Wizzair dažniausiai užduodami klausimai 1 362

Kaip galiu apmokėti už Wizzair bilietus?

Pirkdami bilietus per Wizzair-skrydziai.lt svetainę, už bilietus galite atsiskaityti banko pavedimu, kreditine kortele arba grynaisiais. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

Ar į Wizzair kelionės kainą įskaičiuotas bagažas?

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Visam registruojamam bagažui taikomas mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair mažo orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose mažo orlaivio salono bagažo svoris nėra ribojamas.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair didelio orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose didelio orlaivio salono bagažo svoris yra iki 10 kg.

Koks yra registruoto bagažo svoris keliaujant su Wizzair?

Pigių skrydžių aviakompanijos Wizzair registruoto bagažo svoris yra 32 kg.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Wizzair?

Wizzair nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų arba jų bagažo į kitus (Wizzair arba kitų oro vežėjų vykdomus) skrydžius. Todėl neprisiimame atsakomybės už jokius tolesnius skrydžius, į kuriuos keleiviai gali nespėti. Labai patariame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip Wizzair skrydžiuose galima keliauti su vaiku?

Sumokėjus tam tikrą mokestį, kuris yra nuo 25 EUR skrydžiams į vieną pusę. Jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba paskambinus į skambučių centrą.  Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą, tokiu atveju skrydžius pirmyn ir atgal reikėtų rezervuoti atskirai. Vyresniems nei dvejų metų vaikams ant lydinčio suaugusiojo kelių keliauti neleidžiama.

Ar Wizzair teikia nepilnamečių palydos paslaugą?

Nepilnamečių palydos paslauga yra neteikiama.

Nuo kiek metų galima vienam skristi su Wizzair?

Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali nuo 14 metų, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Keleiviai nuo 16 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair be papildomų apribojimų ir būti atsakingi už kitą nepilnametį.

Ar kūdikiui galima priskirti bagažą Wizzair skrydžiuose?

Kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm, svoris neribojamas. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali su Wizzair skristi nėščios moterys?

Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.

 Ar galiu keisti keleivio vardą, pavardę skrendant su Wizzair?

Keleivio vardo ir pavardės keitimas galimas už papildomą Wizzair nustatytą mokestį. Jei pageidaujate atlikti keitimą susisiekite su portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Wizzair aviabilietus?

Taip. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, perkant bilietus užsisakykite ją ar po bilietų pirkimo susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766 arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

1 362 thoughts on “Wizzair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Ana sako:

  Sveiki, ar galima skristi su šuniuku jūsų avialinija?
  kokie reikalavimai ?

 2. Renata sako:

  Sveiki,
  ar Vilniuje nusipirkus duty free parduotuveje prekiu, jas reikia sudeti i rankini bagaza? Ar galima atskirai tureti maiseli? Skrendama i Londona. Aciu

 3. Erika sako:

  Sveiki pastebejau kad wizzair pakeite tiesioginiu skrydziu grafika( vilnius bergenas)budavo antradienis ir sestadienis o nuo balandzio matau kad jau bus pirmadienis penktadienis. ar cia laikinai ar taip bus visada nuo siol?

  • Sveiki,
   Skrydžiai kryptimi Vilnius – Bergenas vykdomi nuo 2016.02.09 iki 2016.03.26 antradieniais ir šeštadieniais;
   nuo 2016.03.28 iki 2016.10.28 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.

 4. Mary sako:

  Sveiki,
  Ar reikalingas igaliojimas, jeigu mociute skristu su anuku (3metu) is Luton-Vilnius? vaikas ir mociute lietuvos pilieciai.

 5. Milda sako:

  Sveiki , turiu uzsisakiusi bilieta wizzair kompanijoje,bet siuo bilietu nebesinaudosiu. Ar imanoma atsaukti skrydi ir susigrazinti bent dali pinigu? Bilieta uzsisakiau internetu.

 6. ERIKA sako:

  sveiki ar wizzair rankiniame bagaze galiu skraidinti plauku tiesintuva? ir kaip del vaistu asmenimiam naudojimui ar galima juos gabenti rankiniu bagazu? (skrydis vilnius-bergenas)

 7. Eduardas sako:

  Sveiki,noriu skraidnt su savim stacionarų kompiuterį su didelu displėjum. Bet bijau ,kad vezant registruotu bagažu bus apgadintas. Ką galėtumėte pasiūlyt?

 8. Lina sako:

  Sveiki, norejau paklausti. Skrendam su wizzair is Svedijos i Lietuva. Ar galima veztis misinuka vaikui. Jis turi buti padarytas ar galima veztis miltelius ir termosa silto vandens, nes skrydzio metu kudikis bus maitinimas. Lina

 9. Agota sako:

  Sveiki, ar galima susigrąžinti pinigus už snieglenčių/slidžių inventorių jei bagažo nebereikia?

 10. Ignas sako:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti apie skrydžius su augintiniais, šiuo atveju konkrečiai su šuniuku. Visur pateikiama informacija yra skirtinga, todėl jums rašau. Ar su wizzair galima skraidinti šunelį? Jei galima, tai kaip reikia užzakyti bilietus? Ačiū už informaciją.

 11. Karolina sako:

  Sveiki, kokios taisykles gabenant nesunkius, taciau nestandartiniu matmenu paveikslus?

 12. Minde sako:

  Laba diena, Vasario 3 diena skrendu i Norvegija. Norejau paklausti ar legalu jeigu viena Cigareciu Bloka nusiperku dar lietuvoje o kita duty free. Gautusi du blokai ar negauciau baudos del to?

 13. Paulius sako:

  Ar galima iš Lietuvos į Norvegiją registruotame bagaže skraidinti maisto papildus sportui ( 2vnt.x 200 g. miltelių pavidalu kietoje pakuotėje)?

 14. Agnė V. sako:

  Laba diena, ar galima atšaukti registruota bagaža ir už jį susigražinti sumokėtą mokestį, jei dar neesu padariusi bilietų registracijos?

 15. Jurga sako:

  sveiki, norime skristi su kudikiu perkant jam sedima vieta, kadangi i lektuvo salona norime nesti automobilio kedute. beda ta, kad perkant bilieta pgal jusu pateiktus nurodymus ivesti raides EXST vietoj vardo, pasirenkant sedimas vietas, nerodo kudikio sedimos vietos, mums automatiskai parenka 2 vietas, trecioji salia net jau uzimta, kaip man zinot kad lektuve esant turesiu atskira sedima vieta kudikiui uz kuria as sumoku, prasau padekit.

 16. Gabriela sako:

  Sveiki,
  Skrendam iš Vilniaus į Romą su 1 metų vaikučiu. Ar galima nemokamai mašininę kėdutę priduoti su registruotu bagažu, o sulankstomą vežimėlį – skėtuką pasiimti į lėktuvo saloną?
  Jei už sulankstomą vežimėlį reikia papildomai mokėti, gal yra nuolaidų papildomam kūdikių inventoriui?
  Dėkui

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai.
   Jei pageidaujate gabenti abu – vieną iš jų teks gabenti už papildomą mokestį, nuolaidos netaikomos. Kėdutę ir vežimėlį galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Lėktuvo salone vežimėlio gabenti negalite.

 17. Angelė sako:

  labas vakaras. noriu paklausti kiek su vizzair kompanija galima vežtis cigarečių iš Vilniaus į Vokietiją.Ačiū..

 18. Laura sako:

  Sveiki,

  Pirkome bilietus iš Bergen į Vilnių, rezervavom vietas pirmoje eilėje. Noriu pasiteirauti ar šios vietos viena nuo kitos yra atskirtos pertvaromis,kurios pasikelia ar tokiomis, kurios įtvirtintos ir jų pakelti nepavyktų.

  Ačiū labai

 19. Siga sako:

  Sveiki,
  Ar keliaujant su vaiku kuriam yra 2metai galima imti masinine kedute? Ar uz ja reikes papyldomai moketi?

 20. Gabija sako:

  Sveiki.
  Norėjau paklausti ar 15 metu vaikas gali skristi vienas? Kokie dokumentai yra reikalingi?
  Maršrutas: Luton–Vilnius (Wizzair)

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 metų.
   Nepilnamečiai, keliaujantys už Šengeno zonos ribų, turi turėti vieno iš tėvų notaro patvirtintą sutikimą.

 21. Angelė sako:

  Labas vakaras. Noriu paklausti su Vizzair -skrydžiai,kiek galima vežtis cigarečių.?Ačiū.

 22. Lidija sako:

  Sveiki.
  Skrendant is Lietuvos I Anglija, 16 metu. Ar rekia tevu sitikimo?

 23. Jurate sako:

  Ar bus vykdomi skrydziai i korfu sala?

 24. ona sako:

  Sveiki, ar reikia papildomų dokumentų keliaujančiam vaikui (14m.) vienam į Angliją?

 25. sako:

  Sveiki, dar turiu klausimą ar galima vežtis dviaukštę nesudėtą tortui skirtą lėkštę? Ačiū

 26. Kristė sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima vežti su savimi mažą metalinį indą, lėkščių ar puodelių komplektą ir kvepalus 50 ml?

 27. Simas sako:

  Niekaip neišeina susisiekti su konsultantais nurodytu telefonu 860026766. Kokiomis valandomis jie atsakinėja į skambučius?

 28. Marius sako:

  Laba diena,
  norėjau pasitairauti ar prie rezervuotų bilietų parašyti bagažo išmatavimai reiškia jog tik vieną tokių išmatavimų bagažą galiu turėti? (iki 10kg (42x32x25cm). Ar galiu dar pasiimti foto aparato krepšį atskirai? Ar jis būtinai turi tilpti į nurodytus išmatavimus? Tuo pačiu dėl moteriškos rankinės. Ar ją galima turėti ar visiškai viską reikia kažkokiu būdu sukišti i 42x32x25cm išmatavimų kuprinę?

  Gražios dienos

 29. Toma sako:

  Ant bilieto pazymetas orlaivio mazas bagazas. Ar as galiu keliauti su lagaminu nevirsijus 10kg ar jau skaitysis kaip didelis orlaivio bagazas? Kokia kaina jeigu reikia primoketi? Skrendu i Didziaja Britanija

 30. Aušra sako:

  Sveiki,

  Ar galima skrendant su Wizzair Vilnius-Eindhovenas rankiniame bagaže vežti naminių sausainių ar kitų kepinių (konditerinių)? Arba kitą komercinį tradicinį Lietuvos gaminį (šakotis, skilandis, sūris, kučiūkai…)?

  • Sveiki,
   Naminius konditerijos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Šakotį, kietos formos sūrį, kūčiukus galite gabenti. Mėsos produktus rekomenduojame gabenti sandariai supakuotus (vakuume).

 31. Rasa sako:

  Sveiki,
  Man priklauso nemokamas orlaivio bagazas, taciau sumokejau 4eur papildomai kaip pirmenybe ilaipinimui ir kaip supratau galiu pasiimti dar viena rankini bagaza pvz rankine kurios ismatavimai 40*35*18 ?

  • Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair ir įsigijote pirmenybinio įlaipinimo paslaugas, orlaivio salone galite gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas).

 32. Egle sako:

  Sveiki,
  Turiu Wizzair discount club naryste,ar perkant bilieta tik kitam seimos nariui ( jei pati neskrendu) , nuolaida netaikoma?

 33. Edita sako:

  Sveiki,ar rankinio bagažo svoris neribojamas ar turi iki 10kg būti? Ar galima papildomai neštis į saloną ir rankinuką?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviai gali gabenti: mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas) arba didelį orlaivio salono bagažą (56x25x25 cm, svoris iki 10 kg). Orlaivio salone galite turėti tik 1 vnt. bagažo. Rankinukas turi tilpti Jūsų bagaže.

 34. aistė sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže turėti aliejinių dažų dėžutę?

  ačiū

 35. Greta sako:

  Noriu paklausti žadu skristi 2016.03.18 man 13metu o gimtadienis 03.22 ar galiu skristi viena?

 36. Saule sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti kiek pas Jus kainuoja pakeisti keliaujanciuju pavardes? ir ar isviso galima tai padaryti, jei bilietai pirkti su „discount“ nuolaida ir buvo pazymeta, jog skris perkantis asmuo…? Ta prasme ar vietoj jo gali skristi kitas zmogus? Jei taip, kokiu budu tai padaryti?

 37. Sande sako:

  Sveiki, jei užsakytas skrydžio bilietas ir neatvykstama, kas tuomet?

 38. Andrius sako:

  laba diena ar galima nuo 14 metu be lydincio asmens i anglija is lietuvos skristi su wizzair

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair vaikai, nuo 14 m. amžiaus gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Nepilnamečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 39. aistė sako:

  Sveiki,

  skrisiu iš Ålesund į Vilnių su registruotu bagažu. Ar gali registruotame bagaže būti alaus buteliukas?

  Ačiū

 40. Zita sako:

  Sveiki, ar reikalingas sutikimas skristi 17-metei į Švediją su Wizzair?

 41. Vaida sako:

  Sveiki. Kai skrisiu su Wizz air is Anglijos i Lietuva busiu 28 savaiciu nescia ir atgal bilietas po 6 dienu, bus 29 savaites. Kiek zinau reikia gydytojo pazymos, kuri turi buti parasyta ne maziau,kaip pries 6 dienos pries skrydi. Del skrydzio pirmyn problemu nebus, nes pazyma galios, ar nebus problemu su skrydziu atgal, nes bus praejusios 10 dienu nuo gydytojo israsytos pazymos?

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Rekomenduojame gydytojo pažymą pasiimti prieš skrydį, ir turėti ją kuo naujesnę, kad išvengtumėte galimų komplikacijų.

 42. Brigita sako:

  Sveiki, ar vaikui(2metai 3menesiai) priklausytu skraidinti nemokamai vezimeli? Ar priklauso tik nemokamas orlaivio bagazas kaip ir suaugusiajam?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair, vaikams iki 14 metų galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai. Vaikai, nuo 24 mėn. amžiaus, gali nemokamai gabenti mažą orlaivio salono bagažą.

 43. Jelena sako:

  laba diena,
  kur galiu rast uzsakyta bilieta?

  • Sveiki,
   Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Eva sako:

    Sveiki. Ar galiu 2,9metų vaikui į saloną pasiimti gėrimą ir užkandžių?žinau,kad iki 2metų galima. Taip pat noriu paklausti, jei pasirinkau registruotą bagažą,ar galiu į lagaminą įdėt automobilinę kėdutę-pasėstą,ar būtina atskirai priduoti?

    • Sveiki,
     Prašome patikslinti kokius užkandžius ir gėrimus pageidaujate gabenti ir koks Jūsų kelionės maršrutas.
     Jei automobilinė kėdutė telpa Jūsų registruotame bagaže – problemų kilti neturėtų.

     • eva sako:

      Iš gėrimų norėčiau paimti arbatos arba vandens, o iš užkandžių – sausainių,gal dar kokių plėšomų sūrio lazdelių. Skrisime į Glazgą.

     • Arbatos ir vandens galėsite įsigyti Duty Free parduotuvėse. Sausainius bei plėšomas sūrio lazdeles galite gabenti.

 44. sandra sako:

  skrendu is doncasterio I vilniu, gabenu bagaza ir maza orlaivio salono krepsi ( nemokamai ) , ir noreciau suzinoti ar galiu paimti arbata ir misinuka kudikiui (kudikis skrenda kartu ), pleduka, ?

 45. Kristina sako:

  Sveiki,
  rytoj keliauju i lietuva su 2 metu vaiku. Jam reikalingas pienukas, tad kaip as ji galeciau pasiimti nenusizengdama taisyklems? galbut jo yra pirkti jau praejus muitine? dekoju :)

 46. sandra sako:

  sveiki skrendu su 11men kudikiu noreciau suzinoti kokius daiktus gerimus ir maista galiu jam paimti i lektuvo salona? skrendam pirma karta todel klausimu kyla daug. aciu uz atsakyma

 47. Sigita sako:

  Sveiki,
  pirkom bilietus iš Vokietijos į Lietuvą. Pervedėm pinigus, bet rezervacija dar nepatvirtinta (rašo, kad negavo mūsų apmokėjimo). Nurodytais tel nr niekas neatsiliepia. Kur gauti informacijos?

 48. virginija sako:

  Labas vakaras, turiu klausima, nusipirkau bilietus i lietuva su dukra 7metuku, bet ji bijo skrist, nes ji turejo pirma karta per skrydi problemu su sveikata. Galiu skrist viena be jos ir palikt ja anglijoj su seneliais? Neturesiu problemu? Ir jei negalima toks variantas kaip nupirkti dukrai bilieta, nes pati jau nusipirkau? Aciu.

 49. ESTERA sako:

  LABA DIENA. SKRENDU SU WIZZ AIR I NORVEGIJA, IR NORIU SUZINOTI KIEK GALIMA GABENTIS MAZAME ORLAIVIO SALONO BAGAZE VYTINTU DESRU VAKUUME??
  2. KIEK NERECEPTINIU VAISTU GALIMA TURETI JAME? (TOKIU KAIP IBUMETIN, VAIKISKOS ZVAKUTES VIBURCOL, MILTUKAI THERAFLU IR T.T.) AR YRA KAZKOKS RIBOJIMAS VAISTAMS??
  3. AR DUONA GALIMA GABENTIS? JEI TAIP, AR TURI BUTI KAZKAIP IPAKUOTA?
  4. AR YRA RIBOJAMA KIEK GALIMA ISIGYTI ORO UOSTE DUTY FREE PARDUOTUVEJE ALKOHOLIO?

  • Sveiki,
   1. Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai;
   2. Rekomenduojame gabenti protingą kiekį vaistų, atitinkantį Jūsų viešnagės laiką;
   3. Galite. Apribojimai nėra taikomi;
   4. Į Norvegiją galite gabenti:
   ✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   ✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.

 50. Erika sako:

  Sveiki,

  Ar teisingai supratau, kad mazojo salono bagazo svoris nera ribojamas?
  Didelio salono bagazo svoris iki 10kg, bet koks mokestis butu norint pasiimti ji i salona skrendant i abi puses? (bagazas yra didesnis uz maza orlaivio salono krepsi, taciau nevirsija 56 x 45 x 25 cm). Kur ir kada reikia apmoketi uz sia papildoma paslauga?
  Aciu

 51. Nepilnametis sako:

  Sveiki. Man yra 15 metų ar galiu vienas skristi į Olandija Eindhovena? Ar dar reikia kokiu dokumentu neskaitant tapatybės kortelės norint skristi vienam?

