėjau paklausti jei mažojo orlaivio salono krepšio matmenys 48x30x20 ar bus apmokestintas ar ne? Ačiū už atsakymą.

 • aiste sako:

  Sveiki
  gal galetumet patvirtinti, kad skrendant is Rygos oro uosto wizzairu vaikams nuo 14 metu yra lygiai tos pacios salygos kaip ir skrendant is lietuvos? Lydincio asmens nereikia? Ir kokia kalba turetu but parasytas notaro patvirtintas vieno is tevu sutikimas?? Aciu is anksto

 • Aiste sako:

  sveiki,

  ar vaikai 15 metu gali skristi Wizzair’u be suaugusio zmogaus (visisai vieni?), jei bus atlydeti ir pasitikti oro uoste? is Vilniaus I Gatwicka? ir kokiu dokumentu reikia?aciu is anksto

 • Lijana sako:

  sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima vežtis cigarečių pakelių rankiniame bagaže? skrendu į Švediją

 • maze sako:

  Dar norejau paklausti, paskaciau wizz taisykles“..Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. “ koks turi buti nurodymas biliete kad keliauja kudikis???

 • maze sako:

  Sveiki. Spausdinau savo ir savo kudikio bilietus,ir jie atsispausdina abu ant vieno bendro a4 formato lapo. Kitaip neiseina atspausdinti. Ar tinka tokie tokie bilietai-abu ant bendro lapo??? Skrydis uz keliu dienu! Beje, nereikia pasiskambinti ar panasiai uzregistruoti kudikio vezimo?? Ar uztenka nuvykus i oro uosta pasiimti lipduka ir vezima priduoti prie lektuvo?

 • Arturas Keršys sako:

  Laba diena. Tiesiogiai per Wizzair bilietai užsakyti:4suaugusiems, bet yra 3 suauge ir 1 vaikas.Norint patvirtinti skrydį leidžia tik keisti pavardę(mums viskas cia tinka), o ne is suaugusio i vaiką pagal gimimo datą (nes amzius yra ne tas).Kokiu tel .nr. kreiptis?

 • marius sako:

  Laba diena jaigu man bilieta atspauzdino per 2 lapus ar nekils problemu? Vienam lape viskas kaip ir gerai yra bruksninis kodas vardas pavarde numeris. O kitam atsispauzdino apacia kur punktyrais parodyta ir zirklutes nupiestos

 • Judita sako:

  Sveiki,
  Internete padariau check in, bet neissisaugojau bilieto. Dabar noriu vel ieiti atsiprintinti bet puslapis jau dvi dienos neveikia. skrydis uz keliu dienu is vilniaus. Tai ka daryt? neturesiu ka pateikt oro uoste….

 • Enrika sako:

  Sveiki, skrisiu su vaiku 2.5m, vežimėlis priklausys nemokamai kur man ji reikės užregistruoti oro uoste ar perkant bilietą? Ačiū

 • vaidotas sako:

  Laba diena. Vietoj įlaipinimo pasų gavau tokią sms, ar tikrai oro uostuose registruojantis ir atspausdinus įlaipinimo pasus nereikės nieko mokėti.

  skrisite su aviakompanija Wizzair. Pagal jos naujas taisykles jei nors vienas keleivis skrenda su mažu salono bagažu – registracija vyksta oro uoste. Viskas, ką Jums reikės padaryti – registruojant bagažą prie registracijos stalo pateikti užsakymo patvirtinimą, kurį pridėjau prie laiško ir asmens dokumentus. Jus nemokamai užregistruos skrydžiui ir išduos įlaipinimo korteles. Daugiau nieko daryti nereikia. Skrendant atgal – procedūra tokia pati.

  Gero skrydžio!

 • Izabele sako:

  Sveiki ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta jei del tam tikru priezasciu nebegaliu vykti i numatyta sali? Atleiskit jei klausimas kartojasi

 • Edita sako:

  Sveiki,ruosiuosi skristi 26sav.nestumo,o grysiu atgal 27 sav.norejau suzinot ar jau reik turet is gyditojo pazyma kad galiu keliaut oru?

 • Andrius sako:

  Sveiki. Turiu klausima. Skrendu su mazu salono bagazu. Tarkim duty free Vilniuje nusiperku prekiu, kurios yra nemazu gabaritu, ar butina jas sutalpinti i bagaza ar galima nestis rankoje su duty free maiseliu,nes teko matyti kad zmones taip daro, aciu.

 • sandra sako:

  Sveiki,kokiu dokumentu reikia kudykiui (iki 2metu) skrendant?

 • Ieva sako:

  Sveiki, nusipirkus bilietus be registruoto bagazo butu galimybė jį įsigyti kai daromas check in internetu?

 • Indrė sako:

  Laba diena,
  ar turint standartinę narystę, ir įsigijus du bilietus dviem žmonėm pirmyn-atgal galima pakeisti grįžimo skrydžio datą tik vienam žmogui?

 • Gražvydas sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti jei mano mažas orlaivio salono krepšys yra didesnis nei (42x32x25cm), bet tilps į jam skirtą vietą ar galėsiu jį gabentis nemokamai ar vis vien teks sumokėti ir išsipirkti didelį orlaivio salono bagažą?

  Skrisiu su Wizzair.

  Ačiū.

 • Agnė sako:

  Sveiki,
  1) jei gabenu gelį nuo skausmo, kuris yra tūtelėje ir ant kurios užrašyta, kad gelio yra 50 g, tai ar jį vis dėlto reikia dar papildomai reikia įdėti į originalią popierinę dėžutę ir ar gelį dėtį į maišelį su skysčiais, ar į maišelį su vaistais?
  2) maišelio, į kurį pakuosiu skysčius, matmenys yra 18 x 25 cm (nenurodyta koks litražas). Ar skrendant su Wizzair ir Raynair gali kilti nesklandumų dėl maišelio dydžio?

 • Ramunė sako:

  Laba diena,
  Keliausiu 2015.06.11 su vaiku kuriam jau bus suėję 2 metai, ar vaiko vežimėlis gabenamas nemokamai ar reikalingas mokestis. ačiū už atsakymą.

 • LaLa sako:

  ar butina keisti varda, jei pvz. vietoj Donata per klaida parase Donatas, o pavarde atitinka moteriska varda?

 • Agnė sako:

  Sveiki, turiu klausimą dėl rankiniame bagaže vežamų kosmetikos priemonių (skrendu su Wizzair):
  1) mano rutulinis dezodorantas yra stikliniame indelyje, ar galima jį vežtis rankiniame bagaže ar dezodorantą reikėtų pakeisti į kitą, kuris būtų plastmasiniame indelyje?
  2) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelės talpos pakuotėse, ar galima į 100 ml talpos indelį įsipilti valiklio ar tarkim šampūno ir pan. ir ar reikia ant jo indelių užklijuoti užrašą, identifikuojantį viduje esantį skystį, tarkim: makeup remover arba shampoo?

 • Laura sako:

  Sveiki balandzio pradzioje skrisiu su kudikiu i Lietuva, mane domina kaip reikes issimti bilietus jei reikalauja kudikio paso duomenu, o as turesiu tik laikinaji keliones dokumenta? Esu girdejus kad ne viena mama susidure su sia problemele todel nerimauju.

 • Živilė sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar nemokamam wizzair ir ryanair rankiniam bagaže galima vežtis buteliuką tablečių,kurios yra maisto papildas ne vaistas. Pirktas UK ,o skrydis numatomas iš Vilniaus į Milaną,o ìš ten į Kosą.Nebus nemalonumų patikros/kontrolės punkte?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 • Agne sako:

  Sveiki. Skrendame is Anglijos su 4men kudikiu norime veztis kartu automobiline kedute taciau iskilo klausimas ar pridavus kedute kartu su bagazu ja atsiimti reikes taip pat ten pat kur bagaza ar tik islipus is lektuvo ji bus pristatyta? Taip pat nerimauju del mano ir vaiko pavardziu esu isiskyrusi bet mano pavarde pase dar nepakeista i gimimo liudijima irasiau savo mergautine pavarde o vaiko pavarde tevo. Skambinausi i ambasada bet jie laikina dokumenta isduoda tik pametus pasa ir sake kad problemu tikrai nekils. Bet ar tikrai?

 • Jelizaveta sako:

  kodel trinate mano klausima?

 • Gintarė sako:

  Laba diena, jeigu susimoku už didesnį saloninį bagažą, galiu turėti ir mažesnį nemokamą vienetą?

 • Agnė sako:

  Sveiki,
  1) parduotuvėje radau lagaminą, kurio išmatavimai yra 55x40x20 ir ant jo parašyta, kad šis lagaminas tinkamas skrendant su rayair, wizzair ir airbaltic kompanijomis. Wizzair bagažas turi neviršyti šių matmenų: 42x32x25cm. Tai ar vis dėlto su anksčiau minėtu lagaminu, kurio matmenys 55x40x20, galėčiau keliauti, ar nurodymas, jog jis tinka wizzair oro linijos yra pardavėjo klaida?
  2) ar skrendant su wizzair papildomai kažkaip reikia registruoti/užsisakyti vieną rankinį bagažą, ar jis jau įskaičiuotas automatiškai?

 • Janina sako:

  Sveiki, pries savaite man buvo pakeistas vardas,o bilietai pirkti senuoju. Naujos tapatybes korteles dar neturiu, ir visur dar irasytas mano senasis vardas (darbe, universitete, banke). Be to, turiu keitima patvirtinancia pazyma, ar nekils del to problemu oro uoste?

 • Kristina sako:

  Laba diena, kovo 28 d. skrendam 3 suaugę iš Vilniaus į Barseloną ir balandžio 4 grįžtam atgal. Už didelį orlaivio salono bagažą sumokėjome 58 eurus. Ar šis apmokėtas bagažas yra kaip vieno keliaujančio bagažas, ar kiekvienas galim pasiimti po mažą salono bagažą, o didelį salono bagažą vežtis papildomai?

 • Vida sako:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaze vezti sulankstomas slidinejimo lazdas?

 • Marijonas sako:

  Sveiki , uzsisakiau bilietus internetu, apmokejau , taciau suzinojau jog negalesiu skristi , ar imanoma susigrazinti pinigus ?

 • Evaldas sako:

  Laba,

  Iki kokio amziaus vaikams, skrendant su wizzair, nemokamai tranportuojama automobiline kedute? Ir ar yra kazkaip apibreziamas kedutes dydis?

