Wizzair Lietuva 840

Wizzair pigių skrydžių bendrovė įkurta tik 2003 m. birželio mėn., kai šeši daug patirties oro transporto srityje turintys ir gerų rezultatų įvairiose pramonės šakose pasiekę žmonės bei įmonės pagrindinis vykdomasis direktorius Jozsef Varadi susibūrė į komandą. Jau po trijų mėnesių Wizzair buvo registruotoji įmonė, pasirengusi skristi.

Wizzair yra oro transporto bendrovė, visada siekianti klientams pasiūlyti vertingą ir naujovių kupiną kelionę. Siekiant užtikrinti išskirtinį Wizzair vertės ir kainos santykį, taikoma naujausia technologija. Wizzair siūlo paprastą paslaugų modelį. Klientams siūloma: keliauti be bilietų, pasinaudoti sąnaudų ir laiko atžvilgiu veiksmingų antrinių oro uostų paslaugomis, sėdėti vien patogiuose odiniuose vienos klasės krėsluose, nesukti galvos dėl paskirtų vietų, už papildomą mokestį užsisakyti maitinimą.

Wizzair nuolat ieško galimybių plėsti skrydžių tinklą ir pasiūlyti nebrangių skrydžių į Vidurio ir Rytų Europą ir iš jos. Šiuo metu Wizzair siūlo skrydžius daugiau nei 380 maršrutų Europoje. Tinklas nuolat plečiamas ir įtraukiama naujų vietovių.

Wizzair grupę sudaro 2 skrydžius vykdančios oro transporto bendrovės: „Wizzair Hungary“ (WAH, skrydžių numeriai prasideda W6) ir „Wizzair Ukraine“ (WAU, skrydžių numeriai prasideda WU).

Wizzair bendrovė 2005 m. buvo pradėjusi skrydžius iš Kauno. Tačiau po pusmečio skrydžiai iš šio oro uosto vykdomi nebebuvo. Vis dėl to, 2011 m. balandžio mėnesį vėl sugrįžo į Lietuvą ir pradėjo skrydžius iš Vilniaus. Šiuo metu, Wizzair bendrovė, iš Vilniaus skraidina į 11 miestų ir toliau planuoja plėsti skrydžių geografiją. Daugiau Wizzair skrydžių iš Rygos.

840 thoughts on “Wizzair Lietuva

 1. Eimantas says:

  Laba diena, skrendant i ukraina reikia butinai tureti pasa, o galima nusipirkti bilieta su ID kortele, o iki skrydzio pasigaminti nauja pasa ir skrydzio metu turetu abu dokumentus ??

  • Alvita says:

   Laba diena, Eimantai,

   bilietus galite įsigyti ir be asmens dokumento, duomenis suvesite vėliau kai reikės registruotis į skrydį.

 2. Rita says:

  laba diena,

  esu užsiregistravusi skrydžiui į Kiprą su savo tapatybės kortelės duomenimis.Šiomis dienomis pavogė mano rankinę ir tapatybės kortelę taip pat. Kaip galėčiau pakeisti savo duomenis ir nurodyti paso duomenis. Kiek tai kainuotų ir kur reiktų kreiptis.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rita,

   turite kreiptis į savo bilietų pardavėją, kuris pakoreguos Jūsų registracijos duomenis. Kainą pateiks bilietų pardavėjas.

 3. Rasa says:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus sau ir vyrui. Vyro trumpinys prie pavardes geras, o mano irgi kaip vyro. Norejau pakeisti, asmenineje informacijoje pakeiciu ir issaugau. Atsijungiu o kai prisijungiu – vel as vyras.. dariau 6 kartus maziausiai, bet niekas nepasikeite.
  Galvoju paskambinsiu i informacija, jie pasakys ar nebus problemu skrendant del to trupinio arba pades man pakeisti, bet lietuvisku numeriu dasiskambinti neimanoma.
  Gal galite pasakyti man, ar tas tumpinys kels problemu skrendant, arba nurodykite LT numeri, kuriuo galeciau pasiskambinti.

  • Daniele Wizzair says:

   Rasa,
   didelių problemų tai neturėtų sukelti, tačiau geriau, jog trumpinys būtų pakeistas. Galite paskambinti 8 600 26762 arba parašykite mums info@zigzag.lt ir padėsime išspręsti šią situaciją.

 4. Ieva says:

  Sveiki noriu paklausti , ar gali mano sūnus 7 metų kristi iš UK į Lietuvą su mano drauge. Reikia kokių dokumentų ar ne ? Ačiū už atsakymą

 5. Asta says:

  Sveiki,

  noriu paklausti del saskaitos-fakturos. Imones vardu pirkau bilietus, taciau niekur nerandu info apie tai, kada gausiu saskaita-faktura. Ar saskaita bus atsiusta po ivykusio skrydzio?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Asta,

   kreipkitės tiesiogiai į bilietų pardavėją dėl sąskaitos – faktūros išrašymo.

 6. irmantas says:

  sveiki kaip galeciau pakeisti elektronini pasta nes pamirsau slaptazodi

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Irmantai,

   turite kreiptis į savo svetainės administraciją dėl slaptažodžio atstatymo.

 7. Narūnas says:

  Laba diena,
  planuoju skristi į Londona. Norėčiau paklausti, ar galima vežti su savimi maistines kanapių sėklas? Ar nekils jokių teisinių problemų?

  • Daniele Wizzair says:

   Narūnai,
   galite vežtis maistines kanapių sėklas. Dėl to nekils teisinės problemos.

 8. mindaugas says:

  labas ka daryt supainiojau id numeri su asmens kodu kaip istaisyti klaida aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   turite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją dėl klaidos ištaisymo.

 9. Lina says:

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galime vezti skalbimo miltelius originalioje pakuoteje ir skalbimo kapsules?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   problemų kilti neturėtų dėl skalbimo miltelių, tačiau skalbimo kapsulės yra skystos konsistencijos tad jų pakuotės gabenti negalite rankiniame bagaže.

 10. Martyna says:

  AR gali vaikas skristi 11 12 metu i anglijos miesta lexeli.Vienas?

 11. Martyna says:

  AR gali vaikas skristi 11.metu? O dvylikos gali skristi?

  • Renata Wizzair says:

   Martyna, skrendant su Wizzair jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. Papildoma nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

 12. Gabriele says:

  Laba diena vakar pirkai bilietus Kaunas – olesiundas – Kaunas apmokejima padariau banko pavedimu pinigus is saskaitos nuskaiciavo taciau negavau jokio atsakymo apie bilietus ka man daryti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Jums reiktų nusiųsti savo bilietų pardavėjui sąskaitos išrašą kaip įrodymą, jog mokėjimas buvo atliktas

 13. Kristina says:

  Sveiki,

  Noriu issiaiskinta, kaip WizzAir klubo nariui pritaikoma bagazo nuolaida. Siandien isigyjau viena registruoto 23 kg. bagazo vieneta (skrydziui is Eindhoven’o i Kauna gruodzio 18 d.) uz 23 eurus, ir skrydziui atgal (is Vilniaus i Eindhovena) dideli orlaivio salono bagaza uz 11 euru. Ar nuolaida (5 eurai kiekvienam internetu isigytam bagazui) automatiskai pritaikoma neparodant klientui, kad ji buvo pritaikyta (kaip kad butu mano atveju)? Kaip tai veikia?
  Aciu jums,
  Kristina

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   dėl Wizzair klubo narystės ypatumus turėtumėte domėtis tiesiogiai jų tinklapyje.

 14. Diana says:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti mes užvakar nusipirkom bilietus,iš wizzair-skrydžiai.com.
  Ar yra tai normalu kad užsakymo numeris susideda iš 8 skaitmenų?

  Nekils problemu darant chekinus vėliau?

 15. Rtp says:

  Laba diena,

  Kaip atsaukti ar atsisakyti skrydzio, kuris rezervuotas ir apmokejimas patvirtintas? Skrydis s/m gruodzio menesi.

 16. Rita says:

  Sveiki,
  planuojam skrydi dviems vaikams 16 ir 11 metu amziaus is Vilniaus i Larnaka. Is jusu gavau atsakyma, kad 16 metu vaikas gali lydeti 11 metu vaika, tik reikalingas vieno is tevu notariskas igaliojimas, nes keliauja i ne Sengeno sali. Notarai tvirtina, kad 16 metu asmuo negali buti kaip lydintis asmuo siuo atveju. Ar yra teke susidurti su panasia problema? Gal jusu kompanija gali pasiulyti lydinti asmeni tokiu atveju?

  • Sveiki,
   Aviakompanija leidžia 16 metų vaikui būti lydinčiuoju asmeniu. Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.
   Šiuo atveju rekomenduojame tikslesnės informacijos teirautis migracijos tarnyboje.

 17. Simona says:

  Labas vakaras,

  norėjau pasiteirauti, su broliu (jam 11 m.) skrendu į Paryžių su aviakompanija Wizzair (skrendam iš Lietuvos 5 dienom). Ar užtenka turėti seniūno patvirtintą mamos sutikimą, kad brolis galėtų kartu keliauti su manimi? Ar būtinai reikia notariškai patvirtinto sutikimo? Lauksiu atsakymo.

 18. Vaida says:

  Laba diena,

  Su Jūsų avialinijomis skrendame į Barį. Kaip suprantu, maitinimo lėktuve nėra. Ar galima į rankinį bagažą pasiimti savo maisto (skrendame su dviem vaikais anksti ryte)? Ačiū.

 19. P&D says:

  Sveiki, skrydžiui į Londoną yra tik išvykimo laikas, atvykimo laiko nėra biliete, ar tai normalu?

  • Sveiki,
   Įvairios aviakompanijos suformuoja skrydžio dokumentus pagal savo taisykles. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su Jūsų bilieto pardavėju.

 20. LV says:

  Sveiki,

  2016-10-23 buvo atšauktas skrydis iš Eindhoveno į Kauną. Dėl prastų oro sąlygų. Aviakompanija pasiūlė grįžimą tik 2016-10-25 d. Skrydžiai po kelių valandų buvo vėl vykdomi iš oro uosto, dėja nebuo atidėtas, o buvo atšauktas. Ar priklauso nakvynės, maitinimo, transporto kompensacijos? Kur kreiptis? Ačiū.

 21. Violeta says:

  Sveiki, užsakius bilieta ir apmokejus gavau iš wizzair laiškus. Viename laiške padaryta klaida varde, kitame pavardėje. Ar gali būti, kad aš esu padariusi klaida pildydama duomenis? Bilietas bus paruoštas gruodžio 13 d. ar būtų galima peržiūrėti ir pataisyti, kol bilietas neparuoštas?

 22. Ernestas says:

  sveiki norejau paklausti,ar galima perleisti bilieta kitam zmogui pvz. as porkau bilieta ir suvedziau savo domenis o kai reikes daryti cekina ar galima daryti kito zmogaus domenis jei jam bilieta perleisciau?

 23. Jaroslav says:

  Sveiki,

  Kaip pirkau bilietus internetu, blogai irasiau savo pavarde :) Vietoj Dzedulionis irasiau Dzeduolionis, bet girdejau kad svarbiausiai kad butu teisingai parasytos pirmos trya raides, ar tai tiesa, ar man reikes keisti bilieta?

  Aciu

 24. Viktor says:

  sveiki,
  jeigu nusipirkau dideli salono bagaza, tai nemokamo bagazo i salona jau nebegalesiu imt???

  • Sveiki,
   Orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei įsigijote didelį orlaivio salono bagažą – mažo orlaivio salono bagažo gabenti nebegalite.

 25. Lukas says:

  Sveiki,
  Neatsidaro Mobile Boarding Pass.. – ar tam reikia specialios programos?

  • Sveiki,
   Skrydžio metu rekomenduojame turėti spausdintą bilietą, nes ne visuose oro uostuose programėlės veikia ir ne visuose mobiliuosiuose įrenginiuose jos veikia tinkamai.

 26. Giedrė says:

  Laba diena, ar 15 metų vaikas gali skristi vienas su Wizzair? Jūs siūlote skrydžius su persėdimais į kitų avialinijų lainerius. Jei skrydis yra su persėdimu į avialinijų Ryanair lainerį ar 15 metų vaikui bus galimybė skristi vienam be suaugusiojo palydos?

  • Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair nepilnamečiai nuo 14 m. amžiaus gali nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį, nepilnametį.

 27. Rima says:

  Sveiki,

  turiu bilietus iš Vilniaus į Eidinhoveną ir iš Eidinhoveno į Belgradą su Wizzair. Ar reikia atsiimti registruotą bagažą Eidinhovene ir vėl priduoti sekančiam skrydžiui?

 28. Laima says:

  Sveiki, mano 15 metų sūnus skrenda iš Lietuvo į Daniją ir atgal vienas.Ar reikia tėvų sutikimo patvirtinto pas notarą?Ačiū

 29. Edvinas says:

  Laba diena,

  2017 metų rugsėjo 17 dieną (šeštadienį) Jūsų skrydis į Kijevą (Ukraina) W66278 buvo keletą kartų atidėtas ir vietoj 12:25 į dangų pakilo 18:06. Norėjau pasiteirauti kokius dokumentus Jums reikia pateikti ir kur teikti pretenziją, norint gauti kompensaciją už patirtus nepatogumus ?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Apmaudu dėl susiklosčiusios situacijos, šiuo atveju dėl pretenzijų galite kreiptis tiesiogiai į wizzair.com, jų nurodytais kontaktais.

 30. Diana says:

  Sveiki, uzsisisakiau bilietus internetu, padariau banko pavedima.. Taciau jau praejo 12 dienu o dar mes neturime jokios informacijos. I skambuciu centra paskambinti irgi negalime, nes neturime nei laidinio telefono, nei abonento. Ka tokiu atveju mums daryti ?

 31. Nerijus says:

  Sveiki,
  Pirkau bilieta per wizzair programele, mokejau bankiniu pavedimu, ir man uz ta pati bilieta nuskaiciavo du kartus ta pacia suma. Susiskambinti su Jumis neimanoma, nei laidiniu nei paprastu telefonu, ka tokiu atveju daryti noreciau atgauti pinigus uz viena apmokejima?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kadangi bilietus įsigijote per http://www.wizzair.com, bandykite dar kartą su jais susisiekti, taip pat galite rašyti el.paštu dėl susiklosčiusios situacijos ir prašyti pinigų grąžinimo.

 32. Karolina says:

  Sveiki, padarius registracija internetu, ant įlaipinimo kortelių asmens dokumentų galiojimo pabaigos datą rašo 30/12/9999, nors vykdant registraciją buvo norodytos ant kortelių esančios datos. ar tai sukles problemų? Jei taip, tai kur kreiptis, kad sutvarkyti susiklosčiusią situaciją?

 33. Andrius says:

  Sveiki,

  mane taip pat domina skrydziai Frankfurtas- Vilnius ir atgal. Kaip matau nuo rugsejo galo ju nebera.Tai ar sis marsrutas visai panaikintas ar tik rudens ir ziemos sezonui? Gal zinote kada planuoja vel ji atnaujinti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kol kas aviakompanija neplanuoja skrydžių šiuo maršrutu, dėl atnaujinimo duomenų šiuo metu nėra.

 34. Mantas says:

  Laba diena,
  Wizzair nepatvirtino skrydžio. Bilietai buvo apmokėti bankiniu pavedimu. Į skambučių centrą neprisiskambinu. Gal galite atsakyti per kiek laiko ir kaip bus grąžinti pinigai už bilietus į sąskaitą?
  Ačiū.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Duomenų per kiek laiko bus išnagrinėtas Jūsų prašymas ir grąžinti pinigai mes neturime, vis tik galite dar kartą bandyti susisiekti su skambučių centru ir ten gauti daugiau informacijos apie susiklosčiusią situaciją.

 35. karollina says:

  Sveiki,
  perkant bilietą įrašiau vardą Justas, nors dokumente Justinas. Visi kiti duomenys teisingi. Ar nekils problemų?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Visi duomenys turi tiksliai atitikti Jūsų dokumento, su kuriuo keliaujate duomenis, šiuo atvejų bus reikalingas vardo koregavimas.

 36. Olga says:

  Laba diena,
  Noriu sužinoti ar bus skrydis Vilnius-Frankfurtas(Hahn) spalio 8 diena?Kodėl nėra dar tvarkaraščio Vilnius-Frankfurtas(Hahn)spalio mėn?

 37. Deimantė says:

  Sveiki, spalį skrendu su kūdikių į Uk su wizzair. Norėjau paklausti ar mūsų įlaipinimas skaitysis pirmenybinis ar reikia atskirai sakytis jį ? Ačiū

 38. Kirill says:

  Sveiki,kada prasides prekyba skrydziams i Barcelona,Tel Aviva balandzio ir toliau menesiams? Aciu

 39. Arija says:

  Sveiki.
  Ar Wizz air visai panaikino skrydžius Vilnius-Glazgas-Vilnius, ar po kurio laiko galima tikėtis vėl skraidyti šiuo maršrutu?
  Ačiū.

 40. Beata says:

  Sveiki,

  Jei bagažo matmenys skiriasi 2 cm, pvz. mūsų yra 58 45 25, jis vis dar

  bus registruojamas kaip didelis orlaivio salono bagažas ? Ačiū

  • Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į didelio orlaivio salono bagažo patikros dėžę – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galėsite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 41. wizair says:

  Sveiki skrisim su 3 metu vaiku ar galima veztis vezima ar reikia papildomai moketi.