 52. Viktorija sako:

  Laba diena, esu ,,Discount club“ narys. Ar galiu nusipirkus bilieta sau, kitu pirkimu, su nuolaida nupirkti bilieta
  ir savo draugui tam pačiam skrydžiui? Jei ne tai gal tuomet galiu nusipirksu bilieta savo vardu chech in padaryti kito žmogaus vardu?

 53. Toma sako:

  Laba diena,
  Noriu skristi su Wizzair kompanija su persedimu is Vilniaus i Skotija ir tada i Londona. Skotijoje man laukti reikes 4val. Turesiu registruota bagaza. Ar man ji reiks atsiimti ir vel priduoti, ar perkels bagaza be manes? Beto noreciau suzinoti,ar galesiu bent valandai palikti oro uosta, nes turesiu svarbu susitikima?
  Labai aciu uz atsakyma.

 54. ALEKSANDRAS sako:

  SKRYDYS I NORVEGIJA AR GALIMA RANKINEM BAGAZE TURETI 1 KG SAUSAINIU

 55. Agnė sako:

  Sveiki. Skrendu is Belfasto i Vilnių su kūdikiu ar galiu vežtis kūdikio vežimėlį ir automobilinę kėdutę nemokamai be papildomo mokesčio?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams nemokamai galite gabenti automobiline kėdute arba vežimėlį. Jei pageidaujate gabenti abu – galite tai daryti įsigiję kūdikio įrangos gabenimo paslauga, už papildomą mokestį.

   • Miglė sako:

    Laba diena, jei pirkome bilietus per wizzair-skrydziai, tačiau skrisime Ryanair kompanijos lėktuvais (nemaniau kad tai įmanoma), tai mums reikia žiūrėti ryanair reikalavimus dėl bagažo ir t.t.?

 56. Vitalija sako:

  Sveiki.

  Skaičiau, jog turint tik nemokama rankinį bagažą reikia skysčius turėti po 100 ml. Tai sakykite jeigu skysčio bus 100 ml, o pati bonkutė pvz 200 ml talpos. ar galima taip ?

 57. Justinas sako:

  Sveiki. Atliekant pavedima uz bilietus iviko klaida, gavau laiska i e pasta kad galiu sumoketi sepa pavedimu. Pavedima atlikau bet negaunu jokio atsakymo.

 58. erika sako:

  Sveiki,
  Skrendu su Wizzair dariausi chech in ir man atomatiskai issaugojo duomenys pirmyn ir atgal.Bet skrendant atgal mano kudikio duomenys keisis, nes Lietuvoje mes keisim kudikiui pasa.Ka man dabar daryti ar turesiu del to problemu? Aciu uz atsakyma

 59. Elzbeta sako:

  Sveiki, ar galima keliauti i Norvegija su ID kortele ar butinai reikalingas pasas?

 60. Dovydas sako:

  Sveiki, i Uk skrydau su mama,dabar 31 skrysiu atgal vienas,reikia sutikimo ar ko,gyvenu lietuvoje,anglijoje buvau atostogu,skrendu su wizzair. reikia tevu sutikimo ar nereikia> :)

 61. Kriss sako:

  Labadiena, norėčiau pasiteirauti skrendame su vaiku į Norvegiją jam du metukai ar vaikui priklauso rankinis bagažas ar gali su savimi turėti maža kuprine

  • Laba diena,
   Vaikui nuo 2 metų jau priklauso rankinis bagažas kaip ir suaugusiam asmeniui. Nemokamai gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio matmenys negali viršyti 42x32x25 cm.

 62. Dovilė sako:

  Sveiki,

  Ar Wizz air turi nėštukėms skirtą nėštumą ir jo laiką patvirtinančios pažymos šabloną anglų kalba?

 63. Justina sako:

  Sveiki. Skrendu is Eindhoven i Vilniu su dodeliu orlaivio krepsiu. Ar kokosu aliejus priklauso skysciu kategorijai ? Nes realiaI jis yra kietas, o I skysti tampa tik 18 laipsniu temperaturoje.

 64. Egis sako:

  Laba,

  Norėjau pasiteirauti skrendant į Jungtinę Karalystę galima vežtis 4 blokus cigarečių, o dar atskirai tabako galima?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   – 800 cigarečių;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 65. Vaidas rasiulis sako:

  Labas, padariau check in skrydziui su wizzair, bet neparašiau iki kada galioja pasas, nekils problemų dėlto?

 66. Svetlana sako:

  Laba diena.skrysiu i Vokietija su 5 menesiu kudikiu. Ar galiu misinuka tureti bonkutije o ne pakelyje kaip jisai parduodamas? Ar i termosa galiu ipilti vandens? Buteliukose gali buti vaiko arbata? Ir del vezimo, galesiu eiti iki pat lektuvo ir paskui iskart atiduos vezimeli? Aciu;)

 67. Julija sako:

  Laba diena,

  norėčiau sužinoti, kokius veiksmus reikėtų atlikti persėdimo metu? Ar reikalinga papildoma registracija į antrą skrydį? Skrendu Vilnius- Ryga- Stokholmas, persėdimo laikas- 1val.
  Dėkoju už atsakymą.

 68. Urte sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar 14 ir 15 metu mergaites gali skristi i Italija vienos be tevu ir be lydincio asmens? Kokiu dokumentu reikia?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   14 ir 15 metų nelydimi nepilnamečiai gali keliauti su aviakompanija Wizzair, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu skrendantį nepilnametį. Reikalingas bilietas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

 69. Karolina sako:

  Sveiki.
  Skrendant su 1.5 metų vaiku, kokį kieki pieno galima vežtis su savimi? Ar jis jau turi būti supiltas į buteliuką ar gali būti nepradarytoje pieno pakuotėje 0,5 litro?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Paruošto mišinuko kūdikiams galite gabenti iki 1 litro rankiniame bagaže. Patikroje gali paprašyti paragauti.

 70. Deimante sako:

  Noreciau suzinoti kiek kainuoja pakeisti Wizzair varda, pavarde?

 71. Skrydžio dieną(07-08-2015) vaikui bus 14 metų ir 1 mėnuo, bilietą nupirkome internetu kaip suaugusiam. Ar nebus kokių problemų? Niekur neina prisiskambinti(ten kur pirkome). Davė tel. 8-90094000, bet negalime iš Lietuvos ir iš Ispanijos prisiskambinti šiuo numeriu, kaip elgtis?

 72. Jolita sako:

  Sveiki,

  Skrendu su 5 menesiu kudykiu su Wizzair is Dortmund i Ryga ir atgal.Turesime sportini vezima,skaiciau kad vezimas turi buti registruotas kartu su bagazu,bet kad as niekur neradau kad prie bilieto bagazo butu parasyta.Kaip man registruoti vezima?
  Kudykio pavardes paskutine raide yra ne lietuviska ( S bet su uodegyte ) bet uzsakant bilietus reikia rasyti lietuviskas raides,ar nekils problemu?
  Aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Kūdikio vežimėlį galėsite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Keleivių vardai ir pavardės turi būti rašomi lotyniškomis raidėmis.

 73. Gabriele sako:

  Sveiki.Ar galima rankiniam bagaze gabenti skutimosi priemones?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Peiliukus, jei jų ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu yra apsaugoti – galite gabenti rankiniame bagaže.
   Skutimosi putas iki 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.

 74. Ugnė sako:

  Sveiki, keliauju į Angliją. Ar galiu vežti rankiniame bagaže injekcinius vaistus? Kokį kiekį?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Gabenant nerekomenduojame viršyti recepte nurodyto vaistų kiekio;
   Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas. Rekomenduojame gabenti ne didesnį kiekį vaistų, nei yra reikalinga Jūsų kelionės laikotarpiui.
   Injekcinius vaistus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.
   Rankiniame bagaže galite gabenti injekcinius vaistus tik tuo atveju jei jie yra gyvybiškai būtini skrydžio metu.

 75. Deividas sako:

  Sveiki,norejau paklausti kodel wizzair panaikino nuoroda i PDF formato bilieta? esu labai tuo nepatenkintas.

 76. Inesa sako:

  Sveiki, jeigu turiu didelį orlaivio bagažą, ar ratukai taip pat įskaičiuojami į bendrus bagažo matmenis?

 77. Rugile sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima į lektuva nestis rankini bagaza ir rankinuka? Skrendant su wizzair

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. bagažo.

 78. Rugile sako:

  Sveiki man 14 metu ar as galiu skristi į jungtine karalyste su mociute?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Suaugusiojo lydimi vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair. Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Jolita sako:

    Sveiki,13metu mergaite skrenda is Vilniaus i Malme,su ja kartu skrenda mociute.Ar reikia kokio nors igaliojimo ar notaro patvirtinto dokumento,kad mociute yra jos lydimasis asmuo?Ar nebus jokiu problemu griztan is Svedijos?Perskaiciau visa informacija,Svedija yra Sengeno erdveje,tai jokiu tevu sutikimu kaip ir nereikia?Bet noriu dar pasitikslint,labai nesinoretu netiketumu.Dekui uz atsakyma is anksto.

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams Lietuvos piliečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas.

     • Jolita sako:

      Labas darkart,noriu dar paklaust ar priklauso 13m mergaitei rankinis mazasis orlaivio bagazas,jos bilieta leido pirkt kaip vaiko.Jus rasete,kad jokiu igaliojimu lydinciajam asmeniui nereikia tureti Sengeno erdveje.Bet gal reikia kaip nors sujungti ar pazymeti,kad trylikamete skrenda su mociute?Bilietus pirko taspats asmuo,ju abieju vietos yra viena salia kitos,bilietus jau leido uzregistruot ir atsispausdint.Dekui.

     • wizzair-skrydziai.lt sako:

      Sveiki,
      Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 79. Gintare sako:

  Laba diena, dariau bilietu registravima internetu ir vietoje registruoti su kudikiu turbut paspaudziau registruoti be kudikio,ka tokiu atveju daryti, kaip gauti bilieta kudikiui, jei rezervacija suaugusiojo jau padaryta? Kelione vyks su wiizair avialinijomis. Dekoju uz atsakyma.

 80. Mantas sako:

  Sveiki,ar skrendant i Ryga galima lektuve ka nors nusipirkti eurais? skrendu is Londono.

 81. Aušra sako:

  Ar galima i lektuva nestis maza ta bagaza nemokama ir kompiuteri su deklu??? Ar butina sutalpinti i viena??

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 82. Sandra sako:

  Norejau paklaust , ka daryti jei mama isvaziavus tetis taip pat oman 17 ir gyvenu su pamote o ji neturiu jokiu teisiu ka tokiu atveju daryt , jei keetvirtadieni man skrydis? nebutu imanoma be to sutikimo nuskrist?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą.

   • Simona sako:

    Sveiki.skrisiu su wizzair,ar galiu rankiniame bahaže rurėti rankinį trintuvą ( blenderį) ?

    • Laba diena,

     Galite, jeigu trintuvo ašmenys nėra ilgesni nei 6 cm.

     • Vitalija sako:

      Sveiki,gruodiskrisime su visa seima i Skotija,kokios taisykles vezantis blakstienu priauginimo priemones,5ml kliju,2 pincetai. Ar galiu viska deti i registruota bagaza?

     • Sveiki,
      Klijai priskiriami skysčių kategorijai. Jei klijus gabensite rankiniame bagaže – rekomenduojame atsižvelgti į skysčių gabenimo taisykles. Registruotame bagaže skysčius galite gabenti įprastai.
      Jei pinceto ašmenų ilgis neviršija 6 cm – galite gabenti rankiniame bagaže. Arba galite gabenti registruotame bagaže įprastai.

    • Laura sako:

     Sveiki,

     Esu nupirkus bilietus 2016.07.04 maršrutu Bergenas-Vilnius. Pirkau vietas lėktuvo priekyje 1E ir 1D, kad keleiviai turėtų daugiau vietos kojoms. Noriu paklausti ar šios vietos tokios pačios kaip 12 ir 13 eilių vietos, kuriose taip pat rodo, kad yra daugiau vietos kojom. Dar klausimas ar tarp 1E ir 1D sėdynių nėra kietų pertvarų.

     Ačiū labai
     Laura

 83. Monika sako:

  Sveiki ar yra galimybe kad as kazkaip praspruksiu i lektuva ketvirtadieni nors netuiu tevu sutikimo?

 84. Aiva sako:

  Sveiki.Ar galiu keisti skrydzio data liko (7 dienos)? Ir koks bus taikomas mokestis(domina suma)?Is Belfasto i Vilniu 2015-07-22

 85. Mantas sako:

  Laba diena,ar galima orlaivio salono bagaze veztis foto aparata ir kvepalus?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Fotoaparatą galite gabenti orlaivio salono bagaže. Kepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles, kurias rasite čia.

 86. Deividas sako:

  sveiki,ar galima rankineme bagaze veztis foto aparata?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Gintarė sako:

   Laba diena,

   Rytoj skrendam reisu Bergen-Vilnius ir iškilo klausimas dėl nemokamo orlaivio bagažo. Ar skysčius būtina sudėti į permatomą užsegamą maišelį ar galima juos palikti, pavyzdžiui, kosmetinėje, svarbu kad neviršytų 100ml?
   Ačiū Jums už atsakymą:)

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Specialius maišelius skysčių gabenimui rankiniame bagaže galite įsigyti oro uoste.

 87. Darija sako:

  Sveiki norejau paklausti ar galiu skristi viena Ryga-liverpool jei man 17 ? Ar reikia notaro patvirtinimo?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems už Šengeno zonos ribų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   Keliauti su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair 17 metų nelydimas asmuo – gali.

 88. Deividas sako:

  Sveiki,mes uzsakinejom bie=lieta dviems zmonems,bet vienas neskris ,tai kai darysiu check in registruot abu zmones ar tik ta kuris skris? aciu ;)

 89. Deividas sako:

  Kodel buvo nukeltas skrydis 2015.07.09

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

   • Aušra sako:

    Ar rankiniame mazam bagaze galima vesti susaldyta zalia mesa??? Jeigu ji visiskai salta ir tinkamai supakuota?

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Nerekomenduojame gabenti šaldytų produktų rankiniame bagaže, nes jie gali būti priskirti skysčių kategorijai. Šaldytus produktus rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 90. Juste sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietą Baltic Travel Service padalinyje, keliausiu į Oslą. Jame manęs neprašė jokių paso duomenų, nei galiojimo laiko. Ar čia viskas gerai?

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su įmone, iš kurios įsigijote aviabilietus.

 91. agne sako:

  sveiki, ar vaikiski lagaminai “trunki“ tinkami nemokamam rankiniam bagazui? ar ne? nes vienas is matavimu yra 46cm o ne 42cm kaip nurodyta Wizzair taisyklese,bus problemu? .aciu.

  • wizzair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – galite keliauti. Jei bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 92. Ieva sako:

  Sveiki. Jeigu noriu užsisakyti lėktuvo bilietą ne per http://www.wizzair.lt ar rankinis bagažas man priklauso? Nes http://www.lastminute.com parašyta : No free check-in baggage. Ačiū.

 93. Deividas sako:

  Sveiki,nebus problemu jei vienas zmogus neskris? nes bilietas dviems zmonems o skris tik vienas.

 94. Aleksejus sako:

  Laba diena , klausimas toks ar galma skraidinti cigaretes nepilnameciui vaikui kuris skrenda venas su sutikimu nuo nuotaro ?

 95. Ieva sako:

  Sveiki, man 17metų ir skrendu į Švediją viena. Ar reikalingas notaro patvirtinimas tiek skrendant iš Lietuvos, tiek iš Švedijos? Ir ar tinka asmens tapatybes kortelė, o ne pasas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis nepilnamečiams vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nėra reikalingas. Keliauti į Švedija galite su pasu arba ID kortele. Daugiau informacijos rasite čia.

 96. Gintaras sako:

  Sveiki, uzsakymo metu padariau klaida vietoj Gintaras parasiau Giuntaras, ar reikia taisyti sia klaida? Kur kreiptis ir kiek tai kainuos?

 97. Aušra sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, jeigu darant rezervacija parašiau vardus ir pavardes visas raides mažosiomis, ar nieko bloga? Ir dar vienas klausimas, jeigu mes keliaujame dviese tačiau bagažas ant vieno žmogaus, ar galima dėtis alkoholio ar cigarečiu už abu į vieną bagažą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų dėl mažųjų raidžių rašymo kilti neturėtų.
   Jei registruotas bagažas priklauso tik vienam asmeniui, tokiu atveju jame galima gabenti tik 1 pilnamečiui asmeniui leistiną alkoholio ir tabako kiekį.

 98. Viktorija sako:

  Sveiki, aš skambinausi į WIZZAIR informacijos liniją, ir ten man pasakė, kad nėsčioji gali skristi iki 32 savaitės. Taip kaip iš tikrųjų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Negalime tiksliai atsakyti kur gavote tokią informaciją. Pateikiame oficialią, rašytinę aviakompanijos Wizzair taisyklių citatą: „Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.“
   Taip pat pateikiama papildoma informaciją: „Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Jei moteris laukiasi dvynukų, nėštumo trukmė negali viršyti 32 savaičių. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti lėktuvu tik turėdamos gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, kad jos gali skristi lėktuvu. Prisiimame atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės lėktuvu arba jos metu, tik pagal mūsų bendrąsias pervežimo sąlygas. Atminkite, kad medicininė pažyma turi būti išduota likus ne daugiau nei 6 dienoms iki skrydžio datos.“

 99. Viktorija sako:

  Sveiki, aš skrendu su jūsų aviakompanija 31 neštumo savaite ir atgal išskrendu 34 savaites pabaigoj, ar gali kilti kokių nors nesklandumų. Kokių dokumentų nesčiajai reikia turėti su savimi?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair – nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

   • Jolanta sako:

    Sveiki planuoju skristi 10.15-10.20 Vilnius Londonas . Skrisiu su kudikiu 6 men kokiu reikia dokumentu? Ar reikia tėvo sutikimo? ( mes susituokė) kokius reikia tureti dokumentus vaikui? Kiek mišinio pagaminto- ne pagaminto galiu tureti su savim salone? Aciu

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Kūdikiui reikalingas bilietas bei asmens dokumentas (pasas/ID kortelė). Jei Jūs esate vaiko mama ir Jūsų pavardės sutampa – galite keliauti. Pagaminto mišinuko kūdikiui galite gabenti iki 1 litro, patikroje gali paprašyti paragauti.
     Mišinuko miltelius galite gabenti rankiniame bagaže, originaliose pakuotėse.

