Wizzair dažniausiai užduodami klausimai 985

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Wizzair?

Wizzair nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų arba jų bagažo į kitus (Wizzair arba kitų oro vežėjų vykdomus) skrydžius. Todėl neprisiimame atsakomybės už jokius tolesnius skrydžius, į kuriuos keleiviai gali nespėti. Labai patariame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip galiu apmokėti už Wizzair bilietus?

Pirkdami bilietus per Wizzair-skrydziai.lt svetainę, už bilietus galite atsiskaityti banko pavedimu, kreditine kortele arba grynaisiais. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

Kaip Wizzair skrydžiuose galima keliauti su vaiku?

Sumokėjus tam tikrą mokestį, kuris siekia iki 88 Lt (25,49 EUR), jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba paskambinus į skambučių centrą.  Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą, tokiu atveju skrydžius pirmyn ir atgal reikėtų rezervuoti atskirai. Vyresniems nei dvejų metų vaikams ant lydinčio suaugusiojo kelių keliauti neleidžiama.

Ar kūdikiui galima priskirti bagažą Wizzair skrydžiuose?

Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali su Wizzair skristi nėščios moterys?

Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.

Ar į Wizzair kelionės kainą įskaičiuotas bagažas?

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Visam registruojamam bagažui taikomas mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose ranknio orlaivio salono svoris nėra ribojamas.

Ar galima gaui sąskaitą-faktūrą už Wizzair aviabilietus?

Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

985 thoughts on “Wizzair dažniausiai užduodami klausimai

 1. aiste sako:

  Sveiki
  gal galetumet patvirtinti, kad skrendant is Rygos oro uosto wizzairu vaikams nuo 14 metu yra lygiai tos pacios salygos kaip ir skrendant is lietuvos? Lydincio asmens nereikia? Ir kokia kalba turetu but parasytas notaro patvirtintas vieno is tevu sutikimas?? Aciu is anksto

 2. Aiste sako:

  sveiki,

  ar vaikai 15 metu gali skristi Wizzair’u be suaugusio zmogaus (visisai vieni?), jei bus atlydeti ir pasitikti oro uoste? is Vilniaus I Gatwicka? ir kokiu dokumentu reikia?aciu is anksto

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikai nuo 14 m. gali keliauti vieni. Aviakompanija Wizzair neteikia nepilnamečių palydos paslaugos. Keliaujant į Jungtinę Karalystę – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.
   ATKREIPKITE DĖMESĮ, kad aviakompanija Wizzair neskrenda Jūsų nurodytu maršrutu.

 3. Lijana sako:

  sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima vežtis cigarečių pakelių rankiniame bagaže? skrendu į Švediją

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Švediją galite gabenti:
   800 vnt. cigarečių;
   400 vnt. cigarilių;
   200 vnt. cigarų;
   1 kg tabako.

 4. maze sako:

  Dar norejau paklausti, paskaciau wizz taisykles“..Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. “ koks turi buti nurodymas biliete kad keliauja kudikis???

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujantiems kūdikiams yra perkamas aviabilietas. Kūdikis yra pažymimas kūdikį lydinčiojo asmens biliete.

 5. maze sako:

  Sveiki. Spausdinau savo ir savo kudikio bilietus,ir jie atsispausdina abu ant vieno bendro a4 formato lapo. Kitaip neiseina atspausdinti. Ar tinka tokie tokie bilietai-abu ant bendro lapo??? Skrydis uz keliu dienu! Beje, nereikia pasiskambinti ar panasiai uzregistruoti kudikio vezimo?? Ar uztenka nuvykus i oro uosta pasiimti lipduka ir vezima priduoti prie lektuvo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair kūdikio bilietas siunčiamas kartu su lydinčiojo asmens bilietu (1 lapas). Papildomai informuoti apie vežimėlį nereikia. Pasiimkite lipduką ir keliaukite prie lėktuvo.

 6. Arturas Keršys sako:

  Laba diena. Tiesiogiai per Wizzair bilietai užsakyti:4suaugusiems, bet yra 3 suauge ir 1 vaikas.Norint patvirtinti skrydį leidžia tik keisti pavardę(mums viskas cia tinka), o ne is suaugusio i vaiką pagal gimimo datą (nes amzius yra ne tas).Kokiu tel .nr. kreiptis?

 7. marius sako:

  Laba diena jaigu man bilieta atspauzdino per 2 lapus ar nekils problemu? Vienam lape viskas kaip ir gerai yra bruksninis kodas vardas pavarde numeris. O kitam atsispauzdino apacia kur punktyrais parodyta ir zirklutes nupiestos

 8. Judita sako:

  Sveiki,
  Internete padariau check in, bet neissisaugojau bilieto. Dabar noriu vel ieiti atsiprintinti bet puslapis jau dvi dienos neveikia. skrydis uz keliu dienu is vilniaus. Tai ka daryt? neturesiu ka pateikt oro uoste….

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

   • edita sako:

    Sveiki noriu uzsisakyti pigesnius bilietus sau vaikui ir dar negimusiam vaikui. Ar tai ymanoma? Ar bus galima prideti vaikai po gimimo? Varda pavarde Jau turim taciau del gimimo dienos negalim but tikri. :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Bilietus galite įsigyti 2 esantiems asmenims. Prieš skrydį oro uoste galėsite pridėti kūdikį prie savo rezervacijos už papildomą mokestį :)

 9. Enrika sako:

  Sveiki, skrisiu su vaiku 2.5m, vežimėlis priklausys nemokamai kur man ji reikės užregistruoti oro uoste ar perkant bilietą? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite gabenti nemokamai. Vežimėlį galite atiduoti prie įlaipinimo trapo arba registruoto bagažo skyriuje.

 10. vaidotas sako:

  Laba diena. Vietoj įlaipinimo pasų gavau tokią sms, ar tikrai oro uostuose registruojantis ir atspausdinus įlaipinimo pasus nereikės nieko mokėti.

  skrisite su aviakompanija Wizzair. Pagal jos naujas taisykles jei nors vienas keleivis skrenda su mažu salono bagažu – registracija vyksta oro uoste. Viskas, ką Jums reikės padaryti – registruojant bagažą prie registracijos stalo pateikti užsakymo patvirtinimą, kurį pridėjau prie laiško ir asmens dokumentus. Jus nemokamai užregistruos skrydžiui ir išduos įlaipinimo korteles. Daugiau nieko daryti nereikia. Skrendant atgal – procedūra tokia pati.

  Gero skrydžio!

 11. Izabele sako:

  Sveiki ar galiu susigrazinti pinigus uz bilieta jei del tam tikru priezasciu nebegaliu vykti i numatyta sali? Atleiskit jei klausimas kartojasi

 12. Edita sako:

  Sveiki,ruosiuosi skristi 26sav.nestumo,o grysiu atgal 27 sav.norejau suzinot ar jau reik turet is gyditojo pazyma kad galiu keliaut oru?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei planuojate keliauti su aviakompanija Wizzair: Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

   • Edita sako:

    o ar tikrai nieks nepareikalaus jokio dokumento kad tikrai yra tik 26-27sav. o jau ne 28? Aciu!!!!

 13. Andrius sako:

  Sveiki. Turiu klausima. Skrendu su mazu salono bagazu. Tarkim duty free Vilniuje nusiperku prekiu, kurios yra nemazu gabaritu, ar butina jas sutalpinti i bagaza ar galima nestis rankoje su duty free maiseliu,nes teko matyti kad zmones taip daro, aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame prekes, įsigytas Duty Free parduotuvėse, sutalpinti rankiniame bagaže.

   • Agnė sako:

    Sveiki, skrisiu su Wizzair kompanija iš Vilniaus į Dortmundą (ir apskritai lėktuvu skrisiu pirmą kartą), tad kyla keletas klausimų.
    1. Vartų uždarymas 12:55, o išvykimo laikas – 13:25. Kas vyksta prie vartų?
    2. Ar užtenka su savimi turėti įlaipinimo kortelę ir asmens tapatybės kortelę?
    3. Kada turėčiau būti oro uoste? Turėsiu mažą salono krepšį. 12:00 būtų tinkamas laikas ar derėtų atvykti anksčiau?
    4. Kalbant apie metalo detektorių – ar neteks išmesti savo metalinių aksesuarų?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1. Vyksta keleivių įlaipinimo į skrydį procesas;
     2. Į Vokietiją galite keliauti su bilietu ir asmens tapatybės kortele;
     3. Rekomenduojame atvykti 2 val. iki skrydžio;
     4. Metalinių aksesuarų mūvėti, dėvėti patikros metu nerekomenduojame (patikros metu juos reikia nusiimti). Išmesti metalinių aksesuarų neteks, jei jie atitinka saugos reikalavimus (ašmenys neviršija 6 cm).

    • Eglė sako:

     Sveiki, pries kelias dienas uzsakiau skrydzio bilietus, o siandien dar teko prideti papildoma bagaza. Ji apmokejau,i el.pasta atsiunte patvirtinima, taciau kai noriu spausdinti ilaipinimo kortele, to papildomo bagazo nerodo. Ka daryti?

 14. sandra sako:

  Sveiki,kokiu dokumentu reikia kudykiui (iki 2metu) skrendant?

 15. Ieva sako:

  Sveiki, nusipirkus bilietus be registruoto bagazo butu galimybė jį įsigyti kai daromas check in internetu?

 16. Indrė sako:

  Laba diena,
  ar turint standartinę narystę, ir įsigijus du bilietus dviem žmonėm pirmyn-atgal galima pakeisti grįžimo skrydžio datą tik vienam žmogui?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas rezervacijų atskyrimas. Datos keitimas yra mokamas (datos keitimo mokestis + skirtumas tarp aviabilietų kainų).

   • Indrė sako:

    Dėkui, o koks datos keitimo mokestis? O jeigu skirtumo nėra arba bilietas kuris buvo pirktas prieš tai brangesnis nei naujas? Ir ar įmanoma rezervacijas atskirti per savo profilį ar būtina skambinti į callcentrą? Ačiūūūū!

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Dėl tikslios informacijos, Jūsų nurodytais klausimais, rekomenduojame kreiptis į portalą, iš kurio įsigijote aviabilietus.

  • sandra sako:

   sveiki,ar galiu gabenti kirpimo zirkles dvi poras iki 6 cm ilgio asmenimis?

 17. Gražvydas sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti jei mano mažas orlaivio salono krepšys yra didesnis nei (42x32x25cm), bet tilps į jam skirtą vietą ar galėsiu jį gabentis nemokamai ar vis vien teks sumokėti ir išsipirkti didelį orlaivio salono bagažą?

  Skrisiu su Wizzair.

  Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei Jūsų bagažas tilps į patikros dėžę – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galėsite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą, už papildomą mokestį.

 18. Agnė sako:

  Sveiki,
  1) jei gabenu gelį nuo skausmo, kuris yra tūtelėje ir ant kurios užrašyta, kad gelio yra 50 g, tai ar jį vis dėlto reikia dar papildomai reikia įdėti į originalią popierinę dėžutę ir ar gelį dėtį į maišelį su skysčiais, ar į maišelį su vaistais?
  2) maišelio, į kurį pakuosiu skysčius, matmenys yra 18 x 25 cm (nenurodyta koks litražas). Ar skrendant su Wizzair ir Raynair gali kilti nesklandumų dėl maišelio dydžio?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Vaistus galite gabenti be dėžutės, originaliame įpakavime. Vaistai nepriskiriami skysčių kategorijai.
   2. Specialius maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste.

   • Daiva sako:

    Laba diena,

    Skrendame su 2m. ir 4 men vaiku London – Riga (avialinijos wizzair).
    1. Ar automobilinė kėdutė gabenama nemokamai?
    2. Ar priklauso rankinis bagažas tokio amžiaus vaikui?

    Ačiū

    • Milda sako:

     Sveiki,
     1. Vaikams nuo 2 iki 14 metų vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai.
     2. Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso rankinis bagažas.

 19. Ramunė sako:

  Laba diena,
  Keliausiu 2015.06.11 su vaiku kuriam jau bus suėję 2 metai, ar vaiko vežimėlis gabenamas nemokamai ar reikalingas mokestis. ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai vykdomi nurodant jog vaikams iki 14 m. amžiaus vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenamas nemokamai.

  • Marija sako:

   Ar galima rankiniame bagaze vestis kavos aparata ir jam skirtas kavos kapsules? Viskas telpa y rankiny bagaza ir nevirsija svorio? ;)

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei Jūsų aparatas telpa į rankinį bagažą – problemų kilti neturėtų.

 20. LaLa sako:

  ar butina keisti varda, jei pvz. vietoj Donata per klaida parase Donatas, o pavarde atitinka moteriska varda?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame perkant skrydžio bilietus nurodyti tikslų keleivio vardą ir pavardę.
   Aviakompanijos nurodo, kad pirmosios trys vardo ir pavardės raidės privalo būti teisingos. Jei nerimaujate dėl galimų nesklandumų – galimas vardo koregavimas.

 21. Agnė sako:

  Sveiki, turiu klausimą dėl rankiniame bagaže vežamų kosmetikos priemonių (skrendu su Wizzair):
  1) mano rutulinis dezodorantas yra stikliniame indelyje, ar galima jį vežtis rankiniame bagaže ar dezodorantą reikėtų pakeisti į kitą, kuris būtų plastmasiniame indelyje?
  2) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelės talpos pakuotėse, ar galima į 100 ml talpos indelį įsipilti valiklio ar tarkim šampūno ir pan. ir ar reikia ant jo indelių užklijuoti užrašą, identifikuojantį viduje esantį skystį, tarkim: makeup remover arba shampoo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai:
   1. Jei produktai nėra skysti juos galite gabenti įprastai;
   2. Skysti produktai turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo taisykles. Kokiame įpakavime yra Jūsų skystis nėra skirtumo;
   3. Nereikia.

 22. Laura sako:

  Sveiki balandzio pradzioje skrisiu su kudikiu i Lietuva, mane domina kaip reikes issimti bilietus jei reikalauja kudikio paso duomenu, o as turesiu tik laikinaji keliones dokumenta? Esu girdejus kad ne viena mama susidure su sia problemele todel nerimauju.

  • Simona sako:

   Sveiki, Laura,
   Problemų kilti neturėtų. Kur jūsų prašys suvesti dokumento duomenis, tai veskite laikinojo dokumento numerį.

 23. Živilė sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti ar nemokamam wizzair ir ryanair rankiniam bagaže galima vežtis buteliuką tablečių,kurios yra maisto papildas ne vaistas. Pirktas UK ,o skrydis numatomas iš Vilniaus į Milaną,o ìš ten į Kosą.Nebus nemalonumų patikros/kontrolės punkte?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,

   Galite gabenti. Nebent jie yra receotiniai, tuomet turite turėti receptą arba jo kopiją, arba gydytojo pažymą, kad šie papildomai jums yra reikalingi.

 24. Agne sako:

  Sveiki. Skrendame is Anglijos su 4men kudikiu norime veztis kartu automobiline kedute taciau iskilo klausimas ar pridavus kedute kartu su bagazu ja atsiimti reikes taip pat ten pat kur bagaza ar tik islipus is lektuvo ji bus pristatyta? Taip pat nerimauju del mano ir vaiko pavardziu esu isiskyrusi bet mano pavarde pase dar nepakeista i gimimo liudijima irasiau savo mergautine pavarde o vaiko pavarde tevo. Skambinausi i ambasada bet jie laikina dokumenta isduoda tik pametus pasa ir sake kad problemu tikrai nekils. Bet ar tikrai?

  • Simona sako:

   Sveiki, Agne,
   Jeigu keliausite su automobilinę kėdutę iki pat lėktuvo, tai ją jums ir atiduos kai lipsite iš lėktuvo, o jeigu atiduosite kėdutę į bagažo skyrių, tuomet ir atgausite kartu su registruotu bagažu. Jeigu norite, kad tikrai nekiltų problemų dėl keleivių pavardžių, tai rekomenduojame pasiimti santuokos liūdijimą, kur nurodyta jūsų mergautinė pavardė arba savo gimimo liūdijimą.

  • SILVIJA sako:

   sVEIKI,
   ar galiu rankiniame bagaže vežtis dangaus žibintus skrendant su Wizzair kompanija ?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei kuro kasetę sudaro parafinas – galite gabenti, jei kuro kasetę sudaro suspaustas spiritas – gabenti lėktuvu dangaus žibintą – draudžiama.

 25. Jelizaveta sako:

  kodel trinate mano klausima?

  • Simona sako:

   Todėl, kad Jūs tą patį klausimą uždavėte du kartus. Tai į vieną atsakėme ;)

  • Rita sako:

   Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti makiažo pagrinda?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei makiažo pagrindas skystos formos – galite gabenti rankiniame bagaže atsižvelgiant į skysčių gabenimo reikalavimus.

    • Margarita sako:

     Sveiki , užsasakeme bilietą į skrydi Vlnius – Dortmundas , užsakeme rezervaciją , ir užpildeme check in’ą , buvo parašytą, kad į el paštą atsiųs bilietą, deja bilieto iki šiol nėra…Bilietas buvo užsakytas 2015.05.08 Užsakymas nr. AV515C1B (3471623) , gal galite patarti , ką daryti , kam paskambinti, kad atsiųstu bilietą ? :)
     dėkui :)

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Jūsų užklausą perdavėme konsultantams. Susisieksime su Jumis el. paštu :)

 26. Gintarė sako:

  Laba diena, jeigu susimoku už didesnį saloninį bagažą, galiu turėti ir mažesnį nemokamą vienetą?

  • Simona sako:

   Sveiki, Gintare,
   Ne. Jeigu skrendate su Wizzair kompanija, tai galite turėti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba mažą orlaivio salono bagažą, arba didelį orlaivio salono bagažą.

 27. Agnė sako:

  Sveiki,
  1) parduotuvėje radau lagaminą, kurio išmatavimai yra 55x40x20 ir ant jo parašyta, kad šis lagaminas tinkamas skrendant su rayair, wizzair ir airbaltic kompanijomis. Wizzair bagažas turi neviršyti šių matmenų: 42x32x25cm. Tai ar vis dėlto su anksčiau minėtu lagaminu, kurio matmenys 55x40x20, galėčiau keliauti, ar nurodymas, jog jis tinka wizzair oro linijos yra pardavėjo klaida?
  2) ar skrendant su wizzair papildomai kažkaip reikia registruoti/užsisakyti vieną rankinį bagažą, ar jis jau įskaičiuotas automatiškai?

  • Simona sako:

   Sveiki, Agne,
   1. Jūsų minimas lagaminas tinka ir su Wizzair kompanija, bet jūs turite susimokėti kaip už didelį orlaivio saloną. Nemokamai rankinį bagažą galite gabenti tik jeigu jo matmenys yra 42x32x25 cm.
   2. Mažas orlaivio salono bagažas (matmenys: 42x32x25 cm, svoris – neribojamas) yra įskaičiuotas į kainą.

 28. Janina sako:

  Sveiki, pries savaite man buvo pakeistas vardas,o bilietai pirkti senuoju. Naujos tapatybes korteles dar neturiu, ir visur dar irasytas mano senasis vardas (darbe, universitete, banke). Be to, turiu keitima patvirtinancia pazyma, ar nekils del to problemu oro uoste?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Problemų turėtų kilti. Perkant bilietus reikėjo numatyti, kad skrisite, kai jau turėsite naują vardą. Rekomenduojame susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti savo vardą, kad nekiltų problemų oro uoste.

 29. Kristina sako:

  Laba diena, kovo 28 d. skrendam 3 suaugę iš Vilniaus į Barseloną ir balandžio 4 grįžtam atgal. Už didelį orlaivio salono bagažą sumokėjome 58 eurus. Ar šis apmokėtas bagažas yra kaip vieno keliaujančio bagažas, ar kiekvienas galim pasiimti po mažą salono bagažą, o didelį salono bagažą vežtis papildomai?

  • Simona sako:

   Laba diena, Kristina,
   Negalime matyti jūsų rezervacijos, todėl atsakyti tiksliai pagal ją negalime. Bet skrendant su pigių skrydžių aviakompaniją Wizzair, jūs galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo: arba didelį orlaivio salono bagažą, arba mažą orlaivio salono bagažą. Atsidarykite savo rezervaciją ir ten bus nurodytą, kokį bagažą kuris keleivis gali gabenti.

 30. Vida sako:

  Sveiki,
  ar galiu rankiniame bagaze vezti sulankstomas slidinejimo lazdas?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tikriausiai lazdos smaigas yra didesnis nei 6 cm., todėl gabenti rankiniame bagaže negalite.

  • Laurynas sako:

   Labas vakaras, ar mergina turinti maza orlaivio bagaza gali papildomai pasiimti savo rankine?
   Aciu

   • Simona sako:

    Sveiki, Laurynai,
    Jeigu skrendate su pigių skrydžių kompaniją Wizzair, tai galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Rankinės papildomai turėti negalite.

 31. Marijonas sako:

  Sveiki , uzsisakiau bilietus internetu, apmokejau , taciau suzinojau jog negalesiu skristi , ar imanoma susigrazinti pinigus ?