 42. Valdas says:

  Skrydzio i Barselona metu buvo visiskai suniokotas lagaminas, nulauzti lagamino ratukai, sulauzyta lagamino rankena, ko pasekoje nei panesti nei pavezti 23kg sverianti lagamina buvo misija neimanoma. Kas atsakingas uz toki bagazo suniokojima ir kas kompensuos patirtus nuostolius.

 43. Greta says:

  Sveiki, ar galima vienam žmogui į lėktuvą neštis ir 42 x 32 x 25 cm dydžio bagažą ir mokamą 56 x 45 x 25 cm dydžio bagažą?

 44. arturas says:

  Kaip susisiekti su wizzair. I informacini numeri nesujungia. Gal yra kitas numeris ar el.pastas ?

 45. Jolita says:

  Sveiki, ar perkant bagaza kainos skiriasi inernetu pries check-in ir pries pat skrydi prie registracijos

 46. T.M. says:

  Sveiki, jeigu perkamas didesnis rankinis bagažas, tai nemokamą papildomai galima pasiimti? Ar galimas tik jau didesnis orlaivio bagažas?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei savo bagažo išmatavimus iš mažo orlaivio salono bagažo pasikeitėte į didelį orlaivio salono bagažą, mažojo orlaivio salono bagažo gabenti negalite.

 47. Robertas says:

  Sveiki,
  ar nieko tokio jei užsisakydamas bilietą savo vardą pavardę parašiau su pirma didžiąja raide, nors asmens dokumente yra visos didžiosios raidės? ( pvz: Robertas ROBERTAS )

 48. GINTE says:

  SVEIKI, NOREJAU PAKLAUSTI AR RANKINIAME BAGAZE GALIMA GABENTI LIOTON GELI, ACIU

 49. Tatjana says:

  Sveiki,
  uzsisakiau nauja pasa. I Lietuva skrisiu su senu pasu (mergautine pavarde) o grysiu jau su nauju pasu ir nauja pavarde. Ka daryti? Kaip pirkti bilietus? Ar galiu pirkti bilietus su mergautine pavarde i abi puses ir paskui paskambinti ir pasikeisti i nauja pavarde? ar tai bus mokama?
  Aciu.

  Pagarbiai,
  Tatjana

 50. Akville says:

  Sveiki, man yra 16 metų, aš turiu tėvų sutikimą kurį patvirtino notaras, bet dokumentas yra lietuvių kalba, o aš noriu skristi į Angllija iš Lietuvos, ar man reikia vertimo į anglų kalbą?

 51. rolandas says:

  Sveiki. Niekur nerandu informacijos ar skraidinate medzioklinius ginklus
  Vilnius – Bergenas . skrydis rugjucio 29.

 52. Paulius says:

  Sveiki,ar tiesa kad turint anstoliu ir skrendant i uk gali iskilt problemu?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Pauliau, reikėtų kreiptis į institucijas, kurios galėtų plačiau pakonsultuoti dėl anstolių.

 53. ANDRIUS says:

  Sveiki,kaip jum priskambinti?Vakar apmokejau uz skrydi ,uzsakymo nr:WFR7U7N ir negavau patvirtinimo emailu

 54. Ilona says:

  Sveiki uzsakiau bilietus ir tik dabar pamačiau kad su klaida parašiau savo pavarde kaip man pakeisti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei užsakinėjote per wizzair.com, tuomet reikėtų susisiekti su skambučių centru, jei užsakinėjote wizzair-skrydžiai portale, susisiekite su mūsų konsultantais tel. 860026766 arba el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 55. julned says:

  Galima suzinoti kodel buvo istrintas mano klausimas?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jūsų klausimas nebuvo ištrintas

 56. julned says:

  Sveiki. Uzpildziau forma wizzair psl. del kompensacijos del velavusio skrydzio, gavau laiska kad bus susiekta su manimi, bet dar iki siol laukiu to susiesikimo. kaip ilgai trunka si procedura?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kiek trūksta laiko kiekvienos pretenzijos peržiūra ir atsakymo operatyvumas sunku pasakyti, tačiau jeigu jūsų užklausimas skubaus pobūdžio (t.y. nedaug laiko likę iki išvykimo), kreipkitės į wizzair.com skambučių centrą.

 57. Aura says:

  Laba diena, pirkdama bilietą nusipirkau ir didelį orlaivio salono bagažą (iki 15kg) už 14eu. Jis bus salono viduje ir skysčių jame galės būti tik iki 1l,taip?

 58. Aušra says:

  Sveiki, bandžiau prisiskambinti į skambučių centrą, bet neįmanoma, nes neva uždrausta skambint tuo numeriu. Atsitiko taip, kad reikia pakeisti kreipinį prie vardo, nežinau ką daryti.

 59. Ugne says:

  Laba diena,

  Ar vaikai nuo 12 metų gali skristi vieni su jūsų avialinijos lektuvais?

 60. Inga says:

  Sveiki, noreciau paklausti, ar bus vykdomi skrydziai i Glazga 2017 m.?

 61. Rasa says:

  Laba diena,
  norime pasitikslinti dėl dviračių gabenimo. Ne kartą esame gabenę dviračius, tame tarpe ir su Wizzair kompanija, supakuotus specialiai jiems pasiūtuose maišuose. Pasukdavome rankenas, nuimdavome pedalus, išleisdavome orą iš padangų. Bet neišimdavome ratų. Beje, dviračiai netilpdavo į Vilniaus oro uoste esančius skenerius ir reikėdavo iškviesti apsaugos darbuotoją, kad juos patikrintų. Ar tvarka ta pati ir ar taip paruoštus dviračius galėsime be problemų gabenti?
  Pagarbiai,
  Rasa

 62. Martynas says:

  Laba diena,
  šiandien (2016-07-19) Delfi.lt perksiačiau kad nuo 2017-01-14 dienos atidarote naują maršrutą Vilnius – Grenoblis. Norėčiau sužinoti kada pradėsite prekybą minėto maršruto bilietais, ir kiek bilietas į abi puses kainuos?

 63. Akvile says:

  Laba diena, man yra 16m., ar galiu aš skristi viena be tėvų sutikimo iš Lietuvos į Angliją? Ačiū

 64. Simona says:

  Tai wizzair yra mano bilietų pardavėjas, tai į jus i kreipiuosi.

 65. Simona says:

  Laba diena,

  Kokią kompensaciją galima gauti, kai skrydis buvo atidėtas ~20 valandų? Kur kreiptis ir ką daryti toliau?

 66. Vilma says:

  Sveiki.Noreciau paklaust ar gali vienas vaikas 14metu,skristi su wizzairu is Londono į Lietuva?Ar reikia kokiu įgaliavimu?Pasas lietuviskas.Aciū.

  • Sveiki,
   14 metų su Wizzair vienas gali skristi iš Londono į Lietuvą, bet iš atgal skrendant jis turės turėti tėvų sutikimą, kuris yra patvirtintas notaro.

 67. Jekaterina says:

  Sveiki,
  Ar kūdikiams vežimėlį ir automobilinę kėdutę galima gabenti nemokamai? Jeigu ne, koks būtų papildomas mokėstis kėdutei priduoti. Ir ar reikia sumokėti prieš skrydį internetu ar oro uoste?

 68. Andrej says:

  Sveiki, noriu skristi su savo nepilnamečiu sūnėnu is Lietuvos i Italija. Ar reikia turieti kažkokio papildomo dokumento? Vaikas yra Italijos pilietis. As esu Lietuvos pilietis. Ačiu.

 69. Ana says:

  sveiki. turiu didele problema. pirkau bileta is wizzair kompanijos skrydziui London-Vilnius. bet netycia irasiau MR Ana vietoi MS Ana. ar tai turi reiksmes? ar gali manes neileisti i lektuva? ir ka daryti sitoje situacijoje? isanksto dekoju.

 70. Camila says:

  Sveiki, neberandu jusu puslapi tiesioginiu skrydziu is Belfasto i Vilniu, kodel?

  • Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair vykdo tiesioginius skrydžius kryptimi Vilnius – Belfastas – Vilnius nuo 2016.07.01 iki 2017.03.24 pirmadieniais ir penktadieniais.

 71. Erika says:

  Kaip su jumis susisiekti, jeigu numeris duotas internete 890094000 negalimas mobiliems, o laidinio nera. Netycia uzsakeme 2 tokius pacius skrydzius ir norime viena is ju atsaukti. Jie dar abu nepatvirtinti. Ka daryti? Kur kreiptis?

 72. lina says:

  SVEIKI,
  Ar galeciau nestis vietoi rankinio bagazo riedi speceliam krepsyje riedziui skirtas kurio matmenis yra 58.4-18.6-17.5 ar galeciau ji indeti i registruota bagaza skrysiu su wizzair i larnaka-kipras.aciu uz bet kokia informacija

  • Sveiki,
   Sporto įranga skraidinama už sporto įrangos mokestį; pateikiant užsakymą būtina ją nurodyti ir už tai sumokėti. Sugadintas, trapus, stambus, netinkamai supakuotas, per vėlai užregistruotas ir per didelis bagažas skraidinamas tik pažymėjus ribotos atsakomybės už bagažą kortele; Aviakompanija Wizzair neprisiima atsakomybės už tokius daiktus. Pakuotės reikalavimus skaitykite skyriuje Naudinga informacija. Atkreipiame dėmesį, kad maksimalus leistinas svoris vienam įrenginiui yra 32 kg.

 73. Martynas says:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežtis dūdmaišį, jei jis telpa į rankinį bagažą su kitais daiktais? Tiesa, dūdmaišio dalys: be odinio maišelio dar yra keletas iki 25cm ilgio medinių vamzdelių ir kitų medinių dalių

  • Sveiki,
   Keleiviai, kurie įsigyja didelį saloninį krepšį, gali pasiimti muzikos instrumento dėklą, kurio ilgis neviršija 80 cm. Kiti dėklo išmatavimai neturi viršyti 45 x 25 cm. Tokių instrumentų pavyzdžiai: smuikai, altai, fleitos, klarnetai, trimitai, havajų gitaros. Norint patikrinti dydį, muzikinis instrumentas turėtų būti įdedamas į didelio saloninio krepšio matuoklį: plotis ir gylis turi atitikti, o aukštis turėtų būti maždaug 1.5 karto mažesnis už leidžiamą aukštį. Keleivis negali turėti jokio kito saloninio bagažo, tik mažą muzikos instrumentą. Lėktuve muzikos instrumentas turi būti padedamas į bagažo skyrių virš galvos.

   Muzikiniai instrumentai, kurie neatitinka aukščiau nurodytų išmatavimų, turi būti vežami kaip registruotas bagažas, sumokėjus atitinkamą mokestį arba ant lėktuvo sėdynės išpirkus atskirą vietą jam. Vietą tokiam bagažui galima rezervuoti internetu, keleivio pavardės lauke įvedus keleivio pavardę, o vardo lauke įvedus EXST.
   Atkreipiame dėmesį, kad tai tik techninė vietos rezervacija ir jums neleidžiama su savimi turėti daugiau nei 1 saloninio krepšio. Atminkite, kad didesnius už violončelę instrumentus (pvz., kontrabosas, arfa ir pan.) būtina užregistruoti pažymint ribotos atsakomybės kortele. Šie instrumentai per dideli ir per sunkūs, kad tilptų ant sėdynės.

 74. tomas says:

  sveiki ar galima gauti saskaita faktura uz pirktus bilietus kur kreitis kokiu numeriu ir pan

 75. Aušra says:

  Labas vakaras, norėčiau paklaust kiek gali viršyti lagamino( bagažo) matmenys skrendant į Norvegija? Dabar turiu lagamina su tokiais matmeninimis 65.5X41.5X25.5 cm. Ačiū.

 76. Sveiki norejiau paklausti jei registruotas bagazas pvz virsija 2/3 kg uzsakyto svorio reikia uz tai damoketi??Dekui

 77. ernesta says:

  sveiki, norėjau pasiteirauti, jei užsisakiau bilietus su rankiniu 42x32x25 cm ar galiu papildomai turėti rankinę??

 78. Vaidas says:

  Laba diena,

  Ar galima gabenti vaiko automobilio kedute ir vezimeli?

 79. Dovydas Pocius says:

  Sveiki, dėl ko gali būti atšaukiamas skrydis? Dėl ko gali būti uždelsiamas skrydis? Kas tokiu atveju nutinka jeigu atšaukiamas? Atgauname pinigus? Bei kokia to tikimybė?

  • Sveiki Dovydai,
   Skrydis gali būti atšaukiamas dėl tvarkaraščio keitimo, oro sąlygų, stichinių nelaimių, techninių orlaivių gedimų ar kitų priežasčių. Taip pat, dėl tų pačių priežasčių gali būti ir skrydžio vėlavimas. Jeigu skrydis atšaukiamas anksčiau nei jis turi įvykti, tai jūs turite gauti informaciją iš savo bilieto pardavėjo arba žinutę į el. paštą ar telefoną. Visą informaciją apie siūlomas sąlygas jūs gaunate su pranešimu.

 80. Juste says:

  kokiu numeriu susisiekti su Lietuvos atstovu?

 81. Ieva says:

  Sveiki, ar bus problemu su skrydziu jeigu ambasadoje laikiname asmens gryzimo dokumente sumaise lyti?

 82. Agne says:

  Laba diena,
  Norejau pasitairauti ar registruotam bagaze galiu vestis zalia mesa, desras, alkocholi? ir kokie yra vezimo limitai?

 83. egle says:

  Sveiki,

  koks veikiantis informacinis jusu telefonas pasiteiravimui?

 84. Rimas says:

  Nuo kada ir kokiomis savaites dienomis Wizzair skraidys i KEF (Islandija)?

  • Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair tiesioginius skrydžius kryptimi Vilnius – Reikjavikas – Vilnius vykdo nuo 2016.10.31 pirmadieniais ir penktadieniais.

 85. Veronika says:

  Sveiki, galima į kompiuterio dėklą kuris bus kaip Rankinis bagažas įdėti ir plaukų tiesintuvą? Bus tik kompiuteris jo laidai ir tiesintuvas.
  Dėkui

 86. Dalia says:

  Sveiki. noreciau suzinoti ar 15 metu paugliui reikia tevu sutikimo skristi i barcelona ar lydincio zmogaus? kokius dokumentus su savimi turetu tureti? aciu.

 87. ash says:

  sveiki noriu paklausti ar dukra su savim i lektuva gali nestis riedi, ciu

 88. Algirdas says:

  Laba diena,
  Ketinu keliauti į Ukrainą su Wizzair. Noriu paklausti ar viza reikalinga skrendant į Ukrainą iš Lietuvos Lietuvos piliečiui. Ir jei reikalinga ar reikia iš anksto gauti vizą Ukrainos abasadoje, ar yra kitokios procedūros.

 89. Rimante says:

  Sveiki. Skrendu is Lietuvos i Svedija, yra registruotas bagazas 32kg, ar galima i jį deti alkoholi ir zalios mesos? Jeigu taip tai koki kieki?

  • Sveiki,
   Alkoholį galite gabenti registruotame bagaže. Rekomenduojame atsižvelgti į leistiną gabenti alkoholioo kiekį, kurį yra nustačiusi Jūsų pasirinkta kelionės šalis. Leistinas gabenti išvežti mėsos kiekis nereglamentuojamas.

 90. Vitalija says:

  Sveiki, nerandu informacijos, ar kudikiui iki 2 metu priklauso rankine jo daiktam? Aciu

  • Sveiki,
   Kūdikiams keliaujantiems su aviakompanija Wizzair bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu yra priskirtas kūdikis, gali su savimi turėti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas) kūdikio reikmėms.

 91. Anastazija says:

  Sveiki .
  Noriu kad Jusu avialinijomis skristu dukra 11 metu , pagal istatyma tai galima padaryt su notaru sutikimu.Taciau ar Jus teikiate mokama paslauga plydove/stiurdese vaikui palydet nuo vartu iki vartu ? Aciu uz atsakyma.

 92. Aliona says:

  Sveiki.Keliauju su 4.5m vaiku, ar galima vietoj vezimo paimti nemokamai paspirtuka? Aciu.

 93. vaidas says:

  laba diena,esu prisiregistraves wizzair narys,baigesi mano pasas kortele,turiu pasa knygute dabar pasidares,bet wizzair prisiregistraves esu su kortele kaip pakeisti duomenis perkant dabar bilietus ,kadangi mano duomenyse yra korteles duomenys o ne knygutes,kortele uz trijiu savaiciu nebegalios,noriu pirkti bilietus skrydziui uz poros menesiu ,bet nemoku pakeisti savo duomenu jusu puslapyje,kaip padaryti kad uzsakant bilietus butu ivesta mano paso knygutes duomenys?

 94. Tania says:

  SAveiki,
  Mūsų skrydis Vilnius -Belfast- vilnius.
  Vakar rezervavome bilietus , vakar juos ir apmokejome. Ziuriu rezervacijos busena o ten raso , kad laukia apmokejimo.per kiek laiko ivykksta apmokejimas? ir ar nepasinaikins musu rezervacija?
  Aciu uz atsakyma.