 • Diana sako:

  Laba diena,

  9 m. vaikas keliauja su tėvu į Ispaniją. Ar užtenka tik paso? ar reikalingas ir gimimo liudijimas? Ar reikia motinos notariškai patvirtinto sutikimo?

 • Justinas sako:

  laba diena. noreciau suzinotu is kur gauti wizzair nesciosios forma ?

 • Ingrida sako:

  Laba diena, noriu pasiklausti ar skrendant mamai su 4menesiu kudikiu,gali prireikti tevo notarisko sutikimo? Skrydis su wizzair is Vilniaus i Londona. Ir ar mama gali kudiki isinesti i lektuvo salona su nesykle? Dekoju uz atsakymus

 • Jovita sako:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

 • cita sako:

  Sveiki, jei mano mažas rankinis bagažas yra lagaminas kurio išmatavimai 45x32x22, kils problemu?

 • inga sako:

  Labas galiu veztis dezinfekcines serveteles, kurios supakuotos vakuume?

 • Gerardas sako:

  Ar būtinai sulaukus 14 ar menesi koki prieš tai galima?

 • Gerardas sako:

  O kai atsktatskrendi jie žiūri kas tave pastinka ir dar kažkiek laiko prieš 14 galima skristi

 • Lina sako:

  Sveiki!
  Iki kokio vaiko amžiaus gabenama nemokamai automobilinė kėdutė?

 • Aura sako:

  Sveiki,

  noriu pakeisti pavardę bilietuose, tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  Taip pat norėjau pasiteirauti, jeigu bilietai pirkti iš karto pirmyn ir atgal tai moketis už pakeitimą bus tik vienas?

  Dėkoju už atsakymą.

 • Dovilė sako:

  Sveiki, prieš kelis mėn nusipirkau bilietus, o dabar likus 21 d. iki skrydžio noriu nusipirkti papildomas paslaugas, t.y. bagažą. Tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

 • Simona sako:

  Sveiki,

  Kokių dokumentų reikia skrendant į Tel Avivą?

 • mindaugas sako:

  laba diena,norejau paklausti ar as galiu kur nors atsispausdinti pasus skrydziui pvz.kokioje kelioniu paslaugu taske,nes namuose neturiu printerio.bilietus pirkau per wizzair svetaine.

 • Irma sako:

  Sveiki,
  užsakiau lėktuvo bilietą internetu, tačiau negavau jokio emailo su rezervacijos duomenimis. Dėl ko taip galėtų būti ir ką turėčiau daryti?

 • Mindaugas sako:

  Sveiki,
  Pirkdamas bilietą vardą ir pavardę parašiau tik su pirmomis didžiosiomis raidėmis. Nereikėjo viso vado ir pavardės parašyti didžiosiomis? Ar nebus nesklandumų?

 • Violeta sako:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalus 30 ml. buteliuką?

 • Vaida sako:

  Sveiki,

  Uzsisakiau bilietą , susimokėjau už jį ir didelį bagažą (32kg.), kaip ir viskas gerai. Bet norėjau paklausti ar būtų įmanoma internetu užsisakyti dar vieną tokį patį bagažą (32kg.)? nes nepavyksta sutalpinti visų būtinų daiktų į vieną bagažą? Ir jei įmanoma, kaip tai reiktų padaryti.

 • Gabija sako:

  Sveiki,
  man 14 metų ir norėčiau vasarą parskristi į Lietuvą viena. Ar man nereikia jokio mamos raštiško sutikimo ir galiu keliauti viena be lydinčio asmens? Ir kokius dokumentus turėčiau turėti su savimi? (su Wizzair)

 • Jolita sako:

  Sveiki pildant įlaipinimo kortele internetu neuždėjau varnelės, kad asmens dokumentas galioja, ka daryti tokiu atveju ? Tai pastebejau atsispauzdinus bilietą . Keisti informacijos nebeleidžia .

 • aurelija sako:

  Ar galima kaip nemokamą bagažą įsinešti į lėktuvo kabiną cilindro formos tūbą (110 cm ilgio, skersmuo 6 cm) kurios viduje popieriai? Viso tūbos svoris 1,8 kg. Keleivis taip pat vežasi vieną didelio rankinio bagažo vienetą (lagaminą). Skrydis: London – Vilnius.

 • Regina sako:

  Ar galima veštis skustuvėlius? Na, tokius kaip būna skustis barzdai ir panašiai? Kaip šioje nuorodoje http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/bi/404×303.g/bic-miss-soleil-skustuvai-moterims-4vnt-1.jpg

 • Mantas sako:

  Sveiki noreciau pasiklaust, man yra 17 metu noreciau skrist i Londona, kokiu dokumentu man reiktu ir ar yra problema, kad as neprirasytas?

 • Karolis sako:

  Sveiki,

  Sventems planuoju vykti i Anglija su Wizzair, esu issipirkes didesni orlaivio salono bagaza. Norejau paklausti, jeigu nesioju vienkartinius kontaktinius lesius (kurie yra gaminami ir stampuojami i atskirus 1 ml konteineriukus) ju galiu veztis tik 10 vienetu idetu i permatoma plastikini maiseli?

  Aciu

 • Ricardas sako:

  Ar gali 16 metų vaikas vienas keliauti Ryga – Londonas- Ryga? Kokių dokumentų reikia?

 • Laura sako:

  Sveiki,
  Antrą kartą skrendu lėktuvu, tad ne viską gerai žinau. 1.Norėjau pasidomėti dėl vaistų. Galima vaistus gabenti buteliuke kapsules jei jų talpa yra 60kapsulių ir dar kitokie taip pat? Jie receptiniai. Ar juos kažkaip kitaip reikia supakuoti?
  2. Rankinis bagažas lagaminas matmenys 42x32x25cm arba mažesnis (svoris neribojamas). Ar galima dar turėti rankinuką su plančetiniu kampiuteriu?

 • :) sako:

  Sveiki, Mano vaikui yra 14 metų ir užsakėme jai bilietą kaip suaaugusiam žmogui. Ar tai yra klaida? Ar jei dar reikėjo pirkti bilietą kaip vaikui ?

 • Vitalija sako:

  Sveiki… As gyvenu UK. Uzsakinejau bilietus 1 suaugusiam ir 1 vaikui. Is Vilniaus i Doncasteri. Norejom pasidaryti Chek in, bet neleidzia. Pasirodo uzsakyta 2 bilietai suaugusiems… Vaikui 12 metu ir nepriima jo gimimo datos… Prasom paaiskinti, ka daryti tokiu atveju? Kur kreiptis? Ar bus galima isskristi? aciu

 • dianita sako:

  Sveiki,nusipirkau registruojamąjį bagažą,bet norėčiau pasikeisti jį į didelį saloninį bagažą (matmenys ir svoris lagamino tokie,kaip reikalauja taisyklės).Arįmanomas toks variantas?

 • Barbara sako:

  Sveiki,
  uzsisakiau 2 bilietus (keleivis + extra seat) rugsejo menesi internetu.Check in dar nepadarytas, skrydis sausio 8d.Ar imanoma grazinti siuos bilietus?Kiek kainuoja bilietu atsaukimas?
  Dekuj.

 • Dalia sako:

  Skrendu su Wizz Air Hungary Kft į Tel Avivą ar galiu registruojamajame bagaže vežti kg rūkytų lašinių, fermentinio sūrio

 • Rita sako:

  Laba diena.Is Vilniaus su Wizzair skrendu i Olandija.Ar siuo metu galima veztis rukytu kiaulienos gaminiu?Bijau,kad del kai kur esamo kiauliu maro,nereiktu ismesti.Ir dar,ar rankinio bagazo dydis tikrinamas tik viena karta?Noriu duti free parduotuveje kazka nupirkti,bandysiu sutalpint i rankine,bet ar nereiks vel kist i deze?

 • dina sako:

  sveiki,niekada nesu skridusi ir noriu jusu paklausti.ar rankine nemokama i salona patikra atliekant isima visus daiktelius ir mano rankines ar tik pacia rankine per televizoriu ziuri?ar reikes isimt viska,o paskui vel pakuotis dovanas?aciu.

 • asta sako:

  Sveiki,
  norejau paklausti ar butina deti i skysciu maiseli tokius dalykus kaip lupdazius, tusus, kremines pudras, jeigu jos yra pakuoteje?

 • regina sako:

  Laba diena,kodel perkant bilieta vaikui iki 14 metu jis traktuojamas kaip suauges,o grafos kur yrasyti lydincio asmens pavarde jus neturite,mergaite atskristu su draugais,bet bilieta atskirai noriu nupirkt,nes jie bilietus jau nusipirke anksciau,ka daryt,mergaitei trylika metu,aciu uz atsakyma.

 • Vytautas sako:

  labas vakaras,
  gavau iš jūsų įlaipinimo taloną, kuriame
  vietoje MRS(MS) parašyta MR, skrenda mergina.
  Tai čia kaip bus?

 • dina sako:

  sveiki,noriu paklausti ar insulinas skaiciuolamas i 100mil salono nemokama rankini bagaza,svirkstai?

 • Inesa sako:

  Sveiki,

  ar butu imanoma rankiniame bagaze gabenti mesos gaminiu, pavyzdziui rukytos vistos. Turiu didiji orlaivio bagaza i Kipra. Skrendu su Wizz air kompanija. Dekui

 • Loreta sako:

  Laba diena,
  pirmą kartą pirkome bilietus į Romą, draugės vyras atliko check in ir atspausdino įlaipinimo korteles, ant tų įlaipinimo kortelių parašyta ‘registruotis internetu“, noriu paklausti art tos įlaipinimo kortelės reiškia, kad registracija įnternetu jau įvykdyta ir oruo uoste reikės pateikti tik tas įlaipini mokorteles, ar reikia dar atlikti kažkokius papildomus veiksmus, kadangi, gaunu vis laiškus iš Wizzeir, kurie primena apie artėjantį skrydi, registraciją, išvykimo laiką ir pan., ar šie laiškai tiesiog priminimas, ar dar kažko neatlikome.

 • gretaeta sako:

  Sveiki dar kartą!

  Bėda tame, kad jau bilietus jau turime tik visai neseniai Raynair pranešė, kad pavėlina skrydį, todėl persėdimui į WIzzair (Milano Bergamo oro uoste) lieka tik 1,5h. Ir dar registruotas bagažas. Galbūt reiktų pirkti papildomą bilietą vėlesniam laikui? Ar rizikuoti?

 • gretaeta sako:

  Sveiki!