 32. Evaldas sako:

  Laba,

  Iki kokio amziaus vaikams, skrendant su wizzair, nemokamai tranportuojama automobiline kedute? Ir ar yra kazkaip apibreziamas kedutes dydis?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 metų galite gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai. Automobilinė kėdute turi atitikti vaiko amžių, būti nepažeista ir atitikti visus saugumo reikalavimus.

 33. Diana sako:

  Laba diena,

  9 m. vaikas keliauja su tėvu į Ispaniją. Ar užtenka tik paso? ar reikalingas ir gimimo liudijimas? Ar reikia motinos notariškai patvirtinto sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Ispaniją galite keliauti su asmens dokumentu (pasas/ID kortelė) ir aviabilietu. Jei vaiko ir tėvo pavardės sutampa vaiko gimimo liudijimas nereikalingas. Kai vaikas keliauja su 1 iš tėvų – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 34. Justinas sako:

  laba diena. noreciau suzinotu is kur gauti wizzair nesciosios forma ?

 35. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu pasiklausti ar skrendant mamai su 4menesiu kudikiu,gali prireikti tevo notarisko sutikimo? Skrydis su wizzair is Vilniaus i Londona. Ir ar mama gali kudiki isinesti i lektuvo salona su nesykle? Dekoju uz atsakymus

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei vaikas keliauja su 1 iš tėvų, kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Nešyklę paliksite prie įlaipinimo trapo.

 36. Jovita sako:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 37. cita sako:

  Sveiki, jei mano mažas rankinis bagažas yra lagaminas kurio išmatavimai 45x32x22, kils problemu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm – galite keliauti.
   Jei Jūsų gabenamas bagažas į patikros dėžę netilps – galite bagažą gabenti kaip didelį orlaivio salono arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 38. inga sako:

  Labas galiu veztis dezinfekcines serveteles, kurios supakuotos vakuume?

 39. Gerardas sako:

  Ar būtinai sulaukus 14 ar menesi koki prieš tai galima?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi vaikai gali keliauti nuo 14 metų amžiaus.

 40. Gerardas sako:

  O kai atsktatskrendi jie žiūri kas tave pastinka ir dar kažkiek laiko prieš 14 galima skristi

 41. Lina sako:

  Sveiki!
  Iki kokio vaiko amžiaus gabenama nemokamai automobilinė kėdutė?

 42. Aura sako:

  Sveiki,

  noriu pakeisti pavardę bilietuose, tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

  Taip pat norėjau pasiteirauti, jeigu bilietai pirkti iš karto pirmyn ir atgal tai moketis už pakeitimą bus tik vienas?

  Dėkoju už atsakymą.

 43. Dovilė sako:

  Sveiki, prieš kelis mėn nusipirkau bilietus, o dabar likus 21 d. iki skrydžio noriu nusipirkti papildomas paslaugas, t.y. bagažą. Tačiau prisijungus ir pasirinkus šias paslaugas negaliu už jas apmokėti. Apmokėjimo stadijoje rodo tik apmokėjimą už bilietus ir toliau jokių veiksmų atlikti neleidžia. Tad kaip reiktų tinkamai pasirinkti ir apmokėti papildomas paslaugas?

 44. Simona sako:

  Sveiki,

  Kokių dokumentų reikia skrendant į Tel Avivą?

 45. mindaugas sako:

  laba diena,norejau paklausti ar as galiu kur nors atsispausdinti pasus skrydziui pvz.kokioje kelioniu paslaugu taske,nes namuose neturiu printerio.bilietus pirkau per wizzair svetaine.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Registraciją į skrydį ir atsispausdinti bilietus galite už papildomą mokestį:

   Vilniuje („Zigzag Travel“)
   J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224, Vilnius
   I-V 9.00-18.00

   Kaune („Zigzag Travel“)
   E. Ožeškienės g. 27, LT-44254, Kaunas
   I-V 9.00-18.00

   Klaipėdoje („Zigzag Travel“)
   J. Janonio g. 16, LT-92252, Klaipėda
   I-V 9.00-18.00

   Šiauliuose („Zigzag Travel“)
   Vytauto g. 90 – 19, LT-76350, Šiauliai
   I-V 9.00-18.00

 46. Irma sako:

  Sveiki,
  užsakiau lėktuvo bilietą internetu, tačiau negavau jokio emailo su rezervacijos duomenimis. Dėl ko taip galėtų būti ir ką turėčiau daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio esate įsigiję aviabilietus.

 47. Mindaugas sako:

  Sveiki,
  Pirkdamas bilietą vardą ir pavardę parašiau tik su pirmomis didžiosiomis raidėmis. Nereikėjo viso vado ir pavardės parašyti didžiosiomis? Ar nebus nesklandumų?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Andrew sako:

   Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl wizzair bagažo politikos. Kaip wizzair’as ziuri į tarkim kuprine kurios dydis yra, grubiai, 50x35x30 bet realiai ji susilanksto ir susimažina, t.y. ją galima nesunkiai suspausti.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm (svoris neribojamas) – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 48. Violeta sako:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalus 30 ml. buteliuką?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus. Daugiau informacijos apie skrysčiams taikomus reikalavimus galite rasti čia.

 49. Vaida sako:

  Sveiki,

  Uzsisakiau bilietą , susimokėjau už jį ir didelį bagažą (32kg.), kaip ir viskas gerai. Bet norėjau paklausti ar būtų įmanoma internetu užsisakyti dar vieną tokį patį bagažą (32kg.)? nes nepavyksta sutalpinti visų būtinų daiktų į vieną bagažą? Ir jei įmanoma, kaip tai reiktų padaryti.

 50. Gabija sako:

  Sveiki,
  man 14 metų ir norėčiau vasarą parskristi į Lietuvą viena. Ar man nereikia jokio mamos raštiško sutikimo ir galiu keliauti viena be lydinčio asmens? Ir kokius dokumentus turėčiau turėti su savimi? (su Wizzair)

 51. Jolita sako:

  Sveiki pildant įlaipinimo kortele internetu neuždėjau varnelės, kad asmens dokumentas galioja, ka daryti tokiu atveju ? Tai pastebejau atsispauzdinus bilietą . Keisti informacijos nebeleidžia .

 52. aurelija sako:

  Ar galima kaip nemokamą bagažą įsinešti į lėktuvo kabiną cilindro formos tūbą (110 cm ilgio, skersmuo 6 cm) kurios viduje popieriai? Viso tūbos svoris 1,8 kg. Keleivis taip pat vežasi vieną didelio rankinio bagažo vienetą (lagaminą). Skrydis: London – Vilnius.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Minėtą tūbą galite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

   • Kamilė sako:

    Sveiki, pirkau šiandien bilietą, tačiau mano skrydis tik vasario 20 dieną. Bilietą bus galima atsispausdinti tik likus kažkiek laiko iki skrydžio? Nes darbar nerandu kur būtų galima jį atsispausdint.

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Bilietus galite atsispausdinti ne anksčiau kaip 14 d iki numatyto skrydžio datos.

  • Violeta sako:

   Sveiki
   Skrendu į Angliją, todėl norėjau pasiteirauti ar galiu vežtis stiklinių daiktų, taip pat rūkytos mėsos. O atgal kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų? Užsakytas registruotas bagažas.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Mėsą galite gabenti sandariai supakuotą (geriausia vakuume).
    Stiklinius daiktus gabenti galite.
    Iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
    >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    >110 l alaus.

    • Violeta sako:

     O iš Jungtinės karalystės į Lietuvą kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų?

     • Milda sako:

      Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą galite gabenti:
      >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
      >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
      >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
      >110 l alaus.

    • Gerardas sako:

     Sveiki! Taigi man yra 13 metų vasara sueis 14 liepos 6 d. Ar aš galėsius skristi iš Vilnius į Milaną? Ir bėja ten dirba mano mama atidaro pardotuve ir ji ten turi dirbti su tėvu ryšio niekada gyvenime nepalaikiau ir sabar su seneliais ar įmanoma man ten nuskristi kaip ten su notaro sutikimu? Ar galima,kad mama Italijoj sitvarkytų ir jum atsiūstų ar pati su notaru pakalbėtu.Ir bėje nuskridus žiūrima ar kas atvyko? Nes tada mano mamai reikėtų iki areuosto atvykti o tai toloka,bet gyvenes 5 metus ten moku kalba tai jei nepatikrina pats nuvykčiau ;)

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų. Vaikai, kuriems kelionės metu yra nuo 14 iki 16 metų, negali prisiimti atsakomybės už kitą keliaujantį nepilnametį.
      Italija – Šengeno šalis, todėl notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 53. Regina sako:

  Ar galima veštis skustuvėlius? Na, tokius kaip būna skustis barzdai ir panašiai? Kaip šioje nuorodoje http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/bi/404×303.g/bic-miss-soleil-skustuvai-moterims-4vnt-1.jpg

 54. Mantas sako:

  Sveiki noreciau pasiklaust, man yra 17 metu noreciau skrist i Londona, kokiu dokumentu man reiktu ir ar yra problema, kad as neprirasytas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Būtinas pasas arba ID kortelė ir 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Tai, jog Jūs „neprirašytas“ problemų neturėtų sukelti.

 55. Karolis sako:

  Sveiki,

  Sventems planuoju vykti i Anglija su Wizzair, esu issipirkes didesni orlaivio salono bagaza. Norejau paklausti, jeigu nesioju vienkartinius kontaktinius lesius (kurie yra gaminami ir stampuojami i atskirus 1 ml konteineriukus) ju galiu veztis tik 10 vienetu idetu i permatoma plastikini maiseli?

  Aciu

 56. Ricardas sako:

  Ar gali 16 metų vaikas vienas keliauti Ryga – Londonas- Ryga? Kokių dokumentų reikia?

 57. Laura sako:

  Sveiki,
  Antrą kartą skrendu lėktuvu, tad ne viską gerai žinau. 1.Norėjau pasidomėti dėl vaistų. Galima vaistus gabenti buteliuke kapsules jei jų talpa yra 60kapsulių ir dar kitokie taip pat? Jie receptiniai. Ar juos kažkaip kitaip reikia supakuoti?
  2. Rankinis bagažas lagaminas matmenys 42x32x25cm arba mažesnis (svoris neribojamas). Ar galima dar turėti rankinuką su plančetiniu kampiuteriu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Gabenant receptinius vaistus būtinas receptas. Vaistus gabenkite originalioje pakuotėje;
   2. Visus papildomus daiktus rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 58. :) sako:

  Sveiki, Mano vaikui yra 14 metų ir užsakėme jai bilietą kaip suaaugusiam žmogui. Ar tai yra klaida? Ar jei dar reikėjo pirkti bilietą kaip vaikui ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams nuo 14 metų galite pirkti suaugusiojo bilietą.

   • Živilė sako:

    Sveiki, norėjau paklausti ar galima rūkytus mėsos gaminius gabenti ne vakuume supakuotus, o pvz juostele užspaudžiamuose maišeliuose?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Remiantis aviacijos saugumo tarnybos suteiktais duomenimis rekomenduojame mėsos gaminius gabenti tik vakuuminėse pakuotėse.

     • Kamilė sako:

      Sveiki, ką daryti, jei noriu leisti savo nepilnametę dukrą (13m.) į Airiją pas gimines, tačiau leidžiama tik nuo 14kos? Yra kokių nors būdų? Kažkur teko skaityti, jog galima pas notarą pasidaryti sutartį, kad niekas iš personalo neatsako už vaiką, arba užsipirkti palydą… Norėčiau ją leisti skristi birželį, o 14-as gimtadienis liepą…. yra kokių nors būdų išspręsti šia problemą ?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Aviakompanija Wizzair nelydimų nepilnamečių iki 14 metų amžiaus negabena. Šiuo atveju reikia tikrinti kokios kitos aviakompanijos keliauja Jūsų planuojamu maršrutu. Rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 59. Vitalija sako:

  Sveiki… As gyvenu UK. Uzsakinejau bilietus 1 suaugusiam ir 1 vaikui. Is Vilniaus i Doncasteri. Norejom pasidaryti Chek in, bet neleidzia. Pasirodo uzsakyta 2 bilietai suaugusiems… Vaikui 12 metu ir nepriima jo gimimo datos… Prasom paaiskinti, ka daryti tokiu atveju? Kur kreiptis? Ar bus galima isskristi? aciu

 60. dianita sako:

  Sveiki,nusipirkau registruojamąjį bagažą,bet norėčiau pasikeisti jį į didelį saloninį bagažą (matmenys ir svoris lagamino tokie,kaip reikalauja taisyklės).Arįmanomas toks variantas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Deja, tokia paslauga negalima. Didelį orlaivio salono bagažą galite įsigyti už papildomą mokestį.

   • Ilana sako:

    Negaliu nusipirkti bilieta internetu.Visa laika raso,kad ID klaida.Kas tai ID ir ka turiu daryti,jei uzpildau visus langelius,be ID negaliu uzsakyti bilietu.Ir dar vienas klausimas:ar reikia pirkti bilietus kiekvienam atskirai?

 61. Barbara sako:

  Sveiki,
  uzsisakiau 2 bilietus (keleivis + extra seat) rugsejo menesi internetu.Check in dar nepadarytas, skrydis sausio 8d.Ar imanoma grazinti siuos bilietus?Kiek kainuoja bilietu atsaukimas?
  Dekuj.

 62. Dalia sako:

  Skrendu su Wizz Air Hungary Kft į Tel Avivą ar galiu registruojamajame bagaže vežti kg rūkytų lašinių, fermentinio sūrio

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal Izraelio muitinės tvarką, žalios mėsos ir jos gaminių gabenti negalima. Detaliau pakonsultuos Izraelio muitinės darbuotojai.

   • Irma sako:

    Labas vakaras, skrisiu su Wizzair iš Lietuvos į Olandiją. Turėsiu tik rankinį bagažą, ar galima vežti medų? Kokį kiekį? Medus sustingęs.Ar jis bus priskirtas skysčiams?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Kietos konsistencijos medus nepriskiriamas skysčių kategorijai. Leistinas gabenti kiekis nėra reglamentuojamas.

 63. Rita sako:

  Laba diena.Is Vilniaus su Wizzair skrendu i Olandija.Ar siuo metu galima veztis rukytu kiaulienos gaminiu?Bijau,kad del kai kur esamo kiauliu maro,nereiktu ismesti.Ir dar,ar rankinio bagazo dydis tikrinamas tik viena karta?Noriu duti free parduotuveje kazka nupirkti,bandysiu sutalpint i rankine,bet ar nereiks vel kist i deze?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Bagažo išmatavimai gali būti tikrinami ir įlipant į lėktuvą. Mėsos gaminius galite gabenti, svarbu, kad jie būtų sandariai supakuoti (geriausia vakuume).

 64. dina sako:

  sveiki,niekada nesu skridusi ir noriu jusu paklausti.ar rankine nemokama i salona patikra atliekant isima visus daiktelius ir mano rankines ar tik pacia rankine per televizoriu ziuri?ar reikes isimt viska,o paskui vel pakuotis dovanas?aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Supakuotų dovanų nerekomenduojame gabenti, nes patikroje gali paprašyti išpakuoti. Patikros metu reikia išimti didelius el. prietaisus, skysčius bei kitus oro uosto darbuotojų nurodomus daiktus.

 65. asta sako:

  Sveiki,
  norejau paklausti ar butina deti i skysciu maiseli tokius dalykus kaip lupdazius, tusus, kremines pudras, jeigu jos yra pakuoteje?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti visus minėtus daiktus. Siūlome atkreipti dėmesį į skysčių gabenimo taisykles.
   Skysčių gabenimui lėktuvu taikomos išskirtinės taisyklės. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

 66. regina sako:

  Laba diena,kodel perkant bilieta vaikui iki 14 metu jis traktuojamas kaip suauges,o grafos kur yrasyti lydincio asmens pavarde jus neturite,mergaite atskristu su draugais,bet bilieta atskirai noriu nupirkt,nes jie bilietus jau nusipirke anksciau,ka daryt,mergaitei trylika metu,aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju, iš kurio esate įsigiję pirminius bilietus, dėl tikslios informacijos.

 67. Vytautas sako:

  labas vakaras,
  gavau iš jūsų įlaipinimo taloną, kuriame
  vietoje MRS(MS) parašyta MR, skrenda mergina.
  Tai čia kaip bus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Biliete nurodytas kreipinys pateikiamas toks, kokį pateikėte darydami užsakymą.
   Oro uoste neturėtų kilti problemų dėl netikslaus kreipinio.

 68. dina sako:

  sveiki,noriu paklausti ar insulinas skaiciuolamas i 100mil salono nemokama rankini bagaza,svirkstai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Insulinas neskaičiuojamas kaip skystis. Švirkštus galite gabenti, jei adatos yra apsaugotos ir neviršija 6 cm

  • Lina sako:

   Sveiki, uzsisakiau bilietus, veliau sugalvojau, kad noriu pasiimti 6 metu vaika kartu, ar imanoma kazkaip prideti ji prie mano skrydzio?

   • Simona sako:

    Labas rytas, Lina,
    Nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

   • Asta sako:

    Sveiki.
    Ar į rankinio bagažo skysčių maišelį būtina dėti tepamą pažastų dezodorantą? Jis ne aerozolinis ir ne skystas, o tas tepamas. Tas pats klausimas ir dėl lūpų balzamo, kuris irgi neatrodo kaip skystis :)
    Ačiū :)

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei dezodorantas pieštukinis ir lūpų balzamas kietos formos – šie daiktai skysčiams nepriskiriami. Skysčiams nepriskiriamus daiktus galite gabenti įprastai.

    • Laima sako:

     Norėjau paklausti,kaip dėl mineralinės birios pudros, ar ją galima paprastai vežtis į Norvegiją ir kur įsigyti maišiukų sutalpinti skysčiams? taip norėjau paklausti ar visi skysčiai turi sudaryti 100ml, ar gali būti pvz., 10 buteliukų po 100ml?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Birią pudrą galite gabenti rankiniame bagaže įprastai, ji nepriskiriama skrysčiams. Maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste. Skysčių galite gabenti 10 vnt. buteliukų po 100 ml.

 69. Inesa sako:

  Sveiki,

  ar butu imanoma rankiniame bagaze gabenti mesos gaminiu, pavyzdziui rukytos vistos. Turiu didiji orlaivio bagaza i Kipra. Skrendu su Wizz air kompanija. Dekui

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti. Rekomenduojame mėsos gaminius gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

 70. Loreta sako:

  Laba diena,
  pirmą kartą pirkome bilietus į Romą, draugės vyras atliko check in ir atspausdino įlaipinimo korteles, ant tų įlaipinimo kortelių parašyta ‘registruotis internetu“, noriu paklausti art tos įlaipinimo kortelės reiškia, kad registracija įnternetu jau įvykdyta ir oruo uoste reikės pateikti tik tas įlaipini mokorteles, ar reikia dar atlikti kažkokius papildomus veiksmus, kadangi, gaunu vis laiškus iš Wizzeir, kurie primena apie artėjantį skrydi, registraciją, išvykimo laiką ir pan., ar šie laiškai tiesiog priminimas, ar dar kažko neatlikome.

  • Simona sako:

   Laba diena,
   Jūs viską atlikote teisingai. Jeigu turite atspausdintus dokumentus su barkodu ir ant kurių yra parašyta „Boarding pass“ arba „Įlaipinimo kortelė“ – tai belieka laukti savo skrydžio laiko :)
   Aviakompanija priminimus siunčia automatiškai.

  • Justina sako:

   Sveiki,
   Ar galima pasiimti rankinį bagažą,kurio išmatavimai 47x37x21,nesumokėjus mokesčio? Bagažas neviršija norodytų matmenų 56x45x25,už kuriuos jau reikia mokėti.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair nemokamai galite gabenti bagažą, kurio išmatavimai neviršija 42x32x25 cm. Jei Jūsų bagažas viršija nurodytus matmenis, tuomet Jums reikia įsigyti didelio orlaivio salono bagažo paslaugą.

 71. gretaeta sako:

  Sveiki dar kartą!

  Bėda tame, kad jau bilietus jau turime tik visai neseniai Raynair pranešė, kad pavėlina skrydį, todėl persėdimui į WIzzair (Milano Bergamo oro uoste) lieka tik 1,5h. Ir dar registruotas bagažas. Galbūt reiktų pirkti papildomą bilietą vėlesniam laikui? Ar rizikuoti?

  • Simona sako:

   Paprastai registracija į Wizzair skrydį yra baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Tai Jums lieka 1 val. 10 min. bagažo atidavimui, registracijai. Teoriškai šio laiko turėtų pakakti, bet ar viskas vyks sklandžiai – mes tikrai negalime nuspėti.

 72. gretaeta sako:

  Sveiki!

  Norėjau paklausti ar įmanoma persėsti iš vieno lėktuvo į kitą per 1,5h(tokia trukme tarp skrydžių) su registruotu bagažu? Persėdimas vyks Milano Bergamo oro uoste.
  Iš anksto dėkoju

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame rinktis ilgesnį persėdimo laiką, nes 1,5 valandos gali būti per trumpas laikas tarp skrydžių.