  • Sveiki,

   Priklausomai nuo portalo, kur atlikote mokėjimą ir mokėjimo būdo pasirinkimo. Rekomenduojame pasiskambinti į portalą, kur pirkote lėktuvo bilietus.

 95. Rolanda says:

  Sveiki,norejau pasiteirauti As turiu lietuviska pasa o mano dukra angliska, jei 12 metu musu pavardes vienodos ar mum reikia is tevo puses kokio patvirtinancio dokumento, leidimo skristi is Londono i Riga ?

 96. justina says:

  Laba diena, norėjau pasitikslinti ar skrendant su vaiku kuriam yra 2m.6men., jam priklauso nemokamai vežtis vežimėlį ar tik už papildomą mokestį?

 97. Tomas says:

  Sveiki, ar reikalingas tevu sustikimas 5 metu vaikui keliaujant su mociute is Malmes (Svedija) i Vilniu?

 98. Gustė says:

  Sveiki,
  norėjau paklausti, registruojantis skrydžiui dokumento tipas buvo nurodytas Nacionalinis ID, tačiau prisiregistravus pirmam skrydžiui norint registruotis atgaliniam skrydžiui dokumento tipas automatiškai pasikeitė į Kitas dokumentas. Šios informacijos redaguoti sistema neleidžia. Ką daryti, jei dokumeto tipas atgaliniam skrydžiui iš Nacionalinis ID tapo Kitas dokumentas?

 99. keleive says:

  Skrydzio metu vaikui bus du metai ir menuo.

  • Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 m. vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai. Vežimėlio svoris neskaičiuojamas į registruoto bagažo svorį. Vaikams nuo 24 mėn. amžiaus nemokamai galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą.

 100. keleive says:

  Laba diena, norejau paklausti, skrendant su 2 metu vaiku vezimelis nemokamai skraidinamas? Jo svoris i registruojamo bagazo svori neiskaiciuojamas? Ar vaikui priklauso mazas bagazas salone?

 101. Zilva says:

  Sveiki vidurį sawo pavardes neteisinga raide įrašiau ar kils delt to problemu?

 102. Salvija says:

  Sveiki,nireciau pasiteirautu,ar sunus 17 metu galetu skristi vienas,

 103. Svajune says:

  Laba diena. Ar įvyks rytojaus (2016.03.31) skrydis iš Paryžiaus į Vilnių dėl planuojamo streiko Paryžiuje? Gal turite daugiau informacijos?

 104. Kristina says:

  Sveiki,
  Ar galima gabenti dideliame orlaivio bagaze namu oro valymo aparata? Dydis butu avalus 1,5 litro talpos tuscias aparatas.

 105. Ramune says:

  Sveiki noriu paklausti ar galima vezti kiausiniu dazu-milteliais i Vokietija

 106. Ingrida says:

  Sveiki,

  ar galėčiau kaip registruotą bagažą siųsti paveikslą (matmenys 120cm x 90cm) iš Londono į Vilnių? Ar galėčiau būti tikra, kad jis liks nepažeistas?

 107. Ramunė says:

  Ar galima iVokietija vežti paveiksla iš gintaro

 108. Vaida says:

  Sveiki. Dukrai iki 14 metų, “trūksta” – 2mėn. Ar gali su Wizzair,skristi viena?

 109. Eugenija says:

  Laba, informacijoje nurodyta, kad skrendant su kudikiu galima pasiimti butinus daiktus, ar gali jie buti sudeti i atskira vaikiska rankine? Jei taip, kokie reikalavimai jai taikomi?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair asmuo, kuriam skrydžio metu yra priskirtas kūdikis gali su savimi gabenti papildomą vienetą rankinio bagažo (40x30x18 cm, svoris neribojamas), kūdikio reikmėms.

 110. Aliona says:

  Ar galima kudikiui i salona paimti 100 ml virinto vandenuko jam atsigerti jo gertuveje ?
  Vezimelis registruojamas kartu su registruojamu bagazu ?

 111. Aliona says:

  Sveiki.skrisim su kudikiu (11 men.) .ar galima jam i salona pasiimti misinuka ( cia skystis), pagalce ir pleduka ?

 112. laura says:

  Sveiki, ar galima i lektuvo salona nestis breziniu ir paveikslu dekla, kurio aukstis 1,5 metro, skresmuo apie 10 cm? Aciu.

 113. Inga says:

  Jau uzsiregistravau skrydziui, bet noriu uzsisakyti karsta maista is anksto. Kaip galiu tai padaryti? Aciu,

 114. Vaida says:

  Sveiki, kiek kainuoja skrydis kudikiui iki 1metu amziaus europoje?

 115. Ramunė says:

  Ar galima vežti maisto prieskonius

 116. Ramunė says:

  Kovo mėn skrendu i Vokietija ar galima rankiniame dagaže vežti keraminiu puodelius?

 117. Jonas says:

  Sveiki,

  Turiu porą klausimų:

  1. Ar galima vežtis alkoholį susipylus į taras iki 100ml?
  2. Ar galima rankiniame bagaže turėti kad ir kumpio ar rukytos dešros, duonos ir kito maisto?

  • Sveiki,
   1. Galite vežtis susipylus į 100 ml talpas. Tik galite gabenti tik 10 vnt.
   2. Išvardintą maistą turėti galite, tik dėl kito maisto reikėtų tikslinti.

 118. Goda says:

  Sveiki dar karteli perkame bilietus ir mokejima darom per banka ,ir praso yvesti koda sesia zenkli paskyru laukeli bet darant pavedima nera tokio laukelio . Praso tik banko pavadinimo ir saxkaitos kodo ,bei visa kita ;)

 119. Goda says:

  Sweiki pirkome bilieta internetu, Skrydis Vilnius Bergen ir atgal. Sumokejome uz bilietus ir daugiau kaip savaite negauname jokiu ziniu kad bilietai uzsakyti ir butu atsiusti…. Bet pinigai nekeliavo is mano banko saskaitos ? Ka daryti tokiu atveju ?

 120. Ligita says:

  Laba diena,

  Esu užsisakiusi skrydį į Glazgą 2016.02.27 ir atgal 2016.03.05, ar įmanoma atšaukti ir dalį pinigų atgauti? Ar galima keisti kryptį primokėjus?

  • Sveiki Ligita,
   Taip, galite keisti skrydžio kryptį primokėjus nurodytą aviakompanijos skrydžio keitimo sumą.
   Grąžinti Wizzair bilietus galite, tik yra taikomas savanoriško atšaukimo mokestis nuo 60 EUR/asm. į vieną pusę. Jis priklauso nuo krypties ir kt. Todėl rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju dėl galimo grąžinimo.

   • Ligita says:

    Ačiū už atsakymą, skambunti – neprisiskambinu imformacijos telefonu, o pati nerandu kur galėčiau atšaukti bilietus tinklapyje, randu tik kaip pakeisti skrydžio tikslą.

    Ar galite tiksliau nurodyti kur atšaukti skrydį?

 121. Gariele says:

  Sveiki ar reikia tevu sutikimo skrendant is Vilniaus i Norvegija 15 ir 17metu merginom?

 122. Dominyka says:

  Sveiki,
  Ar galiu su savim veztis baltyminius miltelius(sporto papildai) jei jie butu neoriginalioje pakuoteje?Skrendu tik 4 dienom(is Londono i Vilniu) del to nenoriu imti su savimi 5kg maiso.Turesiu tik rankini bagaza.

  Dekui

 123. Giedrius says:

  Labas rytas,

  Skrendame su kūdikiu iki dviejų metų.

  Kokio dydžio sulankstomas vežimėlis yra vežamas nemokamai?
  Ar vežantis vežimėlį būtina pirkti registruotą bagažą, jei yra pakankamas rankinis?
  Ar užsakant papildomą vietą kūdikiui “EXSE” galima pasiimti kedutę į saloną ir vežimėlį į bagažą?
  Kokia tiksliai kėdutė tinkama imti į saloną?

  • Sveiki,
   Vežimėlio išmatavimai nepateikiami.
   Kūdikiams iki 24 mėn. vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai.
   Kūdikio automobilinė kėdutė: atgal nukreiptą kūdikio automobilinę kėdutę su vidiniu diržu galima pasiimti į orlaivio saloną, tik jei įsigyjama papildoma vieta. Automobilinėje kėdutėje turi būti fiksatorius, kuriuo ją galima saugiai pritvirtinti prie keleivio saugos diržo.
   Jei orlaivio salone gabenama automobilinė kėdutė, reikia įsigyti papildomą vietą už įprastą kainą pateikiant užsakymą arba, jei užsakymas jau pateiktas ir patvirtintas „Wizz Air“, paskambinus į skambučių centrą.
   Jei užsakymas pateikiamas internetu, įvesdami keleivio vardo ir pavardės informaciją kaip vardą įveskite „EXST“, o kaip pavardę įveskite keleivio pavardę. Jei užsakoma papildoma vieta, papildomas bagažo leidimas kūdikiams ir kūdikio mokestis netaikomi.
   Neįsigijus papildomos vietos, automobilinių kėdučių negalima pasiimti į lėktuvą kaip orlaivio salono bagažo.

 124. EDITA says:

  Suklydau ivesdama kudikio gimimo metus. Dabar suvesdama likusia informacija pries spausdinant bilieta pastebejau klaida. Kaip pakeisti gimimo metus kudikio?

 125. gedas says:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze veztis medsraigciu sukimo antgaliu komplekta?

 126. Kristina says:

  Sveiki, norejau suzinoti ar skrendant is London Luton oro uosto su Wizz Air butinai reikia tureti atspausdinta skrydzio bilieta ar galima naudotis mobile boarding passes?

  • Sveiki,
   Visada rekomenduojame turėti spausdintus įlaipinimo kuponus. Ne visuose oro uostuose galima naudotis programėlėmis ir ne visuose mobiliuose įrenginiuose jos veikia tinkamai.

 127. Rasa says:

  Sveiki,
  vakar rezervavau bilietą, bet mokėdama banko pavedimu nesuvedžiau patvirtinimo numerio. Ar apmokėjimas bus užskaitytas, nes bankas pinigus nuskaitė? Į ką galėčiau kreiptis, kad būtų ištaisyta klaida?

 128. Rima says:

  Laba diena,

  Noriu nupirkti bilietus, tačiau tėčio ir vaiko vardas ir pavardė sutampa, vaikui 15m. pildau kaip suaugusį, tačiau išmeta lentelę
  KLAIDA

  [10032:NameAlreadyExists] Suaugusiojo, vaiko ar kūdikio vardas turi būti unikalus!

  Kaip užsakyti bilietus?

 129. Birutė says:

  Sveiki, ar šį pavasarį – vasarą bus vykdomi skrydžiai į Korfu (Graikiją)?

 130. Regina says:

  Ar gali 13 ir 16 metų vaikai skristi į Stokholmą be suaugusiųjų?

 131. Ag says:

  Jeigu lagamino išmatavimai 55 x 40 x 20 cm tai koks bus taikomas mokestis?

 132. Anzelika says:

  Sveiki.Siandien uzsakynejau bilieta frankfurtas vilnius vasario 9dienai,apmokejau.bet rezervacijos skiltije ziurejau ir neberodo skrydzio,kodel?

 133. Erika says:

  Laba diena, ar 15 metu asmeniui, skrendanciam be tevu, bet su suaugusiu asmeniu reikalingas tevu leidimas ar panasus dokumentas ir jei taip, tai kaip tas dokumentas turi atrodyti? ( turiu omeny, ar tuti buti notaridkai patvirtinta ar pan.) Aciu is anksto!

 134. Karolina says:

  Sveiki, 22d. Skrendu į Airiją, kiek galima vežtis cigarečių rankiniam bagaže savo naudojimui?

 135. Gaisyte Sandra says:

  Laba diena,

  Per klaidą užsiregistravau neegzistuojančiu elektroninio pašto adresu. Kaip galima būtų jį pakeisti? nes negaunu nei patvirtinimo nei gausiu bilietus prieš skrydį. Skambučių centrui, kurio numeris pateiktas Jūsų puslapyje, negaliu prisiskambinti nes sako kad tokio numerio nėra. Kur galima būtų kreiptis dėl emailo pakeitimo? Bandžiau pati jį keisti, bet rašo kad patvirtinimas nusiųstas į seną emailą, kuris, kaip rašiau, yra neegzistuojantis. Ačiū

 136. Sigita says:

  Sveiki. Norėčiau sužinoti. Keliausiu su dukra jai 2metai, ar galima pasiimti masinine kedutę? Ar už ja reikia papildomai moketi? Vežimėlio neimsime.
  Ačiū

 137. Eglė says:

  Sveiki, užsisakiau jūsų kompanijoj bilietus ir mokėjau banko pavedimu. Praėjo daugiau kaip 5 dienos, tačiau jokio patvirtinimo ar bilietų negavau. Ir net neberodo rezervacijos.. Į ką reikėtų kreiptis, kad gaučiau bilietus ar bent jau atgaučiau pinigus??
  P.s. į el. paštą atsiųstą rezervacijos numerį ir banko apmokėjimo kopijas turiu išsisaugojus.

 138. Lijana says:

  Sveiki, kokiu telefono numeriu su jumis susisiekti skubiai?

 139. Giedre says:

  Sveiki,
  Ar gali reiketi sumokiti uz maza salono bagaza jai jo ismatavimai yra tokie : 46 x 20.5 x 31 (IxPxA) cm?

 140. Grazina says:

  Sveiki,
  Esu Wizzair Discount club nare iki 12/10/2016. Parasyta, kad turiu kazkaip pakeisti naryste , jei uzsakyta iki 14 spalio 2015. Bet man neiseina. Galite padeti?
  Aciu

 141. Jurga says:

  Sveiki,

  prieš kiek laiko (minimaliai) iki skrydžio galima nusipirkti bilietus į skrydį? Ar įmanoma įsigyti bilietus tai pačiai dienai?

 142. jovita says:

  Laba diena ar padarius check in ilaipinimo kortele yra ataounciama i el pasta? Skrendu su wizzair

 143. Jurga says:

  Labas rytas, ar galima rankiniame bagaze vestis morengini torta? Skrendame i Dortmunda is Vilniaus.

 144. Giedre says:

  Sveiki,
  Sausio men.su seima skrendame i vokietija, dortmundo miesta, keliausime su 3 men. kudikiu,ar galiu nemokakamai skraidinyi lopsini vaikiska vezimeli, kuris sisideda is dvieju daliu, ar galima imti tik vadinama “sketuka”?
  Skrendame is Rygos
  Aciu uz atsakyma

 145. Otilija says:

  Sveiki, norėjau paklausti ar galiu rankiniame bagaže vežtis molinį puodelį?

 146. Toma says:

  Sveiki,
  Kiek galima skraidintis kartu su savimi xanax tableciu? Ir ar reikia gydytojo recepto?

 147. Austeja says:

  Sveiki, 2015 gruodzio 23-27 skrendame i Norvegija. Vaikui, kuriam tuo metu bus 14 metu ir menuo, uzsakiau suaugusiojo bilieta, ar del to nekils problemu?

  Aciu

 148. Viktorija says:

  Laba diena, kokiu numeriu galėčiau jums prisiskambinti dėl skrydžio?

 149. Karolis says:

  Laba diena,

  darydamas registraciją internetu, pastebėjau, jog padariau klaidą – abi pirmas pavardės raides parašiau iš didžiosios. Ar dėl tokios klaidos man gali būti neleista keliauti su esamu bilietu?

 150. Vita says:

  Laba diena,

  Lapkričio 20 d. skrendame Vilnius – Roma (FCO), su rankiniu bagažu. Ar spalio 24 d. keitėsi taisyklės? Kokių matmenų rankinį bagažą galime gabentis nemokamai? Bilietai pirkti rugsėjo pabaigoje. Ačiū.

 151. Kotryna says:

  Sveiki, norejau paklausti ar dabar isigyjus WIZZ DISCOUNT CLUB kortele ji galios metus t.y iki 2016-10-27 ar tik iki 2015-12-31?

 152. Ramune says:

  Laba diena,su kudikiu skrisiu Vilnius-Donkasteris-Vilnius. Padariau check in ir atsispausdinau bilietus pdf formatu-gavosi is viso du lapai (pirmyn ir atgal). Ar cia viskas atspausdinta? Ar reikia tureti bilieto dvi kopijas i viena puse? Kaip suprantu kudikis savo bilieto neturi-jis irasytas mano biliete? Is anksto aciu uz atsakyma.

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair – kūdikio bilietas įrašomas suaugusiojo biliete. Kelionei į vieną pusę reikalingas vienas, tos krypties, bilietas. Dėl platesnės informacijos, susijusios su Jūsų užsakymu, rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju.

 153. Kristina says:

  Labas…ar gali 16m.vaikas skristi su 12 m.vaiku? Ar 16m. Gali buti kaop lydintis asmuo. Aciu uz issamu atsakyma.

 154. Marta says:

  Sveiki. Uzsisakiau bilieta is Vilniaus i Londona ir atgal.Dabar susikloste taip aplinkybes,kad labai noreciau gryzti veliau.Ar galiu as kazkaip pakeisti bilieta ar data?

 155. Galina says:

  Sveiki,

  Ar nebebus vasaros skrydžių iš Vilniaus į Korfu?