  Norėjau paklausti ar įmanoma persėsti iš vieno lėktuvo į kitą per 1,5h(tokia trukme tarp skrydžių) su registruotu bagažu? Persėdimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  Iš anksto dėkoju

 • Lidija sako:

  Laba diena, skrendu iš Vilniaus į Angliją. Skrendu su kūdikiu ir vaiku, įlaipinimo pirmenybės nesu įsigijusi ar ji man bus taikoma? Taip pat norėjau paklausti kur ir kaip man įregistruoti vežimėlį kelionei?

 • Agnė sako:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti, jei nesvarbu kokį orlaivio bagažą turi, įsigijus duty free prekių , jas reikia susidėti į tą bagažą, kurį nešies į saloną? Ar jos gali tiesiog būt atskirai, ne orlaivio bagaže?

 • Dominyka sako:

  Sveiki. Norejau paklausti, ar skrendant su WIZZAIR is D. Britanijos i Lietuva, rankiniame bagaze galima su savim veztis benzinini ziebtuveli? jei galima, ar jis privalo buti neuzpildytas ar gali buti su benzinu viduje? Kaip pakuoti?:)

 • Leda sako:

  Sveiki, kudikiui iki 2metu amziaus nemokamai skraidinama vezimelis ir automobiline kedute ar tik vienas is siu daigtu?

 • Rimgaudas sako:

  Sveiki, turiu nusipirkes bilieta ir su manimi keliauja vaikas iki 2 metu. Noriu pakeisti skrydzio data kiek tai kainuotu? Taip pat pakeitus data mano vaikui suiena 2 metai. Ka reiktu daryt ir kokie mokesciai butu taikomi? Beja bilietas butu pigesnis nei dabar esu isigijes. Aciu.

 • Tomas sako:

  sveiki. Rašydamas varda ir pavardę, rašiau pavarde su lietuviškom raidėm, bet sistema nepraleido, įrašiau vietoj č raides, raide c, praleido, viska patvirtinau, ir sekmingai apmokejau. Bet ar negali taip nutikti, jog sulaikys, ir nepraleis manęs dėl neva neatitinkančios pavardės ID ir biliete? ką tokitu atvėju turėčiau daryti?

 • leo sako:

  Laba diena, bilietus uzsake turfirma,atspaudinus pamaciau kad yra irasytas DIDELIS ORLAIVIO SALONO BAGAZAS 1 ,ar turiu uz tai papildomai sumoketi? ar jau viskas iskaiciuota i bilieto kaina?

 • robertas sako:

  sveiki, norerejau grazinti Wizzair bilieta, niekur nerandu informacijos kur ir kokia forma reik uzpildyt.

 • Egle sako:

  Laba diena, nupirkau bilietą bagažas įskaičiuotas iki 32 kg, ar galima lagamina kuris pvz. sveria 25 kg papildomai pasiimti krepšį kuris sveria pvz. iki 7kg . Nereikes damokėti? Važiuoju į Jungtinę Karalystę.

 • Paulina sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti..
  Ieškojau informacijos internetinėse svetainėse, tačiau niekur neradau tikslaus atsakymo..
  Visur minima jog iki 15m. vaikams leidžiama skristi su tėvų leidimu.
  O ties šešioliktais metais visa informacija baigiasi..
  Dabar man 17m. Laukia kelionė į UK. Kartą važiavau mikro autobusu, jokio sutikimo nereikėjo. O kaip su lėktuvais? Ar man vis tebereikia kokio raštiško sutikimo?

 • Jolanta sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus trims žmonėms (tarp keleivių neesu) iš wizzair, gavau el. paštu patvirtinimą, tačiau įlaipinimo bilietų nėra. Kaip juos turėčiau gauti? Dėkui.

 • Milda sako:

  Sveiki,
  Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 • Brigita sako:

  Sveiki, Lapkričio 2d. Yra skrydis iš Olesundo (AES) į Vilnių (VNO) ar tas skrydis yra tiesioginis?

 • Lukas sako:

  Sveiki.norejau paklausti,ar i Norvegija galiu skristi su tapatybes kortele(senesne,be cipo),ar reikia butinai paso.aciu.

 • Avai sako:

  Sveiki,
  gal žinote , kada vėl bus atnaujinti skrydžiai į Ukrainą ?

 • Akvile sako:

  laba diena norėjau pasiteirauti dėl skrydžio laiko. Išvykimo data 05 SPL 2014 vartų uždarymas 05;20 Išvykimas 06;00 Tai noriu sužinot kaip skaičiuoti laiką ? Ar spalio 4 naktį turiu išvykti (nes spalio 4 natis jau bus spalio 5d) Ar reikia vykti spalio 5 naktį(jau bus spalio6 rytas)?

 • Brigita sako:

  Sveiki,
  Man yra 15 metu. Ar galiu viena su tėvu sutikimu skristi į Norvegija?

 • Remigijus Danielaitis sako:

  Laba diena.Turiu nusipirkes Bilietus skrydziams 2014/09/26 d is Rygos i Bergen ir 2014/09/29 is Bergen i Ryga.Atsirado netiketu priezasciu ir noreciau atideti siuos skrydzius vienai savaitei.Kaip galiu atlikti pakeitimus?

 • Greta sako:

  Sveiki, man yra 15m. ar galiu skristi iš Lietuvos į Norvegiją su 17m. asmeniu? ( orokompanija wizzair )

 • Gintarė sako:

  sveiki, man yra 16m ar galiu lėktuvu skristi su kūdikiu iš Norvegijos i Lietuva arba iš Lietuvos į Norvegija, orokompanija wizzair?

 • Greta sako:

  sveiki, man yra 15m ar galiu skristi i kita šalį su 17m asmeniu su wizzair orokompanija?

 • Inesa sako:

  Sveiki,norejau paklausti pirkau bilietus y no. Ir pradejau registracija. Viskas siaip yra gerai bet kodel manes nereikalavo nei pazymeti ar skrisiu su kortele ar su pasu. Ir siaip kitu domenu. Tik vardo ir pavardes tereikia. Dabar esu pasimetusi ir nezinau ar teisingai uzsiregistravau.

 • Edita sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta Stavangeris-Vilnius ir atgal, taciau atgal negaliu skristi. Ar imanoma kaip nors atsaukti bilieta atgal?

 • Živilė sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima kūdikį iki lėktuvo neštis automobilinėj kėdutėj, o ne vežime? Ir dar klausimas: ar skrendant su kūdikiu yra pirmenybinis laipinimas jo atskirai neįsigijus? Ačiū.

 • auste sako:

  Ar galima 15 metų vaikui skristi vienam? Ar reikia notaro patvirtinimo? Be to, perkant bilietą spausti „vienas suaugusis“? Nes pasirinkti tik 1 vaiką neleidžia sistema.

 • Greta sako:

  Sveiki,
  Man 17 metu ir zadu skristi is lietuvos i anglija ir atgal. Ar butinas notaro patvirtinimas?

 • Tomas sako:

  Sveiki,
  Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
  suaugusiųjų palydos.Ačiū

 • laisvis sako:

  sveiki,kiek galima su savimi gabenti cigaraciu i Olandija? aciu

 • Anastasija sako:

  Sveiki, norejau dabar uzsisakyti bileta, taciau negaliu uzeiti i savo akaunta. Gal ivedu ne ta slaptazodi, okay. Bet ir slaptazodzio man nesiuncia jie. Galeciau sukurti kita pasta, bet ten yra discount club. Ka man daryti? Gal jus galite pakartotinai issiusti man nauja slaptazodi, pastas lacarmaa@gmail.com Aciu!

 • Alma sako:

  Sveiki,
  jei negalu atvykti į skrydį ar būtina jį atšaukti ir ar taikomi kokie nors mokesčiai?

 • Vaida sako:

  Cia papildymas del 12 metu berniuko galimybes skristi vieno be tevu is Vilniaus i Londona su Wizzair.

 • Paulius sako:

  Ar galima į salono bagažą(krepšį) įsidėti Go pro kameros metalinį, teleskopinį laikiklį? Suskleistas ~30cm.

 • Jurate sako:

  Sveiki, su Wizzair skrendame į Londoną. Ar nusipirkus duty free cigarečių blokus, juos galima neštis i lėktuvo saloną atskirai ar turi būtinai tilpti į rankinį bagažą? Ačiū

 • Rimgaudas sako:

  O registruotame bagaze galime gabenti?

 • Rimgaudas sako:

  Dar noreciau pasitikslinti del draudziamu daiktu gabenimo kad juose minima buki daiktai kuriais galima suzaloti. Tai ta automobilio detale kaip ir butu kazkas panasaus i toki daikta.

 • Rimgaudas sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris 4 kg., detale metaline ir ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui? aciu.

 • Tomas sako:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus ir nurodžiau mažą salono bagažą, ar darant check-in yra galimybė nurodyti ir sumokėti už didelį salono bagažą? Kaip kitaip galima susimokėti už didelį salono bagažą?

 • rimgaudas sako:

  Sveiki noreciau paklausti ar galiu salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris yra 4kg. Visa metaline ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui?

 • Giedrė sako:

  Sveiki.
  Niekaip nesuprantu ar galiu su savimi gabentis skėtį?
  Bet ne tą mažiuką,kurį galima susilankstyti ir įsidėti į rankinę.
  Jį noriu įsidėti į registruotą 32 kg. bagažą?
  Ačiū už atsakymą.

 • Ilona sako:

  Sveiki dar karta,manau netiksliai uzdaviau Jums klausima. Atskridau is Vokietijos i Lietuva su kudikiu bilietai buvo atspauzdinti du ant dvieju A4 formato lapu, dabar skrendu su kudikiu atgal i Vokietija bilietus mano ir kudikio atspauzdino ant vieno A4 formato lapo kodel? Ar neturesiu problemu Vilniaus oro ouste kaip nuples sakneles jei bilietai ant vieno lapo? Iskarto dekoju uz atsakyma

 • Ilona sako:

  Bet kai skridau is vokietijos i lietuva kudikiui ir man bilietai buvo ant dvieju atskiru lapu ar tikrai neturesiu problemu oro uoste? Aciu uz atsakyma

 • Ilona sako:

  Labas rytas,skrendu i vokietija su kudikiu,atsispauzdinau bilietus bet kazkodel mano ir vaiko spauzdina ant vieno lapo ar nebus problemu oro uoste?