  • Ernestas sako:

   Sveiki pirkau bilietus internetu ir blogai suvedziau paso galiojimo termina menesi sumaisiau ka daryti ?

   • Simona sako:

    Sveiki, Ernestai,
    Jeigu dar nėra padaryta registraciją, duomenis galite keisti. Jeigu jau atlikote registraciją, susisiekite su bilieto pardavėju, kad pakeistų duomenis arba tai padarykite atvykę į oro uostą.

    • Ernestas sako:

     Norejau paklausti kurioje vietoje eina pakeisti orouste?

     • Simona sako:

      Teiraukitės informacijoje.

     • lina sako:

      ar galiu skristi i lietuva ir grysti i anglija jeigu, ID korta galiojimo laikas baigiasi geguzes men 02 diena. o planuojama kelione balandzio pirma savaite.gal reikia daryti naujaID?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Galite keliauti iki paso galiojimo pabaigos.

 73. Lidija sako:

  Laba diena, skrendu iš Vilniaus į Angliją. Skrendu su kūdikiu ir vaiku, įlaipinimo pirmenybės nesu įsigijusi ar ji man bus taikoma? Taip pat norėjau paklausti kur ir kaip man įregistruoti vežimėlį kelionei?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei pirmenybinio įlaipinimo paslauga neįsigyta – ji nėra taikoma.
   Vežimėlį galėsite atiduoti prie lėktuvo trapo.

   • Lidija sako:

    Dar norėjau pasitikslinti, mano vaikui (nuo 2 metų) priklauso nemokamas rankinis bagažas? galėsime neštis du mažus krepšius?

    • Milda sako:

     Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus priklauso mažas orlaivio salono bagažas nemokamai.

    • LAURA sako:

     Sveiki. Skrendu su wizzair i Norvegija. Su nemokamu mazu bagazu. Noriu suzinoti:
     1. Ar galiu skraidinti 10 pakeliu cigareciu? (4pakeliai vienos rusies ir 6kitokios)
     2. Ar galima dvi vytintas desras vakuume gabentis?
     3. Ar galima alkoholio gabentis siame bagaze?
     4. Ar nusipirkus alkoholio duty free parduotuveje mane ileis i lektuva su juo?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      1. Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. (10 pakelių) cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus;
      2. Galite gabenti;
      3. Galite, jei įsigysite duty free parduotuvėse;
      4. Taip.

  • vilma sako:

   noreciau paklausti,bilietus pirkau spalio 30 internetu,gavau patvirtinima,gavau saskaita faktura ,.skrisiu gruodzio 17,atgal sausio 14,Kaip man gauti bilietus,ir ar galiu abu is karto atsissviestiar kaip ten,internetu uzsiregistruoti

   • Simona sako:

    Sveiki, Vilma,

    Jūs turite atlikti registraciją, t.y. suvesti keleivio duomenis. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad gautumėte visą tikslią informaciją.

 74. Agnė sako:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti, jei nesvarbu kokį orlaivio bagažą turi, įsigijus duty free prekių , jas reikia susidėti į tą bagažą, kurį nešies į saloną? Ar jos gali tiesiog būt atskirai, ne orlaivio bagaže?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Prekes įsigytas duty free parduotuvėse rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 75. Dominyka sako:

  Sveiki. Norejau paklausti, ar skrendant su WIZZAIR is D. Britanijos i Lietuva, rankiniame bagaze galima su savim veztis benzinini ziebtuveli? jei galima, ar jis privalo buti neuzpildytas ar gali buti su benzinu viduje? Kaip pakuoti?:)

 76. Leda sako:

  Sveiki, kudikiui iki 2metu amziaus nemokamai skraidinama vezimelis ir automobiline kedute ar tik vienas is siu daigtu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • lina sako:

    Sveiki. Mes su vyru esame anglijoje. Musu 3 metu vaikas Lietuvoje. Per wizz air nupirkome bilieta jam ir mociutei atskraidinti vaika pas mus i anglija. Ar reikia kokio patvirtinimo is notaro? Mes sutikimo parasyti negalime nes kaip minejau esame ne Lietuvoje. Kokiu dokumentu reikes? Aciu

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

     • Vida sako:

      Sveiki,
      kodel skrydis Olesundas- Vilnius rodomas tik iki spalio men.? Ar veliau nebeskraidys?

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Ne visos aviakompanijos pateikia skrydžių tvarkaraščius tokiems tolimiems laikotarpiams. Prašome patikrinti skrydžius vėliau.

 77. Rimgaudas sako:

  Sveiki, turiu nusipirkes bilieta ir su manimi keliauja vaikas iki 2 metu. Noriu pakeisti skrydzio data kiek tai kainuotu? Taip pat pakeitus data mano vaikui suiena 2 metai. Ka reiktu daryt ir kokie mokesciai butu taikomi? Beja bilietas butu pigesnis nei dabar esu isigijes. Aciu.

 78. Tomas sako:

  sveiki. Rašydamas varda ir pavardę, rašiau pavarde su lietuviškom raidėm, bet sistema nepraleido, įrašiau vietoj č raides, raide c, praleido, viska patvirtinau, ir sekmingai apmokejau. Bet ar negali taip nutikti, jog sulaikys, ir nepraleis manęs dėl neva neatitinkančios pavardės ID ir biliete? ką tokitu atvėju turėčiau daryti?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vedant duomenis turite juos rašyti lotyniškomis raidėmis. Tai, jog Jūsų bilietas bus be lietuviškų rašmenų problemų kilti neturėtų.

 79. leo sako:

  Laba diena, bilietus uzsake turfirma,atspaudinus pamaciau kad yra irasytas DIDELIS ORLAIVIO SALONO BAGAZAS 1 ,ar turiu uz tai papildomai sumoketi? ar jau viskas iskaiciuota i bilieto kaina?

 80. robertas sako:

  sveiki, norerejau grazinti Wizzair bilieta, niekur nerandu informacijos kur ir kokia forma reik uzpildyt.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl bilietų grąžinimo taisyklių rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio įsigijote bilietus.

 81. Egle sako:

  Laba diena, nupirkau bilietą bagažas įskaičiuotas iki 32 kg, ar galima lagamina kuris pvz. sveria 25 kg papildomai pasiimti krepšį kuris sveria pvz. iki 7kg . Nereikes damokėti? Važiuoju į Jungtinę Karalystę.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti 2 bagažo vienetus jei papildomai įsigysite antro registruoto bagažo paslaugą.

 82. Paulina sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti..
  Ieškojau informacijos internetinėse svetainėse, tačiau niekur neradau tikslaus atsakymo..
  Visur minima jog iki 15m. vaikams leidžiama skristi su tėvų leidimu.
  O ties šešioliktais metais visa informacija baigiasi..
  Dabar man 17m. Laukia kelionė į UK. Kartą važiavau mikro autobusu, jokio sutikimo nereikėjo. O kaip su lėktuvais? Ar man vis tebereikia kokio raštiško sutikimo?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaikams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

   • Daiva sako:

    Laba diena,
    jau uzsiregistravome internetu skrtdziui su Wizzair i Paryziu,
    taciau,tik tada apsiziurejome,kad registravome maza salono bagaza.
    Ar galima internetu dasimoketi uz didesni salono bagaza,ar jau tik
    oro uoste.Jei galima,tai ar ir griztamajam skrydziui galima dasimoketi
    isskrendant?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Galite pridėti papildomas paslaugas susisiekę su portalo administratoriais arba prisijungę prie savo paskyros.
     Taip pat tai galite atlikti iri oro uoste.

 83. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus trims žmonėms (tarp keleivių neesu) iš wizzair, gavau el. paštu patvirtinimą, tačiau įlaipinimo bilietų nėra. Kaip juos turėčiau gauti? Dėkui.

 84. Milda sako:

  Sveiki,
  Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

 85. Brigita sako:

  Sveiki, Lapkričio 2d. Yra skrydis iš Olesundo (AES) į Vilnių (VNO) ar tas skrydis yra tiesioginis?

 86. Lukas sako:

  Sveiki.norejau paklausti,ar i Norvegija galiu skristi su tapatybes kortele(senesne,be cipo),ar reikia butinai paso.aciu.

 87. Avai sako:

  Sveiki,
  gal žinote , kada vėl bus atnaujinti skrydžiai į Ukrainą ?

 88. Akvile sako:

  laba diena norėjau pasiteirauti dėl skrydžio laiko. Išvykimo data 05 SPL 2014 vartų uždarymas 05;20 Išvykimas 06;00 Tai noriu sužinot kaip skaičiuoti laiką ? Ar spalio 4 naktį turiu išvykti (nes spalio 4 natis jau bus spalio 5d) Ar reikia vykti spalio 5 naktį(jau bus spalio6 rytas)?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skaičiuokite kalendorines dienas ir laiką. Jūsų skrydis, pagal pateiktus duomenis, spalio 5 d.

 89. Brigita sako:

  Sveiki,
  Man yra 15 metu. Ar galiu viena su tėvu sutikimu skristi į Norvegija?

  • Simona sako:

   Sveiki, Brigita,

   Galite skristi su tėvų sutikimu, bet tik įsitikinkite ar aviakompanija, kurią išsirinkote, leidžia 15 m. vaikams skristi be lydinčiojo asmens.

 90. Remigijus Danielaitis sako:

  Laba diena.Turiu nusipirkes Bilietus skrydziams 2014/09/26 d is Rygos i Bergen ir 2014/09/29 is Bergen i Ryga.Atsirado netiketu priezasciu ir noreciau atideti siuos skrydzius vienai savaitei.Kaip galiu atlikti pakeitimus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kuo greičiau susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus.

 91. Greta sako:

  Sveiki, man yra 15m. ar galiu skristi iš Lietuvos į Norvegiją su 17m. asmeniu? ( orokompanija wizzair )

 92. Gintarė sako:

  sveiki, man yra 16m ar galiu lėktuvu skristi su kūdikiu iš Norvegijos i Lietuva arba iš Lietuvos į Norvegija, orokompanija wizzair?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Asmenys nuo 16 metų gali prisiimti atsakomybę už nepilnametį asmenį.
   Lydintis suaugusysis ir vaikas turi rezervuoti bilietus vienu užsakymu.

 93. Greta sako:

  sveiki, man yra 15m ar galiu skristi i kita šalį su 17m asmeniu su wizzair orokompanija?

 94. Inesa sako:

  Sveiki,norejau paklausti pirkau bilietus y no. Ir pradejau registracija. Viskas siaip yra gerai bet kodel manes nereikalavo nei pazymeti ar skrisiu su kortele ar su pasu. Ir siaip kitu domenu. Tik vardo ir pavardes tereikia. Dabar esu pasimetusi ir nezinau ar teisingai uzsiregistravau.

 95. Edita sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta Stavangeris-Vilnius ir atgal, taciau atgal negaliu skristi. Ar imanoma kaip nors atsaukti bilieta atgal?

 96. Živilė sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima kūdikį iki lėktuvo neštis automobilinėj kėdutėj, o ne vežime? Ir dar klausimas: ar skrendant su kūdikiu yra pirmenybinis laipinimas jo atskirai neįsigijus? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Automobilinę kėdutę galite atiduoti prie įlaipinimo trapo. Pirmenybinio įlaipinimo paslauga teikiama tik šią paslaugą įsigijusiems asmenims.

 97. auste sako:

  Ar galima 15 metų vaikui skristi vienam? Ar reikia notaro patvirtinimo? Be to, perkant bilietą spausti „vienas suaugusis“? Nes pasirinkti tik 1 vaiką neleidžia sistema.

 98. Greta sako:

  Sveiki,
  Man 17 metu ir zadu skristi is lietuvos i anglija ir atgal. Ar butinas notaro patvirtinimas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams iki 18 m. keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 99. Tomas sako:

  Sveiki,
  Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
  suaugusiųjų palydos.Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Tomas sako:

    Laba diena,
    Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą be
    suaugusiųjų palydos.Planuojame keliauti su Wizzair.Ačiū

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Taip, tokio amžiaus vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi. Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 100. laisvis sako:

  sveiki,kiek galima su savimi gabenti cigaraciu i Olandija? aciu

 101. Anastasija sako:

  Sveiki, norejau dabar uzsisakyti bileta, taciau negaliu uzeiti i savo akaunta. Gal ivedu ne ta slaptazodi, okay. Bet ir slaptazodzio man nesiuncia jie. Galeciau sukurti kita pasta, bet ten yra discount club. Ka man daryti? Gal jus galite pakartotinai issiusti man nauja slaptazodi, pastas lacarmaa@gmail.com Aciu!

 102. Alma sako:

  Sveiki,
  jei negalu atvykti į skrydį ar būtina jį atšaukti ir ar taikomi kokie nors mokesčiai?

 103. Vaida sako:

  Cia papildymas del 12 metu berniuko galimybes skristi vieno be tevu is Vilniaus i Londona su Wizzair.

  • Milda sako:

   Nelydimi vaikai su Wizzair aviakompanija gali keliauti nuo 14 metų. Šiuo atveju reikalingas lydintis asmuo bei 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 104. Paulius sako:

  Ar galima į salono bagažą(krepšį) įsidėti Go pro kameros metalinį, teleskopinį laikiklį? Suskleistas ~30cm.

 105. Jurate sako:

  Sveiki, su Wizzair skrendame į Londoną. Ar nusipirkus duty free cigarečių blokus, juos galima neštis i lėktuvo saloną atskirai ar turi būtinai tilpti į rankinį bagažą? Ačiū

 106. Rimgaudas sako:

  O registruotame bagaze galime gabenti?

  • Milda sako:

   Jei datalė naudota – jos negalite gabenti lėktuvu. Tikslesnės informacijos rekomenduojame teirautis aviacijos saugumo tarnyboje.

 107. Rimgaudas sako:

  Dar noreciau pasitikslinti del draudziamu daiktu gabenimo kad juose minima buki daiktai kuriais galima suzaloti. Tai ta automobilio detale kaip ir butu kazkas panasaus i toki daikta.

 108. Rimgaudas sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris 4 kg., detale metaline ir ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui? aciu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei detalė nenaudota – galite gabenti. Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos negalite.

 109. Tomas sako:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus ir nurodžiau mažą salono bagažą, ar darant check-in yra galimybė nurodyti ir sumokėti už didelį salono bagažą? Kaip kitaip galima susimokėti už didelį salono bagažą?

 110. rimgaudas sako:

  Sveiki noreciau paklausti ar galiu salono bagaze veztis automobilio detale? Detales svoris yra 4kg. Visa metaline ilgis mazdaug toks koks leidziamas salono bagazo ilgiui?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei detalė naudota – gabenti lėktuvu jos nerekomenduojame. Dėl tikslesnės informacijos rekomenduojame kreiptis į Aviacijos saugumo tarnybą.

  • Vaida sako:

   Sveiki, ar gali skristi 12 metu berniukas vienas? Ar reikalingi kokie dokumentai, jei taip tai kokie? Dekoju

 111. Giedrė sako:

  Sveiki.
  Niekaip nesuprantu ar galiu su savimi gabentis skėtį?
  Bet ne tą mažiuką,kurį galima susilankstyti ir įsidėti į rankinę.
  Jį noriu įsidėti į registruotą 32 kg. bagažą?
  Ačiū už atsakymą.

 112. Ilona sako:

  Sveiki dar karta,manau netiksliai uzdaviau Jums klausima. Atskridau is Vokietijos i Lietuva su kudikiu bilietai buvo atspauzdinti du ant dvieju A4 formato lapu, dabar skrendu su kudikiu atgal i Vokietija bilietus mano ir kudikio atspauzdino ant vieno A4 formato lapo kodel? Ar neturesiu problemu Vilniaus oro ouste kaip nuples sakneles jei bilietai ant vieno lapo? Iskarto dekoju uz atsakyma

  • Milda sako:

   Jūsų bilietas yra skrydžiui į 1 pusę, daugiau šio bilieto Jums nebereikės, tad nėra skirtumo ar įlipant į lėktuvą bus nuplėšta bilieto šaknelė.

 113. Ilona sako:

  Bet kai skridau is vokietijos i lietuva kudikiui ir man bilietai buvo ant dvieju atskiru lapu ar tikrai neturesiu problemu oro uoste? Aciu uz atsakyma

  • Milda sako:

   Gali būti, kad skrydžiai vykdomi skirtingų aviakompanijų. Todėl ir bilietai skiriasi.

 114. Ilona sako:

  Labas rytas,skrendu i vokietija su kudikiu,atsispauzdinau bilietus bet kazkodel mano ir vaiko spauzdina ant vieno lapo ar nebus problemu oro uoste?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikio bilietas ir jūsų bilietas turi būti viename lape, kadangi kūdikis keliauja ant Jūsų rankų ir jam atskira sėdėjimo vieta neskiriama.

 115. Greta sako:

  Laba diena, nupirkau bilietus is anglijos i lietuva sau ir mano vaikui. kai isskrisim jinai dar bus infant bet kai grisim jau nebe ir dukros data yra blogai nurodyta kaip galiu tai pakeisti?

 116. Elen sako:

  sveiki,
  ar galiu i nemokama rankini bagaza pasiimti rankini maza dujini degikli (be duju balionelio)? http://www.montismagia.lt/sport/product/1580/

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei degiklis buvo naudotas – gabenti lėktuvu negalite. Jei nenaudotas – galite gabenti.

 117. Milda sako:

  Sveiki,Ar galima skristi su kortele nors uzsakinejau bilietus su pasu, ir cekinas atliktas su pasu.Nes atgalinio skrydzio metu jau bus isduotas naujas pasas ,ka daryt sioj situacijoj?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite susisiekti su aviakompanija ir pasikeisti duomenis arba kelionės metu turėkite asmens tapatybės kortelę ir senąjį pasą.

 118. Lauryna sako:

  Sveiki,
  1)Ar veido kremas ir pudra yra laikomi skysciu ir juos butina deti i specialu maiseli norint tureti rankiniame bagaze?
  2)Ar galima ziebtuveli tureti rankiniame bagaze?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   1. Kremas – skystis, pudra (biri) – ne skystis, pudra (skysta) – skystis. Būtina gabenti skysčius rankiniame bagaže pagal skysčiams taikomus reikalavimus.
   2. Žiebtuvėlius gabenti lėktuvu – draudžiama.

 119. jurgita sako:

  Turiu nusipirkusi sau bileta ir dabar noriu nusipirkti biletus is anglijos I lt ir atgal kaip galeciau prie savo skrydzio nusipirkt savo sunui bileta is lt I anglija jam 11m ir as nuekaip nerandu kaip jam ji nupirkti

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite pirkti bilietą kaip suaugusiam asmeniui. Po bilietų pirkimo būtina sujungti rezervacijas.

  • Nadezda sako:

   Laba diena, norejau suzinoti, man reikia skristi is Lietuvos i Anglija esu nescia 25 savaites, noriu skristi menesiu.Atgal planuoju skristi kai bus 34 savaites, ar is edinburgo tikst pazyma isduota lietuviu kalba? ar mane gali neilesti i lektuva?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės po 34 nėštumo savaitės neskraidinamos. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Rekomenduojame turėti nėštumo pažymą išrašytą ne vėliau kaip savaitė iki numatytojo skrydžio, nes nėštumo būklė per mėnesio laikotarpį gali stipriai kisti.

 120. Sigita sako:

  Laba diena, skridau 08.02 iš Barselonos su Wizzair. Ar teisingai elgėsi oro uosto darbuotojai, praėjus visas kontroles, apsipirkus duty free ir ruošiantis lipti į lėktuvą, sugalvojo matuoti, ar kuprinė atitinka mažą orlaivio bagažą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pagal galiojančias taisykles jūs orlaivio salone galite gabenti tik nustatyto dydžio bagažą. Bagažo apimtis po apsipirkimo duty free parduotuvėse taip pat negali viršyti nustatytų normų. Kilus įtarimams oro uosto darbuotojai gali patikrinti jūsų bagažo išmatavimus dar kartą.

 121. Egle sako:

  Sveiki, is Anglijos skrisiu i lietuva su wizzair, ir taip pat busiu lydimasis asmuo 14metu mergaitei. Ji turi originalu gimimo liudijima. Ar reikia dar kazkokiu papilloma dokumentu?ar uztenka tik jos gimimo liudijimo?man paciai 19metu.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nepilnamečiai nelydimi gali keliauti nelydimi. Būtinas pasas arba ID kortelė.

 122. Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar bagaze galima vesti vaistus ar jiems reikia specialiu maiseliu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Vaistams specialūs maišeliai nereikalingi. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 123. Lina sako:

  laba diena,norejau paklausti ar skrendant wizzair lektuvu stiuardeses kalba lietuviskai skrydzio metu ar tik anglu kalba?

 124. AF sako:

  Sveiki.
  Ar galima atšaukti skrydį neštukei, kuriai skristi nerekomenduoja gydytojas?
  Ir jeigu bilietas buvo pirktas ten ir atgal, keičiant pavardę abiems skrydžiams reikės mokėti dukart?