 156. Daiva says:

  Sveiki,

  Ar Wizzair 12 metų vaikas galėtų skirsti vienas be suaugusiųjų, ar Wizzair teikia palydos paslaugą nepilnamečiams vaikas.
  Skrydis Vilnius- Tel Avivas.
  ačiū.

 157. Justinas says:

  Ar skrendant i Londona Wizzair 15m berniukui, reikalingas tėvų notaro patvirtinto sutikimo vertimas.

  • Sveiki,
   Vertimas rekomenduotinas.

   • Marius says:

    wizzair-skrydziai.lt leidzia skristi nepinameciams nuo 14m be saugusiuju palydos,taciau kai uzsakyneji bilieta siame puslapyje rodo kad skrisi ryanair lektuvu,tai kaip siuo atveju? suaugusiojo palydos reikia ar ne?

    • Sveiki,
     Portale http://www.wizzair-skrydziai.lt galite įsigyti ne tik aviakompanijos Wizzair siūlomus skrydžius. Klientų patogumui siūlome daugiau nei 200 aviakompanijų skrydžius įvairiausiomis kryptimis.
     Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 metų. Keliauti su aviakompanija Ryanair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 16 metų amžiaus.

 158. saidas says:

  labas. norejau info apie vaiko skrydi is norvegijos i ryga ar turite paslauga vaikui su palydovu, vaikui 6 m.?

  • Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

   • Ramune says:

    Sveiki,ruosiuosi su wizzair skristi i donkasteri. Kartu skris ir 1men.4men.vaikas. Bandant rezervuoti bilietus i abi puses rodo,kad suaugusiam bilietas kainuoja 139eu,o vaikui kainuos 60eu.Bet Jusu tinklapyje parasyta,jog vaikam iki 2metu taikomas tik mokestis iki 26eu. Tuomet kodel man rodo,jog vaikui kaina 60eu?

 159. liza says:

  Sveiki, 01.10.2015 skrisiu i londona, ar numatytas maitinimas koks nors skrydzio metu? Jej ne ar galima pranest koki nors maista i salona?

 160. as says:

  Sveiki,ar galima vezti maisto produktus keliaujant is Vilniaud i Malme?

 161. Edita says:

  Laba diena,
  08-12 mirė mano vyras, kuris buvo rezervavęs ir greičiausiai apmokėjęs spalio 12 – 15 skrydį į Milaną. Jokių dokumentų neturiu,kadangi kol kas tik vyksta paveldėjimo tvarkymo klausimų sprendimas. Kokiais kontaktais man sužinoti daugiau informacijos apie bilietų keitimą, grąžinimą ar pan.

 162. As says:

  Laba diena,

  planuojame skrydi su wizzair 09.04, turime vaika su negalia ir mums reikia i salona isinesti akumuliatorini-vacumini seiliu atsiurbeja. Rasiau i callcentre.hu@wizzair.com, bet nesulaukiu jokio atsakymo, gal galetumete nukreipti tinkama linkme?
  Aciu

 163. Deimantė says:

  Sveiki,
  Norėčiau pasiteirauti ar jūsų linijomis gali skristi nepilnametis VIENAS,kuriam skrydžio metu iki šešioliktojo gimtadieno liko kelios dienos?
  Lauksiu atsakymo,ačiū.

 164. Vilma says:

  Laba diena,

  ar Wizzair is Vilniaus visada skrenda i T1 ar kazkada buvo ir T3?
  aciu

  • Sveiki,
   Šiuo metu aviakompanijos Wizzair skrydžiai maršrutu Vilnius – Tel Aviv vykdomi į T1 terminalą. Ar skrydžiai buvo vykdomi į T3 – informacijos neturime.

 165. Egle says:

  Laba diena,

  Buvo pirkti bilietai įmonės vardu, tačiau užsakant juos nebuvo pasirinkta, kad gauti sąskaitą faktūrą. Kaip ir ką daryti, kad galųtume gaut ją?

 166. Ingrida says:

  Sveiki. Turiu rezervaciją iš Vilniaus į Barceloną (EL Prat) rugsėjo 3d.

  Vedant keleivio vardą ir pavardę automatiškai buvo nustatyta didžiųjų raidžių funkcija ir netilpo įrašyti pilną pavardę, trūksta dviejų raidžių. Galvojau tai tiesiog sistemos klaida, kad telpa tik tam tikras ženklų kiekis. Ar galima pakoreguoti pavardę nemokamai, kadangi tai nėra visai kitos pavardės keitimas, tik rašybos klaidos? O galbūt tai neturės įtakos skrendant ir koregavimas nebūtinas? Dėkoju.

  • Laba diena,

   Užsakanant Wizzair lėkktuvo bilietą, į laukelį prie pavardės jūs galite nurodyti ne daugiau nei 32 simbolius. Jeigu jūsų pavardė yra ilgesnė nei 32 simboliai, rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju.

 167. Raimonda says:

  Laba diena,
  Su Wizz air spalio mėn. skrisim iš Vilniaus į Frankfurtą su dideliu rankiniu bagažu. Ar į lėktuvo saloną galimą neštis dar ir rankinę? jei taip, kokie išmatavimai?

  • Laba diena,

   Nemokamai galite gabenti tik vieną vienetą rankinio bagažą skrendant Wizzair kompaniją. T.y. Mažas orlaivio salono bagažas – svoris neribojamas, matmenys: 42x32x25 cm ARBA didelis orlaivio salono bagažas, kurios svoris iki 10 kg, matmenys: 55x45x25 cm. Išimtys yra taikomas tik įsigijus pirmenybinį įlaipinimą. Daugiau informacijos rasite čia.

 168. Lukas says:

  Sveiki,

  Po vestuviu mano zmona pakeite pavarde. Radau tokia informacija, kad norint pakeisti pavarde wizzair profilyje Jums reikia faksu atsiusti asmens tapatybes dokumenta ir santuokos liudijima. Niekur nerandu Jusu fakso numerio, dar norejau paklausti kaip teisingai surinkti Jusu fakso numeri faksuojant dokumentus is uzsienio. Is anksto dekoju.

  Pagarbiai,

  Lukas

  • Laba diena, Lukai,
   Rekomenduojame susisiekti su portalo administratoriais, kur buvo nupirkti lėktuvo bilietai. Jei turėtų jums pateikti tikslų fakso numerį ir nurodymus kaip teisingai nusiųsti dokumentus.

 169. Vaida says:

  sveiki, skrendant pirmyn ivedziau vaiku pasu duomeni, grizusi i lietuva pakeiciau pasus. Skiriasi galiojimo data ir korteles nr. ar viskas gerai jei grisim su senais duomenimis ant bilieto ir naujomis kortelemis? ar reikia pakeisti duomeni aciu.

 170. Filipas says:

  Laba diena,

  darydamas registraciją internetu, pastebėjau, jog padariau klaidą – abi pirmas pavardės raides parašiau iš didžiosios. Ar dėl tokios klaidos man gali būti neleista keliauti su esamu bilietu?

 171. Ramune says:

  Laba diena. Mano ir vaiko pavardes yra skirtingos.Zinau jog reikia tureti gimimo liudijima. Skrisim is UK i LT. Taciau turiu tik UK gimimo liudijoma ir lietuviska pasa (vaiko), nes lietuvisko nebeturim, buvo pavogtas kartu su rankine. Ar galiu skristi su siais dokumentais be problemu?
  Dekuo.

 172. Jurgis Gavelis says:

  Mes uzsisakėme skrydį i Kutaisį G532XF
  Skrydžio informacija:

  Vilnius (VNO) – Kutaisis (KUT)
  Noriu papildomos paslaugos, kad galėčiau skristi “PRIORITI” klase
  Iš anksto dėkoju
  Pagarbiai Jurgis Gavelis

 173. renata says:

  esu prisijungusi wizzair sistemoje kaip reikia pakeisti duomenis savo profilyje kadangi turiu nauja tapatybes kortele ir joje yra kita pavarde.kaip pakeisti pavarde

 174. RENATA says:

  Turiu wizzair discount kortele kita pavarde nei dabar ant dokumento kadangi issiskyriau tai kaip man pasikeisti reikia pavarde

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Informacijos apie nuolaidų korteles rekomenduojame teirautis portale, kuriame jas įsigijote.

   • vaida says:

    Sveiki. Padariau klaida. Darydama check in vaikui savo ivedziau laikino asmens dokumento koda kurio galiojimas pries keleta dienu baiges. Bet jam yra padaryta tapatybes kortele jau. Ar praleis mus ar turesim bedu?

 175. Guste says:

  Laba diena, ar Lietuvoje yra Wizzair atstovybė, kurioje būtų galima gauti konsultaciją rūpimais klausimais ( ne telefonu )?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Wizzair klientų aptarnavimo skyriaus, į kurį galima paskambinti, nėra. Visais klausimais turite susisiekti su tiesioginiu savo bilietų pardavėju. Jei bilietus perkate http://www.wizzair.com svetainėje, kreiptis turite į centrinę wizzair būstinę. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet visais klausimais galite kreiptis į tos sistemos administratorių.
   Galbūt reikiamą informaciją rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

 176. Albinas says:

  Sveiki, ketinu skristi Jūsų oro linijomis su muzikiniu instrumentu kurio matmenys – 98-19-10cm, ar įmanoma pasiimti jį kaip rankinį bagažą?

 177. Jurgita says:

  Sveiki, ar teikiate nepilnamečių palydos paslaugą? Kokia būtų paslaugos kaina? Skrydis Nyderlandai-Lietuva, nepilnamečiui 12 metų.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair nepilnamečių palydos paslaugos neteikia.

 178. Nijole says:

  Vakar rezervavau bilietus ir atliekant mokejima kortele 3 kartus suklydau. Mano mokejima uzblokavo ir nukreipe i mokejima pavedimu, deja jokiu saskaitu i nurodyta el.pasta negavau ir mano rezervacija ryte jau anuliuota. Ar užblokavimas tik laikinas? ar siandien pirkdama bilietus galesiu apmoketi kortele?

 179. Sandra says:

  Ar reikia tėvų sutikimo, ar kokio kito dokumento skrendant iš Doncaster oro uosto į Vilnių? Nes buvau atvykus į UK atostogų. Atvykstant turėjau leidimą skristi su lydinčiu asmeniu (teta). Dabar šis netiks, nes skrisiu viena. Tad pagelbėkit ir suteikit info reikia kažkokio dokumentų ar ne?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 180. Ramunė says:

  Ar į orlaivio saloną galiu įsinešti du lagaminus: vieną mažą (42x32x25) nemokamai ir kitą didesnį iki 56x45x25 cm susimokėjus 10 eurų mokestį? Ačiū už atsakymą.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo.

 181. Laurynas says:

  Skrendu Vilnius-Paryžius su dideliu orlaivio bagažu. Ar galiu vežtis go pro kameros lazdą ir elektrinį virdulį?

  http://www.promaksa.lt/GoPro_Lietuva/e/gopro/mounts/3way.html

  Ar visus lagaminus tikrinat su rėmu, išmatavimams nustatyti?

  Jei perkam duty free vyno ir pan. ar jį turim sutalpinti į lagaminą ar įsigytas prekes reikia neštis atskirai?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Visų lagaminų išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse.
   Virdulį ir lazdą, jei jie telpa Jūsų bagaže – galite gabenti.
   Alkoholį, įsigyta Duty Free parduotuvėse, rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 182. Darija says:

  Sveiki norejau paklausti , jei as skrendu ir tarkim manes papraso notaro patvirtinimo o as neturiu , ka man darys? ar tiesiog paleis ir galesiu grizti namo?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Tokiu atveju keleiviui skristi nebus leidžiama.

 183. Lolita says:

  Sveiki. Kokiu dokumentu reikia 14metu vaikui skrendant I londona su asmensiu vyresniu nei 16metu?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Vaikas gali keliauti su asmens dokumentu pasu/ID kortele bei vieno iš tėvų notaro patvirtintu sutikimu.

  • keturiolikmete says:

   Sveiki, ar galima 14 metu skristi be palydos? Kokiu dokumentu reikia?

   • wizzair-skrydziai.lt says:

    Sveiki,
    Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti ir koks Jūsų kelionės maršrutas.

  • keturiolikmete says:

   Su Wizzair, Ryga-Londonas ir atgal

   • wizzair-skrydziai.lt says:

    Keliauti nepilnamečiai nuo 14 metų su aviakompanija nelydimi gali, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.
    Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 184. Nijole says:

  Noreciau, suzinoti kiek man kainuos bilietu keitimas. Turiu nusipirkus bilieta is Vilniau i Belfasta rugsejo men 13 d, o atgal rugsejo 26 d.Noreciau pasikeisti isvykima i rugsejo 6 d. , o gryzima i rugsejo 16 d.

  Dekoju uz paslauga

 185. Ieva says:

  Sveiki,
  Aviakompanija Wizzair nepateikia nėštumo formos šablono. Norint išvengti nesklandumų rekomenduojame gauti iš gydytojo raštišką leidimą skristi (anglų kalba).
  —————————————————–
  Ta forma yra visiškai laisva? Nes Italijoje gydytojai nekalba ir nerašo anglų kalba.

  • Milda says:

   Tokiu atveju rekomenduojame turėti nėštumo pažymos formą su vertimu į anglų kalbą, patvirtintą notaro.

  • antanas says:

   Laba diena. Ar galima rankiniame bagaze gabenti teniso takete?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Teniso raketės priklauso sportinio bagažo inventoriui. Sporto įranga gabenama pagal sportinio bagažo taisykles už papildomą mokestį.

 186. Ieva says:

  Laba diena,
  Norėjau sužinoti ar skrendant wizzair nėštumo metu yra spec. forma kai yra 28 savaitės? Ir kokia kalba turi būti parašytas leidimas? Skrydis iš Italijos į Lietuvą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair nepateikia nėštumo formos šablono. Norint išvengti nesklandumų rekomenduojame gauti iš gydytojo raštišką leidimą skristi (anglų kalba).

 187. Denis says:

  Laba diena,

  skrydis i Frankfurta po 10 dienu.Sumokejau uz vieta lektuve.Registruotis galima likus 30 d. iki skrydzio.Spaudziu “registruotis”,registracija neimanoma,nes negali skirti vietos.Kodel?Ka daryt?

  Aciu.

 188. robert says:

  ar 16 metu vaikas gali skristi venas is vilniaus i londona

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

 189. Sandra says:

  Keliones tikslas: Vilnius-Vokietija(Dortmund)-Vilnius.

  • Milda says:

   Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nepilnamečiams nereikalingas.

 190. Sandra says:

  Sveiki.Noriu paklausti,ar gali skristi 16 metu vaikas su wizz kompanija vienas ir be tevu sutikimo?

 191. ugne says:

  Sveiki,norėčiau pasitikslinti,ar teisingai suprantu mokamo salono bagažo išmatavimus:56- ilgis,45-aukštis,25-plotis,nes radau spalvingą (violetinį lagaminą) WIZZAIR paveiksliuką,kuriame kitokie parametrai.Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai: 42x32x25 cm, svoris neribojamas.
   Didelio orlaivio salono bagažo išmatavimai: 56x45x25 cm, svoris iki 10 kg.

 192. Ausrine says:

  Laba,
  Norejau pasiteirauti vienu klausymu! Bilietus jau turime bet dar ne padariau Check-in, Bet mes visa seima skrendame su laikinais grizimo pasais, nes musu pasai dinge. Ar su tais laikinais grizimo pasais galiu daryti Check-in ar man reikia kaskur kreiptis del to. Nes kiek esu darius check-in visada prasydavo paso ar ID nr o kur yra keliones paso numeris?

 193. Dalia says:

  2015-06-26 d 6,40 vai, turim su vyru bilietus su wizair iš vilniaus į London Luton. Registraciją jau atlikome (tik su rankiniais bagažais). Noriu dar išsipirkti vieną registruojamą bagažą. Kaip tai padaryti internetu?

 194. Edita says:

  Sveiki,
  Ar gali Jūsų bendrovės lėktuvu skristi vieni du nepilnamečiai vaikai (15 ir 10 metų) į Vokietiją? Kokios sąlygos? Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair nelydi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 m. amžiaus, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį. Šiuo atveju 10 metų nepilnamečiui būtinas lydintis asmuo, kurio amžius ne mažesnis kaip 16 m.

 195. Sveiki, uzsisakiau bilietus 2015-08-10 dienai is London Luton i Vilniu. Uzmokėjau už bilietą tačiau negavau nei į el. paštą niekur. El pastas ne taip parasytas buvo per klaida. ka daryti

 196. Gintarė says:

  Laba diena,

  Norėjau pasiklausti ar galima mažame orlaivio bagaže vežti pelių nuodų (granulės) ?

 197. Greta says:

  Sveiki, savo svetaineje rasote kad didelio orlaivio bagazo svoris yra neribojamas, taciau ant bilieto parasyta max 10 kg. Gal galit patikslinti kaip yra is tikruju? Nesinori moketi kaip uz registruota bagaza.

 198. Nedas says:

  Sveiki jei mano skrydis turejo but vakar bet snd tik skrisime ar galima tiketis ismokos kokios nors?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 199. Ale says:

  Uzsakiau bilietus.Apmoketi pavedimu nepavyko, nes nezinojau banko pavadinimo. Laikas bega, nes dienomis dirbu. Ar galima pakeisti apmokejimo buda kortele mano paskutiniam uzsakymui, ar jau pervelu, nes praejo daugiau nei 24 val.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, kuriame užsakėte bilietus.