 • Greta sako:

  Laba diena, nupirkau bilietus is anglijos i lietuva sau ir mano vaikui. kai isskrisim jinai dar bus infant bet kai grisim jau nebe ir dukros data yra blogai nurodyta kaip galiu tai pakeisti?

 • Elen sako:

  sveiki,
  ar galiu i nemokama rankini bagaza pasiimti rankini maza dujini degikli (be duju balionelio)? http://www.montismagia.lt/sport/product/1580/

 • Milda sako:

  Sveiki,Ar galima skristi su kortele nors uzsakinejau bilietus su pasu, ir cekinas atliktas su pasu.Nes atgalinio skrydzio metu jau bus isduotas naujas pasas ,ka daryt sioj situacijoj?

 • Lauryna sako:

  Sveiki,
  1)Ar veido kremas ir pudra yra laikomi skysciu ir juos butina deti i specialu maiseli norint tureti rankiniame bagaze?
  2)Ar galima ziebtuveli tureti rankiniame bagaze?

 • jurgita sako:

  Turiu nusipirkusi sau bileta ir dabar noriu nusipirkti biletus is anglijos I lt ir atgal kaip galeciau prie savo skrydzio nusipirkt savo sunui bileta is lt I anglija jam 11m ir as nuekaip nerandu kaip jam ji nupirkti

 • Sigita sako:

  Laba diena, skridau 08.02 iš Barselonos su Wizzair. Ar teisingai elgėsi oro uosto darbuotojai, praėjus visas kontroles, apsipirkus duty free ir ruošiantis lipti į lėktuvą, sugalvojo matuoti, ar kuprinė atitinka mažą orlaivio bagažą?

 • Egle sako:

  Sveiki, is Anglijos skrisiu i lietuva su wizzair, ir taip pat busiu lydimasis asmuo 14metu mergaitei. Ji turi originalu gimimo liudijima. Ar reikia dar kazkokiu papilloma dokumentu?ar uztenka tik jos gimimo liudijimo?man paciai 19metu.

 • Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar bagaze galima vesti vaistus ar jiems reikia specialiu maiseliu?

 • Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar skrendant wizzair lektuvu stiuardeses kalba lietuviskai skrydzio metu ar tik anglu kalba?

 • AF sako:

  Sveiki.
  Ar galima atšaukti skrydį neštukei, kuriai skristi nerekomenduoja gydytojas?
  Ir jeigu bilietas buvo pirktas ten ir atgal, keičiant pavardę abiems skrydžiams reikės mokėti dukart?

 • Auste sako:

  Labas vakaras,
  nusipirkau bilietus į Italiją ir užsisakiau registruotą bagažą, tačiau prie galutinio užsakymo kažkodėl yra prirašytas ir didelis orlaivio salono bagažas kurio neužsakinėjau ir už jį tikrai nemokėjau. Gal galėtumėte paaiškinti kodėl jis ten yra? Nes iškilo neramumas dėl to kad netektų už jį susimokėti oro uoste, nors jo net neturėsime.

 • Sandra sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti, jeigu bilieta uzsisakiau be bagazo, galima ji uzsisakyti pries skridi oro uoste?

 • vaida sako:

  sveiki iskilo mums toks klausimas norime pirkti bilietus kai iskrendam vaikas dar yra infant o parskrendam lygiai ta diena kai yra vaiko gimtadienis tai 2metukai ar reikiaa jau pirkti vaikiska bilieta ar dar skaitosi infant,aciu

 • Auste sako:

  Laba diena,
  užsakinėjau bilietus į Italiją rugpjūčio mėnesį per rezervacijos.lt ten padariau check in’ą ir bilietus jau gavau.Ar dabar reikia daryti antrą kartą per wizzair check in’ą ar jau nebe?

 • Daiva sako:

  Sveiki. Spalio mėnesiui turiu bilietus į Tel-Avivą, tačiau esant tokiai situacijai šioje šalyje tikrai nebeplanuoju ten skristi. Ar yra koks nors būdas susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus motyvuojant dabartine situacija šalyje ir tuo, kad pati aviakompanija buvo sustabdžiusi skrydžius? Ačiū.

 • Jovita sako:

  Laba diena, sestadieni skrendu i Anglija su Wizzair. Esu nescia 27 savaites. Ar privalau tureti pazyma, irodani mano nestumo laika? Ar gali buti taip, kad be nestumo pazymos busiu neileista i lektuva?

 • Daiva sako:

  Sveiki,
  Ar jau nusipirkus bilieta su dideliu orlaivio salono bagazu yra galimybe orlaivio salono bagazo atsisakyti ir isigyti registruoto bagazo vieneta?

 • neziniuke sako:

  Sveiki, as uzsisakiau skrydi rupjucio 24 is londono lutono i vilniu. ar butu galima atsaukti uzsakyma ir susigrazinti pinigus|?

 • Elena sako:

  Laba diena,
  as nupirkau Wizzair bilieta kelionei pirmyn-atgal, bet pasikeite mano planai ir dabar as neskrisiu pirmyn. Ar galesiu as tokiu atveju pasinaudoti atgaliniu bilietu? Ar nebus anuliuota mano rezervacija, jeigu as neatvyksiu i pirmini skrydi?

  Is anksto dekinga.

 • Milda sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti populiariuju ir nepopuliariuju sezonu datas.

 • Laima sako:

  Laba diena. Dukrai 15 metų. Ji planuoja skristi su Wizzair į Norvegiją kartu su drauge ir draugės mama. Ar reikalingas notaro patvirtintas tėvų sutikimas? Ačiū

 • Laima sako:

  Pirkau bilietą dviems, bet patvirtinimo kodas tik vienas. Ar taip ir turi būti?

 • Rūta sako:

  Sveiki, ar galima didelį orlaivio bagaža pakeisti į registruotą primokant skirtumą? Iki skrydžio liko 8 dienos, jau turime įlaipinimo talonus.

 • Marek sako:

  Laba diena.Mes skrisim Vilnius-Larnaka,parasikit prasom per kokies salis praeina marsrutas?

 • Ričardas sako:

  Kas jeigu neteisingai ivedžiau paso numerį arba galiojimo pabaigos datą? Ar šiuos duomenis galima pakeisti ir ar tai kainuos?

 • Vilma sako:

  Sveiki, skrendame i Milana, imame rankini bagaza i lektuvo salona.Ar galetume i salona kartu paimti ir lietuviska konditerijos gamini sakoti,supakuota i dezute..? Labai noretume vezti dovanu :)

 • Vilma sako:

  Laba diena. Esu labai supykusi, nes siand.isskrido vaikai i Bergena 13,10val. su vienu mazu vaiku ir su kūdikiu. Atskridus i Bergeną paaiskėjo, kad vaikišką vežimėlį bendrovė kazkur pametė(kažkas kažką sumaišė). kainos už taksi didžiulės, tačiau be vežimėlio taksi butina. Kada gaus ir kaip pristatys i vieta vežimėli neaišku. Kas ir kokiu būdu kompensuos tas išlaidas.

 • Ausrine sako:

  Laba diena, rugpjucio menesi skrisiu su kudikiu 4 menesiu is Londono I Vilniu su wizzair oro linijomis. Ar galima naudoti vezimuko remus ant kuriu su specialiais adapteriais uzsideda masinine sedyne? Ar cia skaitysis kaip vienas vezimukas kuris nemokamai bus vezamas? Prasau atsakykite :) Aciu

 • Giedrius sako:

  Sakykit o kaip butu geriau supakuoti atskirai tas baterijas,turiu omenyje kokiu budu? Ir pakrovejas irgi turi buti supakuotas? Labai aciu uz atsakymus!Geros Jums dienos…

 • Erika sako:

  Laba diena,

  Mano nestumas keliones metu bus 25 savaites, taciau del viso pikto noreciau tureti su savimi gydytojo pazyma del nestumo, mat pilvukas didelis ir gali buti sunku irodyti, kad yra kitaip. Ar yra butent wizz air kompanijos nestumo pazymos forma? O gal galioja tiesiog gydytojo nuoziura israsyta pazyma.
  Dekui uz atsakyma

 • Giedrius sako:

  Laba diena,wizzair kompanija skrisim is UK I Latvija. Kartu skrenda kudikis iki 2 metu. Ar galime tureti bagaze su savimi vaiko pasiklausymo racijas(baby monitor). Ar tai nesukels mum problem orouoste? Labai didelis aciu uz atsakyma. Geros dienos!

 • Zygis sako:

  Sveiki, taigi yra uzsakyti bilietai i lietuva ir atgal, is UK, Man 14 metu, ir noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo kad skrisciau vienas is UK i lietuva su wizzair.com kompanija, Ir ar nereikes jokiu sutikimu, skrendat atgal is lietuvos i anglija kad galiu vykti be lydincio asmens ir be tevu, o jeigu reikia, gal galite pasakyti ka reikia rasyti kad notaras patvirtintu.

 • VIKTORIJA sako:

  Sveiki, ruošiamės skristi su 1 metukų vaiku ir norime pasiimti sulankstomą vežimėlį kurio sulankstyto ilgis yra 1 m 15 cm ir 25 cm pločio ar reikės už jį mokėti? Ir ar galima vežimėlį priduoti kartu su registruotu bagažu?

 • Renata sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar mano dukra 15 metu gali keliauti is Olandijos i Lietuva be tevu patvirtinimo su savo asmens kortele su Wizzair kompanija?

 • Aušra sako:

  Laba Diena. Ar galiu gabenti rankineje taseje nevakunuota, rukyta zuvi? Apie 1kg. Skrendu su raynair kompanija. Aciu.

 • Agne sako:

  Laba diena,
  Skrisiu su dideliu rankiniu bagazu (uz ji jau sumokejau, kai rezervavau skrydi). Norejau suzinote, ar siame rankiniame bagaze galima veztis du nesiojamuosius kompiuterius (viena kampiuteri veziuosiu taisyti)?

 • doncas sako:

  jei pametei koda cekinui kaip kitaip pasidaryt cekina ?

 • Aušra sako:

  Sveiki. Ar rankineje tašėje galiu vežtis plaukų tiesinimosi žnyples? Skrendu su Raynair kompanija. Ačiū už atsakymą.

 • edvinas sako:

  wizzair

 • Karolina sako:

  Sveiki, šeštadienį išvykstame su wizzair į Izraelį, turime tik rankinį bagažą, ar galite tiksliai nurodyti rankinio bagažo matmenis ir maksimalų svorį, nes visur informacija skiriasi..Beja kokį kiekį cigarečių galime vežtis?