 100. Žygimantas sako:

  Sveiki, ar galima orlaivio salono bagaže gabenti nepradaryta kontaktiniu lešių skysti ir purškala nuo slogos? Ir ar galima vežti skutimosi peiliukus ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kontaktinių lindzių skysti iki 100 ml, nereceptinį nosies purškiklį – galite gabenti orlaivio salono bagaže pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Peiliukus, kurių ašmenys neviršija 6 cm ir ašmenys yra apsaugoti – galite gabenti orlaivio salono bagaže.

 101. Vitalija sako:

  Sveiki ar galima veztis sulakstoma vezimeli vaikui nemokamai ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti vaiko amžių ir su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

  • Irena sako:

   Sveiki skaiciau kad skrendant is airijos i lietuva su wizzair vaikui 5 metu keliaujant su mociute reikia notaro leidimo gal galetumete atsiusti ta forma anglu kalba

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Nepilnamečiams, keliaujantiems ne su vienu iš tėvų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Sutikimo formą gali suteikti tik notaras.

 102. Vika sako:

  Sveiki, per kiek dienu atsius bilieta i el pasta? registracija jau padariau

 103. Vika sako:

  Seiki, pirma karta skrendu ir kai kas man neaisku, atejo i el pasta informacija, kai uzsisakiau bilietus, uzregistravau skrydi interntu, tada kaip suprantu man reikia atsispausdinti check in, kai jau uzregistruoju? ir kai atsispausdinsiu ar tai ir bus mano bilietas, ar dar atsikai turi i el pasta per kelias dienas ateiti bielietas kuri taip pat reikes atsispausdinti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Sergejus sako:

    Sveiki. Ar mociute gali skristi su anuku kaip lydintis asmuo neturedama tam notaro patvirtinto leidimo? (Skrydis is Siaures Airijos i Lietuva )

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Keliaujantiems nepilnamečiams už Šengeno zonos ribų, jei jie keliauja vieni arba su lydinčiais asmenimis – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

     • Erika sako:

      Sveiki,
      Noreciau paklausti. Drauge nusipirko bilieta is Vilniaus i Doncasteri.
      Mano sesei 14 metu. Ar galetu mano sese skrysti su drauge (drauge butu kaip palydovas) ?

     • Sveiki,
      Prašome patikslinti koks abiejų keleivių amžius.

 104. Laura sako:

  sveiki, uzsisakiau didesni orlaivio bagaza i salona. Ar man priklauso ir mazesnis nemokamas orlaivio bagaza, ar tik vienas. Dekoju.

 105. NNNN sako:

  Sveiki,ar reikia daryti check in jeigu jau atsispausdinau bilietus?Kai užsakiau iškart atsiunte bilietukus.Klausiu nes pirmą kartą skrendu su wizz air.
  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei registracija į skrydį nėra atlikta, Jums neleistų atsispausdinti bilieto.

 106. Donata sako:

  Sveiki,
  Skrendame su Wizzair į Paryžių. Bus mažas orlaivio salono bagažas. Ar kosmetika kaip šešėliai, presuota kompaktinė pudra, kreminės konsistensijos pažastų kremas priskaitomi prie skysčių? juos reikia atskirai supakuoti?

  Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dezodorantas, šešėliai skystos formos (kreminės) priskiriami skysčiams ir turi būti gabenami pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Kompaktinė pudra, kietos formos šešėliai skysčių kategorijai nepriskiriami, todėl galite juos gabenti įprastai.

   • Donata sako:

    dar pasitikslinimui ar tame mažame orlaivio salono bagaže taip pat galioja „Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės“ ?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Taip, skysčių gabenimo taisyklės galioja orlaivio salone gabenamam bagažui.

 107. Sigita sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas (sudedamos, trijų sekcijų)?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei Jūsų gabenamas daiktas telpa Jūsų rankiniame bagaže ir aštrus kraštas neviršija 6 cm – galite gabenti.

   • Gabrielė sako:

    Labas vakaras, užsisakydama lėktuvo bilietą suklydau rašydama kreipinį: vietoj Ms, parašiau Mrs. Ar gali kilti problemų? (Skrendu viena iš Vilniaus į Donkasterį/Šefildą, man 16metų).

 108. Milda sako:

  sveiki,norejau paklausti ar galima is Lietuvos i Airija gabenti mesos gaminiu,t.y rukytu desru ir panasiai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

  • Vile sako:

   sveiki, noreciau pasitikslinti skrendant is Vilniaus i Malmo su Wizzair prie didelio orlaivio bagazo, galima vezti skintu geliu puokste ?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Puokštę rekomenduojame sutalpinti į bagažo vienetą. Puokštė neturi skleisti papildomų kvapų ir taip sukelti diskomforto kietiems keleiviams.

 109. Tomas sako:

  Laba diena, norejau paklausti ar gali 13 metu vaikas skristi vienas jusu avialinijom. Kokios turi buti salygos, jei negali skristi vienas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nelydimi vaikai keliauti su aviakompanija Wizzair iki 14 m. keliauti negali. 13 metų vaikui būtinas palydovas, kuriam būtų ne mažiau kaip 16 m.

 110. Vilma sako:

  ar galima atšaukti Wizzair skrydi likus vienai dienai iki jo?

 111. Inga sako:

  sveiki,skrendu i kutaisi,kiek galiu veztis alkoholio ir cigareciu? taip pat ir atgal?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Gruziją galite gabenti iki 200 vnt. cigarečių, iki 3 litrų vyno; 10 litrų alaus.
   Į Lietuvą iš ne ES šalių galite gabenti:
   – 200 vnt. cigarečių arba 100 vnt. cigarilių arba 50 vnt. cigarų, arba 250 g. tabako.
   – 1 litrą alkoholinių gėrimų 22%-80% arba 2 litrus alkoholinių gėrimų iki 22%.

 112. Jonas sako:

  Sveiki, galbūt kiek netradicinis klausimas, bet įdomu ar yra apribojimas kiek galima su savimi turėti prezervatyvų mažame orlaivio salono krepšyje?

 113. Ieva sako:

  Sveiki,

  šiandien 19.55 val. skrendu iš Lutono į Vilnių. Vakar pasidariau check-in. Kodėl nebeleidžia išsisaugoti bilieto? Nebėra tokio pasirinkimo, tik spausdinimas. Iki skrydžio liko dar bemaž 10 valandų. Kiek laiko likus iki skrydžio PRISIJUNGUS prie savo wizzair profilio nebėra galimybės net atsispausdinti bilieto?

 114. Dovyda sako:

  Laba diena, užsisakiau bilietą rugpjūčio mėnesiui, už jį sumokėjau elektroniniu pavedimu per banką, gavau laišką su duomenimis ir visa skrydžio informacija, parašyta jog rezervacija patvirtinta ir tai yra dalis elektroninio bilieto, tai kada aš gausiu kitą dalį? Ar dar prieš skrydį reikės papildomai registruotis? Ar reikės papildomai registruoti bagažą, nors perkant bilietą už bagažą jau sumokėjau?
  Iš anksto dėkoju.

 115. Karolis sako:

  Laba diena,

  norėjau paklausti jei mažojo orlaivio salono krepšio matmenys 48x30x20 ar bus apmokestintas ar ne? Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą ar registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 116. aiste sako:

  Sveiki
  gal galetumet patvirtinti, kad skrendant is Rygos oro uosto wizzairu vaikams nuo 14 metu yra lygiai tos pacios salygos kaip ir skrendant is lietuvos? Lydincio asmens nereikia? Ir kokia kalba turetu but parasytas notaro patvirtintas vieno is tevu sutikimas?? Aciu is anksto

 117. Aiste sako:

  sveiki,

  ar vaikai 15 metu gali skristi Wizzair’u be suaugusio zmogaus (visisai vieni?), jei bus atlydeti ir pasitikti oro uoste? is Vilniaus I Gatwicka? ir kokiu dokumentu reikia?aciu is anksto

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikai nuo 14 m. gali keliauti vieni. Aviakompanija Wizzair neteikia nepilnamečių palydos paslaugos. Keliaujant į Jungtinę Karalystę – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   ATKREIPKITE DĖMESĮ, kad aviakompanija Wizzair neskrenda Jūsų nurodytu maršrutu.

 118. Lijana sako:

  sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima vežtis cigarečių pakelių rankiniame bagaže? skrendu į Švediją

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Švediją galite gabenti:
   800 vnt. cigarečių;
   400 vnt. cigarilių;
   200 vnt. cigarų;
   1 kg tabako.

 119. maze sako:

  Dar norejau paklausti, paskaciau wizz taisykles“..Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. “ koks turi buti nurodymas biliete kad keliauja kudikis???

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujantiems kūdikiams yra perkamas aviabilietas. Kūdikis yra pažymimas kūdikį lydinčiojo asmens biliete.

 120. maze sako:

  Sveiki. Spausdinau savo ir savo kudikio bilietus,ir jie atsispausdina abu ant vieno bendro a4 formato lapo. Kitaip neiseina atspausdinti. Ar tinka tokie tokie bilietai-abu ant bendro lapo??? Skrydis uz keliu dienu! Beje, nereikia pasiskambinti ar panasiai uzregistruoti kudikio vezimo?? Ar uztenka nuvykus i oro uosta pasiimti lipduka ir vezima priduoti prie lektuvo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair kūdikio bilietas siunčiamas kartu su lydinčiojo asmens bilietu (1 lapas). Papildomai informuoti apie vežimėlį nereikia. Pasiimkite lipduką ir keliaukite prie lėktuvo.

 121. Arturas Keršys sako:

  Laba diena. Tiesiogiai per Wizzair bilietai užsakyti:4suaugusiems, bet yra 3 suauge ir 1 vaikas.Norint patvirtinti skrydį leidžia tik keisti pavardę(mums viskas cia tinka), o ne is suaugusio i vaiką pagal gimimo datą (nes amzius yra ne tas).Kokiu tel .nr. kreiptis?

 122. marius sako:

  Laba diena jaigu man bilieta atspauzdino per 2 lapus ar nekils problemu? Vienam lape viskas kaip ir gerai yra bruksninis kodas vardas pavarde numeris. O kitam atsispauzdino apacia kur punktyrais parodyta ir zirklutes nupiestos

 123. Judita sako:

  Sveiki,
  Internete padariau check in, bet neissisaugojau bilieto. Dabar noriu vel ieiti atsiprintinti bet puslapis jau dvi dienos neveikia. skrydis uz keliu dienu is vilniaus. Tai ka daryt? neturesiu ka pateikt oro uoste….

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

   • edita sako:

    Sveiki noriu uzsisakyti pigesnius bilietus sau vaikui ir dar negimusiam vaikui. Ar tai ymanoma? Ar bus galima prideti vaikai po gimimo? Varda pavarde Jau turim taciau del gimimo dienos negalim but tikri. :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Bilietus galite įsigyti 2 esantiems asmenims. Prieš skrydį oro uoste galėsite pridėti kūdikį prie savo rezervacijos už papildomą mokestį :)

   • Justas sako:

    Laba diena,

    nepilnametis vaikas skrenda iš Vilniaus į Londoną (Lutono oro uostą) su pilnamete seserimi ir turi notaro patvirtintą tėvų leidimą.

    1 klausimas: ar reikalingas notaro patvirtinto leidimo vertimas į anglų kalbą?

    2 klausimas: Skrydžiai numatyti ir bilietai nupirkti 2015.06.05 06:40 val. skrydis į Londoną; 2015.06.08 19:30 val. – skrydis į Vilnių. Notaro pasirašytame leidime parašyta, kad jis galioja nuo 06.05 iki 06.09. Ar tokio laiko tarpo pakanka, ar Jūsų kompanija reikalauja, kad leidimas būtų išduotas ilgesniam laikotarpiui (atsižvelgiant į galimus skrydžio atidėjimus, vėlavimus ar pan.)?

    Ačiū.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jūsų leidimą tikrins Lietuvos oro uosto darbuotojai. Leidimo vertimas nebūtinas. Leidimas turi galioti kelionės laikotarpiu.

 124. Enrika sako:

  Sveiki, skrisiu su vaiku 2.5m, vežimėlis priklausys nemokamai kur man ji reikės užregistruoti oro uoste ar perkant bilietą? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite gabenti nemokamai. Vežimėlį galite atiduoti prie įlaipinimo trapo arba registruoto bagažo skyriuje.

  • Marius sako:

   Sveiki. Kokiais budais galima nuvykt is Vilniaus i Kauna arba i Druskininkus, po skrydzio is Belfasto i Vilniu sekmadieni, kai lektuvas nusileidzia apie 2h nakties? Gal jus kokius autobusus parupinate? Aciu

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Galime pasiūlyti pervežimo paslaugas iš Vilniaus oro uosto. Daugiau informacijos galite rasti čia. Autobusai vyksta nurodytais laikais.

 125. vaidotas sako:

  Laba diena. Vietoj įlaipinimo pasų gavau tokią sms, ar tikrai oro uostuose registruojantis ir atspausdinus įlaipinimo pasus nereikės nieko mokėti.

  skrisite su aviakompanija Wizzair. Pagal jos naujas taisykles jei nors vienas keleivis skrenda su mažu salono bagažu – registracija vyksta oro uoste. Viskas, ką Jums reikės padaryti – registruojant bagažą prie registracijos stalo pateikti užsakymo patvirtinimą, kurį pridėjau prie laiško ir asmens dokumentus. Jus nemokamai užregistruos skrydžiui ir išduos įlaipinimo korteles. Daugiau nieko daryti nereikia. Skrendant atgal – procedūra tokia pati.

  Gero skrydžio!

 126. Izabele sako:

  Sveiki ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta jei del tam tikru priezasciu nebegaliu vykti i numatyta sali? Atleiskit jei klausimas kartojasi

 127. Edita sako:

  Sveiki,ruosiuosi skristi 26sav.nestumo,o grysiu atgal 27 sav.norejau suzinot ar jau reik turet is gyditojo pazyma kad galiu keliaut oru?

 128. Andrius sako:

  Sveiki. Turiu klausima. Skrendu su mazu salono bagazu. Tarkim duty free Vilniuje nusiperku prekiu, kurios yra nemazu gabaritu, ar butina jas sutalpinti i bagaza ar galima nestis rankoje su duty free maiseliu,nes teko matyti kad zmones taip daro, aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame prekes, įsigytas Duty Free parduotuvėse, sutalpinti rankiniame bagaže.

   • Agnė sako:

    Sveiki, skrisiu su Wizzair kompanija iš Vilniaus į Dortmundą (ir apskritai lėktuvu skrisiu pirmą kartą), tad kyla keletas klausimų.
    1. Vartų uždarymas 12:55, o išvykimo laikas – 13:25. Kas vyksta prie vartų?
    2. Ar užtenka su savimi turėti įlaipinimo kortelę ir asmens tapatybės kortelę?
    3. Kada turėčiau būti oro uoste? Turėsiu mažą salono krepšį. 12:00 būtų tinkamas laikas ar derėtų atvykti anksčiau?
    4. Kalbant apie metalo detektorių – ar neteks išmesti savo metalinių aksesuarų?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1. Vyksta keleivių įlaipinimo į skrydį procesas;
     2. Į Vokietiją galite keliauti su bilietu ir asmens tapatybės kortele;
     3. Rekomenduojame atvykti 2 val. iki skrydžio;
     4. Metalinių aksesuarų mūvėti, dėvėti patikros metu nerekomenduojame (patikros metu juos reikia nusiimti). Išmesti metalinių aksesuarų neteks, jei jie atitinka saugos reikalavimus (ašmenys neviršija 6 cm).

    • Eglė sako:

     Sveiki, pries kelias dienas uzsakiau skrydzio bilietus, o siandien dar teko prideti papildoma bagaza. Ji apmokejau,i el.pasta atsiunte patvirtinima, taciau kai noriu spausdinti ilaipinimo kortele, to papildomo bagazo nerodo. Ka daryti?

 129. sandra sako:

  Sveiki,kokiu dokumentu reikia kudykiui (iki 2metu) skrendant?

 130. Ieva sako:

  Sveiki, nusipirkus bilietus be registruoto bagazo butu galimybė jį įsigyti kai daromas check in internetu?

 131. Indrė sako:

  Laba diena,
  ar turint standartinę narystę, ir įsigijus du bilietus dviem žmonėm pirmyn-atgal galima pakeisti grįžimo skrydžio datą tik vienam žmogui?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas rezervacijų atskyrimas. Datos keitimas yra mokamas (datos keitimo mokestis + skirtumas tarp aviabilietų kainų).

   • Indrė sako:

    Dėkui, o koks datos keitimo mokestis? O jeigu skirtumo nėra arba bilietas kuris buvo pirktas prieš tai brangesnis nei naujas? Ir ar įmanoma rezervacijas atskirti per savo profilį ar būtina skambinti į callcentrą? Ačiūūūū!

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Dėl tikslios informacijos, Jūsų nurodytais klausimais, rekomenduojame kreiptis į portalą, iš kurio įsigijote aviabilietus.

   • Marija sako:

    Labadiena, norėjau paklausti, kiek cigarečių galima gabenti skrydžiu Vilnius-Belfastas? Ir ar jos būtinai turi būti rankiniame bagaže? Ačiū.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Nėra svarbu, kokiame bagaže gabensite (rankiniame ar registruotame). Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.

  • sandra sako:

   sveiki,ar galiu gabenti kirpimo zirkles dvi poras iki 6 cm ilgio asmenimis?

 132. Gražvydas sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti jei mano mažas orlaivio salono krepšys yra didesnis nei (42x32x25cm), bet tilps į jam skirtą vietą ar galėsiu jį gabentis nemokamai ar vis vien teks sumokėti ir išsipirkti didelį orlaivio salono bagažą?

  Skrisiu su Wizzair.

  Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei Jūsų bagažas tilps į patikros dėžę – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą, už papildomą mokestį.