 125. Auste sako:

  Labas vakaras,
  nusipirkau bilietus į Italiją ir užsisakiau registruotą bagažą, tačiau prie galutinio užsakymo kažkodėl yra prirašytas ir didelis orlaivio salono bagažas kurio neužsakinėjau ir už jį tikrai nemokėjau. Gal galėtumėte paaiškinti kodėl jis ten yra? Nes iškilo neramumas dėl to kad netektų už jį susimokėti oro uoste, nors jo net neturėsime.

 126. Sandra sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti, jeigu bilieta uzsisakiau be bagazo, galima ji uzsisakyti pries skridi oro uoste?

 127. vaida sako:

  sveiki iskilo mums toks klausimas norime pirkti bilietus kai iskrendam vaikas dar yra infant o parskrendam lygiai ta diena kai yra vaiko gimtadienis tai 2metukai ar reikiaa jau pirkti vaikiska bilieta ar dar skaitosi infant,aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pirminiam skrydžiui pažymėkite, jog keliaujate su kūdikiu. Atgalinius bilietus pirkite pažymėję, jog keliaujate su vaiku.

 128. Auste sako:

  Laba diena,
  užsakinėjau bilietus į Italiją rugpjūčio mėnesį per rezervacijos.lt ten padariau check in’ą ir bilietus jau gavau.Ar dabar reikia daryti antrą kartą per wizzair check in’ą ar jau nebe?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su portalu iš kurio pirkote bilietus.

  • sandra sako:

   sveiki,skrisiu su wizzair,turiu rankini nemokama bagaza 50 30 25,tik is ilgio ilgesnis nei reikalavimai,ar galiu ji gabnt kaip nemokama?ar galima dar papildomai tireti rankinuka per peti maza?noriu vezti dvi profesionalias kirpimo zirkles iki 6 cm asmenimis,jas galima vezti rankiniame bagaze?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Wizzair skrydžiai vykdomi nurodant, kad orlaivio salone galimas tik vienas vienetas rankinio bagažo. Visi papildomi krepšiai, rankinės turi sutilpti Jūsų bagaže. Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm, galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – galite gabenti kaip didelį oraivio salono bagažą, už papildomą mokestį. Jei žirklių ašmenų ilgis neviršija 6 cm – galite gabenti.

 129. Daiva sako:

  Sveiki. Spalio mėnesiui turiu bilietus į Tel-Avivą, tačiau esant tokiai situacijai šioje šalyje tikrai nebeplanuoju ten skristi. Ar yra koks nors būdas susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus motyvuojant dabartine situacija šalyje ir tuo, kad pati aviakompanija buvo sustabdžiusi skrydžius? Ačiū.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame kreiptis ten kur pirkote bilietus, nes tik jie gali suteikti naujausią informaciją apie Jūsų užsakymą. Šiuo metu spalio mėnesio skrydžiai nėra sustabdyti.

 130. Jovita sako:

  Laba diena, sestadieni skrendu i Anglija su Wizzair. Esu nescia 27 savaites. Ar privalau tureti pazyma, irodani mano nestumo laika? Ar gali buti taip, kad be nestumo pazymos busiu neileista i lektuva?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

 131. Daiva sako:

  Sveiki,
  Ar jau nusipirkus bilieta su dideliu orlaivio salono bagazu yra galimybe orlaivio salono bagazo atsisakyti ir isigyti registruoto bagazo vieneta?

 132. neziniuke sako:

  Sveiki, as uzsisakiau skrydi rupjucio 24 is londono lutono i vilniu. ar butu galima atsaukti uzsakyma ir susigrazinti pinigus|?

 133. Elena sako:

  Laba diena,
  as nupirkau Wizzair bilieta kelionei pirmyn-atgal, bet pasikeite mano planai ir dabar as neskrisiu pirmyn. Ar galesiu as tokiu atveju pasinaudoti atgaliniu bilietu? Ar nebus anuliuota mano rezervacija, jeigu as neatvyksiu i pirmini skrydi?

  Is anksto dekinga.

 134. Milda sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti populiariuju ir nepopuliariuju sezonu datas.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Populiarusis sezonas: 2014 balandžio 17-29 d. ir birželio 7 d. – rugsėjo 28 d., 2014 m. gruodžio 13 d. – 2015 m. sausio 11 d. (pradžios ir pabaigos datos nurodytos imtinai).

 135. Laima sako:

  Laba diena. Dukrai 15 metų. Ji planuoja skristi su Wizzair į Norvegiją kartu su drauge ir draugės mama. Ar reikalingas notaro patvirtintas tėvų sutikimas? Ačiū

 136. Laima sako:

  Pirkau bilietą dviems, bet patvirtinimo kodas tik vienas. Ar taip ir turi būti?

 137. Rūta sako:

  Sveiki, ar galima didelį orlaivio bagaža pakeisti į registruotą primokant skirtumą? Iki skrydžio liko 8 dienos, jau turime įlaipinimo talonus.

 138. Marek sako:

  Laba diena.Mes skrisim Vilnius-Larnaka,parasikit prasom per kokies salis praeina marsrutas?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl tikslaus maršruto rekomenduojame kreiptis į portalą kuriame pirkote bilietus ir susisiekti su portalo administratoriais.

 139. Ričardas sako:

  Kas jeigu neteisingai ivedžiau paso numerį arba galiojimo pabaigos datą? Ar šiuos duomenis galima pakeisti ir ar tai kainuos?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Taip. Gali kilti problemų. Duomenų keitimo paslauga – mokama.

   • Ričardas sako:

    O kiek tai kainuotų?

    • Milda sako:

     Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

     • Eleonora sako:

      Sveiki,
      kiek dienų iki skrydžio galima užsakyti bilietus internetu ir pervesti pinigus. Ir, jei didelis orlaivio bagažas per didelis, yra mokama bauda ar jo neleidžia pasiimti? Ačiū

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Bilietai perkami turi būti iš karto po užsakymo. Jei jūsų gabenamas bagažas viršys didelio orlaivio salono bagažo išmatavimus – galite jį gabenti už papildomą mokestį kaip registruotą bagažą.

 140. Vilma sako:

  Sveiki, skrendame i Milana, imame rankini bagaza i lektuvo salona.Ar galetume i salona kartu paimti ir lietuviska konditerijos gamini sakoti,supakuota i dezute..? Labai noretume vezti dovanu :)

 141. Vilma sako:

  Laba diena. Esu labai supykusi, nes siand.isskrido vaikai i Bergena 13,10val. su vienu mazu vaiku ir su kūdikiu. Atskridus i Bergeną paaiskėjo, kad vaikišką vežimėlį bendrovė kazkur pametė(kažkas kažką sumaišė). kainos už taksi didžiulės, tačiau be vežimėlio taksi butina. Kada gaus ir kaip pristatys i vieta vežimėli neaišku. Kas ir kokiu būdu kompensuos tas išlaidas.

 142. Ausrine sako:

  Laba diena, rugpjucio menesi skrisiu su kudikiu 4 menesiu is Londono I Vilniu su wizzair oro linijomis. Ar galima naudoti vezimuko remus ant kuriu su specialiais adapteriais uzsideda masinine sedyne? Ar cia skaitysis kaip vienas vezimukas kuris nemokamai bus vezamas? Prasau atsakykite :) Aciu

 143. Giedrius sako:

  Sakykit o kaip butu geriau supakuoti atskirai tas baterijas,turiu omenyje kokiu budu? Ir pakrovejas irgi turi buti supakuotas? Labai aciu uz atsakymus!Geros Jums dienos…

 144. Erika sako:

  Laba diena,

  Mano nestumas keliones metu bus 25 savaites, taciau del viso pikto noreciau tureti su savimi gydytojo pazyma del nestumo, mat pilvukas didelis ir gali buti sunku irodyti, kad yra kitaip. Ar yra butent wizz air kompanijos nestumo pazymos forma? O gal galioja tiesiog gydytojo nuoziura israsyta pazyma.
  Dekui uz atsakyma

 145. Giedrius sako:

  Laba diena,wizzair kompanija skrisim is UK I Latvija. Kartu skrenda kudikis iki 2 metu. Ar galime tureti bagaze su savimi vaiko pasiklausymo racijas(baby monitor). Ar tai nesukels mum problem orouoste? Labai didelis aciu uz atsakyma. Geros dienos!

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti, jei prieš kelionę išimsite baterijas ir supakuosite atskirai.

 146. Zygis sako:

  Sveiki, taigi yra uzsakyti bilietai i lietuva ir atgal, is UK, Man 14 metu, ir noriu paklausti, ar reikia tevu sutikimo kad skrisciau vienas is UK i lietuva su wizzair.com kompanija, Ir ar nereikes jokiu sutikimu, skrendat atgal is lietuvos i anglija kad galiu vykti be lydincio asmens ir be tevu, o jeigu reikia, gal galite pasakyti ka reikia rasyti kad notaras patvirtintu.

 147. VIKTORIJA sako:

  Sveiki, ruošiamės skristi su 1 metukų vaiku ir norime pasiimti sulankstomą vežimėlį kurio sulankstyto ilgis yra 1 m 15 cm ir 25 cm pločio ar reikės už jį mokėti? Ir ar galima vežimėlį priduoti kartu su registruotu bagažu?

 148. Renata sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar mano dukra 15 metu gali keliauti is Olandijos i Lietuva be tevu patvirtinimo su savo asmens kortele su Wizzair kompanija?

 149. Aušra sako:

  Laba Diena. Ar galiu gabenti rankineje taseje nevakunuota, rukyta zuvi? Apie 1kg. Skrendu su raynair kompanija. Aciu.

 150. Agne sako:

  Laba diena,
  Skrisiu su dideliu rankiniu bagazu (uz ji jau sumokejau, kai rezervavau skrydi). Norejau suzinote, ar siame rankiniame bagaze galima veztis du nesiojamuosius kompiuterius (viena kampiuteri veziuosiu taisyti)?

 151. doncas sako:

  jei pametei koda cekinui kaip kitaip pasidaryt cekina ?

 152. Aušra sako:

  Sveiki. Ar rankineje tašėje galiu vežtis plaukų tiesinimosi žnyples? Skrendu su Raynair kompanija. Ačiū už atsakymą.

 153. edvinas sako:

  wizzair

 154. Karolina sako:

  Sveiki, šeštadienį išvykstame su wizzair į Izraelį, turime tik rankinį bagažą, ar galite tiksliai nurodyti rankinio bagažo matmenis ir maksimalų svorį, nes visur informacija skiriasi..Beja kokį kiekį cigarečių galime vežtis?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti nemokamai mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Už papildomą mokestį galite pakeisti mažą orlaivio salono bagažą į didelį orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 56x45x25 cm, svoris neribojamas. Registruoto bagažo išmatavimai 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg.
   Galite gabenti 250 vnt. cigarečių.

 155. Angele sako:

  Sveiki, ar galiu veztis registruotame bagaze plauku prieziuros priemones:sampunus,kondicionierius,plauku dazus ir nagu prieziuros priemones,tokias kaip nagu lakai,dildes?

 156. Ilona sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti ar 80 metu zmones gali skristi lektuvu vieni?

 157. edvinas sako:

  sveiki ar ant ilaipinimo korteles turi buti tik vardas,pavarde skrydzio nr laikas ir bruksniniai kodai ? ar neturi buti paso nr ar dar kokiu paso domenu ? uztenka tik su savimi pasiimti pasa ar kazko neirasiau registruodamasis
  ?

 158. Vytautas sako:

  Sveiki, esu 16 – metis. Mama užsienyje, ar gali tėtis duoti notaro leidimą man skristi vienam su WizzAir bendrove jeigu aš esu priskirtas mamos globai?

 159. Goda sako:

  Sveiki. norėjau pasiteirauti 1) ar reikia registruoti ir rankinuką tarkim kaip mažą orlaivio salono krepšį jei noriu rankinuką pasiimti į lėktuvą su savimi 2) jei daugiau sveria bagazo krepsys nei nurodyta, kokie ir kiek kainuoja papildomi mokesčiai.
  Dėkoju už atsakymą.

 160. Erikas sako:

  Ar galima susirasti bet koki zmogu oro uoste kuris skrenda i anglija pvz birminghama ryanair linijomis ir pasakyt kad isai mano palyda ar reik su juo pas notara nueit ar tik sutikimo reik kad mane isleidia?
  Ir ar wizz linijos renge keliones is vilniaus i liverpuli ?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei surasite tokį žmogų – puiku. Šiuo atveju registracija Jums bus oro uoste. Jūsų bilietų rezervacijos turi būti sujungtos.
   Aviakompanija Wizzair į Liverpulį skrydžių nevykdo.

 161. Erikas sako:

  Kokiomis dienomis skrendate be persedimu i liverpuli ir atgal?Svarbiausia kad butu ne ryana air paslaugos nes esu 15 metu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair į Liverpulį skrydžių nevykdo.
   Aviakompanijų sąrašą kuriomis gali keliauti asmenys nuo 15 metų galite rasti čia.

 162. Tomas sako:

  Sveiki. planuoju skristi iš Lietuvos į Donkasteri su Wizzair aviakompanija, tik niekur nerandu nurodyto leistino gabenamų cigarečių kiekio. taigi, kokį kiekį cigarečių galių gabenti į Didžiąją Britaniją?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

   • Aiste sako:

    Sveiki,mes norejome pasiteirauti, skrendame su Wizzair is Vilnius i Norvegija Alesunda,ar nesikeite, kad galima vezti 2 blokus cigareciu ir viena litra skysciu i viena bagaza. Taip pat norejom paklausti del sedimu vietu ar ilaipinimo korteleje jas raso ar sedim kur norim. Ar rankinis bagazas yra tik kuprine ar galima dar tureti su savimi pavyzdziui fotoparta su deklu ir rankine. iskart labai dekoju uz atsakymus

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).
     Keliaujant su Wizzair sėdėjimo vietos nėra nurodytos – galite sėsti ten, kur pageidaujate.
     Orlaivio salone galite gabenti tik 1 bagažo vienetą. Fotoaparatą rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 163. Daina sako:

  Sveiki, turiu skrydi su Vizz air is Vilniaus i Norvegija ir bagazas pats maziausias. Noreciau suzinoti kiek kainuotu didesnis orlaivio salono bagazas ir ar galima pries pat skrydi registruojantis susimoketi ar butinas isankstinis apmokejimas.

 164. Mindaugas sako:

  Sveiki, įsigyti penki suaugusių bilietai skrydžiui, bet faktiškai keliauja trys vaikai ir du suaugę. Kokiu būdu reikia registruoti nepilnamečius? Ar galimas pakeitimas savitarnoje? Sistema leidžia pridėti tik nuo 2000 m gimimo (kaip suaugusius). Ar bus papildomi mokesčiai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl iškilusių problemų susisiekite su portalu iš kurio pirkote bilietus.

   • Mindaugas sako:

    Taip ir darau, nes pirkta tiesiai per http://www.wizzair.com sistemą?

   • Haruna sako:

    Sveiki, norejau pasiteiraut. Turiu tiesiogini skrydi su wizzair gruodzio 13,I lietuva. laukiuosiu, skrydzio metu bus 28 savaites ir 4d.Ar yra kazkokia speciali medicinine pazyma?ar tiesiog gydytoja zinos? Planuoju pasimti pazyma diena pries skrydi is akuseres, jei nuspresciau pasilikti kaledom pazyma butu israsyta daugiau nei pries sav?ar galiu skris? Ar reikia israsyta nauja pazyma lietuvoj?ar reikia pries skrydzio informuot wizzair?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
     Rekomenduojame susisiekti su Wizzair skambučių centru ir aptarti jums iškilusius klausimus.

    • Renida sako:

     Laba diena,

     Ar įsigijus grupinės wizz discount club kortelę galima skristi dviems asmenims? (pirmą kartą skris trys asmenys).

     • Milda sako:

      Sveiki,
      Įsigijus minėtą kortelę ir sumokėjus atitinkamą mokestį kartu su kortelės turėtoju gali keliauti atitinkamas kiekis asmenų.

 165. Danielius sako:

  Sveiki, noreciau pastikslint ar WIZZAir skiria tam tikras vietas liektuve ? :)

 166. Rūta sako:

  Laba diena, sergu epilepsija,vaistus reikia vartoti kiekvieną dieną.Kokį kiekį asmeninių receptinių vaistų galiu gabentis,skrisdama su Wizair? Radau informaciją, kad reikia turėti receptą. Bet receptas lieka vaistinėje arba kompensuojamųjų vaistų knygelėje.Ar tinka recepto kopija?

  • Milda sako:

   Vaistų galite gabenti tiek, kiek nurodyta Jūsų recepte. Galite gabenti kompensuojamųjų vaistų knygelę arba recepto kopiją.

 167. Zita sako:

  Laba diena. Pirkau bilietus per jūsų agentūrą Vilnius-Korfu_Vilnius (06.28-07.05). Is Viniaus į Korfu bilietus atsiuntete. Kada gausiu grįžimo bilietus.

 168. Zana sako:

  Laba diena,
  Skrendu su kudikiu (kompanija wizzair) vietoje vezimelio vezames automobilio kedute (kaip suprantu, kad tai yra leidziama ir kedutes transportavimas yra iskaiciuotas i bilieto kaina) klausimas yra toks: ar reikes ta kedute registruoti oro uoste bagazo skyriuje, ar tesiog turesime ja paduoti ilaipinimo metu.
  Aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Automobilinę kėdutę atiduosite prie trapo.

   • Almantas sako:

    Laba vakara, Kai pirkau bilietus pazymejau kad perku registruta bagaza, mokejau 30 svaru I prieki ir 30 svaru atga. kai padariau check in ir atsispausdinau bilietus ten raso tik ‘small cabin bag’.. oro uoste kai paduosiu bilieta jie matys kad as pirkes bagaza pridavimui ?

    • Simona sako:

     Almantai,
     Jeigu jūs įsigijote didelį orlaivio salono bagažą turėtų rašyti: Large cabin bag: 1
     Jeigu registruotą – Checked in baggage: 1

 169. roma sako:

  ar galima rankiniame bagaze gabenti dziovitas zoleles-metas? ir ar galima isideti 3 kremo pakuotes po 50ml?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti. Kremus galite gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus.

  • lina sako:

   sakykite skrendu su wizzair ar galima 4m vaikui paimti 3buteliukus po 300ml kubus sulciu

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Sultis galite gabenti registruotame bagaže. Jei pageidaujate sultis gabenti rankiniame bagaže – rekomenduojame jas įsigyti Duty Free parduotuvėse.

 170. Ričardas sako:

  Laba diena,
  Skrendu į Kerkyrą, liepos 5d. W6 8041, grįžtu liepos 12d. W6 8042.
  Gavau užsakymo patvirtinimą. Registravausi skrydžiui internetu Vilniuje, gavau įlaipinimo kortelę. Kerkyroje registracija internetu negalima. Ar tai reiškia, kad grįžtant, prieš skrydį Kerkyros oro uote man užteks užsakymo patvirtinimo kopijos su patvirtinimo kodu ir registracija bus nemokama?

  Ačiū.

 171. Diana sako:

  Sveiki, mano nestumas skrydzio metu bus 23 savaites, ar gali reikalauti kazkokios pazymos irodancios nestumo laika? jog man 23 sav, o ne 28 sav. Kitas klausymas keliauju su 10 menesiu kudikiu kiek maisto ir kokioje taroje galiu isinesti i lektuvo vidu? ar butu imanoma lektuve kazkaip pasildyti kudikio piena? Ar jau reiketu paciai pasirupinti kazkokiu termosu su karstu vandeniu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakomapnija keliaujate?

  • Diana sako:

   Mes keliaujame snd su WizzAir.

   • Milda sako:

    Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 172. Erika sako:

  Ar vistiek reikia daryti chek in,jeigu ilaipinimo kortele man atspausdins oro uoste?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Patikslinkite su kokia aviakompanija keliaujate ir koks Jūsų skrydžio maršrutas?

   • Erika sako:

    Wizzair, Vilnius-Oslas

    • Milda sako:

     Jei užsisakėte registracijos oro uoste paslaugą jums kortelė oro uoste bus atspausdinta. Jei šios paslaugos neužsisakėte – atsispausdinti įlaipinimo kortelę turėsite pati.

 173. Audra sako:

  Sveiki. Kaip galetume nusipirkti registruota bagaza internetu? Bilietus rytojaus skrydziui jau turime ir esame isiregistrave.
  Aciu

 174. erika sako:

  Uzsisakiau bilieta kaip suaugusiam,nes nepastebejau,kad suauges,tai tas kuriam daugiau negu keturiolika,man keturiolika,turejau uzsakyt bilieta vaikui. Ar butinai reikia pildant informacija pazymeti amziu?nes kadangi skrydis uzsakytas suaugusiam,neleidziama pasirinkti mazesniu metu negu 1996,ar del to gali kilti bedu skrendant?

 175. Rugile sako:

  Sveiki,
  Planuoju uzsisakyti is Wizzair bilietus i Lietuva is Anglijos, tik turiu klausima..- mano vaikams pasibaige pasai, gausime laikinus keliones dokumentus, ar bus imanomas check-in i viena puse su laikinais keliones dokumentais? Dekoju uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti. Registracija skrydžiui į vieną pusę galima. Susisiekite su bilietų pardavėju.