 • Angele sako:

  Sveiki, ar galiu veztis registruotame bagaze plauku prieziuros priemones:sampunus,kondicionierius,plauku dazus ir nagu prieziuros priemones,tokias kaip nagu lakai,dildes?

 • Ilona sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti ar 80 metu zmones gali skristi lektuvu vieni?

 • edvinas sako:

  sveiki ar ant ilaipinimo korteles turi buti tik vardas,pavarde skrydzio nr laikas ir bruksniniai kodai ? ar neturi buti paso nr ar dar kokiu paso domenu ? uztenka tik su savimi pasiimti pasa ar kazko neirasiau registruodamasis
  ?

 • Vytautas sako:

  Sveiki, esu 16 – metis. Mama užsienyje, ar gali tėtis duoti notaro leidimą man skristi vienam su WizzAir bendrove jeigu aš esu priskirtas mamos globai?

 • Goda sako:

  Sveiki. norėjau pasiteirauti 1) ar reikia registruoti ir rankinuką tarkim kaip mažą orlaivio salono krepšį jei noriu rankinuką pasiimti į lėktuvą su savimi 2) jei daugiau sveria bagazo krepsys nei nurodyta, kokie ir kiek kainuoja papildomi mokesčiai.
  Dėkoju už atsakymą.

 • Erikas sako:

  Ar galima susirasti bet koki zmogu oro uoste kuris skrenda i anglija pvz birminghama ryanair linijomis ir pasakyt kad isai mano palyda ar reik su juo pas notara nueit ar tik sutikimo reik kad mane isleidia?
  Ir ar wizz linijos renge keliones is vilniaus i liverpuli ?

 • Erikas sako:

  Kokiomis dienomis skrendate be persedimu i liverpuli ir atgal?Svarbiausia kad butu ne ryana air paslaugos nes esu 15 metu

 • Tomas sako:

  Sveiki. planuoju skristi iš Lietuvos į Donkasteri su Wizzair aviakompanija, tik niekur nerandu nurodyto leistino gabenamų cigarečių kiekio. taigi, kokį kiekį cigarečių galių gabenti į Didžiąją Britaniją?

 • Daina sako:

  Sveiki, turiu skrydi su Vizz air is Vilniaus i Norvegija ir bagazas pats maziausias. Noreciau suzinoti kiek kainuotu didesnis orlaivio salono bagazas ir ar galima pries pat skrydi registruojantis susimoketi ar butinas isankstinis apmokejimas.

 • Mindaugas sako:

  Sveiki, įsigyti penki suaugusių bilietai skrydžiui, bet faktiškai keliauja trys vaikai ir du suaugę. Kokiu būdu reikia registruoti nepilnamečius? Ar galimas pakeitimas savitarnoje? Sistema leidžia pridėti tik nuo 2000 m gimimo (kaip suaugusius). Ar bus papildomi mokesčiai?

 • Danielius sako:

  Sveiki, noreciau pastikslint ar WIZZAir skiria tam tikras vietas liektuve ? :)

 • Rūta sako:

  Laba diena, sergu epilepsija,vaistus reikia vartoti kiekvieną dieną.Kokį kiekį asmeninių receptinių vaistų galiu gabentis,skrisdama su Wizair? Radau informaciją, kad reikia turėti receptą. Bet receptas lieka vaistinėje arba kompensuojamųjų vaistų knygelėje.Ar tinka recepto kopija?

 • Zita sako:

  Laba diena. Pirkau bilietus per jūsų agentūrą Vilnius-Korfu_Vilnius (06.28-07.05). Is Viniaus į Korfu bilietus atsiuntete. Kada gausiu grįžimo bilietus.

 • Zana sako:

  Laba diena,
  Skrendu su kudikiu (kompanija wizzair) vietoje vezimelio vezames automobilio kedute (kaip suprantu, kad tai yra leidziama ir kedutes transportavimas yra iskaiciuotas i bilieto kaina) klausimas yra toks: ar reikes ta kedute registruoti oro uoste bagazo skyriuje, ar tesiog turesime ja paduoti ilaipinimo metu.
  Aciu uz atsakyma.

 • roma sako:

  ar galima rankiniame bagaze gabenti dziovitas zoleles-metas? ir ar galima isideti 3 kremo pakuotes po 50ml?

 • Ričardas sako:

  Laba diena,
  Skrendu į Kerkyrą, liepos 5d. W6 8041, grįžtu liepos 12d. W6 8042.
  Gavau užsakymo patvirtinimą. Registravausi skrydžiui internetu Vilniuje, gavau įlaipinimo kortelę. Kerkyroje registracija internetu negalima. Ar tai reiškia, kad grįžtant, prieš skrydį Kerkyros oro uote man užteks užsakymo patvirtinimo kopijos su patvirtinimo kodu ir registracija bus nemokama?

  Ačiū.

 • Diana sako:

  Sveiki, mano nestumas skrydzio metu bus 23 savaites, ar gali reikalauti kazkokios pazymos irodancios nestumo laika? jog man 23 sav, o ne 28 sav. Kitas klausymas keliauju su 10 menesiu kudikiu kiek maisto ir kokioje taroje galiu isinesti i lektuvo vidu? ar butu imanoma lektuve kazkaip pasildyti kudikio piena? Ar jau reiketu paciai pasirupinti kazkokiu termosu su karstu vandeniu?

 • Erika sako:

  Ar vistiek reikia daryti chek in,jeigu ilaipinimo kortele man atspausdins oro uoste?

 • Audra sako:

  Sveiki. Kaip galetume nusipirkti registruota bagaza internetu? Bilietus rytojaus skrydziui jau turime ir esame isiregistrave.
  Aciu

 • erika sako:

  Uzsisakiau bilieta kaip suaugusiam,nes nepastebejau,kad suauges,tai tas kuriam daugiau negu keturiolika,man keturiolika,turejau uzsakyt bilieta vaikui. Ar butinai reikia pildant informacija pazymeti amziu?nes kadangi skrydis uzsakytas suaugusiam,neleidziama pasirinkti mazesniu metu negu 1996,ar del to gali kilti bedu skrendant?

 • Rugile sako:

  Sveiki,
  Planuoju uzsisakyti is Wizzair bilietus i Lietuva is Anglijos, tik turiu klausima..- mano vaikams pasibaige pasai, gausime laikinus keliones dokumentus, ar bus imanomas check-in i viena puse su laikinais keliones dokumentais? Dekoju uz atsakyma.

 • Vaida sako:

  Sveiki,

  Iki kokio vaiko amžiaus Wizzair nemokamai skraidina vienos dalies vežimėlį?

 • Karolina sako:

  Sveiki, ar alima lėktuve naudotis nešiojamu kompiuteriu (be interneto)? Ar galima registruotame bagaže gabenti kavos pakelį? Skrendu su Wizzair.

 • mili sako:

  sveiki,ar gali 7metu mergaite skristi su stuardese palyda? ar butinas koks dokumenta ar tokios galimybes isvis nera. aciu uz atsakyma.

 • Vika sako:

  Sveiki,
  Bilietai buvo pirkti iškart 6 žmonėms, patvirtinimo kodas yra vienas. Skrydžio laikas pakeistas, yra galimybė atsiimti pinigus. Ar įmanoma pinigus atsiimti tik dviem žmonėms? O kiti keturi skristų.

 • Elena sako:

  Sveiki, ar galima Lietuvos oro uoste, DutyFree parduotuvėse atsiskaityti banko kortelėmis?

 • Vaida sako:

  Kokiomis kalbomis tinka gydytojo pazyma? Skrydis is Bergeno i Ryga.

 • Vaida sako:

  Ar 34 nestumo savaite dar galiam skristi,jei gerai viska supratau tai 34 dar galima o jau 35 – ne, taip?

 • Elena sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokia valiuta reikia atsiskaityti DutyFree parduotuvėse, Lietuvos oro uoste? Galima Litais?

 • Greta sako:

  Man yra 12 metų. Ar galėčiau skristi su broliene kuriai 18 metų su WIZZAIR orokompanija?

 • Egle sako:

  Niekaip nerandu skambuciu centro darbo laiko? Vistik numeris duotas angliskas, laikas irgi pora valandu skiriasi. Gal galite nurodyti laika kada galima skambinti i wizzair skambuciu centra?

 • Gabijs sako:

  Sveiki, norejau paklausti jei as uzsisakau registruota bagaza iki 32kg ar butinai turiu pasiimti viena lagamina ar tase ar galiu pasiimti viena lagamineli ir tase kaip registryota bagaza kurie nevirsija 32kg kartu sudejus?

 • Jonas sako:

  Be jokiu Notaro pazymu del tevu sutikimo, jok vaikas nuo 16m gali skristi vienas ? :)

  O nuo 18 drasei ir uztikrintai gali keliauti vienas ? taip ?

 • Jonas sako:

  Sveiki , sakykit nuo kokio amziaus gali skraidyti vienas zmogus nuo 18 ar 21 ? Link Tel Avivo ?

  Nes vienur vienaip raso kitur kitaip :)
  Dekui uz atsakyma :)

 • Ieva sako:

  Laba diena,norejau paklausti,ar gali nepilnameciai vestis elektronine cigarete I Anglija
  Dekoju uz atsakyma!

 • Gintaras sako:

  Sveiki. Skrendu su wizzair pirma karta. Turiu issipirkes registruota bagaza, norejau paklausti kox jo maximalus svoris gali buti? ( uz bagaza mokejau 26 svarus)
  Dekui.

 • diana sako:

  ar gali vaikas 16metu skristi vienas is Norvegijos i lietuva

 • Asta sako:

  Sveiki, ar galiu su ramentais ilipti i lektuva?

 • Bozena sako:

  Sveiki,

  Nusipirkau bilieta su Wizzair ir pasirinkau nemokama orlaivio bagaza, dabar deliojuosi viska ir matau, kad mano kuprine virsys matmenis.
  Norejau pasitikslinti, prisijungus savo paskyroje reikia tik „prideti paslaugu“ ir pasirinkti kita orlaivio bagazo tipa? Nereikes papildomai ko nors atsispausdinti del pakeisto orlaivio bagazo tipo? Ir dar klausimas, koki max. orlavio bagazo svoris ? Aciu labai.