 133. Agnė sako:

  Sveiki,
  1) jei gabenu gelį nuo skausmo, kuris yra tūtelėje ir ant kurios užrašyta, kad gelio yra 50 g, tai ar jį vis dėlto reikia dar papildomai reikia įdėti į originalią popierinę dėžutę ir ar gelį dėtį į maišelį su skysčiais, ar į maišelį su vaistais?
  2) maišelio, į kurį pakuosiu skysčius, matmenys yra 18 x 25 cm (nenurodyta koks litražas). Ar skrendant su Wizzair ir Raynair gali kilti nesklandumų dėl maišelio dydžio?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Vaistus galite gabenti be dėžutės, originaliame įpakavime. Vaistai nepriskiriami skysčių kategorijai.
   2. Specialius maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste.

   • Daiva sako:

    Laba diena,

    Skrendame su 2m. ir 4 men vaiku London – Riga (avialinijos wizzair).
    1. Ar automobilinė kėdutė gabenama nemokamai?
    2. Ar priklauso rankinis bagažas tokio amžiaus vaikui?

    Ačiū

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1. Vaikams nuo 2 iki 14 metų vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai.
     2. Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso rankinis bagažas.

 134. Ramunė sako:

  Laba diena,
  Keliausiu 2015.06.11 su vaiku kuriam jau bus suėję 2 metai, ar vaiko vežimėlis gabenamas nemokamai ar reikalingas mokestis. ačiū už atsakymą.

 135. LaLa sako:

  ar butina keisti varda, jei pvz. vietoj Donata per klaida parase Donatas, o pavarde atitinka moteriska varda?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame perkant skrydžio bilietus nurodyti tikslų keleivio vardą ir pavardę.
   Aviakompanijos nurodo, kad pirmosios trys vardo ir pavardės raidės privalo būti teisingos. Jei nerimaujate dėl galimų nesklandumų – galimas vardo koregavimas.

 136. Agnė sako:

  Sveiki, turiu klausimą dėl rankiniame bagaže vežamų kosmetikos priemonių (skrendu su Wizzair):
  1) mano rutulinis dezodorantas yra stikliniame indelyje, ar galima jį vežtis rankiniame bagaže ar dezodorantą reikėtų pakeisti į kitą, kuris būtų plastmasiniame indelyje?
  2) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelės talpos pakuotėse, ar galima į 100 ml talpos indelį įsipilti valiklio ar tarkim šampūno ir pan. ir ar reikia ant jo indelių užklijuoti užrašą, identifikuojantį viduje esantį skystį, tarkim: makeup remover arba shampoo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai:
   1. Jei produktai nėra skysti juos galite gabenti įprastai;
   2. Skysti produktai turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo taisykles. Kokiame įpakavime yra Jūsų skystis nėra skirtumo;
   3. Nereikia.

 137. Laura sako:

  Sveiki balandzio pradzioje skrisiu su kudikiu i Lietuva, mane domina kaip reikes issimti bilietus jei reikalauja kudikio paso duomenu, o as turesiu tik laikinaji keliones dokumenta? Esu girdejus kad ne viena mama susidure su sia problemele todel nerimauju.

  • Simona sako:

   Sveiki, Laura,
   Problemų kilti neturėtų. Kur jūsų prašys suvesti dokumento duomenis, tai veskite laikinojo dokumento numerį.

 138. Živilė sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar nemokamam wizzair ir ryanair rankiniam bagaže galima vežtis buteliuką tablečių,kurios yra maisto papildas ne vaistas. Pirktas UK ,o skrydis numatomas iš Vilniaus į Milaną,o ìš ten į Kosą.Nebus nemalonumų patikros/kontrolės punkte?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,

   Galite gabenti. Nebent jie yra receotiniai, tuomet turite turėti receptą arba jo kopiją, arba gydytojo pažymą, kad šie papildomai jums yra reikalingi.

 139. Agne sako:

  Sveiki. Skrendame is Anglijos su 4men kudikiu norime veztis kartu automobiline kedute taciau iskilo klausimas ar pridavus kedute kartu su bagazu ja atsiimti reikes taip pat ten pat kur bagaza ar tik islipus is lektuvo ji bus pristatyta? Taip pat nerimauju del mano ir vaiko pavardziu esu isiskyrusi bet mano pavarde pase dar nepakeista i gimimo liudijima irasiau savo mergautine pavarde o vaiko pavarde tevo. Skambinausi i ambasada bet jie laikina dokumenta isduoda tik pametus pasa ir sake kad problemu tikrai nekils. Bet ar tikrai?

  • Simona sako:

   Sveiki, Agne,
   Jeigu keliausite su automobilinę kėdutę iki pat lėktuvo, tai ją jums ir atiduos kai lipsite iš lėktuvo, o jeigu atiduosite kėdutę į bagažo skyrių, tuomet ir atgausite kartu su registruotu bagažu. Jeigu norite, kad tikrai nekiltų problemų dėl keleivių pavardžių, tai rekomenduojame pasiimti santuokos liūdijimą, kur nurodyta jūsų mergautinė pavardė arba savo gimimo liūdijimą.

  • SILVIJA sako:

   sVEIKI,
   ar galiu rankiniame bagaže vežtis dangaus žibintus skrendant su Wizzair kompanija ?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei kuro kasetę sudaro parafinas – galite gabenti, jei kuro kasetę sudaro suspaustas spiritas – gabenti lėktuvu dangaus žibintą – draudžiama.

 140. Jelizaveta sako:

  kodel trinate mano klausima?

  • Simona sako:

   Todėl, kad Jūs tą patį klausimą uždavėte du kartus. Tai į vieną atsakėme ;)

  • Rita sako:

   Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti makiažo pagrinda?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei makiažo pagrindas skystos formos – galite gabenti rankiniame bagaže atsižvelgiant į skysčių gabenimo reikalavimus.

    • Margarita sako:

     Sveiki , užsasakeme bilietą į skrydi Vlnius – Dortmundas , užsakeme rezervaciją , ir užpildeme check in’ą , buvo parašytą, kad į el paštą atsiųs bilietą, deja bilieto iki šiol nėra…Bilietas buvo užsakytas 2015.05.08 Užsakymas nr. AV515C1B (3471623) , gal galite patarti , ką daryti , kam paskambinti, kad atsiųstu bilietą ? :)
     dėkui :)

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Jūsų užklausą perdavėme konsultantams. Susisieksime su Jumis el. paštu :)

 141. Gintarė sako:

  Laba diena, jeigu susimoku už didesnį saloninį bagažą, galiu turėti ir mažesnį nemokamą vienetą?

  • Simona sako:

   Sveiki, Gintare,
   Ne. Jeigu skrendate su Wizzair kompanija, tai galite turėti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba mažą orlaivio salono bagažą, arba didelį orlaivio salono bagažą.

 142. Agnė sako:

  Sveiki,
  1) parduotuvėje radau lagaminą, kurio išmatavimai yra 55x40x20 ir ant jo parašyta, kad šis lagaminas tinkamas skrendant su rayair, wizzair ir airbaltic kompanijomis. Wizzair bagažas turi neviršyti šių matmenų: 42x32x25cm. Tai ar vis dėlto su anksčiau minėtu lagaminu, kurio matmenys 55x40x20, galėčiau keliauti, ar nurodymas, jog jis tinka wizzair oro linijos yra pardavėjo klaida?
  2) ar skrendant su wizzair papildomai kažkaip reikia registruoti/užsisakyti vieną rankinį bagažą, ar jis jau įskaičiuotas automatiškai?

  • Simona sako:

   Sveiki, Agne,
   1. Jūsų minimas lagaminas tinka ir su Wizzair kompanija, bet jūs turite susimokėti kaip už didelį orlaivio saloną. Nemokamai rankinį bagažą galite gabenti tik jeigu jo matmenys yra 42x32x25 cm.
   2. Mažas orlaivio salono bagažas (matmenys: 42x32x25 cm, svoris – neribojamas) yra įskaičiuotas į kainą.

 143. Janina sako:

  Sveiki, pries savaite man buvo pakeistas vardas,o bilietai pirkti senuoju. Naujos tapatybes korteles dar neturiu, ir visur dar irasytas mano senasis vardas (darbe, universitete, banke). Be to, turiu keitima patvirtinancia pazyma, ar nekils del to problemu oro uoste?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Problemų turėtų kilti. Perkant bilietus reikėjo numatyti, kad skrisite, kai jau turėsite naują vardą. Rekomenduojame susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti savo vardą, kad nekiltų problemų oro uoste.

   • Ugnė sako:

    Sveiki, ar keliaujant su rankiniu bagažu galiu vežti leidžiamų vaistų ampulėse, kokį kiekį? Keliauju į Angliją.

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Jei vaistai būtini keleivio gyvybei skrydžio metu ir turite gydytojo patvirtinimą – problemų kilti neturėtų.
     Kitu atveju rekomenduojame tokius vaistus gabenti registruotame bagaže.

 144. Kristina sako:

  Laba diena, kovo 28 d. skrendam 3 suaugę iš Vilniaus į Barseloną ir balandžio 4 grįžtam atgal. Už didelį orlaivio salono bagažą sumokėjome 58 eurus. Ar šis apmokėtas bagažas yra kaip vieno keliaujančio bagažas, ar kiekvienas galim pasiimti po mažą salono bagažą, o didelį salono bagažą vežtis papildomai?

  • Simona sako:

   Laba diena, Kristina,
   Negalime matyti jūsų rezervacijos, todėl atsakyti tiksliai pagal ją negalime. Bet skrendant su pigių skrydžių aviakompaniją Wizzair, jūs galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba didelį orlaivio salono bagažą, arba mažą orlaivio salono bagažą. Atsidarykite savo rezervaciją ir ten bus nurodytą, kokį bagažą kuris keleivis gali gabenti.

 145. Vida sako:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaze vezti sulankstomas slidinejimo lazdas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tikriausiai lazdos smaigas yra didesnis nei 6 cm., todėl gabenti rankiniame bagaže negalite.

  • Laurynas sako:

   Labas vakaras, ar mergina turinti maza orlaivio bagaza gali papildomai pasiimti savo rankine?
   Aciu

   • Simona sako:

    Sveiki, Laurynai,
    Jeigu skrendate su pigių skrydžių kompaniją Wizzair, tai galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Rankinės papildomai turėti negalite.

 146. Marijonas sako:

  Sveiki , uzsisakiau bilietus internetu, apmokejau , taciau suzinojau jog negalesiu skristi , ar imanoma susigrazinti pinigus ?

 147. Evaldas sako:

  Laba,

  Iki kokio amziaus vaikams, skrendant su wizzair, nemokamai tranportuojama automobiline kedute? Ir ar yra kazkaip apibreziamas kedutes dydis?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų galite gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai. Automobilinė kėdute turi atitikti vaiko amžių, būti nepažeista ir atitikti visus saugumo reikalavimus.

 148. Diana sako:

  Laba diena,

  9 m. vaikas keliauja su tėvu į Ispaniją. Ar užtenka tik paso? ar reikalingas ir gimimo liudijimas? Ar reikia motinos notariškai patvirtinto sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Ispaniją galite keliauti su asmens dokumentu (pasas/ID kortelė) ir aviabilietu. Jei vaiko ir tėvo pavardės sutampa vaiko gimimo liudijimas nereikalingas. Kai vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 149. Justinas sako:

  laba diena. noreciau suzinotu is kur gauti wizzair nesciosios forma ?

 150. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu pasiklausti ar skrendant mamai su 4menesiu kudikiu,gali prireikti tevo notarisko sutikimo? Skrydis su wizzair is Vilniaus i Londona. Ir ar mama gali kudiki isinesti i lektuvo salona su nesykle? Dekoju uz atsakymus

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Nešyklę paliksite prie įlaipinimo trapo.

 151. Jovita sako:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 152. cita sako:

  Sveiki, jei mano mažas rankinis bagažas yra lagaminas kurio išmatavimai 45x32x22, kils problemu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm – galite keliauti.
   Jei Jūsų gabenamas bagažas į patikros dėžę netilps – galite bagažą gabenti kaip didelį orlaivio salono arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 153. inga sako:

  Labas galiu veztis dezinfekcines serveteles, kurios supakuotos vakuume?

 154. Gerardas sako:

  Ar būtinai sulaukus 14 ar menesi koki prieš tai galima?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi vaikai gali keliauti nuo 14 metų amžiaus.

 155. Gerardas sako:

  O kai atsktatskrendi jie žiūri kas tave pastinka ir dar kažkiek laiko prieš 14 galima skristi

 156. Lina sako:

  Sveiki!
  Iki kokio vaiko amžiaus gabenama nemokamai automobilinė kėdutė?

 157. Aura sako:

  Sveiki,

  noriu pakeisti pavardę bilietuose, tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  Taip pat norėjau pasiteirauti, jeigu bilietai pirkti iš karto pirmyn ir atgal tai moketis už pakeitimą bus tik vienas?

  Dėkoju už atsakymą.

 158. Dovilė sako:

  Sveiki, prieš kelis mėn nusipirkau bilietus, o dabar likus 21 d. iki skrydžio noriu nusipirkti papildomas paslaugas, t.y. bagažą. Tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

   • Aušra sako:

    Laba diena, ar skrendant į Norvegiją vienai 15 metų paauglei reikalingas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir iš ten grįžtant atgal į Lietuvą ar nekils problemų jei skris vėl viena.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Keliaujant į Norvegiją 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

   • Lina sako:

    Sveiki,
    Su šv. Kalėdom!
    Kaip čia yra? Jei mažą orlaivio bagažą keiti į didelį (nors jis didesnis visai nedaug- 14×13) reikia susimokėti 10 eu, bet tada prarandi nemokamą- mažą. Jei perki registruotą bagažą (už 23 kg- 15 eu), tuomet priklauso ir nemokamas mažas? Jaučiuosi apgauta, nes kai pirkau bilietus, tikrai nei vienoj vietoj nesupratau, kad jei pirksiu didelį orlaivio bagažą, tuomet prarasiu nemokamą…. Jei jau turiu įlaipinimo bilietus (skrydis 27 d), ar dar galima keisti didelį orlaivio bagažą į registruotą bagažą? Ir kiek tai kainuotų? Ačiū!

 159. Simona sako:

  Sveiki,

  Kokių dokumentų reikia skrendant į Tel Avivą?

 160. mindaugas sako:

  laba diena,norejau paklausti ar as galiu kur nors atsispausdinti pasus skrydziui pvz.kokioje kelioniu paslaugu taske,nes namuose neturiu printerio.bilietus pirkau per wizzair svetaine.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registraciją į skrydį ir atsispausdinti bilietus galite už papildomą mokestį:

   Vilniuje („Zigzag Travel“)
   J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224, Vilnius
   I-V 9.00-18.00

   Kaune („Zigzag Travel“)
   E. Ožeškienės g. 27, LT-44254, Kaunas
   I-V 9.00-18.00

   Klaipėdoje („Zigzag Travel“)
   J. Janonio g. 16, LT-92252, Klaipėda
   I-V 9.00-18.00

   Šiauliuose („Zigzag Travel“)
   Vytauto g. 90 – 19, LT-76350, Šiauliai
   I-V 9.00-18.00

 161. Irma sako:

  Sveiki,
  užsakiau lėktuvo bilietą internetu, tačiau negavau jokio emailo su rezervacijos duomenimis. Dėl ko taip galėtų būti ir ką turėčiau daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio esate įsigiję aviabilietus.

 162. Mindaugas sako:

  Sveiki,
  Pirkdamas bilietą vardą ir pavardę parašiau tik su pirmomis didžiosiomis raidėmis. Nereikėjo viso vado ir pavardės parašyti didžiosiomis? Ar nebus nesklandumų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Andrew sako:

   Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl wizzair bagažo politikos. Kaip wizzair’as ziuri į tarkim kuprine kurios dydis yra, grubiai, 50x35x30 bet realiai ji susilanksto ir susimažina, t.y. ją galima nesunkiai suspausti.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm (svoris neribojamas) – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 163. Violeta sako:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalus 30 ml. buteliuką?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus. Daugiau informacijos apie skrysčiams taikomus reikalavimus galite rasti čia.

 164. Vaida sako:

  Sveiki,

  Uzsisakiau bilietą , susimokėjau už jį ir didelį bagažą (32kg.), kaip ir viskas gerai. Bet norėjau paklausti ar būtų įmanoma internetu užsisakyti dar vieną tokį patį bagažą (32kg.)? nes nepavyksta sutalpinti visų būtinų daiktų į vieną bagažą? Ir jei įmanoma, kaip tai reiktų padaryti.

 165. Gabija sako:

  Sveiki,
  man 14 metų ir norėčiau vasarą parskristi į Lietuvą viena. Ar man nereikia jokio mamos raštiško sutikimo ir galiu keliauti viena be lydinčio asmens? Ir kokius dokumentus turėčiau turėti su savimi? (su Wizzair)

 166. Jolita sako:

  Sveiki pildant įlaipinimo kortele internetu neuždėjau varnelės, kad asmens dokumentas galioja, ka daryti tokiu atveju ? Tai pastebejau atsispauzdinus bilietą . Keisti informacijos nebeleidžia .

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Tomas sako:

   Sveiki noreciau paklausti ar galima i Olandija veztis apie 10 telefonu deklu ? ;) Taipat ar galiam rukytus mesos gaminius ir medu veztis ? (rankininiame bagaze )

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Telefonų dėklus galite gabenti. Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume). Medų (kietos konsistencijos) gabenti galite.

 167. aurelija sako:

  Ar galima kaip nemokamą bagažą įsinešti į lėktuvo kabiną cilindro formos tūbą (110 cm ilgio, skersmuo 6 cm) kurios viduje popieriai? Viso tūbos svoris 1,8 kg. Keleivis taip pat vežasi vieną didelio rankinio bagažo vienetą (lagaminą). Skrydis: London – Vilnius.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Minėtą tūbą galite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

   • Kamilė sako:

    Sveiki, pirkau šiandien bilietą, tačiau mano skrydis tik vasario 20 dieną. Bilietą bus galima atsispausdinti tik likus kažkiek laiko iki skrydžio? Nes darbar nerandu kur būtų galima jį atsispausdint.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Bilietus galite atsispausdinti ne anksčiau kaip 14 d iki numatyto skrydžio datos.

  • Violeta sako:

   Sveiki
   Skrendu į Angliją, todėl norėjau pasiteirauti ar galiu vežtis stiklinių daiktų, taip pat rūkytos mėsos. O atgal kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų? Užsakytas registruotas bagažas.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Mėsą galite gabenti sandariai supakuotą (geriausia vakuume).
    Stiklinius daiktus gabenti galite.
    Iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
    >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    >110 l alaus.