  • Darija says:

   Sveiki,norėjau paklausti ar būtinas tėvų sutikimas skrendant į Milaną,17-os metų vaikui? Bei ar neturėtų kilti nesusipratimų skrendant su wizzair kompanija nemokamu bagažu,kai bagažas atitinka išmatavimus,bet šonuose yra kišenės,ir per jas bagažas atrodo didesnis nei yra.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nepilnamečiams nereikalingas. Italija Priklauso Šengeno zonai.
    Bagažo išmatavimai tikrinami patikros dėžėse, taigi bagažas matuojamas su rankenomis, ratukais ir kišenėmis. Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – galite keliauti. Jei jūsų bagažas netilps – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 200. Edgaras says:

  Sveiki,

  turiu tėvų sutikimą skrydžiui į Londoną. Jis parašytas lietuvių kalba. Ar reikalingas šio leidimo vertimas anglų kalba? Ačiū.

 201. AS says:

  Sveiki. pirkau bilieta ir pamirsau prisijungimo slaptazodi kur man kreiptis. Nes kai bandau atnaujinti slaptazodi nieko man nerodo.

 202. Egle says:

  sveiki, kaip reikia wizzair svetaineje pakeisti pavarde, neleidzia nei vardo, nei pavardes keisti.Aciu uz atsakyma

 203. Vilma says:

  Sveiki. Vis bandau susisiekti su Wizzair skambučių centru iš 3 skirtingų operatorių, bet vis nesėkmingai Numris blokuojamas arba tiesiog nesujungia. gal yra koks kitas numeris ar būdas?

 204. gema says:

  sveiki! norejau paklausti kodel negaliu atrasti bilietu kainos is antrim international airport

 205. Nedas says:

  Sveiki. Suklydau vietoj mr parasiau ms ar bus problemu? Bei vietoj id korteles pazymejau kitas dokumentas ar kils problemu?

 206. viktoras says:

  sveiki. Ar galiu as vienas i lektuvo salona paimti rankini bagaza ta,kuris turi tilpti po kaimyno sedimo vieta ir antra krepsi,kuris turi tilpti i virs galvos esanti ertme?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

 207. romas says:

  laba diena noerjau paklausti kai keliaujame i lietuva su gryzimo pazimejimu isduotu lietuvos ambasados kaip reikia pildyti check in ?

 208. Violeta says:

  Laba diena,

  Esu negavusi laisko el. pastu del skrydzio patvirtinimo. Ar del to nekils problemu oro uoste? Ar uztenka pateikti tik pasa ir ilaipinimo kortele?

 209. Edita says:

  Sveiki,noriu pasitikslinti – pirkdama bilietus, duomenis (vardą, pavardę) vedžiau didžiosiomis raidėmis, tačiau viena pavarde gavosi su pirma mažąja raide (pvz: eDITA). Ar nekils dėl to problemų? Ačiū.

 210. Lukas says:

  Sveiki,norejau paklausti ar mergaite kuriai 14 metu gali skristi viena is Londono Lutono oro uosto iki Vilniaus oro uosto su wizzair?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikai nuo 14 m. amžiaus keliauti su avikampanija Wizzair gali keliauti nelydimi.

   • Lukas says:

    Aciu labai. Ir dar norejau paklausti o jeigu vaikas kuriam 14 metu ir atostogoms skrenda i Londona o veliau gris vienas i Vilniu su wizzair tai nereikia jokiu papildomu dokumentu?

   • Stasys says:

    Ar skrendant 14-meciui i Anglija su Wizzair, reikalingas tėvų notaro patvirtinto sutikimo vertimas i anglu kalba?

 211. Raimonda says:

  Sveiki,
  Pirkdama bilieta i viena puse, suklydau rasydama savo pavarde. Kiek kainuotu pavardes galunes pakeitimas? Kur kreiptis situo klausimu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Šiuo klausimu rekomenduojame kreiptis į bilieto pardavėją.

 212. Ieva says:

  Sveiki,

  įsigyjau bilietus pirmyn ir atgal vienu metu ir iš karto juos apmokėjau. Klausimas: kiek kainuotų pasikeisti atgalinio bilieto datą?

 213. Gabija says:

  Sveiki, as rezervavau bilieta ir nurodziau, kad mokesiu banko pavedimu, bet dabar noreciau moketi kreditine kortele , ka tokiu atveju daryti, nes pakeist uzsakymo neiseina, o jei darau is naujo ji tada rodo klaida, kad jau yra toks uzsakymas padarytas

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

  • Tomas says:

   sveiki. po ryt skrendu su seima i Liubeko oro uosta, bet vis gaunu laiskus, kad mes turime uzsiregistruoti internetu, bet mes esame jau uzmokeje uz bilietus ir issitrauke lapus su pavardem ir sedimom vietom, tad noriu paklausti kur ir ar dar butina kazkur tai uzsiregistruoti internetu? aciu

 214. Neringa says:

  Sveiki, noriu paklausti.
  Ar gali 17-os metų asmuo skristi į Vokietiją be tėvų sutikimų ar lydinčio asmens?

 215. Dovilė says:

  Kilo klausimas ar skrendat į Angliją su pilnamečiu asmeniu, vaikui 14 metų reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas keliaujant į Jungtinę Karalystę.

 216. Glorija says:

  Sveiki, vakar uzsisakiau bileta i Vilniu is Donkasterio ir irasiau neteisinga elektronini pasta… ka dabar daryti kai man turi atsiusti viska i elektronini pasta ir mokejimas jau apdorotas?

 217. Olga says:

  Sveiki, apmokejau wizzair bilieta ir pamirsau mokejimo paskirtyje nurodyti registracijos koda. Ar imanoma butu susieti mano mokejima su rezervacijos kodu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote avia bilietus.

 218. Kristina says:

  Sveiki,
  turim ryt bilietus i Kipra dviems, vakar vakare uziregistravome i skrydi ir dar nesulaukiame el. pastu ilaipinimo talonu, ar ju sulauksim artimiausiu metu?

  Labai buciau dekinga uz kuo operatyvesni atsakyma:)

 219. neringa says:

  sveiki, uzsakant bilietus 4 asmenims ir kudikiui, kudikis prisiskyre prie pirmojo registruoto asmens, o jis svetimas, bet skrydzio metu bus abu is tevu,ar nekils nesklandumu, kad lydintis asmuo pasalinis?

 220. Vaida says:

  Laba diena, skrisime is Malmo i Vilniu su 1,5metu vaiku. Pirkdami bilietus internetu nepazymejome, kad norime gabenti vaiko automobiline kedute? Ar jai taikomas papildomas mokestis? Ar oro uoste ja priims neuzsisakius is anksto? Jei reikia, kaip uzsakyti? Aciu!!

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus, keliaujant su Wizzair nemokamai galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę. Jei pageidaujate gabenti abu daiktus – galite vieną iš jų gabenti už papildomą mokestį. Dėl paslaugos užsakymo rekomenduojame kreiptis į bilietų pardavėją.

 221. Irmina says:

  Sveiki nroeciau aklausti ar galima nusipirkus bilieta be didesnio orlaivio bagazo , ji nusipirkti veliau, check in metu, uz ta pacia kaina? Ar kaina bus didesne ?
  Tarkim, mane domintu skrydis i Roma geguzes 15 diena , bagazo kaina 18 eu taciau siuo metu, pirkdama bilieta dar nesu tikra ar man jo prireikes.
  Dekui uz atsakyma.

  Irmina

  • Milda says:

   Sveiki,
   Bagažo kaina perkant kartu su aviabilietais – pigiausia. Po užsakymo patvirtinimo bagažo kaina yra didesnė. Oro uoste bagažo kaina – maksimali.

 222. Ieva says:

  Ar yra kokių nors paso kortelės galiojimo nustatymų? Keliauju tik savaitei, paso kortelės galiojimo laikas baigiasi rugpjūčio 15 d. Ar nekils problemų?
  Dėkui

 223. Ieva says:

  Sveiki,
  keliaujame su šeima, užsisakėme bagažą. AR viskas gerai, jei sutvirtinsime tris kuprines tinkliniame maiše (bagažas neviršys 32 kg)kaip vieną bagažą? Galbūt geriau rinktis kitokį variantą?
  Ačiū

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registruotas bagažas – vienas bagažo vienetas. Trys vienetai bagažo bus gabenami kaip trys vienetai bagažo.

   • Ieva says:

    Bet jie bus taip supakuoti lyg vienas bagažas, tiesiog ne lagaminas, o vienas maišas.Juk jame gali būti įvairių daiktų :)

    • Milda says:

     Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

    • Kristina says:

     Sveiki, sakykit ar prie nemokamo salono bagažo dar galima pasiimti kažkoki paketa ant kelių? atskrenda tėvelis i svečius ir dukrytei nupirko lėlę, kuri ipakuota i štai tokio dydžio dėžę 38×43 plotis iki 20cm. svoris iki 1kg. ar jau reikia mokėt kaip už papildoma bagaža? jei taip tai kiek? ir dar klausimas ar galima vežtis vitaminus – tiršto džemo konsistencijos ( štai tokius: http://www.assorti.lt/dabur-dzemas-ciavanprasas-500g ) Dėkoju

     • Sveiki,
      Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair orlaivio salone keleiviai gali gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei lėlė netelpa rankiniame bagaže – galite gabenti ją registruoto bagažo skyriuje už papildomą mokestį. Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą.

 224. Vilma says:

  Laba diena. Yra nupirkti du bilietai skrydžiui Barselona – Vilnius. Ar įmanoma pakeisti vieno bilieto skrydžio datą, kito bilieto paliekant tą pačią?

 225. Agnė says:

  Sveiki, norime pasiteirauti. Skrendame į Norvegiją, norime pasiimti palapinę į rankinį orlaivio bagažą. Prie palapinės, kaip žinome, yra metaliniai kuoliukai. Ar praleis juos patikrinimo metu? Labai lauksime atsakymo.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei metalinio kuoliuko ilgis iki 6 cm – galite gabenti. Jei kuoliuko ilgis didesnis – galite gabenti registruotame bagaže.

 226. Aronas says:

  015 04 17 padariau is banko skyriaus pavedima uz uzsakytus biletus i Tel Aviva. Kodel dar siandien savo uzsakymose Wizzair sistemoje matau uzrasa “uzsakymo busina” – “laukiame apmokejimo”. Nejaugi dra negauti pinigai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 227. Betina says:

  Sveiki,birzelio menesi is rygos su wizzair skrendame i londona. Ar 7 euru mokestis prie bilieto yra pridedamas automatiskai ji perkant, ar reikia atskirai susimoketi oro uoste?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keleiviai keliaujantys iš Rygos oro uosto su aviakompanija neturi susimokėti papildomai oro uosto mokesčių. Mokestis taikomaas tik aviakompanijos Ryanair keleiviams.

 228. Vilma says:

  Laba diena, noriu pasiteirauti, kaip būna tokiu atveju: išskrendame kelios dienos po vestuvių, aš turiu galiojantį pasą su mergautine pavarde. Tačiau grįžtant po kelionės, registruose jau būsiu įrašyta pasikeitusia, vyro, pavarde. Ar neiškils problemų dėl to, kad keliausiu su pasu, kuriame įrašyta mergautinė pavardė.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei kelionės metu nepasidarysite naujo paso – galite ramiai keliauti.

 229. Milda says:

  Sveiki, noreciau suzinoti. Wizzair Vilnius Roma ar gali 14 metu su devyniu metu mergaite skristi su notaru tevu sutikimu aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiai vaikai keliauti su aviakompanija Wizzair gali savarankiškai nuo 14 m. amžiaus. Italija – Šengeno zonos šalis – notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas yra nereikalingas.

  • Milda says:

   Sveiki dar karta, biski nesupratau, tai keturiolikos metu su 9 metu mergaite gali keliauti wizzair nereikia notaro sutikimu aciu

 230. deimante says:

  Sveiki mergaite 9 metu turinti sutikima notariskai patvirtinta ar gali skristi su stiuardeses palyda i Uk ar wizz air teikia tokia paslauga? Ir kokia kaina

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai vykdomi be nepilnamečių palydos paslaugos. Vaikai iki 14 metų privalo keliauti su savo palyda.

 231. lina says:

  Laba diena. Pirkau registruota bagaza 32kg. Ar tai reiskia, kad visa galima svori turiu sutaqlpinti i viena lagamina, ar galiu tureti 2lagaminus, kuriu bendras svoris nevirsija 32kg?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei įsigyjate vieną vienetą registruoto bagažo gabenimo paslaugą – galite gabenti tik vieną vienetą bagažo.

  • milda says:

   Sveiki ar gali skristi 13 metu mergaite kartu su 9 metu mergaite turi abi notaru patvirtinimus is vilniaus i roma

   • Milda says:

    Sveiki,
    Nelydimi nepilnamečiai iki 14 metų, keliauti su aviakompanija Wizzair negali. Nepilnametis iki 16 metų negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.

 232. Milanas says:

  Sveiki

  Kaip agtsaukti per klaida padaryta uzsakyma ir pasirinkta ne ta mokejimo buda

 233. Donatas says:

  Sveiki,

  Jei mes susimokame už didelį rankinį bagažą kuris nešamas į saloną ar tada papildomai galima pasiimti ir nemokamą mažą rankinį bagažą? Koks leistinas didelio rankinio bagažo svoris?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai vykdomi nurodant, jog keleivis orlaivio salone gali gabenti tik vieną vienetą bagažo.
   Sumokėjus papildomą mokestį galite pakeisti tik leidžiamo rankinio bagažo išmatavimus.
   Mažo orlaivio salono bagažo svoris neribojamas. Didelio orlaivio salono bagažo svoris – iki 10 kg.

 234. Liveta says:

  Sveiki su wizzair skrendame pirma karta ir nezinome ar galima skraidintis plansetini kompiuteri

 235. daiva says:

  Sveiki.

  uzsisakem bilietus norim apmoket bet be banko pavadinimo neimanoma, kur ji rasti?

 236. alicja says:

  Laba diena padekite prasau uzsakiau bilieta pavarde : macutkievic ir pasirode suklydau nes nes tikroji pavarde : macutkevic ar praleis i lektuva?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 237. monika says:

  Sveiki , uzsisakiau bilieta internetu atejo boarding pass duomenis i email, kaip ir viskas gerai ,bet ainant i chekck in ir norint supildyti isamesnius duomenis apie keleivi korteleje neleidzia nustatyti gimimo datos metu ,kodel?

 238. Vilma says:

  Esame įsigija bilietus į Paryžių. Tačiau dėl nelaiminingo atsitikimo nebegalime vykti. Norėjau paklausti, jeigu norime pasikeisti bilietus į kitą datą koks būtų paslaugų mokestis? ir kokiu būdu galima tai padaryti. Iki skrydžio yra likę 10 dienų.

 239. sarune says:

  Sveiki, vaiko pasas baigiasi birzelio 6d o mes geguzes 24d skrendam is Norvegijos i lietuva ar nieko tokio?

 240. E.B. says:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti, wizz air skraidina sporto įrangą, gal žinote ar tai galėtų būti baidarė, kurios ilgis 3,5m ?

 241. Elena says:

  Laba diena, dukrai 15 m. viena skrenda į Londoną. Ar reikia kokių papildomų dokumentų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

  • Diana says:

   Laba diena, mamos pavarde skiriasi nuo kudikio, tevyste pripazinta ir isigaliojusi, gimimo liudijime pavardes nurodytos-ir mamos ie tevo, skrenda mama ir kudikis su wizzair is Vilniaus i Lutona, ar reikalingas dar koks dokumentas?
   Ir sulankstomas vezimelis -kas tai?: sportinis vezimelis, kur ratai su remais susiskleidzia ir sedimoji dalis reguliuojasi(gulima/sedima), ar tai visiskai susiskleidziantis vezimelis(susilanksto kaip armonika)?

   • Simona says:

    Sveiki,

    Skrydžio metu turite tiek kūdikio, tiek mamos asmens dokumentą (pasas arba ID kortelė). Turėkite ir kūdikio gimimo liudijimą, kur parašyta, kad keliaujantis asmuo yra mama. Sulankstomas vežimėlis – kur susilanksto kaip “armonika” arba sportinis vežimėlis, kuris turi galimybę nuėmus viršutinę dalį susiskleisti.

   • Jonas says:

    Laba diena, mes užsisakėme bilietus bet registracijos metu nurodeme blogą el. pašto adresą, mum pinigus wizzair nuskaitė iš sąskaitos kaip mum dabar gauti tą informaciją apie mūsų skrydį?

 242. Saule says:

  Sveiki, dukra, 17 m. viena skrenda į Kiprą (su Wizz air). Ar reikia vieno iš tėvų notaro patvirtinto sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Nepilnamečiams keliaujantiems į Kiprą būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 243. Deimante says:

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti, jei bilietai buvo uzsakomi internetu (bilietu uzsakymas ivyko sklandziai), taciau atsispausdinant nereikejo suvesti duomenu nei suaugusiojo nei vaiko. Ar nuvykus i oro uosta nekils nesklandumu? Turime LR pasus tuek suauges, tiek vaikas. Dekoju.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair keleivių, keliaujančių po Šengeno šalis ne visada reikalauja pildyti registracijos į skrydį duomenis. Problemų oro uoste kilti neturėtų.