 • eglė sako:

  Laba diena. Ketinu keliauti su kūdikiu. Ar galima turėti papildomą tašytę kūdikio reikmenims neskaitant mano rankinio bagažo? Ačiū

 • danguole sako:

  laba,uzsisakem bagaza i bagazo skyriu,koki rankini bagaza ,pagal ismatavimus galima veztis salone prie saves,nes turiu pusantru metuku suneli ,kuris skris kartu,aciu

 • Zlata sako:

  Sveiki,esu Rusijos pilietė,taciau turiu leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Leidimas gyventi galioja iki 2017 metu, taciau paso galiojimo laikas baigiasi liepos 6diena. Paso pratęsimas yra daromas ,taciau tai užtrunka 2menesius. Turiu bilietą i paryziu birželio 3diena. Po savaites atgalini bilietą. Taip PAT pasiskambinome i prancuzijos ambasada,pranese,jog praleis atgal i Lietuva paso galiojimo laiku. Ar galiu skristi paso galiojimo laikotarpiu i prancuzija?

 • iIgnas sako:

  Sveiki ar mano sunus (nepilnametis) gali skraidinti cigareciu kelis pakelius , mažuoju keleivio bagažu?

 • Miglė sako:

  Sveiki, jei salono bagaže po sėdyne telpa 42x32x25cm bagažas, o mano mažas lagaminėlis yra 43x33x25cm. Ar labai svarbu tie keli centimetrai?
  Ačiū už atsakymą. :)

 • Irma sako:

  Su wizzair mergaitei 7metai

 • Irma sako:

  Sveiki noriu uzsakyti vaikui bilieta i lietuva pas mociute ir noriu paklausti kaip uzsakyti bilieta vienam vaikui ir ar reike vaikui stuardeses vaikui 7metai aciu uz atsakyma

 • Jovita sako:

  Laba diena,

  Rytoj su Wizzair kompanija skrisiu į Norvegiją. Noriu pasiteirauti ar į didelį orlaivio salono bagažą galima dėti margariną, jis yra sandariai uždarytas, pakuotėje. Taip pat noriu pasidomėti dėl daržovių. Ar ką nors iš daržovių galima vežti bagaže?

  Ačiū Jums už atsakymą.

 • Eglė sako:

  Sveiki, atsitiko nenumatytų nesklandumų, mano skrydis gegužės 29d, tačiau aš negaliu skristi, ar galima atgauti pinigus, ką daryti?

 • Keleivis sako:

  Labas vakaras,

  Noreciau pasiteirauti kokia pinigu suma svarais galiu tureti su savimi skrisdamas su wizzair is Lutono i Vilniu? Nuo kokios sumos reikia deklaruoti?

  Aciu uz atsakyma.

 • Mantas sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, ar yra galimybė jau užsirezervavus, bet nesumokėjus už bilietus su dideliu salono bagažu, kaip nors jį pasikeisti į registruotą bagažą primokant skirtumą?

 • Ausra sako:

  Sveiki, draugai skrenda i Lietuva ir sutiktu kartu parskraidinti mano 7 metu sunu, pas mociute, bet jie jau yra nusipirke bilietus, ka tokiu atveju reiketu daryti, nes vaikams iki 12 metu reikia bilieta pirki su suaugusiu, ar yra kokia galimybe prijungti vaiko bilieta prie draugu?

 • Keleive sako:

  Dekoju , Jums uz isamia informacija :) Tuomet bandysiu kazkaip graziai sutalpinti. O jei nutiktu taip , jo neitelpa tase ar yra koks sprendimas?

 • Ilona sako:

  Labas rytas,noriu skristi su wizair Dortmundas Vilnius bandziau uzsakyti bilieta per lt.iskilo problemu su pinigu pervedimu,esu vokietijoje o bankus duoda pasirinkti tik lietuvos,i elektronini pasta parejo zinute kad reikia pervesti pinigus,ar galima pervesti eurais ir aplamai ar tas bilietas yra issaugotas kol persiusiu pinigus?pasimeciau nezinau ka toliau daryti patarkire

 • Keleive sako:

  Labas vakaras :) Norejau pasiteirauti Jusu , skrisiu su aviakompanija wizzair ir iskilo klausimas. Papildomai bagazo neuzsisakiau tik rankini. Mano kelionines tases ismatavimai virs 50 bet ji lankstosi jei virsija nurodytus matmenys ant bilieto , bet nepergrusiu daiktu tasesje ar tai sukels man ptoblemu ? Dekoju.

 • Silvija sako:

  Sveiki, užsisakiau bilietus Balandžio 28 banko pervedimas pritvirtintas, tačiau bilietų dar negavau į el.paštą? Ar turėčiau nerimauti? Ar dar juos gausiu? Mano skrydis Birželio 19..

 • neda sako:

  Sveiki . noreciau paklausti ar su rankiniu bagazu per wizzair galima vezti sviesta 250g ir gretine 500g ir rukitos desros . vilnius-london luton .aciu

 • Ana Guzyte sako:

  Laba diena,

  noreciau tapti “Wizz Discount Club” nariu. Pageidauju kad mano vardas korteleje butu uzrasytas Anna (su dviguba „n“), o ne Ana (su viena „n“ kaip nurodyta pase).
  Ar butu galima uzsiregistruoti lojalumo programoje kaip Anna Guzyte vietoj Ana Guzyte? Ar tai keltu problemu veliau perkant bilietus?

  Pagarbiai,

  Ana Guzyte

 • Jevgenijus sako:

  Sveiki,
  norėčiau pasiteirauti dėl asmens dokumento (paso numeris ir galiojimas) informacijos įvedimo skrendant iš Milano (Bergamo) į Vilnių. Nerimaujame, kad Milane gali kilti problemų.

  Dėkui

 • Kamila sako:

  Laba diena,

  Galbūt užduodama klausyma pasikartosiu, bet kyla klausymas dėl oro uoste įsigyjamų prekių duty free parduotuvėje. Skrisiu su Wizzair kompanija, bagažas nemokamas nurodytais matmenimis ir įdomu ar prekės turi tilpti į bagažą ar gali būti maišelyje?
  Kitas klausymas dar dėl kiekio, kiek suprantu vienas blokas cigarečių, o kaip dėl alkocholinių gėrimų, pvz: „Absolut vodka“ iš duty free 1l ar galima?

 • Justas sako:

  Sveiki, ar 15 metų vaikas jau gali vienas savarankiškai skristi lėktuvu?

 • Natalija sako:

  Sveiki,

  Aš negaliu suprasti, rašote
  Čia galite užsisakyti didesnių išmatavimų 10kg 56x45x25cm rankinį bagažą.
  Jis yra būtinas, jei planuojate vežtis daugiau daiktų.

  Kiekvienas keleivis gali vežtis 10kg 42x32x25cm rankinį bagažą nemokamai!
  Aš sumokėta už didesnių rankini bagaža Aš gebu atsižvelgti ir rankinį bagažą nemokamai.

 • Lina sako:

  Laba diena,

  Norejau pasiteirauti ar bus atnaujintas skrydis Vilnius-Trondheimas?

  Dekoju.

 • sabina sako:

  laba diena noriu pkalausti jei esi nusipirkes bilieta ar prie to pacio skrydzio gal prideti dar viena zmogu pvz vaika pas save

 • Loreta sako:

  Sveiki,

  Norėčiau pasiteirauti, ar yra kokios nors galimybės gražinti bilietą (iki skrydžio liko dvi dienos) arba pakeisti skrydžio laiką, datą arba biliete pakeisti skrendančio duomenis (kad skristų kitas asmuo)? Ačiū.

 • skrendu sako:

  sveiki, skrendu su wizzair, ar galima vestis fermentini suri?

 • Trolyte sako:

  Sveiki,

  ar gali buti, kad pavardes keitimas kainuoja 316 Lt, o naujas bilietas 149 Lt?

 • roberta sako:

  sveiki, norejau pasiteirauti ar galima veztis rankini bagaza plius fotoaparata vietoj rankines per peti, fotoaparatas yra pakankamai didelis su specialiu deklu? aciu.

 • Aurelija sako:

  Sveiki, prie klausimų apie bagažą mačiau parašyta, kad skrendant su wizzair bagažo svoris įsinešant į lėktuvą nesvarbus, bet perkant bilietus nurodyta, kad negali būti daugiau nei 10kg. Kaip yra ištikrųjų? :)

 • eurika sako:

  Sveiki.niekur nerandu atsakymo.Turiu bilieta i Doncasteri balandzio 23d.kada turiu cekinti bilieta?ir dar,skrysiu su kudikiu,kaip su pieno misineliu,ar galiu pasigaminti namie,ir nestis i liektuva pieno misineli buteliuke?

 • Lina sako:

  Laba diena,
  noreciau pasiteirauti ar i rankini bagaza galima detis plauku tiesintuva?

 • egle sako:

  skrendu su wizzair, nesiuosi i orlaivi nedidele kuprine kur matmenys nevirsija normu, ir uz kuri nereikia moketi…ar galiu dar priedo nestis ir maza rankinuka? ar jau nebe?

 • Vitalija sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežti kiaušinių dažus?

 • Vladimir sako:

  Ar yra Vizzair nuolaidu kortele?

 • egle sako:

  ka reiskia ant wizzair kompanijos bilieto kaip pvz: seq.no 003, are cia sedejimo lektuve vieta? ar nesvarbu sitas numeris ir nieko nereiskia?

 • Darius sako:

  Sveiki,
  pagaliau pavyko padaryti check-in. Problema išspręsta, panašu, kad buvo wizzair portalo klausimas. Bandžiau šiandien tuos pačius veiksmus gal 20 kartų, ir staiga leido po vieną keleivį registruot. Nerimo dėl neužsakytų bilietų galima būtų išvengti jei jūsų skambučių centras veiktų 24/7

 • laura sako:

  Sveiki ar reika skrendant su kudikiu rezervacijos metu pazimeti bagaza vezimui? Ar tai priskiriama kaip rankinis bagazas? Ir ar galima kartu su vezimu ir auto kedute veztis nemokamai?

 • Gita sako:

  Laba diena,
  uzsakytas bilietas i viena puse 2014.04.24 Vilnius-Tenerife.
  persedimas Paryziuje ir toliau vyksta skrydis su Ryanair.

  Kiek konkreciai kainuotu
  1.bilieto datos keitimas
  arba
  2.bilieto perrasymas kitam zmogui,nes dar neregistruotas.

  kam reiketu sumoketi:bilietu pardavejui ar skrydzio bendrovem?