 176. Vaida sako:

  Sveiki,

  Iki kokio vaiko amžiaus Wizzair nemokamai skraidina vienos dalies vežimėlį?

  • Vaida sako:

   Vienoje vietoje randu, kad vežimėlį į lėktuvą nemokamai priima, jei yra pirktas bilietas kudikiui (t.y. iki 2m), kitoje rašote, kad iki vaikų iki 3 metų vežimėliai skraidinami be papildomo mokesčio. Kaip yra iš tikrųjų?

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Kūdikiais laikomi vaikai iki 24 mėn. amžiaus. Ar vaikas iki 3 metų galės nemokamai gabenti vežimėlį priklauso nuo oro uosto darbuotojų požiūrio.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kūdikiais laikomi vaikai iki 24 mėn. amžiaus.

 177. Karolina sako:

  Sveiki, ar alima lėktuve naudotis nešiojamu kompiuteriu (be interneto)? Ar galima registruotame bagaže gabenti kavos pakelį? Skrendu su Wizzair.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite naudotis jei įjungtas skrydžio rėžimas, nebent kitaip nurodytų skrydžio palydovai.
   Kavą gabenti galite.

 178. mili sako:

  sveiki,ar gali 7metu mergaite skristi su stuardese palyda? ar butinas koks dokumenta ar tokios galimybes isvis nera. aciu uz atsakyma.

 179. Vika sako:

  Sveiki,
  Bilietai buvo pirkti iškart 6 žmonėms, patvirtinimo kodas yra vienas. Skrydžio laikas pakeistas, yra galimybė atsiimti pinigus. Ar įmanoma pinigus atsiimti tik dviem žmonėms? O kiti keturi skristų.

 180. Elena sako:

  Sveiki, ar galima Lietuvos oro uoste, DutyFree parduotuvėse atsiskaityti banko kortelėmis?

 181. Vaida sako:

  Kokiomis kalbomis tinka gydytojo pazyma? Skrydis is Bergeno i Ryga.

 182. Vaida sako:

  Ar 34 nestumo savaite dar galiam skristi,jei gerai viska supratau tai 34 dar galima o jau 35 – ne, taip?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite keliauti iki 34 nėštumo savaitės imtinai. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Nėštukės nuo 35 nėštumo savaitės nebeskraidinamos.

 183. Elena sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokia valiuta reikia atsiskaityti DutyFree parduotuvėse, Lietuvos oro uoste? Galima Litais?

 184. Greta sako:

  Man yra 12 metų. Ar galėčiau skristi su broliene kuriai 18 metų su WIZZAIR orokompanija?

 185. Egle sako:

  Niekaip nerandu skambuciu centro darbo laiko? Vistik numeris duotas angliskas, laikas irgi pora valandu skiriasi. Gal galite nurodyti laika kada galima skambinti i wizzair skambuciu centra?

 186. Gabijs sako:

  Sveiki, norejau paklausti jei as uzsisakau registruota bagaza iki 32kg ar butinai turiu pasiimti viena lagamina ar tase ar galiu pasiimti viena lagamineli ir tase kaip registryota bagaza kurie nevirsija 32kg kartu sudejus?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti 1 registruoto bagažo vienetą, kurio išmatavimai 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg. Jei gabensite daugiau bagažo vienetų – gali tekti gabenti kaip papildomą registruoto bagažo vienetą.

   • Rasuolė sako:

    Labas rytas,
    mano anūkui 6 m., gyvena Bergene. Ar būtų galimybė, atskridus į Bergeną, jį pasiimti iš oro uosto (jį atvežtų mama) ir parskristi atgal į Vilnių tuo pačiu lėktuvu?

  • Akvilė sako:

   Laba diena,

   Pirkdama bilietus padariau klaidą ir vietoj Ms įvedžiau Mr, ar galima tai pakeisti ar taip ir palikti?

   Dėkui.

 187. Jonas sako:

  Be jokiu Notaro pazymu del tevu sutikimo, jok vaikas nuo 16m gali skristi vienas ? :)

  O nuo 18 drasei ir uztikrintai gali keliauti vienas ? taip ?

 188. Jonas sako:

  Sveiki , sakykit nuo kokio amziaus gali skraidyti vienas zmogus nuo 18 ar 21 ? Link Tel Avivo ?

  Nes vienur vienaip raso kitur kitaip :)
  Dekui uz atsakyma :)

 189. Ieva sako:

  Laba diena,norejau paklausti,ar gali nepilnameciai vestis elektronine cigarete I Anglija
  Dekoju uz atsakyma!

 190. Gintaras sako:

  Sveiki. Skrendu su wizzair pirma karta. Turiu issipirkes registruota bagaza, norejau paklausti kox jo maximalus svoris gali buti? ( uz bagaza mokejau 26 svarus)
  Dekui.

 191. diana sako:

  ar gali vaikas 16metu skristi vienas is Norvegijos i lietuva

 192. Asta sako:

  Sveiki, ar galiu su ramentais ilipti i lektuva?

 193. Bozena sako:

  Sveiki,

  Nusipirkau bilieta su Wizzair ir pasirinkau nemokama orlaivio bagaza, dabar deliojuosi viska ir matau, kad mano kuprine virsys matmenis.
  Norejau pasitikslinti, prisijungus savo paskyroje reikia tik „prideti paslaugu“ ir pasirinkti kita orlaivio bagazo tipa? Nereikes papildomai ko nors atsispausdinti del pakeisto orlaivio bagazo tipo? Ir dar klausimas, koki max. orlavio bagazo svoris ? Aciu labai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Didelio orlaivio bagažo svoris nematuojamas. Dėl papildomų paslaugų užsakymo rekomenduojame susisiekti su bilietus pardavusia įmone.

 194. eglė sako:

  Laba diena. Ketinu keliauti su kūdikiu. Ar galima turėti papildomą tašytę kūdikio reikmenims neskaitant mano rankinio bagažo? Ačiū

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate? Jei su aviakompanija Wizzair nemokamai galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus bagažas nepriklauso. Kūdikio bagažas turi tilpti Jūsų bagaže.

 195. danguole sako:

  laba,uzsisakem bagaza i bagazo skyriu,koki rankini bagaza ,pagal ismatavimus galima veztis salone prie saves,nes turiu pusantru metuku suneli ,kuris skris kartu,aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate? Jei aviakompanija Wizzair nemokamai gabenamo mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas.

 196. Zlata sako:

  Sveiki,esu Rusijos pilietė,taciau turiu leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Leidimas gyventi galioja iki 2017 metu, taciau paso galiojimo laikas baigiasi liepos 6diena. Paso pratęsimas yra daromas ,taciau tai užtrunka 2menesius. Turiu bilietą i paryziu birželio 3diena. Po savaites atgalini bilietą. Taip PAT pasiskambinome i prancuzijos ambasada,pranese,jog praleis atgal i Lietuva paso galiojimo laiku. Ar galiu skristi paso galiojimo laikotarpiu i prancuzija?

 197. iIgnas sako:

  Sveiki ar mano sunus (nepilnametis) gali skraidinti cigareciu kelis pakelius , mažuoju keleivio bagažu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Nepilnamečiai asmenys cigarečių gabenti negali.

   • julia sako:

    Sveiki ar cia tiesa kad vaikui 15m per wizzair bilieta uzsakyt gali bet check in padaryt neleis, kad padaryt check in reik turet minimum 16m?

   • Renatas sako:

    Laba diena, ar Wizzair internetiniame puslapyje tuo pačiu metu galima pirkti atgalinį skrydį į Vilnių iš Romos oro uosto, nors iš Vilniaus skidai į Bergamo? Ar galima bus mokėti litais o ne eurais?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Perkant bilietus mūsų portale wizzair-skrydžiai.lt Galite įsigyti bilietus skrydžiui Roma – Vilnius. Apmokėjimas galimas litais.

 198. Miglė sako:

  Sveiki, jei salono bagaže po sėdyne telpa 42x32x25cm bagažas, o mano mažas lagaminėlis yra 43x33x25cm. Ar labai svarbu tie keli centimetrai?
  Ačiū už atsakymą. :)

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Oro uosto patikros dėžės išmatavimai yra 42x32x25 cm, jei manote, kad įtalpinsite savo bagažą galite bandyti keliauti. Jei jūsų bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą arba didelį orlaivio salono bagažą.

 199. Irma sako:

  Su wizzair mergaitei 7metai

  • Milda sako:

   Aviakompanija Wizzair nelydimų nepilnamečių iki 14 metų neskraidina. Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

   • Julija sako:

    Sveiki noriu uzsakyti savo broliui kuriam yra 15metu bilieta i Anglija per Wizzair. Man reik jam uzsakinet kaip adult? Ir ar reik jam su savim turet leidima nuo tevu ?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Tokio amžiaus vaikui bilietas perkamas kaip suaugusiam asmeniui. Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 200. Irma sako:

  Sveiki noriu uzsakyti vaikui bilieta i lietuva pas mociute ir noriu paklausti kaip uzsakyti bilieta vienam vaikui ir ar reike vaikui stuardeses vaikui 7metai aciu uz atsakyma

 201. Jovita sako:

  Laba diena,

  Rytoj su Wizzair kompanija skrisiu į Norvegiją. Noriu pasiteirauti ar į didelį orlaivio salono bagažą galima dėti margariną, jis yra sandariai uždarytas, pakuotėje. Taip pat noriu pasidomėti dėl daržovių. Ar ką nors iš daržovių galima vežti bagaže?

  Ačiū Jums už atsakymą.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Margarino gabenti galite tik pagal skysčiams taikomas taisykles. Daržoves galite gabenti.

 202. Eglė sako:

  Sveiki, atsitiko nenumatytų nesklandumų, mano skrydis gegužės 29d, tačiau aš negaliu skristi, ar galima atgauti pinigus, ką daryti?

 203. Keleivis sako:

  Labas vakaras,

  Noreciau pasiteirauti kokia pinigu suma svarais galiu tureti su savimi skrisdamas su wizzair is Lutono i Vilniu? Nuo kokios sumos reikia deklaruoti?

  Aciu uz atsakyma.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

 204. Mantas sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, ar yra galimybė jau užsirezervavus, bet nesumokėjus už bilietus su dideliu salono bagažu, kaip nors jį pasikeisti į registruotą bagažą primokant skirtumą?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Rekomenduojame daryti naują rezervaciją jei esate nesumokėję už bilietus.

 205. Ausra sako:

  Sveiki, draugai skrenda i Lietuva ir sutiktu kartu parskraidinti mano 7 metu sunu, pas mociute, bet jie jau yra nusipirke bilietus, ka tokiu atveju reiketu daryti, nes vaikams iki 12 metu reikia bilieta pirki su suaugusiu, ar yra kokia galimybe prijungti vaiko bilieta prie draugu?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Galite pirkti saugusiojo bilietą ir tuomet galima sujungti rezervacijas.

   • Ausra sako:

    Su Wizzair, o kaip tada sujungti rezervacijas? Ir ar reikalinga koks nors dokumentas, kad isleidziam savo sunu su draugais?

 206. Keleive sako:

  Dekoju , Jums uz isamia informacija :) Tuomet bandysiu kazkaip graziai sutalpinti. O jei nutiktu taip , jo neitelpa tase ar yra koks sprendimas?

  • Milda sako:

   Jei viršysite bagažo reikalavimus – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą.

 207. Ilona sako:

  Labas rytas,noriu skristi su wizair Dortmundas Vilnius bandziau uzsakyti bilieta per lt.iskilo problemu su pinigu pervedimu,esu vokietijoje o bankus duoda pasirinkti tik lietuvos,i elektronini pasta parejo zinute kad reikia pervesti pinigus,ar galima pervesti eurais ir aplamai ar tas bilietas yra issaugotas kol persiusiu pinigus?pasimeciau nezinau ka toliau daryti patarkire

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pervesti pinigus eurais galite. Wizzair bilietai nerezervuojami, kol negautas jūsų apmokėjimas (jis gali užtrukti iki 3 d.), todėl kaina gali kisti.

 208. Keleive sako:

  Labas vakaras :) Norejau pasiteirauti Jusu , skrisiu su aviakompanija wizzair ir iskilo klausimas. Papildomai bagazo neuzsisakiau tik rankini. Mano kelionines tases ismatavimai virs 50 bet ji lankstosi jei virsija nurodytus matmenys ant bilieto , bet nepergrusiu daiktu tasesje ar tai sukels man ptoblemu ? Dekoju.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Svarbu, jog sutalpintumėte savo bagažą į patikros dėžę. Jei keliaujate su mažu orlaivio salono bagažu patikros dėžės išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Jei keliaujate su dideliu orlaivio salono bagažu – patikros dėžės išmatavimai 56x45x25 cm, svoris neribojamas.

 209. Silvija sako:

  Sveiki, užsisakiau bilietus Balandžio 28 banko pervedimas pritvirtintas, tačiau bilietų dar negavau į el.paštą? Ar turėčiau nerimauti? Ar dar juos gausiu? Mano skrydis Birželio 19..

 210. neda sako:

  Sveiki . noreciau paklausti ar su rankiniu bagazu per wizzair galima vezti sviesta 250g ir gretine 500g ir rukitos desros . vilnius-london luton .aciu

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Sviestą galite gabenti. Grietinė priskiriama skysčiams, todėl reikia gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus. Rūkytą dešrą gabenti galite, svarbu, jog būtų sandariai įpakuota (geriausia vakuumas).

 211. Ana Guzyte sako:

  Laba diena,

  noreciau tapti “Wizz Discount Club” nariu. Pageidauju kad mano vardas korteleje butu uzrasytas Anna (su dviguba „n“), o ne Ana (su viena „n“ kaip nurodyta pase).
  Ar butu galima uzsiregistruoti lojalumo programoje kaip Anna Guzyte vietoj Ana Guzyte? Ar tai keltu problemu veliau perkant bilietus?

  Pagarbiai,

  Ana Guzyte

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Kortelę galite įsigyti pirkdami bilietus. Kortelėje nurodytas vardas ir pavardė turi būti tokie, kokie nurodyti asmens tapatybės dokumente. Daugiau informacijos ieškokite čia.

 212. Jevgenijus sako:

  Sveiki,
  norėčiau pasiteirauti dėl asmens dokumento (paso numeris ir galiojimas) informacijos įvedimo skrendant iš Milano (Bergamo) į Vilnių. Nerimaujame, kad Milane gali kilti problemų.

  Dėkui

 213. Kamila sako:

  Laba diena,

  Galbūt užduodama klausyma pasikartosiu, bet kyla klausymas dėl oro uoste įsigyjamų prekių duty free parduotuvėje. Skrisiu su Wizzair kompanija, bagažas nemokamas nurodytais matmenimis ir įdomu ar prekės turi tilpti į bagažą ar gali būti maišelyje?
  Kitas klausymas dar dėl kiekio, kiek suprantu vienas blokas cigarečių, o kaip dėl alkocholinių gėrimų, pvz: „Absolut vodka“ iš duty free 1l ar galima?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jūsų prekės pirktos duty free parduotuvėse – turi tilpti Jūsų rankiniame bagaže.
   Į Norvegiją galite gabenti:
   1 litrą alkoholinių gėrimų, kurio sudėtyje yra nuo 22% iki 60% alkoholio tūrio.

 214. Justas sako:

  Sveiki, ar 15 metų vaikas jau gali vienas savarankiškai skristi lėktuvu?

 215. Natalija sako:

  Sveiki,

  Aš negaliu suprasti, rašote
  Čia galite užsisakyti didesnių išmatavimų 10kg 56x45x25cm rankinį bagažą.
  Jis yra būtinas, jei planuojate vežtis daugiau daiktų.

  Kiekvienas keleivis gali vežtis 10kg 42x32x25cm rankinį bagažą nemokamai!
  Aš sumokėta už didesnių rankini bagaža Aš gebu atsižvelgti ir rankinį bagažą nemokamai.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair galite nemokamai gabenti:
   Mažą orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris nematuojamas.
   Jei manote, jog jūsų bagažas bus didesnis už nurodytus matmenis – galite vietoje mažo orlaivio salono bagažo įsigyti didelį orlaivio salono bagažą, kurio išmatavimai 56x45x25 cm, svoris nematuojamas.

 216. Lina sako:

  Laba diena,

  Norejau pasiteirauti ar bus atnaujintas skrydis Vilnius-Trondheimas?

  Dekoju.

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Deja, jokios informacijos apie tiesioginius skrydžius Jūsų nurodyta kryptimi neturime.

 217. sabina sako:

  laba diena noriu pkalausti jei esi nusipirkes bilieta ar prie to pacio skrydzio gal prideti dar viena zmogu pvz vaika pas save

 218. Loreta sako:

  Sveiki,

  Norėčiau pasiteirauti, ar yra kokios nors galimybės gražinti bilietą (iki skrydžio liko dvi dienos) arba pakeisti skrydžio laiką, datą arba biliete pakeisti skrendančio duomenis (kad skristų kitas asmuo)? Ačiū.

 219. skrendu sako:

  sveiki, skrendu su wizzair, ar galima vestis fermentini suri?

 220. Trolyte sako:

  Sveiki,

  ar gali buti, kad pavardes keitimas kainuoja 316 Lt, o naujas bilietas 149 Lt?

 221. roberta sako:

  sveiki, norejau pasiteirauti ar galima veztis rankini bagaza plius fotoaparata vietoj rankines per peti, fotoaparatas yra pakankamai didelis su specialiu deklu? aciu.

 222. Aurelija sako:

  Sveiki, prie klausimų apie bagažą mačiau parašyta, kad skrendant su wizzair bagažo svoris įsinešant į lėktuvą nesvarbus, bet perkant bilietus nurodyta, kad negali būti daugiau nei 10kg. Kaip yra ištikrųjų? :)

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Wizzair orlaivio salono bagažo svoris – nereglamentuojamas. Galite gabenti ir 50 kg jei sutalpinsite :)

 223. eurika sako:

  Sveiki.niekur nerandu atsakymo.Turiu bilieta i Doncasteri balandzio 23d.kada turiu cekinti bilieta?ir dar,skrysiu su kudikiu,kaip su pieno misineliu,ar galiu pasigaminti namie,ir nestis i liektuva pieno misineli buteliuke?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Dėl registravimo į skrydį susisiekite su mūsų konsultantais tel. 860026766
   Mišinuką gabenti galite, tik būkite pasiruošę patikrai, nes oro uosto darbuotojai gali prašyti paragauti.

 224. Lina sako:

  Laba diena,
  noreciau pasiteirauti ar i rankini bagaza galima detis plauku tiesintuva?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Galite gabenti.

  • Gintare sako:

   laba diena, ar kainuoja pavardeje pakeisti viena raide ? suklysta pirmose 3 raidese pavardeje vietoje i parasyta a

   • Simona sako:

    Sveiki,
    Pirmosios trys raidės yra pačios svarbiausios. Rekomenduojame pakeisti. Pavardės pakeitimas/koregavimas kainuoja. Susisiekite su mumis tel. 860026766

 225. egle sako:

  skrendu su wizzair, nesiuosi i orlaivi nedidele kuprine kur matmenys nevirsija normu, ir uz kuri nereikia moketi…ar galiu dar priedo nestis ir maza rankinuka? ar jau nebe?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Skrendant su aviakompanija Wizzair negalite gabenti papildomos rankinės nemokamai.

 226. Vitalija sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežti kiaušinių dažus?

 227. Vladimir sako:

  Ar yra Vizzair nuolaidu kortele?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Wizzair nuolaidos kortelės nėra, tačiau galite prisijungti prie Wizzair klubo narių, kur gausite papildomų nuolaidų.

 228. egle sako:

  ka reiskia ant wizzair kompanijos bilieto kaip pvz: seq.no 003, are cia sedejimo lektuve vieta? ar nesvarbu sitas numeris ir nieko nereiskia?

 229. Darius sako:

  Sveiki,
  pagaliau pavyko padaryti check-in. Problema išspręsta, panašu, kad buvo wizzair portalo klausimas. Bandžiau šiandien tuos pačius veiksmus gal 20 kartų, ir staiga leido po vieną keleivį registruot. Nerimo dėl neužsakytų bilietų galima būtų išvengti jei jūsų skambučių centras veiktų 24/7

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Labai džiaugiamės, jog Jūsų problema išsisprendė. Kitą kartą siūlome registraciją į skrydį tvarkyti mūsų darbo metų. Mes dirbame nuo 9 iki 18 valandos darbo dienomis, rekomenduojame Jums iškilusius klausimus spręsti būtent nurodytu metu, kad galėtume operatyviai ir efektyviai reaguoti į Jums kilusias problemas. Dėkojame už pasiūlymus.

 230. laura sako:

  Sveiki ar reika skrendant su kudikiu rezervacijos metu pazimeti bagaza vezimui? Ar tai priskiriama kaip rankinis bagazas? Ir ar galima kartu su vezimu ir auto kedute veztis nemokamai?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate ir kiek vaikui metų? Jei vaikas iki 2 metų amžiaus dažniausiai automobilinė kėdutė arba vežimėlis yra priskiriamas automatiškai. Automobilinė kėdutė arba vežimėlis nėra priskiriami prie rankinio bagažo. Jei norite gabenti ir automobilinę kėdutę ir vežimėlį, vieną iš jų teks gabenti kaip registruotą bagažą.