 244. Gytis says:

  Jei turiu lektuvo bilietus ar galima atgauti uz juos pinigus jei skristi nebepavyks arba pakeisti keliones data ar vietoj situ bilietu gauti kitus i kita sali velesniam laikui?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair – keitimai galimi už papildomą mokestį. Jei pageidaujate tikslesnės informacijos, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 245. Rita says:

  Wizair savo puslapiuose ar atsiustame rezervacijos uzsakyme specialiai nenurodo banko pavadinimo ?
  Ar bankas jo reikalauja nepagristai ?
  Betkuriuo atveju pavedimo negaliu padaryti, kol nepateiksite pilnos informacijos, t.y. savo banko pavadinimo

  • Milda says:

   Sveiki,
   Užsakinėjant skrydžius portale http://www.wizzair-skrydžiai.lt visa informacija susijusi su bankais yra pateikiama ir papildomai po užsakymo atsiunčiama klientams el. paštu. Mūsų portale galite rinktis mokėjimą iš Jums patogaus banko į Jūsų pageidaujamą banką.

  • Gintare says:

   Laba diena, uzsisake bilietus ir nurodeme neteisinga kudikio pavarde vietoj Gervyte paraseme Grevyte, ka tokiu atveju daryti, kaip pasikeisti, istaisyti klaida?

 246. Juste says:

  Sveiki,

  Šiandien pirkau tėčiui bilietą iš Dortmundo į Vilnių, skrydis 2015/01/14, prieš tai užregistravau jį sistemoje. Visą dieną Wizzair svetainė strigo, registracijos metu datos parinktys buvo pateikiamos heroglifais, nuolat nukreipiama į booking.com svetainę. Galiausiai esant šiokiems tokiems nesklandumams, užpildžius reikiamus laukelius, nupirkau bilietą. Patikrinau profilio informaciją ir paso duomenys nėra įtraukti, manau tai sistemos klaida, koreguoti neleidžia. Pasas galioja iki 2021m. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą ?

 247. Vaidas says:

  sveiki,man reikia atsispausdinti bilieta gryzimui namo kuris bus kita savaite bet linkas kury man atsiunte wizzairas neveikia.jis sako –

  Requested URL cannot be
  found
  We are sorry, but the page you are looking
  for cannot be found. The page has either
  been removed, renamed or is temporarily
  unavailable.
  503 Service Unavailable

  Ka dabar man reiketu daryti nes negaliu atsispausdinti bilieto namo?

 248. Linas says:

  Sveiki, sutrugdysiu vel, siandien kasnors dirba? imanoma pakeisti bilietu data per sekancia valanda ?

 249. Linas says:

  ar sestadieni kasnors cia dirba?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Mūsų portalo konsultantai dirba darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00.

 250. Linas says:

  Ar imanoma atsaukti skrydzio biletus, nors jau sumokejau ? ar perasyti ant kito zmogaus, parduodant? turiu biletus o skristi nebereikia..

 251. Diana says:

  Sveiki,
   
  Norejau paklaust, ka daryti, jeigu per klaida buvo ivestas neteisingas paso galiojimo laikas, o tiksliau menesis ir diena? Visi kiti duomenys ivesti teisingai.
  Aciu.
  Diana

  • Milda says:

   Sveiki,
   Prieš skrydį rekomenduojame kreiptis į aviakompanijos darbuotojus, kad pakoreguotų duomenis.

 252. Kaip suprasti kodel negaliu pasidaryti check in likus 9 dienom iki skrydzio?

 253. Gintare says:

  Sveiki. Klausimas kartojasi, bet tikslaus atsakymo taip ir nebuvo. “Ar galima susigrąžinti pinigus už jau įsigytus bilietus, jeigu iki skrydžio dar liko 14 dienų, bet dėl svarbios priežasties pirkėjas negalės skristi?” Pagal taisykles 6.5.1. yra teisė susigrąžinti visą bilieto kainą, išskaičiavus kitų paslaugų ir vietos rezervavimo mokesčius. Susisiekus su wizzair atstovais Lietuvoje, grąžinama suma, mano atveju yra 5 Lt. Ar atšaukimo mokestis visuomet tas pats (ta pati suma)? Galiu reikalauti grąžinti valstybei sumokėtus mokesčius nuo bilieto, bet kaip žinoti kokie tie mokesčiai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Dėl mokesčių grąžinimo susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 254. Evaldas says:

  Sveiki nusipirkau bilieta is UK i LT del tam tikru aplinkybiu reiketu perkelti viena diena i prieki (bilietas 2014.12.26 o reikia 2014.12.27) ar tai imanoma?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

  • Inesa says:

   Iškilo tokia problema. Jau pervedant pinigus į saskaitą, patvirtinimo numeryje vietoje didžiosios raidės per klaidą parašėme mažąją. Pačioje Wizzair svetainėje vedėme tą numerį į check in ir su mažąja, tad tiko jis ir su mažąja, nes surado mūsų užsakymą. Nežinau, ar nieko blogo čia? Tikiuosi viskas bus gerai…. :(

 255. edgaras says:

  Norejau paklausti kaip pakeisti email bloga įrašiau bet dar check in nepadarytas. Ačiū

 256. Aiste says:

  Sveiki, ar gali septyniolikmete skraidinti 2 vaikus(7 ir 8 metu) i Anglija? Skambinau I Ryanair kompanija, tai jie pasake, kad jie leidzia, bet reikia susizinoti ar nera salies apribojimu. Tai kur man reiktu kreiptis? Nes noreciau susizinoti pries perkant bilietus. Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite keliauti. Keliaujant į Jungtinę Karalystę nepilnamečiams iki 18 metų būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

  • Rimantas says:

   Pries pora dienu uzsakiau per interneta bileta is Londono i Vilniu ir elektronini laiska negavau apie skrydi.Tik uzsakymo numeri ir noredas ji ivesti man neleidzia.Tai nezinau ka man daryti?

 257. Jekaterina says:

  Laba diena.2014 10 06 skrendu is Vilniaus i Kutaisi su WIZZ AIR.Bagazas rankinis.
  1)Ant bilieto nupiesta kuprine 42x32x25cm ir lagaminas 56x45x25cm.
  Ar tai reiskia kad galiu pasirinkti viena is ju?
  2)Mano kuprines ismatavimai 48x35x25cm,ar ne iskils problemu?
  3)Ar ribojamas rankinio bagazo svoris?
  4)Ar maitinama lektuve?Jeigu ne,ar galiu pasiimti maisto?
  5)Kiek cigareciu galiu pasiimti i rankini bagaza?
  Aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Bagažas priklauso toks, kokį įsigijote. Jei neįsigijote papildomo didelio orlaivio salono bagažo – galite gabenti tik mažesnių išmatavimų bagažą;
   2. Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm galite keliauti. Jei nesutalpinsite – galite gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą už papildomą mokestį;
   3. Neribojamas;
   4. Maitinimo paslauga neteikiama;
   5. Į Gruziją galite gabenti iki 200 vnt. cigarečių.

 258. rima says:

  Noriu suzinoti lektuviuko modeliukoWizzair kainos,kur parsiduoda salone.

 259. Danė says:

  Laba diena,ar gali 14 m. mergaitė skristi į Londoną viena be palydos?
  Dėkoju.

 260. Karolis says:

  Sveiki, toks klausimas. Skrendu is Vilniaus i Eindhovena (Olandija) ir parasyta bieliete, kad lektuvas isskrenda 07:00 cia Lietuvos laiku? O is Eindhoveno i Vilniu biliete parasyta 08:50 tai cia Olandisku laiku?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Išvykimo laikas nurodytas vietos laiku. Atvykimo laikas taip pat nurodytas vietos, į kurią atvykstate, vietos laiku.

 261. Jolanta Borusiene says:

  Ar galima atsaukti skrydi B7S1MW 2014.08.23

 262. ieva says:

  Laba diena, nupirkau vaikui bilietai is barcelonos i vilniu su wizzair skrydziu kompanija, mergaite turi 14 metu, reikalingi papildomi dokumentai ar sutikimai?svetaineje parasyta , kad nuo 14 metu gali skristi vieni.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair vaikai nuo 14 m. gali keliauti nelydimi. Papildomi dokumentai keliaujant iš Barselonos į Vilnių nereikalingi.

 263. Asta says:

  Sveiki,
  pirkausi bilietus per wizzair.com svetaine pries menesi. Skrydis sio menesio gale. Pinigai buvo nuskaiciuoti, visi skrydziai atsidure ‘my bookings’ skiltyje, todel, maniau, viskas tvarkoje. Dar po keliu dienu patikrinau, viskas buvo taip pat. Siandien isijungiau paziureti, ar jau galima daryti check-in (dazniausiai savaite-dvi pries skrydi, manau, leidziama) ir neberandu jokiu savo uzsakymu. O is el.pasto, matyt, netycia busiu istrynusi patvirtinimo laiskus su kodais. Nezinau, kaip dabar pasidaryti check-in. Ar imanoma rasti registracijos numerius pagal pavarde?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus.

 264. modestas says:

  Laba diena.norejau paklaust,ar bus vykdomi skrydziai olesundas-vilnius-olesundas lapkricio menesi,nes praeitais metais spalio gale buvo sustabdyti skrydziai.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrydžiai Aalesundas – Vilnius – Aalesundas 2014 m. lapkričio mėnesiui neatšaukti. Apie bet kokius skrydžio pakitimus po skrydžio įsigijimo būsite informuotas.

   • Rosita says:

    Sveiki,
    Nusipirkau siandien bilietus i Londona Wizzair.com svetainej. Suvedziau mergautine pavarde netycia. Ar imanoma pakeisti pavarde kuo skubiau biliete?
    Ar brangiai kainuos.?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Dėl pavardės keitimo procedūros rekomenduojame kreiptis į portalą, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 265. Laima says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar nebus problemų oro uoste, jei užsakydama bilietus naudojau lietuviškas raides?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų, tačiau kitą kartą rekomenduojame užsakyti bilietus lotyniškomis raidėmis.

 266. IRENA GIRČIENĖ says:

  Laba diena,
  su Wizzair skrendu į Paris (Beauvais)2014-07-26.
  BL35 bagažo registracijos mokestis -123 Lt.
  Įlaipinimo kortelėje nurodyta Bagage: 1.
  Kadangi ne pati užsisakiau bilietą ir bagažą,noriu pasitikslinti,ar
  tai registruotas bagažas ,kurį reikia priduoti?
  Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pagal Jūsų suteiktus duomenis registruotas bagažas Jums priklauso.

 267. Vaida says:

  Laba diena,
  Pirkome bilietus is HappyFly su jusu aviakompanija. gavome patvirtinima kad apmokejimas gautas, aviabilieto nr taip pat nurodytas, taciau negalime atsispausdinti ilaipinimo talonu. Su happyfly susisiekti neimanoma. atsidaryti ju siusta nuoroda “registracija i skrydi” irgi neimanoma.neatidaro. Be ilaipinimo talonu mes vis del to skrisime ar liksime ant ledo?kaip juos gaut? aciu labai uz atsakyma. nes jau nebezinome kur kreiptis.

 268. Ieva says:

  Laba diena,
  Prasau pagalbos. Pirkau bilietus sau ir vaikams, vaiku ir mano pavardes skiriasi. Per klaida, vieno vaiko pavarde irasiau tokia pacia, kaip mano. Susiradau kur keisti pavardes, pakeiciau, su sumokejau uz pakeitima £38, po minutes, kai sumokejau, gavau laiska su musu visu pavardemis, dukros pavarde liko nepakeista, pinigai nuskaiciuoti. Jiems paskambinti kainuoja £1.00 minute ir aisku reiktu kalbeti maziausiai puse valandos, kol viska issiaiskintumem. Prasau patarti ka daryti. Didelis aciu.

  Pagarbiai
  Ieva

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti dar kartą su kontaktiniu numeriu, kuriuo darėte keitimą.

 269. marius says:

  Sveiki, dukrai 14 metų, ar wizzair teikia palydejimo paslaugą skrendant į Romą, ir ar reikia dar kokių paoildomų dokumentų jei ją pasitiks mama Romoje.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair neteikia nepilnamečių palydos paslaugos. Keliauti Wizzair vieniems galima vaikams nuo 14 m. amžiaus, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį asmenį. 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 270. Asta says:

  Pirkau bilietus, mokejimas buvo patvirtintas, o kodo taip ir neatsiunte. Ka daryti? Pirkau geguzes 19d o skrydis liepos 30d. Aciu

 271. Daiva says:

  Sveiki. Vykstam i Gruzija. Kiek galima veztis mesos gaminiu rankiniame bagazia. Ir dar norim suzinoti kiek galima vezti vyno papildomam bag
  azia.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Gruziją mėsos gaminių gabenti negalite. Galite gabenti iki 3 litrų vyno ir iki 10 litrų alaus.

 272. Julius says:

  Sveiki,

  bilietų užsakymo metu, vieno iš keleivių pavardė buvo užrašyta su viena ne tokia raide, darant check in internetu klaidos pataisyti neleidžia. Kaip tokiu atveju geriau daryti? Dėkoju

 273. Rūta says:

  Nupirktas bilietas skrydžiui iš Endhoveno į Rygą su Wizair. Ar galima papildomai elektroniniu būdu nusipirkti vietą registruotam bagažui 149x119x171 ir kiek tai kainuotų?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Šią paslaugą galite užsisakyti. Dėl paslaugos suteikimo ir kainos susisiekite su bilietų pardavėju.

 274. Renata says:

  Sveiki,gal nuo liepos 18 d.yra aviabilietu dviem asmenims su nuolaida is Vilniaus arba is kauno i Miunchena be persedimu?
  Is anksto dekoju uz informacija.

 275. Rūta says:

  Laba diena, yra nupirktas Wizair bilietas iš Eindhoveno į Rygą 2014 08 15. Ar yra galimybė pakeisti bilieto datą?

 276. Tadas V says:

  Sveiki, pirkau bilietą liepos 8 iš Vilniaus Į Doncasteri bet negaunu bilieto el paštu. ar laukti, ar kažkur kreiptis?

 277. Erikas says:

  Kiek kainuoja palidovo paslauga ryanair lektuve? i abi puses?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Ryanair nelydimų nepilnamečių iki 16 m. negabena.

 278. Milda says:

  Sveiki,
  ar yra kažkokia galimybė atsisakyti pirktų bilietų 2 žmonėms 2014 11-08 iš Vilniaus į Tel Avivą ir atgal 2014-11-18 ir atgauti nors dalį sumokėtų pinigų. Ačiū.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Priklauso nuo Jūsų bilieto taisyklių. Dėl tikslesnės informacijos rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.

 279. Aušra says:

  Laba diena, pirkau bilietus is happyfly.lt i Paryziu 2014-06-28, 06:05val. (Wizzair W6 8021) is Vilniaus i BVA oro uosta. Taciau jie neatsiuncia ilaipinimo talonu, ka daryti tokiu atveju? Iki skrydzio liko 3 dienos.

 280. Povilas says:

  Ar galima i Norvegija gabenti zalia mesa papildomam bagaze (32kg)?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti, svarbu, jog būtų sandariai supakuota (geriausia vakuume).

 281. Povilas says:

  Sveiki, skrisiu iš Lietuvos į Norvegiją ir atgal. Pirkau papildomą bagažą (32kg) į vieną pusę, kiek galiu vežtis tabako, aloholinių gėrimų, bei mėsos ir/ar mėsos gaminių?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Alkoholio ir tabako gabenimo į Norvegiją taisyklės:
   >1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l  alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   >2l alaus (2.5 %)  ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
   >18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio.

 282. Loreta says:

  Sveiki,ar kils problemu,jeigu vaikas skrenda vienas,o 14m sueis po 5d ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrydžio metu keleiviui būtinai turi būti 14 metų jei jis keliauja nelydimas suaugusiojo asmens.

 283. Agne says:

  Laba diena man neduoda ramybės apmokėjimas. Vakar užsisakiau skrydi ir nurodžiau atsiskaitymą banko pavedimu,pagal jį per 24 valandas turėjau pervesti pinigus. Šiandien tai padariau ryte ir dabar man neberodo rezervacijos. Tai dabar mano bilietai dingo ar kai gausite pinigus ji bus atnaujinta?

 284. Jurate says:

  Sveiki.Ar galeciau suzinoti kokiu telefono nr. galima skambinti,norint uzsakyti keleiviui palydos paslauga,jei tokia paslauga imanoma. Situacija tokia,kad sunus skrenda pirma karta i Londona ir jauciasi nedrasiai. Jam 14 metu. Aciu uz atsakyma.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais tel. nr. 860026766

  • Dalia says:

   Laba diena,
   Norėjau pasiteirauti ar šitą vasarą bus skrydžių su Wizzair oro linijomis Vilnius-Trondheimas?

 285. Kristina says:

  Sveiki,norejau paklausti,17 metu dukra su wizair skris i Londona tik su rankiniu bagažu, ar nekils problemu kad vešis vaistus trims mėnesiams.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Jei gabenate didelį kiekį vaistų – 3 mėnesiams – būtina gydytojo pažyma, jog šie vaistai būtini.