  Aciu
  Gita

 • Henrika sako:

  Norėjau užsisakyti bilietą mokėdama per banką, tačiau netyčia užreservavau du kartus ir gavau du kodus, tačiau tik vieną į emailą..tačiau noriu daryti tik vieną mokėjimą, už vieną bilietą..ar man nuskaičiuos pinigus už abu, ar tiesiog vienas bus atšauktas, kadangi nebus pervesti pinigai?

 • Vaida sako:

  Laba diena, norime skristi wizz air lektuvu su kudikiu. Kai bandau paziureti bielietus, nerodo ju kainos kudikiui, kaip uzsakyti kudikiui bilieta??
  Ir jei pirksiu atskirai bilietus i prieki, ne kartu su vyru (nes planuoju pabuti Lietuvoje), tai ar sedeti galesime vienas prie kito?

 • Asta sako:

  sveiki, norejau paklausri ar galima pakeisti bilietu data turetume skristi balandzio 1d.,bet noretume kovo 25d.ir kiek kainuotu?

 • Neringa sako:

  Laba diena, turime užsisakę bilietus ateinantį pirmadienį, bet dėl pamesto telefono praradome prieigą prie el.pašto, kuriame buvo atsiųsti bilietai. Ar yra galimybė gauti juos dar kartą į kitą el.paštą? Kaip elgtis tokioje situacijoje?

  Ačiū.

 • Dalia sako:

  Laba diena,
  esu isigijusi bilieta Vilnius-Paryzius-Vilnius rugpjucio 2-14 d. Noreciau kartu veztis 8 metu vaika. Kaip butu galima sujungti bilietus, perkant bilieta vaikui?

 • Maja sako:

  Sveiki,

  Noriu užsisakyti kelionę su Jūsų kompanija į Londoną, o iš jo irgi su Jūsų kompanija į Liublianą, turėsiu tik rankinį bagažą. Ar reikia atskridus į Londoną išeiti per atvykimą ir vėl eiti patikrą, ar galėsiu atskridus tiesiog pereiti prie kitų vartų ir keliauti toliau?

  Ačiū.

 • Audrė sako:

  Sveiki, kaip internetu sumoketi uz didesni (56x45x25) orlaivio rankini bagaza? Ar dar nepervelu-skrydis 15 d.

 • aida sako:

  Norejau suzinoti, ar birus maisto produktai priskiriami skysciams ir turi buti po 100ml indeliuose rankiniame bagaze (kruopos, miltai ) Skrisim i Italija, vaikas alergiskas, todel noretume pasiimti keliones pradziai savo produktus, kol surasim tinkamus ten nusipirkti?

 • Dovydas sako:

  Sveiki,

  Ar galima į Norvegiją registruotame bagaže gabenti žalią mėsą? Jei taip, ar yra kiekio apribojimai?

 • Erika sako:

  Sveiki. Visiskai pasimeciau.. Skrendu su Wizzair su savo suneliu. Jam 2 metukai ir 4 men. Mes vis dar naudojame sulankstoma vezimeli. Tai ar galiu ta vezimeli pasiimti su savimi be jokio papildomo mokescio ar bandyti ji sutalpinti i savo lagamina? Aciu jums uz atsakyma..

 • LAIMA sako:

  Laba diena,

  Norejau paklausti ar skraidinate nepilnamecius vaikus vienus su stiuardeses palyda…

 • Egle sako:

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti ar galiu rankiniame bagaže, kurį nešuosi į saloną, turėti lankytinoje šalyje nusipirktą augalą?

  Dėkoju

 • Raimonda sako:

  Laba diena,

  As dar noriu paklausti del nesciosios pazyymos man parasete kad reikia bet neatsaket i pagrindini klausima kokia kalba reikia ar anglu ar lietuviu kalba uzteks. ir kokio senumo pazyma gali buti. Labai lauksiu atsakymo. Geros jums dienos.

 • Raimonda sako:

  Laba diena,

  Noriu paklausti dėl nėščiosios pažymos kurios reikia nuo 28 savaitės, ar Jūs turite kokį šabloną ar ne nes PVZ Rainierius turi anglišką šabloną kuri uzpildo daktaras. ir jei neturite tai ar pažyma tyri būti anglų kalba. Nes mes skrisime i Ispanija ir su Jūsų kompanija ir su Rainier. Dėkoju iš anksto už atsakymą.

 • keistuolis sako:

  Sveiki turiu klausima ar galima uzsakyti bilieta ir atsiskaityti is kito asmens saskaitos? nes esu skaiciusi,kad vienas asmuo buvo neilaipintas i lektuva del to,kad atsiskaite ne savo banko saskaita?

 • remis sako:

  Koks jusu fakso nr? Siunciau pavedimo patvirtinima faksu, kuri man padiktavo (vardo nepamenu), ir nesulaukus atsakymo paskambinus sako kad negavote. Uzsakant bilieta neivedziau rezervavimo kodo. O skambinti i skambuciu centra gana brangu.

 • Maja sako:

  Sveiki,

  Nupirkau mamai bilietą į Londoną, bet pirkdama keleivio varde nurodžiau tik vieną jos vardą, o jos pase įrašyti du. Ar kils problemų jai registruojantis?

 • Aleksandra sako:

  Labas vakaras,
  Užsisakėme bilietą internetu su 1 rankiniu bagažu ir 1 registruotu bagazu. Jei rankinio bagazo matmenys virsija 42x32x25cm, bet ne daugiau 56 x 45 x 25 cm, ar galima bus susimoketi papildoma mokesti vietoje? tai vis dar kainuotu 35 lt?
  aciu

 • Neda sako:

  Sveiki. skrisiu su ryanair’ais. esu 17-kos. ar butu galima gabenti cigareciu? ne dideli kieki.

 • Agne sako:

  sveiki, norejau paklausti, ketvirtadieni isskrendu i Eindhovena ir ten parasytas 13,5 atvykimo laikas, jis nurodytas olandijos laiku ar lietuvos? is anksto dekoju uz atsakyma.

 • Laura sako:

  Dar vienas klausimas http://www.kilti.lt tinklapyje radau tokią informaciją: „Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą. Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo „Wizz Air“ Ukraina (WAU). “ Kadangi vykstu iš vilniaus į ukrainą ir mano įlaipinimo kortelėje yra nurodyta kad turėsiu didelį orlaivio salono bagažą ( nors jo matmenys yra kaip mažo) ar man teks mokėti už šį bagažą?
  Radau dar tokią informaciją kad: „If your flight is operated by Wizz Air Ukraine (airline code WAU):
  Passengers are allowed to carry only one piece of hand baggage with the maximum dimensions 56x45x25 and not exceeding 10 kilograms.)“
  Todėl noriu pasitikslinti ar galiu keliauti nesirūpinant dėl mokesčio ar man teks susimokėti mokestį, nors ši paslauga kaip suprantu internetu neteikiama? Norėčiau išsamaus atsakymo. Ačiū.

 • juste sako:

  ir ar reikia skrendant i Dubaju su persedimu Kijeve, pasiimti registruota bagaza Kijeve ir ji is naujo registruoti?

 • juste sako:

  sveiki, skrendame Wizzairu i Kijeva ir is Kijevo i Dubaju. Nurodyta kad galime su savim nemokamai imti viena registruota bagaza ir nurodyta kad i salona galime imti dideli bagaza. ar teisingai suprantu kad nemokamai galilme su savimi tureti dideli salono bagaza iki 10kg ir registruojama bagaza 32kg?

 • Aušra sako:

  Kokiu būdu reikia susimokėti iš anksto didelio orlaivio bagažo mokestį, kad netektų mokėti dvigubai? Tai atliekama internetu, ar oro uoste?

 • Laura sako:

  Atsiprašau dar kartą, tačiau kokiu būdu galima pakeisti orlaivio salono bagažą iš didelio į mažą? Pasirinkimo eilutė yra pilka ir nerandu kaip būtų galima pakeisti šį pasirinkimą.

 • valerija sako:

  ar 15 metu mergaitegali skristi su vizzair is lietuvos i ispanija

 • valerija sako:

  ar gali 15metu mergaiteskristi su vizzair viena

 • Marija sako:

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežti sūrelius?

 • Laura sako:

  Ar atlikus registraciją jau nebeįmanoma pakeisti didelio orlaivio salono bagažo į mažą? Ar tiesiog skristi su mažu ir mokėti neteks. Prieš registruojant jau nebebuvo įmanoma pakeisti šio pasirinkimo.

 • Antanas sako:

  Laba diena, uz keliu savaiciu vykstu i Olandija ir norejau pasiterirauti ar kils kokiu nors problemu, jeigu su savimi i salono bagaza isideciau kokiu nors maisto produktu dovanoms, kaip pvz saldainiai ar kiti gardumynai is lietuvos? Skrendu su wizz air.

 • Ineta sako:

  Laba diena,
  Noriu pakeisti skrydžio datą į vėlesnę, ar reikia dar papildomai mokėti ir už registruotą bagažą bei didelį salono bagažą (už kuriuos jau sumokėta bilieto pirkimo metu)? Ačiū už atsakymą.

 • Birutė sako:

  Laba diena, ryt 6:00 skrendu iš Vilniaus į Londoną, vežuosi tik rankinį bagažą. Ar tikrai į oro uostą reikia atvykti prieš 3 valandas?

 • Laura sako:

  Sveiki, šiek tiek daugiau nei už mėnesio pirmą kartą skrisiu į Kijevą, dėl to man svarbi kiekviena smulkmena, kad nekiltų nesusipratimų.
  0Planuoju gabentis būtinuosius kosmetikos reikmenis, šampūną kondicionierių ir pan. Žinau kad indelio dydis negali viršyti 100 ml tačiau ar privaloma sudėti visa tai į plastikinį maišelį kaip rašoma? Taipogi ar šie 100 ml indeliai privalo būti permatomi?

 • Aleksandra sako:

  Sveiki.
  Ziurekit cia viskas tvarkoje, kad skrendant is Lietuvos bei I ja pargriztant nereikia vesti paso duomenu, o uztenka tik vardo ir pavardes? Nes net nera tos skilties kur vesti informacija, labai del to nusistebejau. Viena bilieta is lietuvos taip ir uzregistravau, O is Milano I Lietuva nedristu, nes man kazkaip cia keistai atrodo :> Lauksiu Jusu ziniu! Is anksto ACIU! ;)

 • Vilma sako:

  O su kokiu lektuvu as galeciau ja parsiust namo?

 • Vilma sako:

  Laba diena, norejau paklausti, ar gali skristi 14 metu mergaite I kauna viena, su ryanair lektuvu, ir kokius dokumentus turi tureti su savimi?