 231. Gita sako:

  Laba diena,
  uzsakytas bilietas i viena puse 2014.04.24 Vilnius-Tenerife.
  persedimas Paryziuje ir toliau vyksta skrydis su Ryanair.

  Kiek konkreciai kainuotu
  1.bilieto datos keitimas
  arba
  2.bilieto perrasymas kitam zmogui,nes dar neregistruotas.

  kam reiketu sumoketi:bilietu pardavejui ar skrydzio bendrovem?

  Aciu
  Gita

 232. Henrika sako:

  Norėjau užsisakyti bilietą mokėdama per banką, tačiau netyčia užreservavau du kartus ir gavau du kodus, tačiau tik vieną į emailą..tačiau noriu daryti tik vieną mokėjimą, už vieną bilietą..ar man nuskaičiuos pinigus už abu, ar tiesiog vienas bus atšauktas, kadangi nebus pervesti pinigai?

 233. Vaida sako:

  Laba diena, norime skristi wizz air lektuvu su kudikiu. Kai bandau paziureti bielietus, nerodo ju kainos kudikiui, kaip uzsakyti kudikiui bilieta??
  Ir jei pirksiu atskirai bilietus i prieki, ne kartu su vyru (nes planuoju pabuti Lietuvoje), tai ar sedeti galesime vienas prie kito?

  • Milda sako:

   Sveiki,
   Pirkdami bilietus pažymėkite, kad keliausite su kūdikiu. Paskutiniame žingsnyje, perkant bilietus, į Jūsų bilieto kainą bus įskaičiuotas kūdikio mokestis.
   Dėl sėdėjimo vietų pasirinkimo įsigiję bilietus rašykite mums el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 234. Asta sako:

  sveiki, norejau paklausri ar galima pakeisti bilietu data turetume skristi balandzio 1d.,bet noretume kovo 25d.ir kiek kainuotu?

 235. Neringa sako:

  Laba diena, turime užsisakę bilietus ateinantį pirmadienį, bet dėl pamesto telefono praradome prieigą prie el.pašto, kuriame buvo atsiųsti bilietai. Ar yra galimybė gauti juos dar kartą į kitą el.paštą? Kaip elgtis tokioje situacijoje?

  Ačiū.

 236. Dalia sako:

  Laba diena,
  esu isigijusi bilieta Vilnius-Paryzius-Vilnius rugpjucio 2-14 d. Noreciau kartu veztis 8 metu vaika. Kaip butu galima sujungti bilietus, perkant bilieta vaikui?

 237. Maja sako:

  Sveiki,

  Noriu užsisakyti kelionę su Jūsų kompanija į Londoną, o iš jo irgi su Jūsų kompanija į Liublianą, turėsiu tik rankinį bagažą. Ar reikia atskridus į Londoną išeiti per atvykimą ir vėl eiti patikrą, ar galėsiu atskridus tiesiog pereiti prie kitų vartų ir keliauti toliau?

  Ačiū.

 238. Audrė sako:

  Sveiki, kaip internetu sumoketi uz didesni (56x45x25) orlaivio rankini bagaza? Ar dar nepervelu-skrydis 15 d.

 239. aida sako:

  Norejau suzinoti, ar birus maisto produktai priskiriami skysciams ir turi buti po 100ml indeliuose rankiniame bagaze (kruopos, miltai ) Skrisim i Italija, vaikas alergiskas, todel noretume pasiimti keliones pradziai savo produktus, kol surasim tinkamus ten nusipirkti?

 240. Dovydas sako:

  Sveiki,

  Ar galima į Norvegiją registruotame bagaže gabenti žalią mėsą? Jei taip, ar yra kiekio apribojimai?

 241. Erika sako:

  Sveiki. Visiskai pasimeciau.. Skrendu su Wizzair su savo suneliu. Jam 2 metukai ir 4 men. Mes vis dar naudojame sulankstoma vezimeli. Tai ar galiu ta vezimeli pasiimti su savimi be jokio papildomo mokescio ar bandyti ji sutalpinti i savo lagamina? Aciu jums uz atsakyma..

 242. LAIMA sako:

  Laba diena,

  Norejau paklausti ar skraidinate nepilnamecius vaikus vienus su stiuardeses palyda…

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Priklauso nuo aviakompanijos.
   Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair, Wizzair ir kt.) palydos paslaugos neteikia.

 243. Egle sako:

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti ar galiu rankiniame bagaže, kurį nešuosi į saloną, turėti lankytinoje šalyje nusipirktą augalą?

  Dėkoju

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Kai kurios šalys turi tam tikras taisykles dėl gabenamų augalų. Rekomenduojame dėl konkretaus klausimo susisiekti su Muitinę.

 244. Raimonda sako:

  Laba diena,

  As dar noriu paklausti del nesciosios pazyymos man parasete kad reikia bet neatsaket i pagrindini klausima kokia kalba reikia ar anglu ar lietuviu kalba uzteks. ir kokio senumo pazyma gali buti. Labai lauksiu atsakymo. Geros jums dienos.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Gali būti ir lietuvių, ir anglų kalbomis. Pažyma turi būti išduota ne anksčiau nei 1 sav. iki skrydžio. Dvi dienos iki skrydžio šią pažymą reikia faksu nusiųsti telefonu 0048223180719 ant pažymos būtina nurodyti wizzair patvirtinimo 6 skaitmenų kodą.

 245. Raimonda sako:

  Laba diena,

  Noriu paklausti dėl nėščiosios pažymos kurios reikia nuo 28 savaitės, ar Jūs turite kokį šabloną ar ne nes PVZ Rainierius turi anglišką šabloną kuri uzpildo daktaras. ir jei neturite tai ar pažyma tyri būti anglų kalba. Nes mes skrisime i Ispanija ir su Jūsų kompanija ir su Rainier. Dėkoju iš anksto už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.
   Jūs turite gauti gydytojo pažymą ir geriausia būtų, kad Faksu nusiųstumėte į Wizzair skambučių centrą, kad aviakompanija turėtų jūsų pažymą.

   • Nijole sako:

    Sveiki,

    Jei skrydzio metu vaikas priskirtas teciui,mama skrenda velesne data kaip butu galima vaiko priskyrima pakeisti mamai?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Būtinas vaiko atskyrimas, bilieto datos keitimas ir priskyrimas kitam keleiviui.

 246. keistuolis sako:

  Sveiki turiu klausima ar galima uzsakyti bilieta ir atsiskaityti is kito asmens saskaitos? nes esu skaiciusi,kad vienas asmuo buvo neilaipintas i lektuva del to,kad atsiskaite ne savo banko saskaita?

 247. remis sako:

  Koks jusu fakso nr? Siunciau pavedimo patvirtinima faksu, kuri man padiktavo (vardo nepamenu), ir nesulaukus atsakymo paskambinus sako kad negavote. Uzsakant bilieta neivedziau rezervavimo kodo. O skambinti i skambuciu centra gana brangu.

 248. Maja sako:

  Sveiki,

  Nupirkau mamai bilietą į Londoną, bet pirkdama keleivio varde nurodžiau tik vieną jos vardą, o jos pase įrašyti du. Ar kils problemų jai registruojantis?

 249. Aleksandra sako:

  Labas vakaras,
  Užsisakėme bilietą internetu su 1 rankiniu bagažu ir 1 registruotu bagazu. Jei rankinio bagazo matmenys virsija 42x32x25cm, bet ne daugiau 56 x 45 x 25 cm, ar galima bus susimoketi papildoma mokesti vietoje? tai vis dar kainuotu 35 lt?
  aciu

 250. Neda sako:

  Sveiki. skrisiu su ryanair’ais. esu 17-kos. ar butu galima gabenti cigareciu? ne dideli kieki.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Pagal įstatymus, nepilnamečiai cigarečių gabenti negali.

  • Neringa sako:

   Sveiki norejau paklausti pirkau puseseres seimai bilietus is rygos i london luton kai dariau check in vaiko varde praleidau viena raide vietoj Aironas parasiau Aronas ka daryti? Ar ju nesulaikys oro uoste? Ir kai vedziau jos ir vaiko korteliu id duomenis nejo parasyti iki kada galioja o vyro ejo bet jis turi pasa ne kortele. Ar viskas bus gerai ar reikia su kuo nors susisiekti?

 251. Agne sako:

  sveiki, norejau paklausti, ketvirtadieni isskrendu i Eindhovena ir ten parasytas 13,5 atvykimo laikas, jis nurodytas olandijos laiku ar lietuvos? is anksto dekoju uz atsakyma.

 252. Laura sako:

  Dar vienas klausimas http://www.kilti.lt tinklapyje radau tokią informaciją: „Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą. Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo „Wizz Air“ Ukraina (WAU). “ Kadangi vykstu iš vilniaus į ukrainą ir mano įlaipinimo kortelėje yra nurodyta kad turėsiu didelį orlaivio salono bagažą ( nors jo matmenys yra kaip mažo) ar man teks mokėti už šį bagažą?
  Radau dar tokią informaciją kad: „If your flight is operated by Wizz Air Ukraine (airline code WAU):
  Passengers are allowed to carry only one piece of hand baggage with the maximum dimensions 56x45x25 and not exceeding 10 kilograms.)“
  Todėl noriu pasitikslinti ar galiu keliauti nesirūpinant dėl mokesčio ar man teks susimokėti mokestį, nors ši paslauga kaip suprantu internetu neteikiama? Norėčiau išsamaus atsakymo. Ačiū.

 253. juste sako:

  ir ar reikia skrendant i Dubaju su persedimu Kijeve, pasiimti registruota bagaza Kijeve ir ji is naujo registruoti?

  • Simona sako:

   Taip, reikia iš naujo registruoti bagažą.

   • Dainius sako:

    Sveiki, ar 14 metu vaikas gali skristi su kompanija wizzair i lietuva ir atgal vienas jeigu jis esa deklaruotas junktinese karalystese?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Nelydimi vaikai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nuo 14 metų amžiaus. Dėl dokumentų reikalingų skrydžio metų rekomenduojame informacijos teirautis migracijos departamente.

 254. juste sako:

  sveiki, skrendame Wizzairu i Kijeva ir is Kijevo i Dubaju. Nurodyta kad galime su savim nemokamai imti viena registruota bagaza ir nurodyta kad i salona galime imti dideli bagaza. ar teisingai suprantu kad nemokamai galilme su savimi tureti dideli salono bagaza iki 10kg ir registruojama bagaza 32kg?

 255. Aušra sako:

  Kokiu būdu reikia susimokėti iš anksto didelio orlaivio bagažo mokestį, kad netektų mokėti dvigubai? Tai atliekama internetu, ar oro uoste?

 256. Laura sako:

  Atsiprašau dar kartą, tačiau kokiu būdu galima pakeisti orlaivio salono bagažą iš didelio į mažą? Pasirinkimo eilutė yra pilka ir nerandu kaip būtų galima pakeisti šį pasirinkimą.

 257. valerija sako:

  ar 15 metu mergaitegali skristi su vizzair is lietuvos i ispanija

 258. valerija sako:

  ar gali 15metu mergaiteskristi su vizzair viena

 259. Marija sako:

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežti sūrelius?

 260. Laura sako:

  Ar atlikus registraciją jau nebeįmanoma pakeisti didelio orlaivio salono bagažo į mažą? Ar tiesiog skristi su mažu ir mokėti neteks. Prieš registruojant jau nebebuvo įmanoma pakeisti šio pasirinkimo.

 261. Antanas sako:

  Laba diena, uz keliu savaiciu vykstu i Olandija ir norejau pasiterirauti ar kils kokiu nors problemu, jeigu su savimi i salono bagaza isideciau kokiu nors maisto produktu dovanoms, kaip pvz saldainiai ar kiti gardumynai is lietuvos? Skrendu su wizz air.

 262. Ineta sako:

  Laba diena,
  Noriu pakeisti skrydžio datą į vėlesnę, ar reikia dar papildomai mokėti ir už registruotą bagažą bei didelį salono bagažą (už kuriuos jau sumokėta bilieto pirkimo metu)? Ačiū už atsakymą.

 263. Birutė sako:

  Laba diena, ryt 6:00 skrendu iš Vilniaus į Londoną, vežuosi tik rankinį bagažą. Ar tikrai į oro uostą reikia atvykti prieš 3 valandas?

 264. Laura sako:

  Sveiki, šiek tiek daugiau nei už mėnesio pirmą kartą skrisiu į Kijevą, dėl to man svarbi kiekviena smulkmena, kad nekiltų nesusipratimų.
  0Planuoju gabentis būtinuosius kosmetikos reikmenis, šampūną kondicionierių ir pan. Žinau kad indelio dydis negali viršyti 100 ml tačiau ar privaloma sudėti visa tai į plastikinį maišelį kaip rašoma? Taipogi ar šie 100 ml indeliai privalo būti permatomi?

 265. Aleksandra sako:

  Sveiki.
  Ziurekit cia viskas tvarkoje, kad skrendant is Lietuvos bei I ja pargriztant nereikia vesti paso duomenu, o uztenka tik vardo ir pavardes? Nes net nera tos skilties kur vesti informacija, labai del to nusistebejau. Viena bilieta is lietuvos taip ir uzregistravau, O is Milano I Lietuva nedristu, nes man kazkaip cia keistai atrodo :> Lauksiu Jusu ziniu! Is anksto ACIU! ;)

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Skrendant su wizzair kompaniją į Šengeno zonos šalis, nereikia vesti skrydžio dokumento informacijos. Tad viskas yra tvarkoje yra su jūsų bilietu :) Galite ramiai keliauti :)

 266. Vilma sako:

  O su kokiu lektuvu as galeciau ja parsiust namo?

 267. Vilma sako:

  Laba diena, norejau paklausti, ar gali skristi 14 metu mergaite I kauna viena, su ryanair lektuvu, ir kokius dokumentus turi tureti su savimi?

 268. Mindaugas sako:

  Sveiki,

  Norejau paklaust, ar imanoma grazinti bilietus, jei vakar buvo jie pirkti ?

 269. Karolina sako:

  Sveiki, planuoju skristi jūsų kompanija. Skrisiu pirmą kartą, ar galiu tikėtis jūsų pagalbos, jei kiltų nesklandumų, jei taip tai, kur reikėtų kreiptis?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jums visuomet maloniai padės oro uosto darbuotojai: kreipkitės į informaciją ar lėktuve į stiuardeses.

 270. apra sako:

  Sveiki, po kelių dienų išskrendu į JK. Jau užsiregistravau skrydžiui, bet tik dabar susisgribau, kad pasirinkau mažąjį rankinį bagažą, nors lagaminas kiek didesnis nei nurodyta… Ar dar įmanoma kaip nors pakoreguoti rankinio bagažo registraciją ir įsigyti didelio rank. bagažo leidimą už 35 Lt, o ne 70/105Lt? pvz. paskambinus telefonu ar internetu?
  Iš anksto labai dėkoju!

 271. Katia sako:

  Laba diena,
  Sveikinu su artėjančiomis šventėmis!
  Skrendame su vyru gruodžio 30 dieną į Kijevą, dėkojame, kad bilietus atsiuntėte net greičiau, nei buvo žadėta. Jūsų atsiųstuose bilietuose (boarding pass) šalia vardų nurodytas bagažo skaičius (1 didelis salono, 1 registruojamas) – tai reiškia, kad tiek galime pasiimti su savimi nemokamai? O šio registruojamo bagažo nereikia registruoti internetu iš anksto? Ir ar gali tai būti ne specialus kelioninis lagaminas, o tiesiog minkšta medžiaginė tašė be jokio pakietinimo?.. Dėkoju!

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Dėkojame! Gražių Švenčių ir Jums!
   Taip, Jums priklauso 1 didelis orlaivio salono bagažas ir 1 registruotas bagažas. Registruoti dar kartą tikrai nereikia, nes Jūs užregistravote bagažą kartu atlikdami skrydžio registraciją. Gali būti ir minkšta rankinė be jokio pakietinimo.

 272. Rasa sako:

  Laba diena,
  ar užsisakius mokamą didesnių išmatavimų orlaivio bagažą galima kartu su kelioniniu krepšiu turėti ir nedidelę rankinę, ar tik vieną kelioninį krepšį?

 273. Aleksandra sako:

  Labas rytas, bukit geri, padekit! Biliete ivelta lyties klaida, vietoj MS irasyta MRS, ar tai labai svarbu? ar galima skristi ir su sia klaida? Registracija dar neatlikta gal galima keisti? Nes pas man 4 bilietai ir visur ta pati klaida :(

 274. Agnė sako:

  Laba diena, norėjau paklausti:
  1. Skaičiau, kad rankinio bagažo svoris yra neribojamas, ribojami tik jo matmenys. Ar tai reiškia, kad galima drabužius veštis supakuotus vakuuminiame maiše?
  2. Ar duty free zonoje įsigytos prekės turi tilpti rankinio bagažo krepšį? Ar jas į lėktuvą galima neštis atskirame duty free maiše?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   1. Jei tai wizzair kompanija, tai – taip, galite vežtis supakuotus vakuuminiame maiše ir rankinio bagažo svoris nėra ribojamas.
   2. „Duty Free“ parduotuvėse galėsite pirkti gėrimus bet kokios talpos, tačiau atminkite, kad viskas turi tilpti į vieną rankinio bagažo vienetą.

 275. Sim sako:

  Sveiki,
  Mama pirko bilietus internetu ir neirase registruodama paso kodo raidziu (PVZ: LB 0000000).
  Ar kils del to problemu oro uoste? Ka turetume daryti?

 276. tomas sako:

  laba diena
  uzregistravau savo mama skrydzui is Lietuvos i Anglija ir neirasiau vieno skaiciaus is paso nr. ar gali kilti problemu oro uoste? visa kita uzregistravau gerai.

 277. Monika sako:

  Laba diena,

  Pirkau 2 bilietus (ne sau) is Lietuvos i Anglija ir atgal. bilietus atsispausdinau, bet ziuriu kad ant bilieto neraso dokumento galiojimo datos. toje vietoje bruksniukas.vedant keleivio duomenis suvedziau ir isdavimo ir pasibaigimo datas. tada paspaudziau ‘dokumentas galioja’. ar nebus del to problemu ilaipinant, jog ant bilieto neraso kada pasibaigs dokumento galiojimas? dekui uz atsakyma.

 278. Gitana sako:

  Skrendame i Norvegija su Wizzair, pagal taisykles zmogui galima 1bloka cigareciu, bet perskaicius komentarus, supratau, kad galima 2blokus veztis. Ar galima? Aciu.

 279. INGA sako:

  ir dar noreciau paklausti,kokia valiuta atsiskaitoma wizzair oro uosto „Duty Free“ parduotuvese ?ACIU

 280. INGA sako:

  LABA DIENA,uzsisakeme bilietus wizzair is Vilniaus i Donkasterio / Šefildo (DSA) i abi puses be registruoto bagazo.Cekinas dar nedarytas.Ar galima uzsisakyti dabar i viena puse registruota bagaza ir kokiu budu?kokia kaina,svoris,matmenys,kiek cigareciu bloku galima veztis ir alkocholio ,ir kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze?DEKOJU!

 281. Edita sako:

  Labas vakaras, rytoj 2013 11 29d. išskrendu savaitgaliui į Paryžių, bet dabar pamačiau, kag mano pasas galioja iki 2014 01 14d. Ar tur4siu problemų su paso galiojimu.

 282. Jekaterina sako:

  sveiki dar karta, nepatikslinau, pakeisti i bilietus i kijeva (data nesvarbu)
  Is anksto dekoju uz atsakyma.

 283. Jekaterina sako:

  Sveiki, uzsakiau tevams pirmyn ir atgal bilietus i londona i lutono aerouosta, taciau jie skristi negali, ar imanoma pakeisti bilietus i kita sali? ir jei imanoma tai pries kiek laiko iki skrydzio tai galima butu padaryti, nes ju skrydzio data sio men. 28d

 284. Saulius sako:

  Laba diena,

  Jeigu mano asmens duomenys susidaro is: Vardas Vardas Pavarde. Tai juos visus ir nurodyti kaip asmenes dokumente? Kaip del tarpu? Ar vardus reikia sujungti?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Rašykite taip, kaip yra nurodyta jūsų asmens dokumente. Dėkite tarpą tarp vardų, bet nurodykite abu.

 285. Arune sako:

  Laba diena. Nusipirkau registruota bagaza ir dideli orlaivio bagaza. Skrydis lapkricio 16diena, Vilnius-Bergenas. Norejau suzinoti ar butu kokiu nors budu imanoma dideli orlaivio bagaza pakeisti (su priemoka) i registruota bagaza?

 286. Natali sako:

  Sveiki,mano rankinis bagazas,40-34-20 ar galiu nestis,kaip maza bagaza,ar del tu 2cm praleis?

 287. Viktorija sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vietoj kuprinės pailgą tašę, kurios išmatavimai atitinka reikalaujamus ir yra panašūs į kuprinės išmatavimus?