 286. Mindaugas says:

  sveiki,noriu pasiteirauti ar reikalingas sutikimas tecio, jei vaikas 7m.skrenda su mama,i norvegija?aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaiko ir mamos pavardės sutampa – kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 287. Audrius says:

  Ar reikia 15 metu vaikui kokio nors dokumento skrendant I Italija vienam be suaugusiuju palydos?

  Atsakyti

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate? Keliaujant į Italiją notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

 288. Rita Macernyte says:

  Dear Customer,

  Due to phenomenal success of our birthday promotion offer, wizzair.com and the mobile apps were slow and in few cases the booking process was hard to complete.

  Please accept our sincere apologies for the inconveniences. Should you faced problems with the promo booking process, please contact our Call Centre. To show our appreciation to you, the buy one get one for free offer is still available for you by fairness if you book latest tomorrow via our Call Centre.

  Yours sincerely,

  Customer Relations Department Wizz Air Hungary Ltd. (member of Wizz Air Group)
  BUD International Airport Building 221 H-1185 Budapest, Hungary
  customerrelations.pl2@wizzair.com http://www.wizzair.com

  Sveiki, ar galite man padeti siuo klausimu? Skambinausi jiems is norvegijos tai 100 kronu saskaita baigesi nespejus iki galo uzsakyti bilietus uz gimtadienine kaina, tai manau net neverta skambinti antra karta, nes atsilieps kitas konsultantas.. Ar turite galimybe jus man padaryti rezervacija su akcija? Ivyko klaida, nes dingo mano rezervacija. Aciu, tikiuosi padesite..

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair gimtadienio bilietų akcija vyko 2014.05.19, todėl šiuo metu galioja kainos, kurias matote mūsų tinklalapyje. Daugiau informacijos čia.

 289. Ema says:

  Labadiena, kaip atšaukti ir susiražinti pinigus už skrydį? iki skrydžio liko daugiau nei 14dienų ir ar atgausiu visus pinigus?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei skrydis su aviakompanija Wizzair pinigai už skrydį negrąžinami.

 290. Reda says:

  Sveiki, ar gali 15m. mergaitė skristi be palydos į Londoną?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair 15 m. keleiviai gali be palydos.

 291. Arina says:

  Ar galima grazinti pinigus iz jau isigitus bilietus, jeigu iki skridzio dar liko 14 dienu, bet del svarbios priezasties pirkejas negales skristi?

 292. Loreta says:

  Sveiki, ar gali per Jūsų kompaniją skristi 7 metų mergaitė viena? Jau esame taip darę kitoje kompanijoje, tuomet tik išpirkome stiuardesės palydą kelionės metu. Ir jei taip – ar įmanoma nupirkti tokį bilietą internetu, ar reikia kreiptis į Jus tiesiogiai.
  Dėkui.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakomapanija Wizzair nesiūlo nepilnamečių palydos paslaugos. Nelydimi vaikai negabenami. Bilietus galite pirkti internetu.

 293. Justas says:

  Sveiki, skrisdamas is Vilniaus i Lutona turejau susimoketi bagazo mokesti 123Lt del pakeistu reikalavimu. Mano Bilietas yra pirmyn ir atgal. Ar man reikes moketi uz bagaza dar karta, skrendant atgal?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Taip Jums reikės mokėti už bagažą ir atgaliniam skrydžiui.

 294. Daiva says:

  Sveiki,padarėme klaidą vieno keleivio pavardėje{viena raidė}ir kito keleivio varde{viena raidė] užsakydami wizair lėktuvo bilietus.Ką patartumėte daryti?
  Dėkui

 295. Renata says:

  Laba diena,gavau pranešimą, kad pasikeitė skrydžių laikai – patvirtinau, kad pakeitimai man tinka, tačiau kitą dieną vėl gaunu tą patį pranešimą su prašymu patvirtinti. Kodėl?

 296. Vida says:

  Sveiki,
  niekur neradau informacijos apie skrydzius is Vilniaus i Olesiunda.
  Tuo paciu noriu paklaust apie rankini(didesni-mokama)bagaza,vienoje vietoje radau info, kad svoris neturi virsyti 10kg.,kitur, kad rankinis bagazas nesveriamas. Kaip yra is tikruju?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrydžiai kryptimi Vilnius – Aalesund vykdomi. Daugiau informacijos apie galimus skrydžius ieškokite čia.
   Skrendant su aviakompanija Wizzair rankinio bagažo svoris – neribojamas.
   Jei keliaujate su aviakompanija Ryanair, tuomet galite gabenti:
   1. rankinę, kurios išmatavimai 35x20x20 cm, svoris neribojamas;
   2. rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg.

 297. Aukse says:

  Sveiki. Skrisiu iš Anglijos š Lietuvą ir atgal. Kiek galima vežtis cigarečių ir alkoholinių gėrimų bagaže? Ar galima bagaže vežtis įvairius valiklius ( pvz. skalbinių minkštikliai, įvairus virtuvės ar vonios valikliai ir pan.)?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite gabenti 800 cigarečių (4 blokai).
   Alkoholiniai gėrimai:
   – 1 litras stipriųjų alkoholinių gėrimų, kurių tūrinė koncentracija viršija 22 %, arba 2 litrai spirituoto arba putojančio vyno,
   – 4 litrai neputojančio vyno,
   – 16 litrų alaus.

   Įvairios paskirties valymo priemonių gabenti nerekomenduojame.

 298. Danutė says:

  Sausio mėnesį skrendu.lt svetainėje pirkau bilietus į Barseloną. Skrydis – balandžio 23 d. Užsiregistravau. Iki šiol negaunu įlaipinimo kortelių. Ar galėtumėte padėti? Bilietų numeriai: Z5HZ5C, HGYZ5M

  • Milda says:

   Sveiki,
   Deja, Jūsų nurodytais numeriais jokių užsakymų neturime. Rekomenduojame kreiptis į agentūrą iš kurios pirkote bilietus, nes tik ji gali matyti jūsų užsakymą.

   • Loreta says:

    Sveiki,
    norejau pasiteirauti del rankinio bagazo ir jo leidziamo turinio. Uzsisakiau bilieta i Jungtine Karalyste, kuriame leidziama vestis tik viena rankini krepsi. Vezu lauktuviu 14 vienetu nagu lako ir visai nedaug kosmetikos. Ar leidziama vestis tokiu kiekiu? Ar nekils del to problemu? Aciu labai.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Daugiau informacijos apie skysčių gabenimą ir ar jūsų gabenamas daiktas priskiriamas skysčiams galite rasti čia.

    • Lina says:

     Ar imanoma pakeisti lagamina ant kito zmogaus vardo,chek-in jau padarytas ?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Prašome patikslinti su kokia aviakompanija planuojate keliauti.

   • Marius says:

    Laba diena, norejau paklausti kaip galeciau nupirkti mergaitei 12 metu bilieta, skrydziui Vilnius – Francfort Hahn, suauges lydintis asmuo bilieta jau turi, o vaikui be suaugusiojo bilieto pirkti neleidzia?
    Aciu

 299. Olga says:

  laba diena, noreciau pasitikslinti, wizzair raso: Sumokėjus tam tikrus mokesčius, jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui.
  Jei tarkim kudikio mokestis yra 88 lt, o mano bilieto kaina su wizzair kortele yra 64 lt? ka ir kiek turesiu moketi? o jei moeksiu pilna bilieto kaina 99 lt tai kaip tada?

  aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pilną bilieto kainą galite matyti paskutiniame bilietų užsakymo etape.

   • Violeta says:

    Man yra 17 metu ir ar man reikia tevu sutikimo kazkokio skrendant su wizz air is uk I lietuva?

 300. Aurimas says:

  Laba diena,
  turiu nusipirkes lėktuvo bilietus iš Vilniaus į Londoną Lutono oro uostą Gegužės 2 dieną 06:00 val, ir atgal iš Lutono į Vilnių Gegužės 4 dieną 20:35 val.
  Deja, bet pasikeitė planai, tai norėčiau sužinoti ar galima būtų pakeisti skrydžio Vilniaus-Luton laiką į Gegužės 3 d. 6:00 val.? Norėčiau nuskristi sekmadienį (05.04) 6:00val ir gryšti sekmadienį (05.04)20:35 val.
  Kaip tai padaryti? Ar reikės kiek nors primokėti?

 301. Jolanta says:

  Noriu pasiteirauti mano dukrai yra 14 metų ir ji žada vasarą skristi į Londona, tai reikia suaugusiųjų žmogau šalia, ar užtenka tik notaro sutikimo?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vaikas nuo 14 metų nelydimas gali keliauti su aviakompanija Wizzair. Notariškai patvirtintas tėvų sutikimas – būtinas.

 302. Gita says:

  Laba diena,
  nupirkti bilietai 2014.04.24 Vilnius-Tenerife
  Jusu linijos skraidina iki Paryžiaus,persėdimas ir toliau Ryanair iki Tenerifės.
  Kaip supratome pagal taisykles,bilietų gražinti nebegalime.
  Suma nėra maža:850 Lt.
  Patarkite,ar būtų galima pakeisti datą arba keleivį ir kiek tai konkrečiai kainuotų.
  Mokestį imtu bilietų pardavėjas(www.skrendu.lt),ar Wizzair/Ryanair

  Pagarbiai
  Ačiu
  Gita

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jūsų užsakymą gali matyti tik agentūra per kurią pirkote bilietus ir tik jie gali atsakyti į jums iškilusius klausimus. Rekomenduojame jums susisiektu su kelionių agentūra per kurią pirkote bilietus.

 303. Mindaugas says:

  Laba diena
  Wizzair Esu nusipirkęs bilietus 2014-04-04 Vilniaus – Kijevas ir 2014-04-06 Kijevas –Vilnius. Atsitiktinai patikrinau savo užsakymą rodo kad bilietai yra 2014-04-03 ir 2014-04-05 dienomis. Deja man tos dienos netinka. Jokios informacijos apie skrydžių pakeitimus negavau. Informacijos nerandu ir wizzair svetainėje. Kokias aš turiu galimybes?
  1. Ar galiu atšaukti skydį ir atgauti pinigus? Jei taip ar atgausiu sumą sumokėtą litais ar grivinomis? Nes nuo bilietų pirkimo grivina nuvertėjo daugiau nei 30 %?
  2. Ar galiu be priemokos rinktis skrydį kitomis dienomis?
  3. Ar galiu gauti kompensaciją pagal (EB) NR. 261/2004 nes skydžiu pakeitimą sužinojau likus mažiau nei 2 savaitėms?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei bilietus pirkote oficialioje Wizzair svetainėje, mes jūsų užsakymo nematome. Siūlome susisiekti su aviakompanijos atstovais nurodytu telefono numeriu ir pasirinkti jums priimtiną sprendimo būdą.
   Iš praktikos galime atsakyti, jog grąžinimui Jums reikės siųsti dokumentus registruotu paštu ir laukti mokėjimo grąžinimo per 30 dienų. Pinigai grąžinami grivina, nes šia valiuta ir buvo pirkti aviabilietai.

   • Mindaugas says:

    Tai kiek supratau pigiausia ir mažiausia vargo bus jei nieko nedarysiu o pinigus už bilietus padovanosiu Wizzair. Ačiū už pagalbą :)

    • Milda says:

     Rekomenduojame pabandyti kreiptis į kompaniją, per kurią pirkote bilietus. Gal pasiseks susigrąžinti pinigus.

     • Aurelija says:

      Sveiki, noriu paklausti, ar skrendant i Vilniu su persedimu Rygoje (tik su rankiniu bagazu),butu galima islipti Rygoje ir nebetesti skrydzio iki Vilniaus? Aciu.

     • Milda says:

      Sveiki,
      Galite nebetęsti skrydžio.

 304. Aukse says:

  Sveiki. užsakinėjau bilietus gavau į savo elektroninį paštą laišką su patvirtinimo numeriu ir galiu registruotis į skrydį, tačiau iš mano banko sąskaitos nenuskaičiuoti pinigai ir man nerodo kad aš sumokėjau už bilietus. Ar aš tikrai nusipirkau tuos bilietus?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jūsų užsakymas nėra patvirtintas tol, kol negausite laiško apie patvirtinimą. Skrydis rezervuojamas tik gavus apmokėjimą. Už tam tikrą kainą siūlomų vietų skaičius ribotas ir jų gali nelikti, jei už šį arba kitus skrydžius sumokėsite vėliau.
   Jei užsakinėjote bilietus per mūsų portalą skambinkite tel. 860026766.

 305. Ricardas says:

  Sveiki, noriu paklausti ar planuoja Wizair skraidyti is Kauno ar Vilniaus i Stogholm skavsta NYO artimeusiu metu, nes RYANAIR nueme visus skrydzius net ir is Rygos, butu tiesiok puiku.

 306. Liucija says:

  Sveiki,
  Prasau paaiskinti kaip uzsiregistruoti?
  Nesuprantu tu papildomu kliuviniu registracijai.
  Zinuteje prasote uzpildyti duomenis, taciau uzpildzius ir Ieskok toks vaizdas kaip naujam bilietui, Bet kur check in ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair-skrydziai.lt puslapyje užsisakykite norimą skrydį. Padarius užsakymą turite kuo greičiau jį apmokėti. Gavus Jūsų piniginę perlaidą išsiūsime Jums el. paštu check-in informaciją kurią turite užpildyti ir užsiregistruoti. Likus 10 d. iki numatytos skrydžio datos Jums el. paštu išsiūsime skrydžio bilietus.

 307. Trolyte says:

  Sveiki,

  ar tikrai zadate liepos menesi skraidinti Vilnius – Ålesund kryptimi? Ar nebus atsaukti skrydziai, kaip kad buvo jau kelis kartus?

 308. Jovita says:

  Sveiki ar butinai reikia notaro patvirtinimo jeigu mergaite skrenda i Norvegija su lydimu zmogumi? Kaip reikia pirkti bilieta? Aciu!

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jei vaiką lydi ne vienas iš tėvų reikia notariškai patvirtinto vieno iš tėvų sutikimo.

 309. Simona P. says:

  Sveiki, kokiu budu galima pakeisti vieno is skrendanciuju skrydzio data? Keiciant internetu tokios galimybes nematau, keicia iskart abieju keleiviu data, bet skrydzio data reikia pakeisti tik vienam is ju.

 310. Vytautas says:

  Sveiki,

  Ar tiktų 43 x 32 x 16 cm išmatavimų lagaminas kaip mažo orlaivio bagažas (pardavimo vietose teigiama, kad wizzair tinkamas)? Šiaip reikalavimuose 42x32x25cm, tai tik kliūna tas vienas cm.

  • Simona says:

   Sveiki,
   Nemokamas rankinis bagažas wizzair kompanijoje yra 42x32x25 cm. Jeigu tilpsite į nišą oro uoste, tai problemų kilti neturėtų.

 311. Vasare says:

  Sveiki, pirkau bilietus ( i abi puses) Is Olandijos i Lietuva kovo pradziai, bet susikloste taip jog neskrisiu, sakykite ar galima susigrazinti kazkoki procentu pinigu ir prasau nurodykite pas ka ir kokiu tel nr,ar el pastu kreiptis. Dekoju

  • Simona says:

   Sveiki,
   Mokėjimas nėra grąžinamas. Galite keisti datą arba keliautoją už aviakompanijos nustatytą mokestį.

 312. Vaida says:

  Sveiki, uzsisakiau bilieta is Londono i Vilniu, bet praradau prisijungima prie savo el.pasto. Kaip galeciau uzsiregistruoti skrydziui be bilieto uzsakymo Nr.?

 313. Saulė says:

  Laba diena, norėjau pasitikslinti dėl nemokamo rankinio bagažo, kurio išmatavimai yra 42×32×25. Matavau savo kelioninį krepšį ir jis yra 42×55×10 taigi krepšys yra mažas ir tikrai tilps po sėdyne. Ar šiek tiek kitokie matmenys nesukels problemų? Ačiū.

  • Simona says:

   Sveiki,
   Turi būti išmatavimai 42x32x25 cm. Jeigu oro uoste pamatuos, gali kilti problemų. Taip pat, jūsų krepšys turi tilpti į nišą, kuri yra oro uoste su minėtais išmatavimais.

 314. Aneta says:

  Sveiki, nupirkau bilietą skrydžiui i Dortmunda, o dabar nutariau, kad vaikas 8 metu skris su manim. Kaip dabar nupirkti vaikui bilietą ?

 315. Jolanta says:

  Sveiki. Esu rezervavusi bilietą, registracija dar nedaryta. Susiklostė tokia situacija, kad pasikeitė keleivės pavardė. Radau informacijos, kad galima biliete padaryti pakeitimą uz tam tikrą mokestį. Tačiau niekaip nepavyksta to padaryti. Skambinant į skambučių centrą, tai padaro už didesnį mokestį. Norėtųsi kad nekainuotų brangiau. Gal galėtumėte pateikti išsamesnės informacijos, kaip padaryti tą pakeitimą.

 316. Simona says:

  Sveiki. Kokios salygos norint keliauti su neigaliu zmogumi? T.y. vezimelyje? ar reikalingi kazkokie dokumentai patvirtainantys, jog zmogus gali skristi (turiu omeny is daktaru)?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Geriausia turėti dokumentą, kuris patvirtiną žmogaus neįgalumą. Vežimėlį vežtis galite taip pat.