    • Violeta sako:

     O iš Jungtinės karalystės į Lietuvą kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų?

     • Milda sako:

      Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą galite gabenti:
      >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
      >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
      >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
      >110 l alaus.

    • Gerardas sako:

     Sveiki! Taigi man yra 13 metų vasara sueis 14 liepos 6 d. Ar aš galėsius skristi iš Vilnius į Milaną? Ir bėja ten dirba mano mama atidaro pardotuve ir ji ten turi dirbti su tėvu ryšio niekada gyvenime nepalaikiau ir sabar su seneliais ar įmanoma man ten nuskristi kaip ten su notaro sutikimu? Ar galima,kad mama Italijoj sitvarkytų ir jum atsiūstų ar pati su notaru pakalbėtu.Ir bėje nuskridus žiūrima ar kas atvyko? Nes tada mano mamai reikėtų iki areuosto atvykti o tai toloka,bet gyvenes 5 metus ten moku kalba tai jei nepatikrina pats nuvykčiau ;)

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų. Vaikai, kuriems kelionės metu yra nuo 14 iki 16 metų, negali prisiimti atsakomybės už kitą keliaujantį nepilnametį.
      Italija – Šengeno šalis, todėl notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 168. Regina sako:

  Ar galima veštis skustuvėlius? Na, tokius kaip būna skustis barzdai ir panašiai? Kaip šioje nuorodoje http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/bi/404×303.g/bic-miss-soleil-skustuvai-moterims-4vnt-1.jpg

 169. Mantas sako:

  Sveiki noreciau pasiklaust, man yra 17 metu noreciau skrist i Londona, kokiu dokumentu man reiktu ir ar yra problema, kad as neprirasytas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas pasas arba ID kortelė ir 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Tai, jog Jūs „neprirašytas“ problemų neturėtų sukelti.

 170. Karolis sako:

  Sveiki,

  Sventems planuoju vykti i Anglija su Wizzair, esu issipirkes didesni orlaivio salono bagaza. Norejau paklausti, jeigu nesioju vienkartinius kontaktinius lesius (kurie yra gaminami ir stampuojami i atskirus 1 ml konteineriukus) ju galiu veztis tik 10 vienetu idetu i permatoma plastikini maiseli?

  Aciu

 171. Ricardas sako:

  Ar gali 16 metų vaikas vienas keliauti Ryga – Londonas- Ryga? Kokių dokumentų reikia?

 172. Laura sako:

  Sveiki,
  Antrą kartą skrendu lėktuvu, tad ne viską gerai žinau. 1.Norėjau pasidomėti dėl vaistų. Galima vaistus gabenti buteliuke kapsules jei jų talpa yra 60kapsulių ir dar kitokie taip pat? Jie receptiniai. Ar juos kažkaip kitaip reikia supakuoti?
  2. Rankinis bagažas lagaminas matmenys 42x32x25cm arba mažesnis (svoris neribojamas). Ar galima dar turėti rankinuką su plančetiniu kampiuteriu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Gabenant receptinius vaistus būtinas receptas. Vaistus gabenkite originalioje pakuotėje;
   2. Visus papildomus daiktus rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 173. :) sako:

  Sveiki, Mano vaikui yra 14 metų ir užsakėme jai bilietą kaip suaaugusiam žmogui. Ar tai yra klaida? Ar jei dar reikėjo pirkti bilietą kaip vaikui ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams nuo 14 metų galite pirkti suaugusiojo bilietą.

   • Živilė sako:

    Sveiki, norėjau paklausti ar galima rūkytus mėsos gaminius gabenti ne vakuume supakuotus, o pvz juostele užspaudžiamuose maišeliuose?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Remiantis aviacijos saugumo tarnybos suteiktais duomenimis rekomenduojame mėsos gaminius gabenti tik vakuuminėse pakuotėse.

     • Kamilė sako:

      Sveiki, ką daryti, jei noriu leisti savo nepilnametę dukrą (13m.) į Airiją pas gimines, tačiau leidžiama tik nuo 14kos? Yra kokių nors būdų? Kažkur teko skaityti, jog galima pas notarą pasidaryti sutartį, kad niekas iš personalo neatsako už vaiką, arba užsipirkti palydą… Norėčiau ją leisti skristi birželį, o 14-as gimtadienis liepą…. yra kokių nors būdų išspręsti šia problemą ?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Aviakompanija Wizzair nelydimų nepilnamečių iki 14 metų amžiaus negabena. Šiuo atveju reikia tikrinti kokios kitos aviakompanijos keliauja Jūsų planuojamu maršrutu. Rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 174. Vitalija sako:

  Sveiki… As gyvenu UK. Uzsakinejau bilietus 1 suaugusiam ir 1 vaikui. Is Vilniaus i Doncasteri. Norejom pasidaryti Chek in, bet neleidzia. Pasirodo uzsakyta 2 bilietai suaugusiems… Vaikui 12 metu ir nepriima jo gimimo datos… Prasom paaiskinti, ka daryti tokiu atveju? Kur kreiptis? Ar bus galima isskristi? aciu

 175. dianita sako:

  Sveiki,nusipirkau registruojamąjį bagažą,bet norėčiau pasikeisti jį į didelį saloninį bagažą (matmenys ir svoris lagamino tokie,kaip reikalauja taisyklės).Arįmanomas toks variantas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Deja, tokia paslauga negalima. Didelį orlaivio salono bagažą galite įsigyti už papildomą mokestį.

   • Ilana sako:

    Negaliu nusipirkti bilieta internetu.Visa laika raso,kad ID klaida.Kas tai ID ir ka turiu daryti,jei uzpildau visus langelius,be ID negaliu uzsakyti bilietu.Ir dar vienas klausimas:ar reikia pirkti bilietus kiekvienam atskirai?

 176. Barbara sako:

  Sveiki,
  uzsisakiau 2 bilietus (keleivis + extra seat) rugsejo menesi internetu.Check in dar nepadarytas, skrydis sausio 8d.Ar imanoma grazinti siuos bilietus?Kiek kainuoja bilietu atsaukimas?
  Dekuj.

 177. Dalia sako:

  Skrendu su Wizz Air Hungary Kft į Tel Avivą ar galiu registruojamajame bagaže vežti kg rūkytų lašinių, fermentinio sūrio

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal Izraelio muitinės tvarką, žalios mėsos ir jos gaminių gabenti negalima. Detaliau pakonsultuos Izraelio muitinės darbuotojai.

   • Irma sako:

    Labas vakaras, skrisiu su Wizzair iš Lietuvos į Olandiją. Turėsiu tik rankinį bagažą, ar galima vežti medų? Kokį kiekį? Medus sustingęs.Ar jis bus priskirtas skysčiams?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Kietos konsistencijos medus nepriskiriamas skysčių kategorijai. Leistinas gabenti kiekis nėra reglamentuojamas.

 178. Rita sako:

  Laba diena.Is Vilniaus su Wizzair skrendu i Olandija.Ar siuo metu galima veztis rukytu kiaulienos gaminiu?Bijau,kad del kai kur esamo kiauliu maro,nereiktu ismesti.Ir dar,ar rankinio bagazo dydis tikrinamas tik viena karta?Noriu duti free parduotuveje kazka nupirkti,bandysiu sutalpint i rankine,bet ar nereiks vel kist i deze?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Bagažo išmatavimai gali būti tikrinami ir įlipant į lėktuvą. Mėsos gaminius galite gabenti, svarbu, kad jie būtų sandariai supakuoti (geriausia vakuume).

 179. dina sako:

  sveiki,niekada nesu skridusi ir noriu jusu paklausti.ar rankine nemokama i salona patikra atliekant isima visus daiktelius ir mano rankines ar tik pacia rankine per televizoriu ziuri?ar reikes isimt viska,o paskui vel pakuotis dovanas?aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Supakuotų dovanų nerekomenduojame gabenti, nes patikroje gali paprašyti išpakuoti. Patikros metu reikia išimti didelius el. prietaisus, skysčius bei kitus oro uosto darbuotojų nurodomus daiktus.

   • Rimantas sako:

    Sveiki,
    iki kokio amžiaus priklauso nemokamai su WizzAir skraidinti vaikišką vežimėlį. Vaikas skrenda kartu.
    Ar yra nustatyti matmenų ar svorio apribojimai vežimėliui?

    Atsiprašau, kad klausimas kartojasi, bet klausimuose-atsakymuose radau įvairių atsakymų – iki 2 metų, iki 3 metų, iki 14 metų (gal keitėsi tvarka?).

    Ačiū

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite gabenti nemokamai. Vežimėlio matmenų ir svorio apribojimai nepateikiami.

 180. asta sako:

  Sveiki,
  norejau paklausti ar butina deti i skysciu maiseli tokius dalykus kaip lupdazius, tusus, kremines pudras, jeigu jos yra pakuoteje?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti visus minėtus daiktus. Siūlome atkreipti dėmesį į skysčių gabenimo taisykles.
   Skysčių gabenimui lėktuvu taikomos išskirtinės taisyklės. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

 181. regina sako:

  Laba diena,kodel perkant bilieta vaikui iki 14 metu jis traktuojamas kaip suauges,o grafos kur yrasyti lydincio asmens pavarde jus neturite,mergaite atskristu su draugais,bet bilieta atskirai noriu nupirkt,nes jie bilietus jau nusipirke anksciau,ka daryt,mergaitei trylika metu,aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju, iš kurio esate įsigiję pirminius bilietus, dėl tikslios informacijos.

 182. Vytautas sako:

  labas vakaras,
  gavau iš jūsų įlaipinimo taloną, kuriame
  vietoje MRS(MS) parašyta MR, skrenda mergina.
  Tai čia kaip bus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Biliete nurodytas kreipinys pateikiamas toks, kokį pateikėte darydami užsakymą.
   Oro uoste neturėtų kilti problemų dėl netikslaus kreipinio.

 183. dina sako:

  sveiki,noriu paklausti ar insulinas skaiciuolamas i 100mil salono nemokama rankini bagaza,svirkstai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Insulinas neskaičiuojamas kaip skystis. Švirkštus galite gabenti, jei adatos yra apsaugotos ir neviršija 6 cm

  • Lina sako:

   Sveiki, uzsisakiau bilietus, veliau sugalvojau, kad noriu pasiimti 6 metu vaika kartu, ar imanoma kazkaip prideti ji prie mano skrydzio?

   • Simona sako:

    Labas rytas, Lina,
    Nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

   • Asta sako:

    Sveiki.
    Ar į rankinio bagažo skysčių maišelį būtina dėti tepamą pažastų dezodorantą? Jis ne aerozolinis ir ne skystas, o tas tepamas. Tas pats klausimas ir dėl lūpų balzamo, kuris irgi neatrodo kaip skystis :)
    Ačiū :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei dezodorantas pieštukinis ir lūpų balzamas kietos formos – šie daiktai skysčiams nepriskiriami. Skysčiams nepriskiriamus daiktus galite gabenti įprastai.

    • Laima sako:

     Norėjau paklausti,kaip dėl mineralinės birios pudros, ar ją galima paprastai vežtis į Norvegiją ir kur įsigyti maišiukų sutalpinti skysčiams? taip norėjau paklausti ar visi skysčiai turi sudaryti 100ml, ar gali būti pvz., 10 buteliukų po 100ml?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Birią pudrą galite gabenti rankiniame bagaže įprastai, ji nepriskiriama skrysčiams. Maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste. Skysčių galite gabenti 10 vnt. buteliukų po 100 ml.

 184. Inesa sako:

  Sveiki,

  ar butu imanoma rankiniame bagaze gabenti mesos gaminiu, pavyzdziui rukytos vistos. Turiu didiji orlaivio bagaza i Kipra. Skrendu su Wizz air kompanija. Dekui

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti. Rekomenduojame mėsos gaminius gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

 185. Loreta sako:

  Laba diena,
  pirmą kartą pirkome bilietus į Romą, draugės vyras atliko check in ir atspausdino įlaipinimo korteles, ant tų įlaipinimo kortelių parašyta ‘registruotis internetu“, noriu paklausti art tos įlaipinimo kortelės reiškia, kad registracija įnternetu jau įvykdyta ir oruo uoste reikės pateikti tik tas įlaipini mokorteles, ar reikia dar atlikti kažkokius papildomus veiksmus, kadangi, gaunu vis laiškus iš Wizzeir, kurie primena apie artėjantį skrydi, registraciją, išvykimo laiką ir pan., ar šie laiškai tiesiog priminimas, ar dar kažko neatlikome.

  • Simona sako:

   Laba diena,
   Jūs viską atlikote teisingai. Jeigu turite atspausdintus dokumentus su barkodu ir ant kurių yra parašyta „Boarding pass“ arba „Įlaipinimo kortelė“ – tai belieka laukti savo skrydžio laiko :)
   Aviakompanija priminimus siunčia automatiškai.

  • Justina sako:

   Sveiki,
   Ar galima pasiimti rankinį bagažą,kurio išmatavimai 47x37x21,nesumokėjus mokesčio? Bagažas neviršija norodytų matmenų 56x45x25,už kuriuos jau reikia mokėti.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair nemokamai galite gabenti bagažą, kurio išmatavimai neviršija 42x32x25 cm. Jei Jūsų bagažas viršija nurodytus matmenis, tuomet Jums reikia įsigyti didelio orlaivio salono bagažo paslaugą.

 186. gretaeta sako:

  Sveiki dar kartą!

  Bėda tame, kad jau bilietus jau turime tik visai neseniai Raynair pranešė, kad pavėlina skrydį, todėl persėdimui į WIzzair (Milano Bergamo oro uoste) lieka tik 1,5h. Ir dar registruotas bagažas. Galbūt reiktų pirkti papildomą bilietą vėlesniam laikui? Ar rizikuoti?

  • Simona sako:

   Paprastai registracija į Wizzair skrydį yra baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Tai Jums lieka 1 val. 10 min. bagažo atidavimui, registracijai. Teoriškai šio laiko turėtų pakakti, bet ar viskas vyks sklandžiai – mes tikrai negalime nuspėti.

   • Edita sako:

    Laba diena, rezervavau per wizzair bilietus, gegužės 27d, bet neapmokėjau per 24h , kada panaikins rezervaciją ir kada iš naujo galėsiu juos užsisakyt ?

  • Agne sako:

   Sveiki,

   Įsigijau wizzair narystę ir nusipirkau bilietus iš Vilniaus. Kaip dabar galiu nupirkti draugui papildomą bilietą tam pačiam skrydžiui su wizzair klubo nario nuolaida, nes galiu 1 žmogų skraidintis kartu? Prisijungus rodo tik mane, kaip kontaktinį asmenį ir negaliu koreguoti. Dėkui.

 187. gretaeta sako:

  Sveiki!

  Norėjau paklausti ar įmanoma persėsti iš vieno lėktuvo į kitą per 1,5h(tokia trukme tarp skrydžių) su registruotu bagažu? Persėdimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  Iš anksto dėkoju

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame rinktis ilgesnį persėdimo laiką, nes 1,5 valandos gali būti per trumpas laikas tarp skrydžių.

  • Ernestas sako:

   Sveiki pirkau bilietus internetu ir blogai suvedziau paso galiojimo termina menesi sumaisiau ka daryti ?

   • Simona sako:

    Sveiki, Ernestai,
    Jeigu dar nėra padaryta registraciją, duomenis galite keisti. Jeigu jau atlikote registraciją, susisiekite su bilieto pardavėju, kad pakeistų duomenis arba tai padarykite atvykę į oro uostą.

    • Ernestas sako:

     Norejau paklausti kurioje vietoje eina pakeisti orouste?

     • Simona sako:

      Teiraukitės informacijoje.

     • lina sako:

      ar galiu skristi i lietuva ir grysti i anglija jeigu, ID korta galiojimo laikas baigiasi geguzes men 02 diena. o planuojama kelione balandzio pirma savaite.gal reikia daryti naujaID?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti iki paso galiojimo pabaigos.

 188. Lidija sako:

  Laba diena, skrendu iš Vilniaus į Angliją. Skrendu su kūdikiu ir vaiku, įlaipinimo pirmenybės nesu įsigijusi ar ji man bus taikoma? Taip pat norėjau paklausti kur ir kaip man įregistruoti vežimėlį kelionei?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei pirmenybinio įlaipinimo paslauga neįsigyta – ji nėra taikoma.
   Vežimėlį galėsite atiduoti prie lėktuvo trapo.

   • Lidija sako:

    Dar norėjau pasitikslinti, mano vaikui (nuo 2 metų) priklauso nemokamas rankinis bagažas? galėsime neštis du mažus krepšius?

    • Milda sako:

     Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso mažas orlaivio salono bagažas nemokamai.

    • LAURA sako:

     Sveiki. Skrendu su wizzair i Norvegija. Su nemokamu mazu bagazu. Noriu suzinoti:
     1. Ar galiu skraidinti 10 pakeliu cigareciu? (4pakeliai vienos rusies ir 6kitokios)
     2. Ar galima dvi vytintas desras vakuume gabentis?
     3. Ar galima alkoholio gabentis siame bagaze?
     4. Ar nusipirkus alkoholio duty free parduotuveje mane ileis i lektuva su juo?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      1. Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. (10 pakelių) cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus;
      2. Galite gabenti;
      3. Galite, jei įsigysite duty free parduotuvėse;
      4. Taip.

  • vilma sako:

   noreciau paklausti,bilietus pirkau spalio 30 internetu,gavau patvirtinima,gavau saskaita faktura ,.skrisiu gruodzio 17,atgal sausio 14,Kaip man gauti bilietus,ir ar galiu abu is karto atsissviestiar kaip ten,internetu uzsiregistruoti

   • Simona sako:

    Sveiki, Vilma,

    Jūs turite atlikti registraciją, t.y. suvesti keleivio duomenis. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad gautumėte visą tikslią informaciją.