 288. orinta sako:

  sveiki,nusipirkau bilieta padariau chekina ir man jo nebereikia,ar galima susigrazinti pinigus ar bent ju dali ir kaip

 289. edita sako:

  kiek laiko reikia skristi is vilniaus i ispanija

 290. regina sako:

  Laba diena. Man atrodo, kad tokio miesto kaip Syrtyvkaras nera. Yra Syktyvkaras. Pasitaisykite, prasom.

 291. Eglė sako:

  Sveiki,

  noriu paklausti, jei jau uzsakeme bilietus, apmokejome uz juos, bet dar nepadareme chek-in’o, ar galima butu dar kaip nors papildomai nusipirkti registruota bagaza? Ir kaip tai galima padaryti, internetu, ar jau pries skrydi, oro uoste?

  Dekoju uz atsakyma.

 292. Ramunas sako:

  Sveiki, ar galima bilieta atsikelti i ankstesni laika ? jei taip tai kokie ikainiai ?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite keisti datą jeigu nėra padaryti registracija internetu. Įkainiai priklauso nuo norimos naujos datos.

 293. jurate sako:

  Ar tikrai galima i norvegija vezti registruotame bagaze du litrus degtynes ar neuzlusiu norvegijoje jei muitine pati
  krintu lagaminus.

 294. jurate sako:

  Sveiki norejau pasiklausti ar rankiniame bagaze galiu veztis saldytus maisto produktus kaip kad farsa guliasa kotletus.

 295. Algis sako:

  Laba diena, pirkdamas bilietą į Dortmundą ir atgal pamiršau pažymėti, kad reikalinga sąskaita-faktūra, nes už bilietus apmokės įmonė. Kaip dabar įmanoma gauti elektroninę sąskaitą-faktūrą?

 296. jurate sako:

  Norejau dar pasiklausti ar galiu registruotam bagaze gabbentis du litrus degtynes.

 297. jurate sako:

  Labas vakaras norejau pasiklausti jei skrendant i norvegija rankiniam bagaze galima gabentis 2 blokus cigareciu tai registruotame bagaze daugiau nebegalima detis cigareciu.

 298. Nijolė sako:

  tiesa pamirsau paminet, kad bilietai pirkti wizzair tinklapyje.

 299. Nijolė sako:

  Labas vakaras, prieš kelis menesius nusipirkom 2 bilietus grižimui is stavangerio i vilniu gruodzio 14d., bet pasikeitus aplinkybem turim gristi visa savaite anksciau ir bilietai yra pigesni, susidaro beveik 1000kr(2 biliet)skirtumas nei mokejom uz ankstesnius, noriu paklausti ar bus grazinamas bilietu skirtumas jei taip tai kokiu budu, nes uz bilietus sumokejom kortele(visa. Taip pat žinau, kad bus skaičiuojamas skrydzio datos keitimo mokestis tai noriu pakaust ar uz ji man teks sumoketi papildomai ar tas mokestis bus nusiskaiciuotas nuo to skirtumo kuris liks nuo brangesniu bilietu. Aciū uz atsakyma.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Bilieto skirtumas nėra grąžinamas. Keitimo mokesčio dydį galite matyti nuėję į savo rezervaciją, pasirinkdami paslaugą „keisti skrydį“ bei pažymėję datas, kuriomis norite skristi.

 300. Korne sako:

  Sveiki, prieš tai Jūsų klausiau apie kūne esančius svetimkūnius, bet nepasitikslinau visko iki galo. Prašau, sakykit, ar rentgeno nuotraukos turi būti senesnės, nebūtinai iš naujo daryti rentgeną prieš skrydį? Ir kokia kalba turi būti išduota pažyma apie tai, jog turiu kūne svetimkūnių? (t.y metalų)

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite turėti ir senesnę nuotrauką. Geriausia turėti išrašą iš gydytojo, kuris gali būti ir lietuvių kalba.

 301. Alvyda sako:

  Sveiki,

  Kiek cigarečių galima vežtis į Norvegiją?

 302. Oksana sako:

  sveiki norejau pasiteirauti ar galiu mazama orlaivio badaze skraidintis vaistus nuo skausmo? vaikui nuo temperaturos zvakuciu ir panasiai? skrendu i norvegija

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Galite. Bet kiekis turi būti nedidelis, skirtas kelionei. Jeigu vaistai yra pirkti su receptu, būtina turėti receptą arba jo kopiją.

 303. Daiva sako:

  Laba diena,
  norejau paklausti ar galiu dideliame registruotame bagaze vezti kvepalus, sampuna ir dantu pasta?

 304. Saule sako:

  Ar galima rankiniame bagaže turėti lenktinį peiliuką,kurio ašmenys ilgis apie 3 cm o plotis apie 0,5 cm ( kartu yra dildė,sulenkiamos mažytės žirklutės) ?

 305. Saule sako:

  Jei keleivis sveria 135 kg, ar jis turi pirkti 2 bilietus???

 306. Ieva sako:

  Sveiki,
  ar yra kažkokie svorio apribojimai tam rankiniam bagažui mažam, nemokamam? :)

 307. vaidas sako:

  laba diena, noriu užsisakyti bilietus į Kijevą 4 asmenims sausio mėnesiui. Labai keista, kad ieškant bilieto 1 asmeniui kainą rodo vienokią, o kai ieškai iškarto 4 asmenims- ji padidėja. Noriu paklausti ar norint gauti bilietus už mažesnę kainą reikia užsakinėti po 1 bilietą, kodėl negalima už tą kainą užsakyti iš karto visiems keturiems. Gal aš ko nesuprantu. Ačiū už atsakymą.

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Tiesiog yra likęs tik 1 bilietas už mažesnę kainą, todėl užsakant didesnį skaičių bilietų kaina išauga.

 308. Eidvile sako:

  Sveiki,pasidariau check in’a, taciau ant bilieto nerodo mano paso galiojimo pabaigos,jo vietoje bruksnelis,ar neiskils problemu del to?

 309. dianita sako:

  Ačiū už atsakymą.Prašau patikslinti ar teisingai suprantu,jog jei Wizz Flex paslauga galioja neribota laika,iseina taip,jog galesiu registruotis skrydziui bet kada kad ir 2014 ar 2015 metais? (Uzsakymas darytas 2013m. sausio men.)

 310. dianita sako:

  laba diena,pirkdama bilietus uzsisakiau Wizz Flex paslauga.Prasau pasakyti,kiek laiko galiu atidelioti skrydi? Na,tarkim ar praejus daugiau nei metams nuo uzsakymo neprarasiu galimybes pakeisti skrydzio laika?

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Užsisakę paslaugą WIZZ Flex, ne vėliau kaip likus 3 val. iki tvarkaraštyje nustatyto išvykimo laiko galite neribotą skaičių kartų internete keisti skrydžio datą, laiką ir maršrutą. Keitimo mokestis nebus taikomas, bet reikės sumokėti bilieto kainos skirtumą. Paslauga netaikoma keičiant pavardę arba vykdant grupinius užsakymus.

   Ši paslauga negalima po prisiregistravimo internetu.

 311. Beatrice sako:

  Sveiki,
  SKrydziui Eidhovenas- Vilnius nusipirkau dideli orlaivio bagaza. Norejau paklausti, ar galima dideli orlaivio pagaza pakeisti i registruota pries atvykstant i oro uosta? Pavyzdziui internetu?

 312. Sara sako:

  Sveiki, keliones bilieta pirkau ne as, bet bilieta man atsiunte zmogus i el.pasta , bet as ji matau kaip paveiksleli, man neiseina jo atsispauzdinti. Ar galiu pati is kazkur atsisiusti bilieta?

 313. Jovita sako:

  Laba diena,

  Noriu paklausti per kiek laiko atsiunčiami įlaipinimo talonai?
  Skrydis apmokėtas vakare apie 21.00-22.00 val.

  dėkoju

 314. Rafal sako:

  sveiki, ar galiu veztis 2 rusiu kvepalus i UK jai turis kiek vienos ne virsija 90ml.

 315. laura sako:

  kiek kainuoja pakeisti bilietu laika ir data ?

 316. Asta sako:

  Sveiki, skrisime su kiek daugiau nei 2 metu vaiku i Ispanija. Ar vaikui galima paimti sulankstoma vezimeli ir rankini bagaza? Ar reikia rinktis viena is siu variantu?
  Dekoju

  • Indrė sako:

   Vienam vaikui nemokamai galima užregistruoti tik vieną nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę.

 317. Asta sako:

  Sveiki,
  skrisime i Ispanija su vaiku, kuriam virs 2 metu. Zinau, kad galime pasiimti vezimeli, kuris bus nemokamas. Kyla klausimas del rankinio bagazo vaikui, ar jis galimas jei imame vezimeli?
  Dekoju uz atsakyma.

  • Indrė sako:

   Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio, tiek registruoto bagažo gabenimas. Jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas nemokamai.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 318. Daiva Palioniene sako:

  Laba diena dar karta. Jus nesupratote mano klausimo. Manes visiskai nedomina registruotas bagazas, jo dydis ar kilogramai. Na, gal as nelabai tiksliai suformulavau klausima. Klausimas buvo apie kudikio vezimeli. Is Jusu atsakymo nesupratau ar galiu vaziuoti su vezimeliu iki lektuvo trapo. Ta prasme, ar vezimeli uzregistravus bagazo skyriuje galiu pasiimti ji iki lektuvo laiptu. Kadangi skrendu viena su kudikiu ant ranku, ar galesiu ji palikti nesulanksciusi. Ir islipus is lektuvo ar vezimeli rasiu islankstyta. Nes nesigautu vienoj rankoj laikyti kudiki, o kita sulankstyti vezima :(
  Dekoju uz atsakyma.

  • Indrė sako:

   Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) nepriskiriamas nei rankinis, nei registruotas bagažas, išskyrus sulankstomą vežimėlį (gabenamas nemokamai). Automobilinė kėdutė lėktuvo salone negali būti naudojama. Papildoma kūdikio įranga – automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė ar kt. – registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio įranga iki 20 kg iš anksto registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei registruojate oro uoste arba per Ryanair skambučių centrą, kaina aukštesnė – 20 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Iš

 319. Greta sako:

  Sveiki ar bus nutraukiami skrydziai i Alesunda visam laikui?

 320. Daiva Palioniene sako:

  Laba diena. Ruosiuosi skristi su 4 men. kudikiu is Doncaster (UK) i Vilniu. Uzsisakiau registruojama bagaza, taip pat imsiu vezimeli. Noreciau suzinoti, kaip su juo elgtis oro uoste. Ar ji reikia registruoti ten kur ir bagaza? Ar isvis nereikia jo registruoti? Be to, beskaitydama klausimus ir atsakymus, radau vienos moters skaudzia patirti, kai jai teko atiduoti vezimeli su registruotu bagazu. (Tuomet Jus atsiprasete del darbuotoju nekompetencijos). Ka vis delto daryti ir kaip elgtis, kad su vezimeliu galeciau nuvaziuoti iki lektuvo ir ji ten pat rasti islipus su kudikiu ant ranku? Skrendu viena, todel tai baugina…
  Gal galetumete atsiusti nuoroda taisykliu, kur apie tai parasyta :)
  Aciu :) Geros dienos!

  • Indrė sako:

   Sveiki,

   REGISTRUOTASIS BAGAŽAS, GABENAMAS BAGAŽO SKYRIUJE

   Siekiant užtikrinti saugą, „Wizz Air“ negabena bagažo, jei jo savininko nėra lėktuve (išskyrus netinkamai gabenamą bagažą).

   Didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra:

   plotis: 1,499 m
   aukštis: 1,194 m
   ilgis: 1,715 m

   Siekiant užtikrinti saugą ir išvengti pavojaus sveikatai, vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kilogramų.

   Keleivis privalo paklusti saugos darbuotojų nurodymams (jei yra). „Wizz Air“ neatsako už papildomus mokesčius, jei bagažas neskraidinamas dėl to, kad keleivis nepaisė saugos darbuotojų nurodymų.

   Jei įmanoma, registruotasis bagažas skraidinamas tame pačiame lėktuve, kuriuo keliauja bagažo savininkas. Jei dėl techninių priežasčių arba siekdami užtikrinti saugą nusprendžiame skraidinti bagažą kitame lėktuve, už bagažo vėlavimą neatsakome. Siekiant grąžinti netinkamai gabenamą bagažą savininkui per pagrįstą laikotarpį, prieš skraidinant visas bagažas turi būti pažymėtas savininko vardu, inicialais ir adresu. Kūdikiai neturi teisės į jokį bagažą, išskyrus vaikišką vežimėlį / sulankstomą vežimėlį / mašininę kėdutę kūdikiams vienam kūdikiui (vežama nemokamai). Kūdikių vežimėliai ir invalidų vežimėliai yra registruojami kartu su kitu registruojamu bagažu ir yra vežami bagažo skyriuje nemokamai, jeigu lėktuvu skrenda pats tų daiktų naudotojas.

   Jeigu registruotame bagaže yra bent vienas iš toliau nurodytų daiktų, „Wizz Air“ neprisiima atsakomybės dėl tokių daiktų netekimo, sunaikinimo, uždelsimo ar žalos:

   grynieji pinigai, akcijos;
   papuošalai, brangieji metalai, brangakmeniai;
   kompiuteriai, fotoaparatai, vaizdo kameros, mobilieji telefonai ir bet kokie kiti elektroniniai įrenginiai bei jų priedai;
   oficialūs, įmonės arba privatūs dokumentai;
   kelionės ar kiti asmens dokumentai;
   raktai;
   skysčiai ;
   vaistai;
   meno kūriniai ir dailės dirbiniai;
   greitai gendantys daiktai.
   Kai kurie oro uostai gali taikyti griežtesnius reikalavimus daiktams, kurie gali būti vežami rankiniame bagaže ir / arba registruotame bagaže. Tokiais atvejais laikomasi oro uosto taisyklių.

 321. Migle sako:

  Sveiki,

  Skrendu su Wizzair i Lutono oro uosta, ir noreciau suzinoti, koks yra leistinas registruoto bagazo svoris? Susimokejau uz viena lagamina 123litus pirkdama bilieta.
  Svetaineje labai sunku rasti informacijos sia tema, rasoma, kad leistinas svoris 32 kilogramai. Taciau ar tai nera tiesiog maksimalus leistinas svoris, uz kuri busiu apmokestinama papildomai, kadangi svorio limitas, uz kuri as sumokejau 123litus, yra mazesnis? Prasau nurodyti maksimalu svorio limita, uz kuri, jau sumokejus 123litus, nebebusiu apmokestinta papildomai.

  Aciu uz informacija.

 322. Keleivis sako:

  Ar galima keisti skrydzio data jau padarius check in?

 323. Violeta sako:

  Sveiki, nuo keliu menesiu kudikis gali skristi lektuvu?

 324. Gabriele sako:

  Isvykti is Lietuvos ir neketinu mums tik reikia nusigauti is Anglijos i Lietuva. Norim buti uztikrinti, kad neprisikabins ir skristi vienam yra leidziama.

  • Indrė sako:

   Tuomet:

   Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.
   Jei vaikas yra UK pilietis, reikia pasidomi UK įstatymais dėl vaiko laikino išvykimo į užsienį.

 325. Gabriele sako:

  Ka tik skambinau i Lietuviska wizzair ir man pasake, kad zmones nuo 14 metu atsako uz save ir jokiu notaru sutikimu nereik. Tai kuom tiket? Ar aklai rizikuot nes neisivaizuoju kur pasidaryti Anglijoje notaro sutikima.

  • Indrė sako:

   Negaliu atsakyti į kokį Lietuvišką wizzair Jūs skambinote, bet – skristi su avia kompanija Wizzair vienas jūs galite ir į Lietuvą manau kad įleis ir be tėvų sutikimo, bet išvykti iš šalies be tėvų sutikimo, jei esate Lietuvos pilietis tikrai negalėsite.

 326. Gabriele sako:

  Laba diena,
  Turiu nedideli klausimas. Man 15 greitu metu 16 ir ar butinas notaro sutikimas skrendant is Didziosios Britanijos i Lietuva Vilniu? Ar penkiolikmeciai patys atsako uz save?

 327. Deimante sako:

  Sveiki,

  Isigydama bilieta padariau klaida pavardeje – treciojoje raideje, kiek kainuoja paslauga istaisyti klaida ir i ka galeciau kreiptis?
  Aciu

  • Indrė sako:

   Pavardės keitimas kainuoja apie 300 Lt – tačiau siūlome susisiekti su jus aptarnavusiu agentu – gal pavyks pataisyti pavardę. Jei bilietą pirkote svetainėje wizzair.com – skambinkite Lietuvoje: + 44 8717 811 096

 328. ieva sako:

  ar galioja amziaus apribojimai(turiu omeny vyresnio amziaus zmones)?

 329. Jurga sako:

  Ar tikrai nera svorio apribojimu rankiniam bagazui?

 330. Laima sako:

  Sveiki,
  kiek laiko pries skrydi reiketu buti oro uoste jei registracija atlikta internetu ir turiu rankini bagaza?

 331. Jurga sako:

  Ar ribojamas rankinio bagažo svoris?

 332. Aiste sako:

  Internete parašyta, kad lėktuvas iš Vilniaus išskrenda 11.35 ir Doncaster nusileidžia 12.25, tačiau skrydžio trukmė rodoma 2 val ir 50 min, todėl reikėjo brangiau mokėti už registruojamą bagažą. Kodėl?

  • Indrė sako:

   Atvykimo ir išvykimo laikai nurodomi vietos laiku, kadangi laikai šalyse skirtingi – tai ir laikas Jums rodomas trumpesnis nei iš tikro skrendate. Dėl šios priežasties Jums tikrai negalėjo būti brangesnis bagažas

 333. Aiste sako:

  Ar nieko tokio, jei registraciją internetu užpildžiau anksčiau nei 15 d. prieš skrydį?

 334. Alvyda sako:

  Laba diena, skrendu is Eindhoveno i Vilniu, mano kuprines dydis yra 45x31x20cm, o leistinas orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm, norejau paklausti, ar tilps kuprine po keleivio sedyne ir galiu ja pasiimti, ar ji nepraeis patikros?

 335. Julija sako:

  Laba diena ,noreciau suzinot kiek bloku cigareciu gali tureti vienas zmogus skrendantis i UK su Wizzair?

 336. Elena sako:

  sveiki,ar gali 4,5 metu vaikas vienas skristi lietuvu uzsakius jam paslauga kad ji lydetu keleiviu aptarnavimo agente ar kzk panasiai vadinas jos?

 337. agne sako:

  sveiki,skrydis 07.29d, ar imanoma pakeisti maza rankini(nemokama) bagaza I didesni apmokestinta rankini bagaza?

 338. Lina sako:

  Labadiena,
  Jeigu as skrendu viena Ryga – Bergenas, kiek bloku cigareciu, as galiu veztis rankiniame bagaze?

 339. lijana sako:

  kiek kainuotu vaiko vezimelis,jai jau 2 metai su puse

 340. lijana sako:

  labadiena,
  turejau bilietus pirmyn atgal is londono i lietuva.bet pirmyn neskridau ar galios atgalinis bilietas?

 341. Lina sako:

  Labadiena,
  Jeigu man prieš skrydį bus 28 savaitės, tai prieš kiek dienų aš turiu išsimti pažymą iš daktaro? Ar pažyma turi būti išversta į anglų kalbą. Skrydis bus Ryga – bergenas?

  • Indrė sako:

   Laba diena,
   Lėktuvu keliaujančiai nėščiajai būtina žinoti:
   - Priklausomai nuo aviakompanijos, dažniausiai keliaujant nuo 28 iki 32 nėštumo savaitės privaloma pateikti gydytojo pažymą.
   - Gydytojo pažyma turi būti galiojanti (apie tai jus informuos pažymą išduodanti gydymo įstaiga).
   - Nepateikus gydytojo pažymos nėščioji į lėktuvą gali būti nesodinama.
   - Kelionės lėktuvu pasekmės yra besilaukiančios keleivės atsakomybė.
   - Kai kurios aviakompanijos atsisako skraidinti moteris jau nuo 32 nėštumo savaitės.
   - Oro transportu keliaujanti nėščioji prisiima visą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   - Visos kelionės metu nėščioji privalo turėti nėščiosios “pasą”, kuriame matyti nėštumo trukmė ir planuojamo gimdymo data.

   Verta nepamiršti, kad medicininė gydytojo pažyma apie nėštumą:
   - turi būta išduota anglų kalba;

   Informacija apie medikamentus lėktuve.
   - Kartu su vaistais rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte (arba jo kopijoje). Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas.
   - Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.

   Daugiau – Apie keliavimą nėštumo metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

 342. Marta sako:

  Sveiki, ar galima iš Norvegijos į Lietuvą skraidintis rankiniame bagaže sidabrinius šaukštus ir šakutes? ir kaip dėl žaislų?

 343. Dovile sako:

  Sveiki. Norejau paklausti ar vezant cigaretes registruotame bagaze galioja tas pats limitas kaip ir vezant rankiniame?