 317. Birutė says:

  laba diena,
  Kokios sąlygos skraidinti vaikus (10 ir 8 metų) vienus be suaugusiųjų iš Olandijos į Lietuvą ir atgal.

 318. Egle S says:

  Sveiki, nuo kiek laiko galiu skristi su kudikiu? Noreciau pasimti vezimuka (rema) su pritvirtinta auto kedute. Kaip suprantu man jie butu nemokami tik reiktu atiduoti i registruota bagaza?

 319. Dainius says:

  Sveiki,
  pirkau skrydį į abi puses į Paryžių ir noriu užsisakyti papildomą registruotą bagažą, ar galima jį užsisakyti tiesiogiai iš wizzair.com be agentūrinių mokesčių? Iš anksto ačiū;)

 320. ieva says:

  Sveiki, noriu į Kijevą nusigabenti stalviršį, kurio išmatavimai – 150 cm x 100 cm x 15 cm. Į bagažo skyrių jį atiduoti bijau, kokie kiti mano galimi variantai? Jei gerai suprantu, galiu nebent pirkti papildomą vietą lėktuve, tačiau ar tokių išmatavimų daiktui bus pakankamai vietos? Ačiū.

 321. Jolanta says:

  Ar i rankini bagaza galiu isideti sketi,skrendu ryt i IZRAELI?

 322. Dalia says:

  Esu sumokėjusi už 32 kg rankinį bagažą 105 litus. Ar galiu vežtis du vienetus tokio bagažo po 15 kg?
  Dėkoju

 323. Nerijus says:

  Laba diena. norejau paklausti kiek laiko likus iki skridzio dar galima butu pasikeisti skrydzio data uz papildoma mokesti.aciu

 324. Ricardas says:

  Ar reikia 15 metu vaikui kokio nors dokumento skrendant I Anglija vienam be suaugusiuju palydos?

  • Simona says:

   Reikia vieno iš tėvelių sutikimo, kuris yra patvirtintas notaro, kad vaikas gali skristi vienas. Taip pat ID kortelės arba paso.

 325. Vaidas says:

  Sveiki, isigijau bilieta skrydziui i Londona, i el pasta gavau patvirtinimokoda, kur jusus svetainej man ji uzregistruoti?

 326. Jurga says:

  Laba diena,

  Noriu paklausti, ar galima gabenti automobilio aliumine detalę registruotame bagaže? Svoris apie 5 kg. Ar reikia ka nors informuoti del detales gabenimo.
  Aciu uz atsakyma is anksto.

 327. Aurelija says:

  Laba diena. Sakykite, prašau, kur ant įlaipinimo kortelės turi būti nurodytas registruotas bagažas ir jo vienetų skaičius? Iš anksto dėkoju.

  • Simona says:

   Sveiki,
   Antrame teksto stulpelyje, kur yra parašyta “Bagažas”, tai žemiau šio žodžio yra užrašas “Bagažas 1”, tai reiškia Jums priklauso 1 vnt. registruoto bagažo.

 328. Romualdas says:

  Gerb.VizzAir vadovai Lietuvoje,

  turime meno kolektyvo grupę į Gruziją liepos mėn. antroje pusėje. Internete skaičiau, kad Jūsų kompanija atidaro pigius skrydžius į kutaisi. Kokios galimybės rezervuoti avia bilietus į ten ir atgal ir kokia būtų kaina? Prašau pateikti visa, su šiuo skrydžiu informaciją.

  Pagarbiai Romualdas

 329. Monika says:

  Norejau pasiteirauti kiek laiko veliausiai iki skrydzio butina pasidaryti check in? Pasa isduos tik likus parai iki skrydzio, tai gal oro uoste reikes daryt ir kiek kainuotu jei taip? Skrydis is Rygos.

  • Simona says:

   Registracija internetu galite daryti likus iki skrydžio ne daugiau nei 4 val.
   Oro uoste registracija bus mokama.

 330. Andrius says:

  Sveiki, norejau pasiklausti, dariau check-in kitam asmeniui ir neprase ivesti paso numerio, o kaip pats sau dariau prase. Ar ka ne taip padariau?

  • Simona says:

   Jeigu skrendate į Šengeno zonos šalį, tai wizzair kompanijoje nereikia vesti keleivio dokumento duomenų.

  • Edita says:

   Sveiki, ar birzelio menesi bus tiesioginiai skrydziai is Trondheimo i Vilniu?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Šiuo metu tiesioginiai skrydžiai maršrutu Vilnius – Trondeim nevykdomi.

 331. Gintaras says:

  Sveiki,
  noriu info.Uzsisakiau bilieta rugsejo 16d.skrydziui spalio 19d. ir gavau patvirtinimo koda.Ar cia jau uztenka ar dar turi ateiti koks papildomas patvirtinimas,kad galeciau atsispausdinti…Aciu…

 332. ruta says:

  Turiu jau atsispausdinus bilietus tik su mažu rankiniu bagažu. kaip internetu nusipirkti papildomą rankinį bagažą?ir kiek kainuos?

 333. Monika says:

  Kiek kg gali buti registruotam bagaze?

 334. Monika says:

  Norejau paklausti,mes nusipirkom ir registravom internetu bilietus,taciau niekur neprase nurodyti nei asmens kodu nei gimimo metu tik varda pavarde, ar tikrai uztenka tik vardo ir pavardes?

 335. Monika says:

  Laba diena norejau paklausti ar galima vietoje susimoketi uz rankini bagaza, kuris yra mokamas,ir kurioje vietoje tai galima padaryti.Nes kai pirkom bilietus uzsisakem tik registruota bagaza, o del rankinio mokamo ne.

  • Simona says:

   Galite nusipirkti ir oro uoste. Susimokėti reikės registracijos vietoje. Bet jeigu turite galimybę, galite įsigyti bagažą ir internetu, nereikės pirkti didesne kainą oro uoste.

 336. virginijus says:

  Laba diena.Būkit malonūs paaiškinti,kodėl keičiant skrydžio datą turiu gana nemažai primokėti,nors pirminis bilietas brangesnis.Konkrečiai-Vilnius-Lutonas 2013.09.09 į 2014.03.29.Ačiū

  • Indrė says:

   Laba diena,

   pagal avia kompanijos taisykles, taikomas keitimo mokestis
   “Skrydžio keitimo mokestis Už vieno keleivio skrydį 45 EUR / 38 GBP”
   Taip pat jei yra skirtumas tarp senos ir naujos kainos – susidariusį skirtumą reikia primokėti.

 337. Vaida says:

  Laba diena, neturiu galimybes atsispausdinti lektuvo bilieto. Ar galima ji atsispausdinti oruoste ir kokiu duomenu reikia? Aciu

 338. Inga says:

  Laba diena, pildydami check in suklydome vieną asmens kodo numerį, ar galima kaip nors tai pataisyti? Ačiū.

 339. Aurelija says:

  Laba diena. Ar skrendant į Angliją 15metų vienai nereikia daugiau nieko specialiai, tik pas notarą parašyto tėvų sutikimo?

 340. Arnoldas says:

  Laba diena
  Rezervavau bilietus, uzsisakiau Wizz Discount Club kortele. Kaip galeciau tuo paciu marsrutu ir tuo paciu rezervacijos numeriu prideti dar kelis draugus? Jei as prisijungiu savo profiliu tai automatiskai reikia ir man pirkti bilieta, bet as jau ji turiu?

 341. Jūratė says:

  Laba diena,
  Bilietus nusipirkau, viskas nupirkta ir patvirtinta, bet nesuprantu kaip gauti ir atsispauzdinti ta ilaipinimo kortele..

 342. Indre says:

  Laba diena pirkome i abi puses bilieta,i viena puse pasinaudojau tuo bilietu bet atsitiko taip kad atgal i uk neskrisiu, kaip galima pakeisti keleivio varda chek-in dar nedarytas?

 343. Indre says:

  O ar kainuos id korteles numerio pakeitimas?

  • Indrė says:

   ID numerį pakeisti gali tik aviakompanija- paprastai tai nėra mokama paslauga

   • Danė says:

    Noriu patikslinti,mergaitė 14 m.ar gali skristi i Londoną be palydos?Ir kokie reikalingi dokumentai?
    Dėkoju.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Su kokia aviakompanija planuojate keliauti? Keliaujant į Jungtinę Karalystę būtinas 1 iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 344. Indre says:

  Laba diena norejau paklausti jei atliktikas chekin ir pastebejo kad id kortles galiojimo laikas pasibaiges ar galima pakeisti korteles numeri?

 345. Agne says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, skrendant į Romą iš Vilniau, pirmyn su “Wizzzair”, koks būtų mokestis registruoto bagažo, kai atgal parskrendant su “Raynair” kompanija?

 346. Kristina says:

  sveiki

  kaip susisiekti su jumis del piniginiu klausimu neskambinant telefonu -(kokiu emailu ) nes neaisku kas ten ir uz ka nuimta /grazinta.

  aciu

 347. Denis says:

  Sveiki, gal turit ką pasiūlyt is bilietų nebrangiu Stavangeris – Vilnius arba Kaunas. 25 diena (+- 3 dienos )

  Du suauge ir vienas kūdikis (8menesiai)

  Aciu

 348. Vita says:

  Laba diena. Noriu paklausti ar gali 14 metų vaikas skristi be suaugusiųjų palydos. Ačiū.

 349. Laurynas says:

  sveiki, pameciau savo check-in koda. kur man ji gauti? skambinti i informacija? ar oro uosete kaska padaryti galima?

 350. Agnė says:

  Sveiki,

  Jei perkam vienam žmogui bilietą už 358Lt, o grupėje yra 17 žmonių. Iškart perkant 17kai kaina labai didelė, ką patartumėt daryt? Kiekvienam žmogui pirkti atskirai? iš kur žinoti ar užteks vietų ?
  Ačiū.

  • Indrė says:

   Sveiki,

   Norint gauti mažesnę kainą -teks pirkti po 1 bilietą. Tačiau visiems 17 negaustite biluetų už mažiausią kainą. Vietų Jums turėtų užtekti, tačiau kaina bilietų bus skirtinga

 351. Lina says:

  Laba diena.ar butu imanoma suzinoti kiek kainavo bilietas geguzes 2 diena Vilnius-Stavangeris 18.45,tiesiog mums uzsake,nezinome kiek likom skolingi.Aciu

 352. inetukas says:

  Laba diena,
  norėjau paklausti ar galima pakeisti keleivio vardą ir pavardę (t.y perleisti skrydį kitam asmeniui), jei jau padarytas check-in? Atsitiko tam tikra nelaimė ir neturiu galimybės skristi pati. Ką patartumėte daryti?

  • Indrė says:

   Laba diena,

   Apgailestaujame, tačiau po skrydžio registracijos – paikeisti jau nieko negalima

 353. Satrebla says:

  Sveiki,
  Chrome naršyklėje su VISA classic kortele pirkdama bilietus šiandien gavau pranešimą “Error – Your session has been locked” ir t.t. Paieškojus per manage booking su emeilu ir datomis tokio užsakymo neranda. Praėjo keletas valandų. Ar dar yra tikimybė, kad nusipirkau ir atsiųs patvirtinimą vėliau, ar tiesiog pirkti per kitą naršyklę, ar kokie dar variantai galimi?

  • Daiva says:

   Sveiki, patikrinkite ar buvo nuskaityti pinigai. Jei suma nebuvo nuskaityta, užsakymas galėjo neįvykti. Kilus klausimams dėl užsakymo proceso susisiekite kontaktiniu telefonu 8 600 26766.

 354. Diana says:

  Sveiki, turiu kelis klausimus:
  1) ar vaikui kuriam yra 2metai ir 3 menesiai reikia pirkti, atskira, suaugusiu bilieta, ir ar jam priskiriamas bagazas?
  2)ar galima su vaikais sedeti mokamose, prie avarinio iseimo vietose?
  3)ar registracija i lektuva su dviem mazais vaikais, vienas is kuriu kudikis, galima be eiles?

  aciu

  • Daiva says:

   Sveiki,
   1) Deja, pagal aviakomanijos Wizzair taisykles, jums reikėtų pirkti suaugusiojo bilietą. Jam priskiriamas bagažas.
   2) Aviakompanija leidžia keleiviams pasirinkti bet kurią vietą.
   3) Keleiviai su mažais vaikais gali patekti į lėktuvą be eilės.

   • Diana says:

    Aciu uz atsakymus! Del klausimo nr.2 tai ne visai taip :) pvzd keleiviai-neigalieji su vezimeliais ten sedeti negali :) todel ir kilo klausimas o kaip su vaikais:)

 355. Sandra says:

  Sveiki, norėčiau paklausti, ar keliaujant lėktuvu reikia pirkti bilietą vaikui kuriam yra 7 mėnesiai?

  • Daiva says:

   Taip, bilietą pirkti kūdikiui reikia, jis kainuoja 88 Lt į vieną pusę.
   Kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas, išskyrus vežimėlį (gabenamas nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Jei kūdikis nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

 356. Gintare says:

  sveiki,
  norejau paklausti, jei nepilnamete mergaite skristu jusu aviakompanija be lydincio asmens, o perkant bileita butu uzasomas paslauga kai lydi skrydzio palydovas, kokiu reikia tureti isrendant, ir kad pasitikes asmuo ja galetu pasiimti.
  Aciu

  • Daiva says:

   Gintare, aviakompanija “Wizzair” palydos paslaugų neteikia, t.y. nėra galimybės tokią paslaugą užsisakyti.

 357. Renata says:

  Kokiomis savaitės dienomis yra numatyti skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną? Taip pat domintų oro uosto pavadinimas į kurį planuojama skraidinti.

 358. Lena says:

  Suklidau rasydama varda: vietoj Jieva parasiau Jeva. Registracijos dar nera, turima uzsiregistruoti iki 01.31d. Gal dar kaip nors galima irasyti viena raide i varda? O gal ir taip gerai bus, jog paso duomenys bus taisingi?!
  Aciu.

  • Daiva says:

   Lena, paprastai pirmosios 3 vardo ir pavardės raidės turi būti teisingos. Pabandykite paskambinti tel. 8 37 40 71 40. Turėtų padėti pataisyti. Tik būtinai tai padarykite iki registracijos į skrydį, nes vėliau pakeitimų atlikti nebus galima.

 359. Vykis says:

  Sveiki,ar galima pakeisti vieno iš keliaujančiųjų duomenis,check įn jau padarytas.
  Ačiū už atsakymą.

 360. Aušra says:

  Nusipirkau bilieta i Milana, deja emaile neberandu patvirtinimo ir detaliu (gal netycia issitryne). Kur galeciau atsispausdinti savo bilieta? Uzsakymo Nr ir kodo nezinau.

  • Daiva says:

   Aušra, kai registruositės skrydžiui (tą galėsite padaryti likus ne daugiau kaip 14 dienų iki skrydžio), pasirinkite opciją, kuriai reikalingos tik skrydžio datos, kryptys ir jūsų el.pašto adresas, kurį nurodėte perkant bilietą. Įlaipinimo kupone bus pateikta visa detali skrydžio informacija.

 361. Eglė says:

  Laba diena, sakykite, ar galima pasikeisti bilieto laika ir asmens varda, kuriuo buvo nupirkti bilietai. Kol kas dar nepadarytas online chekin’as.
  Aciu uz atsakyma :)

  • Daiva says:

   Egle, kol dar į skrydį neužsiregistravote, galite daryti vardo ir pavardės, datos keitimus, tačiau už papildomą mokestį. Kartais netgi labiau apsimoka pirkti naujus bilietus, tad įvertinkite visas galimybes ir kainas.

 362. Mindaugas says:

  Laba diena,ar įmanoma nepilnameti vaiką skraidinti iš Kauno į Leedsą su stiuardesės priežiūra.ačiu.

  • Daiva says:

   Sveiki,
   aviakompanija Wizzair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Stiuardesės palydos paslaugų neteikia.

 363. Rasa says:

  Laba diena. Ar skrendant į UK su nepilnamete dukra reikia turėti sutuoktinio sutikimą (leidimą) dukrai, ar pakanka asmens dokumento – paso. Ačiū.

  • Daiva says:

   Laba diena, Rasa,
   jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

   • Rita says:

    Laba diena,
    2014 m. birželio 15 d. turiu skristi į Italiją su WizzAir kompanija. Norėjau paklausti, ar galima pakeisti skrydžio datą, kadangi žmogus su kuriuo skrendu patyrė trauma ir šiuo metu tikrai negalės keliauti. Prašau panešti kokiais kontaktais galėčiau susisiekti dėl šio klausimo.
    Ačiū.

   • Marius says:

    Laba diena, norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže gabenti radijo bangomis valdomus žaislus.
    aciū.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Galite gabenti. Maitinimo elementus išimkite ir supakuokite atskirai.

    • Aistė says:

     Sveiki, noriu pasiteirauti ar keliaujant į Kiprą yra skrendama per Ukrainą? Jei taip, kaip yra pasirenkama saugi oro erdvė?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Visos aviakompanijos pasirenka saugiausią kelią iki numatyto kelionės tikslo.

 364. Agnė says:

  Noriu pasitikslinti, tokiu klausimu – pirkdama bilietus duomenis suvedžiau lietuviškomis raidėmis (su čėū..), ar darant check in online irgi pildyti su LT raidėmis? Ar visada geriau pildyti be LT raidžių? Ačiū.

Comments are closed.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?