 189. Agnė sako:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti, jei nesvarbu kokį orlaivio bagažą turi, įsigijus duty free prekių , jas reikia susidėti į tą bagažą, kurį nešies į saloną? Ar jos gali tiesiog būt atskirai, ne orlaivio bagaže?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Prekes įsigytas duty free parduotuvėse rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 190. Dominyka sako:

  Sveiki. Norejau paklausti, ar skrendant su WIZZAIR is D. Britanijos i Lietuva, rankiniame bagaze galima su savim veztis benzinini ziebtuveli? jei galima, ar jis privalo buti neuzpildytas ar gali buti su benzinu viduje? Kaip pakuoti?:)

 191. Leda sako:

  Sveiki, kudikiui iki 2metu amziaus nemokamai skraidinama vezimelis ir automobiline kedute ar tik vienas is siu daigtu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • lina sako:

    Sveiki. Mes su vyru esame anglijoje. Musu 3 metu vaikas Lietuvoje. Per wizz air nupirkome bilieta jam ir mociutei atskraidinti vaika pas mus i anglija. Ar reikia kokio patvirtinimo is notaro? Mes sutikimo parasyti negalime nes kaip minejau esame ne Lietuvoje. Kokiu dokumentu reikes? Aciu

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

     • Vida sako:

      Sveiki,
      kodel skrydis Olesundas- Vilnius rodomas tik iki spalio men.? Ar veliau nebeskraidys?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Ne visos aviakompanijos pateikia skrydžių tvarkaraščius tokiems tolimiems laikotarpiams. Prašome patikrinti skrydžius vėliau.

 192. Rimgaudas sako:

  Sveiki, turiu nusipirkes bilieta ir su manimi keliauja vaikas iki 2 metu. Noriu pakeisti skrydzio data kiek tai kainuotu? Taip pat pakeitus data mano vaikui suiena 2 metai. Ka reiktu daryt ir kokie mokesciai butu taikomi? Beja bilietas butu pigesnis nei dabar esu isigijes. Aciu.

 193. Tomas sako:

  sveiki. Rašydamas varda ir pavardę, rašiau pavarde su lietuviškom raidėm, bet sistema nepraleido, įrašiau vietoj č raides, raide c, praleido, viska patvirtinau, ir sekmingai apmokejau. Bet ar negali taip nutikti, jog sulaikys, ir nepraleis manęs dėl neva neatitinkančios pavardės ID ir biliete? ką tokitu atvėju turėčiau daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vedant duomenis turite juos rašyti lotyniškomis raidėmis. Tai, jog Jūsų bilietas bus be lietuviškų rašmenų problemų kilti neturėtų.

  • Alina sako:

   Sveiki,

   nupirkai bilietus per kelionių organizatorių, paprašius pateikti skrydžio rezervacijos patvirtinimą, gavau atskaymą, kad viskas ko reikia, atvykti laiku į oro uostą ir pateikti savo pasą. Kitų, skrydžio rezervacijos patvirtinimo dokumentų, organizatorius pateikti negali. Ar tikrai yra tokia bilietų įsigijimo tvarka ir ar nekils problemų?

 194. leo sako:

  Laba diena, bilietus uzsake turfirma,atspaudinus pamaciau kad yra irasytas DIDELIS ORLAIVIO SALONO BAGAZAS 1 ,ar turiu uz tai papildomai sumoketi? ar jau viskas iskaiciuota i bilieto kaina?

 195. robertas sako:

  sveiki, norerejau grazinti Wizzair bilieta, niekur nerandu informacijos kur ir kokia forma reik uzpildyt.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl bilietų grąžinimo taisyklių rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio įsigijote bilietus.

 196. Egle sako:

  Laba diena, nupirkau bilietą bagažas įskaičiuotas iki 32 kg, ar galima lagamina kuris pvz. sveria 25 kg papildomai pasiimti krepšį kuris sveria pvz. iki 7kg . Nereikes damokėti? Važiuoju į Jungtinę Karalystę.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti 2 bagažo vienetus jei papildomai įsigysite antro registruoto bagažo paslaugą.

 197. Paulina sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti..
  Ieškojau informacijos internetinėse svetainėse, tačiau niekur neradau tikslaus atsakymo..
  Visur minima jog iki 15m. vaikams leidžiama skristi su tėvų leidimu.
  O ties šešioliktais metais visa informacija baigiasi..
  Dabar man 17m. Laukia kelionė į UK. Kartą važiavau mikro autobusu, jokio sutikimo nereikėjo. O kaip su lėktuvais? Ar man vis tebereikia kokio raštiško sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Daiva sako:

    Laba diena,
    jau uzsiregistravome internetu skrtdziui su Wizzair i Paryziu,
    taciau,tik tada apsiziurejome,kad registravome maza salono bagaza.
    Ar galima internetu dasimoketi uz didesni salono bagaza,ar jau tik
    oro uoste.Jei galima,tai ar ir griztamajam skrydziui galima dasimoketi
    isskrendant?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Galite pridėti papildomas paslaugas susisiekę su portalo administratoriais arba prisijungę prie savo paskyros.
     Taip pat tai galite atlikti iri oro uoste.

    • Regina sako:

     sveiki,
     skrendu su kūdikiu (16 mėn. amžiaus)į Norvegiją, registruojantis internetu yra du pasirinkimai „registruotis“ ir „registracija be kūdikio“. Kurį nustatymą pasirinkti, kad teisingai užsiregistruoti, t.y. gauti įlaipinimo kortelę sau ir kūdikiui, skrendu su Wizzair, ačiū

 198. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus trims žmonėms (tarp keleivių neesu) iš wizzair, gavau el. paštu patvirtinimą, tačiau įlaipinimo bilietų nėra. Kaip juos turėčiau gauti? Dėkui.

 199. Milda sako:

  Sveiki,
  Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 200. Brigita sako:

  Sveiki, Lapkričio 2d. Yra skrydis iš Olesundo (AES) į Vilnių (VNO) ar tas skrydis yra tiesioginis?

 201. Lukas sako:

  Sveiki.norejau paklausti,ar i Norvegija galiu skristi su tapatybes kortele(senesne,be cipo),ar reikia butinai paso.aciu.

 202. Avai sako:

  Sveiki,
  gal žinote , kada vėl bus atnaujinti skrydžiai į Ukrainą ?

 203. Akvile sako:

  laba diena norėjau pasiteirauti dėl skrydžio laiko. Išvykimo data 05 SPL 2014 vartų uždarymas 05;20 Išvykimas 06;00 Tai noriu sužinot kaip skaičiuoti laiką ? Ar spalio 4 naktį turiu išvykti (nes spalio 4 natis jau bus spalio 5d) Ar reikia vykti spalio 5 naktį(jau bus spalio6 rytas)?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skaičiuokite kalendorines dienas ir laiką. Jūsų skrydis, pagal pateiktus duomenis, spalio 5 d.

 204. Brigita sako:

  Sveiki,
  Man yra 15 metu. Ar galiu viena su tėvu sutikimu skristi į Norvegija?

  • Simona sako:

   Sveiki, Brigita,

   Galite skristi su tėvų sutikimu, bet tik įsitikinkite ar aviakompanija, kurią išsirinkote, leidžia 15 m. vaikams skristi be lydinčiojo asmens.

 205. Remigijus Danielaitis sako:

  Laba diena.Turiu nusipirkes Bilietus skrydziams 2014/09/26 d is Rygos i Bergen ir 2014/09/29 is Bergen i Ryga.Atsirado netiketu priezasciu ir noreciau atideti siuos skrydzius vienai savaitei.Kaip galiu atlikti pakeitimus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kuo greičiau susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus.

 206. Greta sako:

  Sveiki, man yra 15m. ar galiu skristi iš Lietuvos į Norvegiją su 17m. asmeniu? ( orokompanija wizzair )

 207. Gintarė sako:

  sveiki, man yra 16m ar galiu lėktuvu skristi su kūdikiu iš Norvegijos i Lietuva arba iš Lietuvos į Norvegija, orokompanija wizzair?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Asmenys nuo 16 metų gali prisiimti atsakomybę už nepilnametį asmenį.
   Lydintis suaugusysis ir vaikas turi rezervuoti bilietus vienu užsakymu.

 208. Greta sako:

  sveiki, man yra 15m ar galiu skristi i kita šalį su 17m asmeniu su wizzair orokompanija?

 209. Inesa sako:

  Sveiki,norejau paklausti pirkau bilietus y no. Ir pradejau registracija. Viskas siaip yra gerai bet kodel manes nereikalavo nei pazymeti ar skrisiu su kortele ar su pasu. Ir siaip kitu domenu. Tik vardo ir pavardes tereikia. Dabar esu pasimetusi ir nezinau ar teisingai uzsiregistravau.

 210. Edita sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta Stavangeris-Vilnius ir atgal, taciau atgal negaliu skristi. Ar imanoma kaip nors atsaukti bilieta atgal?

 211. Živilė sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima kūdikį iki lėktuvo neštis automobilinėj kėdutėj, o ne vežime? Ir dar klausimas: ar skrendant su kūdikiu yra pirmenybinis laipinimas jo atskirai neįsigijus? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Automobilinę kėdutę galite atiduoti prie įlaipinimo trapo. Pirmenybinio įlaipinimo paslauga teikiama tik šią paslaugą įsigijusiems asmenims.

 212. auste sako:

  Ar galima 15 metų vaikui skristi vienam? Ar reikia notaro patvirtinimo? Be to, perkant bilietą spausti „vienas suaugusis“? Nes pasirinkti tik 1 vaiką neleidžia sistema.

 213. Greta sako:

  Sveiki,
  Man 17 metu ir zadu skristi is lietuvos i anglija ir atgal. Ar butinas notaro patvirtinimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 214. Tomas sako:

  Sveiki,
  Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
  suaugusiųjų palydos.Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Tomas sako:

    Laba diena,
    Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
    suaugusiųjų palydos.Planuojame keliauti su Wizzair.Ačiū

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Taip, tokio amžiaus vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi. Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 215. laisvis sako:

  sveiki,kiek galima su savimi gabenti cigaraciu i Olandija? aciu

 216. Anastasija sako:

  Sveiki, norejau dabar uzsisakyti bileta, taciau negaliu uzeiti i savo akaunta. Gal ivedu ne ta slaptazodi, okay. Bet ir slaptazodzio man nesiuncia jie. Galeciau sukurti kita pasta, bet ten yra discount club. Ka man daryti? Gal jus galite pakartotinai issiusti man nauja slaptazodi, pastas lacarmaa@gmail.com Aciu!

 217. Alma sako:

  Sveiki,
  jei negalu atvykti į skrydį ar būtina jį atšaukti ir ar taikomi kokie nors mokesčiai?

 218. Vaida sako:

  Cia papildymas del 12 metu berniuko galimybes skristi vieno be tevu is Vilniaus i Londona su Wizzair.

  • Milda sako:

   Nelydimi vaikai su Wizzair aviakompanija gali keliauti nuo 14 metų. Šiuo atveju reikalingas lydintis asmuo bei 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 219. Paulius sako:

  Ar galima į salono bagažą(krepšį) įsidėti Go pro kameros metalinį, teleskopinį laikiklį? Suskleistas ~30cm.

 220. Jurate sako:

  Sveiki, su Wizzair skrendame į Londoną. Ar nusipirkus duty free cigarečių blokus, juos galima neštis i lėktuvo saloną atskirai ar turi būtinai tilpti į rankinį bagažą? Ačiū

 221. Rimgaudas sako:

  O registruotame bagaze galime gabenti?

  • Milda sako:

   Jei datalė naudota – jos negalite gabenti lėktuvu. Tikslesnės informacijos rekomenduojame teirautis aviacijos saugumo tarnyboje.

 222. Rimgaudas sako:

  Dar noreciau pasitikslinti del draudziamu daiktu gabenimo kad juose minima buki daiktai kuriais galima suzaloti. Tai ta automobilio detale kaip ir butu kazkas panasaus i toki daikta.

 223. Rimgaudas sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris 4 kg., detale metaline ir ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui? aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei detalė nenaudota – galite gabenti. Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos negalite.

 224. Tomas sako:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus ir nurodžiau mažą salono bagažą, ar darant check-in yra galimybė nurodyti ir sumokėti už didelį salono bagažą? Kaip kitaip galima susimokėti už didelį salono bagažą?

 225. rimgaudas sako:

  Sveiki noreciau paklausti ar galiu salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris yra 4kg. Visa metaline ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos nerekomenduojame. Dėl tikslesnės informacijos rekomenduojame kreiptis į Aviacijos saugumo tarnybą.

  • Vaida sako:

   Sveiki, ar gali skristi 12 metu berniukas vienas? Ar reikalingi kokie dokumentai, jei taip tai kokie? Dekoju

 226. Giedrė sako:

  Sveiki.
  Niekaip nesuprantu ar galiu su savimi gabentis skėtį?
  Bet ne tą mažiuką,kurį galima susilankstyti ir įsidėti į rankinę.
  Jį noriu įsidėti į registruotą 32 kg. bagažą?
  Ačiū už atsakymą.

 227. Ilona sako:

  Sveiki dar karta,manau netiksliai uzdaviau Jums klausima. Atskridau is Vokietijos i Lietuva su kudikiu bilietai buvo atspauzdinti du ant dvieju A4 formato lapu, dabar skrendu su kudikiu atgal i Vokietija bilietus mano ir kudikio atspauzdino ant vieno A4 formato lapo kodel? Ar neturesiu problemu Vilniaus oro ouste kaip nuples sakneles jei bilietai ant vieno lapo? Iskarto dekoju uz atsakyma

  • Milda sako:

   Jūsų bilietas yra skrydžiui į 1 pusę, daugiau šio bilieto Jums nebereikės, tad nėra skirtumo ar įlipant į lėktuvą bus nuplėšta bilieto šaknelė.

 228. Ilona sako:

  Bet kai skridau is vokietijos i lietuva kudikiui ir man bilietai buvo ant dvieju atskiru lapu ar tikrai neturesiu problemu oro uoste? Aciu uz atsakyma

  • Milda sako:

   Gali būti, kad skrydžiai vykdomi skirtingų aviakompanijų. Todėl ir bilietai skiriasi.

 229. Ilona sako:

  Labas rytas,skrendu i vokietija su kudikiu,atsispauzdinau bilietus bet kazkodel mano ir vaiko spauzdina ant vieno lapo ar nebus problemu oro uoste?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikio bilietas ir jūsų bilietas turi būti viename lape, kadangi kūdikis keliauja ant Jūsų rankų ir jam atskira sėdėjimo vieta neskiriama.

 230. Greta sako:

  Laba diena, nupirkau bilietus is anglijos i lietuva sau ir mano vaikui. kai isskrisim jinai dar bus infant bet kai grisim jau nebe ir dukros data yra blogai nurodyta kaip galiu tai pakeisti?

 231. Elen sako:

  sveiki,
  ar galiu i nemokama rankini bagaza pasiimti rankini maza dujini degikli (be duju balionelio)? http://www.montismagia.lt/sport/product/1580/

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei degiklis buvo naudotas – gabenti lėktuvu negalite. Jei nenaudotas – galite gabenti.

 232. Milda sako:

  Sveiki,Ar galima skristi su kortele nors uzsakinejau bilietus su pasu, ir cekinas atliktas su pasu.Nes atgalinio skrydzio metu jau bus isduotas naujas pasas ,ka daryt sioj situacijoj?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti duomenis arba kelionės metu turėkite asmens tapatybės kortelę ir senąjį pasą.

 233. Lauryna sako:

  Sveiki,
  1)Ar veido kremas ir pudra yra laikomi skysciu ir juos butina deti i specialu maiseli norint tureti rankiniame bagaze?
  2)Ar galima ziebtuveli tureti rankiniame bagaze?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Kremas – skystis, pudra (biri) – ne skystis, pudra (skysta) – skystis. Būtina gabenti skysčius rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus.
   2. Žiebtuvėlius gabenti lėktuvu – draudžiama.

 234. jurgita sako:

  Turiu nusipirkusi sau bileta ir dabar noriu nusipirkti biletus is anglijos I lt ir atgal kaip galeciau prie savo skrydzio nusipirkt savo sunui bileta is lt I anglija jam 11m ir as nuekaip nerandu kaip jam ji nupirkti

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite pirkti bilietą kaip suaugusiam asmeniui. Po bilietų pirkimo būtina sujungti rezervacijas.

  • Nadezda sako:

   Laba diena, norejau suzinoti, man reikia skristi is Lietuvos i Anglija esu nescia 25 savaites, noriu skristi menesiu.Atgal planuoju skristi kai bus 34 savaites, ar is edinburgo tikst pazyma isduota lietuviu kalba? ar mane gali neilesti i lektuva?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės po 34 nėštumo savaitės neskraidinamos. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Rekomenduojame turėti nėštumo pažymą išrašytą ne vėliau kaip savaitė iki numatytojo skrydžio, nes nėštumo būklė per mėnesio laikotarpį gali stipriai kisti.

 235. Sigita sako:

  Laba diena, skridau 08.02 iš Barselonos su Wizzair. Ar teisingai elgėsi oro uosto darbuotojai, praėjus visas kontroles, apsipirkus duty free ir ruošiantis lipti į lėktuvą, sugalvojo matuoti, ar kuprinė atitinka mažą orlaivio bagažą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal galiojančias taisykles jūs orlaivio salone galite gabenti tik nustatyto dydžio bagažą. Bagažo apimtis po apsipirkimo duty free parduotuvėse taip pat negali viršyti nustatytų normų. Kilus įtarimams oro uosto darbuotojai gali patikrinti jūsų bagažo išmatavimus dar kartą.

 236. Egle sako:

  Sveiki, is Anglijos skrisiu i lietuva su wizzair, ir taip pat busiu lydimasis asmuo 14metu mergaitei. Ji turi originalu gimimo liudijima. Ar reikia dar kazkokiu papilloma dokumentu?ar uztenka tik jos gimimo liudijimo?man paciai 19metu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nepilnamečiai nelydimi gali keliauti nelydimi. Būtinas pasas arba ID kortelė.

 237. Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar bagaze galima vesti vaistus ar jiems reikia specialiu maiseliu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaistams specialūs maišeliai nereikalingi. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 238. Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar skrendant wizzair lektuvu stiuardeses kalba lietuviskai skrydzio metu ar tik anglu kalba?

 239. AF sako:

  Sveiki.
  Ar galima atšaukti skrydį neštukei, kuriai skristi nerekomenduoja gydytojas?
  Ir jeigu bilietas buvo pirktas ten ir atgal, keičiant pavardę abiems skrydžiams reikės mokėti dukart?