 344. Justina J. sako:

  Labas rytas,
  Treciadienį teko skristi maršrutu Alesundas-Vilnius ir labi nusivyliau Jūsų paslaugomis.. Na gal aš ne taip kažką supratau. Pries tai buvau rašius jog keliausiu su kūdikiu ir ar galiu pasiimti lopšį, man buvo atsakyta, kad su lopšiniu vežimėliu galėsiu keliauti PRIE PAT LĖKTUVO ir stiuardai jį paims, baigūs skrydžiui išlipu iš lėktuvo vėlgi jį rasiu.. Tačiau man primygtinai siūlė vežima atiduoti į bagažo skyrių (pačiai jį sulankstyti ir įpakuoti į maišą – norėčiau pamatyti kaip tai įmanoma padaryti, kai 3ju mėnesių kūdikis ant rankų ir kai skidau viena???? Faktas tas, kad mane atlydėjęs vyras jį supakavo. Klausiau gal aš visdėlto galėčiau vežimą vežtis prie lėktuvo, sako taip galite, bet jum pačiai reiks jį susilankstyti(!!!!????) klausimas kur dėti vaiką? Atskridus į vieta reikia pasiimti bagažą lagaminas ir SULANSTYTAS vežimas, ir dabar klausimas kaip jį vienai išsilankstyi??? Kam tuomet mokestis už kūdikio aptarnavimą???? Lektuve aptarnavimas geras, bet ir prieš ir po…SIAUBAS

  • Indrė sako:

   Labai atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus. pagal taisykles Jūs galite važiuoti iki pat lėktuvo. Atsiprašome už dirbusių darbuotojų nekompetenciją.

 345. Povilas sako:

  kiek cigareciu pakeliu galima veztis rankiniame bagaze skrendant i norvegija ir koks maksimalus rankinio bagazo svoris? aciu

  • Indrė sako:

   Skrendant į Norvegiją galite gabenti 2 blokus cigarečių. Wizzair rankinis bagažas nėra sveriamas, t. y. svorio apribojimo nėra

 346. marius sako:

  Sveiki.bilietai nuprkti skrydziui alesund _vilnius.data 2013 07 03.klausimas kaip prisiregistruoti-?

 347. Liudas sako:

  Sveiki,
  Buvome uzsake bilietus skrist dviem asmenims y Paryziu ir atgal, taciau del rimtos ir netiketai istikusio ligos, ko pasekoje prireike ir operacijos negalime isskirsti(visi reikalingi dokumentai is gydymo ystaigu bus pateikti). Norejau pasiteirauti kaip vykdomas pinigu grazinimas, kur reikia skambinti, ka informuoti?

  Pagarbiai

 348. Povilas sako:

  Ar galima rankiniame bagaze veztis cigaretes ir maista?

 349. jolanta sako:

  Laba diena, mano sunus noretu pasibaigus mokslams skristi i lietuva is anglijos, jam dabar yra 16 metu bet uz menesio bus 17, ar jam dar reikalingas nuotaro patvirtinimas kad galetu keliauti vienas.

 350. Donatas sako:

  Sveiki,
  Aš jums rašiau dėl 13 mečio vaiko, kuris vienas skrenda į Olandiją. Jūs atsakėte, kad reikia tėvų sutikimo pagal WIZZAIR reikalavimus. Gal galėtumėte atsiųsti taisykles ar reikalavimus, kokiu pagrindu ? Nes aš skambinau ir į notarų biurą, ir į oro uosto užkardos skyrių – jie sakė, kad nereikia.
  Dėkui.

 351. agnuole sako:

  Labas vakaras. Ruosiames skristi su dviem vaikais iki 2 metu. Omsime dviguba vezimeli ir noretume pasiimti viena automobiline kedute kudikiui, nes mums jos reikes LIetuvoje. Ar galima taip? Ir kiek reikes damoketi uz kedute? Aciu uz atsakyma.

  • Indrė sako:

   Vaikams iki 2 metų priklauso vežimėlis arba automobilinė kėdute. Teoriškai Jums nereikės už ją mokėti.

   • agnuole sako:

    Tuomet paklausiu taip, o kaip butu praktiskai? Jei tarkim su vienu vaiku skrisciau ir noreciau pasiimti ir vezima ir auto kedute? Kiek reiketu susimoketi uz papildoma kudikio iranga? Ar imanoma online tai padaryti? Jei ne, tai kiek oro uoste ikainuotu? pvz ryanair uz auto kedute papildoma online yra mokestis £10.. tiesiog noriu zinoti, kad paskui netektu oro uoste susimoketi ispusta suma.

    • Indrė sako:

     Tokiu atveju tai būtų registruojamas bagažas. Pridedame įkainius:
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra iki 1:50 valandų)
     (Nepopuliarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 53 LTL
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (Tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra 1 val. 50 min arba daugiau, bet ne ilgesnė nei 2 val. 40 min.)
     (Nepopuliarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 70 LTL
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (Tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra 2 val. 40 min arba ilgesnė.)
     (Nepopuliarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 88 LTL
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra iki 1:50 valandų)
     (Populiarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 88 LTL
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (Tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra 1 val. 50 min arba daugiau, bet ne ilgesnė nei 2 val. 40 min.)
     (Populiarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 105 LTL
     Bagažo mokestis
     svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
     (Tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra 2 val. 40 min arba ilgesnė.)
     (Populiarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 123 LTL
     Bagažo mokestis
     oro uoste Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 160 LTL
     Bagažo mokestis
     prie vartų Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 210 LTL

 352. Ina sako:

  Laba diena. Mes ruosemes skrysti i Kijeva. Kiek galima veztis alkoholio ir maisto? :)

  Aciu.
  Pagarbiai,Ina.

  • Indrė sako:

   Laba diena,
   (asmenys virš 18 m.)
   1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų,
   2 l vyno
   200 vnt. cigarečių,
   50 vnt. cigarų arba 250 g tabako
   iki 2 kg produktų, kurių bendra vertė neturėtų viršyti 50 EUR. Tos pačios rūšies produktų gali būti tik 1 vnt.

 353. Donatas sako:

  Sveiki,
  mano vaikui yra 13 metų, jis skrenda į Olandiją vienas.
  Ar reikia tėvų sutikimo ar kokio kito rašto, kai jį pasitinka mūsų draugai (ne giminės)?

  • Indrė sako:

   Sveiki,

   Vaikai iki 14 metų Wizzair aviakompanijoje skristi vieni negali. Tėvų sutikimas bet kokiu atveju yra būtinas, sutikimas, kad vaikas keliauja vienas.

 354. Rimantė sako:

  Laba diena,man 16 metų. Skrendant į Vokietiją man užtenka turėti tik pasą, ar reikia ir vieno iš tėvų sutikimo, patvirtintą notaro? Ir ar skrendant į Angliją reikalingas sutikimas? Ačiū.

 355. Jelena sako:

  Labas vakaras, norėjau sužinoti, ar nebus problemų skrendant į lt, jeigu vaiko grįžimo dokumente yra padarytą klaida(ambasadoje įrašė vieną raidė perdaug), check-inas jau padarytas, norėjau sužinoti ar leis skristi, ačiū

 356. Dalia Ambrazevičienė sako:

  sveiki,
  esu užsisakiusi bilietus ir norėjau atlikti check-in, bet pavardės nurodytos be lietuviškų raidžių (ė=e, č=c ir t.t.). paskaičiau viename atsakyme – pavardės ir vardai turi sutapti su asmens dokumentu, todėl check-indama paspaudžiau pakeisti vardus ir pavardes, kad būtų su lietuviškom raidėm. Tačiau neleidžiama toliau checkinti, taisyti vardai/pavardės nurodomi raudonai apvestame lange. kaip elgtis? ar galiu checkinti nelietuviškai užrašytas pavardes/vardus – bet jie nesutaps su asmens dokumentais. ar nebus problemu skrydzio metu?
  Dėkoju už atsakymą

  • Simona sako:

   Laba diena,
   Skrydžiui reikalingas vardas ir pavardė be lietuviškų raidžių. Todėl nieko nekeiskite ir darykite registraciją su nelietuviškomis raidėmis.

 357. Raminta sako:

  Sveiki, dukrai 15 metų,ar ji galėtų skristi į Anglija be lydinčio asmens?

  • Indrė sako:

   Sveiki,

   14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.

 358. inga sako:

  Sveiki.turiu bilietą iš lutono atgal su didesniu rank.bagažu.bet grįŽtant turiu daugiau daiktų.ruosoiuos imti papildoma bagažą ne tankini.tai ar vietoj man susimoket ? Ar kaip

  • Indrė sako:

   Laba diena,

   Jei žinote iš anksto, jog Jums bus reikalinagas registruojamas bagažas – siulome bagažą įsigyti prieš skrydį. Orouoste galesite įsigyti registruojamą bagažą, tačiau jis bus brangesnis nei perkant internetu.

 359. kristina sako:

  sveiki dariausi cekina ir netycia nuspaudziau kad ji darytis be kudikio ir dabar nerodo jo kad jam pirktas bilietas ka tokiu atveju daryti?jei uzsisakineciau nauja bilieta sau ar bagaza kuri pirkau pries tai galiu naudoti naujeme biliete?

  • Simona sako:

   Sveiki,
   Jeigu darėtės registraciją, Jums neturėjo leisti pabaigti operacijos neužregistruojant kūdikio. Bet jei tai įvyko, tai kūdikį galėsite užregistruoti oro uoste.
   Naujo bilieto Jums užsisakyti nereikia.

 360. Karolis sako:

  Sveiki, gal galit pasakyti koki kieki cigareciu ir alkoholio pirkto duty free parduotuveje galima skraidintis i ispanija?

  • Simona sako:

   Sveiki, su savimi galite vežtis iki 4 blokų cigarečių, 10 litrų stipriųjų gėrimų, 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso), 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno), 110 litrų alaus. Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti su Muitine tel. 8 52 33 03 17

 361. Kristina sako:

  Sveiki,

  Mano sesei yra 17 metų ir šiuo metu ji vieši pas mane Anglijoje, po kelių dienų turės parvykti atgal į Lietuvą, tačiau neturi tėvų sutikimo keliauti iš UK į LT, nes visai išgaravo iš galvos, kad tokiai panelei, gali reikėti sutikimo (už kelių mėn. jai sueis 18). Ar gali kilti kokių nors problemų neturint notariškai patvirtinto sutikimo? Juk kažkaip tai atvyko ji į čia, tai gal tas sutikimas nėra būtinas? :) Ačiū.

 362. marta sako:

  Laba diena. Turiu klausima: Jei bilietas yra nupirktas su neteisinga gimimo data “ kudikio“ , ra tai didele klaida. uzsakem 2012 m. o kudikis yra 2011m. ir ar leis mums skristi???

 363. Gintarė sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti konkrečiai ir gauti konkretų atsakymą. Į Angliją ketinu vežtis 4 nepradarytas pakuotes Yasminelle kontraceptinių tablečių, 1 pradarytą ir 2 nepradarytas pakuotes vaistų nuo skausmo Ibuprom. Kokių problemų gali kilti? Ar reikėtų pasiimti kažkokius receptus, kažkokius kitus dokumentus?

  • Daiva sako:

   Vaistai gali sukelti įtarimą tik dėl itin didelio kiekio, viršijamo leidžiamo skysčio kiekio (jei rankinis bagažas) arba turint pagrindo manyti, kad šie vaistai priskiriami pavojingų medžiagų grupei. Receptiniams vaistams reikalingas receptas. Nereceptinius vaistus galite gabenti. Dėl Ibuprom nesukite galvos, jei norint įsigyti Yasminelle reikalingas receptas – turėkite jį.

  • rita sako:

   Klausiau,bet atsakymo nesulaukiau,todel noriu paklausti dar karta.Ar galiu rankiniame bagaze vezti i Olandija Draugystes pyraga?Jis su varske.Ir ar butinai maiselis skysciams turi buti 20 ant 20 cm.?Aciu.

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Pyragą galite gabenti. Specialius maišelius skysčiams galite įsigyti oro uoste.

 364. INGA sako:

  Laba diena ,sakykit koki reikia pateikti rasta ,norint skristi is Norvegijos i Anglija,kai vienai dukrai yra 16m ,o kitai 15 m. Jos skristu vienos.

  • Daiva sako:

   Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno.

 365. Dainius sako:

  Sveiki, norėjau paklausti kada nuskaičiuojami pinigai nuo kortelės? Dabar noriu nusipirkti bilietą, tik nežinau ar pavyks išvykti, kiek supratau pinigai nuskaičiuojami kai padaromas chekinimas.

  • Daiva sako:

   Dainiau, aviabilietai nėra rezervuojami, jie iškart išperkami. Check-inas yra daromas jau prieš skrydį, kai už bilietus sumokėta. Bilietai yra negrąžinami.

  • Edita sako:

   Sveiki.
   noriu paklaust ar 15 metu paauglis gali su Wizzair skrist is Vln i Norvegija ir atgal? Ir kas pasikeis kai jam sukaks 16?
   Aciu

   • Milda sako:

    Sveiki,
    Nelydimus nepilnamečius aviakompanija skraidina nuo 14 metų. Po Šengeno šalis galite keliauti be papildomų dokumentų. 16 metų asmuo gali būti atsakingas už kartu keliaujantį nepilnametį.

 366. Gabrielė sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei lėktuvo biletas yra tą pačią dieną kaip ir 16 gimtadienis, tai asmuo jau gali skristi vienas ar jam dar reikia palydos?

 367. Irma Simukauskiene sako:

  Kiek galima vezticigareciu ir alkocholio i Norvegija rankiniame bagaza?o ar galima rank.bagaze veztis nerimo vaseli(metalini),aciu

  • Daiva sako:

   Į Norvegiją galima įsivežti ne daugiau kaip 200 cigarečių, t.y. 2 blokus.
   Dėl alkoholio: rankiniam bagažui taikomi skysčio apribojimai. Todėl alkoholį galite įsigyti tik oro uoste esančiuose Duty Free skyriuose. Nepamirškite, kad viskas turi tilpti į vieną rankinio bagažo vienetą neviršijant svorio ir dydžio apribojimų.
   Dėl kiekio, Norvegijos muitinė leidžia keleiviams vežtis 1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, 2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

   Vąšelį vežti galima.

 368. Agnė sako:

  Laba diena
  Skrendam į Angliją.Kiek galima rankiniame bagaže vežtis cigarečių?
  Ačiū

 369. Vytas sako:

  Sveiki, ar 2 metukų vaikui lėktuve priklauso atskira sėdyne, ar kaip kūdikis, turi sedeti tevams ant keliu? Aciu

 370. Ausra sako:

  Sveiki, ar 2 metuku vaikui priklauso rankinis bagazas? Dekui

 371. Gabija sako:

  Laba diena,
  musu dukrai beveik 3 metai, bet skrendant i Lietuva norime pasiimti jos vaiku vezimeli. Ar reikes moketi uz ji? Visur rasoma, kad kudikiams vezimeliu transportas nemokamas, bet ji juk nera kudikis, mes jai turim pirkti bilieta pilna kaina.

 372. Daiva sako:

  Ketinu skristi su 2 metuku anūku iš Danijos į Vilnių, jis turi lietuvišką asmens tapatybės kortelę, ar reikalingas tėvų sutikimas ?

 373. Kamilija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, ką daryti tokių atveju, jei nepilnamečiui skrendant į Angliją, jis neturi globėjo parašyto sutikimo ir notariškai patvirtinto. Ar yra galimybė oro uoste užpildyti kažkokius dokumentus, kad globėja išleidžia skristi pas tėtį?

  • Daiva sako:

   Ne, tokios galimybės nėra, visiems nepilnamečiams keleiviams galioja vienodos taisyklės.

   • Jurgita sako:

    sveiki, noriu paklausti ar galima skristi lėktuvu jei man yra 30 nėštumo savaičių, jei taip tai kokie dokumentai reikalingi

    • Daiva sako:

     Jurgita, Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes. Labiausiai kelionėms tinkamas antrasis nėštumo trimestras (12-24 savaitė).
     Lėktuvu keliaujančiai nėščiajai būtina žinoti:
     - Keliaujant nuo 28 iki 32 nėštumo savaitės privaloma pateikti gydytojo pažymą.
     - Gydytojo pažyma turi būti galiojanti (apie tai jus informuos pažymą išduodanti gydymo įstaiga).
     - Nepateikus gydytojo pažymos nėščioji į lėktuvą gali būti nesodinama.
     - Kelionės lėktuvu pasekmės yra besilaukiančios keleivės atsakomybė.
     - Oro transportu keliaujanti nėščioji prisiima visą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
     - Visos kelionės metu nėščioji privalo turėti nėščiosios “pasą”, kuriame matyti nėštumo trukmė ir planuojamo gimdymo data.

 374. Ieva sako:

  rytoj turiu bilieta i Londona, padariau checkina, bet negaliu skristi. Ar galiu kazkur atsaukti skrydi ar dar kazka padaryti? negaliu keliauti del ligos

  • Dainius sako:

   Ieva, po „chekino“ nieko padaryti nebegalima. Tiesiog prarasite bilietus.
   Jeigu turite bilietą kelionei atgal, tai galėsite panaudoti jį.
   Iki „checkino“ galima keisti datą už papildomą mokestį.

 375. Živilė sako:

  Laba diena,
  Uzsakiau bilietus 3 zmonem, vieno vaiko pavarde suklysta, tiesiog įvedžiau jo tėvo pavarde, o tikroji yra mergautinė mamos, vardas toks pats, ar imanoma pakeisti pavarde isvengiant tokiu dydeliu mokesciu uz sia klaida.
  Ir dar Ar orouoste uzklius jei vaikui – 14 metu, o bilietas pirktas kaip suaugusiam? Kainos bilietu tai tos pacios….

  • Daiva sako:

   Živile, kadangi teks keisti keleivio pavardę, keitimo mokesčio išvengti nepavyks. O dėl vaiko amžiaus ir bilieto suaugusiajam keblumų nekils.

 376. Baltija sako:

  Laba diena,
  Lietuvos įmonė pirko bilietus savo darbuotojui bilietą iš Rygos į Briuselį, kur reikėtų kreiptis dėl sąskaitos faktūros išrašymo? Ačiū

 377. Jūratė sako:

  Laba diena. Mano sūnui yra 17 metų, ir jis ketina skristi į Londoną pas tėtį vienas. Jis turi asmens tapatybės kortelę ir gimimo liudijimą. Ar to jam užteks?
  Pagarbiai, Jūratė

  • Daiva sako:

   Jūrate, jei vaikas vyksta į Didžiąją Britaniją vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Marius sako:

    Iš Vilniaus į Londoną ir atgal su Wizzair vienos keliauja dvi mergaitės 14 ir 15 metų. Viena Lietuvos pilietė, kita JAV pilietė. Kokių dar dokumentų gali reikėti (be pasų ir bilietų), ar reikia tėvų sutikimo?

    • Milda sako:

     Sveiki,
     Notaro pavirintas vieno iš tėvų sutikimas būtinas. Dėl JAV nepilnamečių piliečių keliavimo po užsienio valstybės reikalavimų rekomenduojame teirautis JAV migracijos tarnyboje.

 378. Renata sako:

  laba diena, kaip užsiregistruoti skrydžiui su laikinu grįžimo dokumentu?
  Ačiū

  • Daiva sako:

   Renata, registracijos į skrydį metu pasirinkite asmens pasą ir suveskite Asmens grįžimo pažymėjimo numerį.

 379. Viktorija sako:

  sveiki norejau paklaust jei uzsisakiau bilietus i abi puses su bagazu bet dar nepadariau check in ar galima atsaukti bagaza?

 380. Goda sako:

  Laba diena,
  ar vienas iš tėvų gali skristi su dviem vaikais-3 metų, o kitas 2 savaičių?Ar kiekvienas vaikas turi turėt atskirai suaugusį.
  ačiū

  • Daiva sako:

   Goda, 3 metų vaikučiai jau turės savo vietas, o kūdikį laikysite ant rankų su savimi. Tad jei tik susitvarkysite su visais mažaisiais keleiviais, galite skristi – apribojimų tam nėra.

 381. Radvile sako:

  Laba diena, ar gali septyniolikmete skristi be lydinčio asmens?

 382. Jelena sako:

  Mūsų vaikui 3m. Ar galime nemokamai vežtis vežimėlį? ačiū

  • Daiva sako:

   Jelena, nemokamas vežimėlis priklauso tik kūdikiui iki 2 m. Vyresniems vaikams vežimėlis skaičiuojamas kaip registruotas bagažas.

 383. Audrone sako:

  Tai reiskia, oro uoste niekas neprisikabins del bilieto vaikui? Jei vaikui 23 men ir 30 dienu, tai as teisingai bilieta nupirkau? Kaip suaugusiajam? Tada galiu imti jam ir rankini bagaza? :)

 384. Audrone sako:

  Sveiki, skrendame i Norvegija 01.30, o vaikui 2 metai sueis 01.31. Ar nekils problemu del atskiros vietos vaikui lektuve? ir ar jau galima jam imti 10kg rankini bagaza? t.y. mama su 10kg rankiniu bagazu ir vaikas su 10 kg bagazu?