 • Mindaugas sako:

  Sveiki,

  Norejau paklaust, ar imanoma grazinti bilietus, jei vakar buvo jie pirkti ?

 • Karolina sako:

  Sveiki, planuoju skristi jūsų kompanija. Skrisiu pirmą kartą, ar galiu tikėtis jūsų pagalbos, jei kiltų nesklandumų, jei taip tai, kur reikėtų kreiptis?

 • apra sako:

  Sveiki, po kelių dienų išskrendu į JK. Jau užsiregistravau skrydžiui, bet tik dabar susisgribau, kad pasirinkau mažąjį rankinį bagažą, nors lagaminas kiek didesnis nei nurodyta… Ar dar įmanoma kaip nors pakoreguoti rankinio bagažo registraciją ir įsigyti didelio rank. bagažo leidimą už 35 Lt, o ne 70/105Lt? pvz. paskambinus telefonu ar internetu?
  Iš anksto labai dėkoju!

 • Katia sako:

  Laba diena,
  Sveikinu su artėjančiomis šventėmis!
  Skrendame su vyru gruodžio 30 dieną į Kijevą, dėkojame, kad bilietus atsiuntėte net greičiau, nei buvo žadėta. Jūsų atsiųstuose bilietuose (boarding pass) šalia vardų nurodytas bagažo skaičius (1 didelis salono, 1 registruojamas) – tai reiškia, kad tiek galime pasiimti su savimi nemokamai? O šio registruojamo bagažo nereikia registruoti internetu iš anksto? Ir ar gali tai būti ne specialus kelioninis lagaminas, o tiesiog minkšta medžiaginė tašė be jokio pakietinimo?.. Dėkoju!

 • Rasa sako:

  Laba diena,
  ar užsisakius mokamą didesnių išmatavimų orlaivio bagažą galima kartu su kelioniniu krepšiu turėti ir nedidelę rankinę, ar tik vieną kelioninį krepšį?

 • Aleksandra sako:

  Labas rytas, bukit geri, padekit! Biliete ivelta lyties klaida, vietoj MS irasyta MRS, ar tai labai svarbu? ar galima skristi ir su sia klaida? Registracija dar neatlikta gal galima keisti? Nes pas man 4 bilietai ir visur ta pati klaida :(

 • Agnė sako:

  Laba diena, norėjau paklausti:
  1. Skaičiau, kad rankinio bagažo svoris yra neribojamas, ribojami tik jo matmenys. Ar tai reiškia, kad galima drabužius veštis supakuotus vakuuminiame maiše?
  2. Ar duty free zonoje įsigytos prekės turi tilpti rankinio bagažo krepšį? Ar jas į lėktuvą galima neštis atskirame duty free maiše?

 • Sim sako:

  Sveiki,
  Mama pirko bilietus internetu ir neirase registruodama paso kodo raidziu (PVZ: LB 0000000).
  Ar kils del to problemu oro uoste? Ka turetume daryti?

 • tomas sako:

  laba diena
  uzregistravau savo mama skrydzui is Lietuvos i Anglija ir neirasiau vieno skaiciaus is paso nr. ar gali kilti problemu oro uoste? visa kita uzregistravau gerai.

 • Monika sako:

  Laba diena,

  Pirkau 2 bilietus (ne sau) is Lietuvos i Anglija ir atgal. bilietus atsispausdinau, bet ziuriu kad ant bilieto neraso dokumento galiojimo datos. toje vietoje bruksniukas.vedant keleivio duomenis suvedziau ir isdavimo ir pasibaigimo datas. tada paspaudziau ‘dokumentas galioja’. ar nebus del to problemu ilaipinant, jog ant bilieto neraso kada pasibaigs dokumento galiojimas? dekui uz atsakyma.

 • Gitana sako:

  Skrendame i Norvegija su Wizzair, pagal taisykles zmogui galima 1bloka cigareciu, bet perskaicius komentarus, supratau, kad galima 2blokus veztis. Ar galima? Aciu.

 • INGA sako:

  ir dar noreciau paklausti,kokia valiuta atsiskaitoma wizzair oro uosto „Duty Free“ parduotuvese ?ACIU

 • INGA sako:

  LABA DIENA,uzsisakeme bilietus wizzair is Vilniaus i Donkasterio / Šefildo (DSA) i abi puses be registruoto bagazo.Cekinas dar nedarytas.Ar galima uzsisakyti dabar i viena puse registruota bagaza ir kokiu budu?kokia kaina,svoris,matmenys,kiek cigareciu bloku galima veztis ir alkocholio ,ir kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze?DEKOJU!

 • Edita sako:

  Labas vakaras, rytoj 2013 11 29d. išskrendu savaitgaliui į Paryžių, bet dabar pamačiau, kag mano pasas galioja iki 2014 01 14d. Ar tur4siu problemų su paso galiojimu.

 • Jekaterina sako:

  sveiki dar karta, nepatikslinau, pakeisti i bilietus i kijeva (data nesvarbu)
  Is anksto dekoju uz atsakyma.

 • Jekaterina sako:

  Sveiki, uzsakiau tevams pirmyn ir atgal bilietus i londona i lutono aerouosta, taciau jie skristi negali, ar imanoma pakeisti bilietus i kita sali? ir jei imanoma tai pries kiek laiko iki skrydzio tai galima butu padaryti, nes ju skrydzio data sio men. 28d

 • Saulius sako:

  Laba diena,

  Jeigu mano asmens duomenys susidaro is: Vardas Vardas Pavarde. Tai juos visus ir nurodyti kaip asmenes dokumente? Kaip del tarpu? Ar vardus reikia sujungti?

 • Arune sako:

  Laba diena. Nusipirkau registruota bagaza ir dideli orlaivio bagaza. Skrydis lapkricio 16diena, Vilnius-Bergenas. Norejau suzinoti ar butu kokiu nors budu imanoma dideli orlaivio bagaza pakeisti (su priemoka) i registruota bagaza?

 • Natali sako:

  Sveiki,mano rankinis bagazas,40-34-20 ar galiu nestis,kaip maza bagaza,ar del tu 2cm praleis?

 • Viktorija sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vietoj kuprinės pailgą tašę, kurios išmatavimai atitinka reikalaujamus ir yra panašūs į kuprinės išmatavimus?

 • orinta sako:

  sveiki,nusipirkau bilieta padariau chekina ir man jo nebereikia,ar galima susigrazinti pinigus ar bent ju dali ir kaip

 • edita sako:

  kiek laiko reikia skristi is vilniaus i ispanija

 • regina sako:

  Laba diena. Man atrodo, kad tokio miesto kaip Syrtyvkaras nera. Yra Syktyvkaras. Pasitaisykite, prasom.

 • Eglė sako:

  Sveiki,

  noriu paklausti, jei jau uzsakeme bilietus, apmokejome uz juos, bet dar nepadareme chek-in’o, ar galima butu dar kaip nors papildomai nusipirkti registruota bagaza? Ir kaip tai galima padaryti, internetu, ar jau pries skrydi, oro uoste?

  Dekoju uz atsakyma.

 • Ramunas sako:

  Sveiki, ar galima bilieta atsikelti i ankstesni laika ? jei taip tai kokie ikainiai ?

 • jurate sako:

  Ar tikrai galima i norvegija vezti registruotame bagaze du litrus degtynes ar neuzlusiu norvegijoje jei muitine pati
  krintu lagaminus.

 • jurate sako:

  Sveiki norejau pasiklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis saldytus maisto produktus kaip kad farsa guliasa kotletus.

 • Algis sako:

  Laba diena, pirkdamas bilietą į Dortmundą ir atgal pamiršau pažymėti, kad reikalinga sąskaita-faktūra, nes už bilietus apmokės įmonė. Kaip dabar įmanoma gauti elektroninę sąskaitą-faktūrą?

 • jurate sako:

  Norejau dar pasiklausti ar galiu registruotam bagaze gabbentis du litrus degtynes.

 • jurate sako:

  Labas vakaras norejau pasiklausti jei skrendant i norvegija rankiniam bagaze galima gabentis 2 blokus cigareciu tai registruotame bagaze daugiau nebegalima detis cigareciu.

 • Nijolė sako:

  tiesa pamirsau paminet, kad bilietai pirkti wizzair tinklapyje.

 • Nijolė sako:

  Labas vakaras, prieš kelis menesius nusipirkom 2 bilietus grižimui is stavangerio i vilniu gruodzio 14d., bet pasikeitus aplinkybem turim gristi visa savaite anksciau ir bilietai yra pigesni, susidaro beveik 1000kr(2 biliet)skirtumas nei mokejom uz ankstesnius, noriu paklausti ar bus grazinamas bilietu skirtumas jei taip tai kokiu budu, nes uz bilietus sumokejom kortele(visa. Taip pat žinau, kad bus skaičiuojamas skrydzio datos keitimo mokestis tai noriu pakaust ar uz ji man teks sumoketi papildomai ar tas mokestis bus nusiskaiciuotas nuo to skirtumo kuris liks nuo brangesniu bilietu. Aciū uz atsakyma.

 • Korne sako:

  Sveiki, prieš tai Jūsų klausiau apie kūne esančius svetimkūnius, bet nepasitikslinau visko iki galo. Prašau, sakykit, ar rentgeno nuotraukos turi būti senesnės, nebūtinai iš naujo daryti rentgeną prieš skrydį? Ir kokia kalba turi būti išduota pažyma apie tai, jog turiu kūne svetimkūnių? (t.y metalų)

 • Alvyda sako:

  Sveiki,

  Kiek cigarečių galima vežtis į Norvegiją?

 • Oksana sako:

  sveiki norejau pasiteirauti ar galiu mazama orlaivio badaze skraidintis vaistus nuo skausmo? vaikui nuo temperaturos zvakuciu ir panasiai? skrendu i norvegija

 • Daiva sako:

  Laba diena,
  norejau paklausti ar galiu dideliame registruotame bagaze vezti kvepalus, sampuna ir dantu pasta?

 • Saule sako:

  Ar galima rankiniame bagaže turėti lenktinį peiliuką,kurio ašmenys ilgis apie 3 cm o plotis apie 0,5 cm ( kartu yra dildė,sulenkiamos mažytės žirklutės) ?

 • Saule sako:

  Jei keleivis sveria 135 kg, ar jis turi pirkti 2 bilietus???

 • Ieva sako:

  Sveiki,
  ar yra kažkokie svorio apribojimai tam rankiniam bagažui mažam, nemokamam? :)