 240. Auste sako:

  Labas vakaras,
  nusipirkau bilietus į Italiją ir užsisakiau registruotą bagažą, tačiau prie galutinio užsakymo kažkodėl yra prirašytas ir didelis orlaivio salono bagažas kurio neužsakinėjau ir už jį tikrai nemokėjau. Gal galėtumėte paaiškinti kodėl jis ten yra? Nes iškilo neramumas dėl to kad netektų už jį susimokėti oro uoste, nors jo net neturėsime.

 241. Sandra sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti, jeigu bilieta uzsisakiau be bagazo, galima ji uzsisakyti pries skridi oro uoste?

 242. vaida sako:

  sveiki iskilo mums toks klausimas norime pirkti bilietus kai iskrendam vaikas dar yra infant o parskrendam lygiai ta diena kai yra vaiko gimtadienis tai 2metukai ar reikiaa jau pirkti vaikiska bilieta ar dar skaitosi infant,aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pirminiam skrydžiui pažymėkite, jog keliaujate su kūdikiu. Atgalinius bilietus pirkite pažymėję, jog keliaujate su vaiku.

 243. Auste sako:

  Laba diena,
  užsakinėjau bilietus į Italiją rugpjūčio mėnesį per rezervacijos.lt ten padariau check in’ą ir bilietus jau gavau.Ar dabar reikia daryti antrą kartą per wizzair check in’ą ar jau nebe?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su portalu iš kurio pirkote bilietus.

  • sandra sako:

   sveiki,skrisiu su wizzair,turiu rankini nemokama bagaza 50 30 25,tik is ilgio ilgesnis nei reikalavimai,ar galiu ji gabnt kaip nemokama?ar galima dar papildomai tireti rankinuka per peti maza?noriu vezti dvi profesionalias kirpimo zirkles iki 6 cm asmenimis,jas galima vezti rankiniame bagaze?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Wizzair skrydžiai vykdomi nurodant, kad orlaivio salone galimas tik vienas vienetas rankinio bagažo. Visi papildomi krepšiai, rankinės turi sutilpti Jūsų bagaže. Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm, galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį oraivio salono bagažą, už papildomą mokestį. Jei žirklių ašmenų ilgis neviršija 6 cm – galite gabenti.

 244. Daiva sako:

  Sveiki. Spalio mėnesiui turiu bilietus į Tel-Avivą, tačiau esant tokiai situacijai šioje šalyje tikrai nebeplanuoju ten skristi. Ar yra koks nors būdas susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus motyvuojant dabartine situacija šalyje ir tuo, kad pati aviakompanija buvo sustabdžiusi skrydžius? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kreiptis ten kur pirkote bilietus, nes tik jie gali suteikti naujausią informaciją apie Jūsų užsakymą. Šiuo metu spalio mėnesio skrydžiai nėra sustabdyti.

 245. Jovita sako:

  Laba diena, sestadieni skrendu i Anglija su Wizzair. Esu nescia 27 savaites. Ar privalau tureti pazyma, irodani mano nestumo laika? Ar gali buti taip, kad be nestumo pazymos busiu neileista i lektuva?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

 246. Daiva sako:

  Sveiki,
  Ar jau nusipirkus bilieta su dideliu orlaivio salono bagazu yra galimybe orlaivio salono bagazo atsisakyti ir isigyti registruoto bagazo vieneta?

 247. neziniuke sako:

  Sveiki, as uzsisakiau skrydi rupjucio 24 is londono lutono i vilniu. ar butu galima atsaukti uzsakyma ir susigrazinti pinigus|?

 248. Elena sako:

  Laba diena,
  as nupirkau Wizzair bilieta kelionei pirmyn-atgal, bet pasikeite mano planai ir dabar as neskrisiu pirmyn. Ar galesiu as tokiu atveju pasinaudoti atgaliniu bilietu? Ar nebus anuliuota mano rezervacija, jeigu as neatvyksiu i pirmini skrydi?

  Is anksto dekinga.

 249. Milda sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti populiariuju ir nepopuliariuju sezonu datas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Populiarusis sezonas: 2014 balandžio 17-29 d. ir birželio 7 d. – rugsėjo 28 d., 2014 m. gruodžio 13 d. – 2015 m. sausio 11 d. (pradžios ir pabaigos datos nurodytos imtinai).

 250. Laima sako:

  Laba diena. Dukrai 15 metų. Ji planuoja skristi su Wizzair į Norvegiją kartu su drauge ir draugės mama. Ar reikalingas notaro patvirtintas tėvų sutikimas? Ačiū

 251. Laima sako:

  Pirkau bilietą dviems, bet patvirtinimo kodas tik vienas. Ar taip ir turi būti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Taip gali būti jei bilietai yra pirkti vienoje rezervacijoje.

   • rutikia sako:

    Norejau paklausti, skrendu su 4 menesiu kudikiu, ar galiu prie vezimelio su sedima dalim pasiimti ir masinine kedute? Aciu.

    • wizzair-skrydziai.lt sako:

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams galite nemokamai gabenti tik vežimėlį arba automobilinę kėdutę.

 252. Rūta sako:

  Sveiki, ar galima didelį orlaivio bagaža pakeisti į registruotą primokant skirtumą? Iki skrydžio liko 8 dienos, jau turime įlaipinimo talonus.

 253. Marek sako:

  Laba diena.Mes skrisim Vilnius-Larnaka,parasikit prasom per kokies salis praeina marsrutas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl tikslaus maršruto rekomenduojame kreiptis į portalą kuriame pirkote bilietus ir susisiekti su portalo administratoriais.

 254. Ričardas sako:

  Kas jeigu neteisingai ivedžiau paso numerį arba galiojimo pabaigos datą? Ar šiuos duomenis galima pakeisti ir ar tai kainuos?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Taip. Gali kilti problemų. Duomenų keitimo paslauga – mokama.

   • Ričardas sako:

    O kiek tai kainuotų?

    • Milda sako:

     Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

     • Eleonora sako:

      Sveiki,
      kiek dienų iki skrydžio galima užsakyti bilietus internetu ir pervesti pinigus. Ir, jei didelis orlaivio bagažas per didelis, yra mokama bauda ar jo neleidžia pasiimti? Ačiū

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Bilietai perkami turi būti iš karto po užsakymo. Jei jūsų gabenamas bagažas viršys didelio orlaivio salono bagažo išmatavimus – galite jį gabenti už papildomą mokestį kaip registruotą bagažą.

 255. Vilma sako:

  Sveiki, skrendame i Milana, imame rankini bagaza i lektuvo salona.Ar galetume i salona kartu paimti ir lietuviska konditerijos gamini sakoti,supakuota i dezute..? Labai noretume vezti dovanu :)

 256. Vilma sako:

  Laba diena. Esu labai supykusi, nes siand.isskrido vaikai i Bergena 13,10val. su vienu mazu vaiku ir su kūdikiu. Atskridus i Bergeną paaiskėjo, kad vaikišką vežimėlį bendrovė kazkur pametė(kažkas kažką sumaišė). kainos už taksi didžiulės, tačiau be vežimėlio taksi butina. Kada gaus ir kaip pristatys i vieta vežimėli neaišku. Kas ir kokiu būdu kompensuos tas išlaidas.

 257. Ausrine sako:

  Laba diena, rugpjucio menesi skrisiu su kudikiu 4 menesiu is Londono I Vilniu su wizzair oro linijomis. Ar galima naudoti vezimuko remus ant kuriu su specialiais adapteriais uzsideda masinine sedyne? Ar cia skaitysis kaip vienas vezimukas kuris nemokamai bus vezamas? Prasau atsakykite :) Aciu

 258. Giedrius sako:

  Sakykit o kaip butu geriau supakuoti atskirai tas baterijas,turiu omenyje kokiu budu? Ir pakrovejas irgi turi buti supakuotas? Labai aciu uz atsakymus!Geros Jums dienos…

 259. Erika sako:

  Laba diena,

  Mano nestumas keliones metu bus 25 savaites, taciau del viso pikto noreciau tureti su savimi gydytojo pazyma del nestumo, mat pilvukas didelis ir gali buti sunku irodyti, kad yra kitaip. Ar yra butent wizz air kompanijos nestumo pazymos forma? O gal galioja tiesiog gydytojo nuoziura israsyta pazyma.
  Dekui uz atsakyma

 260. Giedrius sako:

  Laba diena,wizzair kompanija skrisim is UK I Latvija. Kartu skrenda kudikis iki 2 metu. Ar galime tureti bagaze su savimi vaiko pasiklausymo racijas(baby monitor). Ar tai nesukels mum problem orouoste? Labai didelis aciu uz atsakyma. Geros dienos!

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti, jei prieš kelionę išimsite baterijas ir supakuosite atskirai.

 261. Zygis sako:

  Sveiki, taigi yra uzsakyti bilietai i lietuva ir atgal, is UK, Man 14 metu, ir noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo kad skrisciau vienas is UK i lietuva su wizzair.com kompanija, Ir ar nereikes jokiu sutikimu, skrendat atgal is lietuvos i anglija kad galiu vykti be lydincio asmens ir be tevu, o jeigu reikia, gal galite pasakyti ka reikia rasyti kad notaras patvirtintu.

 262. VIKTORIJA sako:

  Sveiki, ruošiamės skristi su 1 metukų vaiku ir norime pasiimti sulankstomą vežimėlį kurio sulankstyto ilgis yra 1 m 15 cm ir 25 cm pločio ar reikės už jį mokėti? Ir ar galima vežimėlį priduoti kartu su registruotu bagažu?

 263. Renata sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar mano dukra 15 metu gali keliauti is Olandijos i Lietuva be tevu patvirtinimo su savo asmens kortele su Wizzair kompanija?

 264. Aušra sako:

  Laba Diena. Ar galiu gabenti rankineje taseje nevakunuota, rukyta zuvi? Apie 1kg. Skrendu su raynair kompanija. Aciu.

 265. Agne sako:

  Laba diena,
  Skrisiu su dideliu rankiniu bagazu (uz ji jau sumokejau, kai rezervavau skrydi). Norejau suzinote, ar siame rankiniame bagaze galima veztis du nesiojamuosius kompiuterius (viena kampiuteri veziuosiu taisyti)?

 266. doncas sako:

  jei pametei koda cekinui kaip kitaip pasidaryt cekina ?

 267. Aušra sako:

  Sveiki. Ar rankineje tašėje galiu vežtis plaukų tiesinimosi žnyples? Skrendu su Raynair kompanija. Ačiū už atsakymą.

 268. edvinas sako:

  wizzair

 269. Karolina sako:

  Sveiki, šeštadienį išvykstame su wizzair į Izraelį, turime tik rankinį bagažą, ar galite tiksliai nurodyti rankinio bagažo matmenis ir maksimalų svorį, nes visur informacija skiriasi..Beja kokį kiekį cigarečių galime vežtis?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti nemokamai mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Už papildomą mokestį galite pakeisti mažą orlaivio salono bagažą į didelį orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 56x45x25 cm, svoris neribojamas. Registruoto bagažo išmatavimai 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg.
   Galite gabenti 250 vnt. cigarečių.

 270. Angele sako:

  Sveiki, ar galiu veztis registruotame bagaze plauku prieziuros priemones:sampunus,kondicionierius,plauku dazus ir nagu prieziuros priemones,tokias kaip nagu lakai,dildes?

 271. Ilona sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti ar 80 metu zmones gali skristi lektuvu vieni?

 272. edvinas sako:

  sveiki ar ant ilaipinimo korteles turi buti tik vardas,pavarde skrydzio nr laikas ir bruksniniai kodai ? ar neturi buti paso nr ar dar kokiu paso domenu ? uztenka tik su savimi pasiimti pasa ar kazko neirasiau registruodamasis
  ?

 273. Vytautas sako:

  Sveiki, esu 16 – metis. Mama užsienyje, ar gali tėtis duoti notaro leidimą man skristi vienam su WizzAir bendrove jeigu aš esu priskirtas mamos globai?

 274. Goda sako:

  Sveiki. norėjau pasiteirauti 1) ar reikia registruoti ir rankinuką tarkim kaip mažą orlaivio salono krepšį jei noriu rankinuką pasiimti į lėktuvą su savimi 2) jei daugiau sveria bagazo krepsys nei nurodyta, kokie ir kiek kainuoja papildomi mokesčiai.
  Dėkoju už atsakymą.

 275. Erikas sako:

  Ar galima susirasti bet koki zmogu oro uoste kuris skrenda i anglija pvz birminghama ryanair linijomis ir pasakyt kad isai mano palyda ar reik su juo pas notara nueit ar tik sutikimo reik kad mane isleidia?
  Ir ar wizz linijos renge keliones is vilniaus i liverpuli ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei surasite tokį žmogų – puiku. Šiuo atveju registracija Jums bus oro uoste. Jūsų bilietų rezervacijos turi būti sujungtos.
   Aviakompanija Wizzair į Liverpulį skrydžių nevykdo.

  • Mantas sako:

   Sveiki,
   norejau paklausti ar galima i lektuva isinesti parasiuta?

   • wizzair-skrydziai.lt sako:

    Sveiki,
    Parašiutą galite gabenti įsigiję sportinio bagažo paslaugą už papildomą mokestį.

 276. Erikas sako:

  Kokiomis dienomis skrendate be persedimu i liverpuli ir atgal?Svarbiausia kad butu ne ryana air paslaugos nes esu 15 metu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair į Liverpulį skrydžių nevykdo.
   Aviakompanijų sąrašą kuriomis gali keliauti asmenys nuo 15 metų galite rasti čia.

 277. Tomas sako:

  Sveiki. planuoju skristi iš Lietuvos į Donkasteri su Wizzair aviakompanija, tik niekur nerandu nurodyto leistino gabenamų cigarečių kiekio. taigi, kokį kiekį cigarečių galių gabenti į Didžiąją Britaniją?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

   • Aiste sako:

    Sveiki,mes norejome pasiteirauti, skrendame su Wizzair is Vilnius i Norvegija Alesunda,ar nesikeite, kad galima vezti 2 blokus cigareciu ir viena litra skysciu i viena bagaza. Taip pat norejom paklausti del sedimu vietu ar ilaipinimo korteleje jas raso ar sedim kur norim. Ar rankinis bagazas yra tik kuprine ar galima dar tureti su savimi pavyzdziui fotoparta su deklu ir rankine. iskart labai dekoju uz atsakymus

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).
     Keliaujant su Wizzair sėdėjimo vietos nėra nurodytos – galite sėsti ten, kur pageidaujate.
     Orlaivio salone galite gabenti tik 1 bagažo vienetą. Fotoaparatą rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 278. Daina sako:

  Sveiki, turiu skrydi su Vizz air is Vilniaus i Norvegija ir bagazas pats maziausias. Noreciau suzinoti kiek kainuotu didesnis orlaivio salono bagazas ir ar galima pries pat skrydi registruojantis susimoketi ar butinas isankstinis apmokejimas.

 279. Mindaugas sako:

  Sveiki, įsigyti penki suaugusių bilietai skrydžiui, bet faktiškai keliauja trys vaikai ir du suaugę. Kokiu būdu reikia registruoti nepilnamečius? Ar galimas pakeitimas savitarnoje? Sistema leidžia pridėti tik nuo 2000 m gimimo (kaip suaugusius). Ar bus papildomi mokesčiai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl iškilusių problemų susisiekite su portalu iš kurio pirkote bilietus.

   • Mindaugas sako:

    Taip ir darau, nes pirkta tiesiai per http://www.wizzair.com sistemą?

   • Haruna sako:

    Sveiki, norejau pasiteiraut. Turiu tiesiogini skrydi su wizzair gruodzio 13,I lietuva. laukiuosiu, skrydzio metu bus 28 savaites ir 4d.Ar yra kazkokia speciali medicinine pazyma?ar tiesiog gydytoja zinos? Planuoju pasimti pazyma diena pries skrydi is akuseres, jei nuspresciau pasilikti kaledom pazyma butu israsyta daugiau nei pries sav?ar galiu skris? Ar reikia israsyta nauja pazyma lietuvoj?ar reikia pries skrydzio informuot wizzair?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
     Rekomenduojame susisiekti su Wizzair skambučių centru ir aptarti jums iškilusius klausimus.

    • Renida sako:

     Laba diena,

     Ar įsigijus grupinės wizz discount club kortelę galima skristi dviems asmenims? (pirmą kartą skris trys asmenys).

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Įsigijus minėtą kortelę ir sumokėjus atitinkamą mokestį kartu su kortelės turėtoju gali keliauti atitinkamas kiekis asmenų.

 280. Danielius sako:

  Sveiki, noreciau pastikslint ar WIZZAir skiria tam tikras vietas liektuve ? :)

 281. Rūta sako:

  Laba diena, sergu epilepsija,vaistus reikia vartoti kiekvieną dieną.Kokį kiekį asmeninių receptinių vaistų galiu gabentis,skrisdama su Wizair? Radau informaciją, kad reikia turėti receptą. Bet receptas lieka vaistinėje arba kompensuojamųjų vaistų knygelėje.Ar tinka recepto kopija?

  • Milda sako:

   Vaistų galite gabenti tiek, kiek nurodyta Jūsų recepte. Galite gabenti kompensuojamųjų vaistų knygelę arba recepto kopiją.

 282. Zita sako:

  Laba diena. Pirkau bilietus per jūsų agentūrą Vilnius-Korfu_Vilnius (06.28-07.05). Is Viniaus į Korfu bilietus atsiuntete. Kada gausiu grįžimo bilietus.

 283. Zana sako:

  Laba diena,
  Skrendu su kudikiu (kompanija wizzair) vietoje vezimelio vezames automobilio kedute (kaip suprantu, kad tai yra leidziama ir kedutes transportavimas yra iskaiciuotas i bilieto kaina) klausimas yra toks: ar reikes ta kedute registruoti oro uoste bagazo skyriuje, ar tesiog turesime ja paduoti ilaipinimo metu.
  Aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Automobilinę kėdutę atiduosite prie trapo.

   • Almantas sako:

    Laba vakara, Kai pirkau bilietus pazymejau kad perku registruta bagaza, mokejau 30 svaru I prieki ir 30 svaru atga. kai padariau check in ir atsispausdinau bilietus ten raso tik ‘small cabin bag’.. oro uoste kai paduosiu bilieta jie matys kad as pirkes bagaza pridavimui ?

    • Simona sako:

     Almantai,
     Jeigu jūs įsigijote didelį orlaivio salono bagažą turėtų rašyti: Large cabin bag: 1
     Jeigu registruotą – Checked in baggage: 1

 284. roma sako:

  ar galima rankiniame bagaze gabenti dziovitas zoleles-metas? ir ar galima isideti 3 kremo pakuotes po 50ml?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti. Kremus galite gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus.

  • lina sako:

   sakykite skrendu su wizzair ar galima 4m vaikui paimti 3buteliukus po 300ml kubus sulciu

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Sultis galite gabenti registruotame bagaže. Jei pageidaujate sultis gabenti rankiniame bagaže – rekomenduojame jas įsigyti Duty Free parduotuvėse.

 285. Ričardas sako:

  Laba diena,
  Skrendu į Kerkyrą, liepos 5d. W6 8041, grįžtu liepos 12d. W6 8042.
  Gavau užsakymo patvirtinimą. Registravausi skrydžiui internetu Vilniuje, gavau įlaipinimo kortelę. Kerkyroje registracija internetu negalima. Ar tai reiškia, kad grįžtant, prieš skrydį Kerkyros oro uote man užteks užsakymo patvirtinimo kopijos su patvirtinimo kodu ir registracija bus nemokama?

  Ačiū.

 286. Diana sako:

  Sveiki, mano nestumas skrydzio metu bus 23 savaites, ar gali reikalauti kazkokios pazymos irodancios nestumo laika? jog man 23 sav, o ne 28 sav. Kitas klausymas keliauju su 10 menesiu kudikiu kiek maisto ir kokioje taroje galiu isinesti i lektuvo vidu? ar butu imanoma lektuve kazkaip pasildyti kudikio piena? Ar jau reiketu paciai pasirupinti kazkokiu termosu su karstu vandeniu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakomapnija keliaujate?

  • Diana sako:

   Mes keliaujame snd su WizzAir.

   • Milda sako:

    Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 287. Erika sako:

  Ar vistiek reikia daryti chek in,jeigu ilaipinimo kortele man atspausdins oro uoste?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Patikslinkite su kokia aviakompanija keliaujate ir koks Jūsų skrydžio maršrutas?

   • Erika sako:

    Wizzair, Vilnius-Oslas

    • Milda sako:

     Jei užsisakėte registracijos oro uoste paslaugą jums kortelė oro uoste bus atspausdinta. Jei šios paslaugos neužsisakėte – atsispausdinti įlaipinimo kortelę turėsite pati.

 288. Audra sako:

  Sveiki. Kaip galetume nusipirkti registruota bagaza internetu? Bilietus rytojaus skrydziui jau turime ir esame isiregistrave.
  Aciu

 289. erika sako:

  Uzsisakiau bilieta kaip suaugusiam,nes nepastebejau,kad suauges,tai tas kuriam daugiau negu keturiolika,man keturiolika,turejau uzsakyt bilieta vaikui. Ar butinai reikia pildant informacija pazymeti amziu?nes kadangi skrydis uzsakytas suaugusiam,neleidziama pasirinkti mazesniu metu negu 1996,ar del to gali kilti bedu skrendant?

 290. Rugile sako:

  Sveiki,
  Planuoju uzsisakyti is Wizzair bilietus i Lietuva is Anglijos, tik turiu klausima..- mano vaikams pasibaige pasai, gausime laikinus keliones dokumentus, ar bus imanomas check-in i viena puse su laikinais keliones dokumentais? Dekoju uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti. Registracija skrydžiui į vieną pusę galima. Susisiekite su bilietų pardavėju.

 291. Vaida sako:

  Sveiki,

  Iki kokio vaiko amžiaus Wizzair nemokamai skraidina vienos dalies vežimėlį?

  • Vaida sako:

   Vienoje vietoje randu, kad vežimėlį į lėktuvą nemokamai priima, jei yra pirktas bilietas kudikiui (t.y. iki 2m), kitoje rašote, kad iki vaikų iki 3 metų vežimėliai skraidinami be papildomo mokesčio. Kaip yra iš tikrųjų?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Kūdikiais laikomi vaikai iki 24 mėn. amžiaus. Ar vaikas iki 3 metų galės nemokamai gabenti vežimėlį priklauso nuo oro uosto darbuotojų požiūrio.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiais laikomi vaikai iki 24 mėn. amžiaus.

 292. Karolina sako:

  Sveiki, ar alima lėktuve naudotis nešiojamu kompiuteriu (be interneto)? Ar galima registruotame bagaže gabenti kavos pakelį? Skrendu su Wizzair.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite naudotis jei įjungtas skrydžio rėžimas, nebent kitaip nurodytų skrydžio palydovai.
   Kavą gabenti galite.

 293. mili sako:

  sveiki,ar gali 7metu mergaite skristi su stuardese palyda? ar butinas koks dokumenta ar tokios galimybes isvis nera. aciu uz atsakyma.

 294. Vika sako:

  Sveiki,
  Bilietai buvo pirkti iškart 6 žmonėms, patvirtinimo kodas yra vienas. Skrydžio laikas pakeistas, yra galimybė atsiimti pinigus. Ar įmanoma pinigus atsiimti tik dviem žmonėms? O kiti keturi skristų.

 295. Elena sako:

  Sveiki, ar galima Lietuvos oro uoste, DutyFree parduotuvėse atsiskaityti banko kortelėmis?

 296. Vaida sako:

  Kokiomis kalbomis tinka gydytojo pazyma? Skrydis is Bergeno i Ryga.

  • Milda sako:

   Pažyma turi būti su vertimu į anglų kalbą.

  • Jolita sako:

   Sveiki pildant įlaipinimo kortele internetu neuždėjau varnelės, kad asmens dokumentas galioja, ka daryti tokiu atveju ?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Problemų kilti neturėtų.

    • Justas sako:

     Sveiki. Ar galima su wizzair skristi su elektroniniu bilietu plansetej, ar butinai reikia ant popieriaus spausdinto? Aciu

     • wizzair-skrydziai.lt sako:

      Sveiki,
      Kadangi mobilioji programėlė veikia ne visuose oro uostuose ir ne visuose įrenginiuose ji veikia tinkamai, rekomenduojame turėti spausdintą bilieto variantą.

 297. Vaida sako:

  Ar 34 nestumo savaite dar galiam skristi,jei gerai viska supratau tai 34 dar galima o jau 35 – ne, taip?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti iki 34 nėštumo savaitės imtinai. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Nėštukės nuo 35 nėštumo savaitės nebeskraidinamos.

 298. Elena sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokia valiuta reikia atsiskaityti DutyFree parduotuvėse, Lietuvos oro uoste? Galima Litais?

 299. Greta sako:

  Man yra 12 metų. Ar galėčiau skristi su broliene kuriai 18 metų su WIZZAIR orokompanija?

 300. Egle sako:

  Niekaip nerandu skambuciu centro darbo laiko? Vistik numeris duotas angliskas, laikas irgi pora valandu skiriasi. Gal galite nurodyti laika kada galima skambinti i wizzair skambuciu centra?

 301. Gabijs sako:

  Sveiki, norejau paklausti jei as uzsisakau registruota bagaza iki 32kg ar butinai turiu pasiimti viena lagamina ar tase ar galiu pasiimti viena lagamineli ir tase kaip registryota bagaza kurie nevirsija 32kg kartu sudejus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti 1 registruoto bagažo vienetą, kurio išmatavimai 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg. Jei gabensite daugiau bagažo vienetų – gali tekti gabenti kaip papildomą registruoto bagažo vienetą.

   • Rasuolė sako:

    Labas rytas,
    mano anūkui 6 m., gyvena Bergene. Ar būtų galimybė, atskridus į Bergeną, jį pasiimti iš oro uosto (jį atvežtų mama) ir parskristi atgal į Vilnių tuo pačiu lėktuvu?

  • Akvilė sako:

   Laba diena,

   Pirkdama bilietus padariau klaidą ir vietoj Ms įvedžiau Mr, ar galima tai pakeisti ar taip ir palikti?

   Dėkui.

 302. Jonas sako:

  Be jokiu Notaro pazymu del tevu sutikimo, jok vaikas nuo 16m gali skristi vienas ? :)

  O nuo 18 drasei ir uztikrintai gali keliauti vienas ? taip ?

 303. Jonas sako:

  Sveiki , sakykit nuo kokio amziaus gali skraidyti vienas zmogus nuo 18 ar 21 ? Link Tel Avivo ?

  Nes vienur vienaip raso kitur kitaip :)
  Dekui uz atsakyma :)

 304. Ieva sako:

  Laba diena,norejau paklausti,ar gali nepilnameciai vestis elektronine cigarete I Anglija
  Dekoju uz atsakyma!

 305. Gintaras sako:

  Sveiki. Skrendu su wizzair pirma karta. Turiu issipirkes registruota bagaza, norejau paklausti kox jo maximalus svoris gali buti? ( uz bagaza mokejau 26 svarus)
  Dekui.

 306. diana sako:

  ar gali vaikas 16metu skristi vienas is Norvegijos i lietuva

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Muilda1986 sako:

    Sveiki. Ar reikia skrendant su wizzair i NOrvegja, uzsakinejant bilieta, prie vaiko vardo pasirinkti prierasa MR. Ignas? vaikui 2m

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Prierašas reikalingas.

    • Juste sako:

     Sveiki,
     mano bilietas tiek pirmyn tiek atgal į Oslą 07.30-08.06 dienomis atspausdintas ant vieno lapo. Ar čia viskas gerai, nes niekad neteko skristi Jūsų linijomis ir nežinau, kaip turi būti. Bilietus pirkau Baltic Travel Service filiale.

     • wizzair-skrydziai.lt sako:

      Sveiki,
      Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su įmone, iš kurios įsigijote aviabilietus.

 307. Asta sako:

  Sveiki, ar galiu su ramentais ilipti i lektuva?

 308. Bozena sako:

  Sveiki,

  Nusipirkau bilieta su Wizzair ir pasirinkau nemokama orlaivio bagaza, dabar deliojuosi viska ir matau, kad mano kuprine virsys matmenis.
  Norejau pasitikslinti, prisijungus savo paskyroje reikia tik „prideti paslaugu“ ir pasirinkti kita orlaivio bagazo tipa? Nereikes papildomai ko nors atsispausdinti del pakeisto orlaivio bagazo tipo? Ir dar klausimas, koki max. orlavio bagazo svoris ? Aciu labai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Didelio orlaivio bagažo svoris nematuojamas. Dėl papildomų paslaugų užsakymo rekomenduojame susisiekti su bilietus pardavusia įmone.

 309. eglė sako:

  Laba diena. Ketinu keliauti su kūdikiu. Ar galima turėti papildomą tašytę kūdikio reikmenims neskaitant mano rankinio bagažo? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate? Jei su aviakompanija Wizzair nemokamai galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus bagažas nepriklauso. Kūdikio bagažas turi tilpti Jūsų bagaže.

 310. danguole sako:

  laba,uzsisakem bagaza i bagazo skyriu,koki rankini bagaza ,pagal ismatavimus galima veztis salone prie saves,nes turiu pusantru metuku suneli ,kuris skris kartu,aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate? Jei aviakompanija Wizzair nemokamai gabenamo mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas.

 311. Zlata sako:

  Sveiki,esu Rusijos pilietė,taciau turiu leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Leidimas gyventi galioja iki 2017 metu, taciau paso galiojimo laikas baigiasi liepos 6diena. Paso pratęsimas yra daromas ,taciau tai užtrunka 2menesius. Turiu bilietą i paryziu birželio 3diena. Po savaites atgalini bilietą. Taip PAT pasiskambinome i prancuzijos ambasada,pranese,jog praleis atgal i Lietuva paso galiojimo laiku. Ar galiu skristi paso galiojimo laikotarpiu i prancuzija?

 312. iIgnas sako:

  Sveiki ar mano sunus (nepilnametis) gali skraidinti cigareciu kelis pakelius , mažuoju keleivio bagažu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiai asmenys cigarečių gabenti negali.

   • julia sako:

    Sveiki ar cia tiesa kad vaikui 15m per wizzair bilieta uzsakyt gali bet check in padaryt neleis, kad padaryt check in reik turet minimum 16m?

   • Renatas sako:

    Laba diena, ar Wizzair internetiniame puslapyje tuo pačiu metu galima pirkti atgalinį skrydį į Vilnių iš Romos oro uosto, nors iš Vilniaus skidai į Bergamo? Ar galima bus mokėti litais o ne eurais?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Perkant bilietus mūsų portale wizzair-skrydžiai.lt Galite įsigyti bilietus skrydžiui Roma – Vilnius. Apmokėjimas galimas litais.

 313. Miglė sako:

  Sveiki, jei salono bagaže po sėdyne telpa 42x32x25cm bagažas, o mano mažas lagaminėlis yra 43x33x25cm. Ar labai svarbu tie keli centimetrai?
  Ačiū už atsakymą. :)

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Oro uosto patikros dėžės išmatavimai yra 42x32x25 cm, jei manote, kad įtalpinsite savo bagažą galite bandyti keliauti. Jei jūsų bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą arba didelį orlaivio salono bagažą.

 314. Irma sako:

  Su wizzair mergaitei 7metai

  • Milda sako:

   Aviakompanija Wizzair nelydimų nepilnamečių iki 14 metų neskraidina. Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

   • Julija sako:

    Sveiki noriu uzsakyti savo broliui kuriam yra 15metu bilieta i Anglija per Wizzair. Man reik jam uzsakinet kaip adult? Ir ar reik jam su savim turet leidima nuo tevu ?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Tokio amžiaus vaikui bilietas perkamas kaip suaugusiam asmeniui. Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 315. Irma sako:

  Sveiki noriu uzsakyti vaikui bilieta i lietuva pas mociute ir noriu paklausti kaip uzsakyti bilieta vienam vaikui ir ar reike vaikui stuardeses vaikui 7metai aciu uz atsakyma

 316. Jovita sako:

  Laba diena,

  Rytoj su Wizzair kompanija skrisiu į Norvegiją. Noriu pasiteirauti ar į didelį orlaivio salono bagažą galima dėti margariną, jis yra sandariai uždarytas, pakuotėje. Taip pat noriu pasidomėti dėl daržovių. Ar ką nors iš daržovių galima vežti bagaže?

  Ačiū Jums už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Margarino gabenti galite tik pagal skysčiams taikomas taisykles. Daržoves galite gabenti.

 317. Eglė sako:

  Sveiki, atsitiko nenumatytų nesklandumų, mano skrydis gegužės 29d, tačiau aš negaliu skristi, ar galima atgauti pinigus, ką daryti?

 318. Keleivis sako:

  Labas vakaras,

  Noreciau pasiteirauti kokia pinigu suma svarais galiu tureti su savimi skrisdamas su wizzair is Lutono i Vilniu? Nuo kokios sumos reikia deklaruoti?

  Aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

 319. Mantas sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, ar yra galimybė jau užsirezervavus, bet nesumokėjus už bilietus su dideliu salono bagažu, kaip nors jį pasikeisti į registruotą bagažą primokant skirtumą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame daryti naują rezervaciją jei esate nesumokėję už bilietus.

 320. Ausra sako:

  Sveiki, draugai skrenda i Lietuva ir sutiktu kartu parskraidinti mano 7 metu sunu, pas mociute, bet jie jau yra nusipirke bilietus, ka tokiu atveju reiketu daryti, nes vaikams iki 12 metu reikia bilieta pirki su suaugusiu, ar yra kokia galimybe prijungti vaiko bilieta prie draugu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Galite pirkti saugusiojo bilietą ir tuomet galima sujungti rezervacijas.

   • Ausra sako:

    Su Wizzair, o kaip tada sujungti rezervacijas? Ir ar reikalinga koks nors dokumentas, kad isleidziam savo sunu su draugais?

 321. Keleive sako:

  Dekoju , Jums uz isamia informacija :) Tuomet bandysiu kazkaip graziai sutalpinti. O jei nutiktu taip , jo neitelpa tase ar yra koks sprendimas?

  • Milda sako:

   Jei viršysite bagažo reikalavimus – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą.

 322. Ilona sako:

  Labas rytas,noriu skristi su wizair Dortmundas Vilnius bandziau uzsakyti bilieta per lt.iskilo problemu su pinigu pervedimu,esu vokietijoje o bankus duoda pasirinkti tik lietuvos,i elektronini pasta parejo zinute kad reikia pervesti pinigus,ar galima pervesti eurais ir aplamai ar tas bilietas yra issaugotas kol persiusiu pinigus?pasimeciau nezinau ka toliau daryti patarkire

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pervesti pinigus eurais galite. Wizzair bilietai nerezervuojami, kol negautas jūsų apmokėjimas (jis gali užtrukti iki 3 d.), todėl kaina gali kisti.

 323. Keleive sako:

  Labas vakaras :) Norejau pasiteirauti Jusu , skrisiu su aviakompanija wizzair ir iskilo klausimas. Papildomai bagazo neuzsisakiau tik rankini. Mano kelionines tases ismatavimai virs 50 bet ji lankstosi jei virsija nurodytus matmenys ant bilieto , bet nepergrusiu daiktu tasesje ar tai sukels man ptoblemu ? Dekoju.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog sutalpintumėte savo bagažą į patikros dėžę. Jei keliaujate su mažu orlaivio salono bagažu patikros dėžės išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Jei keliaujate su dideliu orlaivio salono bagažu – patikros dėžės išmatavimai 56x45x25 cm, svoris neribojamas.

 324. Silvija sako:

  Sveiki, užsisakiau bilietus Balandžio 28 banko pervedimas pritvirtintas, tačiau bilietų dar negavau į el.paštą? Ar turėčiau nerimauti? Ar dar juos gausiu? Mano skrydis Birželio 19..

 325. neda sako:

  Sveiki . noreciau paklausti ar su rankiniu bagazu per wizzair galima vezti sviesta 250g ir gretine 500g ir rukitos desros . vilnius-london luton .aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Sviestą galite gabenti. Grietinė priskiriama skysčiams, todėl reikia gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus. Rūkytą dešrą gabenti galite, svarbu, jog būtų sandariai įpakuota (geriausia vakuumas).

 326. Ana Guzyte sako:

  Laba diena,

  noreciau tapti “Wizz Discount Club” nariu. Pageidauju kad mano vardas korteleje butu uzrasytas Anna (su dviguba „n“), o ne Ana (su viena „n“ kaip nurodyta pas